עשרת הספקים הטובים ביותר לאירוח שרתים של Windows 2020

0

אז אתם מתכננים להועיל אירוח שרת Windows אבל מבולבל להחליט מי הספק הטוב ביותר שיש שם?


הזמינות של עשרות מארחים מקשה למדי על בחירה בין חברות שונות, אך עשינו מחקר מקיף וגענו עם כמה מהאפשרויות הטובות ביותר.

יש הבדל משמעותי בין אירוח אתרים של Windows ו- Linux מלבד העובדה שהאחרון עולה פחות כסף.

אם אתה מפתח או מתכנת שעוסק בעיקר בו ASP, MS SQL, או ASP.net וכו ‘. אז אירוח מבוסס Windows יהיה מושלם עבורך.

היתרונות העיקריים של שרתי מערכת הפעלה Windows:

 • עדכונים קבועים בכדי להבטיח ביצועים מיטביים
 • החברה שעומדת מאחור מחבקת את תיקוני האבטחה האחרונים להגנה איתנה
 • אין צורך ללמוד מיומנויות מתקדמות לניהול המכונה שלך
 • תואם ל- Microsoft FrontPage ולתכונות מתקדמות
 • אפשרות מושלמת לפיתוח יישומים מבוססי Windows
 • ASP, יסודות חזותיים, .Net ו- ASP.net ידידותיים
 • ממשק משתמש גרפי קל לשימוש בהשוואה לינוקס
 • אתה יכול לפרוס, להתקין או לשנות דברים בקלות (בגלל GUI)
 • אפשר גישה לשולחן עבודה מרוחק

אירוח שרת Windows לעומת מערכת ההפעלה לינוקס

עשרת הספקים הטובים ביותר לאירוח שרתים של Windows 2020

1. קמאטרה

כשמדובר באירוח אתרים המופעל על ידי שרת Windows של Windows, כיצד ניתן לשכוח את קמאטארה, פלטפורמה הבנויה עם טכנולוגיות מתקדמות ומדרגיות אולטימטיבית לארח את כל מגוון האפליקציות, האתרים וסביבת מערכת ההפעלה Windows..

בשונה מחברות אירוח אתרים רבות שעולות כסף רב, התוכניות שלהן הן במחיר סביר ביותר והן מאפשרות מדרגיות אולטימטיבית תוך כדי תנועה. עם זאת, אתה יכול להגדיל או להקטין את כל משאבי השרת כגון אחסון, זיכרון, עיבוד כוח תוך מספר לחיצות.

תהליך הגודל הוא פשוט וגם מהיר, הודות להקצאה מיידית. זה לוקח פחות מדקה לפרוס את מחשב Windows הרצוי שלך עם המשאבים הנדרשים. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את מערכת ההפעלה שתבחרו, אזור מרכז הנתונים, מעבד, זיכרון RAM, אחסון, שם שרת ומחזור חיוב. נוסף על כך, לוח הבקרה הידידותי למשתמש שלהם ממלא גם תפקיד חיוני לניהול חשבונך כמו קסם.

מה שהופך את קמאטארה לבלוט בקרב ספקי אירוח ענן אחרים היא האפשרות של תמיכה מיידית 24 × 7 ללקוחות שניתן להשתמש באמצעות צ’אט חי, שיחת טלפון וכרטיסים. חוץ מזה הם מציעים גם בסיס ידע עצום בו תוכלו לקבל עזרה עצמית. למאמרה ניסיון של עשרות שנים של ניסיון בתעשייה, צוות מומחים וחומרה מהשורה הראשונה כדי להבטיח זמן עבודה מרבי בתוספת שירותים מהירים.

כל השרתים שלהם (הממוקמים ב 13 אזורים) המשתמשים במעבדי אינטל המהירים המהירים יותר ב -300% מהגרסאות הקודמות, המחוברים לרשת ציבורית ופרטית של 40 ג’יגה-בייט ומספקים סביבה מבודדת ביותר. יתר על כן, בעזרת SSDs, אתה חווה את המהירות המהירה ביותר האפשרית.

לא משנה אם אתה זקוק לתכנית שנקבעה מראש או שאתה רוצה ליצור שרת משלך, הם מציעים את שתי האפשרויות. באפשרותך ליצור מערכת הפעלה של שרת עבור Windows עם עד 384 ג’יגה-בייט ראם, ליבות 72 vCPU ואחסון 1TB.

