הדרכה: כיצד לפתוח עסק מצליח למשלוח משלוח באמצעות Shopify

בוני אתרים הפכו למקובל יחסית כיום אך Shopify היא בחירה נהדרת עבור dropshipping. במילים פשוטות אנו יכולים לסכם את יתרונו בשלושה תחומים; זה פשוט לשימוש, עוצמתי וידידותי למשלוח.


הממשק מונע המשתמש הגרפי יחד עם תבניות וחסימות שנבנו מראש לבניית אתרים הופך אותו לשימוש כמעט לכל אחד. אין צורך ללמוד קידוד או עיצוב, אתה יכול פשוט להזיז דברים לאן שאתה רוצה שהם יהיו.

אנו שומעים יותר ויותר סיפורי הצלחה בעסקי טיפות נפש בימינו. לדוגמה, מארק הרוויח 178,492 דולר על ידי משלוח מוצרים בארה”ב ואירופה באמצעות Shopify ו- Spocket (קרא תיאור מקרה).

תוכלו לקרוא את סקירת Shopify המעמיקה שלנו כאן.

למרות שבבסיסה Shopify מתמקדת בבניית אתרים מהירה וקלה, יש לה חנות אפליקציות נרחבת דרכה ניתן להרחיב את הפונקציונליות. תכונות שתוכלו להוסיף בהן כוללות מגוון רחב ומכסה את כל מה שיידרש Dropshipper – ממקורות סחורה ועד טיפול בתשלומים ומשלוח.

להלן השלבים לפתיחת עסק Dropshipping של Shopify:

תוכן ענינים

 1. הירשמו לחשבון Shopify
 2. התקן אפליקציות dropshipping
 3. חפש מוצרים שאתה רוצה
 4. ייבא מוצרים שנבחרו לחנות שלך
 5. הקמת חנות Shopify שלך
 6. התאמה אישית של חנות dropshipping של Shopify
 7. קביעת תשלומים
 8. קנה אפליקציות dropshipping

חקור את Shopify

 • בקר בהרשמה ב- Shopify
 • ראה את כל ערכות הנושא של Shopify
 • דוגמאות לאתר Shopify
 • קנה תוכניות ותמחור

לפני שתתחיל: עשה את מחקר מילות המפתח שלך

המפתח להצלחה ב dropshipping הוא למצוא נישה רווחית. לפני שתתחיל לבנות את האתר שלך, בדוק אילו סחורה עשויה להתאים לך הכי טוב. כדי לנהל זאת, מחקר מילות מפתח חשוב.

כדרך זולה (בחינם) לעשות זאת, נסו לעשות שימוש מתכנן מילות המפתח של גוגל ובדוק את המוצרים שאתה חושב למכור. זה ייתן לך הערכה של רמת העניין במוצרים אלה.

כדוגמה לכך, התבוננו בתמונה למטה;

חיפוש נפח ב- “מחשב נייד למשחקים” בגוגל.

אתה יכול לראות מחיפוש בסיסי זה אילו מוצרים הם בעלי רמה גבוהה יותר מאשר לאחרים. נסה את מתכנן מילות המפתח כדי לקבל מושג טוב יותר מה עשוי להצליח למכור טוב יותר.

בעזרת מידע זה, אתה יכול לחפש את ספקי dropshipping המציעים את המחיר הטוב ביותר ואת תהליך ההגשמה האמין.

Dropshipping ב- Shopify בשבעה שלבים פשוטים

1. הירשם לחשבון Shopify

Shopify פלטפורמת מסחר אלקטרוני - בנה וצמיחה של העסק שלך באופן מקוון ההרשמה ל- Shopify היא כל כך פשוטה כל מה שתזדקק להם לכתובת דוא”ל (בקר ב- Shopify)

רישום חשבון ב- Shopify הוא בחינם. כל מה שאתה צריך זה כתובת דוא”ל לאישור חשבון שלך ואתה יכול להיכנס איתם. אין צורך בכרטיס אשראי או אמצעי תשלום אחר. Shopify מציעה לכל המשתמשים החדשים ניסיון של 14 יום במערכת שלהם.

בעת ביצוע ההרשמה תצטרך גם לספק שם יחד עם כתובת הדוא”ל שלך. שם זה ישמש ליצירת כתובת אתר החנות שלך בשלב הניסיון בחינם.

לאחר סיום זה, Shopify תזדקק לשמך ולפרטים אחרים לטיפול בתשלומים. זהו טופס קצר למילוי אז אל תדאגו יותר מדי מזה.

התחל כאן > לחץ להרשמה וליצור עסק טיפיפי של Shopify.

2: התקן אפליקציות Dropshipping

בחר ‘אפליקציות’ ולחץ על ‘בקר בחנות היישומים של Shopify’.

לאחר שתסיים את תהליך ההרשמה, תובא למרכז השליטה בחנות שלך. מכאן תוכלו להתחיל להוסיף מוצרים לאתרכם. כאן נכנס לאחד השיאים של Shopify עבור dropshipping: אפליקציות Shopify.

