כיצד להקים בלוג אימא באמצעות וורדפרס (ולצמוח לעסק משגשג)

אם אתה רוצה לפתוח בלוג של אמא, הגעת למקום הנכון! אני ג’ינה בדלתי מחובקת אי-שלמות והייתי בלוגרית של אמא מאז 2002. בזמן שהבלוג שלי עבר שלבים רבים, אני כיום בלוגר מקצועי בתשלום עבור לקוח חלומי, בזכות שנות הניסיון שלי.


במאמר זה, אני הולך לשתף את הדרך הנכונה להקים בלוג שיעזור לך לגדל בלוג ועסק מצליח!

זה הבלוג שלי – מחבקים לא מושלמים

כמה מרוויחים בלוגרי אמא?

אם אתה מחפש “כמה עולה בלוגרים”, תראה סיפורים של מי שמכניס 40,000 $ ליותר מ- 1,000,000 $ בחודש. בלוגרים אלה מינופו את הסיפורים שלהם בכדי למשוך את קהל היעד הנכון, תוך התמקדות בנושאים פופולריים כמו הפחתת חובות במקום ניהול בלוג של אמא. עם זאת, אם אינך מעוניין לעבוד 80+ שעות בשבוע כדי להכות בזה כל כך גדול, אתה יכול לעשות הכנסה מכובדת על ידי תכנון אסטרטגי של הבלוג שלך כמו עסק.

מה שאתה יכול להרוויח מהבלוג שלך משתנה. מוקדם יותר השנה הופתעתי לקבל צ’קים עם רווחים גבוהים מפוסט ישן על כלי בישול לא רעילים, שהיו קשורים אליו. אמנם קשה להבטיח שפוסט יעבור ויראלי, אך אופטימיזציית מנועי החיפוש שלי (SEO) לפוסט זה אפשרה לו להכות מספר 1 בגוגל.

גם ללא פוסטים ויראליים, בלוג קטן יכול להכניס הכנסה רגילה. אני רק מבלוג במשרה חלקית אבל הבאתי ל- 12,000 דולר לשנה בפוסטים מסונפים וממומנים עם הקהל הקטן שלי. המפתח הוא פיתוח נישה שתגיע לקהל היעד שלי.

עם זאת, פוסטים בבלוג אינם הדרך היחידה להרוויח כסף מהבלוג שלך. הבלוג שלי עזר להשקת קריירת הכתיבה שלי בתחום ההורות והגומחות הבריאותיות. על ידי פיתוח מערכות יחסים עם בלוגריות אחרות של אמהות לאורך השנים, לא התקשיתי למצוא עבודה קבועה בכל פעם שאני זקוק לה.

הקמת בלוג לאמא והפיכתו לעסק

לא משנה לאן תרצו להגיע, הבלוג שלכם תוכלו להגיע לשם. המפתח הוא תכנון אסטרטגי לפני הזמן להתחיל ברגל הטובה ביותר שלך, כך שתוכל להגיע למקום שאליו חלומותיך לוקחים אותך.

איך מתחילים בבלוג שלך? בואו ונתחבר.

שלבים להגדרת בלוג של אמא

 • שלב מס ‘1: היערך לפני שתתחיל
 • שלב 2: הגדר נכון את הבלוג של אמא שלך
 • שלב 3: הפוך את הבלוג שלך לעסק
 • הרווח מבלוג של אמא
 • דוגמאות לבלוגים של אמא
 • האם בלוגים הם עדיין דבר?

כלים מומלצים

גילוי נאות: BuildThis.io מקבל דמי הפניה מכלים המופיעים באתר זה. אבל, חוות הדעת מבוססות על הניסיון שלנו ולא על כמה שהם משלמים. אנו מתמקדים בסיוע לעסקים קטנים ואנשים פרטיים לבנות אתרים כעסק. אנא תמכו בעבודתנו ולמדו יותר בגילוי הרווחים שלנו.