קיימות גם אפשרויות מערכת הפעלה אחרות הכוללות CentOS, Debian, CloudLinux, Windows, FreeBSD, OpenSUSE, Gentoo, FreeNAS ואובונטו וכו ‘. יתר על כן, אתה רשאי לפרוס גם תמונה משלך..

ככלל, אנו ממליצים לך לתת לקאמאטרה הזדמנות לארח את הנתונים שלך שכן קיימת גם אפשרות לתקופת ניסיון בחינם למשך 30 יום..

2. Vultr – אירוח ענן חלונות אמין עם 15 אפשרויות מרכז נתונים

ענן שרת Windows הטוב ביותר

Vultr הוא יחסית ספק אירוח חדש שהושק בשנת 2014 אך מנוהל על ידי צוות בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנה בתחום אירוח אתרים. מאוד התרשמנו עם זמן הפעילות שלהם, המהירות שלהם והדרגיות שלהם.

החברה צמחה במהירות והפכה לאחת מספקיות אירוח הענן הענקיות שמחזיקות מעל 100,000 לקוחות + ברחבי העולם.

Vultr מציע שרתי ענן עצמאיים כדי להשתמש בו בהתאם לצרכים שלך כמו Windows או Linux.

אחד הדברים הבולטים הוא שוולטר מציעה מגוון רחב של תוכניות עם משאבים ייעודיים. תוכלו למצוא בקלות את התוכנית המתאימה ביותר המתאימה לצרכים שלכם.

יתר על כן, טכנולוגיות ענן בהשתתפות מדרגיות קלה. אז במקום להעביר את כל החשבון, עם Vultr אתה יכול להגדיל או להקטין משאבים באופן מיידי בעת הצורך.

ויש גם הקצאה מיידית של שרתי מתכת חשופים אוטומטיים להתמודדות עם תנועה מאסיבית. מכאן ש- Vultr לעולם אינך צריך לדאוג לאפשרויות הניתנות להרחבה.

ל- Vultr מרכזי נתונים שונים כדי להבטיח חביון נמוך בהשוואה למארחי ענן רבים. יש להם 15 מיקומי מרכז נתונים לבחירה בהתאם למיקום הגיאוגרפי של הקהל שלך.

מצד שני, זה גם עוזר להפחית את זמן הטעינה של האתר והיישומים שלך ברחבי העולם. הרשת כולה בנויה עם כונני מצב מוצק וחומרה בדרגה עסקית למהירות קריאה וכתיבה גבוהה. לפיכך קיים סיכון נמוך מאוד להפסקות משום שהמערכת עוברת אוטומטית לעותקים אחרים של הנתונים שלך במקרה של כשל בחומרה.

אתה יכול לראות בכך חיסרון או לא ש- Vultr אינו מציע את לוח הבקרה של Plesk לניהול שרת האירוח של Windows. הם מספקים לוח מחוונים פשוט ופיתח בבית עם מתקין בלחיצה אחת.

למרות שהם שותפים להציע את פלסק למשפט של 30 יום. לגבי סיוע טכני, אתה יכול להגיש כרטיסים או ללמוד באמצעות תיעוד מפורט.

למרבה הצער, אין צ’אט חי. על ידי אירוח ב- Vultr, אתה לא רק יכול לשחק בחופשיות, אלא גם יכול להיעזר במדרגיות קלה וללא ספק ביצועים מהימנים..

3. InterServer

InterServer

Interserver מגיע עם מטרה לספק שירותים אמינים ובמחיר סביר. אירוח אתרים הוא שוק תחרותי ו- Interserver מתמודד עימו בשיקול הדעת מאז 1999. החברה מודיעה לעתים קרובות על הנחות ענק כמו אירוח בסנט אחד בלבד לזמן מוגבל..

לצד סוגים שונים של פתרונות אירוח תוכלו לרשום שם תחום בהתחדשות נמוכה מאוד בהשוואה לתחרות.

כמו ספקים אחרים, הם מציעים לך מחירים נמוכים יותר לתוכניות לטווח ארוך יותר כמו שלוש שנים. האירוח המותאם שלהם ל- Windows מגיע עם יכולות די בלתי מוגבלות. אתה מקבל אחסון, העברת נתונים, דוא”ל ותת-דומיינים ללא הגבלה. נוסף על כך, תוכלו לארח עד 20 אתרים.

