אתרים כמו AppSumo: מצא מבצעים נוספים באלטרנטיבות של AppSumo

AppSumo הוא אתר המציע עסקאות בתוכנה. השוק הדיגיטלי הזה קיים כבר זמן רב ומציע עסקאות שוטפות בלבד. מכיוון שמכירות מכל סוג הן ארעיות באופי, ניתן לצפות שרוב העסקאות באתרים כמו AppSumo ישתנו לעיתים קרובות.


למרות ש- AppSumo הוא אחד האתרים העתיקים ביותר מסוג זה שקיימים, אך אין פירוש הדבר שאתה נתקע עם מקור אחד בלבד. כיום ישנם המון טווחים שניסו לעקוב אחר דגם ה- AppSumo – חלקם מצליחים יותר מאחרים.

כאשר מספר גדל והולך של שוקי תוכנה צצים, עד כמה אתרים אלו מתערבים מול AppSumo? בואו נצלול לעומק אפשרויות אלה ונראה מה אנו מקבלים.

* גילוי נאות: משתמשים בקישורי שותפים בפוסט זה. אנו מרוויחים עמלה (ללא עלות נוספת עבורכם) אם אתם רוכשים באמצעות הקישורים שלנו. זה עוזר לכסות את עלויות התפעול של הכותבים והאתרים שלנו.

אודות AppSumo

אתר Appsumoדף הבית של AppSumo (בקר כאן)

AppSumo עוסקת בתחום התוכנה כבר כמעט עשור. פלטפורמה זו, שנוסדה עוד בשנת 2011, סייעה למאות מפתחים ומשתפי תוכנה להרוויח נתחי כסף.

מבצעים והנחות לכל החיים בתוכנה

ישנם מספר סוגי עסקות המוצעים באמצעות AppSumo, והבולט בהם עסקאות לכל החיים. משמעות הדבר היא שקנייה של תוכנה או שירות זה באמצעות הפלטפורמה היא הוצאה חד פעמית ותוכלו להשתמש בהם לנצח. מלבד זאת, ישנן גם מבצעים שנתיים ואפילו חינם.

עם המספר ההולך וגדל של מקומות השוק, נראה ש- AppSumo התמודד עם תחרות קשה. בזמן הכתיבה רשמה AppSumo 66 עסקאות – עדיין סכום משמעותי למדי.

עיון ב- AppSumoההצעות הנוכחיות זמינות ב- AppSumo (לחץ כאן כדי לעיין במבצעים אלה).

הם מחלקים את התוכנה הזמינה למגוון רחב של קטגוריות, אך ככל הנראה, התחומים הפופולאריים יותר הם בתחום שיווק ויצירת לידים. ישנם כמובן הפריטים המוזרים שמגיעים מדי פעם כמו ספרים אלקטרוניים וחומר מידע אחר.

החלק הטוב ביותר בשימוש ב- AppSumo הוא שתוכלו להשיג עסקאות סולידיות על תוכנה בכל עת ולא תצטרכו לחכות למכירה של Black Friday או Cyber ​​Monday..

למי מיועד AppSumo: בלוגרים מקצוענים, משווקי סניפים, עסקים קטנים.

בקר ב- AppSumo

5 אלטרנטיבות AppSumo הטובות ביותר

1. StackSocial

דף הבית של סטאקזוסיאלי

אם הלכת לחפש את AppSumo לאתר דומה כמו StackSocial, התגובה הראשונה שלך ככל הנראה תהיה “WOW”. StackSocial התחילה לפעול מספר שנים אחרי AppSumo וצומחה מאוד מאז.

מאז הקמתם, טוען סטאקססויאל כי היא הרוויחה מעל 50 מיליון דולר עבור לקוחות, חסכה מבקרים ביותר מ -1.5 מיליארד דולר ורשמה למעלה מארבעה מיליון עסקאות. בכל קנה מידה שהוא נתח די גדול של תוכנה ודולרים.

יש ממש מאות מבצעים זמינים ב- StackSocial והפלטפורמה עברה את שלב ‘התוכנה הצודקת’. זהו למעשה למעשה פלטפורמת eCommerce מלאה הכוללת גם עסקאות בכל דבר, החל מגאדג’טים לרכב ועד אביזרי אופנה.