1. היכונו לקראת ההשקה: מותג, קהל, תוכן

לפני שתתחיל את הבלוג של אמא שלך

כדי לקבוע את הבסיס ליצירת בלוג שמושך מבקרים, דרושים לך 3 גורמים קריטיים:

 1. מותג מושך
 2. דרך למקד את הקהל שלך
 3. תוכן שעוסק במותג ומושך את היעד שלך

יכול להיות שחשבת שאגיד “אירוח אתרים” או “שם דומיין”, אבל אם אתה רוצה שתהיה קריירה משגשגת שהושקה דרך הבלוג שלך, אתה צריך לגשת אליו כעסק וזה אומר לבנות תחילה בסיס איתן.

בנה את המותג שלך

על מנת לבנות את המותג שלך, עליך לבצע עבודות אינטראוספקטיביות ביקורתיות. זה מתחיל בלימוד “הסיבה” שלך. סיימון סינק, מחבר רבי המכר “התחל עם למה,”כותב,

אנשים לא קונים מה שאתה עושה, הם קונים למה שאתה עושה את זה.

גילוי ה”סיבה “שלך יעזור לך להתמקד ביצירת תוכן רב עוצמה ובבניית עסק מצליח סביבו.

הגיע הזמן להוציא נייר ועט ולשאול את עצמך למה אתה רוצה לכתוב בלוג. כדי לחפור עמוק באמת, עליך להציב את השאלה “למה” לכל אחת מהתגובות שלך לפחות 5 פעמים. לדוגמה, לאחרונה השתמשתי בתהליך זה למיתוג חוזר. הצהרת הפתיחה שלי הייתה, “אני רוצה לבלוג כדי לעזור לאמהות לגדל ילדים אוטיסטים עם אתגרים רציניים. משם המשכתי לשאול “למה” על כל אחת מהתגובות שלי עד שהגעתי, “להראות שהילדים שלנו יכולים לחיות חיים תכליתיים ושמחים ולהפוך את העולם למקום טוב יותר.”

היופי בתרגיל זה הוא שלרוב תגלה שה”סיבה “שלך עוזרת לאנשים אחרים, אך עליכם גם לקחת צלילה קצת יותר אנוכית אל הסיבה שלכם. מה יניע אותך בכל יום לעבור את החלקים המאתגרים בניהול עסק בבלוגים מצליח? אולי אתה רוצה לשחרר הכנסה כדי לפרוע את החוב. אולי אתה מעוניין ליצור אתר מחברים כדי להקים במה לספר שאתה כותב. או אולי תרצי להרוויח מספיק כדי לקנות בית חוף יפהפה.

השתמש בתרגיל “למה” זה כדי לחלום בגדול, כך שתוכל לדחוף אתגרים להפוך לבלוגר ברמה עולמית עם עסק שעוזר לאחרים תוך הגשמת חלומותיך.

מצא את האורח האידיאלי שלך

ברגע שיש לך את ה”סיבה “שלך, אתה יכול להתמקד כעת במציאת האורח האידיאלי שלך. בשלב זה תגלו מי היא ומה היא צריכה. כמה דמוגרפיה בסיסית שכדאי לחשוב עליה כוללים:

 • גיל
 • מספר ילדים / בנים או בנות
 • טווח הכנסה / רמת השכלה
 • עובדת מקצועית, אמא שהתה בבית, יזמית?
 • איפה היא גרה: עיר, מדינה, פרברים?
 • בעל בית, דייר דירות?
 • בעל חיית מחמד? בעל הרכב?
 • מאמין, אתאיסט, אגנוסטי?
 • נישה מיוחדת: אמא פריכה, רוצה להיות בכושר, ילדים עם צרכים מיוחדים, אמא של כדורגל, ילדים מאומצים וכו ‘.

קהל היעד שלי כולל אימהות המגדלות ציוצים ובני נוער עם אוטיזם קשה ומוגבלויות קשורות. הם זקוקים לפתרונות בריאים לילדים שלהם ולדרך למנוע שחיקה.

האדם שבמוחך יכול להיות אתה אבל אתה צריך ליצור “גלגול” שאינו אתה. זה יקל על יצירת תוכן בהתבסס על צרכיה, שלא ישתנה גם אם כן. זה גם קל יותר לכתוב את הפוסטים שלך לאותו אדם.