עבור dropshippers חדשים, Shopify יכולה להיות משאב חד-פעמי. הדבר הראשון שתצטרך לעשות זה לעבור אל Shopify Apps. לחץ תחילה על אפליקציות ואז בחר ‘בקר בחנות האפליקציות של Shopify’. ברגע שאתה שם, חפש ‘אובלו‘.

Oberlo היא פלטפורמת dropshipping שתאפשר לכם לחפש ולהוסיף מוצרי Dropshipping לחנות שלכם בקלות. לאחר שתבצע את ההתקנה, תוכל לחקור את המוצרים עליהם.

אנו משתמשים ב- Oblero בדוגמה זו, אך ישנן פלטפורמות Dropshipping אחרות בחנות האפליקציות Shopify בהן תוכלו להשתמש גם כמו למשל כיס ו אלי אקספרס. נדבר על אלה בהמשך המאמר.

3. חפש מוצרים שאתה רוצה

השימוש באפליקציות של dropshipping הוא פשוט כמו שאתה עושה קניות באתר eCommerce בעצמך. ראשית, בחר בקטגוריה שאליה ברצונך לגלוש. בשלב הבא, רחף מעל הפריט שאתה מעוניין בו ולחץ על ‘הוסף לרשימת היבוא’.

לאחר שהוספת את כל הפריטים שאתה רוצה, לחץ על ‘ייבא רשימת’ בסרגל הניווט בלוח המחוונים של Oblero. משם אתה יכול להתאים אישית תיאורים, קטגוריות ופרטים אחרים.

ייבא מוצרים שנבחרו לאתר שלך

בחר בתיבת הסימון ולחץ על ‘יבוא לאחסון’ לאחר שתערוך את פרטי המוצר

כשאתה מרוצה שהדברים הם כמו שאתה רוצה, בחר בתיבת הסימון בצד שמאל למעלה של תיבת המוצר ולחץ על ‘ייבא לחנות’. חזור על כך עבור כל המוצרים שבחרת קודם.

5. הקמת חנות Shopify שלך

בחר ‘ערכות נושא’ ולחץ על ‘חקור ערכות נושא חינם’ או ‘Shopify Theme Store’ כדי לבחור נושא.

עכשיו אחרי שהכנת את כל המוצרים שתרצה למכור, הגיע הזמן להקים את החנות שלך. חשוב על חנות Shopify שלך כאל פנים החנות שלך. כך מבקרים האורחים שלך במוצרים שאתה מוכר ובוחרים את הפריטים שהם רוצים לרכוש.

כדי למקסם את המכירות שלך, החנות שלך צריכה לשלב אטרקטיביות עם שמישות ומהירות. עם זאת אל תדאגו, ל- Shopify יש תבניות מעוצבות מראש בהן תוכלו להשתמש. אם תרצה תוכל להשתמש בהם ‘כמות שהוא’. אם אתה מעדיף משהו אישי יותר, אתה יכול להתאים אישית את הנושא שאתה בוחר.

גלה תכונות ייחודיות יותר אודות Shopify.

6. התאמה אישית של חנות Shopify Dropshipping שלך

ממשק ההתאמה האישית של Shopify קל לשימוש

התאמות אישיות של Shopify תלויות באיזה נושא בחרת. ניתן להפעיל או לבטל את הקטעים הזמינים כברירת מחדל, או אפילו להוסיף פלחים חדשים שאתה רוצה. כדי להתאים אישית את החלקים האלה, זה רק עניין של קביעת פרמטרים כמו איזה אוסף מוצרים שברצונך להוסיף לכל חלק.

בסרגל הניווט השמאלי נמצאת רשימה של כל הקטעים המופעלים בנושא כברירת מחדל. לחיצה על אחד מאותם קטעים מאפשרת לך לציין פרטים כגון איזה אוסף של מוצרים להציג שם, או אפילו כמה שורות או עמודות להציג.

אם ברצונך להשבית אחד מאותם פלחים שהוגדרו מראש, פשוט לחץ על סמל העין וזה יוסתר באתר שלך. ממש בתחתית סרגל הניווט השמאלי היא אפשרות עליה תוכלו ללחוץ על מנת להוסיף פלח חדש. לחיצה על זה תפתח תפריט נרחב של פריטים שתוכלו לבחור מהם.

כשתסיים, זכור ללחוץ על סמל ‘שמור’, גם אם אינך רוצה לפרסם את החנות שלך עדיין.

לחץ כאן כדי לראות נושאים נוספים ב- Shopify.

שלב 7. הגדרת תשלומים

כעת, לאחר שנבחרו המוצרים שלכם והקמת החנות שלכם, אתם זקוקים לאמצעים דרכם תוכלו לגבות תשלומים מלקוחותיכם. Shopify עובדת עם מספר גדול של מעבדי תשלום כך שיש לך מגוון רחב של אפשרויות.

