הדרכה: כיצד למכור אמנות מקוונת באמצעות Shopify

Shopify בליבה היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני. המשמעות היא שתוכלו להשתמש בה כדי ליצור חנות מקוונת משלכם, לא משנה מה תחליטו למכור. זה הופך אותו לפלטפורמה אידיאלית עבור אמנים לעבוד איתם כדי לצמצם את הזמן הדרוש להם כדי להצליח לשתף את היצירות שלהם עם העולם.


היופי בחנות מקוונת הוא שזה משהו שתוכלו להקים פעם אחת ולעדכן בכל פעם שמגיעים מוצרים חדשים. זה מצמצם את הצורך של אמנים להקדיש את הזמן לחיפוש אזורי תצוגה עבור הפריטים שהם יצרו גם כן..

והכי חשוב, מכיוון שחנויות מקוונות הן חלק מהעולם הדיגיטלי, יצירת אחת ב- Shopify יכולה לאפשר לך גישה לערוצי מכירות רבים אחרים בלחיצת כפתור.

אם הדאגה שלך מהקמת חנות מקוונת היא פשוט הטכנולוגיה, אל תדאג. אני אדריך אותך דרך חוויה עם Shopify כדי לאפשר לך לראות כיצד אתה יכול להיות בעל חנות אמנות סייבר משלך בלי לדעת שורת קוד אחת.

איך עובדת Shopify

Shopifyצור את החנות המקוונת שלך באמצעות Shopify

הדבר הראשון שאתה צריך להבין על Shopify הוא שזה שירות. אינך קונה מוצר, ואינך משלם עבור חתיכת תוכנה. Shopify עוסק רק בבעלי עסקים להקים את החנויות הדיגיטליות שלהם בצורה יעילה ככל האפשר.

המשמעות היא שהחברה מבינה שלקוחותיה אינם בהכרח האנשים המוכשרים ביותר בטכנולוגיה עלי אדמות. Shopify מציעה לכל אחד את האמצעים לחבר בין חנות מקוונת באמצעות מערכת פשוטה של ​​תבניות ואבני בניין – מעין איך לגו עובדת.

Shopify גם לא גובה מהלקוחות סכום עצום לשימוש בשירות, אלא מחירים נוחים החל מ 29 $ בלבד לחודש. ככל שהעסק שלך יגדל, המחיר עשוי לעלות אם אתה צריך להשתמש בתכונות נוספות. זו הצעה של win-win.

קרא את סקירת Shopify המעמיקה שלנו כאן.

תוכן ענינים

 • שלב מס ‘1: הירשם לחשבון
 • שלב 2: הוסף מוצרים לחנות שלך
 • שלב 3: בחר נושא Shopify
 • שלב 4: התאם אישית את הנושא
 • שלב 5: חקור את התכונות
 • שלב 6: שימוש באפליקציות Shopify
 • שלב 7: השתלב בערוצים החברתיים
 • היתרונות והחסרונות של השימוש ב- Shopify כדי למכור אמנות

חקור את Shopify

 • תחילת העבודה עם Shopify
 • ראה את כל ערכות הנושא של Shopify
 • דוגמה לחנות שנבנתה עם Shopify
 • קנה תוכניות ותמחור

תחילת העבודה ב- Shopify

1. הירשם לחשבון

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להירשם לחשבון Shopify. זה פשוט כמו ביקור באתר שלהם ולחיצה על כפתור ‘התחל ניסיון חינם’. Shopify מציעה לכל המשתמשים חשבון ניסיון בחינם למשך 14 יום. כל שעליך להזין הוא כתובת דוא”ל, סיסמא ושם חנות.

במהלך תקופת הניסיון החינמית אתה יכול לחוות את כל התהליך של הקמת החנות המקוונת שלך אך עדיין לא תוכל להשיק את האתר שלך או להתחיל למכור איתו מוצרים עדיין.

אתה יכול ללחוץ על כפתור “דלג” אם אינך בטוח לגבי התשובות.

ברגע שתשלים את תהליך ההרשמה, Shopify תתחיל את החוויה שלך בשיעור שאלות ותשובות קצר. זה מיועד ל- Shopify כדי ללמוד קצת יותר על איך אתה רוצה שהחנות שלך תהיה.

זה החלק העיקרי שיוביל אותך לשלב הבא.

לאחר שתעברו על השאלון הקצר הזה, האזור הבא בו אתם צריכים להתמקד הוא מה שנמצא באמצע המסך. יהיה קטע עם שלושה אזורים עיקריים המאפשר לך להוסיף מוצרים לחנות שלך, להתאים אישית את איך שהיא נראית ואז לקשר שם תחום.

