BigCommerce לעומת Shopify: השוואת מחירים ותכונות

כל פלטפורמת מסחר אלקטרוני נוצרת שלא כמו הבאה. ברמה של החוויה והנוחות שלך באינטרנט, ייתכן שתצטרך אפשרות שיכולה לשנות את הקידוד או כזו שמוכנה להשקה ישירות מחוץ לקופסה. Shopify ו- BigCommerce הם בין שתי האפשרויות המובילות בפלטפורמת הפיתוח של eCommerce.


למעלה ממיליון חנויות משתמשות ב- Shopify כדי ליצור את האתר שלהן; ואילו BigCommerce מחזיקה מקום רביעי בקטגוריה של מיליון האתרים המובילים בפתרון מארח בהתאם נתונים סטטיסטיים של BuiltWith.

אם אתה מישהו שיש לו עסק קטן, Shopify אולי נראית מושכת יותר, אבל אם יש לך גם תוכניות צמיחה לטווח הארוך, BigCommerce עשויה להיות מועילה יותר – לכן, הבה נבחן את שתי הפלטפורמות ונשווה את התכונות והיתרונות שלהם.

קפיצה מהירה

השווה את Shopify ו- BigCommerce ב:

 • אחסן עיצובים של תבניות
 • בונה חנות מקוונת
 • שירות לקוחות
 • בריכת הכישרונות
 • אפשרויות של אפליקציה
 • פופולריות
 • תמחור

איך BigCommerce ו- Shopify עובדים?

Shopify ו- BigCommerce הן פלטפורמות מסחר אלקטרוני המאפשרות לך למכור מוצרים (פיזיים או דיגיטליים) באינטרנט. שני בוני חנויות מקוונות פועלים בדפדפן אינטרנט, מה שמשמעותו שאין תוכנה להורדה במחשב או אירוח אתרים לרכישה, אתה יכול לתחזק את החנות שלך מכל מקום בעולם כל עוד יש לך חיבור לאינטרנט.

עורך החנויות BigCommerce ו- Shopify

התפיסה המרכזית העומדת מאחורי שני הבונים היא שכל אחד יכול להשתמש בהם כדי ליצור חנות מקוונת ללא צורך בקוד או בעיצוב של דבר – אתה בוחר תבנית מתוך מבחר המוצע, מעלה את המוצרים שאתה רוצה למכור, לתקן את התהליך שלך ואתה, בתיאוריה, טוב ללכת.

עורך חנות של Shopifyעורך חנות Shopify – קטע העיצוב משמאל הוא המקום בו אתה מתאים אישית את ההגדרות עבור העיצוב שלך. עבור כל דפים שונים, יש לך קטע נושא אחר בו תוכל לשנות את התוכן ואת הפריסה.
עורך חנות BigCommerceעורך חנות BigCommerce – משמאל סרגל הניווט הראשי להגדרות הנושא. אתה יכול להשלים את רוב עיצוב החנות באמצעות פרק הגדרות זה עצמו.

עם זאת כדאי לומר כי למרות שאינך צריך לשכור שירותי פיתוח מסחר אלקטרוני כשאתה מפתח חנות BigCommerce או Shopify, רעיון טוב לעיצוב, יחד עם תמונות בודדות שצולמו באופן מקצועי, הם בכל זאת מכריע בהתעלמות מהפלטפורמה שבחרת בסופו של דבר..

שניהם BigCommerce וגם Shopify הם כלי SaaS (תוכנה כשירות). פירוש הדבר שיש עלות רציפה לשימוש בהם, שיכול להיות שנתי או חודשי.

BigCommerce לעומת Shopify: איזו פלטפורמת מסחר אלקטרוני עליכם לבחור?

כעת, הבה נשווה בין Shopify ו- BigCommerce – איזו היא הפלטפורמה הטובה יותר על ידי התבוננות והשוואה בין עיצוב החנות שלהם, כלי eCommerce, תמיכת לקוחות, השוק המקצועי, האפליקציות והתמחור שלהם..

