סקר: האם בלוגרים שוכרים פרילנסרים?

רוב האנשים מכירים כיום מישהו שמתפרנס כפרילנסר או משתמש בפלטפורמות שונות בכדי להרוויח קצת כסף נוסף. כלכלת ה- Gig זינקה במהלך השנים האחרונות, ואין סימנים לכך שהיא מאטה.


על פי הלשכה האמריקאית לסטטיסטיקה של עבודה, 16.5 מיליון אנשים נחשבים לפרילנסרים בארה”ב בלבד. ו א דוח כוח אדם עתידי 2018 מ- Upwork עולה כי כמעט מחצית (48%) מחברות אמריקאיות משתמשות כיום בפרילנסרים, עלייה של 43% לעומת 2017.

באופן כללי, המחיר הממוצע לשעה עבור פרילנסר הוא 19 דולר. זה חייב להיות אטרקטיבי מספיק מכיוון שיותר ממחצית (51%) מהפרילנסרים אומרים ששום סכום כסף לא היה מפתה אותם לקחת שוב עבודה מסורתית.

זה מביא אותנו לשאלה האחרונה שלנו: האם אנשים ש”בלוג “שוכרים פרילנסרים? כדי לענות על כך, BuildThis.io יצר סקר והגיע עם כמה תוצאות מעניינות.

סקר משתמשים: כמה כסף מוציאים בלוגרים על שכירת פרילנסרים? ספר לחבר

חמשת הנסיעות מהסקר שלנו

פנינו לקבוצה של 22 בלוגרים כדי ללמוד אם הם משתמשים בפרילנסרים, כיצד הם משתמשים בהם, והגישות שלהם כלפי עבודות מיקור חוץ או שמירה על זה בבית. חמש התיקים העיקריים מהסקר שלנו היו פוקחים עיניים.

1- 66.7% מהבלוגרים שראייננו שוכרים פרילנסרים

סקר בלוגריםהאם בלוגרים שוכרים פרילנסרים?

כשנשאלו אם הם שוכרים פרילנסרים, הרוב (66.7%) אמרו שהם כן. השאר (33.3%) שומרים על כל העבודות שהם מבצעים בבית.

מדוע הבלוגרים לא שוכרים פרילנסרים?

מבין הנשאלים שאינם מעסיקים עובדים פרילנסרים, כמה מהסיבות הנפוצות ביותר שנתנו לצורך החלטתם היו:

 • אני נהנה לעשות את זה בעצמי
 • מגבלות תקציב
 • דאגות מאיכות העבודה
 • מיקור חוץ חסר אותנטיות

2- 50% מהבלוגרים מוציאים פחות מ- 500 דולר מדי חודש

כמה מוציאים בלוגרים כל חודש בגיוס פרילנסרים?

מחצית (50%) מהנשאלים בסקר אומרים שהם מוציאים פחות מ -500 דולר לחודש על פרילנסרים. 25% מוציאים בין 1,001 – 3,000 $, 18.8% מוציאים בין 501 – $ 1,000, ויתר 6.2% מוציאים יותר מ- 5,000 $ בחודש.

3- Upwork, Fiverr, Peopleperhour ו- Freelancer.com הם הפופולריים ביותר בקרב בלוגרים

היכן בלוגרים שוכרים את הפרילנסרים שלהם?

רוב הבלוגרים שראיינו משתמשים ב- Upwork (31.3%) כדי לצפייה ולהעסיק פרילנסרים מתאימים. הפלטפורמה השנייה הפופולרית ביותר היא Fiverr (18.8%), ואחריה Freelancer.com ו- Peopleperhour (שתיהן עם 12.5% ​​בהתאמה).

גם Upwork וגם Fiverr שילבו יחד למעלה מ- 50% מהמניות.

