סקירה דקדוקית: האם זה שווה את הדקדוק?

כאשר דקדוקי נתקל לראשונה ברדאר שלי, זה היה עם מעט מאוד אחר בדרך המלווה. כשלמדתי לשם מה נועד, אימה עשתה את דעתי כשדמיינתי דמות דמוית בית ספר דרקונית המשטרת את כל מלה שלי.


עם זאת, בהיותי סופר ועורך כאחד, אני בהחלט יכול לראות את היתרון שהוא מביא לשולחן במקרים רבים. אמנם אני לא לגמרי בטוח שזה יתאים לכל צרכיי, אבל אני מרגיש שיש בהחלט שוק למשהו כזה.

סיכום סקירה דקדוקית

כלי כתיבה עמוס תכונות למבוגרים וסטודנטים עובדים מקצועיים.

שם: בדקדוק

תיאור: דקדוק הוא כלי שימושי אשר יכול לשמש כל אחד כדי לשפר בקלות את הכתיבה שלו. זה זמין גם באופן מקוון וגם כפורמט להתקנה, עובד בצורה חלקה תוך כדי הקלדה.

מערכת הפעלה: חלונות, macOS

קטגוריית יישום: כתיבה

[ יותר ]

 • קלות שימוש

 • תכונות

 • תמורה לכסף

 • תמיכת משתמש

 • דיוק / אמינות

באופן כללי

4.7

סיכום

הדקדוק מציע פיתרון גמיש לאיתור ותיקון שגיאות בכתיבה שלך במהירות. Grammarly Free מציעה תיקוני כתיבה בסיסיים בעלות של $ 0; Grammarly Premium, שמגיע עם הרבה יותר תכונות, הוא יחסית נוח במחיר של 11.66 דולר לחודש.

על קצה המזלג, הדקדוק הוא מאוד תכליתי ויכול להתאים למגוון רחב של קהלים. חלקם העיקריים יכללו מנהלי עסקים, בלוגרים, סטודנטים (אפילו עד לתארים מתקדמים), סופרים צעירים, אנשי מכירות ועוד.

למד עוד

 • תוכניות ותמחור
 • חינם לעומת פרימיום
 • תחילת העבודה: כיצד להשתמש?

מקצוענים

 • דקדוקי זמין בכל מקום
 • תיקון אוטומטי מעניין
 • עובד ליותר מאיות
 • התאם אישית את אוצר המילים שלך
 • הצעות לתיקון קל
 • גרסה מוגבלת בחינם זמינה

חסרונות

 • סיומת Chrome בבטא
 • לא מתאים לעבודה מיוחדת
 • מחמיץ תיקונים לפעמים
 • תוכניות & תמחור
 • נסה דקדוק בחינם

{
"@ הקשר": "http://schema.org",
"@ סוג": "סקירה",
"פריט נצפה": {
"@ סוג": "יישום תוכנה",
"שם": "בדקדוק",
"תיאור": "דקדוק הוא כלי שימושי אשר יכול לשמש כל אחד כדי לשפר בקלות את הכתיבה שלו. זה זמין גם באופן מקוון וגם כפורמט שניתן להתקנה, עובד בצורה חלקה בזמן ההקלדה. \ R \ n",
"תמונה": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/grammarly-review-home.jpg",
"url": "/ ללכת / דקדוק",
"מערכת הפעלה": "חלונות, macOS",
"יישום קטגוריה": "כתיבה"
},
"ביקורת דירוג": {
"@ סוג": "דירוג",
"דירוג ערך": 4.70000000000000017763568394002504646778106689453125,
"הטוב ביותר": 5,
"הגרוע ביותר": 0
},
"מחבר": {
"@ סוג": "אדם",
"שם": "טימותי שים"
},
"ביקורת": "

הדקדוק מציע פיתרון גמיש לאיתור ותיקון שגיאות בכתיבה שלך במהירות. Grammarly Free מציעה תיקוני כתיבה בסיסיים בעלות של $ 0; Grammarly Premium, שמגיע עם הרבה יותר תכונות, הוא יחסית נוח במחיר של 11.66 דולר לחודש.