תכנן את התוכן שלך עם מחקר קהל

לאחר שלקח קצת זמן להבין את הקורא האידיאלי שלך, השלב הבא הוא לחקור את צרכיה. הבלוג שלך אמור לספק מידע חשוב עבור האווטאר שיצרת ויכול להוביל עבורך הזדמנויות למונטיזציה. אתה מגלה זאת על ידי חקר נקודות הכאב וההנאה שלה.

אתה יכול להשתמש בגוגל אך דרך יעילה הרבה יותר לחקור היא לראיין את קהל היעד שלך. זה באמת עזר למקד את הבלוג שלי. כל שעליך לעשות הוא לכתוב חמש שאלות פתוחות על צרכי האווטאר שלך. אחת השאלות שלי הייתה “כשמדובר בעזרה לילד האוטיסטי שלך, אילו פתרונות עזרו?”

הראיון שלך אמור לארוך 15-20 דקות בלבד. תוכלו לעשות זאת באמצעות אימייל, טלפון, סקייפ – בכל מקום בו חבר שלכם נוח. הכי טוב לשאול אנשים שמכירים וסומכים עליך. אני אהיה זהיר אם אתה רוצה לראיין אנשים מקבוצות פייסבוק שאתה נמצא בה – תצטרך תחילה אישור.

מחקר זה מסייע לך להגיע ללב הבעיות בהן עומד הקהל שלך, כך שתוכל לבצע סיעור מוחות לתוכן הפותר אותן. לדוגמה, הראיונות שלי חשפו שילדים אוטיסטים משגשגים עם פתרונות משוקללים. הנה דוגמא לכותרת שכתבתי על בסיס מחקר: “שמיכות משוקללות לאוטיזם: החוויה שלנו עם סונה זונה.”כפי שאתה יכול לראות, מאמר זה אינו רק מחקר יבש, אלא דרך אישית לשתף מידע ולהמליץ ​​על כלי בו השתמשתי כדי לפתור בעיה נפוצה..

כשאתה מתכנן את התוכן שלך, שקול מה אתה יכול באופן אישי לספק (מוצרים, שירותים, חברות וכו ‘) כדי לעזור לאווטאר שלך להפחית את נקודות הכאב ולהגדיל את האושר.

חשבו גם “תמונה גדולה”. לדוגמה, אם אני כותב 10 פוסטים המוקדשים לנושא זה, אוכל ליצור ספר אלקטרוני מאותם פוסטים שאני יכול למכור לקוראים ולקוחות פוטנציאליים. אינך זקוק לרשימה ארוכה של נושאים. רק 5-10 רעיונות להתחיל, עם 2-3 נושאי מאמרים מלאים בייעוץ אישי, ייחודי ו / או מומחה.

עיצוב ותמונות

זה לא קריטי שיהיה לוגו או עיצוב מותאם אישית בשלב זה. השתמש ב- תבנית אטרקטיבית מ- WordPress שמתאים לנושא הבלוג שלך, כגון עיצוב עם אתר אינטרנט לכותבים שהם אמהות. לוח צבעים יכול להפוך את המותג שלך לזיהוי יותר ככל שתקדם, אבל יום אחד אולי תרצה לשנות את המראה שלך או למיקור חוץ של פיתוח האתר שלך..

ליצירת תמונות לפוסטים ושיתופים, Canva הוא כלי קל לשימוש שיעזור לך להכין תמונות בגודל המתאים לבלוג שלך וצורות שונות של מדיה חברתית..
בעת הוספת תמונות, לכל אחד מהם צריך להיות “טקסט חלופי” תיאורי (המכונה “תג alt”) לקויי ראייה. תגי Alt עוזרים גם ל- SEO אז הקפידו ליצור כותרת התואמת למילת המפתח שלכם.

הרגש בנוח באמצעות מצלמת הטלפון החכם שלך כדי ליצור תמונות מעניינות לשתף. אתה יכול גם להשתמש בתמונות מקצועיות. תמונות ללא Royalty זמינות בעלות נמוכה ללא עלות במשאבי תמונות מלאי מכובדים כמו DepositPhotos.com או Pexels.com.

עיין ברשימה זו של 30 מקורות תמונה בחינם מאת סודי אירוח אתרים נחשף. לעולם אל תשתמש בתמונה שתמצא ב- Google לבלוג שלך; אלה מוגנים בזכויות יוצרים.

