החלופות הטובות ביותר ל- DigitalOcean 2020 [התחל בעוד 0.004 $ לשעה בלבד]

1

האם אתה רוצה לדעת מהן אלטרנטיבות אמינות של DigitalOcean או שירותי ענן דומים?


או שאתה פשוט צריך כמה חלופות נהדרות כדי להעביר את הפרויקט הקיים שלך מ- DigitalOcean?

כמעט כל מי שיש לו קיום מקוון חייב לדעת על שירותי אירוח הענן של Digitalocean. הסיבה מאחורי הפופולריות שלהם היא שירותים איכותיים במחירים נמוכים. על סמך סיבות אלה יש להן מוניטין חזק ואלפי לקוחות מרוצים.

אבל חכה!

מדוע אלטרנטיבות אוקיינוס ​​דיגיטלי?

שירותי תמיכה הם אחד הגורמים הבולטים כאשר מחליטים על ספק שירותי אירוח אתרים לפרויקט. ובשירותי תמיכה צ’אט חי הוא דרך נוחה במיוחד לקבל עזרה באופן מיידי.

אבל DigitalOcean לא הציעה צ’אט חי והדרך היחידה היא להגיש כרטיס. הגשת כרטיס זה דבר טוב אך לבעיות קלות. לבעיות רציניות ועיקריות בהן אתה זקוק לעזרה באופן מיידי, הגשת כרטיס אינה נוחה מאוד מכיוון שזה לוקח שעות.

אז עבור העמים שיכולים להתמודד עם היבטים טכניים של השרת בעצמם, יתכן וזה לא יהיה בעיה לקחת בחשבון. אך למתחילים זו אכן בעיה מרכזית והם יכולים לצפות למצבי לחץ נפשי כתוצאה מערוצי התמיכה הלא נוחים שלהם.

סיבה אחרת עשוי להיות התמחור עבור משתמשים מסוימים. אמנם DigitalOcean מציע מבנה תמחור סביר מאוד אך כעת בגלל רמת תחרות גבוהה תוכלו למצוא גם כאלה ספקים במחיר נמוך מאשר באוקיאנוס הדיגיטלי.

זה כמה מהנקודות העיקריות, במיוחד התמיכה בלקוחות שמניעה את הלקוחות למצוא את האלטרנטיבות הפוטנציאליות.

על ידי רשימת כל האלטרנטיבות, הרשימה הופכת להיות ענקית ולכן אנו מגייסים בזהירות רק את הספקים הקרובים, החזקים והמוכשרים יותר.

עכשיו נעבור לנושא האמיתי

החלופות הטובות ביותר של DigitalOcean לשנת 2020, מתחרות ושירותי ענן דומים לשנת 2020 [התחל בעוד 0.004 $ לשעה בלבד]

1. קמאטרה – בחירה מס ‘1

(הכי טוב בשביל: מפתחים, מתכנתים ומשימות אינטנסיביות של משאבים)

שרתי ענן של קמאטרה

קמאטרה היא “שלנובחירה ראשונה“כשמדובר באירוח ענן בר השגה המגובה בתשתיות אלגנטיות, חומרה עוצמתית ורכיבי השרת האחרונים. מה שהופך אותה לחלופה מצוינת ל- DigitalOcean הוא הזמינות של עשרות תומכות מערכות הפעלה, בנוסף לפריסה מותאמת אישית של מערכת ההפעלה.

יש מגוון רחב של מערכות הפעלה, כולל חלונות, CentOS, דביאן, FreeBSD וכו ‘שניתן להתקין בכמה לחיצות. למעשה, אפליקציות מפתחים ו- CMS כמו דרופל, מג’נטו, וורדפרס, ג’ומלה, דוקר, LAMP, LEMP, MongoDB, ותוכנת Tomcat זמינות גם הן להתקנה..

בדיוק כמו ההקצאה המהירה של Digital Oceans, אתה יכול גם להגדיר שרת ענן מתחת ל 60 שניות עם משאבי מערכת רצויות. התהליך פשוט, כל שעליך לעשות הוא לעבור למרכז השליטה בחשבונך, לבחור אזור שרת, להחליט איזו מערכת הפעלה / אפליקציה אתה צריך, בחר ליבות מעבד, זיכרון RAM, שטח ועוד תוספות (במידת הצורך), ואתה ‘ מחדש ללכת. זהו זה; זה פשוט כמו שהוא.

