סקירת FreshBooks: חשבונאות ענן עמוסת תכונות

כבעלי עסק קטן בעצמי, אני מרגיש שכלים כמו FreshBooks מציעים קו הצלה נחוץ לאנשים רבים. אמנם ניתן לטעון כי ניתן לבצע חשבונאות וחשבוניות בסיסיות בעצמך, אך במחיר בו FreshBooks מתחיל – מדוע לטרוח לעשות זאת באופן ידני?


ובכל זאת, כמו בכל כלי, ישנם יתרונות וחסרונות, אז בואו ניקח צלילה עמוקה יותר ל- FreshBooks כדי לראות מה זה באמת מביא לשולחן מלבד מספרים בלבד..

סיכום סקירה של

כלי חשבונאות מקוון ארוז עם תכונות כמעט לכל העסקים הגדולים והקטנים

שם: ספרי ספרים

תיאור: FreshBooks הוא עוד שורה ארוכה של מערכות הנהלת חשבונות מבוססות ענן שמטרתן להחליף שיטות הנהלת חשבונות מסורתיות. הנוחות והעוצמה שלה הופכות אותה להצעה אטרקטיבית במיוחד לעסקים מודרניים שרוצים להפחית את תקורה וצוות העובדים בעזרת אוטומציה.

מערכת הפעלה: מבוסס רשת

קטגוריית יישום: תוכנת חשבונאות

 • קלות שימוש

 • תכונות

 • דיוק & מהימנות

 • תמורה לכסף

 • שירות לקוחות

באופן כללי

4.6

סיכום

FreshBooks הוא כלי מאוד מעוצב בצורה נקייה ועם זאת ארוז חשבונאות בענן. למרות שהוא נועד לחשבונאות, ממשק המשתמש הפשוט והקטגוריות הברורות שלו הופכים אותו לשימוש כמעט לכל אחד כמעט.

אני יכול בקלות לומר שזה יכול לשמש קהל רחב של משתמשים ושהוא יכול להתאים לעסקים בגודל קטן עד בינוני בקלות. אם אתה מעוניין, הם יכולים אפילו ליצור תוכניות מותאמות אישית עבור חברות גדולות יותר לפי דרישה.

למד עוד

 • FreshBooks מתכנן ותמחור
 • תכונות שגורמות ל- FreshBooks להתבלט
 • פסק דין: האם FreshBooks בשבילך?

מקצוענים

 • תהליך סיפון מעולה
 • ממשק פשוט מונע ממשק משתמש
 • פתרון חשבון מקצה לקצה
 • דרגה גבוהה של אוטומציה
 • מערכת תואמת מאוד
 • משתלב היטב עם חשבונות בנקאיים
 • מספר נרחב של תוספות
 • תמיכת לקוחות חיה

חסרונות

 • יכול להתייקר במהירות
 • אופן משלוח החשבוניות
 • חברי הצוות עולים תוספת
 • תוכניות ותמחור
 • נסה את FreshBooks בחינם

{
"@ הקשר": "http://schema.org",
"@ סוג": "סקירה",
"פריט נצפה": {
"@ סוג": "יישום תוכנה",
"שם": "ספרי ספרים",
"תיאור": "FreshBooks הוא עוד שורה ארוכה של מערכות הנהלת חשבונות מבוססות ענן שמטרתן להחליף שיטות הנהלת חשבונות מסורתיות. הנוחות והעוצמה שלה הופכות אותה להצעה אטרקטיבית במיוחד לעסקים מודרניים שרוצים להפחית את תקורה וצוות העובדים בעזרת אוטומציה.",
"תמונה": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/freshbooks-review-home.jpg",
"מערכת הפעלה": "מבוסס רשת",
"יישום קטגוריה": "תוכנת חשבונאות"
},
"ביקורת דירוג": {
"@ סוג": "דירוג",
"דירוג ערך": 4.5999999999999996447286321199499070644378662109375,
"הטוב ביותר": 5,
"הגרוע ביותר": 0
},
"מחבר": {
"@ סוג": "אדם",
"שם": "טימותי שים"
},
"ביקורת": "

FreshBooks הוא כלי מאוד מעוצב בצורה נקייה ועם זאת ארוז חשבונאות בענן. למרות שהוא נועד לחשבונאות, ממשק המשתמש הפשוט והקטגוריות הברורות שלו הופכים אותו לשימוש כמעט לכל אחד כמעט.

\ r \ n

אני יכול בקלות לומר שזה יכול לשמש קהל רחב של משתמשים ושהוא יכול להתאים לעסקים בגודל קטן עד בינוני בקלות. אם אתה מעוניין, הם יכולים אפילו ליצור תוכניות מותאמות אישית עבור חברות גדולות יותר לפי דרישה.

