סקירה קבועה של אנשי קשר: תכונות, תמחור והשוואות

יש כל כך הרבה אתרים מקוונים כיום, שאם היית קמעונאי מסחר אלקטרוני או אפילו מישהו שמקווה לפנות ולספק מידע בחינם, סביר להניח שאתה צודק לדאוג. בעולם של הודעות דחיפה ושיווק אגרסיבי, היכולת להגיע באמצעות הדוא”ל היא קריטית. שיווק בדוא”ל יכול להיות דרך פנטסטית להניע תנועה לאתר שלך אם נעשה בצורה נכונה.


בין שלל שירותי שיווק הדוא”ל הטובים ביותר, ConstantContact הוא שם שעולה ללא הרף (לא נועד משחק מילים). מלבד מיומנות הליבה שלו בשיווק בדוא”ל, האתר התרחב לכלול גם שירותים אחרים הקשורים לשיווק שהם יתרון.

היום נבדוק מה מציע Constant Contact ואת החוויה שתוכלו לצפות אם תחליטו לנסות.

סיכום סקירת קשר קבוע

כלי שיווקי דוא”ל עמוס תכונות לעסקים קטנים

שם: קשר קבוע

תיאור: קשר קבוע הוא פיתרון אוטומטי לשיווק דיגיטלי המסייע לעסקים (וכמה אנשים) להרחיב את טווח ההגעה שלהם. הוא מלא בתכונות עם כל מה שתזדקק אי פעם, מיצירת התוכן שלך לניתוח לתוצאות.

מערכת הפעלה: מבוסס רשת

קטגוריית יישום: תוכנת שיווק בדוא”ל

 • קלות שימוש

 • תבניות & עיצוב

 • תכונות

 • תמורה לכסף

 • שירות לקוחות

באופן כללי

4.1

סיכום

הכלי הפשוט ביותר ועם זאת זריז במיוחד הוא הפיתרון המושלם לעסקים קטנים ובינוניים להרגיע את יכולות השיווק שלהם. הממשק שניתן לנווט בו בקלות הוא האיזון המושלם של פשטות פלוס ערכת תכונות. התרחק מתהליכים מורכבים מדי ועבוד בזרימות עבודה נחמדות ומייעלות כאן.

למד עוד:

 • חלון ראווה של תבניות דוא”ל
 • קשר קבוע לעומת MailChimp
 • סיפורי הצלחה קבועים במגע
 • הערה של ג’רי לואו

מקצוענים

 • תקופת ניסיון חינם ל -60 יום
 • יבוא רשימת אנשי קשר קלה
 • רשימת תוספות מרשימה

חסרונות

 • מערכת תגובה אוטומטית משונה

{
"@ הקשר": "http://schema.org",
"@ סוג": "סקירה",
"פריט נצפה": {
"@ סוג": "יישום תוכנה",
"שם": "קשר קבוע",
"תיאור": "קשר קבוע הוא פיתרון אוטומטי לשיווק דיגיטלי המסייע לעסקים (וכמה אנשים) להרחיב את טווח ההגעה שלהם. הוא מלא בתכונות עם כל מה שתזדקק אי פעם, מיצירת התוכן שלך לניתוח לתוצאות.",
"תמונה": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/constantcontact-home-review.jpg",
"מערכת הפעלה": "מבוסס רשת",
"יישום קטגוריה": "תוכנת שיווק בדוא”ל"
},
"ביקורת דירוג": {
"@ סוג": "דירוג",
"דירוג ערך": 4.0999999999999996447286321199499070644378662109375,
"הטוב ביותר": 5,
"הגרוע ביותר": 0
},
"מחבר": {
"@ סוג": "אדם",
"שם": "טימותי שים"
},
"ביקורת": "

הכלי הפשוט ביותר ועם זאת זריז במיוחד הוא הפיתרון המושלם לעסקים קטנים ובינוניים להרגיע את יכולות השיווק שלהם. הממשק שניתן לנווט בו בקלות הוא האיזון המושלם של פשטות פלוס ערכת תכונות. התרחק מתהליכים מורכבים מדי ועבוד בזרימות עבודה נחמדות ומייעלות כאן.