לחברה ניסיון של שנים (למעלה משני עשורים), מומחים פנים זמינים 24/7 לטיפול בנושאים טכניים באמצעות צ’אט חי, דוא”ל ושיחת טלפון. קמאטרה מכה את DigitalOcean בהקשר זה מכיוון שלמארח המתחרה אין תמיכה בצ’אט חי, הם עוזרים רק באמצעות דואר אלקטרוני / כרטיס.

כאשר אנו משווים בין מיקומי מרכז הנתונים של שני הספקים, לקמאטרה יש גם יתרון בחלק זה. יש להם 13 מרכזי נתונים בארבע יבשות, ואילו ל- DigitalOcean יש 12, אבל לא עניין גדול. לגבי שירותים ומוצרים המוצעים על ידי שני המארחים, אתה יכול למצוא מגוון רחב של שירותים מהם, כולל תוספות כמו גיבוי, איזון עומסים, אבטחת חומת אש, IP, וכו ‘..

להתקנת אפליקציות, מערכות הפעלה וסביבות מפתחים, Kamatera ו- DigitalOcean מספקים מתקין בלחיצה אחת, שמבטיח הפעלת שרתים מהירה. יש יותר ממאה תמונות הפעלה לבחירה כדי למלא את כל מגוון המשתמשים.

תוכנית ענן “רגילה” בסיסית (טיפה) עלתה 5 $ לחודש חבילות זיכרון RAM של 1 ג’יגה-בתים, רוחב פס 1 vCPU, רוחב פס 1 TB וחלל SSD של 25 ג’יגה-בתים. בהשוואה לקמאטרה, תוכנית הכניסה שלהם עולה 4 $ לחודש מארז זיכרון RAM של 1 ג’יגה-בייט, 1 vCPU במהירות 2667 מגה-הרץ, שטח SSD של 20 ג’יגה-בייט, CentOS Linux 8, 1 IP בחינם, ורוחב פס 5TB. באפשרותך גם להגדיר שרת ענן מותאם אישית עם עד 384 ג’יגה-זיכרון RAM ו 72 ליבות vCPU.

עכשיו השאלה היא, למה קמאטרה?

קמאטרה היא ללא ספק אחת מפלטפורמות הענן הטובות ביותר מכיוון שכל השרתים שלהם בנויים עם מעבדי אינטל פלטינום המהירים ביותר (300% מהירים יותר מדורות קודמים). כל שרת המשתמש בקישוריות לאינטרנט של 40 ג’יגה-בייט, SSDs בכדי למנוע צווארי בקבוק, להבטיח אפס חביון ומדרגיות בלתי מוגבלת.

יתר על כן, הם מציעים גם חשבון ניסיון בחינם למשך 30 יום לנסיעת מבחן, כך שאפשר לבדוק ולהחליט אם זה אירוח הענן המתאים לפרויקטים שלהם. אל תבזבזו יותר זמן, היכנסו לקאמאטרה בלחיצה כאן ותיהנו מחשבון ניסיון היום.

טווחי תוכניות
תמחור$ 4 / mo – $ 80 / mo
אתרים / אפליקציותללא הגבלה
מעבד1 – 72 vCores
RAM1024MB – 384GB
אחסון20GB – 1000GB SSD
רוחב הפס5 TB

2. וולטר [מתחיל מ- $ 0.004 לשעה]

(הכי טוב בשביל: מפתחים, מתכנתים ובלוגרים)

Vultr אירוח ענן נמוך במחיר נמוך

כשאתה מחפש אלטרנטיבות DigitalOcean המבוססות בעיקר על תמחור, Vultr הופך לבחירה חזקה, במיוחד עבור המפתחים. התשתית האיתנה והפיקוח הפרואקטיבי שלהם מאפשרים להם להציע ערבות של 100% זמן עבודה. ובמקרה, אם הם לא מצליחים למסור את תביעתם הם ינפיקו אשראי הפסקות בגין אותה תקופה.