לקבלת ביצועים מהירים, קיימת מערכת מטמון מבוססת SSD נפרדת. יתר על כן, יש גם CDN משולב בחינם כדי להבטיח טעינה מהירה ברחבי העולם.

עוד דבר ראוי לציון שהם כוללים גיבוי נתונים שבועי ללא עלות בזמן ששחזור דורש שליחת בקשה. בנוסף, הנתונים שלך מאחסנים במנגנון האחסון סובלני התקלה “RAID-10”. InterServer היא בין החברות המציעות 99% זמן עבודה, וכן, הן יעילות זאת ביעילות מעל לזמן הפעילות המובטח שלהן.

כדי להקל על הלקוחות הם כוללים את לוח הבקרה של Plesk שלא רק מוצע על ידי מרבית ספקי השרתים של Windows, אלא גם פשוט לשימוש. יש גם תעודת SSL בחינם, שהיא חיונית לא רק לאבטחה אלא לדירוג מנועי החיפוש.

הם לא מציעים דומיין בחינם, במקום זאת תוכלו לקנות אחד במחיר מוזל של $ 1.99. החברה שומרת על כל הדרכים הבסיסיות כמו צ’אט חי, טלפון ודוא”ל כדי לסייע ללקוחות 24/7. לפי הניסיון שלנו, אנו יכולים לומר שהם נמנים עם החברות עם צ’אט חי מהיר באמת.

אם אינך מרוצה מהספק הקיים שלך, אתה יכול להעביר ל- InterServer בצורה חלקה מבלי לשלם אגורה אחת. וחוץ מזה הרבה יתרונות 100 $ זיכוי AdWords ומפלצת תבניות של 20% הנחה שמחכה לכם.

4. DreamHost – אירוח שרת Windows זול בענן

dreamhost

מאז 1997 DreamHost גדל בהתמדה אירח מעל 1.5 מיליון דומיינים על הרצפה שלהם. הם מספקים פתרונות אינטרנט מלאים כולל רישום שמות דומיין ושירותי אירוח אתרים מסוגים שונים.

שלא כמו שני הספקים שהוזכרו לעיל, הם אינם מציעים אירוח משותף של Windows. אז אם אתה רוצה לארח את Windows, אתה יכול לעשות זאת בפלטפורמת הענן.

יתר על כן, עבור לינוקס, האירוח המשותף שלהם הוא בחירה מצוינת המגובה בערבות של 100% זמן עבודה, SSL בחינם, ו- מדיניות החזר 97 יום.

אירוח הענן של DreamHost הוא שירות לא מנוהל בו אתה רשאי לפרוס Windows, Linux ו- BSD מערכות הפעלה. תינתן לך גישה מלאה לשורש, כך שתאפשר להתקין את מערכת ההפעלה לבחירתך.

בתור אירוח בענן המופעל על ידי מכונות מרובות הפועלות כאחת, כך יש את הסיכוי הנמוך ביותר להפסקות. היתרון הגדול ביותר של תשתית ענן הוא מדרגיות המאפשרת לך להרחיב את המשאבים באופן מיידי בעת הצורך.

הם מציעים אחסון רב בשרתי SSD. על פי התוכנית הכי פחות טובה שלהם, תקבלו שטח SSD 80GB ו אחסון בלוקים של 100 ג’יגה-בתים ללא עלות נוספת.

בנוסף, הם מבטיחים סביבה מבודדת כך שהאתר שלך לא ישפיע על חשבונות אחרים במהלך דוקרני תנועה של אחרים.

כאן שימו לב כי בשרת Windows משותף, לוח הבקרה של Plesk מסופק בחינם עשוי להיות בגלל העלות המשותפת. בעוד שבענן DreamHost הם פשוט מציעים לוח בקרה פשוט, כך שתצטרך להיות ניסיון ניהול אירוח אתרים.

עם ענן DreamHost אתה לא צריך לשלם סכום חד פעמי בבת אחת. אתה יכול לבטל את שירותיהם בכל עת ולכן אין צורך במדיניות החזר. יתר על כן, תוכלו לשלב בקלות יישומי אחסון של צד שלישי לאחסון קבצי גיבוי.

