סקר: האם אירוח וורדפרס מנוהל שווה את העלויות הנוספות?

תשלום עבור שירותי אירוח וורדפרס מנוהלים יכול להיות יקר, אך האם זה באמת שווה אם אתה בעל עסק קטן-בינוני או בלוגר?


עם כוחות וורדפרס של 31.9% מהאינטרנט ופופולאריים יותר בקרב בעלי עסקים ובלוגרים, אין זה מפתיע שיש אנשים שיעדיפו טיפול נוסף בכל הנוגע לשירותי אירוח..

עם זאת, לא כל שירותי אירוח הוורדפרס המנוהלים נוצרים שווים ולגבי משתמשים מסוימים, זה אולי אפילו לא יהיה שווה את זה. כדי לקבל את החלק התחתון של זה החלטנו לערוך סקר ושאל את המשתמשים על דעתם על העלות של אירוח וורדפרס מנוהל.

בנוסף, נסקור גם כמה נושאים בנושא אירוח וורדפרס מנוהל והגורמים שיכולים לעזור לך לקבוע אם הם שווים את העלויות הנוספות או לא.

תוכן ענינים

 • חמשת המסעות הגדולות מהסקר שלנו
 • אנו ממליצים על אירוח וורדפרס מנוהל
 • מה קרה כשאנשים עוברים למארח WP
 • האם אירוח WP מנוהל מתאים לך?
 • כיצד לבחור: עצות של מומחה

5 טעימות גדולות מהסקר שלנו

לאחרונה שלחנו סקר למספר אנשים, ושאלנו מה המחשבות והדעות שלהם על אירוח וורדפרס מנוהל. התוצאות היו די מעניינות בלשון המעטה.

1. 52.2% מהמשתמשים אומרים כי אירוח מנוהל ב- WordPress שווה את העלויות הנוספות

האם לדעתך אירוח WP מנוהל שווה את העלות הנוספת?52.2% משתמשים חושבים כי אירוח WP מנוהל שווה את העלות הנוספת.

יותר ממחצית האנשים שענו על הסקר אומרים ששירותי אירוח וורדפרס מנוהלים בהחלט שווים את העלויות הנוספות. הסיבה לכך היא שתקבלו תמיכה מקצועית וביצועי שרת שאצרו כדי להתמודד עם כמות גדולה של תנועה.

סקר: 52.2% משתמשים חושבים כי אירוח WP מנוהל שווה את העלות הנוספת. לחץ לציוץ

2. השאר מאמינים שהם יכולים לעשות זאת בעצמם

בעוד שיותר ממחצית מאמינים כי התמיכה הנוספת וביצועי השרת שווים את העלויות הנוספות, השאר מאמינים שזה לא שווה כי יש להם את הידע להתמודד עם כל החלקים הטכניים בעצמם, כאשר הופכים את התמיכה המקצועית לחסרת טעם..

3. תמיכה היא הדאגה הגדולה ביותר עבור רוב המשתמשים

תמיכה - הגורם הגדול ביותר78.3% משתמשים אומרים כי התמיכה היא החשש הגדול ביותר לאתר וורדפרס.

אחד החששות הגדולים ביותר בנוגע לשירותי אירוח למשתמשים הוא איכות התמיכה שהיא מספקת. בהתחשב בעובדה שהשירות עוסק במתן תשומת לב נוספת לפרטים הקטנים, תמיכה טובה היא ככל הנראה נקודת השיקול העיקרית במיוחד עבור משתמשי WordPress בסקר.

4. מרבית המשתמשים משלמים $ 6 לחודש ומעלה עבור אירוח

עלות מארח אינטרנט60.9% משתמשים משלמים יותר מ- 15 $ לחודש עבור האירוח שלהם.

לפחות 82.6% מהמשתמשים בסקר משלמים כרגע $ 6 לחודש ומעלה כדי לארח את אתרי האינטרנט שלהם. זה לא אמור להפתיע שכן רוב שירותי האירוח המשותפים, אירוח עסקים קטנים ושירותי אירוח וורדפרס נופלים בטווח המחירים הזה.