לוולטר יש 15 מרכזי נתונים ממוקם ברחבי העולם (צפון אמריקה, אסיה, אירופה ואוסטרליה). זה מאפשר לך לפרוס את השרת שלך ליד הלקוחות ואשר מציע חביון נמוך בטעינת העמודים. Vultr משתמש במעבדי אינטל מהדור האחרון. כמו כן, שרתים מכילים כונני מצב מוצק.

בדומה ל- DigitalOcean, גם Vultr מציע אירוח בענן על בסיס שעתי וחודשי. תוכנית מחשוב הענן הראשונה במחיר נמוך עולה רק 2.50 $ ואילו הוא מציע זיכרון RAM של 512 מגה-בתים, מעבד 1 ליבות, אחסון SSD-20GB ורוחב פס של 500 ג’יגה-בייט. אמנם התוכנית הבאה עולה דומה לתוכנית הבסיסית של DigitalOcean (כלומר $ 5) אך מספקת משאבים רבים יותר כמו SSD-25GB, 1GB RAM, 1 Core וכמעט רוחב פס של 1TB.

Vultr לא רק מביא אותך לרשת במהירות אלא גם מציע לוח בקרה מעוצב להפליא. אתה יכול לגשת בקלות למאפיינים השונים של השרת. הם מאפשרים לך ליצור תמונת מצב של השרת שחוסכת זמן בעת ​​פריסה מחדש לשרת החדש. Vultr כולל טונות של תכונות אחרות כמו אחסון בלוק, אפליקציות בלחיצה אחת (וורדפרס, ג’ומלה, GitLab וכו ‘…) ומספר תבניות מערכת הפעלה.

Vultr מחזיקה אפליקציות שונות הקשורות לינוקס, חלונות, אפליקציות שרתים ושרתי אינטרנט. הנה הדבר שמאכזב אותנו מעט מכך, וולטר לא מציע צ’אט חי. כל מה שאתה יכול לעשות זה פשוט לפתוח כרטיס ולקבל עזרה מצוות המומחים שלהם. באופן כללי, הם עונים במהירות ואתה מצפה לתגובה בעוד מספר שעות. אז אם אתם מחפשים אלטרנטיבה במחיר נמוך, וולטר עשוי להיות זה.

טווחי תוכניות
תמחור2.50 $ לחודש – 640 $ לחודש
אתרי אינטרנטללא הגבלה
מעבד1 – 16 ליבות
RAM512MB – 96GB
אחסון10GB – 1600GB SSD
רוחב הפס0.5TB – 15TB

3. A2Hosting – מתחרה מוביל של DigitalOcean לבלוגרים

(הכי טוב בשביל: בלוגרים, משווקים ומנהלי אתרים)

V2 ענן A2 עם תוכנית בהתאמה אישית

אפשרות עוצמתית נוספת העולה על עצמה כאלטרנטיבה של DigitalOcean היא A2Hosting, והיא הושקה עוד בשנת 2003. הם גם לוקחים חלק בהגנה על הסביבה באמצעות תמיכה בפרויקטים של אנרגיה מתחדשת ושיתוף פעולה עם Carbonfund.org.

היו זמנים שאנשים אולי לא מודעים במיוחד לשירותיהם, אך כעת מספרם הגדל של לקוחות מרוצים (יותר מ -12.3,000 ביקורות) מראה כי ל- A2 יש מחויבות חזקה לאיכות. דיסקי ה- SSD, כלים ביתיים שונים לכוונון הביצועים הופכים את אירוח A2 לאחד מספקי אירוח אתרים המהירים ביותר. לא רק המהירות, הם גם מחויבים לספק זמן עבודה של 99.9%.

A2Hosting מציעה תוכניות אירוח ענן הן מראש והן להתאמה אישית של ענן. בתוכניות התאמה אישית, אתה יכול לבחור למעשה את אזור השרת, זיכרון RAM, ליבות מעבד, מהירות מעבד, ושטח אחסון. בנוסף אתה יכול לבחור מתוך תבניות מערכת ההפעלה של גרסאות Ubuntu, Slackware, Fedora, CentOS, Debian ועוד. בעוד cPanel דורש הפעלת רישיון. ניתן להפעיל ולכבות את VPS בענן על פי דרישת המשתמש.