\ r \ n

על קצה המזלג, הדקדוק הוא מאוד תכליתי ויכול להתאים למגוון רחב של קהלים. חלקם העיקריים יכללו מנהלי עסקים, בלוגרים, סטודנטים (אפילו עד לתארים מתקדמים), סופרים צעירים, אנשי מכירות ועוד.

\ r \ n

למד עוד

\ r \ n \ r \ n

  \ r \ n
 • תוכניות ותמחור
 • \ r \ n

 • חינם לעומת פרימיום
 • \ r \ n

 • תחילת העבודה: כיצד להשתמש?
 • \ r \ n

\ r \ n"
}

יתרונות: מה אהבתי בדקדוק

1. הדקדוק זמין (כמעט) בכל מקום

שימוש בדקדוק ב- Chrome דקדוקי עבד עם הרבה כלים של צד שלישי שאליהם ניגשתי דרך Chrome, כמו תיבת הכתיבה

הדקדוק אינו רק כלי מקוון המאפשר להעלות מסמך לבדיקה. הוא מציע גמישות רבה בזכות יכולתו להשתלב עם יישומים אחרים. בבסיס הדקדוק נמצא הגרסה המקורית המקוונת. כאן תוכלו להעלות מסמך לבדיקה או פשוט ליצור מסמך מקוון ולבדוק אותו תוך כדי הקלדה. בנוסף לכך, יש גם דקדוק עבור Windows, Microsoft Office ו- Chrome.

גרסת Windows (או Mac) היא פורמט מקומי של Grammarly מקוון. זה אומר שזה בעצם אותו הדבר, אבל להורדה לשולחן העבודה. לאחר מכן אתה מפעיל אותה כמו כל תוכנית אחרת במחשב שלך. בעיקרו של דבר, זה כמו אלטרנטיבה ל- MS Word.

התוסף של Office Grammarly מאפשרת לו לעבוד בתוך Microsoft Word ו- Outlook. אני חושב שזה מהלך נהדר מכיוון שיש רבים מאיתנו שלא יכולים להיפרד מהיישומים האלה לא על בסיס אישי או מסיבות של עבודה.

סוף סוף יש לך את תוסף Chrome דקדוקי המאפשרת לו לעבוד באתרים שונים ברשת. אם כי למשל עם Google Docs ואפליקציות אחרות של צד שלישי.

זהו ללא ספק אחד ההיקפים הרחבים ביותר שכלי לתיקון טקסט הביט אליו עד כה שנתקלתי בו. לרוב תהיה אפליקציה שנאלצת להשתמש בה ותעבוד רק באותו שטח מוגבל מעט.

2. תיקון אוטומטי מעניין

כאשר רוב תוכנות תיקון הטקסט דורשות מכם לבדוק מה סימנו כלא נכונות, התכונה לתיקון אוטומטי בדקדוק מרעננת. זה כמו גרסה מורכבת בצורה ענקית של התיקון הטקסט הנייד.

אמנם זה בא עם כמה באגים (מחוסר מילה טובה יותר), אבל זה פורט חדש של יישום סלולרי זה זמן רב..

3. עובד ליותר מאיות

תיקון טקסט בדקדוק - תצוגת לוח מחוונים של משתמשים במהלך ההקלדה, רשימת ההצעות לתיקונים לטקסט שלך תגדל

אחד היתרונות העיקריים שאני רואה בדקדוק הוא שזה לא עובד רק לאיות, אלא גם לתחומים רבים אחרים. בדקדוק מעריך את הטקסט הכתוב שלך על בסיס כמה תחומים – נכונות, בהירות, מעורבות ומסירה.

נכונות & בהירות

הנכונות היא יותר בצד הטכני, כלומר הדבר הגדול ביותר של דקדוק לדברים כמו איות, דקדוק וכדומה. הבהירות קשורה יותר לסייע לך להבטיח שלא תיפול טרף להרגלים כמו הנחה שהקהל שלך יודע למה אתה מתכוון..

