הדרכה של Shopify: כיצד ליצור חנות מקוונת

בפיצוץ הדיגיטל נרשמה עלייה מתמדת בסחר אלקטרוני דרך השנים. למעשה, ההערכות הן שהנפח העולמי שיבוצע יפגע 6.5 טריליון דולר עד 2023. ההצטרפות לסוחרי eCommerce הוקמה הם חנויות קמעונאיות שעושות את המעבר לדיגיטל, כמו גם אנשים שמקימים חנות מסחר אלקטרוני משלהם..


אנו שומעים יותר ויותר סיפורי הצלחה בעסקי טיפות. לדוגמה, מארק הרוויח 178,492 דולר על ידי משלוח מוצרים בארה”ב ואירופה באמצעות Shopify ו- Spocket (קרא תיאור מקרה).

פעולה זו הפכה לקלה מתמיד, בזכות פלטפורמות כמו Shopify.

היסודות להשגת חנות מסחר אלקטרוני משלך עם Shopify הם למעשה פשוטים מאוד. אתרי מסחר אלקטרוני זהים ביסודם כמו אתרים בסיסיים, פרט לכך שהם מאפשרים למשתמשים לבצע רכישות באתר.

להלן השלבים:

תוכן ענינים

 1. הירשמו לחשבון Shopify
 2. לבנות חנות בסיסית
 3. הוסף מוצרים למלאי שלך
 4. הוסף מוצרים לחנות שלך
 5. קבע את התצורה של אמצעי התשלום שלך
 6. הגדרת פרמטרי משלוח
 7. ניהול עגלות קניות
 8. הפעל את החנות שלך!
 9. הרחב את החנות שלך עם תכונות Shopify

חקור את Shopify

 • בקר בהרשמה ב- Shopify
 • ראה את כל ערכות הנושא של Shopify
 • דוגמאות לחנות Shopify
 • קנה תוכניות ותמחור

הקמת חנות מקוונת של Shopify

היסודות להשגת חנות מסחר אלקטרוני משלך עם Shopify הם למעשה פשוטים מאוד. אתרי מסחר אלקטרוני זהים ביסודם כמו אתרים בסיסיים, פרט לכך שהם מאפשרים למשתמשים לבצע רכישות באתר.

שלב 1. הירשם לחשבון Shopify

מכור באופן מקוון באמצעות Shopify - הרשמה לתקופת ניסיון בחינם למשך 14 יוםShopify מציעה לך תקופת ניסיון ללא תשלום של 14 יום ללא כל צורך בכרטיסי אשראי (בקר ב- Shopify).

Shopify מציעה לכל המשתמשים החדשים תקופת ניסיון ללא תשלום של 14 יום. כדי להתחיל איתם, בקר באתר Shopify ולחץ על ‘התחל ניסיון חינם’. הרשמה זו מעניקה לך גישה לבונה אתרים של Shopify.

התחל כאן > לחץ להרשמה וליצור חנות Shopify.

שלב 2. הגדר את חנות Shopify שלך

השתמש בונה האתר של Shopify כדי לבנות חנות מקוונתבונה האתרים Shopify פשוט וקל לניהול.

בונה האתר Shopify עוקב אחר תפיסת הלגו. מה שהוא מאפשר לך לעשות הוא בעצם להרכיב ‘קטעים’ שונים של אתר כך שהוא יעבוד כמו שאתה רוצה. הכל ויזואלי, כך שתוכלו לראות את האתר שלכם לוקח צורה בזמן שאתם בונים אותו.

ישנן שתי דרכים לבנות אתר ב- Shopify:

1. ערכות נושא Shopify שנבנו מראש

מצא נושא שנבנה מראש לחזית החנות שלךShopify נושאים

הראשון הוא להשתמש בתבנית קיימת מראש ב- Shopify ואז לשנות אותה כך שהיא תיראה משלך באופן ייחודי.

כדי למצוא נושא שמתאים לצרכים שלך, אתה יכול לבקר ב- Shopify Theme Store בכתובת נושאים.shopify.com – יש יותר מ- 70 ערכות נושא שנבנו מראש בחינם ושילמו מראש.