1. באיזו פלטפורמה יש תבניות חנות טובות יותר?

מכיוון שאנשים ממהרים לשפוט, קיום חזון אטרקטיבי הוא חיוני מכיוון שהוא נותן אמינות בחנות המקוונת שלך.

Shopify נושאים בחזית החנות

במקרה זה, ל- Shopify יש נושאים שהם אפשריים כמה מהנושאים היותר מושכים בחנות הקיימים כיום. הם מקצועיים, אלגנטיים, מודרניים ורעננים. אחת הסיבות העיקריות שמאחורי הפריטים ב- Shopify נראים כה גדולים היא העובדה שהם ממנפים מעצבים אוטונומיים לפיתוח עיצובים..

נושא Shopify - ללא גבולותנושא Shopify – ללא גבולות
ערכת הנושא של Shopify - ברירת מחדל לביצועערכת הנושא של Shopify – ברירת מחדל לביצוע

לכן, בזמן ש- Shopify יוצרת את הפלטפורמה או הכלי, הם מאפשרים למעצבים מקצועיים לבצע את התוכניות שלהם. פירוש הדבר הוא שבעוד שתקבלו כמה נושאים בחינם, רבים מהם הם פרימיום שתוכלו לקנות בין $ 100 ל- $ 180.

ראה תבניות חנויות מקוונות נוספות של Shopify

ערכות נושא של BigCommerce בחנות

ביג סחר, לעומת זאת, השתפרה מאוד לאחרונה כאשר הם מתמקדים יותר בפיתוח חנויות מקצועיות ואטרקטיביות עבור לקוחותיה. מוקדם יותר, האיכות הירודה של העיצובים שלהם הייתה חיסרון, אך הם מתחילים להדביק את הנושאים של Shopify. BigCommerce מציעה לך גם ערכות נושא חינמיות ופרמיות שנעים בין $ 145 ל- $ 235.

נושא ביג-מסחר - אבן פינה מודגשנושא ביג-מסחר – אבן פינה מודגש
נושא BigCommerce - הדגשת מזלנושא BigCommerce – הדגשת מזל

גם Shopify וגם BigCommerce מציעים לך ערכות נושא בחינם ונושאים בתשלום שהם מגיבים לנייד. Shopify מציעה לך 10 הנפקות בחינם ו -62 נושאי פרימיום ואילו BigCommerce מספקת לך 10 ערכות נושא בחינם ו -127 פרימיום.

ראו תבניות נוספות של חנויות מקוונות של BigCommerce

הכרעה: Shopify מנצח

למרות של- BigCommerce יש יותר נושאים בהשוואה ל- Shopify, עיצוב העיצוב הופך את Shopify לחתוך למעלה. ערכות הנושא של Shopify ניתנות להתאמה אישית רבה. עם מערך אפשרויות ייחודי, באפשרותך להתאים אישית את העיצוב שלך באמצעות קבוצת פרמטרים.

2. איזו פלטפורמה מציעה בונה חנויות טוב יותר?

בונה חנויות Shopify

Shopify מעניקה לך את כל הכלים הבסיסיים ליצירת חנות מקוונת עובדת. עם זאת, כלים מתקדמים כמו ביקורות על מוצרים, רשימת משאלות של לקוחות, הצעות למוצרים וכו ‘, יצטרכו להוסיף לחנות שלך דרך App Store. חלק מהכלים הם בחינם, וחלקם בתשלום, והכלים הללו משולמים מכיוון שמפתחים במיקור חוץ יוצרים אותם.

Shopify מזמינה את המפתחים לאחד את הכלים שלהם לפלטפורמה כך שלקוחותיהם יוכלו להשתמש בכלים אלה גם מבלי לבצע עבודות קוד כלשהן. אז הכסף הנוסף שאתה משלם בעיקר הולך למפתחים חיצוניים אלה. לא כל הכלים הללו נחוצים, אך אם תרצו לגדל את החנות שלכם, יתכן שתזדקקו להם.