\ r \ n

למד עוד:

\ r \ n

  \ r \ n
 • חלון ראווה של תבניות דוא”ל
 • \ r \ n

 • קשר קבוע לעומת MailChimp
 • \ r \ n

 • סיפורי הצלחה קבועים במגע
 • \ r \ n

 • הערה של ג’רי לואו
 • \ r \ n

"
}

תכונות ליצירת קשר קבועה

זכור כי המיקוד העיקרי של קשר קבוע הוא בשיווק בדוא”ל, לאחר שתירשם חשבון תהיה לך הזדמנות ליצור רשימת דוא”ל, הזן את פרטי הקשר שלך ואז צור את הדוא”ל הראשון שלך..

מידע ליצירת קשר הוא חובה ולאלו מכם אשר חדשים בשיווק בדוא”ל, זהו אזור שיש לשים לב אליו. במדינות רבות כיום יש חוקים נוקשים בנושא פרטיות נתונים ונתונים אישיים. אנא היה מודע לחוקים אלה וודא שאתה מציית להם לפני שתשלח דוא”ל שיווקי!

1. יצירת רשימה

רשימת המנויים שלך היא לב ליבו של קמפיין השיווק בדוא”ל שלך ומורכבת מכל כתובות הדוא”ל שאליהן תרצה לפנות. כניסה אליהן אחת בכל פעם תהיה צורה חדשה של אי שפיות, כך שלקבוצה קבועה יש כמה דרכים קלות למלא את הרשימה שלך.

השיטות המהירות והקלות ביותר הן להעלות אותם בצורה של קובץ, לייבא אותם ישירות מרשימת אנשי הקשר של Gmail או אפילו לחלץ אותם מ- Microsoft Outlook. אם אתה מעלה את הרשימה בקובץ, שים לב שאיש קשר קבוע מזהה ערכים מופרדים בפסיקים (CSV), Excel וטקסטים פשוטים..

כל רשומה ניתנת לעריכה ותוכל להקצות תגיותלאחר שתעשה שאתה יכול לגשת לרשומות אנשי הקשר שלך דרך מנהל אנשי הקשר. זה מאפשר לך לערוך שם מידע אך גם מאפשר לך להוסיף את מה שהמערכת מכנה ‘תגיות’. אני מניח שזה יכול להיות שימושי בקיבוץ איכשהו אנשי קשר ברשימות, אבל עריכת הרשומות אחת בכל פעם זה מייגע במיוחד.

2. הפעלת קמפיינים לשיווק בדוא”ל שלך

עורך ויזואלי של קשר קבוע קל לשימושהעורך החזותי קל לשימוש והתבניות נפוצות.

לאחר שתמיין את רשימת הדוא”ל שלך, תהיה מוכן לצאת למסע פרסום בדוא”ל.

כדי לעזור לך בקשר קבוע זה יש מאגר גדול מאוד של תבניות שתוכל להתחיל. אפילו יותר טוב, יש עורך ויזואלי בו תוכל להשתמש כדי לשנות כל אחת מהתבניות האלו כך שתתאים לצרכים שלך. למעשה, תוכל לקבל תצוגה מקדימה של חלק מהתבניות הללו לפני שתירשם ליצירת קשר קבוע.

3. תבניות דוא”ל ליצירת קשר קבועה

* לחץ על התמונה להגדלה.

תבנית הידיעון ליצירת קשר קבוע עם קבועתבנית עלון בסיסי.

תבניות דואתבניות אימייל עבור קמפיין השיווק של Black Friday.

תבניות דואתבניות אימייל למרכזי כושר / מכוני כושר.

תבניות דוא”ל למסעדות וברים.

תבניות דוא”ל לעסקי נכסים.

תבניות דוא”ל למכירות חג המולד.

תבניות אימייל לכנסים.

תבניות אימייל לאופנות / בוטיקים.

למידע נוסף: ראה את כל תבניות הדוא”ל באתר Constant Contact.

