אתרים כמו Fiverr (לפרילנסרים ושוכרים)

פיברר הוא אתר המאפשר לפרילנסרים לשווק את שירותיהם. במהלך השנים האחרונות חלה צמיחה אדירה בענף הפרילנסרים. מודלים והזדמנויות עסקיות חדשות הולידו את כלכלת ההופעות.


בגלל הצמיחה הזו, גם לפרילנסרים וגם לבעלי עסקים המחפשים שירותים יש כיום הרבה יותר ברירה. עם זאת, בחירה פירושה שיש לקבל החלטות. בין אם אתה פרילנסר של מישהו שמחפש שירותים – לאיזה פלטפורמה עליך לבחור?

מה זה Fiverr ואיך זה עובד?

דף הבית של פיברדף הבית של פיברר (בקר כאן)

Fiverr.com צמח לאחד השוק הגדול בעולם לשירותים דיגיטליים. זה מחבר בין קונים ומוכרים לכל דבר, החל מקידוד לאמנות. המוכרים מגיעים עם כישורים ורמות מומחיות שונות.

פרילנסרים המשתמשים בפלטפורמת Fiverr יכולים להציע כמעט כל דבר שאפשר להעלות על הדעת, כל עוד ניתן להעביר אותו דרך האינטרנט. התיקים שלהם, המחירים המצוטטים והביקורות של לקוחות לשעבר עוזרים למכור אותם לחדשים.

ההרשמה כאן היא בחינם, אך עליכם להירשם אליהם כדי לחפש מקומות עבודה או לעסוק בפרילנסרים שלהם. האתר מסודר לפי קטגוריות של עבודה ותוכלו לגלוש בו כמו בקטלוג מקוון.

למוכרים (פרילנסרים)

אם אתה מבקש לרשום את השירותים שלך ב- Fiverr, וודא שפרופיל המוכר שלך מלא. הצעת הופעה כתוב היטב המתארת ​​את שירותיך בבירור לא יכולה רק לעזור לך למכור את ההופעה, אלא גם להימנע ממחלוקות אפשריות.

קבלת דירוגים טובים לאחר השירותים המסופקים שלך הוא יתרון, כפי שהוא גלוי בפרופיל שלך. פיברר משלמת במהירות עבור הופעות שהושלמו, אך מוציאה קיצוץ מהעמלה שלך. ודא שאתה קובע זאת בעת רישום המחירים שלך. הפלטפורמה משלמת לך 80% (מה שאומר פיברר קח 20% קיצוץ) של מה שהמופע שלך מוכר.

היתרונות כוללים:

 • רישום חינם לשירותיכם
 • אין צורך להציע הצעות עבודה
 • טיפים על מחירי הופעות

לקונים (שוכרים)

עם עשרות אלפי הופעות הרשומות ב- Fiverr, זה באמת שוק קונה. יש להם גם מגוון רחב מאוד של הופעות, כך שתוכלו למצוא כאן כמעט כל דבר. המחירים שקופים, ומה שאתה רואה זה בעצם מה שאתה משלם ללא עלויות נסתרות.

דברים שכדאי להיות מודעים אליהם:

 • הופעות זולות עשויות להגיע בעלות באיכות
 • להופעות פופולריות עשויים להיות מועדים ארוכים מטורפים
 • משרה מזדמנות מדי פעם

5 חלופות שונות לפרילנסרים ושוכרים

עם זאת, כפי שציינתי קודם, כלכלת ההופעות פירושה בחירה אפילו יותר. פרילנסינג לא מתחיל ונגמר ב- Fiverr, יש אינספור אלטרנטיבות של Fiverr בסביבה. להלן 5 אתרים כמו Fiverr שצריך לקחת בחשבון:

1. עבודת יד

עבודת Up - אלטרנטיבה ל- Fiverrעמוד הבית

Upwork הוא שוק דומה כמו Fiverr אך ממוקד יותר בתחומים מסוימים. כאן תוכלו למצוא הצעות כמו עיצוב גרפי, ספרות ופיתוח אתרים. באותו אופן, אתר זה מציע לאנשי מקצוע המחפשים עבודה נוספת את האמצעים למצוא פרויקטים, לתקשר עם לקוחות פוטנציאליים, ודרך בטוחה לקבל שכר.

הפרופיל שלך משמש לאותה מטרה כמו תיק כללי למעסיקים עתידיים, ולכן חיוני שתבנה אחד המתאים. יותר מכל, פרסם את עצמך ואת העבודה שלך כמו שצריך.

כיצד פועלת עבודת יד?