\ r \ n

למד עוד

\ r \ n

  \ r \ n
 • FreshBooks מתכנן ותמחור
 • \ r \ n

 • תכונות שגורמות ל- FreshBooks להתבלט
 • \ r \ n

 • פסק דין: האם FreshBooks בשבילך?
 • \ r \ n

"
}

יתרונות: מה אהבתי ב- FreshBooks

1. תהליך Onboarding מצוין

תהליך האונליין הוא פשוטOnboarding הוא פשוט כמו 1, 2, 3.

כשאתה נרשם לראשונה ל- FreshBooks, הדבר הראשון שתבחין בו הוא כמה החוויה חלקה. כשאתה מספק להם את הדוא”ל שלך, תצטרך לאמת את זה ומשם אתה מכניס מייד לתהליך האונליין שלהם.

תשובה על סדרת שאלות תעזור לך להגדיר את חשבונך ומוכן לשימוש. זה עוזר ל- FreshBooks לקבוע כמה יסודות, כמו המטבע שאתה מבצע עסקאות, באילו חלקים של המערכת אתה משתמש (חשבונית, חשבונאות וכו ‘), או אפילו את הפריסה הבסיסית של הטפסים שלך..

החוויה מרעננת ולא מרגישים ששואלים אותך חבורה של שאלות ללא מטרת סיום באופק. זה ללא ספק הזרימה שאתה רוצה שמשתמש חדש יעבור.

2. ממשק פשוט מונע GUI

ל- FreshBooks יש פריסה ידידותית וקלה לקריאה.כפי שאתה יכול לראות, הפריסה ידידותית וקלה לקריאה.

אם אתה בכלל כמוני ומצטמרר כאשר מוזכר המונח ‘הנהלת חשבונות’, זו נקודה חיובית נוספת לטובתו של FreshBook. הממשק כולו הוא כמובן פשוט מאוד וישיר.

החשוב מכל הוא שנועד להניח את האנשים בנוח. במקום מראה נוח ובלתי שרוב תוכנות החשבונאות ידועות בו, FreshBooks מקבל עיצוב טוב ובריא. צבעי הפסטל שלה וסוגי הגופן והגודל הניתנים לקריאה בקלות כל כך ידידותיים למשתמש.

3. פיתרון חשבונות מקצה לקצה

עבור בעלי עסקים חדשים רבים, הנהלת חשבונות יכולה להיות אתגר גם אם היה לך ניסיון קצרצר בזה. למרבה המזל, זה יכול להיות מחולק לאזורים נפרדים הקשורים בדרך כלשהי.

מה שעושה FreshBooks הוא לעזור למשתמשים לראות באופן ברור את האזורים עליהם הם צריכים לעבוד, ואז היא תעשה את השילוב האחורי באופן אוטומטי. זה עוזר לשמור על דברים פשוטים למשתמשים בו זמנית, ומספק חבילה חשבונאית מקיפה.

4. תואר גבוה של אוטומציה

בזכות היותה מערכת מכוונת שירות, FreshBooks עוזר להרבה יותר באוטומציה ממה שאפשר לחשוב. לדוגמה, שקול להשתמש באחד מצורות החשבוניות שלו. זה מאפשר לך לחייב לקוחות וכל מה שאתה צריך לעשות זה למלא את הפריטים.

FreshBooks יסכימו הכל, יעזרו לכם לשלוח את החשבונית, לשמור על ספירת חייבים בחשבונות וכן הלאה. בצד ההוצאות, זה בעצם אותו דבר. מלא פריטי שורה והעלה את התיעוד הדרוש כמו קבלות. כל השאר מתעדכן אוטומטית עבורך.

בסופו של יום, כדי לקבל תמונת מצב של הנעשה עם כספי החברה שלך, כל מה שאתה צריך לעשות זה לעבור למדור הדוחות ולבחור מה ברצונך להציג.

5. FreshBooks היא מערכת מאוד תואמת

בתחום הכספים העסקיים, אחת המילים האיומות ביותר היא ציות. בזכות המורכבות של עסקים וממשל, חלק גדול משני הקצוות מוקדש לוודא שהכל לגיטימי – שמשמעותו ציות.

תשמחו לדעת ש- FreshBooks בנוי כך שתואם תקנות רבות כולל הפיכת מס דיגיטלי (MTD), PCI, PSD2, GDPR, ו יותר. המשמעות היא שלא משנה באיזו מדינה אתה מתגורר, יהיה לך טוב להשתמש ב- FreshBooks כדי לטפל בחשבונות שלך.

6. משתלב היטב עם חשבונות בנקאיים

FreshBooks משתלב היטב עם חשבונות בנקאיים.הוספת חשבון הבנק שלך היא פשוטה כמו חיפוש ובחירה.

