שירות אחסון ענן ושיתוף קבצים הטוב ביותר לעסקים קטנים

אתרי שיתוף קבצים הפכו פופולריים יותר ויותר במהלך השנים האחרונות והפופולריות התפשטה לשימוש עסקי. אתרים אלה מציעים כיום לעסקים דרך בטוחה ונוחה לשתף קבצים עם שותפים ולעיתים אפילו עם לקוחות.


מדוע להשתמש בשירות אחסון בענן / שיתוף קבצים בענן?

הימים בהם די היה באימייל בכדי להעביר קבצים כמו קבצים מצורפים כבר מזמן לא חלפו. אפילו מסמכים כיום עשירים באיכותם וגדולים יותר בזכות היכולת של מעבדי תמלילים רבים להטמיע קבצים אחרים בתוכם.

בגלל הסיבות הללו ועוד, שירותי אחסון בענן צצו וצומחים כמו עשבים שוטים. האיכות והמהירות של קווי האינטרנט הפכו אותם לאופציה ברת קיימא הן לשימוש אישי והן לעסקים.

חלק מחברות אחסון ושיתוף קבצים בענן הוסיפו אפילו תכונות נוספות, הן הציבו את יכולות הליבה שלהן בתוך מערכת אקולוגית מתקדמת של זרימת עבודה, או אפילו משתמשים בשימושים ספציפיים לעסקים כמו התאמת רגולציה..

עם זאת, למרות כל המאפיינים והתכונות הללו, הסיבה הבסיסית ביותר לשקול את השימוש באחד היא להגדיל את האמינות של העסק שלך. גיבויים הם המפתח וכל דבר נוסף הוא פשוט הדובדבן בעוגה.

10 שירותי אחסון ענן ושיתוף קבצים הטובים ביותר

כשמדובר בעסקים, ולא בגודל, ישנם צרכים ספציפיים שלרוב יש צורך לספק אותם. אלה נעים בין מחיר לשיתוף פעולה בצוות ולא כל אחד מהם ניתן למצוא בכל שירות. שירותים אלה אינם שווים בדיוק אך ניתן להשתמש בהם בדרכים דומות.

1. pCloud

pCloud לעסקים מוסיף פונקציונליות לשיתוף הקבצים הרגיל מבוסס ענן בכך שהיא מאפשרת למשתמשים להמשח קבצים ותיקיות בקלות עם הערות. כל הפעילות מנוטרת ונרשמת גם כך שמנהלי מערכת יוכלו לבדוק אותם בכל עת.

אולי שני מאפייני המפתח לגבי pCloud הם שהם נדיבים יותר בשטח האחסון המוצע, ותוכלו גם לבחור לשלם בשני מצבים שונים. הראשון הוא מה שרוב מותגי האחסון בענן עובדים כמו – תשלומים על בסיס חודשי. החלק הייחודי הוא שאתה יכול גם לבחור לשלם עמלת חיים חד פעמית במקום.

תכונות עסקיות כוללות חזית תווית לבנה שתוכל למתג אותה מחדש כמו שלך כך שלקוחות יראו קבצים משותפים במערכת שנראית כאילו היא שייכת לך. זה לבדו נותן לו פיצול של שירותי אחסון ענן רבים אחרים.

תמחור pCloud: מתחיל החל מ- $ 3.99 לחודש

מקצוענים

 • מערכת שיתוף קבצים לבנה עם תווית לבנה
 • שטח אחסון נדיב
 • תוכניות חיים זמינות

חסרונות

 • היסטוריית קבצים / שחזור של 30 יום מוגבלת
 • כמה תכונות נוספות

בקר ב- pCloud

2. סנכרון לעסקים

אם השתמשת בעבר ב- OneDrive, רוב הסיכויים שתתרגל לסנכרון מהר מאוד. האפליקציה משתלבת במכשירים בקלות ומציגה את עצמה כתיקיה במערכת שלכם. משם, ניתן לשמור קבצים בענן ולשתף אותם בקלות גם עם עמיתים לעבודה וגם עם לקוחות כאחד.

לשיתוף זה טוב לציין שכל מה שתצטרך לספק הוא קישור לקובץ או לתיקיה שתרצה לשתף – המקביל שלך לא צריך חשבון סנכרון כדי לגשת אליו. משתמשים פרטיים מקבלים את הקצה הקצר של המקל עם חשבונות במחיר של $ 10 לחודש, אך Sync באמת מיועד לעסקים בראש.

חברות יכולות ליהנות מתוכניות מחיר נמוכות יותר למשתמש הכוללות כלי ניהול אדמיניסטרטיבי שיאפשרו לך לנהל את כל החשבונות מנקודת מבט אחת. זה כולל הוספה והסרה של משתמשים, איפוס סיסמאות, בדיקת יומני פעילות ועוד.

