הדרכה: כיצד ליצור את האתר הראשון שלך עם Weebly

Weebly הוא אחד מבוני האתרים החזקים ביותר בעסק. היא מציעה למי שרוצה בנוכחות באינטרנט את האפשרות לבנות כזו ללא צורך ללמוד קידוד אתרים. לבעלי עסקים קטנים עם מגבלות תקציב הדוקות זו יכולה להיות דרך להרחיב את העסק מבלי להגדיל את התקורה באופן משמעותי.


השימוש בבונה אתרים הוא חוויה מאוד ויזואלית ובניית אתר באמצעות אתר זה כמו לשחק עם ערימה של לגו – למעט אפילו יותר קל. היום אני אדריך את היסודות של כל מה שאתה צריך כדי ליצור את האתר הראשון שלך עם Weebly.

צילום מסך של דף הבית של Weeblyצור אתר אינטרנט מקצועי או חנות מקוונת באמצעות Weebly.

תוכן ענינים

 • שלב מס ‘1: הרשמה לחשבון Weebly
 • שלב 2: בחרו נושא Weebly
 • שלב 3: בחר את התחום שלך
 • שלב 4: תכנן את אתר ה- Weebly שלך
 • שלב מספר 5: פרסם את אתר האינטרנט שלך ב- Weebly
 • כמה יעלה האתר הראשון שלי עם וויבלי?
 • מסקנה: בונה אתרים רב עוצמה

חקור את וויילי

 • התחל עם Weebly
 • ראו את כל ערכות הנושא של Weebly (תבניות אתר)
 • אתרים אמיתיים שנבנו עם Weebly
 • מתכנן וייבי מתמחר

כיצד להשתמש ב- Weebly להכנת האתר הראשון שלך

1. הירשם לחשבון Weebly

תוכניות Weebly
חינם
מקצוען
עסקים
מחיר שנתי0.00 $ לחודש12.00 $ לחודש25.00 $ לחודש
אחסון דיסק500 מגה בייטללא הגבלהללא הגבלה
אבטחת SSLכןכןכן
חבר תחוםלאכןכן
תחום חופשילאכןכן
דמי עסקה3%0%
הוסף מוצרים25 מוצריםללא הגבלה
מתאים ל…אתר עלוןעסקים קטנים / חנות מקוונתהכל ועוד

Weebly היא ספקית שירות ולפני שתוכל להשתמש באחד מהשירותים שלהם תצטרך ליצור איתם חשבון. ישנן שלוש דרכים להירשם ל- Weebly – באמצעות חשבון הפייסבוק שלך, חשבון Google או באמצעות הדוא”ל.

יצירת חשבון ב- Weebly היא חינם.

התחל כאן > לחץ להרשמה וליצור אתר ב- Weebly.

2. בחר נושא

ערכות נושא של Weebly - תבניות אתר מובנות ב- Weeblyמבט מהיר על ערכות נושא Weebly.

לאחר שתיצור את חשבונך, Weebly יתחיל עם היסודות. הדבר הראשון שעליך לבחור הוא האם ברצונך לבנות רק אתר בסיסי או חנות מקוונת. אם זהו האתר הראשון שלך, אל תדאג יותר מדי מזה ופשוט בחר אחד או אחר.

לאחר סיום זה, תוצג בפניך ערכת ערכות נושא (זה מה ש- Weebly מכנה את התבניות שלהם) שתוכל לבחור מהן. Weebly מארגן את הנושאים שלהם בקטגוריות כמו עסקים, אישי או בלוג. קח את הזמן שלך ודפדף בין הנושאים כדי לבחור מה יתאים לצרכים שלך.

חקור וראה את כל הנושאים Weebly כאן.

3. בחר את התחום שלך

בחר את שם התחום שלך ב- Weeblyבחר את שם התחום שלך ב- Weebly

לאחר שתבחר את הנושא שלך, תתבקש לבחור שם דומיין. ישנן שלוש דרכים בהן תוכלו להוסיף דומיין לאתר Weebly.

 1. חפש וקנה – השתמש ב- Weebly כדי לחפש שם תחום ולרכוש דרכם. זה כרוך בעלות הרגילה של שם הדומיין ויש גם דמי חידוש שנתיים עבורו. למרות שזה אולי נראה כמו אפשרות נוחה, אני לא ממש ממליץ עליה מכיוון ששמות תחום Weebly ומחירי התחדשות הם די תלולים ב -19.95 דולר לשנה.
 2. חבר שם דומיין קיים – העברה תהיה אפשרות טובה אם אתה מחפש להשתמש בשם תחום שכבר יש לך. אך זכור כי פעולה זו אומרת שתשלם דמי חידוש שם דומיין של Weebly לאחר המעבר.
 3. השתמש בתת-דומיין בחינם – לא בחירה אופטימלית אבל זה מקום טוב להתחיל. תת-דומיינים בחינם נאלצים להשתמש במיתוג Weebly באתר שלהם אך הם דרך טובה פשוט לחקור את המערכת תחילה לפני שתתחבר לשם תחום רשמי אחר כך.