2. צור מאפס באמצעות נוזל

Shopify שפת תכנות נוזליתShopify שפת תכנות Liquid – מספר מפתחים של Shopify אמרו לנו כי Liquid היא שפה קלה ללימוד. תצטרך ללמוד את זה אם ברצונך ליצור חנות Shopify מאפס.

לחילופין – אם אתה רוצה משהו יותר ייחודי, אתה יכול גם ליצור אתר מאפס. פלטפורמת Shopify משתמשת בשפת PHP שפותחה בעצמה בשם “נוזל”. יהיה עליך לשלוט בשפה על מנת ליצור את חנות Shopify שלך מאפס.

ראה חנויות מקוונות אמיתיות שנבנו עם Shopify.

שלב 3. הוסף מוצרים למלאי שלך

הוספת מוצר למלאי שלך ב- Shopifyדף ‘הוסף מוצר’ מאפשר גם לארגן לאן המוצרים הולכים.

ישנן שתי דרכים עיקריות להוסיף מוצרים שברצונך למכור ב- Shopify.

הוסף ידנית מוצרים

הראשון הוא על ידי הוספת ידנית של מוצרים שבאמת יש לך מלאי עליהם.

לשם כך, לחץ על ‘מוצרים’ ובחר ‘הוסף מוצר’. המסך הוסף מוצר הוא כלי עוצמתי מאוד עבור החנות שלך. מלבד היסודות כמו שם מוצר ותיאורים, באפשרותך גם להגדיר אוספים, ספק ותגים כאן. זה עוזר לשמור על המוצרים שלך מסודרים.

הוסף מוצרי dropshipping

דרך נוספת להוסיף מוצרים תהיה שיטת dropshipping. תצטרך לבקר בשוק Shopify ולבחור אפליקציית טיפים למשלוח כמו אוברלו. באמצעות זה אתה יכול לגלוש ולהוסיף מוצרים מממשק האפליקציה במקום זאת.

שלב 4. הצגת מוצרים בחנות המסחר האלקטרוני שלך

הצבת מוצר לחנות Shopifyכאן אני מציב את המוצר שנוסף קודם לאוסף העמודים.

הוספת מוצרים למלאי שלך פירושה פשוט שהם מאוחסנים במערכת. עליכם לארגן גם את הימצאותם של מוצרים אלה בחנות Shopify שלכם. לשם כך, פתח שוב את עורך החנות שלך.

כאן תחליטו היכן להוסיף אוספים מסוימים של מוצרים. אתה יכול לקבל קטעים שונים המציגים אוספים משתנים, או פשוט קטלוג גדול אחד – הבחירה היא שלך.

שלב 5. הגדר אמצעי תשלום

הגדרת אמצעי תשלום בחנות shopify שלךהוסף או קבע את התצורה של ספקי תשלומים בכל עת, עבור אל הגדרות > ספקי תשלומים כדי לראות את ספקי התשלום הזמינים עבורך.

לאחר שהאתר הבסיסי שלך הוקם, זה הזמן להסתכל על תכונות מסחר אלקטרוני. הדבר הראשון שאתה צריך בהיבט זה הוא להחליט איך אתה רוצה שלקוחות ישלמו עבור רכישות באתר שלך.

PayPal

כברירת מחדל, PayPal זמין בחנות שלך, אך תצטרך ליצור חשבון סוחר PayPal מאוחר יותר אם תרצה להשתמש בזה. מלבד PayPal יש לך שני סוגים עיקריים נוספים של מעבדי תשלומים.

תשלומי Shopify

הראשון הוא תשלומי Shopify, המסופקים ישירות על ידי Shopify. אם תחליט להשתמש בזה, זה מאפשר לך לעבד כמעט כל סוג של תשלומים דרך חשבונך. עם זאת, תשלומי Shopify מוגבלים מעט מכיוון שלא כולם יכולים להשתמש בהם. זה זמין רק לקומץ מדינות ויש מגבלות נוספות לגבי העסקים שבהם המדינות יכולות להשתמש בו או לא.