מלא את קטגוריית התפקיד שאתה מחפש להשתלב בה וודא שאתה מציין אילו כישורים יש לך ורמת המומחיות שלך. חשוב גם שהעבודה שלך תיעשה במיטבה כאילו אינך יכול לספק עבודות, יתכן וחשבונך ייסגר.

שימו לב כי ישנם כמה עלויות גבוהות הקשורות למשרות כאן. Upwork גובה כ -25% מהעמלות שלך ומעלה את זה עם דמי עיבוד של 2.75% + שיעורי מע”מ + מט”ח. במילים אחרות, יתכן שקשה להתפרנס כאן בגלל אותן עמלות.

אם אתה רוצה לדעת יותר, הנה ההשוואה ראש בראש בין Upwork ל Fiverr.

היתרונות של Upwork במקום Fiverr

לפרילנסר:

 • חברות חינם
 • סיכויי הכנסה צדדיים
 • שלם פחות עמלות עבור לקוחות לטווח הארוך

עבור Hirer:

 • חיפוש וסקירות יעילים
 • כלים משולבים לשיתוף פעולה
 • חיובים הוגנים

2. טופלטל

טופטלדף הבית של Toptal

טופטל היא רשת בלעדית של מפתחי תוכנה עצמאיים, מעצבים, מומחי כספים, מנהלי מוצרים בעולם. חברות מובילות מעסיקות פרילנסרים של Toptal כאופציה האידיאלית לפרויקטים חשובים רבים.

כל שעליך לעשות הוא ללכת לאתר שלהם ולחץ על “שכור כישרון עליון”, ולהירשם עם הפרטים שלך יתחיל. כשמוסיפים את הכישורים והשירותים שלך, צוות Toptal סוקר את פרופיל העבודה שלך ואז מתאים לך את המועמדים הטובים ביותר. לאחר הבדיקה שלך, אתה יכול להתחיל בעבודה.

איך מרוויח טפטל כסף?

טופטל מרוויחה כסף על ידי חיוב למבקשים לעסוק בפרילנסרים שלה. פרילנסרים עצמם אינם משלמים דבר לשירות. הסכום שתגבה הוא בדיוק מה שתקבל (יתכן פחות דמי העברה בנקאית).

הלקוחות משלמים תעריף לשעה שהוא כפול מכפי שהפרילנסרים מבקשים. זה יכול להסתיים בשטרות די נוקשים בהתאם לדמי המעורבים. לדוגמה, אם פרילנסרים מבקשים 20 $ לשעה, מחייבים שכר 40 $ לשעה.

היתרונות של טופטל במקום פיברר

לפרילנסר:

 • פרופיל עבודות בהתאמה אישית
 • ממשק משתמש פשוט
 • עבודה למען קהל עולמי

עבור Hirer:

 • בריכת מוגבלת מיומנות מוגבלת
 • באופן כללי פרילנסרים יקרים יותר

3. Freelancer.com

Freelancer.comFreelancer.com דף הבית

Freelancer.com הוא אתר שוק המון קניות שמסייע למיליוני עסקים למצוא פרילנסרים. אם אתה רוצה עבודה באיכות גבוהה במסגרת תקציב סביר (הן לקונים והן למוכרים) אז Freelancer.com הוא בשבילך.

מה Freelancer.com מציע?

האתר מציע מגוון רחב של הזדמנויות עבודה כגון פרויקטים של קופירייטינג לעיצוב אתרים ועוד. פרילנסרים, התחל על ידי יצירת פרופילים משלך. רשמו את כישוריכם ומומחיותכם ושתפו את חוויותיכם עם הקהל הרחב. ואז, מצא עבודות המתאימות ביותר לכישוריך ומומחיותך. כתוב את ההצעה הטובה ביותר שלך, קבל פרס והרוויח.

היתרונות של Freelancer.com במקום פיברר

לפרילנסר:

 • אין ספור פרויקטים זמינים
 • אינטראקציה בזמן אמת עם לקוחות
 • תוכנית מנוי זולה

עבור Hirer:

 • תמיכה טכנית מגיבה
 • אינטראקציה קלה עם פרילנסרים

4. PeoplePerHour

אנשיםדף הבית של PeoplePerHour

PeoplePerHour הוא שוק עבודה עצמאי מבוסס-אתרים המתאים לצרכים העסקיים לכישרונות. זוהי פלטפורמה אידיאלית לעסקים קטנים ואנשים פרטיים. בעוד שהפלטפורמה מעניקה לכם מאגר כישרונות גלובלי במקום, היא גם עוזרת לכם לתעדף כישרונות מקומיים בהתאם למפרט שלכם.

כיצד פועלת PeoplePerHour?

פלטפורמה זו מספקת גם גמישות בתקציב, ומאפשרת לך לקבוע מחיר קבוע או תעריף לשעה, בהתאמה לצרכים שלך ולצרכים שלך.