הגדרת גבולות לתוכן הבלוג שלך

עליכם להחליט כעת איזה גבולות להציב בעת כתיבה או שיתוף על ילדיכם, בעלכם ואהובים אחרים – כולל תמונות. לדוגמה, אני אף פעם לא מבלוג על משפחתי בשום דרך פרט באופן מועיל וחיובי ואני דואג שכל התמונות של הילדים שלי יהיו הרבה מעל הלוח (ללא צילומי “בגד ים”).

מאילו נושאים רגישים תימנעו או תצטרכו לפנות עם בני המשפחה? מחלות, כספים, אובדן עבודה ורומנטיקה יכולים להיות נושאים נוחים, אז הקפידו על מה שתחשפו לקוראים. גם אם העסק שלך ימריא, זה גם חכם לשמור את הטלפון, הכתובת שלך, ואולי אפילו את השכונה בסוד.

2. הקמת הבלוג של אמא שלך

ישנן מספר אפשרויות שיש לקחת בחשבון כשאתה בוחר להקים את הבלוג שלך, כגון התקציב שלך.

מאיפה להתחיל: אירוח ופונקציות בסיסיות

התחל בחשוב על שם התחום של הבלוג שלך. כשחידשתי את הבלוג של אמא שלי, לקח כמה חודשים של סיעור מוחות כדי לבוא עם המותג “Embracing Imperfect.” חשוב על שם שמכיל את הגומחה שלך, האישיות שלך וצרכי ​​הקהל שלך.

בשלב הבא תצטרך שירות לארח את הבלוג שלך.

יש כמה חסרונות גדולים אם אתה רוצה שיהיה בלוג “בחינם”. השימוש בשירות “עשה לך” כמו Wix או Weebly יכול להיות יקר יותר ממה שאתה חושב. אתה תהיה מוגבל מאוד במה שאתה יכול לעשות עם הבלוג שלך. ב- Wix, למשל, הקהל שלך יהיה כפוף למודעות ושם הדומיין שלך יכלול את שמו שם.

אירוח אתרים הטוב ביותר לסופרים, מאמנים, בעלי עסקים לעתיד וכל מי שרוצה בלוג אמא הוא אפשרות שמארחת את עצמה באמצעות וורדפרס..

דף הבית של אירוח A2 (לחץ לביקור)

אתה יכול להשתמש בשירותי אירוח באיכות גבוהה ובמחיר סביר כמו A2 Hosting, InMotion Hosting או SiteGround. ספקים אמינים אלה עולים עד 4- $ 7 לחודש ומציעים כמה מהאתרים הטובים ביותר עבור אתרים ובלוגרים. הם יכולים לעזור לך להגדיר את שם הדומיין שלך בכ-15-20 $ לשנה.

בחר מותג הכולל “אישור SSL”. זהו אישור אבטחה הכרחי לצורך אבטחה וקידום אתרים. הדומיין שלך נראה כך: “https://www.yourdomain.com” במקום “http: //”. בקש ממארח ​​האינטרנט שלך אפשרות זו.

עורך וורדפרס

לאחר שהמארח שלך הקים את מסד הנתונים והבלוג של וורדפרס שלך, עבור לפוסט “המדגם” שסופק והתחל לכתוב. עיין באתרים אלה לקבלת הדרכות טובות:

אחד הדברים הגדולים בוורדפרס הוא שיש אלפי תוספים שעוזרים לך לנהל את הבלוג שלך. אלה כלים שאתה מתקין דרך תפריט התוספים שעוזרים לך לשמור ולהפעיל פונקציות שונות. כשאתה גדל, תרצה להוסיף עוד אבל תשמור על עצמך. יותר מדי תוספים יכולים להאט את הבלוג שלך. צריך לעדכן כלים אלה מדי פעם.

דוגמה לדף התוסף ב- WordPress backend.