4- קבוצות פייסבוק, לינקדאין וקהילה הם המקומות האחרים שבהם אנשים מחפשים מיקור חוץ

אמנם יש פלטפורמות מקוונות שנועדו לחבר פרילנסרים עם לקוחות, אך אלה אינם המקומות היחידים ששתי הקבוצות הללו מוצאות זו את זו. על פי הסקר, הדרכים האחרות שבלוגרים איתרו פרילנסרים הן:

 • קבוצות פייסבוק
 • קהילות מקומיות
 • התייחסות אישית או מקצועית
 • לינקדאין

5- המשימה הממוקמת במיקור חוץ היא עבודה הקשורה לעיצוב אתרים, ואחריה כתיבת תוכן

מהן המשימות שבלוגרים הוצאו במיקור חוץ?

רק מכיוון שאנו סוקרים בלוגרים, זה לא בהכרח אומר שהם ממקמים מיקור חוץ של יצירת תוכן (יש כאלה שעושים). בלוגים הם מאפיינים מקוונים הדורשים גרפיקה, קידום אתרים ומיומנויות מיוחדות אחרות כדי לעלות על הבוגרים שלהם.

כמה מהמשימות הנפוצות ביותר שבלוגרים ממיקור חוץ כוללות:

 • עיצוב (אתר, לוגו, גרפיקה אחרת) – 81.3%
 • כתיבת תוכן – 62.5%
 • פיתוח אתרים – 50%
 • מדיה חברתית – 50%

זקוק לעזרה במציאת ושכירת פרילנסרים?

לעיתים יכול להיות מועיל יותר להעסיק פרילנסר מאשר להעסיק צוות פנים או לבצע משימה בעצמך. פרילנסרים יכולים לעבוד במקום בו הם נמצאים (בדרך כלל בבית), מה שמקטין את התקורה שלכם, ולרבים יש מיומנויות מיוחדות שהם מביאים לשולחן.

אבל מישהו שקורא לעצמם “פרילנסר” אינו אומר בהכרח שהם הולכים לתת לך את מה שאתה רוצה וצריך. זכרו – ישנם מיליוני פרילנסרים העובדים בכלכלת ההופעות, כך שיש סיכוי טוב שחלק מאותם עובדים טובים בהרבה מאחרים.

אז איך אתה מוצא כישרון עליון? להלן מספר טיפים שאספנו מהנשאלים בסקר.

1. הגדירו את ההיקף שלכם ודעו מה אתם צריכים

יהיה קשה לקבל עבודה איכותית אם אתה לא יכול לתקשר את מה שאתה צריך לפרילנסר. לפני ההעסקה, יש חשיבות מכרעת למתאר ברור של המשימה שתרצה למיקור חוץ. רשמו את היקףכם בבירור וקבעו מועדים להשלמה. הסיבה מאחור היא להימנע מכל בלבול בינך לבין הפרילנסרים.

סיבה נוספת לכך שיש לך היקף מוגדר בבירור היא להימנע מעצמך להיות זחילה של היקף. אולי אינך מודע לכך שרוב הפרויקטים ננטשים בגלל הביקוש והשינויים הבלתי נשלטים בהיקף. ככאלה, הנה הטיפים של המשיבה שלנו:

היה מפורט ככל שתוכל בדרישותיך מכיוון שזה יעזור לגרום לפרויקט להיות חלק יותר ולהישאר על המסלול. זה גם עוזר לקבוע ציפיות לגבי מה שהמוצרים הסופיים צריכים להיות. – כריס מקארה

היה ברור מאוד לגבי מה שאתה מחפש, איך זה לעבוד עבורך ומה אתה מצפה מבחינת מערכת יחסים מתמשכת. ככל שתוכלו לקבל ספציפיות יותר, כך ייטב. אני גם מוודא את שיעור התשלום בתקשורת הראשונית שלי כדי לוודא שאנחנו באותה מגרש כדורים כדי לא לבזבז אחד את זמננו. – מאדי אוסמן

הקפידו על התאמה טובה על ידי קביעת הציפיות והבטחת שהם מגיבים במהירות לתקשורת. – וינאי קושי

2. חפש הכישרונות ברחבי פלטפורמות או ברשת שלך

כפי שניתן לראות מתוצאות הסקר, ישנם מקומות רבים ושונים למצוא פרילנסר. בעת ההעסקה באתרי פרילנסרים, אחד הטיפים החשובים ביותר הוא לקרוא דוגמאות וביקורות. ביקורות הן האינדיקטור הטוב ביותר לביצועים מכיוון שהן מגיעות מלקוחות משלמים קודמים כמוך.