תוכנית ההתחלה שלהם (עלות 15 $) היא בחירה מצוינת למתחילים ובלוגרים. התוכנית מגיעה עם אחסון SSD של 10 ג’יגה-בתים, 512 מגה-זיכרון RAM, 2 ליבות מעבד ותנועה נכנסת ללא הגבלה. אמנם הם כוללים נתונים יוצאים של 2TB בחינם ואחריהם הם יעלו רק 0.12 $ לכל 1 ג’יגה-בייט. כל התוכניות נתמכות עם אחריות להחזר הכסף בכל עת. אתה יכול לדרוש לקבל החזר מלא למקרה שאתה לא מרוצה מהם. אז מעולם לא נאלצת להשתמש בשירותיהם.

כל ערוצי התמיכה קיימים כדי לעזור למשתמשים. צוות הגורו שלהם מספק עזרה בטלפון, סקייפ, שיחה, כרטיסים וצ’אט חי. ולמען עזרה עצמית, אתה יכול לבדוק את בסיס הידע שלהם. A2Hosting הוא באמת בחירה נחמדה המציעה אירוח משותף תואם ומהיר, שרתי ענן, שרתי VPS ופתרונות אירוח ייעודיים..

טווחי תוכניות (3 תוכניות)
תמחור$ 15 / mo – $ 25 / mo
אתרי אינטרנטללא הגבלה
מעבד2 ליבות
מהירות מעבד600 MHz
RAM512MB – 1GB
רוחב הפס4TB – 6TB
אחסון10GB – 25GB SSD

פתק: אתה יכול לעצב את התוכניות לפי הדרישות שלך עם עד 8 ליבות, זיכרון RAM של 16 ג’יגה-בייט ואחסון של 200GB.

4. CloudWays

(הכי טוב בשביל: מפתחים, בלוגרים, חברות ומשווקים)

Cloudways הצליחה אלטרנטיבה עבור Digitalocean

Cloudways הופך לספק פוטנציאלי מאוד כאשר בוחנים אלטרנטיבות של DigitalOcean. החברה החלה עוד בשנת 2011 מציעה תוכניות אירוח ענן מנוהלות אמינות. הם מציעים מערך פנטסטי של תכונות כגון אחסון בכונני מצב מוצק, Http / 2 מופעל, שינוי גודל של קליק אחד, אזור הבמה, לוח מחוונים אינטואיטיבי לשיבוט בלחיצה אחת, העברת אתרים בחינם ועוד ועוד.

Cloudways מציעים תשתיות ענן מספקים שונים Vultr, DigitalOcean, Google, Amazon ו- KYUP. אז אם ברצונכם להשתמש ב- DigitalOcean אך מבולבלים מכיוון שאינם מציעים צ’אט חי, אז Cloudways הוא הפיתרון הטוב ביותר. הם מציעים צוות תמיכה בבית 24/7 באמצעות צ’אט חי, דוא”ל ובקשת שיחה וכו ‘בעת בחירת ענן האוקיאנוס הדיגיטלי.

תכניות האירוח שלהם תומכות בטונות של יישומים ומכאן שתואמות לדרישות בלוגרים, מפתחים, מעצבים ומסחר אלקטרוני. ה התוכנית הבסיסית ביותר (7 $) מציע זיכרון RAM של 512 מגה-בתים, שטח אחסון של 20 ג’יגה-בתים, רוחב פס של 1TB, ו- חינם לחץ על אישור SSL בלחיצה אחת. ניתן להוסיף רוחב פס נוסף במחיר של $ 0.02 / GB בלבד באמצעות פלטפורמת ה- Ocean Ocean. התוכניות מגובות במדיניות החזר של 30 יום. יתר על כן, עם תשתיות של כמה חברות, אתה בוודאי יכול להגיע לתוכנית הרצויה.