שם התחום הוא הכתובת הציבורית שלקוחות יצטרכו לבקר בחנות המקוונת שלך. חשוב על זה כעל כתובת דיגיטלית המאפשרת לאנשים לאתר אותך באופן מקוון.

התחל כאן > לחץ להרשמה וליצור חנות מקוונת Shopify.

2. הוספת מוצרים

להלן הדף בו אתה ממלא את המידע על האמנות שלך.

זהו חלק שכדאי להתרגש ממנו – הוספת האמנות הראשונה לחנות! לחץ על כפתור ‘הוסף מוצר’, ותובא לטופס שיאפשר לך להקיש בפירוט את מה שאתה מוכר..

במסך המסך שלעיל מילאתי ​​טקסט לדוגמה כדי להראות מה אתה יכול להוסיף לשדות פרטי המוצר. המידע שתזין כאן אינו מיועד רק למטרות תצוגה. שדות כמו סוג מוצר, אוספים ותגים יכולים לעזור לך לארגן את הגרפיקה שלך. זה גם עוזר ללקוחות שלך למצוא אמנות ביתר קלות בחנות המקוונת שלך.

לאחר שמילאת את כל הפרטים הנחוצים בדף, לחץ על שמור ויהיה לך תיעוד של הפריט הראשון שלך למכירה!

3. בחירת נושא לחנות המקוונת שלך

בחר את הנושא המתאים לחנות המקוונת שלך.

מדף הבית של חשבון Shopify שלך, לחץ על ‘התאם אישית נושא’ כדי להתחיל בתהליך. ערכות נושא הן תבניות מעוצבות מראש בהן תוכלו להשתמש בחנות המקוונת שלכם. אם אינך רוצה לבזבז זמן על זה, אתה יכול פשוט לבחור אחד ולהתחיל להשתמש בו.

אני ממליץ לך להתאים אישית את שלך כך שתוכל לתת לחנות המקוונת את הנגיעה האישית שלך. לבחירת תבנית, לחץ על ‘חקור ערכות נושא בחינם’. זה יציג גלריה מוקפצת של ערכות נושא שתוכלו לבחור מהן.

גלול דרכם ולחץ על זה שתרצה לראות פרטים נוספים עליו. אם אתה אוהב את הנושא, לחץ על ‘הוסף לספריית העיצוב’.

חקור וראה נושאים נוספים של Shopify.

4. התאם אישית את הנושא

אתה יכול להתאים אישית את מראה חנות האמנות שלך

בחזרה לדף הבית, לחץ על ‘התאם אישית’ לצד הנושא בו תרצה להשתמש. הנושאים שבחרתם קודם יהיו זמינים בקטע שכותרתו ‘ספריית ערכות נושא’. פעולה זו תעלה את עורך הנושא.

זהו יישום מקוון שעובד על עיקרון מה-אתה-רואה-מה-אתה-מקבל (WYSIWYG). בדומה ליישומים כמו Microsoft Word, מסך העיצוב יראה לכם בדיוק איך ייראה האתר שלכם בזמן שאתם עורכים אותו.

אתה יכול לבחור היכן למקם מדפים, טקסט, כיצד לסדר קטעים ואפילו להתאים את הפרטים ממש לגודל הגופן והצבע. זכור כי קל ללכת לאיבוד בתהליך העיצוב, אז השקיע את הזמן שלך בחוכמה וסיים תחילה להוסיף מוצרים למלאי שלך לפני שתעצב את החנות שלך..

לאחר שתסיים את העיצוב, לחץ על ‘שמור’.

5. חקר תכונות Shopify

רשימת התכונות השימושיות ב- eCommerce המוצעת על ידי Shopify.

עד כה מה שהראתי לך הם רק היסודות כיצד ליצור חנות מקוונת ולהוסיף לה מוצרים, תוך התאמות קלות. Shopify היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני מלאה, שמשמעותה היא שנועדה לעזור לך למכור.

תהליך המכירה כרוך בהרבה יותר מסתם יצירת חנות. לדוגמה, אתה יכול לעשות שימוש באנליטיקה כדי ללמוד על הלקוחות שלך, לטפל בקמפיינים שיווקיים כדי למשוך מבקרים רבים יותר לאתר שלך ואפילו לייצר הנחות.

אלה רק פונקציות Shopify בסיסיות, ואם אתה זקוק ליותר, אתה תמיד יכול להוסיף יישומים אחרים כדי לשפר את התכונות שהחנות שלך מציעה.