# 5: המשתמשים יבחרו באירוח וורדפרס מנוהל אם הם לא יכולים לעשות זאת בעצמם

אם לא היה להם את הידע והזמן להתמודד עם ההיבטים הטכניים עצמם, רוב המשתמשים היו בוחרים להשתמש בשירותי אירוח וורדפרס מנוהלים.

אירוח וורדפרס מנוהל מומלץ

1. קינסטה

קינסטה הוא שם שרבים צריכים להכיר אותו למרות שהגומחה שלהם מאוד ספציפית. הם מספקים רק למשתמשים בוורדפרס המחפשים ביצועים מהשורה הראשונה בכל מחיר. על זה, היא צברה מוניטין אדיר בקרב משתמשים ברמת הארגון והיא מגיעה גם מומלצת מאוד על ידי מפתחים מתקדמים.

אירוח אתרים בוורדפרס אחד עם ~ 20,000 ביקורים ושטח דיסק של 10 ג’יגה-בייט עולה 300 דולר לשנה.

בקרו בקינסטה

2. WPX אירוח

אירוח WPX מציע שני דברים בלבד – אירוח וורדפרס מהיר ושמות דומיינים. אירוח מבוסס ענן פועל ב- WPX Cloud, CDN מותאם אישית שמשתלב כדי להעניק למשתמשים את האולטימטיבי בביצועי וורדפרס. מארח זה הומלץ על ידי בלוגרים מפורסמים בעבר והופיע היטב במבחני ReviewSignal.

תוכנית רמת כניסה ב- WPX, המאפשרת לארח עד חמישה אתרים עם נפח אחסון של 10 ג’יגה-בייט, עולה 20.83 דולר לחודש כשמשלמים לשנה.

בקר ב- WPX Hosting

מה קרה כשאנשים עברו למארח WP מנוהל?

סיפור הצלחה מס ‘1: WHSR + WP Engine

מנוע WP היא אחת מחברות אירוח הוורדפרס המובילות בעולם ובדקתי באופן אישי את שירותיהן. דבר אחד שהתבלט היה הופעות השרת שלהם, בהן נהגנו לארח את אתרי אחותינו Web Hosting Secret Reveals (WHSR).

תוצאת הזמן לביצוע הראשון (TTFB) מ- WebpageTest מציגה 224ms

מבחן מהירות השרת ב- Bitcatcha מראה תוצאה טובה – בעיקר עם 250 מילימטרים ומטה

לא היו לנו שום דבר מלבד תוצאות מדהימות עם אירוח זמן uptime של מעל 99%, TTFB (זמן לביצוע ראשון) מתחת ל -250 מ”ל, וקבלת דירוג A + במבחן המהירות של Bitcatcha.

כל ההופעות הללו מבלי להזדקק לבצע כוונון עדין נוסף פירושו שאירוח WP Engine מותאם לאתרי וורדפרס.

סיפור הצלחה מס ‘2: Intelisys + LiquidWeb

אנחנו לא היחידים שהפיקו תועלת מהמעבר לאירוח ממוקד יותר בוורדפרס. אינטליסיס היא חברה אחרת שהשתפרה באופן פלאי מבחינת ביצועי השרת כאשר עברו לאירוח וורדפרס מנוהל באמצעות LiquidWeb.

אבל זה גם מעבר לפן הטכני. LiquidWeb גם סיפקה תמיכה מקיפה עבור אינטרליסיס, 24 שעות, 7 ימים בשבוע, כחלק מהחבילה שלהם. זה נתן לאינטרליסי את הביטחון והיכולת להתמקד בעבודתם מבלי לדאוג לנושאים טכניים.

מנוהלת אירוח וורדפרס המתאימה לך?

כן:

מארח וורדפרס מנוהל מתאים לך אם חיפשת …

1. מהירות

האופן שבו מתארחים אופטימיזציה של מארחי וורדפרס הופכים אותם למושלמים להפעלת אתרי וורדפרס. בעוד המהירויות המדויקות נוטות להשתנות, אתה מצפה לביצועים טובים יותר בסך הכל בהשוואה לאירוח משותף.

