BlueHost לעומת GoDaddy השוואה 2020: סקירה זו לצד זו

0

עם טונות של חברות בענף אירוח אתרים, קשה מאוד לבחור את הטוב ביותר. גם BlueHost וגם GoDaddy הם שמות ידועים. BlueHost מפורסם בגלל שירותי האירוח שלה בעוד GoDaddy עשה את שמו בעיקר בגלל רישום תחום ואחרי זה, הם מתחילים שירותי אירוח.


שניהם שואפים לספק את האירוח בשיעורים נמוכים. לשניהם יש המון לקוחות מרוצים. אז לפתור את התעלומה הזו מי הכי טוב, אנחנו כן BlueHost לעומת Godaddy השוואה זו לצד זו. אנו מקווים כי השוואה זו תעזור לך מאוד לבחור איזה מהם מתאים לך יותר.

GoDaddy לעומת BlueHost סיכום מהיר

BlueHost הוא אחד מספקי האירוח הטובים ביותר בוורדפרס ומציע שם תחום בחינם למשך שנה כשאתם רוכשים תוכנית אירוח. אם אתה מתכוון להשתמש ב- WordPress CMS אז בחירה ב- BH תהיה אפשרות נהדרת.

GoDaddy הוא רשם הדומיינים הזול ביותר ותוכלו לתפוס את הדומיין רק 0.99 דולר לשנה הראשונה. אך אנו לא ממליצים להשתמש באירוח מהם. התוכניות שלהם יקרות מעט יותר מ- BlueHost.

BlueHost לעומת GoDaddy סקירה 2020 (השוואה זו לצד זו)

זמן עבודה

זמן פעולה הוא תקופה בה האתר שלך מקוון דרך האינטרנט ואנשים יכולים לגשת לאתר שלך או לרכוש את המוצרים שלך. אז המשמעות היא שהשבתה מוגזמת תשפיע על העסק ועל המוניטין שלך. BlueHost אינה מציעה כל התחייבות לזמן הפעולה בעוד GoDaddy מציעה אחריות של 99.9%.

אבל פשוט אין די בהצגת אחריות, עיין בנתונים הסטטיסטיים שלהלן.

במהלך תקופת הבדיקה גילינו שברוב החודש שרתי BlueHost Uptime היו 99.99% ואפילו 100% בחלק מהחודשים. למרות ש- GoDaddy לא מתמקד בספק זמן השרתים שלו וזו הסיבה שאנו עומדים בפני 99.85% ומקסימום 99.99%. כמו כן, הם מצליחים לספק 100% חודשיים ברציפות.

מניסיון אישי מצאנו ש- Bluehost טוב יותר מ- GoDaddy מבחינת יציבות השרתים.

הזוכה: BlueHost

  • אולי תרצה גם לקרוא: חלופות Pingdom וכלים דומים

זמן מהירות / טעינה

זמן טעינת האתר הוא משך זמן הטעינה המלאה של הדף. אם לטעינה שלך לוקח יותר משלוש שניות, המשתמשים יתסכלו ובסופו של דבר יעזבו את האתר שלך. כמו כן, אתרים איטיים הם הגורם לדירוג נמוך במנועי חיפוש. אבל לפי הבדיקות שלנו, באמצעות הכלי Pingdom ו- GTMetrix, BlueHost מציגה ביצועים טובים יותר מה- GoDaddy..

זמן הטעינה הממוצע של BlueHost המתארח באתר הוא מתחת ל- 796ms ואילו ל- GoDaddy לוקח כמעט 3.54 שניות לטעינת דף. כאן שימו לב שאנחנו מתקינים את וורדפרס על שניהם ולא מתקינים אף אחד מהתוספים. רק שלא חווינו את זמן הטעינה הגבוה של העמודים עם GoDaddy, יש גם טונות של תלונות לקוחות על שרתי זמן העבודה והמהירות הנמוכה שלהם ב- BBB.

דרך נוספת להפחית את זמן טעינת העמודים היא CloudFlare, מה שהפך את המטמון של התוכן הסטטי באתר שלך כך שיישלח במהירות בפעם הבאה. BlueHost כולל אפשרות מובנית של CloudFlare בפאנל שלהם ועליך רק להקיש על מספר לחיצות בכדי להפעיל אותה, אך GoDaddy לא כולל אפשרות כל כך שימושית, פירוש הדבר שאם אתה רוצה להפעיל אותה אז עשה זאת באופן ידני.