בונה חנויות של Shopify – זה המקום בו אתה מנהל ועוקב אחר החנות המקוונת שלך. מחנות הניסיון שלמעלה, תוכלו לראות, Shopify מגיעה עם רשימת פונקציות בהן תוכלו להפעיל את החנות המקוונת שלכם במהירות.

בונה חנויות BigCommerce

BigCommerce אפשרי הוא אחד הממצים ביותר אוספי כלים בין כל בוני האתרים המובילים של חנות מסחר אלקטרוני. הם מציעים לך כלים מהקופסה שכבר נוספו בתכנית החודשית שלהם.

אם אתה זקוק לכלי עבודה נוספים, BigCommerce App Store הוא המקום בו תוכל למצוא את הכלים המתקדמים שנעשו על ידי מפתחים חיצוניים – כמו Shopify. זה שימושי מאחר ואינך יודע אילו כלים נוספים אתה עשוי לדרוש ברגע שהעסק שלך ימריא.

בונה חנויות BigCommerceבונה חנות BigCommerce – אתה יכול לגשת לרוב הפונקציות של BigCommerce למרות שאתה בתוכנית הניסיון. לחץ על כל חלק כדי לעבור צעד אחד קדימה להגדרות.

פסק דין: עניבה

זה באמת תלוי איך תרצו שהעסק שלכם יגדל. לשני בוני האתרים כלים שימושיים בשלבים שונים של עסק, ולכן פסק הדין קצת מתערבב כאן.

3. למי יש תמיכה טובה יותר בלקוחות?

שניהם BigCommerce וגם Shopify מציעים לך תמיכה ללקוחות 24/7 באמצעות ערוצים שונים – צ’אט חי, טלפון ודואר אלקטרוני. בעיקרון, אם יש לך שאלות או בעיות, אפילו בחצות, אתה תמיד יכול להיעזר בתמיכה טכנית של שתי הפלטפורמות.

יש גם פורום קהילתי ב- Shopify ו- BigCommerce בו תוכלו לפרסם שאלות ופתרונות למשתמשים אחרים. אתה יכול אפילו להשתמש בשיטה זו כדי לפנות לצוותי התמיכה שלהם. מכיוון שמדובר בערוץ ציבורי, זמן התפנית של חברי התמיכה בדרך כלל מהיר יותר.

קנה מרכז עזרהמרכז העזרה של Shopify (לבקר)
מרכז העזרה של BigCommerce (לבקר)

היתרון העיקרי בפורום הוא בכך שתוכלו להציץ במה שעושים לקוחות אחרים (בעלי עסקים כמוך), הבעיות או השאלות שיש להם וגם כמה פתרונות מועילים שיכולים להיות להם. אתה יכול אפילו להרים טיפים שימושיים אם אתה מבלה מספיק זמן בפורומים כאלה.

פסק דין: עניבה

למרות שזה עניבה, אני נוטה יותר לכיוון Shopify כאן בגלל הקהילה שצברה לאורך השנים. למתחילים, Shopify עשויה להיות המקום הטוב ביותר להתחיל מאחר שהם מציעים תיעוד מקיף לעזרה עצמית בהשוואה ל- BigCommerce. הצלחתי למצוא פתרונות לבעיות שלי על ידי ביקור במרכז העזרה המקוון שלהם.

4. למי יש מאגר כישרונות גדול יותר?

ל- Shopify יש שוק של מומחים שתוכלו לשכור (לא חובה). אנשי מקצוע אלה יכולים לסייע לכם לקחת את החנות שלכם לרמה אחרת תוך מתן אפשרות חופשית לשים לב לתכונות אחרות בעסק שלכם. אנשי מקצוע אלה כוללים מפתחים, מעצבים, משווקים, הגדרת חנות וצלמים. Shopify אפילו מפרטת את המומחים שלהם מבחינה גיאוגרפית כדי שתוכל לשכור עזרה בקלות.