למרות שיש להם צ’אט חי ותמיכה טלפונית, התמיכה הטכנית של DreamHost 24/7 ניתנת בעיקר דרך מערכת הכרטיסים. DreamHost היא בחירה מצוינת במיוחד עבור מפתחים מכיוון שהיא אמינה ומגיעה עם גישה שורשית מלאה במחירים נוחים במיוחד.

5. TMDHosting

TMDHosting

להלן TMDhosting ייחודי שיש בו הרבה סיבות שמאלצות את המחפשים לשקול אותם בעת חיפוש אירוח שרת Windows. TMD הוא מארח אינטרנט יציב במיוחד עם אחריות uptime של 99.999% ושירותים מהירים.

אתה יכול להשתמש ביכולות שרת מבוססות Windows בסביבה המשותפת. החברה החליפה עם כוננים מסתובבים במהירות איטית SSDs המהירים פי 20, לכן האתר שלך נטען מהר יותר.

מלבד הביצועים, TMDHosting מעניקה אחריות להחזר כספי של 60 יום לכל היותר שהיא מעבר לתקופה הרגילה. אז זה אומר שיש לך יותר זמן להעריך אותם. החלק הטוב ביותר הוא שהתכנית הבסיסית שלהם יכולה לארח עד 6 אתרים, אחסון בלתי מוגבל, מסדי נתונים MSSQL ורוחב פס..

והכי חשוב הם תמיד מספקים את הזמינות המהירה של מסגרות ה- .NET האחרונות. ל- TMD יש אבטחה חזקה בצד השרת, הגנה מפני חומת אש ותיקוני אבטחה מעודכנים. יש להם חומות אש פעילות המופעלות על ידי BitNinja הפופולרית. יתר על כן, ניטור אוטומטי, עדכוני רכב ומומחי ספאם שומרים על בטיחותך.

החברה נדיבה מספיק כדי להציע אירוח אתרים זול לצד שם דומיין בחינם עם כל תוכנית. יש גם לחץ על SSL בחינם בלחיצה אחת וזה חשוב לאבטחה כמו גם לדירוג SERP.

לניהול תכונות אירוח, כל החשבונות כוללים פאנל Plesk השונה במקצת מ- cPanel אך קל לתפעול. אף אחד לא מדמיין להפעיל אתר ללא גיבויים וכמובן שגיבויים עולים לך כסף נוסף. אבל TMDHosting עושה את זה פשוט לך על ידי הצעת שירותי גיבוי ושחזור חינם.

תמיד יש יותר מומחים לחברה לעזרה טכנית במקום להסתמך על תמיכה מצד שלישי. TMDhosting מציעה תמיכה ללקוחות מסביב לשעון דרך ערוצים מרובים כמו צ’אט חי וכרטיסים.

תמיכה טלפונית זמינה גם מיום שני עד שישי. אתה מקבל את השירותים הטובים ביותר לכסף ותוכניות שרת חלונות סבירים עם כל הפעמונים והשריקות להפעלת פעולות חלקות.

6. A2Hosting

a2 אירוח שרת VPS של Windows

בהיותו אחד מארחי האינטרנט הגמישים ביותר בענף, A2Hosting התאימה את שירותיהם בהתאם לצרכי הלקוח. המיזם מתחיל בשנת 2001 לשרת לקוחות נבחרים, אך בשנת 2003 הם החליטו לשרת שוק רחב יותר על ידי הצגת מגוון שירותי אירוח אתרים דרך הפלטפורמה שלהם..

כיום הם מציגים תוכניות שרת לינוקס וגם של Windows. לצד VPS ומוקדש תוכלו אפילו להיעזר באירוח חלונות בסביבה המשותפת במחירים חסכוניים.

A2Hosting יודע כמה מהירות היא קריטית עבור לקוחותיה. אז ללא קשר לסוג האירוח (משותף, VPS וכו ‘), כל החבילות מגיעות שרתי מבוסס SSD להעברת נתונים חלקה. יתר על כן, הבחירה במיקום מרכז הנתונים (ארה”ב, אירופה ואסיה) תלויה בך.

מיקום הקרוב ביותר ללקוחות שלכם מאפשר לנתונים לנסוע במהירות ממרכז הנתונים לדפדפן הלקוח ומכאן זמן טעינה מהיר. אתה יכול אפילו להגדיר טכנולוגיות טורבו לטובת היתרון המהיר הנוסף.