למרות שפוריסטים אולי לא מרוצים מכך, אין באמת על מה לבכות שכן StackSocial עדיין שמרה על כוחה בהיצע תוכנות הליבה. חיפוש מהיר אחר ‘VPN’ בלבד העלה למעלה מ- 20 אפשרויות לבחירה.

StackSocial היא בקלות החלופה הטובה ביותר ל- AppSumo שמצאתי עד היום. למעשה, זה עולה על AppSumo בהרבה מבחינת המוצעים בכל זמן נתון.

למי StackSocial: כל אחד

בקר ב- StackSocial

2. לעסוק

Dealify דף הבית

בהשוואה לתמורה החזקה המפורטת לעיל, נראה כי ל- Dealify יש מגוון של עסקאות מאכזבות. למען האמת, כשפגעתי באתר, רק 6 מבצעים היו זמינים. אפילו אם לוקחים בחשבון עסקאות שבאות והולכות, לאחר שפחות מעשרה עסקאות באתר כולו נראה מעט לא מקובל.

מלבד ההצעה הדלה למדי שלהם, גם לדף הפייסבוק של Dealify יש חשיפה מוגבלת עם כמה מאות עוקבים בלבד. Dealify לא ממש מתיימר להיות אחרת, עם בעל תביעות שהוא התחיל את האתר מתוך “תשוקה לשיווק מקוון ופיתוח צמיחה”.

המגרש השיווקי שלהם מכוון אותם למשווקים ו”האקרים צמיחה “, אבל בהסתכלות על העסקה הראשונה המוצגת לא הייתי משוכנע במיוחד. זו הייתה הצעה באפליקציה לניהול סיסמאות.

מי מתמודד מיועד: האקרים לצמיחה, משווקים, עסקים קטנים

בקר ב- Dealify

3. PitchGround

דף הבית של PitchGround

כאשר לחברה בשוק יש יותר עובדים ממספר העסקאות שהיא פעילה, הייתי קצת חושש אם הייתי הבעלים. למרבה הצער זו העמדה הנוכחית שנדמה כי PitchGround נקלעה אליה.

מצאתי את האתר הזה לראשונה כשעשיתי מחקר בסיסי בנושא AppSumo – המודעה PitchGround הופיעה כל הזמן בגוגל ואמרה “אתה יכול לעשות יותר טוב”. המשמעות היא שצוות השיווק שלהם ממקד באופן פעיל ללקוחות AppSumo. אולי צריך להקדיש זמן רב יותר למימוש מבצעים למשתמשים שלהם.

מבט חטוף באתר PitchGround הציג בסך הכל 27 מבצעים – שרק 5 מהם היו פעילים בזמן הכתבה הזו. השאר סומנו כ’מכר אזלו ‘. פרט לכך, מבקרים באתר מורשים כל הזמן להירשם לקבלת הודעות העסקה שלהם באמצעות סדרה של חלונות קופצים מעצבנים מאוד..

למי מיועד PitchGround: עסקים קטנים, משווקים, בלוגרים מקצוענים

בקר ב- PitchGround

4. DealFuel

דף הבית של DealFuelדף הבית של DealFuel

במקום להתמקד רק בבעלי אתרים או עסקים, DealFuel מציעה מגוון רחב של תוכנות שימושיות רב שימושיות מאוד ואפילו משאבים. כמה דוגמאות לכך יכולות להיות ניקוי זבל למחשבים אישיים, או אפילו חבילות של פליירים לשימוש עסקי, שחלקן אף נמסרות בחינם..

עם 21 עמודים של עסקאות לבחירה, הגלישה באתר עשויה להימשך זמן מה. עם זאת, הם הקלו על זה באמצעות דרכים רבות למיין את המבצעים המוצעים. חשוב לציין כי ל- DealFuel יש קטגוריות מיוחדות המכילות וורדפרס ותוספים – נהדר עבור בעלי אתרים רבים בחוץ.

במבט חטוף, מדובר בעוד פעולה קטנה שמנוהלת על ידי קבוצת ליבה של אנשים שהצליחה לבנות אתר מצליח. מעורר השראה לכל בעלי אתרים אחרים המשתמשים במבצעים שלהם כדי לגדל אתרים משלהם, כן?

