כיצד להכין אפליקציית משחקים בחינם באינטרנט (וכלים לתחילת העבודה)

האם תהיתם פעם מדוע אפליקציות משחקי מובייל כל כך פופולריות? יש סיבה לכך כמובן. ענף המשחקים הסלולרי נחשב כהזדמנות העסקית הרווחית והגדולה ביותר להכנסות פוטנציאליות. יותר ויותר עסקים ממנפים מאפליקציות למשחקים ניידים מכיוון ששוק המשחקים העולמי צפוי לייצר 152.1 מיליארד דולר 2019.


הנתונים הגוברים והולכים ומעודדים את העסקים לייצר אפליקציות משחקיות ניידות מאוד מרתקות לקידום המותג. מכיוון שרווחיות היא השיקול העיקרי בפיתוח אפליקציות למשחקים ניידים.

לכן, חובה ליצור משחק סלולרי עם תכונות שובה לב וממכר וחוויות משתמש מרשימות בהחלט מתווסף לרשימה זו של התכונות המבוקשות ביותר..

במאמר זה, תוכלו לחקור כיצד לייצר אפליקציית משחקים סלולרית בהצלחה. נתחיל בסיפורי הצלחה אלה כדי לקבל השראה.

אפליקציות המשחקים הניידים המוצלחים ביותר בעולם

1. קראש קנדי

ריסוק ממתקים - כיצד להכין אפליקציית משחק סלולרי בחינםמקור: מצולע

קראש הממתקים הושק ביוני 2016, ועד היום המשחק הוא עדיין האהוב על אנשים, ולא נראה עדיין שום סימני עצירה. הסוד שמאחורי ההצלחה של קנדי ​​קראש הוא הרעיון הפשוט שמאפשר לשחקנים לחזור לעוד.

בתחילה, המשחק מאפשר למשתמשים להתאים פשוט לשלושת הממתקים בצבע זהה. המשתמשים מצאו סיפוק לאחר שסיימו כל רמה. בהמשך, כאשר המשתמשים עוברים רמות שונות אז הם מתחילים לפתוח פתיחה של תכונות שונות שהם הכוח הממכר של המשחק. המשתמשים נדרשו גם לשלוח בקשות Candy Crush לחברים על ביטול נעילת חייהם. בסך הכל הצבעים, העיצוב, אפקטים של סאונד ותכונות מעניינים למדי והופכים לסיבה להצלחה של האפליקציה.

2. התנגשות החמולות

התנגשות חמולות - כיצד להכין אפליקציית משחקי מובייל בחינםמקור: Reddit

האפליקציה Clash of Clans המופעלת על ידי Supercell הפכה להיות אפליקציית המגה-מוכר של 2012. סוד ההצלחה של האפליקציה הוא פונקציה מרובת-משתתפים, משחק טוב, קונספט, גרפיקה ושימושיות. יתרה מכך, גם Clash Royale וגם Clash of Clans הניבו רווח של 635 מיליון דולר על הכנסות של 1.6 מיליארד דולר בשנת 2018..

אלה היו מעט דוגמאות לאפליקציות המשחקים הניידים המצליחות ביותר בעולם שזכו להכנסות גדולות. עכשיו אתה בוודאי חושב על יצירת אפליקציית המשחק שלך נכון? אם כן אז הנה פירוט שלם המתאר את הדרכים לייצר אפליקציית משחק בחינם בהצלחה.

כיצד להכין אפליקציית משחק בחינם

לפני שלוקח אותך ל אפליקציית המשחקים הניידים – – מסע פיתוח, בואו נסביר לכם משהו חשוב. לרוב, רבים מאיתנו יוצרים אפליקציות למשחקים ניידים בכדי לייצר הכנסה מסוימת, ולשם כך אתה זקוק לאסטרטגיית מונטיזציה ישר.

צור אסטרטגיית מונטיזציה ליישום המשחקים הנייד שלך

אם אתה יוצר את אפליקציית המשחקים הניידים שלך למטרת רווח, תחילה עליך ליצור את אסטרטגיית המונטיזציה שלך. אסטרטגיית המונטיזציה תעזור לכם להבין כיצד תוכלו להשיג תועלת מירבית מהאפליקציה.