כל אחת מהתבניות כוללת את כל המידע הבסיסי הדרוש למייל שלך בכדי לעמוד ברוב התקנות הסטנדרטיות. זה כולל צירוף כתובת פיזית לעסק שלך, קישור ביטול המינוי לחובה וכן מידע שימושי אחר.

אם יש לך מדיה משלך, כגון לוגואים או תמונות קנייניות, ניתן להעלות אותם למערכת ולהשתמש בהן בעלוניך. מותר לך שטח אחסון של עד 2 ג’יגה-בייט, כך שסביר להניח שלא ייגמר לך בקרוב.

קבעו את הדוא”ל שלכם ליציאה אוטומטית.

לאחר שציינת, ערכת והיית מרוצה ממסע הפרסום בדוא”ל שתיכננת, תוכל לשמור אותו ולשלוח אותו מייד או לתזמן אותו לזמן אספקה ​​ותאריך אוטומטיים מאוחרים יותר. קשר קבוע עוקב אחר זמן התקן המערבי של אוסטרליה (AWST), כך שתצטרך לעשות זאת המיר את הזמן המקומי שלך בעקבות זאת כדי לתזמן דוא”ל כראוי.

הפגם הקל היחיד שהרגשתי חשוב הוא שלא נראה כי קיימת דרך בה ניתן להגדיר את המערכת כך שתגיב אוטומטית לתגובות משתמשים. מה שקבוע בקשר קבוע כתגובה אוטומטית דומה יותר לאפקט טריגר שקורה בזמנים שנקבעו מראש כדי לשחרר סדרת דוא”ל..

4. בדיקת תוצאות מסעות הפרסום שלך

צור קשר עם ספקים עדכונים מיידיים על מסעות הפרסום השיווקיים שלךקבל עדכונים מיידיים על מסעות הפרסום השיווקיים שלך.

בעקבות כל קמפיין, תוכלו לראות את תוצאותיו בכרטיסייה דיווח.

ליצירת קשר קבוע יש גרף קל לקריאה של התוצאות שלך וכולל נתונים סטטיסטיים חיוניים כמו שיעור קליקים ושיעורי פתוח. אם תחליט לשלב את Google Analytics, מידע נוסף יהיה זמין. מלבד תוצאות מסע פרסום בודדות, אתה יכול גם להתאים את התוצאות שלך במסעות פרסום שונים.

5. יישומים ואינטגרציות של אנשי קשר קבועים

ישנם מאות תוספים זמינים בשוק של קשר קבוע.ישנם מאות תוספים זמינים בשוק.

ליצירת קשר קבוע יש רשימה הפוקחת עין של למעלה מ -300 אפליקציות ומודולים אחרים שתוכלו לשלב בחשבון הראשי שלכם. אלה נעים בין אפליקציות ייבוא ​​דוא”ל פשוטות, כגון עבור חשבונות Google או Outlook שלך, וכלה בעבודה עם Zoho ו- Azureplus לניהול קשרי לקוחות וניהול לידים אוטומטי וחזית מכירות..

האפליקציות מופיעות בשוק שבו ניתן למיין אותן באופן דומה לתוספי וורדפרס, לפי שם, דירוגים, ביקורות או אפילו כאשר נוספו. אפליקציות אלה מציעות את היכולת חסרת התקדים לגדול באופן משמעותי את שיווק הדוא”ל שלך.

6. ניהול אירועים

זה משהו שרוב הכלים לשיווק בדוא”ל עדיין לא כללו. כמודול נוסף לחשבונך, אתה יכול להירשם לניהול אירועים ב- Contact Constant. זה מאפשר לך לשלוח בדוא”ל הזמנה לאירוע ולמשתמש למלא את התשובות שלו. תשובות אלה מוגשות במערכת ותוכלו לעקוב אחר הרשמות ישירות מהנוחות של לוח המחוונים.

זו תכונה מאוד פשוטה שיכולה להיות כל כך שימושית לעסקים רבים. למעשה, אתה יכול אפילו לבקש תרומות לאירוע מסוים באמצעות הדוא”ל שיכול לקשר לדף תרומות בהתאמה אישית. למרבה הצער, יש תשלום נוסף חודשי עבור זה.