הזוכה: BlueHost

שירות לקוחות

לא משנה אם אתה מומחה, אינך יכול לומר שאתה יכול להתמודד עם כל הנושאים. הטכנולוגיה משתנה מיום ליום ונושאים חדשים בזמן אמת מתעוררים בכל עת. אז, תזדקק לצוות תמיכה מומחה ובעל ידע בכדי להתמודד עם סוגיות רציניות. שתי החברות מספקות שירותי תמיכה 24/7 באמצעות טלפון וכרטיסים.

אבל, BlueHost מספקת גם עזרה מיידית באמצעות Live Chat באמצעותו תוכלו לבקש עזרה בכל עת 24/7/365. לפי הניסיון שלנו, צוות התמיכה שלהם די מהיר, מנומס ומגיב תוך מספר דקות. מצד שני, גודאדי לא הציע אפשרות צ’אט חי 24/7. כמו כן, ל- GoDaddy יש טונות של תלונות בכל הנוגע לתמיכה טכנית

לפעמים בגלל כמה בעיות, החברה אינה יכולה לספק עזרה במקום, אך אתה רוצה את הפיתרון ברגע זה. בסיס ידע הוא מקום בו החברה אספה נתונים על כל הנושאים והפקודות.

שני הספקים קיימו טונות של הנחיות. אז באותה תקופה במקום לחכות, בקרו במרכז העזרה של החברה, שמתוחזק באתר הרשמי שלהם. שם תוכלו לחפש את הסוגיות והפתרונות. יתר על כן, שניהם מציעים גם פורום קהילתי בו תוכלו לפרסם את הבעיות שלכם.

הזוכה: BlueHost (צ’אט חי 24/7)

תכונות אירוח של BlueHost ו- GoDaddy בהשוואה בין תכונות

בהשוואה זו של BlueHost לעומת GoDaddy, זמן הפעלה, מחירים ותמיכה של לקוחות הם תכונות חובה, אך אלה לא מספיקות. עלינו להשוות בין כל התכונות הבולטות שהן הדרישות הבסיסיות של כל בלוג ואתר.

רוחב הפס

במילים פשוטות, רוחב הפס הוא כמות התנועה שאתר יכול להתמודד איתה. שניהם מציעים רוחב פס בלתי מוגבל בכל התוכניות שלהם.

הזוכה: עניבה

שטח אינטרנט

Webspace הוא המקום בו אתה מאחסן את כל הקבצים, התמונות, הסרטונים והתוכן הטקסטים של אתרי האינטרנט שלך. GoDaddy מציע שטח אחסון של 100 ג’יגה-בייט בתוכנית הכלכלה שלה (תכנית בסיסית מאוד) ואילו BlueHost מציע 50 ג’יגה-בייט (זה די והותר, בדרך כלל אתרים לא לוקחים כמות גדולה כל כך).

הזוכה: קדימה אבא

אתר, דומיינים ותת-דומיינים

גם BlueHost וגם GoDaddy מציעים לארח אתר אחד ו 25 תת-דומיינים בתוכניות הבסיסיות שלהם. יתרה מזאת, שתי החברות מציעות לך שם דומיין אחד בחינם בזמן שאתה מתכוון להירשם לתכנית אירוח.

הזוכה: עניבה

גיבוי

גיבוי הוא ממש כמו מציל חיים של האתר שלך. כאשר פישלת עם האתר שלך בגלל כמה תוספים או שינויים כלשהם, אז מה אתה עושה? להלן הדרך הקצרה, הקלה והבטוחה לשחזר את הקבצים שגיבית.

BlueHost כולל מתקן גיבוי בחינם, שמבצע באופן אוטומטי את הגיבוי השבועי בעוד GoDaddy גובה 1.99 דולר לחודש. לגיבוי & לשחזר.

הזוכה: BlueHost

התקנות CMS

התקנת CMS אף פעם לא קלה כמו קודם, מפתחים מקלים עליה במיוחד עבור המצטרפים החדשים ללא מיומנויות או מוגבלות מאוד. כעת באמצעות מתקין לחיצה אחת, תוכלו להתקין שפע של יישומים תוך זמן קצר.

אם ברצונך להתקין את WordPress, שהיא CMS הפופולרית והמובילה ביותר, קיימת אפשרות נפרדת של “WordPress” ב- Cpanel. זה רק דורש מספר קליקים וביצוע.