אירוסין

מעורבות עוסקת יותר בחוויית משתמש. לדוגמה, אם היית חוזר על השימוש במילה לעיתים קרובות, דקדוק סביר לסמן את זה לצורך תשומת לב תחת סעיף האירוסין שלה. הסיבה היא שכדי לשמור על מעורבות הקהל שלכם, עליכם להשתמש במגוון מילים, גם אם יש להם משמעויות דומות.

מסירה

המסירה עוזרת לך בפוליש. זה הגורם המבדיל בין סופרים לסופרים טובים. סופר טוב יודע לנקוט את הטון הנכון במאמרים לפי אינסטינקט, ומחקה דקדוקית את זה ב- Delivery.

דקדוק על פלגיאט חשבון

רבים מאיתנו היו אשמים בכך בעבר – אנו מעתיקים נתחי טקסט ואז עורכים אותו למילים שלנו. עם זאת, טעויות נעשו בעבר ולעיתים, אין לנו אפילו מושג כיצד לשנות את הטקסט ובסופו של דבר משאירים יותר מדי מהמקור ב.

שמירה על פלגיאט היא אחד הדברים החשובים ביותר שכל סופר צריך לעשות – לא משנה מה העבודה שלך בפועל. מה שעושה דקדוק זה לסרוק את הטקסט שלך נגד טונות של תוכן מבוסס-אינטרנט וליידע אותך אם העתקת יותר מדי.

רואים בזה אמצעי הגנה מובנה.

4. התאם אישית את אוצר המילים שלך

למי שעשוי להזדקק לעתים קרובות להשתמש במילים לא סטנדרטיות בטקסט שלהם, הדקדוק נותן גם אפשרות ליצור מילון נוסף. למען האמת, תכונה זו זמינה במעבדי תמלילים רבים ומסוגלים כמו MS Word, כך שזה לא משהו שצריך באמת לצעוק עליו.

ובכל זאת, הפיצ’ר שם ואני כבר שומע את המהנדסים והמתכנתים שבינינו נושמים לרווחה.

5. הצעות לתיקון קל

אם אתה זוכר, בתחילת מאמר זה דמיינתי שירות לתיקון שפה כמו בית ספר נוקשה. למרבה המזל, דקדוק זה בכלל לא כזה. למעשה, די נדהמתי מההצעות הפשוטות ביותר שהציעו.

עבור המשתמש הממוצע, זה יהיה קל מאוד לעקוב אחריו ואף להבין אותו. זו אחת הסיבות העיקריות לכך שאני חושב שדקדוק יכול להיות טוב ליישומים שונים. אם היית מקצוען עובד, נניח, אתה יכול להשתמש בו כדי לשפר את הכתיבה שלך תוך כדי תנועה על ידי שימוש בהתאמות המתוקנות במהירות.

באופן אישי, אני חושב שמידת התקינות ופשטות ההסברים שלה הופכת את הדקדוק מתאים גם ככלי להכשרה בשפה. קחו זאת בחשבון עבור סטודנט שעשוי להתמודד עם קשיים בשפה;

על ידי שימוש בדקדוק כדי למחוק משימות אחרות (היסטוריה, ספרות וכו ‘), אתה יכול באותה עת לשפר את כישורי האנגלית שלך. כמובן שזה לא פיתרון מושלם, אבל זו אפשרות אם שיטות אחרות הוכיחו פחות מוצלחות.

6. יש גרסה מוגבלת בחינם

הדקדוק עבור Chrome הוא במידה מסוימת, בחינם. זה נהדר למי שמחפש סיומת יחידה שיכולה להתמודד עם תיקונים בסיסיים במגוון רחב של פלטפורמות עריכת טקסט מבוססות אינטרנט. למרות שהגרסה החינמית מוגבלת מאוד, הפונקציונליות עדיין קיימת במחיר אפס.

תוכניות דקדוק ותמחור - תוכנית ללא תשלום זמינהנסה דקדוק בעלות של $ 0.

חסרונות: מה לא אהבתי בדקדוק

1. סיומת Chrome עדיין בבטא

משתמש בדקדוק במסמך של גוגל הדקדוק עדיין לא ממש משחק טוב עם Google Docs מכיוון ששניהם נלחמים כדי לטפל בתיקונים.