למרות שאתה עדיין יכול להשיג מומחים שיעזרו לך ליצור את החנות שלך ב- BigCommerce, המומחים פחות בהשוואה ל- Shopify. כך שקצת יותר קשה למצוא את המומחה הנכון ב- BigCommerce, במיוחד אם אתה רוצה מישהו שגר בקרבתך.

ל- Shopify מאגר אנשי מקצוע גדול יותר והמערכת האקולוגית נראית מתקדמת יותר.

מנקודת מבט זו, מערכת התמיכה האקולוגית של Shopify נראית מתקדמת יותר, אך עזרה בהעסקת עובדים אינה מהווה דאגה מיידית כאשר אתה עדיין מתחיל. שכירת עזרה היא רק משהו שכדאי לקחת בחשבון כשדברים מקבלים יותר מדי בשבילך לטפל בו.

הכרעה: Shopify מנצח

הזוכה הולך ל- Shopify. פשוט קל יותר למצוא מומחים ב- Shopify בכל מדינה מאשר BigCommerce.

5. לאיזו פלטפורמה יש יותר אפליקציות שתוכלו להוסיף?

ככל שהעסק שלך מתרחב, ככל הנראה התכונות המובנות לא יכולות לענות על הצרכים שלך. אתה זקוק ליותר כלים בכדי להרחיב את העסק שלך. ישנם כלים מתקדמים הן מחנות היישומים Shopify והן מ- Bigcommerce כדי להרחיב את הפונקציונליות של החנות שלך.

אפליקציות Shopify

אפליקציית Shopify למשלוחקנה אפליקציות לשילוח והגשמה

Shopify, כרגע, מספקת לך יותר מ- 1500 אפליקציות בחנות שלהם. אפליקציות אלה יכולות לעזור לך בשיווק ומכירות, שילוב מדיה חברתית, אוטומציה או תחזוקה של משימות ניהוליות הקשורות לדיווח, הנהלת חשבונות, תמיכה בלקוחות, משלוח, הגשמה, מלאי וכו ‘..

שוק היישומים של BigCommerce

אפליקציות ביג-מסחרשוק האפליקציות של BigCommerce

באשר ל- BigCommerce, יש רק 250 אפליקציות בהשוואה ל- Shopify 1500. עם זאת, אין זה אומר ש- BigCommerce הוא משני ל- Shopify מכיוון ש- BigCommerce כבר מוסיפה כלים רבים בתוכנית הבסיסית שלהם (כגון הצעות מחיר למשלוח בזמן אמת, כלי דיווח מקצועיים, דירוג מוצר וביקורות וכו ‘). אבל זה מרמז שהמערכת האקולוגית של המפתחים ב- Shopify רחבה יותר מ- BigCommerce.

כאמור עבור הקטע שלמעלה, השימוש באפליקציות רבות נוספות הוא שימושי כשאתה חושב לטווח הרחוק.

הכרעה: Shopify מנצח

פסק הדין הוא כמובן Shopify שוב. אני בוחר ב- Shopify לא רק בגלל מספר האפליקציות אלא המערכת האקולוגית של המפתחים הגדולים שהיא בנתה. אתה יודע שתמיד יש מפתחים לבנות את הפונקציה הבאה שאתה צריך.

6. איזו פלטפורמה פופולרית יותר?

כרגע, לחברת Shopify יותר מ- 2.4 מיליון משתמשים, כולל נתונים היסטוריים ועיבד עסקאות בשווי של יותר מ- 41 מיליארד דולר. הם מציעים יותר מ -70 נושאים מושכים בחנות לבחור, יש להם 1500 אפליקציות וקהילה עצומה. על נתונים סטטיסטיים אלה בלבד, תוכלו לראות כי Shopify היא הפופולרית יותר.

אם אתה בודק את Google Trends עבור בוני חנויות מסחר אלקטרוני, Shopify נבדקת על ידי אנשים רבים במנועי חיפוש לעומת BigCommerce.