מיקום שרת Kinsta כמה אירוח וורדפרס מנוהל מציעים מספר מיקומי מרכז נתונים, שיכולים לעזור מאוד בשיפור מהירויות הטעינה אם אתה ממקד למיקומים מסוימים (כלומר: אסיה, אירופה, ארצות הברית וכו ‘). קינסטה, למשל, מציעה 20 מיקומי מרכז נתונים שונים הזמינים בכל רחבי העולם. ככה תוכלו לבחור במרכז הנתונים המתאים ביותר לקהל שלכם.

2. כלים ממוקדי וורדפרס

מנושאים חינמיים וכלים רב פונקציונליים כגון JetPack, אתה יכול לצפות שפעילות ספציפית לוורדפרס תהיה זמינה לרשותך.

3. תמיכה ב- WordPress

בהתחשב בעובדה שאתה משתמש בוורדפרס, רוב הסיכויים שתזדקק למומחי וורדפרס שיעזרו לך. באמצעות אירוח וורדפרס מנוהל, כל התמיכה היא אנשי המקצוע המומחים בנושאים הקשורים לוורדפרס שיכולים לעזור לך.

4. סביבה ידידותית למפתחים

אם אתה מפתח או מעוניין להתקשר לאתר שלך, מארחי וורדפרס מנוהלים מציעים חבילת כלים שממוקדים מפתחים. לכן, אם ברצונכם לערוך עריכה בהתאמה אישית או לשחק עם המערכת שלכם, תוכלו לעשות זאת מבלי לדאוג להרוס את האתר שלכם.

לא:

בעוד אירוח WP מנוהל נשמע כמו אוטופיה עבור רבים, ישנן סיבות שסוג שירות זה אינו מתאים לאתר שלך. להלן שני החסרונות הגדולים ביותר עם מארח וורדפרס מנוהל.

1. מחיר

מעבר לכל לוח, אירוח וורדפרס מנוהל יהיה יקר יותר משירותי אירוח משותפים. זה יכול להיות מעבר לתקציב עבור בלוגרים או בעלי אתרים שרק מתחילים.

2. וורדפרס בלבד

כפי שהשם מרמז, אירוח וורדפרס מנוהל מיועד רק לאתרי וורדפרס בלבד. אם אתה חושב לנסות CMS אחר, אתה תצטרך להתחיל מחדש מאפס.

כיצד לבחור: מה לשקול הרשמה למארח וורדפרס מנוהל

כפי שניתן לראות מתוצאות הסקר שלנו, קיימות מספר נתונים סטטיסטיים מעניינים על משתמשים וכיצד הם תופסים שירותי אירוח וורדפרס מנוהלים.

אבל מה איתך?

בין אם אתה עסק קטן או בלוגר מתפתח, האם אתה יכול להצדיק את תג המחיר לשימוש באירוח וורדפרס מנוהל?

התשובה: הכל תלוי בצרכים של אתר האינטרנט שלך.

לכן, לפני שאתה מתחייב לתכנית אירוח מנוהלת של וורדפרס, עדיף לקחת בחשבון את הגורמים הבאים שיעזרו לך להחליט אם הם שווים את העלויות הנוספות..

1. זמן וידע

זה לרוב הגורם המכריע ביותר לשימוש באירוח וורדפרס מנוהל או לא, ולשאלה האם כדאי לשלם קצת יותר מהתוכניות הממוצע של וורדפרס אירוח..

אם אתה מישהו שיכול ובקיא בנושא אירוח וורדפרס, אז הסיכויים הם שאתה לא צריך לשכור מישהו אחר שידאג להיבטים הטכניים.

רבים מהמשתתפים בסקר שלנו שמחים יותר להתמודד עם אתר האינטרנט שלהם בעצמם ומאמינים כי אירוח וורדפרס מנוהל אינו שווה את התוספת אם הם יכולים לעשות זאת בעצמם.