להלן כמה מפלטפורמות הגיוס הפופולריות בהן תוכלו להתחיל לחפש כישרונות:

עבודת יד

upwork - פלטפורמות להעסקת פרילנסריםUpwork היא פלטפורמת הפרילנסרים המובילה בה תוכלו לחפש פרילנסרים מיומנים וסוכנויות מקצועיות לכל מיני משימות ופרויקטים (בקרו באינטרנט).

פיברר

פלטפורמת fiverr - פרילנסרפיברר היא קהילה פרילנסרית עם הרבה פרילנסרים ואנשי מקצוע מוכשרים. לעתים קרובות Fiverr מציעה שירותים מהירים, קצרי טווח ותקציב שמעסיקים רבים העדיפו (בקר באינטרנט).

אם אתה רוצה לחפור עמוק יותר את ההבדל בין שתי הפלטפורמות, קרא את המאמר שלנו Upwork vs Fiverr. עם זאת, יתכן שתזדקק לפרילנסרים לעבוד עם הפלטפורמה הספציפית כמו אחד המשיבים שלנו כאן:

אני לא מיוחד, פשוט אכפת לי שייקחו סימביריקי

מלבד הפלטפורמות, מה יש למשיבים שלנו לומר בחיפוש אחר מועמדים פרילנסרים?

1) מחקר תחילה על VA. איך הם עובדים? איך הם רוצים לקבל שכר? כמה זמן הם הולכים להשקיע? כמה מעורבות הם שואלים ממך? 2) אם אתה מחפש VA אז אני אומר אל תלך על מחיר זול. זכור תמיד שהאיכות לא באה עם פחות. אתה מקבל את מה שאתה משלם עליו. זה הלמידה הכי גדולה שלי עד כה. 3) בדוק ביקורות אם אתה שוכר מנהל VA. אך אל תהססו לעבוד עם חדש. VA החדשה עובדת כל כך קשה כדי לגרום לך אושר. 4. אין מיקוח עם VA חדש. – בהוואנה

הדבר הראשון לפיתוח מיקור חוץ באינטרנט הוא לבחור את השותף המתאים למיקור חוץ. ואז בקש מהם הפניות מהעבר, למשל, הלקוחות והמוצרים הקודמים. אל תשכח להעריך את זרימת התקשורת כיוון שעובר תהליך התלונה הוא כואב וגוזל זמן. – ג’רי לואו

איכות העבודה שבוצעה ובזמן – אנסטין מוקי

ניסיון ותמחור – אזלינה מיסוואן

3. התאם את הדרישות שלך לחוויה שלהם

אם אתה זקוק למישהו שיקודד מחדש את האתר שלך, ייתכן שתרצה לשכור קידוד במקום מעצב גרפי. ייתכן שתרצה מישהו שיוכל לטפל בחשבונאות הכספית שלך עם BigCommerce במקום ניהול ספרים מסורתי.

במילים אחרות, התאם את העבודה למיומנויות וניסיון הפרילנסר. אם יש לך דרישה ברורה שנכתבה, כמו מה שציינתי בנקודה הראשונה, תוכל לדפדף בפרופילי הפרילנסר כדי למצוא את המועמדים המתאימים.

דוגמה לפרופיל פרילנסר וחוויות שיש למועמד. קרא בעיון כדי לגלות אם זה המועמד הנכון למשימה שלך (מקור).