ב- A2hosting אירוח שרתים משותף של Windows הוא הדרך הזולה ביותר להשתמש בטכנולוגיות מערכת ההפעלה Windows. תינתן לך שטח אינטרנט ללא הגבלה של SSD לצרכי אחסון שלמים כמו מערכות הפעלה, מסדי נתונים.

יתר על כן, כל תוכנית כוללת העברת נתונים ללא הגבלה שמשמעותה אין הגבלה חודשית על מספר הביקורים.

אירוח Windows שלהם כולל את לוח הבקרה של Plesk עם ממשק אינטואיטיבי לניהול תחומים, מיילים ומסדי נתונים וכו ‘. הם תומכים במספר גרסאות ASP.NET, .NET, Silverlight, וכן תעודות SSL בחינם.

בדרך כלל, מערכת ההפעלה Windows מבקרת ביקורת בגלל אמצעי אבטחה לקויים. A2Hosting מספק הגנה נאותה מפני פעילויות זדוניות.

סריקת וירוסים, עדכוני גרעינים, חומת אש ובעיקר מערכת נגד כוח ברוט להגן עליך מכל הצדדים. אז אינך צריך לדאוג לאבטחה בשרת האינטרנט של Windows.

תמיכת לקוחות היא עמוד השדרה של כל חברת אירוח אתרים; הם גם ניהלו בחוכמה את תמיכת הלקוחות. ניתן לקבל צ’אט חי, מיילים ותמיכה טלפונית 24/7/365 לקבלת עזרה.

A2Hosting הוא מארח אתרים אמין בין אם תרצו אירוח של חלונות או לינוקס. יתר על כן, תקבל לא ייאמן בכל עת להבטיח כסף בחזרה (כלומר, תוך 30 יום החזר מלא ואז מתייחסים לשירותים שאינם בשימוש).

7. GoDaddy

אירוח אתרים של גודאדי לחלונות

אם יש לך תקציב נמוך ומחפש אחר אירוח שרתים זול של Windows, גודאדי היא אפשרות סבירה. GoDaddy הוא רשם הדומיינים הגדול ביותר שיש מנהל מעל 76 מיליון תחומים. מלבד רישום תחום, הם מציעים אירוח אתרים של לינוקס ו- Windows.

GoDaddy ידוע בהנחת היכרות עצומה בה אתה יכול לחסוך כסף משמעותי על ידי חתימה על חוזים ארוכי טווח כמו 3 שנים. אתה יכול גם לקנות כלים שיווקיים, אבטחת אתרים, שירותי SEO, אירוח בדואר אלקטרוני וכלי משרדי.

GoDaddy היה בכותרות בגלל התפלגות השירותים הגדולים כאשר שירותי האירוח והדוא”ל שלהם ירדו מה שמשפיע מאוד על המוניטין שלהם. אבל עכשיו הם השתפרו מאוד ואחרי זה, אין מקרה מרכזי של הפסקת שירותים.

הם מספקים זמן פעולה של 99.9% ויש להם פרוטוקולי אבטחה עם הגנת DDoS פעילה. יש כמעט 50 יישומים הניתנים לפריסה בלחיצה אחת. לניהול אירוח, לוח בקרה פלסקי בחינם המצויד בכל תוכנית המפורסמת למדי בשרת VPS של Windows.

בתוכנית ה”כלכלה “הראשונה שלהם הם כוללים אחסון של 100 ג’יגה-בייט ורוחב פס בלתי מוגבל. יתר על כן, זה מאפשר 10 מסד נתונים של MySQL ו- MSSQL 1. זה מאפשר אירוח תחום 1 ואילו שתי התוכניות האחרות יכולות לארח מספר בלתי מוגבל של אתרים.

אתה יכול לשמוע את שם הדומיין החינמי, אך GoDaddy עושה עבודה אחרת. יחד עם שם דומיין בחינם הם מספקים דוא”ל חינם של Microsoft Office 365 לשנה הראשונה למנוי.

אין כל גיבוי בחינם הנכלל בשום חבילה למרות שישנו שירות גיבוי אופציונלי שעולה רק $ 0.99 לחודש. הם יוצרים גיבויים אוטומטיים כמו גם ניטור אבטחה.

GoDaddy הוא די מוגבל מהצד של תמיכת הלקוחות, הדרך העיקרית לסייע ללקוחות היא באמצעות מיילים בזמן שצ’אט חי זמין בשעות ספציפיות. כן, GoDaddy התמודד עם כמה אירועים שליליים בעבר, אך החברה השתפרה משמעותית כדי לספק פתרונות אינטרנט יציבים.