אולי אחת התכונות הטובות ביותר של FreshBooks היא שהיא יכולה להתחבר ישירות לחשבון הבנק של החברה שלך. זה עוזר להקל עליו הרבה יותר לאמת (וגם לבצע אוטומציה) של חלק מהחשבונות שלך בכוחות עצמו.

לא תצטרך להקדיש זמן בכלל לעדכון הנתונים כאשר מזומנים נכנסים או יוצאים. זה שוב חוזר לאוטומציה שלו – אשר שירותי ענן רבים יכולים לעשות. עם זאת, רבים אינם מסוגלים להשתלב עם כמות כה גדולה של מוסדות פיננסיים.

כדוגמה טובה לכך, ניסיתי להוסיף חשבון בנק מלזי (מבנק מקומי כאן) והופתעתי שבאמת יש להם את זה במאגר.

7. מספר רב של תוספות

מספר נרחב של תוספותFreshBooks מאפשר לך לחבר ולסנכרן מידע בפלטפורמות שונות.

אם אי פעם השתמשת בשירותים מבוססי אינטרנט, תבינו שרבים מהם מציעים ‘שירות ליבה’ יחד עם יכולות שילוב המסייעות בהרחבת הפונקציונליות. FreshBooks עושה זאת גם כן ותוכלו להוסיף טונות של תכונות נוספות.

כרעיון כיצד זה עובד, אתה יכול להוסיף את היכולת לקבל תשלומי כרטיסי אשראי, לקבוע ולתאם פגישות ועוד. כל שעליך לעשות הוא למצוא את התוספת הנכונה מתוך 100 המקרים שמציעה FreshBooks.

זה קל ויכול להוכיח כמועיל למדי בהתאמת הצרכים העסקיים שלך.

8. תמיכה בשירות לקוחות חי

מכיוון ש FreshBooks הוא שירות מבוסס ענן, יש להם שליטה מרכזית בהרבה דברים. זה מאפשר להם להציע שירות לקוחות יעיל מאוד כמו מוצרים אחרים מבוססי ענן. לדוגמה, אתה יכול להתחיל לקרוא את בסיס הידע שלהם לקבלת עזרה.

אם זה לא עובד, לחץ על סמל הצ’אט היישר מתוך חשבון FreshBooks שלך ותוכל להעלות תפריט צ’אט חי. בקש עזרה ותקבל! אמנם נכון שזה ייקח זמן תלוי בעומס הלקוחות שלהם באותו הרגע, אך בסופו של דבר תוכלו לדבר עם מישהו שיכול לעזור לכם ישירות.

חסרונות: מה שלא אהבתי ב- FreshBooks

1. יכול לקבל יקר במהירות

עם רשימה כה גדולה של תכונות ודברים שאני אוהבת בזה, אין זה מפתיע ש- FreshBooks עולה במחיר. השוויתי אותם עם כמה יישומי חשבונאות מבוססי ענן אחרים ונראה שהם קצת בסופו של דבר.

זה מחמיר באופן אקספוננציאלי ככל שהעסק שלך גדל מכיוון שהתמחור שלהם מבוסס על מספר הלקוחות החיובים שלך. אני מרגיש שזו לא דרך הגונה למדי לטפל בדברים מכיוון שלא כל העסקים עובדים באותה צורה.

לדוגמה, אתה עשוי לנהל עסק שזקוק לשטף קבוע של לקוחות חדשים, לפי מידה זו, תוכל לפוצץ את תוכנית Lite שלהם במהירות קלה מכיוון שהיא מאפשרת רק 5 לקוחות הניתנים לחיוב..

מצד שני, חלק מהעסקים משגשגים מלקוחות חוזרים ואלה הם שיזכו בתועלת מקסימאלית. למען האמת, חלקם אף יוכלו לחוף את תוכנית לייט במשך עידנים מבלי שיהיה צורך לשדרג.

2. הדרך בה נשלחים חשבוניות

דוגמה לחשבונית של FreshBooks.אנשים מפחידים פשוט ללחוץ על קישורים בימינו.

משום מה, שליחת חשבונית ב- FreshBooks לא ממש שולחת את החשבונית. משמעות הדבר היא כי דוא”ל נשלח מ- FreshBooks ללקוח שלך – ואומר להם שיש להם חשבונית מוכנה לצפייה.

אף על פי שלא הדרך הגרועה ביותר לעשות דברים, אני יכול לראות שיש לקוחות שמאוד בלחיצת קישורים שמגיעים בדוא”ל. אבטחת רשת היא כאב אמיתי בימינו ואינך רוצה שתזמין את הלקוחות שלך בזה אחר זה כדי להבטיח להם שזה בסדר ללחוץ על קישור זה!