אם אתה מחפש פרילנסרים עם קבוצות מיומנויות ספציפיות, הנה דוגמה לפלטפורמת נישה פרילנסרית:

ניתן לקידוד

ניתן לקודד - פלטפורמת עצמאיניתן לקודד הוא פלטפורמת הפרילנסר עבור אנשים הזקוקים לכישורי וורדפרס. ב- Codeable תוכלו למצוא מומחי וורדפרס שיכולים לעזור לכם בבעיות הקשורות בוורדפרס (בקרו באינטרנט).

בנוסף לכל אלה, הנה מה שיש לכמה מהבלוגרים לומר על כך:

ראשית, עשה את המחקר שלך. בדוק את תיק העבודות שלהם ונהל שיחה כדי לוודא שהפרילנסרים יכולים לעשות את מה שאתה שוכר להם. שנית, יש תאריכים קצרים וברורים. קבע תמיד את המועד האחרון מספר ימים לפני שתזדקק לתוכן כדי לתת מקום להתנודד. – אולם שרון הארלי

חפש פרילנסר מנוסה שיש לו את הכישורים המתאימים לתפקיד שלך. – ביל אחולה

אל תשכח לראיין אותם. – ג’ו קוק

4. מיין את הפרילנסרים וראיין אותם

נכון, אל תשכח לראיין את המועמד המופיע ברשימה!

מכיוון שסביר להניח שתזכה להתעניינות רבה בתפקידים או בפרויקטים שלך, תרצה לראיין את המועמדים הסופיים שלך לפני שתעסיק מישהו. להלן מספר שאלות שתוכלו לשאול לפני שתחליטו:

 • איך הלקוח האחרון שלך ידרג אותך?
 • מה זמן התפנית הטיפוסי שלך?
 • איך תעדכני אותי?
 • באיזו זמן אתה עובד?
 • איך אתה רואה עמדה זו לטווח ארוך?

שימו לב לתשובותיהם ואל תניח שלמועמדים יש את אותה תרבות עבודה אתכם. בעזרת השאלות הבסיסיות הללו תוכלו ללמוד עוד על המועמדים ולהציב את הקרקע לקשרי מיקור חוץ טובים יותר.

טיפים נוספים מהמשיבה שלנו בנושא זה כוללים:

קח את הזמן כדי להטריד אנשים באופן יסודי. כשאתה שוכר באתרי פרילנסרים – ובמיוחד כשאתה שוכר סופרים – לרוב תיתקל במצבים בהם הדוגמאות ששיתפו אינן דברים שהמבקש כתב. תיתקלו גם בתרחישים שבהם המועמדים חולקים דוגמאות של דברים שהם כתבו בפועל, אך שהם עברו עריכה כה רב על ידי מישהו אחר, שהטיוטות הסופיות שונות בלילה וביום במאמרים המקוריים. – טביטה ניילור

אני מעדיף להעסיק כמה ואז לתת לכולם את אותה המשימה למצוא את הטובים ביותר מבין אותם רשימת רשימה קצרה. כמו כן, וודא שיש לך משהו מוזר בתיאור התפקיד שלך כדי לסנן את מי שלא קורא את כל העניין (למשל: התחל את מכתב המכתב שלך עם בירת אירלנד) – ח’אלד פרחאן

5. ליצור קשר ארוך טווח

לשכור פרילנסר זה קצת עבודה, כך שזה לא משהו שאתה רוצה לחזור עליו בכל פעם שתצטרך לבצע משימה כלשהי. יש ערך ביצירת קשרים ארוכי טווח עם עובדים אלה.

אם אתה רוצה לבנות מערכת יחסים ארוכת טווח עם פרילנסרים, הנה כמה נתונים סטטיסטיים שאתה צריך להיות מודע אליהם. לפי שותפי MBO, הפרילנסרים מצפים ליותר מהלקוח שלהם, חוץ ממוני, למשל:

 • כדי להעריך את עבודתם – 96%
 • שליטה על לוח הזמנים שלהם – 89%
 • שליטה על עבודתם – 88%
 • להתייחס כחבר צוות – 83%

בקיצור, עליכם לסמוך על מומחיותם.