כשאתה כותב את הפוסט הראשון שלך, תחת התפריט “חדש”, עומדות בפניך שתי אפשרויות עיקריות: “פרסם” או “עמוד.” הם דומים אך מתפקדים אחרת. פוסטים מיועדים לפוסטים רגילים בבלוג הניתנים לעדכון, שינוי ורענון לפי הצורך. הקוראים שלך יכולים להירשם כמנוי אליהם. דפים הם פוסטים סטטיים המשתנים לעיתים רחוקות, כגון דף “אודות”, ערכת מדיה, קוד האתיקה שלך וכו ‘.

כך נראה עורך וורדפרס:

טיפים לכתיבת פוסטים מעולים

עכשיו הגיע הזמן להתחיל את הפוסט הראשון שלך. וודא ש”קול “הפוסט שלך ניתן לגישה, אותנטיות ובקיאות תוך התאמה לקהל היעד ולגומחה שלך. בחר איכות על פני כמות. פוסט סמכותי אחד בן 2000 מילים הוא טוב יותר מארבעה פוסטים של 500 מילים.

בנוסף, וודא שהנושאים שלך חוטים משותף. אם הבלוג שלך מסודר היטב, כל הפוסטים שלך יתייחסו, אבל אם לא, נסה למצוא נושא שיקשר אליו הכל כדי שתוכל לקשר פוסטים קשורים בבלוג שלך. זה יעזור גם למאמצי SEO שלך.

יש להקצות לכל פוסט “קטגוריה” ו”תגית “. (ראו בצד ימין של תמונת העורך למעלה). קטגוריות הן נושאים קצרים, שעוברים לעצמכם באופן קבוע. עליכם להגביל אותם ללא יותר מ- 6, אך 3 או 4 טובים אף יותר. שלי הם הורות, אוטיזם וחיים רעילים. כל השאר יהיה קטגוריית משנה או מטופלים בנושא זה.

לדוגמה, אני בדרך כלל דן באמונתי בתפקידי ההורות שלי. ברירת המחדל של הקטגוריות תהיה גם כותרות בתפריט בוורדפרס.

דוגמה: שימוש בקטגוריות פוסט כתפריט הניווט בבלוג שלך.

תגים הם נושאים שאתה מכסה בתדירות נמוכה יותר. אלה יכולים להיות ממוקדים יותר במילות מפתח ויותר. בבלוג שלי, “אוטיזם” הוא קטגוריה ואילו “פתרונות אוטיזם” הוא תג. אינך רוצה תג ייחודי לכל פוסט אלא נושאים רגילים שאתה עובד עליהם.

לבסוף, כשאתה כותב, שמור על פסקאות קצרות (3-4 משפטים) וארוג בתמונות רלוונטיות לאורך כל הדרך. דרך זו “לחתוך” את הנתונים שלך מקלה על הקוראים לסרוק. כמו כן, השתמש בנקודות כדור כאשר זה הגיוני.

סוגיות משפטיות

יש כמה סוגיות משפטיות שאתה רוצה לקחת בחשבון בעת ​​כתיבת הבלוג שלך. אלה ישמרו עליך כשאתה מתקדם:

 • סימן מים את התמונות שלך – בין אם זה תמונות או גרפיקה אישיים שאתה יוצר, סימן מים פשוט הוא דרך מהירה וקלה להגן על התמונות שלך. למד איך לעשות זאת בקנווה.
 • היה תואם GDPR – זהו חוק החל על כל מי שנרשם לבלוג שלך מהאיחוד האירופי. למד כיצד להגדיר זאת תוך 10 דקות ב לבלוג את התשוקה שלך.
 • שמור על הבלוג שלך – תזדקק למסנן ספאם, אבטחה ודרך לגיבוי הבלוג שלך. אלה מכוסים בקישור “18 דברים” לעיל.
 • לעולם אל תפלש תוכן  – אם ברצונך לצטט את הבלוג של מישהו, זה טוב לנקוט תחילה ותמיד לזקוף אותו לזכותו!

3. בנה את הבלוג של אמא שלך לעסק

בשלב זה כבר עשית חלק גדול מהעבודות הדרושות בכדי לתת לבלוג שלך את הסיכוי הטוב ביותר להפוך לעסק רווחי. בשלב הבא, אנו נתאים את כל החלקים זה לזה כדי לעזור לך להרוויח הכנסה קבועה.