לדוגמא, עסקים אוסטרלים יכולים להשתמש ב- Shopify Payments, אך אסורים על שירותים הקשורים לשירותים פיננסיים ומקצועיים כלשהם, להימורים או לרשימה שלמה של פעילויות אחרות..

ספקי תשלומי צד שלישי

דרך נוספת שתוכל לעבור על כך היא באמצעות מעבד תשלומים של צד שלישי כגון פס, iPay88, או WorldPay. למרבה הצער, יש כאן ‘אבל’ אחר. לפני שתבחר ספק להשתמש בו, עליך לוודא שהוא זמין עבור האזור שלך.

שלב 6. הגדרת פרמטרי משלוח

הגדרת משלוח בחנותעליך לציין פרטים על אופן משלוחם של המוצרים שלך.

כדי לנהל את הסדרי המשלוח שלך, לחץ על ‘הגדרות’ ואז על ‘משלוח’. כאן תוכלו לקבוע את כל הפרטים הקשורים לכל הזמנה – מספק משלוח לרשימות מניפולציות ותעריפים.

אתה יכול ליצור תצורות משלוח מרובות כדי להתאים להזמנות משתנות כמו פנים או בינלאומיות. ניתן לקבוע תנאים, למשל, מה משקל ההזמנות המחייב איזה סוג אריזה.

שלב 7. ניהול עגלות קניות

ניהול עגלות קניות של Shopifyמלבד תשלומים, אתה יכול לבחור ללכוד נתוני לקוחות במהלך ביצוע התשלום.

מתוך “הגדרות” -> בדף “Checkout”, באפשרותך להגדיר את התהליך דרכו הלקוחות שלך עוברים לצורך ביצוע הרכישה שלהם. יש לקבל החלטות כיצד ברצונך שהחנות שלך תנהל קופות.

לדוגמה, האם אתה רוצה שמישהו יוכל לבצע רכישה ללא חשבון בחנות שלך? קטע הקופה הוא תחום רב עוצמה נוסף בו אתה יכול להשתמש לא רק לצורך ייצור הכנסות, אלא גם לכידת נתונים ומטרות שיווק אחרות.

שלב 8. הפעל את החנות שלך!

השקת החנות שלךחנות Shopify שלך מוגנת באמצעות סיסמה במהלך תקופת הניסיון.

כדי להשיק את חנות Shopify שלך, תצטרך להירשם לאחת מהתכניות שלהם. לתכניות שונות ב- Shopify יש תכונות שונות. לדוגמה, כל העסקאות ב- Shopify הן היטלים עם דמי עסקה, אך תוכניות בעלות שכבה גבוהה יותר יעלו לך פחות בשכר טרחה זה.

התחל כאן > לחץ כדי להפעיל את חנות Shopify שלך.

מדוע Shopify: למידע נוסף על התכונות שלהם

בניית אתרים קלה לשימוש

מבט מקרוב על עורך האתר של Shopifyעורך Shopify קל לשימוש. משמאל סרגל הניווט בו תוכלו לערוך את החסימה המסוימת.

החלק הקדמי של אתר המסחר האלקטרוני שלך הוא מה שהמבקרים יראו ויוצרים איתו אינטראקציה. ניתן לבנות זאת לפי הדרישות המדויקות שלך על ידי שימוש בבלוקים שיש ל- Shopify בבונה האתר. ניתן להשתמש בה כדי להתחיל בתבנית ריקה או לשנות את אחד הנושאים הקיימים של Shopify.

Shopify תשלומים ומשלוח

עגלת הקניות ועיבוד התשלומים הם לב לב חנות המסחר האלקטרוני שלך. אתה יכול לבחור את התשלומים שאתה רוצה לקבל מהלקוחות שלך. יש למעלה ממאה מעבדים שונים זמין כך שהבחירה באמת תלויה בך.

מלבד זאת, Shopify מאפשרת לך גם לשלב בין תמחור וטיפול למשלוח, חישוב מיסים ועוד.

ניהול לקוחות

הכרת הלקוחות שלך חשובה. Shopify עוקבת אחר הלקוחות שלך כמו גם את היסטוריית הרכישות שלהם ומידע אחר. זה עוזר לכם לארגן אותם ובאמצעותם תוכלו לבצע שיווק מורחב כמו השקת קמפיינים בהתאמה אישית ועוד.