הזוכה: עניבה

הצעות שיווק

איך אנשים לומדים לדעת על העסק שלך? התשובה היא “פרסומת”. אתה צריך לפרסם את הבלוג ואתר האינטרנט שלך, כלומר להפוך את המודעות לקיומך. אבל הפרסומת אינה חינמית אתה צריך להוציא על זה כסף נאה.

Bluehost אינה מציעה אשראי פרסומי בתוכנית ה”בסיסית “שלה. אבל אם אתה מתכוון לרכוש תוכנית “פלוס” או “ראשית”, החדשות הטובות הן שהם מציעים אשראי מודעות בחינם בסך 200 $ יחד עם אירוח. אבל GoDaddy לא כולל הצעה כזו באף אחת מתוכניותיה.

הזוכה: BlueHost

מדיניות החזרים

זה פרק הזמן שבמהלכם תוכלו להגיש בקשה להחזרת הכספים. זה קורה כשלא הסתפקתם בשירותי החברה ורציתם את הכסף שלכם.

BlueHost מציע 30 יום ערבות להחזר הכסף. אבל אחרי 30 יום עדיין יש לך סיכוי לקבל החזר יחסי.

מצד שני, GoDaddy מציע רק 30 יום לבקש החזר כספי. ואם רכשת תוכנית חודשית (פחות משנה) אז תקבל רק 48 שעות לבקשת ההחזר.

הזוכה: BlueHost

סקירה של תוכניות אירוח של GoDaddy ו- BlueHost

תוכניות אירוח BlueHost אחרונות

ל- BlueHost שלוש תוכניות; בסיסי, פלוס וראשוני. התוכנית “הבסיסית” נראית מעט מוגבלת מכיוון שאתה יכול לארח רק אתר אחד אך תוכנית זו היא האירוח הטוב ביותר עבור עסקים קטנים / בוסים. אתה יכול לארח דומיינים ללא הגבלה אם אתה רוכש תוכנית פלוס או תוכנית ראשונה.

חבילות האירוח האחרונות של גודדי

GoDaddy מציע גם שלוש תוכניות, כלומר כלכלה, דלוקס ואולטימטיבי. GoDaddy מציע שטח אחסון של 50 GB נוספים בתוכנית הכלכלה שלה. כשמדובר במחירים, במחיר קבוע עלות התוכניות זהה לחלוטין. אבל GoDaddy מציע הנחות גדולות יותר על התוכניות הגבוהות יותר שלה (Deluxe) & סופי).

הזוכה: קדימה אבא

ערך כסף

האם שתי החברות הללו מעריכות את ההוצאות שלך ומציעות מספיק?

אם ניקח את ה- GoDaddy, התוכניות שלהם דומות בהרבה ל- BlueHost במחירים רגילים בעוד ששניהם מציעים הנחות גדולות לעתים קרובות.

תוכנית BlueHost Plus כוללת תכונות עם תווית ללא הגבלה. מצד שני, GoDaddy (תוכנית Deluxe) כוללת גם תכונות ללא הגבלה אך אינה מציעה שום גיבוי בחינם & לשחזר.

יתר על כן, GoDaddy אינו מציע את האפשרות המובנית ב- CloudFlare ומטיל את המגבלה על אחסון מסדי נתונים..

ואם נשווה את מחירי התוכניות אז GoDaddy קצת יקר לאחר הוספת עלות הגיבוי & אפשרות שחזור.

הזוכה: BlueHost

לוח בקרה ידידותי למשתמש

לאחר שתסיים את תהליך ההרשמה, תקבל לוח בקרה לניהול אתרים. באמצעות cPanel משתמשים יכולים לשלוט על התקנת CMS, הקמת דומיינים, יצירת מסדי נתונים, ניהול דואר ותכונות רבות אחרות.

נכון לעכשיו, שניהם מספקים cPanel ידידותי למשתמש הנפוץ בענף. אבל BlueHost ביצע מעט שינויים ופוליש את הפאנל כמו אייקון ותכניות צבע חדשות וכו ‘.

אז אם אינכם בטוחים להחליט ב- BlueHost לעומת GoDaddy על בסיס נראות, שימושיות ואמינות הפאנל; אז אל תדאגי שניהם כמעט זהים.

הזוכה: עניבה

בונה אתרי אינטרנט

מנהל האתר יכול לבנות עיצובים מותאמים אישית משלו באמצעות בוני אתרים. אבל הזמן חלף כשצריך כישורי תכנות מיוחדים בכדי לבנות אתר. כעת בעזרת בונה ה- Drag and Drop, כל אחד יכול לבנות עיצוב משלו.