בנה את הקהל שלך

איך אתה מושך את קהל היעד שלך? יש כמה כלים העומדים לרשותך שכל בלוגר צריך להעסיק בכדי להצמיח את הקהל שלהם:

אופטימיזציה למנועי חיפוש

בראש הרשימה ניצבת אופטימיזציה למנועי חיפוש. לכל פוסט שאתה כותב צריך להיות מילת מפתח ייחודית, כלומר ביטוי שאנשים מחפשים. יתכן שיש לך ביטוי בראש, אך עליך לגלות אם אנשים מחפשים אותו. כלים בחינם שיכולים לעזור לך לגלות זאת כוללים מתכנן מילות המפתח של גוגל (תצטרך להגדיר חשבון Google), אוברסוגסט, או KW Finder (מוגבלת לכמה ביום).

מתכנן מילות המפתח של גוגל.

לאחר שתמצא ביטוי, חפש בגוגל שאלות קשורות שיש לאנשים בנושא והוסף גם אותן לפוסט שלך. וודא שאתה משתמש בתגי כותרת (H1, H2) כדי להוסיף כותרות הכוללות את מילת המפתח שלך ולמקם אותה בכותרת ההודעה. חזור על מילת המפתח והווריאציות שלה בפוסט שלך, אך וודא שהכתיבה עדיין נשמעת. להשתמש ב תוסף Yoast לקבלת ייעוץ להשגת תוצאות SEO הטובות ביותר.

ודא שהפוסט שלך מקשר אל:

 1.  מקורות סמכותיים, למשל, סטטיסטיקות של ארגון הבריאות העולמי.
 2. פוסטים אחרים שכתבת בנושא בפסקה הראשונה.

מה שמביא לדירוג טוב של מילות מפתח בגוגל משתנה מעת לעת. לסקירה עדכנית לגבי דירוג טוב בגוגל קרא את זה להגיש תלונה מ- Backlinko בכל שנה. חשוב להשתמש גם במילות המפתח שלך במדיה חברתית, במיוחד כשאתה משתף פוסטים!

מדיה חברתית

אני ממליץ לבחור רק בכלי רשת מדיה חברתית 1 או 2 להתמקד בהם. מבחינתי אלה הם פייסבוק ואינסטגרם. פעם אחת במדיה החברתית, השתמש בכל הזדמנות ללמוד, להתנסות ולנסות דברים חדשים. היה העצמי הטבעי שלך והתיישר עם המותג שלך בצורה אותנטית ככל האפשר.

זה אני בפייסבוק!

התקן פלאגין בוורדפרס המאפשר לקוראים שלך לשתף פוסטים עם מרבית הפלטפורמות החברתיות הפופולריות, גם אם אינך נמצא בהן. אתה יכול להשתמש בתוסף כגון שיתוף חברתי קל או הצמד חברתי המסייע להתחבר לרשתות שונות.

לבסוף, היזהר במה שאתה משתף ואיך אתה מבטא דברים. קל להתפרש באופן שגוי ולרשימה שחורה באקלים של היום. היו כנים ואותנטיים, אך מכבדים מעל הכל.

עלון דוא”ל

עלון דוא”ל רגיל יעזור לך לשמור על קשר עם הקהל שלך, להודיע ​​הודעות, להציע טיפים נוספים ועוד. אתה יכול להשתמש בשירות שיווק בדוא”ל כמו MailChimp או מיילרליט להתחיל.

דוגמה: חיבוק חשבון MailChimp לא מושלם.

הניוזלטר שלך לא צריך להיות מפואר, אלא רק מידע שימושי שאתה שולח לקהל שלך באופן קבוע (כלומר כל שבועיים). כדי להכניס אנשים לרשימת הדוא”ל שלך, צור פריט חשוב בחינם, דף טיפ כזה עם (“10 העצות המובילות להורים טריים”) וקדם אותו במדיה החברתית..

אירועי וידאו

במוקדם או במאוחר, כמעט כל בלוגר צריך להעלות על הווידאו. האפשרויות שלך כאן הן בלתי מוגבלות, מסיפור אינסטגרם קצר ועד אירועים של 60 דקות בפייסבוק לייב לכל אורך בערוץ YouTube משלך. זה תרגול טוב להרגיש בנוח לפני המצלמה וזה יעזור לבסס את הסמכות שלך.