כלים שיווקיים

Shopify מגיע עם כמה מובנים או תוספות אפשריות שעוזרות לך להפעיל קמפיינים שיווקיים. תוכלו להציע ללקוחות כרטיסי מתנה, לבצע קמפיינים שיווקיים במדיה חברתית או בדוא”ל ועוד.

ניהול מוצרים

Shopify ניהול Backendיש הרבה שדות המאפשרים לך לארגן מוצרים בפירוט.

עם האתר כחזית החנות שלך, יש לך גם backend ב- Shopify.

זה דומה למחסן בחנות הקמעונאית שלך, שם אתה יכול לנהל מלאי. כאן תוכלו לתייג מוצרים, ליצור דוחות שיעזרו לחידוש מלאי, או אפילו להגדיר SKUs שונים.

עבור לנייד

עם יזמים רבים שקופצים על העגלה המסחר האלקטרוני, Shopify העמידה אפליקציה סלולרית לזמינה לתמיכה במשתמשיה שנמצאים בדרכים. האפליקציה הסלולרית שלהם תעניק לך שליטה מלאה באתרך ובהתנהגותך מכל מקום בעולם.

Shopify לחצן קנייה

לחצן קנה של Shopifyלאחר התאמה אישית של כפתור הקנייה, תוכלו להעתיק את הקוד לעורך ה- HTML של אתרכם.

למי שלא רוצה להחזיק את אתר המסחר האלקטרוני האישי שלהם, ל- Shopify יש תוכנית לייט המציעה שילוב של כפתור קנייה. אתה יכול להשתמש בזה באתר או בבלוג שלך כדי לנצל בקלות את יכולות העסקה של Shopify.

Shopify ניתוח

Shopify אנליטיקסלוח המחוונים האנליטי מציג את סקירת החנות שלך ב- Shopify.

מלוח מחוונים יחיד אתה יכול לגשת לכל הנתונים שנאספים מהאתר שלך. זה כולל נתונים סטטיסטיים של מבקרים כמו לאן הם מגיעים, איך הם למדו על האתר שלך ועוד. אתה יכול גם ליצור דוחות מוצר ומכירות שייצאו.

Shopify קופה

אחד הדברים הייחודיים ביותר ב- Shopify הוא שהם מאפשרים לחנויות קמעונאיות פיזיות לבצע את המעבר לדיגיטל בקלות. זה לוקח צורה של קופה של Shopify המאפשרת להם לקשור את ה- Backend של Shopify לעסקי הקמעונאות שלהם. התוצאה במלאי משולב ואפילו בדיווח.

כמה עולה Shopify?

Shopify עלותעלות חנות Shopify.

ל- Shopify בסך הכל חמש תוכניות לבחירתך. שלוש מהן תוכניות סטנדרטיות שרוב המשתמשים יבחרו בהן, בעוד ששני האחרים נמצאים בקצוות הקיצוניים של הספקטרום. תוכניות סטנדרטיות של Shopify מתומחרות במחיר של 29 $ לחודש (בסיסי Shopify), 79 דולר לחודש (Shopify) ו- 299 דולר לחודש (Advanced Shopify).

ישנם תוכניות אלה הבדלים עדינים אך חשובים. כולם מאפשרים לכם כמובן לבנות ולהפעיל אתר מסחר אלקטרוני. התוכניות היקרות יותר עם זאת כוללות תכונות נוספות שיועילו לאתרים גדולים יותר שרואים נפח תנועה גבוה יותר.

לדוגמה, אם היית מנהל אתר בנפח תנועה גבוה, הרשמה ל- Advanced Shopify עשויה לחסוך לך כסף למרות התמחור הגבוה שלה. Advanced Shopify מגיעה עם דמי עסקאות נמוכים יותר עבור תשלומי כרטיסי אשראי, שהיא אמצעי תשלום נפוץ עבור חנויות מקוונות.