עם זאת, אם אין לך את הידע הטכני הזה או שפשוט אין לך זמן לתחזק אתר וורדפרס בצורה יעילה, שירות אירוח וורדפרס מנוהל יכול בקלות לעזור לך לדאוג לכל הפרטים הטכניים..

התרגלתי לוורדפרס כבר ויכולתי לנהל את רוב הדברים שם. אני עוסק בפיתוח / פיתוח אתרים במשך שנים ולעיתים רחוקות מאוד יש לי בעיות בימינו. אבל אני חושב שמי שחדש עם וורדפרס ואינו בעל ניסיון רב באתרי האינטרנט המנוהל של וורדפרס יכול להיות שימושי. – מרינה בארייבה

שמח איפה שאני! אני בשרת ייעודי עם HostGator. אני נהנה מחופש, צדדיות ומהירות של שירות זה. – אריק אמנולי

באופן אישי יש לי מספיק מיומנות טכנית כדי לנהל את כל האירוח שלנו בעצמי. אני גם לא חובב הפלטפורמה של וורדפרס, בעיקר בגלל מודל המונטיזציה המציע שלהם. – אלכסיי וויימן

2. תנועה באתר

נניח שיש לך בלוג של וורדפרס או אתר והוא חווה צמיחה אדירה ואתה זוכה לעליית תנועה גבוהה, רוב הסיכויים ששימוש באירוח וורדפרס מנוהל עשוי להיות הבחירה הטובה יותר עבורך..

באופן כללי, תוכניות אירוח משותפות רגילות אינן מסוגלות להתמודד עם כמות עצומה של תנועה שכן משאבי השרת שלך משותפים עם משתמשים אחרים. לכן, אם ניצלת את כל המשאבים שהוקצו לאתר שלך, תסתיים עם עמוד טעינה איטי ותצטרך לשדרג לתכנית אחרת.

באמצעות אירוח וורדפרס מנוהל, כמות משאבי השרת העומדת לרשותך הפנויה יכולה לעזור לך להתמודד עם רמות עצומות של תנועה נכנסת.

עם זאת, חשוב לזכור שאם אינך מקבל רמה גבוהה כל כך של תנועה באופן קבוע, אתה בעצם משלם תוספת עבור משאבי שרת שאתה אפילו לא מוכן להשתמש בהם.

חשוב להיות מודעים לתנועה ולפעילות באתר האינטרנט שלך, כך שתוכל להבין טוב יותר את משאבי השרת שאתה צריך לאתר וורדפרס שלך..

אני חושב שזה תלוי ברמת התנועה. בהחלט הייתי שוקל לשלם תוספת תשלום כאשר האתר שלי יקבל תנועה כבדה קבועה שאירוח משותף אינו יכול לתמוך בו ואינו מתמקד בוורדפרס כדי לטפל בו. אני מאמין שחבילות אירוח משותפות מכמה חברות אירוח טובות מספיקות לרוב הבלוגרים ותשלום נוסף עבור אירוח וורדפרס מנוהל אינו משתלם עבורן. באופן אישי אני לא אשלם עד שאראה הצצה קבועה בתעבורת האתר. – הרפרט סידהו

מנוהל חבילות אירוח של וורדפרס בדרך כלל יקרים יותר מהצעות אירוח משותפות מסורתיות. מומלץ לשקול את סטטיסטיקות התעבורה וגודל האתר שלך לפני שתבחר לשירות אירוח זה. לרוב, מספיק משאבי אירוח משותפים לבלוגים קטנים יותר. – דבש שארמה

3. דאגות של חברת אירוח

בסקר שלנו פירטנו מספר חששות שמשתמשים יכולים לבחור בהם (והם יכולים לבחור ביותר מאפשרות אחת) בכל הנוגע לאירוח חששות עבור אתר וורדפרס..