גלה תכונות ייחודיות יותר אודות Shopify.

6. שימוש באפליקציות

Shopify חנות אפליקציות (מקור).

כדי לראות אילו אפליקציות נוספות זמינות, בתפריט הניווט הימני, לחץ על ‘אפליקציות’ ואז על ‘בקר בחנות האפליקציות של Shopify’. האפליקציות כאן הן תוכנות או סקריפטים קטנים המיועדים להוסיף פונקציות ספציפיות לחנויות Shopify.

בגלל הפופולריות שלה, ל- Shopify יש מערכת אקולוגית ענקית של משתמשים ומפתחי אפליקציות העובדים יחד להרחבת היכולות של Shopify. כדוגמה, ייתכן שתוכל למצוא אפליקציה כמו Spocket שעוזרת לך להתמודד עם משלוח האמנות שלך ולהוסיף אותה לחנות Shopify שלך. אתה יכול אפילו להרחיב ולהפוך לעסק של dropshipping.

זכור כי חלק מהאפליקציות עשויות לחייב אותך בתשלום נוסף עבור השימוש. המחירים תלויים במה שהמפתח גובה עבור אותם אפליקציות. שוק היישומים של Shopify הוא נרחב ויש בו כמעט כל דבר שקמעונאי מקוון יכול לרצות או צריך. תוכלו למצוא אפליקציות שיעזרו לכם בפעילויות שיווקיות, משלוחים ועוד.

7. הרחבת מכירות לערוצים חברתיים

Shopify מאפשרת לך להתחבר לפלטפורמות חברתיות פופולריות להרחבת ערוץ המכירות שלך.

אחת התכונות החזקות ביותר של Shopify היא שהיא מאפשרת לך להרחיב את היכולות של החנות המקוונת שלך מעבר לאתר עצמו. המשמעות היא שתוכלו להשתמש בערוצים אחרים כדי להגביר את המכירות – אפיקים פופולריים כמו פייסבוק, אינסטגרם או אפילו אמזון.

כדי להוסיף ערוצי מכירה אחרים, לחץ על הסימן ‘+’ לצד ‘ערוצי מכירות’ ובחר מהרשימה שם. זה יעזור לך לפנות לקהל גדול בהרבה מאשר רק את החנות המקוונת שלך בפני עצמה.

מסקנה: האם Shopify היא הבחירה הנכונה בחנות המקוונת שלך?

Shopify תמחור חנות.

אם לא שמתם לב אליו עד כה, Shopify דומה מאוד לבוני אתרים רבים כמו Wix ו- Weebly. זה עובד על העיקרון של מערכת גרירה ושחרור קלה לשימוש שהיא אינטואיטיבית ונטולת לחץ. ההבדל העיקרי הוא ש- Shopify מעוצבת מהיסוד עם התחשבות במסחר אלקטרוני.

בגלל זה, ייתכן שתבחין שמבנה התמחור הוא מעט גבוה יותר מאשר בוני אתרים בסיסיים. מה שאתה מרוויח בתמורה שווה הרבה יותר מהעמלות החודשיות שאתה מכניס.

חשבונות בסיסית של Shopify מתחילים החל מ 20 $ לחודש. זה מאפשר לך לרשום ולמכור מספר בלתי מוגבל של מוצרים. מה שאתה משלם בחשבונות בעלי שכבה גבוהה יותר הם תכונות נוספות כמו היכולת להוסיף צוות נוסף לחשבון Shopify שלך ככל שהעסק שלך גדל..

דבר אחד שיש לציין הוא שופיפי ייקח קיצוץ במכירות שלך בצורה של דמי עסקה לרכישות מקוונות המתבצעות באמצעות כרטיס אשראי. בדרך זו, הגיוני לשדרג את תוכנית Shopify ככל שהמכירות שלך גדלות, מכיוון ששיעורם נמוך יותר ברמות הגבוהות יותר.

התחל כאן > לחץ כדי להתחיל עם Shopify.

יתרונות השימוש ב- Shopify כדי למכור אמנות

 • בונה חנויות ויזואלי קל לשימוש
 • למכור במספר ערוצים
 • טיפול משולב למשלוח ותשלומים
 • מטפל באומנות פיזית ודיגיטלית כאחד
 • הרבה תכונות תוספות זמינות

חסרונות של שימוש ב- Shopify למכירת אמנות

 • דמי עסקה חובה
 • אין תוכנית חינמית זמינה (ניסיון בלבד)
 • התאמות אישיות מוגבלות
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map