CloudWays תומכים בפלטפורמות ענן שונות, כך שתוכלו למצוא טונות של מרכזי נתונים ברחבי העולם. משמעות הדבר היא שאתה יכול לבחור תוכנית של הספק שיש לה מרכז נתונים קרוב לקהל היעד שלך, המשפר את טעינת האתר. עבור מפתח הם מאפשרים שילוב Git קל. בנוסף, הם מספקים SSH & גישת SFTP, API, בחירת מסדי נתונים ועבודות cron וכו ‘. שים לב כאן אינך יכול לשלב את cPanel או Plesk.

Cloudways מציעים גם ממשק משתמש לכה שמשפר את אבטחת האתר וביצועיו. הם תומכים בטכנולוגיות ידידותיות למהירות שונות כמו NGINX, PHP 7, זינק ו שרת Apache לחוויית אירוח חלקה. אתה יכול לבדוק את שירותיהם, הם מציעים חשבון ניסיון ל -3 ימים ללא כרטיס אשראי. אז זו דרך טובה יותר לחקור את CloudWays.

פתק: Cloudways מציעים אירוח בענן באמצעות תשתית DigitalOcean, Vultr, Amazon, Google ו- Kyup. להלן תמחור Cloudways עבור פלטפורמת DigitalOcean.

 טווחי תוכניות (4 תוכניות)
תמחור7 $ לחודש – 70 $ לחודש
אתרי אינטרנטללא הגבלה
מעבד1 – 2 ליבות
RAM512MB – 4GB
אחסון20 ג’יגה-בייט – 60 ג’יגה-בייט SSD
רוחב הפס1TB – 4TB
SSLחינם

5. Host1Plus

(הכי טוב בשביל: מפתחים – גישה מלאה לשורש)

שרתי ענן של host1plus

להמשך רשימת החלופות ל- DigitalOcean, הנה Host1Plus. ישנם שרתים בענן של Windows וגם של Linux. השליטה בתכונות הידידותיות למפתחים כמו גישה ל- SSH, ניהול DNS וגישה ל- API לפונקציות אחרות הופכת אותו לאחד מארחי הענן הטובים ביותר עבור מפתחים..

הסיבה לכך ש- Host1plus הוא שם חדש עבורך שהשיקו ממש בשנת 2008. אך החברה צומחת במהירות כה רבה ומנהלת כיום למעלה מ- 70,000 לקוחות ברחבי העולם. הבחירה במיקום ממלאת תפקיד בולט בעומס האתר, וזו הסיבה שמחשבי הענן של Host1Plus מציעים כיום 3 מיקומי שרת בגרמניה, ארה”ב וברזיל.

שרתי Host1Plus מצוידים ב- Intel Xeon E5 v3. יתר על כן, כל התוכניות שלהם כוללות גיבויים מתוזמנים, IPv4 חינם בחינם, מדרגיות ותבניות המותקנות מראש של מערכות הפעלה. היא מציעה כתובת IP ייעודית בחינם. כמו כן, השרתים שלהם תומכים מפקחי KVM אשר שיפרו ביצועים וביטחון לעומת OpenVZ.

על ידי שימוש ב- Host1plus עליכם לעבוד בעיקר עם שורות פקודות. אבל אתה חופשי להתקין מערכת הפעלה אחרת. אם אינך אוהב שעבודות שורות פקודה תוכל להשתמש בתוספת cPanel על ידי הוצאה של 15 $. התוכנית הבסיסית ביותר כוללת מעבד 1 ליבות, 512 מגה זיכרון RAM, שטח אחסון של 20 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 2TB בעלות של 8 $ לחודש. מלבד זאת, הם מציעים מדיניות החזר של 14 יום.

לצורך מתן שירותי התמיכה, Host1plus מציע צ’אט ובסיס ידע נרחב. יתר על כן, אנו מאוד מעריכים את הדרכות שלהם המכילות תוכן מועיל. החברה גם מציעים שירותי צ’ט במהלך 9-18 GMT + 3. אבל אתה יכול לעבור עליהם סקייפ גם אחרי שעות העבודה. Host1plus היא ספקית צומחת המציעה שירותי מחשוב ענן במחירים נמוכים על ידי מתן שליטה רבה בידיו של המשתמש.