3. חברי הצוות עולים תוספת

לרוב התוכניות החשבונאיות המקוונות תהיה קצבה למשתמש הראשי בתוספת רואה חשבון אחד לפחות. זה לפחות מאפשר לבעל העסק ולאחראי על ניהול הכספים לגשת למערכת.

כן, תוכלו לעשות זאת גם ב- FreshBooks, אך היו מוכנים לשלם תוספת. המחיר שתשלמו בהרשמה הוא רק בשבילכם. כל אדם אחר שתרצה להעניק גישה לחשבונות שלך הוא חבר בצוות – ועולה תוספת של 10 $ לחודש.

תוכניות ותמחור של FreshBooks

מבנה התמחור ב- FreshBooks ברור מאוד. כמעט כל תכונות הליבה החשובות כלולות בכל התוכניות, עם כמה יתרונות נוספים שמגיעים עם התוכניות היקרות יותר. לייט מתחיל מ -15 דולר לחודש וזה נמשך עד פרמיום במחיר של 50 דולר לחודש. יש גם אפשרות ליצור תוכנית בהתאמה אישית.

תכונות
לייט
ועוד
פרימיום
לקוחות הניתנים לחיוב550500
חשבוניות מקושטותללא הגבלהללא הגבלהללא הגבלה
ערכי הוצאותללא הגבלהללא הגבלהללא הגבלה
הצעותלאללא הגבלהללא הגבלה
יבוא בנקאי אוטומטיכןכןכן
דוחות כניסה כפוליםלאכןכן
עובדי לקוחלאכןכן
תזכורות אוטומטיות לתשלום מאוחרלאכןכן
תשלומים מתקדמיםלא20 $ לחודש20 $ לחודש
חברי צוות10 $ לאדם10 $ לאדם10 $ לאדם
מחיר15 $ לחודש25 $ לחודש50 $ לחודש

*פתק: ל- FreshBooks יש הנחה של עד 70% הנחה. לקבלת הדיוק הטוב ביותר בתמחור, אנא עיין באתר הרשמי: https://www.freshbooks.com/

אם אתם מתכננים להשתמש ב- FreshBooks לאורך זמן, בחירה לשלם מדי שנה תעניק לכם קצת הנחה. זה מסתכם בכ -10% הנחה ממה שהיה יכול להיות התמחור המקורי שלכם – כולם כמובן בתשלום מראש.

הדבר החשוב ביותר להבין לגבי תמחור של FreshBooks הוא שכל תוכנית מגדירה את מספר הלקוחות הניתנים לחיוב שניתן לנהל באמצעות המערכת. המשמעות היא שגם אם אתה מחייב 20 לקוחות כל אחד מהם, אתה תצטרך לשדרג מתכנית Lite ל- Plus.

זה דבר שצריך לקחת בחשבון ברצינות, מכיוון שכמה שתשלמו יהיה תלוי מאוד באופן בו העסק שלכם עובד.

פסק דין: האם FreshBooks בשבילי?

הגיע הזמן לכנות אכזרית. FreshBooks הוא ללא ספק אחד הכלים הטובים ביותר לחשבונאות מבוססת ענן שנתקלתי בהם כבר זמן רב. הוא מיועד ועובד טוב מאוד לעסקים קטנים כמו שלי.

למרבה הצער, זוהי קריאה קשה שכן גם התמחור שלהם גבוה יחסית. אני גם מרגיש שהדרך שהם גובים בהתבסס על לקוחות הניתנים לחיוב היא מעט גלולה שקשה לבלוע אותה, במיוחד עם תוכנית Lite המאפשרת רק 5 לקוחות.

למי מיועד ספרי FreshBook?

נסה את FreshBooks בחינם. אתה יכול לקבל גישה בלתי מוגבלת ל- FreshBooks למשך 30 יום.נסה את FreshBooks בחינם. אתה יכול לקבל גישה בלתי מוגבלת ל- FreshBooks למשך 30 יום. (לבקר)

לכן, למרות ש- FreshBooks לא יכול להיות בשבילי, אני יכול בקלות לראות עסקים קטנים עד בינוניים הנהנים ממערכת זו בצורה אדירה. זה נכון במיוחד לאור המגוון הרחב של תאימות בנקים כמו גם מידה גבוהה של תאימות.

נסה חינם: בקר באתר FreshBooks באופן מקוון

גילוי נאות: BuildThis מקבל דמי הפניה מכלים המופיעים באתר זה. אבל, חוות הדעת מבוססות על הניסיון שלנו ולא על כמה שהם משלמים. אנו מתמקדים בסיוע לעסקים קטנים ואנשים פרטיים לבנות אתרים כעסק. אנא תמכו בעבודתנו ולמדו יותר בגילוי הרווחים שלנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map