על פי הנתון, BigCommerce רשמו יותר מ 159,000 לקוחות עם נתונים היסטוריים כלולים ועיבדו שווי עסקאות 17 מיליארד דולר. הם מציעים 130 ערכות נושא ו -250 אפליקציות ויש להם קהילת מומחים קטנה יותר.

שים לב שהנתונים הסטטיסטיים הללו הם בבסיס של רמות גבוהות במיוחד וזה לא משתמע בוודאות ש- Shopify מועילה יותר מ- BigCommerce.

הכרעה: Shopify מנצח

למרות שזה עשוי להיראות פסק דין לא הוגן, במיוחד כאשר ל- BigCommerce הייתה התחלה מאוחרת יותר מ- Shopify, אני עדיין בוחר את האחרון מכיוון שכשמדובר בקבלת החלטות, אנחנו בדרך כלל בוחרים באפשרויות הפופולריות יותר, נכון?

7. BigCommerce לעומת Shopify: התמחור

זו הנורמה בענף הטכנולוגיה שאתה מקבל יותר משאבים בכל פעם שאתה משדרג לתוכנית גבוהה יותר. פרקטיקה זו חלה גם על BigCommerce וגם על Shopify. עם התוכנית הגבוהה יותר תקבלו פונקציות משופרות יותר ותשלום נמוך יותר.

קנה תכניות בחנות

 • Basic Shopify – 29 דולר לחודש
 • Shopify – 79 דולר לחודש
 • Advance Shopify – 299 דולר לחודש
 • Shopify Lite – 9 דולר לחודש (למכור במדיה החברתית או באתר)
תוכניות / מחירים של Shopify
בסיסי Shopify
Shopify
Shopify מתקדמת
מחיר חודשי29 $ לחודש79 $ לחודש299 $ לחודש
חשבונות צוות2515
מוצריםללא הגבלהללא הגבלהללא הגבלה
עמלות כרטיסי אשראי2.9% + $ 0.302.6% + $ 0.302.4% + $ 0.30
דמי עסקה / שער צד שלישי2%1%0.5%
תשלומי Shopify0%0%0%
מספר ערוצי מכירותכןכןכן
כרטיסי ברכהכןכן
התאוששות עגלה נטושהכןכןכן
תעודת SSL בחינםכןכןכן
Shopify אפליקציית קופהכןכןכן
ניתוח הונאהכןכןכן
דוחות מקצועייםכןכן
תמיכה 24/7כןכןכן

בקר ב- Shopify

BigCommerce מתכננת במבט חטוף

 • סטנדרט – 29.95 $ לחודש
 • בנוסף – 79.95 $ לחודש
 • מקצוען – 249.95 $ לחודש
תוכניות / מחירים BigCommerce
סטנדרט
ועוד
מקצוען
מחיר חודשי29.95 $ לחודש79.95 $ לחודש249.95 $ לחודש
חשבונות צוותללא הגבלהללא הגבלהללא הגבלה
מוצריםללא הגבלהללא הגבלהללא הגבלה
סף מכירות לשנהעד 50,000 $עד 150 אלף דולרעד 400,000 $
עמלות כרטיסי אשראי2.9% + $ 0.302.5% + $ 0.302.2% + 0.30 דולר
ללא עמלת עסקה0%0%0%
מספר ערוצי מכירותכןכןכן
קניות בגוגלכןכןכן
כרטיסי ברכהכןכןכן
שומר עגלה נטושכןכן
HTTPs בחינם ו- SSL ייעודיכןכןכן
קבוצות לקוחות ופילוחכןכןכן
כלי דיווח מקצועייםכןכןכן
תמיכה 24/7כןכןכן

בקר ב- BigCommerce

דבר אחד שראוי לציין, BigCommerce לא גובה ממך תשלום עבור עסקאות בכל התוכניות. מה שאומר שלא תצטרך לשלם עמלה או עמלה ל- BigCommerce כאשר הלקוח שלך משלם באמצעות PayPal. מצד שני, אם אתה רוצה עמלת עסקה של 0% ב- Shopify, עליך להשתמש בתשלום של Shopify.