מערכת ההפעלה לינוקסטווחי תוכניות (6 תוכניות)מערכת ההפעלה Windowsטווחי תוכניות (4 תוכניות)
תמחור8 $ לחודש – 156 $ לחודשתמחור$ 25 / mo – $ 152 / mo
אתרי אינטרנטללא הגבלהאתרי אינטרנטללא הגבלה
מעבד1 ליבות – 8 ליבותמעבד2 ליבות – 8 ליבות
RAM512MB – 32 + GBRAM4 ג’יגה-בתים – 32 + ג’יגה-בייט
אחסון20GB – 1000GB SSDאחסון100GB – 1000GB SSD
רוחב הפס2TB – 24TBרוחב הפס6TB – 20TB

6. DreamHost – אירוח ענן SSD ללא הגבלה

(הכי טוב בשביל: מפתחים, בלוגרים, משווקים)

מחשוב ענן של Dreamhost 2017

Dreamhost עובד מאז 1997, ידוע כספק האמין והמנוסה. לצד שירותי אירוח איכותיים הם גם ממלאים את עמדתם כרשם הדומיינים הטוב ביותר. הם מציעים להפעיל את השרת תוך 30 שניות ומכאן פיתרון מהיר למפתחים, משווקים ובלוגרים.

החברה בנתה ארכיטקטורה חכמה המורכבת מהטכנולוגיות החדישות ביותר כמו כונני מצב מוצק ומעבדים מהדור הבא. הם מכניסים את שליטת השרת לידיים ותוכלו לבצע שינויים באמצעות שורות פקודה וכלים אחרים.

Dreamhost מציע מעבד בעל ליבה אחת עם 512 מגה זיכרון RAM. התוכנית כוללת גם אחסון של 80GB-SSD ואחסון בלוקים של 100 ג’יגה-בתים בדיוק ב 4.50 $ לחודש בעוד שתוכל להוסיף את החסימות הנוספות בהתאם לצרכים שלך רק ב 10 $ לחודש. הם מספקים תנועת העלאה בחינם בזמן שתחויב בגין רוחב הפס להורדה. וההשקעה שלך מובטחת על ידי מדיניות החזר של 97 יום.

זקוקים לתכניות בעלות תושיה רבה יותר? הם מציעים גם שרתים עם זיכרון RAM של 8GB. יתרון נוסף בשימוש ב- Dreamhost, אתה יכול להריץ שרת ענן למשך זמן רב בזמן שתחויב בסכום של 600 שעות מקסימום. (25 יום) בחודש נתון. כך שתיהנו משירותים למשך זמן גבוה יותר עם תמחור נמוך בהשוואה ל- DigitalOcean.

DreamHost מציעה גם כלים ידידותיים למפתחים תחת DreamObjects על ידי חיוב עמלות סמליות. זה כולל פיתוח אפליקציות אינטרנט, גיבויים אוטומטיים של אתרי וורדפרס ושילוב של יישומי האחסון שלך (CloudBerry, QNAP ו- Dropshare ורבים אחרים) וכו ‘..

אתה יכול ליצור קשר בכל עת עם שירותי התמיכה שלהם באמצעות צ’אט והודעות דוא”ל. כדי לקבל עזרה בטלפון אתה צריך לקנות את התכונה “התקשרות חוזרת” שלהם. בסך הכל, DreamHost הוא בחירה נחמדה ובאופן ספציפי, התמחור הופך אותו לאלטרנטיבה קרובה באמת ל- DigitalOcean.

 טווחי תוכניות (3-תוכניות)
מחירים4.50 $ לחודש – 48 דולר לחודש
אתרי אינטרנטללא הגבלה
מעבדליבה אחת – 4 ליבות
RAM512MB – 8GB
רוחב הפסהעלה תנועה בחינם
אחסון80 ג’יגה-בייט

7. HostGator אירוח ענן

(הכי טוב בשביל: בלוגרים, מנהלי אתרים ומשווקים)

הענן של hostgator הוא הטוב ביותר עם החלופות הדיגיטאליות המהירות

HostGator מציעה שירותי אירוח עננים מהירים אך חסכוניים. ייתכן שתשמע כמה אנשים מתלוננים על האירוח המשותף שלהם. אך באמצעות אירוח ענן של HostGator תוכלו לטעום חוויה חדשה לגמרי. אפילו כמה בלוגרים מבוססים מציינים כי שירותי הענן של HostGator הם אירוח אתרים הטוב ביותר.