להלן התוצאות שמתחילות עם החששות הגדולים ביותר לכל הפחות:

 1. 78.3% מהמשתמשים בחרו בתמיכה כדאגה הגדולה ביותר עבור אתרי וורדפרס.
 2. 69.6% הצביעו באותה מידה כי אופטימיזציה לאבטחה ומהירות היא עניין חשוב.
 3. 30.4% מודאגים לגבי תחזוקה לאתר וורדפרס שלהם.
 4. השאר היו הדברים שהמשתמשים פחות או יותר לא התעסקו בהם באתרי וורדפרס, כמו עלויות חידוש, תמיכה ב- SSL, WHM וממשק cPanel..

הנה העניין, אם אתה משתף הרבה מהדאגות עם משתתפי הסקר שלנו, אז להירשם לאירוח וורדפרס מנוהל יעזור להקל על הרבה מהחששות האלה..

בתור התחלה, ישנם טונות של יתרונות שאתה מקבל באמצעות וורדפרס מנוהלת לעומת תוכניות אירוח משותפות קונבנציונאליות כמו אבטחה מהירה יותר, מהירות ותמיכת לקוחות..

לעולם לא הייתי חוזר לאירוח משותף קונבנציונאלי. ראשית, כל מארח משותף רגיל לא יוכל להתמודד עם התנועה. וזה חשוב להפליא.

אבל, גם אם הייתי מתחיל אתר מאפס, עדיין הייתי הולך עם מארח וורדפרס מנוהל מכיוון שגם כל השאר כל כך טוב יותר. במיוחד התמיכה.

לדוגמה, אני מארח את BloggingWizard.com עם WPX Hosting. הם עונים לרוב כרטיסי התמיכה תוך 10 דקות והשרתים שלהם מהירים.

למארחים משותפים אכן יש את מקומם, והם מהווים אפשרות סולידית כשאתה מתקציב, אבל הם לא תמיד ערך טוב כמו מה שהם נראים על פני השטח. – אדם קונל

(לא לחזור לאירוח משותף קונבנציונלי) כי מנוהל עדיף לבלוגר עסוק כמוני. – ראיין בידולף

4. היערכות לצמיחת אתרים

גורם שעליך לקחת בחשבון בכל הקשור לאירוח וורדפרס הוא האם אתה מסוגל לשנות את גודל תוכניות האירוח שלך ככל שהאתר שלך יגדל. אם אתה משתמש בתוכנית אירוח משותפת, לעתים קרובות יותר מאשר לא, אתה תקוע עם משאבי השרת עם מעט מאוד מקום לדרגיות.

עם אירוח וורדפרס מנוהל, יש לך מדרגיות טובה יותר לאתר שלך בהשוואה לתוכנית אירוח משותפת.

אם יש לך אתר בוורדפרס שיש בו המון מבקרים, רוב הסיכויים שאתה תרצה את היכולת להגדיל את משאבי השרת שלך כנדרש. בהחלט הייתי ממליץ ללכת על אירוח וורדפרס מנוהל אם אתה מוכן לשלם קצת יותר.

כן, הייתי שוקל לשלם יותר עבור אירוח וורדפרס מנוהל. אירוח וורדפרס מנוהל בדרך כלל הוא בעל ביצועים גבוהים יותר ומותאם יותר לעבודה עם וורדפרס. יתרון חשוב נוסף הוא שלעתים קרובות יש מדרגיות טובה יותר לגידול מאשר אירוח משותף. ישנם יתרונות רבים יותר כאשר משווים בין אירוח וורדפרס מנוהל לבין אירוח משותף נפוץ כגון אבטחה, מהירות ותמיכה טובה יותר.

אז אתה יכול לשאול את השאלה אם כולם זקוקים לאירוח וורדפרס מנוהל? התשובה שלי היא: לא, כולם לא צריכים להשתמש בניהול אירוח וורדפרס?

אם יש לכם אתר וורדפרס מבקר היטב, רוצים יותר מדרגיות ומוכנים לשלם קצת יותר אז הייתי ממליץ על אירוח וורדפרס מנוהל.