8. 1and1 IONOS – אירוח שרת VPS של Windows הזול ביותר

1and1 זול VPS של חלונות עם plesk

לאחר שהחל את דרכו בשנת 2003, אולי תשמע בעיקר עליהם כרשם תחום בגלל הצעות קידום מכירות ייחודיות כמו $ 0.99 דומיינים והנחות משמעותיות בקניית תוספים פופולריים כמו .com. אבל 1&1 הוא יותר מסתם רשם תחומים. הם מציעים קטלוג נרחב של מוצרים לאירוח אתרים, אבטחת אתרים, שיווק מקוון, אירוח אימיילים וכלי בניית אתרים.

אם אינך רוצה לעשות חור גדול בכיסך, 1and1 הוא דרך במחיר סביר להפעיל שרת אירוח של חלונות. אתה יכול לעשות שימוש ASP.NET ו- .NET בעוד שזה רק עולה מתחת לדולר על בסיס חודשי. אפילו התוכנית הראשונה שלהם מציעה אחסון בלתי מוגבל ומאפשרת לארח דומיינים ללא הגבלה.

בנוסף, במינוי שנתי תקבלו שם תחום בחינם לשנה הראשונה. 1&1 מוסמך לספק זמן עבודה של 99.9%, אך מנקודת מבט המהירות, ייתכן שתצטרך לדאוג לאופטימיזציה וכדאי שיהיה לך CDN פעיל. הדבר הגדול שאפילו עם שרת Windows הזול ביותר ההשקעה שלך מוגנת על ידי מדיניות החזר של 30 יום.

ל- 1and1 יש מרכזי נתונים מרובים בעשרה מוקדים שונים כולל ספרד, גרמניה, בריטניה וארה”ב המאפשרים להם להציע תכונות כמו יתירות גיאוגרפית. באמצעות מערכת זו הם מאחסנים את הנתונים שלך בשני מרכזי נתונים נפרדים, כך שלא תיפגע מכישלון חומרה.

כמו מארחי רשת אחרים, 1&1 IONOS מציע אירוח מאובטח על ידי יישום חומות אש, ניטור שרתים, הגנת DDoS, וכו ‘. אך לטיפול נוסף ניתן גם לאפשר אבטחת SiteLock אופציונלית המהווה שירות יעיל כנגד פגיעויות ופריצות. אתה יכול להיעזר בזה בניסיון של 30 יום ואז רק 0.99 $ לחודש.

כל התוכניות של Windows מגיעות גם עם אירוח בדוא”ל. אתה רשאי ליצור עד 100 חשבון דוא”ל. זכור כי לכל חשבון יש נפח אחסון בדוא”ל של 2 ג’יגה-בתים.

יחד עם חינונים אחרים, מתנה 1and1 100 $ אשראי שיווקי לקידום ב- Bing. דוא”ל, צ’אט וטלפון הם הדרכים העיקריות לעזרה טכנית 24/7. אם נגמר לכם הכסף מזומן ורוצים את אירוח חלונות הזול ביותר, 1and1 הוא ללא ספק אפשרות לחשוב עליה.

9. HostWinds

hostwinds

הושק בשנת 2010 HostWinds הוא מספר ספקי אירוח חלונות VPS בפרס. הם התגייסו פעם אחת לרשימת 500 Inc..

קטגוריית האירוח של HostWinds VPS מגיעה בשתי האפשרויות; לינוקס וחלונות. הם שמו את ההחלטה בידיך לבחור את תוכנית Windows VPS המנוהלת או הלא מנוהלת.

אם אתה אדם מנוסה, אתה יכול לחסוך בעלויות משמעותית על ידי בחירת שרת לא מנוהל ואילו עבור בלוגרים / מפתחים חדשים ב- VPS, הפתרונות המנוהלים מתאימים להם ביותר..

HostWinds מאפשר לך לבחור בין גרסאות שונות של מערכת ההפעלה Windows. הם יודעים עד כמה המהירות חשובה לבעלי אתרים ומבקרים וזו הסיבה שכל השרתים יחד יציאות 1GBbps ו- SSDs.