מלבד האיכות, הדבר האחר שהופך את HostGator לאלטרנטיבה טובה של DigitalOcean עבור בלוגרים ומנהלי אתרים הוא התמחור. Hostgator מציעה תוכנית ענן של בקיעה בהרגע $ 4.95 לחודש בעוד ש- Digitalocean גובה $ 5 לחודש. בנוסף, בהשוואה ל- DigitalOcean, HostGator מציעה משאבים רבים יותר למשתמשים שלהם כמו מעבד בעל 2 ליבות, זיכרון RAM של 2 ג’יגה-בייט, רוחב-פס לא מדוד ואחסון וכו ‘. בעוד DigitalOcean מספק מעבד ליבות-יחיד, אחסון SSD של 20 ג’יגה-בייט, 512 מגה-בייט RAM ו -1 TB רוחב פס.

מדרגיות היא היופי של HostGator ועל ידי לחיצות פשוטות תוכל להגדיל את המשאבים שלך לפי הדרישות שלך. זה לא רק חיסכון בעלויות אלא גם מוציא אותך מהעברת נתונים ובעיות מחוץ למשאבים. לצורך אספקת שירותים במהירות גבוהה, הם כוללים מטמון מקומי משולב עם כל התוכניות שלהם.

מניע נוסף לבחירת HostGator על פני digitalocean הוא לוח הבקרה. HostGator כולל קל להפעלה של לוח הבקרה. כמו כן, HostGator מראה אמון רב יותר בשירותיהם, כתוצאה מכך הם מציעים 45 יום ערבות להחזר כספי שהיא מעל הממוצע בתעשייה.

עדיין לא מתרשמים מ- HostGator? אנו בטוחים שזה ישנה את דעתך. Digitalocean אינו מציע צ’אט חי וכדי לקבל עזרה אתה צריך להגיש כרטיס שהוא תהליך איטי. ואם אינך יודע הרבה על ניהול שרתים ועל פרמטרים טכניים אחרים, אתה עלול להיכנס לצרות רציניות. מצד שני, HostGator מספקים תמיכת לקוחות באמצעות טלפון, צ’אט חי וכרטיסים. אמנם הם אינם עקביים בצ’אט חי אך עדיין טובים בהרבה מכל מערכת כרטיסים.

 ענן ההאצ’לינג, התינוקות והעסקים
תמחור4.95 דולר – 9.95 לחודש
אתרי אינטרנט1 – ללא הגבלה
מעבד2 ליבות – 6 ליבות
RAM2GB – 6GB
רוחב הפסללא מטר
אחסוןללא מטר
תת-דומייניםללא הגבלה

פתק: תוכניות גבוהות יותר כוללות תכונות של SSL ותחנות חונה

8. אירוח InMotion

(הכי טוב בשביל: משווקי רשת, בלוגרים ופרויקטים גדולים לפיתוח)

סקירת אירוח VPS של ענן InMotion Cloud

החלופה הטובה ביותר הבאה עבור DigitalOcean היא InMotion Hosting המאורגנת, האמינה והפופולרית. החברה אמינה על ידי CNET וקיבלה דירוג A + עם BBB. כמו כן, יש אלפי ביקורות טובות של משתמשים אמיתיים. הם נבדלים בדרך כלל ביחס לשירותים המהירים הקופצים, לתמיכת לקוחות עם תגובה מהירה ונדיבה 90 יום מדיניות החזרים.

InMotion מציעים שירותי אירוח VPS בענן מנוהלים אשר עשויים להיות הסיבה שהתוכניות שלהם יקרות בהשוואה ל- DigitalOcean. אבל מפרטים גבוהים של תוכניות ראויים לתמחור כזה. פשוט קח את הדוגמא לתוכנית VPS-1000HA-S (הבסיסית ביותר) שעולה 29.99 $ לחודש אך כולל זיכרון RAM של 4 ג’יגה-בתים, אחסון SSD של 75 ג’יגה-בייט, רוחב פס של 4 טרה-בתים, 3 כתובת IP, גיבוי ועוד ועוד. בנוסף, אתרים ללא הגבלה מורשים לארח בתוכנית יחידה. כל תוכניות ה- VPS בענן מותאמות גם הן לצרכים של מסחר אלקטרוני.