דוגמא: אחד המפגשים החיים שלי ב- FB.

אתה יכול לבדוק אחד משלי  חי בפייסבוק כיצד להשיג את המטרות שלך.

הקמת סמכות

אתה צריך להיות סמכות בגומחה שלך כדי לנהוג בתנועה. איך אתה יכול לעשות זאת מלבד המדיה החברתית? דרך מפתח אחת היא לבנות מערכות יחסים אמיתיות עם אנשים בנישות קשורות. אתה יכול לעשות זאת בכמה דרכים:

 •  בלוג פוסט אורחים – בחר בלוגים בתנועה גבוהה בנישה שלך שתואמים את הטון של הבלוג שלך. עיין בהנחיות ההגשה שלהם והסתכל טוב על פוסטים האורחים שלהם. המפתח להנעת תנועה הוא להבטיח שיש לך קישור בפוסט האורח לפוסט רלוונטי משלך אם הדבר מותר.
 • ועידות בלוגר – השתתפות בכנסי בלוגרים עוזרת לך ליצור קשר עם בלוגרים ומותגים ובנוסף תלמד מיומנויות ופרקטיקות בלוגים עדכניות..
 • תחשוב מקומי – התבוננו במקומות מקומיים התואמים את המומחיות שלכם, כמו רשתות טלוויזיה ציבוריות, תחנות רדיו, פודקאסטים ואירועים שתוכלו לשווק תוך כדי השתתפותם.
 • הצטרף לקבוצות פייסבוק המוקדשות לגומחה שלך – זה גס רוח לקדם את הבלוג שלך בקבוצות אבל אתה יכול לשתף את מה שאתה יודע ולהקים את עצמך כסמכות. עקוב אחרי אנשים או חבר אותם אתה רוצה לבנות קשרים אמיתיים.

רעיונות מרוויחים מבלוג האמא שלך

בלוגרים מצליחים אומרים שכדאי שיהיו לך 7 זרמי הכנסה. באמצעות בלוג זה יכול להיות קל כמו מסלולי ההכנסה הנפוצים עבור בלוגרים:

1. חסות

מותגים משלמים לבלוגרים כדי לקדם ולפרסם פוסטים, שיתופים חברתיים ועוד. חלקם אף רוכשים מתכונים או תמונות מבלוגרים מיומנים. רוב הבלוגרים מתחילים בבחינת מוצרים בחינם בזמן שהם בונים את תיק העבודות שלהם ורבים עובדים עם רשת משפיעים, כגון הטיה קולקטיבית, ברגע שהם גדולים מספיק.

2. שיווק שותפים

כשאתה מצטרף לתכנית שותפים, אתה מרוויח הכנסות על כל מה שאתה מוכר באמצעות קישורי השותפים שלך. Amazon.com הוא אחד המזוהים והפשוטים ביותר. עבור בלוגרים גדולים יותר, רשתות כמו ShareASale ו- MediaVine ליצור הכנסות פאסיביות משתלמות לבלוגרים.

3. יצירת מוצרים למכירה

בלוגרים שמטפלים בעיצוב או בשנינות יוצרים חולצות טריקו או ספלים דרך חברות כמו Teespring. אחרים יוצרים לוחות שנה, יומנים וספרים אלקטרוניים העונים על צרכי הקהל שלהם, או ממציאים משהו חדש לחלוטין!

4. עבודה פרילנסרית

השתמש בבלוג, בתמונות ובפוסטים של אורחים כדי לבנות את התיק שלך. ברגע שיש לך ניסיון תחת חגורתך, אתה יכול להתחיל לכתוב לאחרים תמורת תשלום, שיווק במדיה החברתית או מכירת תמונות לבתי מלאי. בלוגרים רבים הופכים גם לעוזרים וירטואליים או למעצבי אתרים.

5. קורסי הוראה

אם יש לך מיומנות ספציפית, לימד אותה באמצעות סרטונים, ספרים אלקטרוניים ו / או קבוצת תמיכה, או השתמש בפלטפורמה כמו ניתן ללמידה ליצור קורס.