4. תכנן את אתר ה- Weebly שלך

בונה אתרים ב- Weebly עובד מאוד כמו מעבד תמלילים WYSIWYGבונה אתרים ב- Weebly עובד מאוד כמו מעבד תמלילים WYSIWYG.

בונה האתר Weebly עובד מאוד כמו מעבד תמלילים WYSIWYG. זה עושה שימוש באלמנטים כמו תיבות טקסט, תמונות ואבני בניין אחרות כדי להקים אתר אינטרנט. השימוש בהם הוא רק עניין של לחבר אותם ולמלא כמה כתמים ריקים עם הטקסט שלך.

עריכת אתר ה- Weebly שלך

עריכת האתר הראשון שלך ב- Weeblyעריכת האתר הראשון שלך ב- Weebly

לפני שתתחיל לערוך את האתר שלך, שימו לב לסימני האזהרה בסרגל הכתובות של הדפדפן. עורכי Weebly מריצים סקריפטים שעליו יתריע דפדפן כלשהו ועליך לאפשר להם לרוץ ל- Weebly לעבוד ללא בעיות..

לאחר שעשיתם זאת, ישנם שני דברים עיקריים שתוכלו לעשות לאתר שלכם. הראשון הוא גרירת אבני בניין מסרגל הניווט השמאלי לאתר שלך שנמצא בצד ימין של המסך. השנייה היא לערוך את אבן הבניין הזו כדי להתאים אותה אישית.

לדוגמה, נניח שאתה לוחץ על תיבת טקסט וגורר אותה לנושא שמימין. לאחר סיום זה, עליך להקליד בתיבה את הטקסט שברצונך שיופיע. שימוש באבני הבניין ביעילות יכול לקחת מעט ניסויים כדי להגיע נכון, אך זו חוויה די יעילה.

שימוש בתכונות מסחר אלקטרוני לבניית חנות מקוונת

תכונות עיקריות הכלולות בחנות המקוונת Weeblyתכנן את חזית החנות המקוונת שלך, קבל תשלום, הגדר כללי משלוח ושיעורי משלוח, הגדר מיסים וטיפול בהזמנות לקוחות באמצעות חנות מקוונת Weebly.

אם תלחץ על ‘חנות’ בסרגל הניווט העליון, תוכל לקבוע הגדרות נוספות אשר יהיו שימושיות אם אתה בונה חנות מקוונת. פשוט מלא את הפרטים האלה אם אתה זקוק להם. תפריט תצורת החנות יאפשר לך לעשות כמעט כל מה שאתה צריך עבור מסחר אלקטרוני, החל ממידע בסיסי על החנות המקוונת שלך וקבלת תשלומים וכלה ביצירת קופונים וטיפול במשלוח..

הגדל את הפונקציונליות באמצעות אפליקציות

מרכז האפליקציות של Weeblyמרכז האפליקציות של Weebly

Weebly בפני עצמה הוא בונה אתרים בסיסי מאוד וזה נהדר מכיוון שהוא מציע למשתמשים דרך פשוטה וניתנת לניהול אתר לבניית אתר. עם זאת, למשתמשים המתקדמים יותר עשויים להיות צרכים שונים אותם ניתן לספק באמצעות מרכז האפליקציות של Weebly.

לחץ על ‘אפליקציות’ מסרגל הניווט העליון ותוכל לגלוש במרכז האפליקציות. כאן תוכלו למצוא המון יישומים המרחיבים את הפונקציונליות של החנות שלכם. חלקם בנו על ידי Weebly עצמם ואילו אחרים הם ממפתחי צד ג ‘.

יש אפליקציות כמעט לכל דבר ותוכלו להוסיף כמה שרק תרצו. לדוגמה, באפשרותך להיות אפליקציות שעוזרות לך לבנות טפסי קשר חזקים יותר, או אחרים המאפשרים לך לבנות אפליקציה לנייד באמצעות אתר האינטרנט שלך.

יישומים מסוימים הם בחינם, בעוד שאחרים עשויים להיות בתשלום חודשי שעליך לשלם כדי להשתמש בהם. היזהר באילו אפליקציות שתוסיף כי עלות הפעלת האתר שלך עשויה להסלים מכלל שליטה אם אתה משתמש יותר מדי באפליקציות בתשלום..

שנה את הגדרות האתר

הגדרת אתר בסיסית ברשתהגדרת אתר בסיסית ברשת

אפשרות ההגדרות בסרגל הניווט תאפשר לך לשנות אפשרות כללית כלשהי לגבי האתר שלך. משם אתר ועד אפשרויות SEO ואנשים שאיתם תרצו לשתף פעולה בעיצוב האתר שלכם – את כל זה ניתן להוסיף או לשנות כאן.

זכור שרבים מהאפשרויות הללו, למשל SEO, הן בסיסיות ביותר מכיוון שמטרת ה- Weebly העיקרית היא שתבנה אתר בקלות. ניתן להשיג פונקציונליות מתקדמת יותר ב- SEO אם אתה מוצא את האפליקציה הנכונה במרכז האפליקציות שלהם.