להלן מספר מחשבות נוספות מצד אחד המשיבים:

כשאתה שוכר מישהו, חשוב לטווח הרחוק. אל תיקח מישהו רק חודש או חודשיים (או לפרויקטים של 1 או 2). לאמן אותם, ללמוד מהם ולנסות לשמור עליהם זמן רב ככל האפשר. לא רק שזה בונה קשר בריא יותר, אלא שהם יתייחסו לעבודה שלכם ברצינות. – אניל אגארוואל

6. אל תקבלו החלטה על בסיס מחיר לבד

שימוש בפרילנסר יכול להיות דרך משתלמת לבצע עבודות בבלוג שלך, אך זה לא אומר שאתה בוחר באפשרות הזולה ביותר. במקום זאת, אתה רוצה שהפרילנסרים המנוסים יוכלו להתאים לצרכים שלך.

אתה עשוי למצוא פרילנסר אקראי שיכול לפתור את הבעיה שלך במחצית המחיר של אדם מנוסה. עם זאת, רוב הסיכויים שתוצאת הפיתרון תהיה פחות מקצועית באופן ברור.

כך אומר אחד המשיבים בסקר בעניין:

כמו ‘קנו נחמד כדי שלא תקנו פעמיים’ – שכר פרילנסרים טובים, כדי שלא תוציא יותר כסף כדי לתקן עבודה גרועה. – סוראיה

זקוק לעזרה בהעסקת פרילנסרים? אל תקבל את ההחלטה שלך על בסיס מחיר בלבד. למד מדוע. ספר לחבר

מחשבות אחרונות

לא כל העסקים (בלוגים הם עסק) מעוניינים בהעסקת פרילנסרים, אך אינך יכול לעשות הכל בעצמך ולצפות שיהיה לך רגע פנוי ביום שלך. למרבה המזל, הטכנולוגיה יצרה שינוי מהותי בדרך בה אנו ניגשים לעבודה, כלומר אתה יכול לקבל עזרה איכותית לבלוג שלך במחיר שווה לכל נפש.

עם זאת, בוא נראה מה הן הסיבות לכך שבלוגרים לא מעסיקים פרילנסרים:

הכתיבה כל כך קלה ומהנה בשבילי שאני עושה את זה בעצמי. כתבתי מעל 10,000 מאמרים במהלך הקריירה המקוונת שלי אז אני כותבת בחינם ובקלות – ראיין בידולף

אני מאמין שאותנטיות היא המפתח להצלחה, במיוחד כשמדברים על שיווק תוכן. אני תמיד ממליץ לבלוגרים לפרסם פוסטים שמדברים על החוויות, הדעות והידע שלהם. וזו הסיבה שאני לא מעדיפה להעסיק פרילנסרים אקראיים לצרכי התוכן שלי. – שיין בארקר

הקהל אינטליגנטי. הם יבחינו אפילו בשינוי הטון הקל ביותר ובחוסר האותנטיות לכאורה. חשוב לי לתקשר את האמת שלי וזה דבר שניתן להשיג על ידי שכירת פרילנסרים. – רוד אינסטייל

אני לא זקוק לזה כרגע. אני אעשה בעתיד ואני חושש שייקח יותר מדי זמן לאמן אותם למה שאני צריך. – איליין ב. סמית

אילוץ תקציבי ואיכות כתיבה – יאן ג’יאן

כי יכולתי לעשות את זה בעצמי. – וונג ג’י שין

גם אם הייתם מאלה שהכי עמידים בפני שכירת פרילנסר, התוצאות הללו צריכות להיות מזון למחשבה. העמיתים שלך משתמשים יותר ויותר בפלטפורמות מקוונות ומשאבים אחרים כדי ליצור קשר עם אנשי מקצוע בכדי לשפר את האיכות של אתרי האינטרנט שלהם ולשפר את החוויה הכוללת עבור מבקרי האתר שלהם..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map