7. משאבים ותמיכה נוספים

כאחד השמות המובילים במשחק השיווק בדוא”ל, Constant Contact רוצה שתצליח בקמפיינים שלך. לשם כך יש לה מאגר גדול של משאבים מקוונים שתוכלו לקרוא לעזרה. כל שעליך לעשות הוא לבחור באיזה ענף אתה נמצא ותקבל רעיונות לקמפיין ואפילו הצעות לגבי אילו תבניות יתאימו לצרכים שלך..

מלבד זאת המערכת מגיעה גם עם בסיס ידע המחזיק בתשובות לסוגיות נפוצות רבות בהן התמודדו המשתמשים בעבר. זה כולל גם מאמרים וגם הדרכות וידאו. אם זה עדיין לא פתר את הבעיות שעומדות בפניך, קיימת גם מערכת תמיכה נרחבת.

קשר קבוע מגיע עם עזרה בצ’אט, תמיכה בדוא”ל, קהילת משתמשים פעילה וכן קווי טלפון עם שיחה ישירה מארה”ב, קנדה, מקסיקו ובריטניה. יש קו נוסף התומך בשיחות מאזורים בינלאומיים אחרים. תמיכה טלפונית אינה 24/7 אך הזמן הנתמך הוא נדיב.

לאלה הנואשים באמת לסיוע, Constant Contact מציע גם עזרה מוגבלת בסופי השבוע דרך חשבון הטוויטר שלה.

תמחור קשר קבוע

קשר קבוע מציע שתי גרסאות עיקריות; אימייל ודוא”ל פלוס. דוא”ל הוא גרסה בסיסית של משתמש יחיד ואינו מאפשר אוטומציה בדואר אלקטרוני, שיווק אירועים, תרומות מקוונות, סקרים וסקרים או שימוש בקופונים.

מלבד זאת, כל שאר הדברים מתומחרים על בסיס שכבה תלוי בגודל רשימת הדוא”ל שלך. המחירים נעים מהקצה הנמוך של 500 מנויים במחיר של 20 $ לחודש עד 50,000 מנויים במחיר של 335 דולר לחודש. מי שיש לו רשימות גדולות עוד יותר חייב להתמודד איתן ישירות תמחור.

אם תבחר בפונקציה לניהול אירועים תוספים, תהיה מוכן לשלם סכום של 45 דולר נוספים לחודש לפחות, תלוי בגודל רשימת השיווק שלך.

למשתמשים חדשים, קשר קבוע מגיע עם תקופת ניסיון של 60 יום, שבמהלכה תוכל ליהנות מכל היתרונות של חשבון דואר פלוס. ההבדל היחיד הוא שאתה מוגבל לגודל רשימה של 100 במהלך תקופת הניסיון שלך.

קשר קבוע לעומת שימפניית דואר

תכונות / תמחור
CTCT בסיסי
CTCT פלוס
MailChimp Basic
תוכניות בחינם?לאלאכן
0 – 500 מנויים17.00 $ לחודש38.25 $ לחודשחינם
עבור 2,000 מנויים38.25 $ לחודש59.50 $ לחודש50.00 דולר לחודש
עבור 10,000 מנויים80.75 $ לחודש106.25 $ לחודש75.00 $ לחודש
עבור 25,000 מנויים191.25 $ לחודש191.25 $ לחודש150.00 $ לחודש
מנהלים מרוביםלאכןכן
לחץ על מעקב חום אחר לחץכןכןלא
שיווק ב- SMSכןכןלא
פילוח משתמשים קלכןכןלא
ניהול אירועיםכןכןלא
שיווק בפייסבוק / אינסטרגרםלאלאכן
חשבוניותכןכןלא
מלכ”רים הנחה20 – 30% הנחה20 – 30% הנחהלא
ניסיון חינם60 יום60 יוםלא
בקר באינטרנטקשר קבועMailChimp

* הערה: התוכנית בחינם של MailChimp זמינה עבור מתחת ל -2,000 מנויים ו- 12,000 דוא”ל בחודש

בקר בקשר קבוע

סיפורי הצלחה

בעשור האחרון הוכיח ה- Vin Bin את מומחיותו בכך שהוא מציע ללקוחות מגוון מתוחכם של יינות, בירות מלאכה, משקאות חריפים, גבינות מלאכותיות ואוכל גורמה. פרי המוח של ריק לומברדי, חנות המומחיות הזו צמחה מכוח לחוזק והפכה את תשוקתו לעסק משגשג.