תמחור סנכרון: תוכניות עסקיות מתחילות החל מ- $ 10 לחודש

מקצוענים

 • תואם לחלוטין ל- Microsoft Office
 • הגבל הורדות על קבצים משותפים (תצוגה בלבד)
 • שחזור קבצים של 365 יום

חסרונות

 • SLA מוגבל של זמן עבודה 99.9%
 • תמיכה בצ’אט חי רק בתוכניות ארגוניות

בקר בסינכרון

3. OneDrive לעסקים

אין ספק שמיקרוסופט היא המלכה הן במערכות הפעלה והן ביישומים עסקיים. בגלל מערכת אקולוגית חזקה זו, זה יכול להיות מפתה להפליא לעבוד עם OneDrive for Business, במיוחד כאשר הוא משולב כל כך טוב במוצרי מיקרוסופט רבים כמו Windows ו- Office.

OneDrive for Business מאפשר לך לאחסן מסמכים וקבצים אחרים בענן ולעבוד עליהם שם לא משנה היכן אתה נמצא. זה גם מאפשר תכונות עסקיות מרכזיות כמו שיתוף ושיתוף פעולה, הכל מאובטח באמצעות קידוד העומד בצרכי האבטחה שיש לרוב הארגונים..

OneDrive לתמחור עסקי: החל מ- $ 5 לחודש

מקצוענים

 • שילוב מערכות אקולוגיות של מיקרוסופט
 • זול יחסית

חסרונות

 • עלול שלא להשתלב היטב במוצרים שאינם של מיקרוסופט

בקר ב- OneDrive

4. Dropbox לעסקים

במקום בו גרסת הצריכה של Dropbox מציעה בעיקר שטח אחסון בענן בלבד, Dropbox לעסקים הוא חיה בעלת אופי שונה. בונה על יכולות האחסון הבסיסיות שלו, Dropbox for Business מוסיף את המרכיב החיוני לשיתוף פעולה.

הוא מציע למשתמשים עסקיים נקודת מבט יחידה המארגנת חללי עבודה שלמים המשלבים תוכן וכלי. אתה יכול לסנכרן ולעבוד על קבצים מקומיים, תוכן מבוסס ענן ומסמכי נייר של Dropbox בקלות ולשתף אותם עם הצוות שלך.

Dropbox לתמחור עסקי: החל מ- $ 12.50 למשתמש / לחודש

מקצוענים

 • שטח אחסון נדיב
 • מאוד מאובטח

חסרונות

 • תכונות זרימת עבודה מינימליות

בקרו ב- Dropbox

5. גוגל דרייב

כאשר מיקרוסופט שולטת במערכת ההפעלה ובמשרד, גוגל שולטת באינטרנט ובנייד. ככאלה מדובר במתמודד רציני בכל הנוגע לחלל הענן, במיוחד עם G Suite הנרחב והזריז של יישומים.

כונן Google פועל היטב במערכת האקולוגית ההיא וניתן להשתמש בו לא רק לאחסון קבצים אלא גם לעבודת צוות ושיתוף פעולה במסמכים. זה עוד יותר ממתיק את העסקה עם כלים מקוונים המאפשרים לך לעבוד עם כל אותם קבצים מכל דפדפן שיש לו חיבור לאינטרנט – או אפילו לא מקוון.

תמחור לעסקים של Google Drive: החל מ- $ 5.40 / משתמש לחודש

מקצוענים

 • שילוב G Suite
 • תכונות שיתוף פעולה טובות

חסרונות

 • יכול להיות שמרכזי יותר מדי בגוגל

בקר ב- Google Drive

6. FileCloud

FileCloud הוא המקום בו הבנים הגדולים משחקים ומציעים מגוון שלם של פתרונות אחסון בענן למשתמשים עסקיים. הוא לא תוכנן עבור הצרכנים הממוצע ואפילו בקצה הנמוך של הסקאלה, זה עוזר ליצור סביבת שיתוף קבצים מאובטחת לשרתים שלמים..

זה עוזר לחברות לבנות מערכת אקולוגית משלהן של שרתי שיתוף קבצים וחשבונות לקוחות קשורים, ומאפשרת להם לשמור על ניהול מלא ובעלות על הנתונים. זה חיוני בחלק מהארגונים ואפילו במדינות מסוימות כדי לעמוד בחוקים להסדרת נתונים לעסקים. כמובן שתוכלו לבחור להשתמש גם בשרתים שלהם.

תמחור של FileCloud: החל מ- 4.20 $ למשתמש / חודש

מקצוענים

 • יכול לבחור להשתמש בשרת שמתארח באופן עצמאי
 • תקנות מרובות תואמות

חסרונות

 • אין אפשרות לצרכן

בקר ב- FileCloud

7. ShareFile

ShareFile by Citrix היא מערכת אחסון ענן נוספת ספציפית לעסקים שמשלבת תכונות רבות וחיוניות לעסקים גדולים. זה כולל לא רק שיתוף קבצים ותכונות שיתופיות אלא שפע של פקדים לשיפור הממשל.