כמו כן, כשאתה מפתח משחק סלולרי אתה משקיע עלות מסוימת, כדי לשחזר אותו, אתה חייב להיות אסטרטגיית רווחים. כדי לתכנן את אסטרטגיית המונטיזציה הזקופה, בחר מבין הדרכים הנפוצות הבאות.

 • רכישות בתוך האפליקציה – רכישה באפליקציה היא דרך טובה להרוויח רווחים משחקנים. הרכישה בתוך האפליקציה היא גישה המאפשרת לשחקנים לקנות מוצרים וירטואליים למשחק המסוים שדרכו מפתחים יכולים לייצר כסף.
 • כלול את תוכן המודעה – דרך נהדרת נוספת לייצר הכנסה מאפליקציות משחק היא פרסומת. אתה יכול לשלב מודעות עם רכישות בתוך האפליקציה. יחד שתי האסטרטגיות יפעלו בצורה מדהימה, אך דאג לכלול את המודעות הרלוונטיות ביותר, אחרת לא תקבל את התוצאות הרצויות.
 • גרסאות פרימיום – גרסאות פרימיום מאפשרות לשחקנים לקחת הדגמה של המוצר שלכם ואז לשלם אם הם רוצים להמשיך לשחק.

כלים להתחיל איתם

כדי לפתח את משחק הנייד הבא שלך, התבונן במדריך המהיר הזה שיראה לך כלים חיוניים ליצירת אפליקציית המשחק שלך.

1. מחשב

בראש ובראשונה תזדקק למערכת שתתקין עליה את מנוע המשחק. אתה יכול לקבל מחשב או Mac בשביל זה. זכור כי ישנם מנועי משחק מסוימים שעובדים רק במחשב אישי או ב- Mac, הם אינם תומכים בשתי המערכות.

2. סמארטפון

הדבר הבא שתזדקק לו הוא בהחלט סמארטפון אחד או שניים כדי לבדוק את המשחק בפלטפורמה הנדרשת שלך. אם אתה רוצה להריץ את האפליקציה שלך גם באנדרואיד וגם באייפון, כדאי להבטיח שהיא תפעל טוב בשתי הפלטפורמות.

3. חשבון מפתחים

חשבון מפתח נדרש אם ברצונך להגיש את אפליקציית המשחק שלך. הגשה בחנות Play דורשת $ 25 לכל החיים ו 99 $ לשנה עבור App Store. זה לא דומה ליצרני אפליקציות, עליכם להיות אחראים לעדכונים כדי לוודא שהמשחק פועל בכל המכשירים. זה עשוי לדרוש עדכונים חדשים שונים מדי שנה.

4. כלים לעיצוב משחק

לא משנה אם אתם מוכנים לפתח משחק דו-ממדי או תלת-ממדי, עליכם להזדקק לנכסי משחק חזקים בכדי לגרום לו להתבלט בשוק. נכסי המשחק יכולים לכלול דמויות משחק, מוסיקה, רקע ותפריטים.

5. אירוח אתרים

תלוי באופי אפליקציית המשחק, אם המשחק שלך מחייב אותך לאחסן נתונים באופן מקוון כמו פרופילי משתמשים, היסטוריית פעילויות וכו ‘, יש צורך באירוח אתרים אמין. האירוח יכול להגיע בהרבה צורות, מאחסון בסיס נתונים לביצועי שרת, מה שאתה צריך תלוי מאוד בפונקציה שאתה מפתח.

אחרת, אם אפליקציית משחק לא מקוונת רגילה עצמאית כמו טטריס, היא לא צריכה שום דבר.

6. מנוע משחק

מנוע המשחק הוא הכלי החשוב ביותר לפיתוח אפליקציית המשחקים הניידים שלכם. ישנם מנועי משחק שונים הזמינים בשוק בהתאם לדרישות אפליקציית המשחק שלך; אתה יכול לבחור בין מנוע המשחקים הבסיסי ביותר והמתוחכם ביותר.