כדי להגדיר תשלומים, לחץ על לחצן ‘הגדרות’ בפינה השמאלית התחתונה של לוח המחוונים. לאחר מכן בחר ‘ספקי תשלום’. כברירת מחדל, PayPal היא השיטה המופעלת, כך שתוכל להתאים אישית את פרטי החשבון שלך שם או לבחור מעבדי תשלום אחרים לפי אזור.

מעבדי תשלום מסוימים כגון MOLpay ידרוש שיהיה לך חשבון קיים כדי להשתמש בהם באתר Shopify שלך. אפילו PayPal תדרוש שיהיה לך חשבון סוחר, אך הם ישלחו אליך פרטים על כך בהמשך.

אפליקציות Dropshipping אחרות שיש לקחת בחשבון

קודם לכן השתמשנו באוברלו כדוגמה לאפליקציית dropshipping שתוכלו להשתמש בה. הוא מציע קטלוג מוצרים נרחב ובו תכונות רבות יותר מכפי שסיקרנו עד כה. ישנם גם אחרים שתוכלו לנסות, אז בדקו רשימה זו;

1. אוברלו

מלבד מערכת הגלישה וההוספה הרגילה שלך, אוברלו מאפשרת לך למצוא בקלות מוצרים המגמתיים. זה נותן לך דרך מהירה לשמור על קווי המוצרים שלך רעננים ולהציע תמיד ללקוחות שלך את המציאות הטובות ביותר בעיר.

מאפייני המפתח של אוברלו

 • 100% חינם
 • מעקב אחר הזמנה
 • מאפשר התאמה אישית של מוצרים
 • עדכונים לתמחור אוטומטי
 • טיפול בהזמנות בכמות גדולה

בקרו באוברלו

2. שקע

Spocket היא אפליקציית dropshipping שעובדת עם ספקים ברחבי העולם. עם זאת, ידוע יותר על כך בארצות הברית ובאיחוד האירופי. האפליקציה ארוזת תכונות ומעניקה ל dropshippers מגוון רחב של מוצרים לבחירה. אתה יכול גם להתאים אישית את תצוגות המוצרים שלך מעבר לקטגוריה ואף להתמחות בתחומי נישה כמו פריטים בהנחה גבוהה או יותר. משתמשי הכיס יכולים גם ליהנות משירותי התמיכה ללקוחות 24/7.

תכונות עיקריות של שקע

 • מחירים הנחה / מחירים סיטונאיים
 • הגשמה קלה
 • הזמנות לדוגמא
 • מעקב אחר מוצרים בזמן אמת
 • עדכוני מלאי אוטומטי

בקר ב- Spocket

3. אלי אקספרס

AliExpress טוענת להציע dropshippers שולי רווח של עד 2,000 אחוזים. אם כי הוא מבוסס בסין, הוא עבר גלובלי וכעת הוא נשלח ברחבי העולם. השימוש באפליקציה שלהם ב- Shopify הוא קל להפליא ופותח גישה למגוון המוצרים הרחב מאוד שלהם ללקוחות שלך בכל מקום.

תכונות עיקריות של AliExpress

 • עריכת מוצרים
 • למכור עם מספר חנויות
 • מעקב משלוחים אוטומטי
 • מוצרי צרור למכירה
 • בחירת ספק

בקר ב- AliExpress

תוכניות ותמחור: כמה זה עולה?

כפי שאתה יכול לדעת כעת, רבים מהדברים שכיסינו כאן הם בחינם ומכוסים במחיר המינוי שלך ל- Shopify. אפליקציות כמו Oberlo, Spocket ו- AliExpress יחד עם מאות אחרות הינן בחינם (אם כי חלקן מגיעות עם חיובים).

Shopify עצמה מגיעה במחירים משתנים בהתאם לצרכי החנות שלך. מציאותית, סביר להניח כי רבים מהמשתמשים הקטן ביותר יכולים להיפטר עם תוכנית ה- Shopify הבסיסית שלהם שעולה 29 $ לחודש. אם החנות שלך גדלה ואתה מוצא את עצמך זקוק לתכונות נוספות, ייתכן שהגיע הזמן לנוע כלפי מעלה.

למידע נוסף על תוכניות ותמחור של Shopify.

השורה התחתונה: האם שופטי שווה את זה עבור Dropshipping?

במילה; כן. Shopify מביאה כל כך הרבה ערך לאנשי dropshippers שבאמת אין על מה להתמודד במבנה התמחור שלהם. זכור, במחיר שאתה משלם אתה מקבל את כל הדרוש לך לניהול עסק של מסחר אלקטרוני.

בנוסף לכל זה, Shopify פישטה כל כך הרבה דברים שלמעשה כל אחד יכול להשתמש במערכת שלהם. כל עוד יש לך מושג לגבי המוצרים שאתה רוצה למכור ואתה מוכן להקדיש זמן למחקר, קשה שלא להצליח בפלטפורמה המצוינת הזו.

יתכן שתרצה לבדוק את אלה המדריכים של Shopify או להשתתף ב פורום Dropshipping של Shopify ללמוד ‘יותר.

* תרגום: מזהה EN

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map