יתר על כן, אתה יכול לבחור במרכז הנתונים מדאלאס או סיאטל בהתאם לקהל הממוקד הגיאוגרפי. Hostwinds היא בין החברות הבודדות שמבטיחות לספק מהמם זמינות של 99.999%. עם זאת, ללקוח שלך תהיה תמיד גישה לאתר שלך.

הם גם נקטו צעדים רבים בכדי להפוך את שירותיהם לאבטחים לתפעול. מלבד ניטור בסיסי, יש גם אוטומטית מערכת גילוי DDoS. בנוסף לנוכחות גיבויים ליליים, תוכלו לפעול בחופשיות במחיר של $ 1 לחודש בלבד.

בגלל ה- VPS, אתה מקבל חשבון אירוח פרטי לחלוטין מאחרים. פירוש הדבר כי אין כל סיכון להפריע לחשבונך על ידי אתרים כבדים אחרים באותו שרת.

מדרגיות היא אחד החלקים ההכרחיים שצריך להסתכל עליהם אם אתה צופה צמיחה מיידית בקרוב בעתיד. הם מאפשרים לך לשדרג את ה- VPS בצורה חלקה ולאפשרויות מיותרות יש לך חבילות ייעודיות זמינות.

זכור כי אין שום לוח בקרה פלסקי בחינם, מה שאומר שאתה צריך לשלם כמה דולרים נוספים עבור רישיון. עלות הרישיון תלויה בגירסה שאתה מעדיף לבחור.

אזור התמיכה בלקוחות HostWinds הוא די מרשים בו אדם התמיכה מופיע תוך מספר שניות בצ’אט חי. בנוסף, כרטיסי תמיכה, טלפון ובסיס ידע מועילים גם כן.

10. CloudWays – אירוח השרתים המנוהל ביותר ב- Windows בשרת בענן

cloudways

מאז הקמתה, Cloudways הוא הפיתרון הטוב ביותר עבור שרתי לינוקס וחלונות. הם שיתפו פעולה עם מספר ספקי ענן מובילים כמו וולטר, אמזון וגוגל וכו ‘והפכו את שירותיהם לפשוטים יחד עם תמיכת לקוחות פעילה. דרך Cloudways תקבלו שירותים מנוהלים בארכיטקטורת ענן מתקדמת בתג תמחור סביר.

Cloudways היא במידה מסוימת האפשרות הטובה ביותר אם אתה לא רוצה להתמודד עם דברים טכניים או בשלב מתחיל. זה מאפשר לך להשתמש בענן אמזון, גוגל, קיופ, וולטר ולינוד בקלות.

כאן שימו לב שכמו חברות ענן אחרות, הפאנל של פלסק אינו כלול בחינם. לצורך ניהול אתה יכול לקנות רישיון פלסק או לנהל באמצעות לוח הבקרה הפשוט שלהם.

למרות ש- Cloudways כוללים SSL של Encrypt SSL בחינם, כמה מערכות שמירה במטמון למהירות, והכי חשוב תמיכת לקוחות 24/7 באמצעות צ’אט חי.

רוב ספקי הענן לא לוקחים את כאב הראש בהעברת אתרים בזמן ש- Cloudways מציעים כזו הגירה חופשית לכל חשבון. למשתמשים בוורדפרס יש להם תוסף וורדפרס להעברת נתונים. ובאחרים אתה צריך להגיש בקשה.

החלק המדהים ביותר ב- Cloudways שבגלל השותפות שלהם עם ספקים אחרים הם מעמידים לרשותכם מגוון עצום של מרכזי נתונים לארח את האתר או האפליקציה שלכם. יתרה מזאת, תוכלו להיעזר בשירותיהם בחינם על ידי הרשמה לחשבון ניסיון ל -3 ימים.

CloudWays כולל מתקין בלחיצה אחת בלוח הבקרה שלהם התומך 10+ אפליקציות כמו וורדפרס. ויש גם את הזמינות של כמה אפשרויות אירוח מתקדמות שלעיתים קרובות לא תמצאו באירוח משותף של חלונות כגון שיבוט בלחיצה אחת וביצוע.

אין מדיניות החזר מכיוון שבכל חודש אתה יכול לבטל את שירותיהם ולכן לא תחויב קבלות. זוהי דרך נוחה לפרוס את מחשב Windows יחד עם ערוצי תמיכה פעילים.