למי מיועד DealFuel: בעלי אתרי וורדפרס, עסקים קטנים, מחפשי דילים רגילים

בקר ב- DealFuel

5. Deal Mirror

עמוד הבית של DealMirrorדיל מיררו דף הבית

Mirror Deal מתמקד מאוד במבצעים של תוכנות שיעזרו לאתרים לצמוח. יש להם מספר הצעות המכסות קטגוריות החל משווק ועד ניתוחים חברתיים. למרבה הצער, בזמן הכתיבה נראה שיש להם מבצעים מצומצמים.

אמנם אלה שמצאתי היו מועילים למדי, אבל נראה שיש מעט עומק במה שיש כאן. עם זאת, נחמד שהם מבינים את הקשיים באתרים חדשים יותר שיצרו ויצרו קטגוריה שכותרתה “מבצעים תחת 20 $”.

מבצעים כאן מגיעים גם עם א ערבות שביעות רצון, והם ישיבו לך כל רכישה שתרצה, ללא שאלות.

מי מיועד למראה מיועד: בלוגרים מקצוענים, עסקים קטנים עד בינוניים

בקר ב- DealMirror

כיצד עובדות שוקי תוכנה

המודל העובד פשוט יחסית.

מקומות שוק פונים למפתחים, מפרסמים, או נותני שירותים ומנהלים משא ומתן על התנאים של ‘עסקה’. עסקאות אלה הן בדרך כלל ייחודיות לשוק כדי ליצור גורם מכירות משכנע.

לאחר מכן שוקי השוק מקבלים את העבודה להפוך את העסקה לאטרקטיבית ככל האפשר עבור המבקרים בה. בינתיים, עבור כל מכירה שגורמת לאיש באמצע (השוק) לקצץ – לפעמים סכום משמעותי.

דוגמאות ל- AppSumoדוגמה – חיסכון עצום שנמצא ב- AppSumo, חסוך עד 96% בתוכנות שיווק כמו Boost ואחרות.

שלוש אסטרטגיות פינותיות אלה מועילות לכל המעורבים. מקור התוכנה מקבל גישה חופשית לשוק לפלח לקוחות שאינו מנוצל אחרת והשוק מרוויח חלק מכל מכירה. לבסוף, הקונה מקבל עסקה מוזלת מעולה.

מרבית שוקי העסקות עובדים גם עם חברות כלולות כך שסביר להניח שתיתקל באתרים המציעים דילים המשתרעים על יותר משוק אחד. זה עוזר עוד יותר למקומות השוק להתרחב בכל רחבי האינטרנט.

למעשה, אם אתה מעוניין, אתה עצמך יכול להקים אתר סניפים ולמנף את העסקאות שמציעות מקומות השוק האלה.

מסקנה: האם שוקי העסקה מועילים?

נכון לעכשיו בוודאי הבנת שרוב אתרי העסקה הללו מכוונים למעשה לבעלי אתרים המחפשים להרחיב את הצמיחה. תוכן ו- SEO הם הליבה החיונית של כל אתר ובלוג, אך הרחבת היקף ההפרשה היא עניין אחר.

קטגוריות פופולריות לעסקות תוכנה כוללות:

 • בניית אתרים
 • קורסים ומדריכים
 • ניהול SEO
 • מכירות ויצירת לידים
 • שיווק והגעה

אתרי דילים שימושיים ביותר בדרכים מאחד. הראשון ברור – חיסכון בעלויות. מבצעים הנמצאים ברוב האתרים הללו הם בדרך כלל ייחודיים בהצעתם. קח לדוגמא את ההזדמנות לקנות רישיון לכל החיים עבור אפליקציה במקום שתצטרך לשלם אגרות חוזרות ונשנות.

השנייה מעט יותר עדינה. ניקח מקרה של בעל אתר מסונף שרצה יישום כלשהו שיסייע ביצירת לידים. מלבד לחפש עסקה עבור מה שאתה רוצה בשוק, אתה יכול גם לדפדף בין הצעות חלופיות כדי לראות אם אתה יכול להיתקל במשהו טוב יותר או שמציע תמורה טובה לכסף שלך.

זכור שוב שעסקאות אלה משתנות באופן קבוע, כך שתוכל תמיד לחזור ולקבל רעיונות חדשים לגבי התוכנה שעשויה להתאים לך ביותר עבור העסק שלך..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map