בנה לנייד

בנה ותצוגה מקדימה של אתר ה- Weebly שלך בניידבנה ותצוגה מקדימה של אתר ה- Weebly שלך בנייד

בעידן זה של ניידות, חשוב שהאתרים יעבדו היטב על מכשירים ניידים כמו גם על מחשבים שולחניים. כדי להבטיח ששלך ייראה בסדר בנייד, אתה יכול לבחור בסמל בשורת הניווט כדי להחליף את התצוגות השונות (שולחן עבודה או נייד).

למרבה הצער, אתה יכול לבנות אתר ספציפי לנייד ועליך להסתמך על הנושא המגיב כדי לעשות זאת עבורך. כלי זה לפחות עוזר לך להבטיח שכל מה שאתה עושה מתאים היטב לשני הפורמטים.

5. פרסם את אתר האינטרנט שלך ב- Weebly

לאחר שהכל ייעשה ואתה מרוצה, תוכל לפרסם את אתר ה- Weebly שלך. פשוט לחץ על פרסם ואתה טוב ללכת.

צילום מסך של אתר האינטרנט Weebly שפורסם

וואג & כפות (ראה כאן) – האתר שבנינו באמצעות Weebly בעת כתיבת מדריך זה.

שיווק האתר שלך

השקת אתר זה יותר מסתם סטירה יחד. כדי להיות יעילים יותר אתה צריך להיות מסוגל לבנות לידים ולהושיט יד לאנשים. כדי לעזור לך בכך, ל- Weebly יש מאפיין שיווקי שבו אתה יכול להגדיר כמה כלים שיווקיים.

לדוגמה, אתה יכול להגדיר קופץ שמבקש מהמבקרים שלך להירשם לניוזלטר שתוכל לשלוח אליהם באופן קבוע או לקידומי מכירות מיוחדים. אתה יכול גם ליצור עלוני מידע מותאמים אישית ולקבוע אותם מראש לשליחה אוטומטית.

שוב, אלה אפשרויות בסיסיות וכלים חזקים יותר ניתן למצוא במרכז האפליקציות.

אפשרויות שיווק באינטרנט באתר Weeblyתכונות שיווק מובנות באינטרנט ב- Weebly

כמה יעלה האתר הראשון שלי עם Weebly?

בהיותו בסיסי ביותר, אתה יכול גם לבנות ולפרסם אתר עם Weebly לחינם – ללא תשלום. עם זאת, ישנן מגבלות רבות לאתר אינטרנט בחינם עם Weebly. לדוגמה, לכל אתר שתבנה ותפרסם יהיה עליו מיתוג של וובלי ובעצם אתה תקוע על תת-הדומיין החינמי שלהם ב- Weebly.

זה יהיה מציאותי יותר לשקול את הרמה הנמוכה ביותר של Weebly, תוכנית ה- ‘Connect’ שלהם, שנכנסת ל- $ 7 לחודש (המחיר יורד ל -4 $ לחודש אם אתה משלם על בסיס שנתי). נוסף על כך, אתה צריך גם לקחת בחשבון את המחיר של שם תחום, שיעמוד על 19.95 $ לשנה.

בממוצע דברים אתה יכול לצפות לשלם;

(4 $ 12) + 19.95 $ = 67.95 $ לשנה

… לבנות ולתחזק אתר בסיסי עם Weebly.

בידיעה שאתר ריאליסטי עם Weebly יעלה בסביבות 67.95 $ לשנה, אנו יכולים לעשות השוואת מחירים בסיסית. אם הייתם בונים אתר משלכם ומצאו שם אירוח ושם דומיין משלכם, עליכם לחבר הכל לבד.

המחיר הממוצע של שם תחום יניע אותך בין $ 10 ל- $ 12 לשנה, ואירוח אתרים משותף בתקציב יעלה בין $ 1 ל- $ 8 לחודש, תלוי בתכונות. המשמעות היא שאם היית בונה ואירוח אתר משלך, העמלות השנתיות שלך יפעלו בממוצע 59 $, למען האמת, זה לא זול משמעותית.

מסקנה: בונה אתרים רב עוצמה

לבסוף, יש לנו את היתרון העיקרי של Weebly – העובדה שמדובר בבונה אתרים בבסיסו ומאפשרת לבעלי אפס ידע בתחום קידוד אתרים לבנות אתר. זה משהו ששווה הרבה יותר מחיסכון קטן בעלויות שסביר להניח שתשיג על ידי מציאת אירוח משלך.

יצירת אתר האינטרנט הראשון שלך עם Weebly לא עשויה להיות משימה מפחידה. אם אתה מכיר מחשבים מרחוק או יודע להשתמש במעבד תמלילים, הייתי חושב שיהיו לך מינימום בעיות.

גם אם אתה מוצא את עצמך סובל מבעיות כלשהן, אתה תמיד יכול לפנות לווילי לקבלת סיוע טכני, לחקור מהן בסיס ידע לקבלת רעיונות ועזרה, או אפילו לפנות לכלל קהילה סוערת לעזרה.

התחל, הירשם כאן

הירשם ל- Weebly באמצעות חשבון הפייסבוק שלך, חשבון Google או באמצעות הדואהירשם וצור את האתר הראשון שלך ב- Weebly.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map