קשר קבוע היה אחד הכלים בהם ריק משתמש והוא מזכה בכך שהוא חלק גדול מההצלחה שלו. המערכת הציעה לו דרך במחיר סביר לבנות קשרי לקוחות, ולהביא אותם ל- Vin Bin. ריק ורבים אחרים כמוהו מינופו את שיווק הדוא”ל בכדי להעצים את העסק שלהם ולהגדיל את הצמיחה.

למידע נוסף: קרא סיפורי הצלחה ב- Constant Contact.

סיכום

עם יותר מ 650,000 לקוחות ששירתו במשך 15 שנה, קשר קבוע הפך למוביל בתחום השיווק של עסקים קטנים. הם מציעים תערובת מיוחדת של ידע מומחה, יכולת ליבה יעילה כמו גם מערכת תמיכה חזקה.

באופן אישי, לאחר שהשתמשתי בכמה פלטפורמות שיווק בדוא”ל בעבר, קשר קבוע מרגיש די טוב. יש לו את כל המתקנים (ועוד) שהאתר המקצועי יציע ובו בזמן יש לו ממשק משתמש פשוט יותר שלא יבהיל יתר על המידה. ברגע שתשתתף במערכת התמיכה הסולידית ההיא, הייתי אומר שמדובר במנצח אמיתי.

הערה של ג’רי לואו

אני משתמש ב- MailChimp עבור הידיעון של WHSR. לפני כשנה, Constant Contact מציע לי חשבון בחינם. לא החלפתי מכמה סיבות:

 1. עלות זולה יותר בטווח הארוך – MailChimp זול ב -10% -10% ממתחרותיה.
 2. אני שמח עם בונה הדואר האלקטרוני של MailChimp – מכאן שאיני במצב רוח לנסות אחרים (מדוע לתקן משהו כשהוא לא נשבר?).
 3. והכי חשוב, בזבזתי מאמצים רבים וכסף כדי לשלוט בשימוש ב- MailChimp ולהגדיר את מערכת האוטומציה הנוכחית של הדואר האלקטרוני שלי. עלות החלפת המשקל של הכסף שאני יכול לחסוך מהחשבון החינמי.

עם זאת, קשר קבוע, לדעתי, הוא בקלות אחד משלושת המתמודדים המובילים בכלי שיווק בדוא”ל.

הם כמו הגרסה המתקדמת של MailChimp.

התמחור של קבוע קשר הוא מעט גבוה יותר, אך תקבל את מה שאתה משלם עבורו. תכונות שיווק מסוימות, כגון סימוני SMS, התראות מכירה בזמן אמת, CRM חברתי, פילוח משתמשים קלים וחשבוניות (שלא תוכל להשיג ב- MailChimp) עשויות להיות חיוניות עבור ארגון עסקי גדול. בתור התחלה, אני ממליץ לקרוא סיפורי הצלחה באתר של Constant Contact בכדי ללמוד עוד.

למידע נוסף: בקר בקביעות בקביעות באופן קבוע

הערה: סקירה זו פורסמה לראשונה באתר אחותנו סודי אירוח אתרים נחשף.

גילוי נאות FTC: BuildThis מקבל דמי הפניה מכלים המופיעים באתר זה. אבל, חוות הדעת מבוססות על הניסיון שלנו ולא על כמה שהם משלמים. אנו מתמקדים בסיוע לעסקים קטנים ואנשים פרטיים לבנות אתרים כעסק. אנא תמכו בעבודתנו ולמדו יותר בגילוי הרווחים שלנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map