הנקודה הזו שאני חייבת להודות היא לא ממש דבר עם הדקדוק עצמו, אלא יותר כמו אחיזה למי שנרשם וצריך לשלם עליו כרגע. מצב הביטא פירושו שסביר להניח שיש עדיין באגים המרחפים סביב הכלי Grammarly Chrome.

בכנות, שתוסף כמו Grammarly לעבוד בסביבה רחבה כמו כרום (אתה בעצם בוחן תאימות לאינטרנט כולו) אינו קל. בהתחשב באתגר הזה, הדקדוק עבור Chrome כבר עובד די טוב.

במהלך הערכתי את סיומת Chome, שמתי לב לשלושה נושאים עיקריים שאני מאחל להם כבר תוקנו. הראשון הוא שהוא עדיין לא מוכן ל- WordPress, כלומר עבור בלוגרים צריך להשתמש באפליקציה המקורית.

השנייה היא כי נראה שלביטא יש בעיות העובדות בקנה אחד עם Google Docs. ל- GDOC יש בודק איות משלו ואני חושב שהוא מתנגש בדקדוק בעת ביצוע תיקונים. זה לא משהו רציני, אבל זה בהחלט היה מעצבן.

לבסוף, לרוב התיקונים מבוססי צד ג ‘בהם Grammarly פעילה יש שימוש מוגבל. זה מתפקד במצב בסיסי מאוד ואם אתה רוצה את מלוא העוצמה של הצעות הדקדוק, עדיין תצטרך לחזור אליו בסגנון מקומי, כמו באפליקציה..

2. לא מתאים לעבודה מיוחדת

כשאני אומר עבודה מיוחדת אני לא מתייחס לתפקידי נישה כמו מהנדסים וכדומה, אלא יותר בהקשר של עורך אמיתי. יש יותר כתיבה ועריכה ממה ש Grammarly מציע בנקודת זמן זו.

כן, זה נכון שבבסיס טכני, דקדוק יכול לעזור, במיוחד אם סופר הוא חדש ולא מנוסה. עם זאת, כשאתה מתארך, הדקדוק מאבד את הניסיון והיכולת לעזור לכותביו מוגבלת יותר.

כמה רעיונות של מה שחסר יכולים להיות היכולת למסגר נושאים, להצמיד זווית לסיפור וכן הלאה. זה בשום אופן לא שלילי רציני מכיוון שסביר להניח שתחומים כאלה אינם מתחומי המפתחים של Grammarly, אלא רק התבוננות בהבדלים בתפקיד.

3. זה לפעמים חסר תיקונים

יש זמנים שדקדוק איכשהו מפספס את הסימן

ייתכן שהנושא הגדול ביותר שלי עם דקדוק הוא שזה יכול להיות פעימה לא עקבית מדי פעם. בכל המבחנים שלי בפלטפורמות השונות, אני מגלה שטופס מדי פעם זה פשוט לא עובד. אמנם המקרים האלה נדירים ממה שראיתי, אבל אלה שהם מפספסים יכולים להיות סופרים.

אם הייתם שמים את אמונכם בכלי כמו דקדוק, יכולות להיות השלכות של לתת לו לעשות את הדבר שלו בלי לבדוק. האם אתה יכול להדפיס דוא”ל שנשלח לבוס שלך בפרויקט חשוב שמתמלא בטעויות?

כיצד להשתמש בדקדוק?

דף הבית בדקדוק אתה יכול להשתמש בדקדוק ב- Chrome. זה בחינם! (לבקר)

אופן השימוש בדקדוק - הוספת הכלי לפלטפורמות שונותAddon דקדוק עובד בפלטפורמות SaaS מרכזיות, רשתות מדיה חברתית ושירותי דוא”ל.

דקדוק עובד בשתי דרכים עיקריות – כתוספת באתר המקוון המקורי שלו או באמצעותו. אולם כולם עובדים בדרכים דומות:

 1. צור מסמך חדש והתחל להוסיף טקסט
 2. כשאתה הולך, הדקדוק מדגיש מילים או ביטויים הזקוקים לתיקון
 3. קו תחתונים של צבעים שונים מייצג קטגוריות שונות של תיקונים
 4. מדריכים להצעות שיופיעו יופיעו בתפריט בצד ימין של המסמך
 5. כדי לבצע תיקונים, אתה יכול לרחף מעל הביטוי המודגש כדי לראות למה הדקדוק רוצה לשנות אותו.
 6. אם אתה רוצה לקבל את השינוי, פשוט לחץ עליו.