6. מכירה ישירה

משפיעים רבים מנצלים את ההזדמנויות העסקיות המוכנות הללו אם המוצר משרת ישירות את קהל היעד שלהם. לדוגמא, מותג אבקת חלבון יכול לעבוד טוב בבלוג כושר.

7. אימון

בלוגרים רבים מפתחים מומחיות או מקבלים הסמכה בתחום וממירים את הבלוגים שלהם לעסק אימון.

כפי שאתה יכול לראות, הבלוג של אמא שלך יכול להיות יותר מסתם מקום לחלוק את מחשבותיך על הורות. זה יכול להיות הבסיס לקריירה משגשגת – ולא רק כסופר! כתיבת בלוגים מספקת מגוון הזדמנויות יזמיות, פרילנסריות ואחרות, אם אתה לוקח זמן ודואג לתכנן את זה ממש כמו עסק.

הבלוגרים הפופולריים ביותר לאמא

להלן כמה מהמועדפים האישיים שלי וכיצד הם מרוויחים הכנסה:

1. ברנדי ג’טר 

ברנדי ג’טר – אמא יודעת הכל

ברנדי ג’טר מאמא יודעת הכל כותבת על מעבר מהורה חד-הורית לאם נשואה לבת שזה עתה נולדה וגדלה. היא גם מאמנת לבלוגים, מנהלת קהילת בלוגים וכתבה מספר ספרים וספרים אלקטרוניים.

2. ורה סוויני ואודרי מקקלנד

ורה סוויני – ליידי והבלוג
אודרי מקלקלנד – MomGenerations

ורה סוויני ואודרי מקלקלנד החלו את דרכם בבלוגים משלהם לפני יותר מעשור. הם הפכו לשותפים עסקיים וכעת הם מנהלים את Permission to Hustle, המסייע לאנשים לשגשג על ידי מציאת איזון בין עבודה לחיים. ורה ואודרי עדיין עובדים עם הרבה מותגים בעלי שם גדול, מארחים אירועים, מלמדים בכנסים, וכל כך הרבה יותר!

3. עמיירה מרטין

עמיירה מרטין – 4 כובעים & חסכני

עמיירה מרטין מארבעה כובעים & פרוגאל כותב על נהנה מחיי משפחה בתקציב, אבל זה רק קצה הקרחון. היא משתפת איך להימלט מחובות ולשגשג בתקציב הדוק. היא מעריצה כל כך גדולה של מלחמת הכוכבים שהיא סיקרה אירועים רבים של השטיח האדום ואף כיכבה בפרסומת של מלחמת הכוכבים של טארגט.

4. לאה סגדי

לאה סגדי – Mamavation

לאה סגדי מ- Mamavation.com היא בלוגרית אקטיביסטית שהתחילה בכך שהיא חולקת את סודותיה כדי לאבד 100 פאונד ולעזור לאמהות להיכנס לכושר. כיום היא עובדת בתנועת החיים האורגניים ומתייעצת עם חברות מזון ומחוקקים עם שם גדול בכדי לשמור על בטיחות האוכל של ילדינו.

האם בלוגים של אמא עדיין רלוונטיים כיום?

דיברו רבות אם הבלוגים עדיין רלוונטיים או לא. הם אך אופי הבלוגים השתנה. אנשים לא רצים לבלוגים של אמא לשמוע את הדברים האחרונים על איך מישהו מגדל את הילד שלהם. במקום זאת, הם מחפשים תכנים יקרי ערך והשקפות חדשות שיעזרו להם לשפר את מצבם. המשמעות היא שהבלוג שלך צריך להיות מלא בתוכן מועיל, יחיד ומיוחד, המותאם במיוחד לקהל היעד שלך.

לדוגמה, הבלוג שלי ממקד לאמהות שמגדלות ילדים אוטיסטים ומספק אסטרטגיות הוליסטיות כדי לעזור לילדיהם – ולעצמם – לשגשג.

אם אתה מספק תוכן ייחודי ומותאם אישית לקהל מסוים, יש לך סיכוי טוב להתפרנס מהבלוג שלך ישירות מבלוגים או מעסק נלווה..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map