11. HostGator

hostagor

אחרון חביב, HostGator הוא שם בולט בענף האירוח. הנחות ענק הן אחת מנקודות הפופולריות שלהם. אתה יכול להפעיל את ASP.NET במחירים תחרותיים במיוחד. ותקבלו רוחב פס ואחסון לא מוגדרים. במיוחד הבולט בלוח הבקרה החזק של פלסק כלול בתוכניות אירוח של חלונות מבלי לגבות עלות נוספת.

HostGator מציעה אחריות לזמן פעולה של 99.9% החלה על כשל ברשת וגם בחומרה. אם זמן הפעילות ייפול מתחת לאחוז המובטח, הם ינפיקו אשראי אירוח לחשבונך.

שרת האירוח שלהם ב- Windows מכיל טונות של תכונות תכנות כמו גרסאות ASP.NET מרובות, PHP, Python, AJAX, ועוד רבים.

HostGator הוא אחד המארחים המציעים מדיניות החזר מובחנת. כאשר רוב החברות מספקות מדיניות של 30 יום או ללא החזר כספי בתכנית Windows, HostGator נותן 45 יום אבטחה לקרנות שלך.

בניגוד לרבים, הם מאפשרים מספר בלתי מוגבל של מסדי נתונים MSSQL ו- MySQL. וכל חשבון נוצר עם אישורי SSL משותפים בחינם.

כמעט 40 סקריפטים של open source ניתן להתקין בלחיצה אחת בלבד. כשאתם בונים אתר, יתכן שתדרשו פריסה טובה.

נכון לעכשיו, HostGator מתחזק כמעט 4500 תבניות בחינם הקשורים לקטגוריות שונות. ואל תדאג מהגירת האתר הקיימת שלך מכיוון שהם מציעים העברה והעברת דומיין בחינם.

למרות ש- HostGator הוא מארח אינטרנט נהדר המציע אפשרויות מדרגיות עם כדאיות. אבל לא מצאנו את הצ’אט החי שלהם כל כך מהיר. לרוב זמן התגובה הממוצע שלהם הוא בין 5 דקות וזה לא מהיר.

בנוסף, ניתן להשתמש בכרטיסי תמיכה וטלפון לשאילתות. עם זאת, נוכחותן של דרכים רבות לסייע ללקוחות אכן מועילה. יש להם גם בסיס ידע נרחב בו ניתן למצוא מדריכי עשה זאת בעצמך ומדריכי למידה עצמית.

מחשבות אחרונות: איזה שרת אירוח חלונות עלי לבחור?

אז, איזה מהם עליך לבחור כדי ליהנות משירותים מהירים, אירוח אמין ותמיכה טכנית של גורו?

רשימנו כמה מהחברות המובילות לאירוח אתרים במערכת ההפעלה Windows לארח את הפרויקטים שלך בפלטפורמה אמינה המגובה בתשתית ברמה ארגונית. עם זאת, הנה ההמלצות שלנו:

A2 הוסטינג: הם לא רק במחירים סבירים עבור שרתי Windows, אלא גם נדיבים מספיק בכדי להציע אירוח SSD ללא הגבלה, תמיכה בגורו, לוח הבקרה של Plesk Onyx, אישורי SSL בחינם, ושרתי טורבו מהירים יותר, יחד עם ערבות להחזר הכסף בכל עת..

DreamHost: זקוק ליותר מקום ואחסון חסימת מסיבי? בתרחיש זה, בחר ב- DreamHost מכיוון שתקבל אחסון חסימת חסימות של 100 ג’יגה-בתים, אירוח במצב מוצק של 80 ג’יגה-בייט ורוחב פס ללא הגבלה. איתם אתה יכול לפרוס בקלות את מערכת ההפעלה Windows, BSD ו- Linux.

1and1: אם אתה מתחיל או שיש לך את התקציב הנמוך ביותר, אל תהסס ללכת עם 1and1. ברשימה זו של אירוח שרת Windows הטוב ביותר, הם הזולים ביותר שיש בהם אחסון של 100 ג’יגה-בתים, תעודת SSL Wildcard בחינם, זיכרון RAM של 2.5 ג’יגה-בייט ותמיכה ללקוחות 24/7 באמצעות מספר ערוצים.

כעת הגיע תורכם להחליט איזו מהן מתאימה ביותר לדרישת הפרויקט שלכם ולקבל החלטה נבונה. זקוק לעזרה נוספת? אל תהססו לשאול בסעיף ההערות שלהלן.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map