נסה בחינם: בקר בדקדוק באופן מקוון

תוכניות דקדוק ותמחור

תכונות / תכניות
חינם
פרימיום
עסקים
שימושליחידיםליחידיםלצוות
דקדוקכןכןכן
עקביותכןכן
קריאותכןכן
אוצר מיליםכןכן
איתור טוניםכןכן
מספר הרישיונותכןכן
פאנל הניהולכןכן
חיוב מרכזיכןכן
מחירחינם11.66 $ לחודש12.50 $ לחודש

עבור מנויים שנתיים, Grammarly הוא יחסית נוח במחיר של 11.66 דולר לחודש. אם היית נרשם לתנאים קצרים יותר, המחירים גבוהים לא מעט. הייתי אומר שאם היית באמת משתמש בזה ככלי, המחיר יכול להיות מוצדק בקלות למעורבות לטווח הארוך.

התייחס אליו כאל חוויה בעלת ערך מוסף שיכולה לעזור לך לא רק בעבודה שלך, אלא גם על בסיס אינדיבידואלי להתפתחות עצמית. בהקשר זה, המנוי השנתי לא נראה כל כך יקר, כן?

דקדוקי לעומת פרימיום

הדקדוק בחינם מציע בדיקת איות בסיסית וצורה כלשהי של שיטור בתחומים כמו בהירות, מעורבות ומסירה. מצב ה- Premium מכסה את זה אך כולל גם אזורים אחרים. לדוגמה, בתקינות טכנית, מלבד איות ודקדוק, הדקדוק יבחן גם את השטף והעקביות בפיסוק. והכי חשוב, Grammarly Premium כולל בודק פלגיאט.

מסקנה: האם הדקדוק מתאים לך?

בשלב זה כנראה הבנת שלמרות שדקדוקי הוא די ארוז תכונות, זה לא בהכרח הפיתרון הנכון לכולם. אם אתה בקושי מתקשר לעבודה, אין באמת הרבה טעם מלבד שיפור עצמי אפשרי.

ובכל זאת, כמה מאיתנו באמת כל כך מבודדים שאנחנו לא יכולים להשתמש במשהו כמו דקדוק? הייתי אומר שזה תועלת חזקה לא רק למבוגרים עובדים מקצועיים, אלא כאמור גם בהקשר חינוכי.

למי טוב הדקדוק?

כמדריך למשתמשים שלא רוצים לבזבז זמן רב בהעלאת כישורי השפה שלהם, דקדוק יכול להוכיח נכס שלא יסולא בפז. באופן דומה, למי שרוצה לשפר את שפתם, דקדוק די פשוט כדי לא להיות חבלני תוך מתן הוראות קלות להבנה.

האמור לעיל חל אפילו על מי שעשה את כתיבת הקריירה שלהם, ובמיוחד סופרים צעירים. עם זאת, סופרים ותיקים כמוני נוטים להיות מעט עקשניים יותר, כך שתוכלו למצוא את השינויים שדקדוקית רוצה לעשות מעצבנים לפעמים..

על קצה המזלג, הדקדוק הוא מאוד תכליתי ויכול להתאים למגוון רחב של קהלים. חלקם העיקריים יכללו מנהלי עסקים, בלוגרים, סטודנטים (אפילו עד לתארים מתקדמים), סופרים צעירים, אנשי מכירות ועוד.

נסה בחינם: בקר בדקדוק באופן מקוון

גילוי נאות: BuildThis מקבל דמי הפניה מכלים המופיעים באתר זה. אבל, חוות הדעת מבוססות על הניסיון שלנו ולא על כמה שהם משלמים. אנו מתמקדים בסיוע לעסקים קטנים ואנשים פרטיים לבנות אתרים כעסק. אנא תמכו בעבודתנו ולמדו יותר בגילוי הרווחים שלנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map