אם התוכניות הסטנדרטיות שלהם לא נועדו לך, אתה יכול גם לשקול Shopify Lite או Plus. Shopify Lite נועדה לעזור לכם למכור באופן מקוון ללא צורך לבנות חנות מלאה עם Shopify. זה מאפשר לך להשתמש ב’כפתור קנייה ‘המוזכר למעלה תמורת $ 9 לחודש בלבד.

Shopify Plus מיועד לעסקים גדולים העשויים להיות בעלי צרכים מיוחדים. כל אחת מהתכניות הללו מותאמות לצרכים הספציפיים שלך, ולכן העלויות משתנות. יהיה עליך ליצור קשר עם Shopify כדי לדון איתם בדרישות המדויקות שלך.

בואו נסתכל על שולחן התמחור.

תוכניות / מחירים של שופיפי
מחיר חודשי29 $ לחודש79 $ לחודש299 $ לחודש
חשבונות צוות2515
עמלות כרטיסי אשראי2.9% + $ 0.302.6% + $ 0.302.4% + $ 0.30
דמי עסקה / שער צד שלישי2%1%0.5%
תשלומי Shopify0%0%0%
כרטיסי ברכהכןכן
התאוששות עגלה נטושהכןכןכן
תעודת SSL בחינםכןכןכן
ניתוח הונאהכןכן
דוחות אישייםכןכן
דוחות מקצועייםכןכן
בונה דוחות מקדמיםכן
שיעורי משלוח בזמן אמתכן
תמיכה 24/7כןכןכן

* עיין באתר הרשמי של Shopify לקבלת התמחור הטוב ביותר ודיוק התכנית.

האם Shopify הוא כלי המסחר האלקטרוני המתאים ביותר עבורך?

Shopify עוסק בעיקר באנשים לעזור למכור באופן מקוון. זה יכול לקרות בשלוש דרכים, או כחנות מסחר אלקטרוני חדשה לחלוטין, המועברת באתר קיים, או על ידי קשירת עסקים קמעונאיים קיימים לחנות מקוונת חדשה. ניקח כדוגמה את שלושת המקרים הבאים;

חנות חדשה – ג’ק רוצה להתחיל למכור ציוד דייג ברשת מכיוון שזה יעלה לו יותר מדי לשכור חנות פיזית למטרה זו. תמורת 29 דולר בלבד לחודש, Shopify Basics מאפשרת לו לעשות זאת ללא צורך ללמוד אותו כיצד לפתח ולתחזק את החנות שלו..

אתר קיים – לפיטר יש אתר מצליח והוא רוצה למנף את התנועה שלו על ידי מכירת מוצרים מסוימים. לשם כך הוא נרשם ל- Shopify Lite שיעזור לו לעשות זאת באתר שלו תמורת 9 דולר בלבד לחודש.

פיזי לדיגיטלי – ג’ון הוא הבעלים של רשת חנויות חומרה באזור דנבר. על ידי שימוש ב- Shopify, הוא מסוגל להשיק בקלות חנות מקוונת לחנויות שלו. באמצעות קופה של Shopify, הוא יכול גם לשלב ניהול מניות בחנויות הפיזיות והקמעונאיות שלו.

המקרה היחיד בו שופיפי לא ממש מועיל הוא אם אתה לא מתכוון למכור באופן מקוון. התמחור שלו מעט תלול יותר מרוב בוני אתרים הסטנדרטיים מכיוון שהוא משלב כל כך הרבה תכונות מסחר אלקטרוני.

התחל כאן > לחץ כדי להתחיל עם Shopify.

מסקנה: Shopify בנויה כדי לעזור לך למכור

כל עוד אתה מתכנן לבצע מכירות מקוונות מכל סוג, אז Shopify היא הפיתרון הנכון עבורך. בין אם אתה מוכר מוצרים פיזיים או מוצרים דיגיטליים, Shopify כיסה. החלק הטוב ביותר הוא שאתה יכול לבנות ולהפעיל חנות מסחר אלקטרוני מקצועית למראה מבלי שתצטרך ללמוד שורת קוד אחת.

בגלל הפופולריות שלה, ל- Shopify יש גם תוססת קהילה מקוונת. אם יש משהו שתרצו לדעת, פשוט שאלו וסביר מאוד שתמצאו מישהו שיודע את התשובה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map