עם תוכניות תושייה כאלה, אתה יכול לנחש שזה הוקם עבור בלוגרים ומשווקי רשת במקום למתחילים. מכיוון שהם מציעים אירוח ענן מבוסס VPS כך, תוכלו לצפות סלע מוצק 99.99% Uptime ומהירות במהירות הבזק. אזורי מהירות מקסימום למלא תפקיד משמעותי בשיפור המהירות המאפשר לך לבחור את מיקום מרכז הנתונים במהלך תהליך הקופה.

אם אתה כבר משתמש cPanel עם הספק הקיים שלך, אז תשמח לדעת כי InMotion כולל את ה- cPanel האינטואיטיבי עם כל תוכניות ה- VPS בענן שלהם. הם מספקים גם שם תחום בחינם עם תוכניות של 6 ו 12 חודשים. במקום ליבות 1 או 2, InMotion מפתחת מערכת בה המשימה שלך פרושה על פני ליבות מעבד זמינות לביצוע מהיר יותר ומכאן שניתן לבצע משימות מרובות באופן ספונטני.

תכונה נוספת שהופכת את InMotion לאחת החלופות הגדולות של DigitalOcean היא טיפול בלקוחות. לא רק צ’אט חי, טלפון והודעות דוא”ל, אלא גם אתה יכול לדבר באמצעות סקייפ.

אז למרות שהתוכניות שלהם יקרות יחסית ל DigitalOcean, אבל תקבל תוכנית מצוינת הכוללת את המהירות המהירה והבהירה עם SSD (20x מהיר יותר מכוננים מסתובבים), תמונת מצב של שרת, גיבוי, העברת אתר בחינם והרבה יותר.

 טווחי תוכניות (3 תוכניות)
מחירים29.99 $ לחודש – 74.99 $ לחודש
אתרי אינטרנטללא הגבלה
מעבדחינם
RAM4GB – 8GB
רוחב הפס4TB – 6TB
אחסון75 ג’יגה-בייט – 260 ג’יגה-בייט SSD
כתובות IP3 – 5
cPanelחינם

סיכום

אירוח בענן הופך בהדרגה לפלטפורמה פופולרית עבור מפתחים, בלוגרים ומשווקי רשת בגלל היתרונות הפוטנציאליים שלהם כמו זמן עבודה סולידי, אפשרויות בחירה רבות של מרכזי נתונים, מהירות מהירה ועוד..

כמו כן, מחשוב ענן מציע תכונה ייחודית בה הנתונים שלך משובטים בשרתים השונים, ובמקרה של כשל בשרת, האתר שלך עדיין יפעל כרגיל דרך שרת עובד אחר. זה היופי המפתה של אירוח בענן.

בחירת האלטרנטיבה הטובה ביותר לדיגיטל אוקיינוס ​​הופכת לפשוטה מאוד על ידי פיקוח על סוג העבודה שאתה רוצה לעשות. אם אתה מחפש את האלטרנטיבה ל פיתוח צרכים, אז אנו ממליצים קמאטרה ו וולטר מכיוון שתקבל את כל הכלים והאפליקציות ידידותיים למפתחים במקום אחד. בנוסף יש להם צוות תמיכה 24 שעות ביממה המתמודד עם שאילתות המשתמש מייד.

מצד שני, אם אתה א בלוגר או משווק באינטרנט ורוצים לארח את הבלוג שלך באירוח בענן לטווח ארוך יותר לאחר מכן A2Hosting ו DreamHost להציע שירותי שקט נפשי. הם מהירים במהירות, מספקים אורך זמן של 99.9%, קל לשימוש ומספק שירותי תמיכה בעיקר באמצעות צ’אט חי, טלפון וכרטוס. בנוסף, יש המון ביקורות טובות של צד שלישי על שני המארחים.

זו ההצעה הצנועה שלנו לגבי חלופות DigitalOcean. אז בחר ספק בצרכים שלך ושתף אותנו במחשבותיך היקרות. זה יהיה תענוג עבורנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map