היתרונות של PeoplePerHour במקום Fiverr

לפרילנסר:

 • אמצעי תשלום בטוחים
 • אינטראקציה קלה עם לקוחות
 • שתף קבצים ומסמכים

עבור Hirer:

 • קל למצוא כישרון
 • מועמדים מוסמכים רבים
 • ממשק קל לשימוש

5. Guru.com

Guru.comדף הבית של Guru.com

Guru.com מהווה פלטפורמה עבור פרילנסרים ומעסיקים לשתף פעולה בפרויקטים. עם טווח הגעה עולמי, למעסיק יכול להיות גישה למגוון רחב של תיקים מתוך מאגר מועמדים נרחב. כל זה יכול להיעשות באמצעות לוח מחוונים פשוט וממשק נקי, מה שמקל על פרילנסרים ומעסיקים כאחד.

מה מציע Guru.com?

גורו מציע עבודות מתכנות & התפתחות לכתיבה & שרותי תרגום. היקף התפקידים שלה מציע גם מערכי מיומנות רבים ושונים משירותים משפטיים להנדסה ואדריכלות. פשוט הצטרף בחינם, פרסם משרות והתחל לקבל הצעות מחיר.

היתרונות של Guru.com במקום פיברר

לפרילנסר:

 • צוות תמיכה טוב
 • מערכת תשלום נוחה

עבור Hirer:

 • קבוצת כישרונות עולמית
 • ממשק משתמש פשוט
 • בחר מבין אמצעי תשלום מרובים

מדוע להשתמש בפורטלי עבודה כמו Fiverr?

זו שאלה שנשאלה על ידי רבים, פרילנסרים ועסקים כאחד. המוטיבציה לכל אחד עשויה להיות שונה, אך ישנן סיבות משכנעות לבחור פורטלי עבודה כמו Fiverr או כל אחד מהמתחרים של Fiverr המפורטים לעיל..

עבור מחפשי עבודה, רק מכיוון שמדובר במשק ההופעות, זה לא אומר שזה שוק של מוכר. זכרו, אתם מתמודדים עם שאר מחפשי העבודה גם בכלכלת ההופעות.

אתה צריך לשקול אם יהיה לך זמן לפנות ללקוחות גם בעצמך. אם אתה רק מתחיל לצאת לפרילנסינג, אולי אפילו לא תדע היכן למצוא את המשרות הבאות שלך! (אם אתה זקוק לעזרה, רישמנו 10 מקומות שבהם תוכל למצוא משרות מקוונות לגיטימיות.) בעוד פרילנסרים מנוסים יכולים לעתים קרובות לשרוד בעצמם, זה לא כל כך קל בהתחלה.

עבור עסקים, זה בעיקר על הגיוני הכספי. יש היום כל כך הרבה עסקים קטנים שעובדים על תקציב זורם. הבעיה הגדולה ביותר היא בדרך כלל שכר שופעים, לכן התמקדו בעסקי הליבה שלכם וביצו למיקור חוץ אחר עבודות פיתוח אחרות באינטרנט או משרות תומכות.

זה יכול לעזור לך לפתור בעיות ובאותה עת לנהל את השורה התחתונה ביתר קלות.

אלטרנטיבות פיברר – מחשבות אחרונות

כלכלת ההופעות מציגה הזדמנות אך היא אינה מצע ורדים. פרילנסרים נלחמים בעיקר בקרב בעלייה, גם אם הם מוכנים להציע שירותים מעולים במחירים סבירים. הנושא הגדול ביותר בין קונים ומוכרים הוא אמון – וכאן נכנסים אתרים כמו Fiverr.

על ידי התנהלותו כמתווך, פלטפורמות העבודה מסייעות לתדלק את כלכלת ההופעות, ומבטיחים פרילנסרים בתשלום תוך פתיחת שדרת מחלוקת לעסקים. ובכל זאת, כל זה מגיע לעתים קרובות למחיר – לפעמים, תלול מאוד.

העצה שלי לפרילנסרים היא לעבוד קשה על ההופעות שלך, אבל נסה לבנות אתר תיק משלך. חשבו על זה כמתכנן לעתיד. למד מאתרים כמו Fiverr והשתמש בחוויה שלך בהתמודדות עם לקוחות שם כדי לנהל בעצמך בעתיד.

עבור עסקים, פלטפורמות עבודה בדרך כלל בטוחות לשימוש, אך פרילנסרים מנוסים לרוב נרתעים בגלל כמה פלטפורמות אלה גובות. קחו בחשבון עובדה זו, כך שאם אתם מחפשים מומחה אמיתי, קבלנים עצמאיים עשויים להיות המפתח לבעיה שלכם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map