אם אתה מתחיל, בלוגר חדש, אולי יש לך בלוג קטן? זה עובד טוב מאוד עם ספק אירוח משותף שעולה כמה דולרים בחודש.

האם תשקול לשלם תוספת עבור אירוח וורדפרס מנוהל? כן אני הייתי! אירוח וורדפרס מנוהל הוא פיתרון טוב יותר בהחלט מאשר אירוח משותף. – פיטר נילסון

5. תכונות ממוקדות בוורדפרס

אחד היתרונות בשימוש בשירות אירוח ממוקד בוורדפרס הוא שהם נוטים לכלול תכונות אשר יועילו לביצועי אתר WordPress שלך. להלן כמה מהתכונות הקשורות בוורדפרס שתוכלו לצפות מתוכנית אירוח וורדפרס מנוהלת.

תכונות וורדפרס:

אתה יכול לצפות לשלם בכל מקום בין $ 19.95 / mo – 37.50 $ / mo עבור תוכנית וורדפרס מנוהלת, עם זאת, בנוסף לתכונות נפוצות כמו SSL בחינם, הם מספקים גם תכונות נוספות כגון סריקה והסרה של תוכנות זדוניות בחינם, ברמה הארגונית הגנת DDoS, ו CDN בחינם.

באופן כללי, חברת האירוח המשותפת הממוצעת אינה מציעה שירותים אלה כחלק מהתוכניות שלהם. במקום זאת, יש סיכוי גבוה יותר שתשתמש בספק או בשירות חיצוני כדי לקבל את כל התכונות הללו (והם נוטים להיות יקרים!).

ממש לא (לעבור בחזרה לאירוח משותף קונבנציונלי), אין לי זמן להתעסק עם זה, והביצועים בדרך כלל גרועים יותר. – שיין

סביר להניח שלא הייתי שוקל לחזור לאירוח משותף קונבנציונאלי (מאירוח וורדפרס מנוהל) אלא אם כן נגמר לי התקציב. אירוח משותף נהדר עבור בלוגים קטנים שבהם התקציב הוא הדאגה העיקרית והמשאבים לא חשובים הרבה. אבל, אם אתה מנהל אתר עסקי או מקצועי, קבלת עצמך אירוח מנוהל יעניק לך שקט נפשי, שליטה מלאה בבלוג שלך ומשאבים נוספים.- אממר עלי

(לא חוזר לאירוח משותף קונבנציונאלי) פשוט מכיוון שאירוח וורדפרס מנוהל מאובטח יותר ומותאם יותר לביצועים מאשר אירוח משותף קונבנציונאלי. – אבהיג’יט רווול

לקרוא ל האם אירוח וורדפרס מנוהל שווה את המחיר הנוסף? ב קווורה

לקרוא ל האם אירוח וורדפרס מנוהל שווה את המחיר הנוסף? ב קווורה

לקרוא ל מהם דאגות האירוח עבור אתר וורדפרס? ב קווורה

סיכום

אירוח וורדפרס מנוהל יכול להיות ארסנל מצוין, אך רק אם האתר שלך דורש. אם אתה מתאים לכל הדרישות הדרושות, בהחלט שווה את העלויות הנוספות ללכת על תוכנית אירוח מנוהלת של וורדפרס. ביל אחולה, מאדי אוסמן, ברידג’ט מ ‘וילארד, ג’יימס האנט, ו מרשה קלי נמנים עם בעלי האתר / בלוגרים שחושבים כי אירוח וורדפרס מנוהל שווה את העלויות הנוספות.

עם זאת, אם אתה מתחיל ועדיין לבלוג או אתר קטן, יתכן וזה לא יהיה שווה לבזבז בו כל כך הרבה כסף. ג’ניס וולד, ביל גסט, אדריאן ג’וק, ו אשלי הם בין המשתתפים שלא ישלמו את המחיר הנוסף עבור זה.

בשורה התחתונה, לא כולם צריכים להשתמש באירוח מנוהל של וורדפרס, אבל אם כן, זה בהחלט שווה את זה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map