זה עוזר באוטומציה של זרימת עבודה הניתנת להתאמה אישית לצרכים הספציפיים של כל ארגון. בקרים יכולים לפקח על זרימת המסמכים ולהתערב בזמן אמת, לתת את המשוב שלהם או אפילו לבצע אישורים או לבצע שינויים.

באופן ייחודי, המערכת יכולה לתמוך בהכרה בחתימות אלקטרוניות מחייבות באופן חוקי בכל המערכת ומעקב בזמן אמת בתוספת רמות גבוהות של הצפנה כדי להבטיח את הכל.

תמחור של שיתוף קבצים: החל מ- $ 10 / משתמש לחודש

מקצוענים

 • אחסון ללא הגבלה
 • שיתוף קבצים מקיף

חסרונות

 • יכול להיות יקר

בקר ב- ShareFile

8. תיבה

מבוסס בארצות הברית, Box היא מערכת אחסון ענן אחרת המכוונת לעסקים שמיועדת מאוד לניהול תוכן. זה עובד לא רק בתוך המערכת האקולוגית של החברה, אלא גם מרחיב תכונות שיתוף ושיתוף כלפי שותפים ולקוחות.

המערכת מאובטחת ביותר ועומדת בטון של דרישות ממשל תאגידי הכוללות תקנות גלובליות כמו GDPR, HIPPA ועוד. מלבד אחסון ושיתוף פעולה, ל- Box יש גם מערכת דיווח איתנה לטיפול בזרימת העבודה כולה.

תמחור קופסא: החל מ- $ 5.80 למשתמש לחודש

מקצוענים

 • מאוד מכוונת לעסקים
 • בקרת זרימת עבודה מפורטת מאוד

חסרונות

 • כל תוכנית צריכה מינימום של 3 משתמשים

בקר בתיבה

9. Hightail

בניסיון להפיץ את עצמה בקהל משתמשים רחב, ל- Hightail יש מגוון תוכניות המתאימות גם לאנשים פרטיים וגם לעסקים. עם זאת, במקום למקד את האנרגיה שלה באחסון ענן או בשליחת קבצים גדולים, הוא מנסה לעשות את שניהם עם כמה תוצאות מוזרות.

לדוגמה, למרות שהיא מאפשרת שליחת קבצים גדולים השימוש המדויק בתכונה זו אינו בטוח בדיוק מכיוון שיש גם שטח אחסון בלתי מוגבל בתוכניות בתשלום. שיתוף קישורים פשוט יעבוד טוב במקום שיש אפשרות לפקפק בשליחת קבצים בגודל של יותר מ- 100 ג’יגה-בייט.

תמחור Hightail: תוכניות בתשלום החל מ- $ 12 לחודש

מקצוענים

 • תוכניות מרובות זמינות
 • התמקד בשיתוף קבצים

חסרונות

 • לא הרבה בדרך של תכונות שיתופיות

בקרו ב- Hightail

10. SugarSync

כאשר ל- Hightail יש יעדים רב-תכליתיים, SugarSync הוא בעל אופי יחיד במיוחד. במקום להציע יתרון עסקי אמיתי, ספק זה מתרכז בהצעת כמויות מדהימות של שטח אחסון במחירים משתנים.

זה מתנהג ממש כמו הסנכרון והחנות שיש לשירותי אחסון ענן רבים עם כמה תכונות עריכה ושיתופי פעולה בסיסיים. הנקודה הטובה היא שהיא מצטיינת במשהו שהרבה חברות יכולות לעשות טוב יותר – פשטות.

תמחור של SugarSync: החל מ- 7.90 $ לחודש

מקצוענים

 • פשוט לשימוש
 • אבטחה גבוהה

חסרונות

 • תכונות תמיכה מינימליות בזרימת עבודה

בקר ב- SugarSync

מסקנה: עד כמה Vital הוא אחסון בענן לעסק שלך?

כפי שאתה בטח יכול לדעת מרשימת ספקי האחסון והשיתוף הקבצים הללו בענן, קיים פער גדול ברוחב השירותים אותם מציעים כל ספקי שירותים. חלקם מצטיינים ברמה הצרכנית, ואילו אחרים עוברים את כל החזירים כדי לספק למשתמשים עסקיים.

מרכיב המפתח בבחירת ספק השירות המושלם עבור עצמך או עבור עסק זהה לתמיד – שקול היטב את הצרכים שלך. כדוגמה לכך, בעוד שבוקס מציע תכונות מפורטות במיוחד, לא כל העסקים יצטרכו לעמוד בתקנות רבות וכאלה. במקרים כאלה, אפשרות ידידותית יותר לצרכן עשויה להיות בחירה טובה יותר, כמו האקוסיסטם הבסיסי של גוגל.

רשמו בדיוק את מה שאתם חושבים שהעסק שלכם דורש לפני שתבחרו, תוכלו לחסוך לעצמכם המון צער על פני תכונות מרובות שאינכם משתמשים בהן ובכל זאת משלמים עבורן.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map