BlueHost כולל בונה אתרים בחינם “Weebly” בתוכניות האירוח שלה. פשוט התחבר ל- cPanel כאן אתה רואה את Weebly פשוט לחץ עליו והתחל לבנות עם טונות של תבניות בחינם.

הגרסה החינמית כוללת גם תמיכה בסיסית ב- SEO, המסייעת במניעת הגורמים האנטי-SEO. מכיוון שזו גרסה חינמית וזו הסיבה שיש לה תכונות מוגבלות כמו המספר המצומצם של עמודים והיעדר אפשרות “נושאי יבוא”.

ניווט בלוח C של בונה האתר BlueHost

כעת אם אנו מדברים על ה- GoDaddy, הם מציעים ניסיון חינם בחודש הראשון ואחרי זה, עליכם לשלם 5.99 דולר לחודש או 71.88 דולר לשנה. אתה יכול ליצור דפים בלתי מוגבלים ולהתאים אישית את הנושאים הזמינים. להלן כמה תבניות

ערכות נושא של GoDaddy

אבל העניין הוא שיש הרבה בוני אתרים טובים יותר מה- GoDaddy. אז אם אתה מתכוון לבזבז את כספך, מדוע שלא כדאי לך לבזבז על אלה. אמנם, BlueHost מציע בונה אתרים מוגבל אך זה סוג של טובה.

הזוכה: BlueHost

תכונות נפוצות אחרות

כעת נדון בכמה תכונות נפוצות החשובות גם יחד עם כל התכונות שלעיל. תכונות אלה מפותחות כדי להקל על המשתמשים.

אז לפני שאתם רוכשים אירוח כלשהו, ​​בדקו שאם החברה מציעה את התכונות הללו. כמו מתקין בלחיצה אחת, גרסת php, phpMyAdmin, מנהל קבצים, גישה ל- FTP, העברת דואר אלקטרוני, חשבונות דוא”ל וכו ‘..

שתי החברות המארחות חבילות כוללות את כל התכונות הללו כך שמשתמשים יוכלו לבצע את הפעולות במהירות וללא כל ידע מראש.

התמחות בחברה

במסגרת זו אנו מתארים את הטכנולוגיה המיוחדת שמציעה החברה אשר משפיעה על איכות האירוח. חברות רבות מציעות טכנולוגיות משלהן כדי להשיג יתרון על פני התחרות כמו SiteGround.

  • כאן ראו איזה אתר גראונד הפך מיוחד

אז ב BlueHost לעומת GoDaddy השוואה ראש בראש מי השיג את הטק המיוחד? GoDaddy אינה מציעה שום טכנולוגיה מיוחדת ומעוצבת, המסייעת בשיפור ביצועי השרת ובסופו של דבר שירותים אמינים. זה מראה גם כי החברה מתמקדת בעיקר בעסקי רישום הדומיין שלה והזנחת אירוח.

לעומת זאת, שרתי BlueHost מצוידים בכמה טכנולוגיות מעולות כמו הגנת משאבים. הגנת משאבים עוזרת להגן על זכויות כל משתמש ולבודד את האתרים באותו שרת עם דוקרני תנועה. כמו כן, הם תומכים במדרגיות במקרה שאתה רוצה לעבור לתוכניות VPS או ייעודיות.

אז בעידן זה של תחרות אם GoDaddy רוצה להתמודד אז עליהם להציג טכנולוגיה מעוצבת משל עצמם כדי להשיג יתרון תחרותי.

הזוכה: BlueHost

מחשבות אחרונות

בהתבסס על ההצבעה של BlueHost לעומת GoDaddy לעיל, BlueHost קיבל יותר קולות מאשר GoDaddy. לפי הניסיון שלנו, אנו ממליצים על BlueHost מכיוון שהם מציעים שירותי זמן עבודה ותמיכה טובים, שהם הדרישה הבסיסית של אתר עסקי או בלוג כלשהו..

יתר על כן, הם רשומים במקום הראשון בדף הרשמי של WordPress.org. אז בקרב BlueHost לעומת GoDaddy, אנו ללא ספק ממליצים על BlueHost לאתר קטן עד בינוני ובעיקר למי שרק רוצה להתחיל. אבל אם אתם מחפשים מארח וורדפרס זול ויש לכם תקציב מוגבל אז תפסו את תוכנית GoDaddy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map