הכרעה: Shopify מנצח

למרות שלשניהם היו נקודות מחיר שניתן להתאים לתקציבים, אני מעדיף את Shopify כאן. מבחינת תמורה לכסף אתה מקבל יותר מ- Shopify עבור אותו סכום כסף ששולם.

BigCommerce לעומת Shopify: מה שמתאים לך?

Shopify מספקת לך נושאים מושכים יותר שמוכנים לנייד. יש להם גם חנות אפליקציות גדולה שתוכל להשתמש בה כדי לשפר את הפונקציונליות של החנות שלך, ויש להם יותר מומחים בקהילה מאשר בכל מקום אחר. המשתמשים בתשלום של Shopify הם פי 15 יותר מזה של BigCommerce, המספר שהם פופולריים יותר. ניכר גם כי Shopify יותר מפתחי אפליקציות, יוצרי נושא ואנשי מקצוע שיעזרו לך, אם תבחר ב- Shopify.

כלים מ- BigCommerce מעט יותר ממצבים מ- Shopify. למרות של- BigCommerce יש אוסף עיצובים מצוין, העיצוב של Shopify טוב יותר. כמו כן, לא כל הנושאים מ- BigCommerce מוכנים לנייד. יש 250 אפליקציות שתוכלו לבחור מחנות האפליקציות של BigCommerce ויש בהן מאגר מומחים מוגבל. למרות שיש להם פחות משתמשים, חיוני לשים לב ש- Shopify החלה מוקדם יותר (2004) מאשר BigCommerce (2009). בסך הכל, אנו מבינים ש- Shopify מרחיבה את בסיס המשתמש שלה במהירות רבה יותר מב- BigCommerce.

למד עוד

 • לחץ כאן כדי לחקור את BigCommerce באופן מקוון
 • לחץ כאן כדי לחקור את Shopify באופן מקוון

סיכום

אם להרכיב את הכל, שתי הפלטפורמות הן ספקיות פופולריות של פתרונות eCommerce. שניהם מוכשרים ויש להם מגוון עצום של כלים שיעזרו לך להרחיב את העסק שלך. למרות ש- Shopify נראית אטרקטיבית יותר מ- BigCommerce, ומכיוון שאין תשובה מוחלטת, אנו ממליצים שתבחן את שניהם.

כיצד להתחיל עם Shopify?

זה בסדר להיות בעל חשיבה נטולת סיכון. אף אחד לא מוכן להשקיע במשהו לפני שהוא מנסה את זה. לכן Shopify מציעה משפט בן 14 יום. זה לגמרי בחינם לשימוש ואתה אפילו לא צריך למלא את פרטי כרטיס האשראי שלך.

לחץ כאן כדי להירשם לחשבון חינם ב- Shopify.

Shopify דף הרשמהשלב מס ‘1 – הזן את כתובת הדוא”ל ואת שם החנות כדי להתחיל את תקופת הניסיון בחינם של Shopify.
הרשמה ל- Shopifyשלב 2 – הזן פרטים אישיים וחנות.

כיצד להתחיל עם BigCommerce?

BigCommerce מציע ניסיון למשך 15 יום ללא סיכון כדי לחוות את הפלטפורמה בעצמך. אין צורך בפרטי כרטיסי אשראי. אז אתה יכול להיות בטוח מאוד שזה לא יחייב אותך אם החלטת לא להמשיך אחרי 15 יום.

לחץ כאן כדי להירשם לחשבון בחינם ב- BigCommerce.

הרשמה למסחר גדולשלב מס ‘1 – הזן כתובת דוא”ל כדי להתחיל את ניסיון ה- BigCommerce.
חנות גדולהשלב 2 – שם חנות הקלט (ניתן לשנות זאת בהמשך) ותעודת כניסה אחרת.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map