אתה יכול לקטלג את מנוע המשחק שלך בהתבסס על התכונות הבאות:

תבנית משחק

תבנית המשחק היא הדרך להתחיל. זה לא מאפשר לך לבצע מספר שינויים למעט תווים, מוסיקה ורקע. לבחירת תבניות המשחק תוכלו לבדוק פתרונות מקוונים רבים כמו AppyPie או ChupaMobile.

בנוסף, יש מעט תבניות משחקי וורדפרס שיעזרו למתחילים, כמה דוגמאות טובות מוזכרות להלן:

תבנית אפליקציות משחק לנייד ארקייןארקיין תבנית אפליקציות משחק סלולרי

ארגן את תבנית המשחק הוורדפרס החזקה כוללת תכונות ואפשרויות פנטסטיות ליצירת קהילות משחק מאסיביות. זו תבנית טובה למי שרוצה ליצור טורנירים ומלחמות קבוצות. התכונות העיקריות של תבנית ה- Arcane הן:

 • מלחמות צוות קלות ויצירת טורנירים
 • פרופילי משתמש מותאמים אישית
 • דפי צוות מותאמים אישית
 • צורות חזיתיות
 • עיצוב מגיב לחלוטין
 • מלחין חזותי PB
 • אפשרויות כותרת תחתונה
 • צבעים ללא הגבלה
 • אפשרויות SEO
 • תואם לדפדפן צולב
 • תמונות וסמלים מונפשים
 • התקנה בלחיצה אחת

תבנית משחק סלולרי eSporteSport תבנית אפליקציות משחק סלולרי

eSport היא תבנית נוספת לאתר המשחקים שמתאימה למתחילים. זה מגיע עם חומר מוכן לשימוש ללא דופי המאפשר לך לעשות דברים בדרך שלך תוך עדכון המראה שלה כמו שאתה רוצה. eSport מציע תכונות חזקות הכוללות: משחקים ללא הגבלה, אביזרים, שחקנים וסליידרים, מדור נותני חסות, רשימת התכונות עשויה להיות בלתי נגמרת.

גרור ושחרר

למתחילים, גרירה ושחרור היא גישה מתאימה. זה מספק לך רשימת פעולות ואתה רק צריך להחיל אותה על חפצי המשחק שלך. נניח, אם אתם מפתחים ריבוע דו ממדי אז גישת הגרירה והשחרור תפנה אתכם לכמה כיוונים. זה יראה לך שאם תלחץ על מקש ספציפי, הכיכר שלך תתחיל לבצע קפיצות.

תסריט חזותי

סקריפטים חזותיים הם תהליך קל המספק את המתקן לקוד ללא קידוד. זהו פיתרון מתקדם המאפשר לך ליצור צמתים המייצגים פעולות עבור חפצי המשחק שלך. זה מציג תרשים המייצג כל פעילות שמתרחשת בחלון המשחק שלך.

קידוד

כעת התכונה החשובה ביותר במנוע המשחק היא קידוד. אם אתה רק רוצה לפתח אפליקציה למטרת ההשתכרות, אתה יכול לבחור במנוע משחק שמציע שפת סקריפט פשוטה שקל להבנה למתחילים. עם זאת, אם אתה רוצה לראות את עצמך כמפתח מקצועי, עליך להתחיל ללמוד כיצד לבצע קוד ליישום משחק.

קרא טיפים מאת @CubixWorldwide – הכלים ותבניות המשחק להכנת אפליקציית משחק בחינם. ספר לחבר

דוגמאות למנועי משחק

כמו שהוזכר קודם לכן, מנוע המשחק הוא הדבר החשוב ביותר בעת ביצוע אפליקציית המשחק שלכם. אם אין לך מושג איזה מנוע משחק הכי מתאים לך, תסתכל במהירות על כמה המלצות.

1. GameSalad

סלט משחק - דוגמה למנוע משחקמקור VB

זו דרך טובה למתחילים. GameSalad כולל תפריט גרירה ושחרור עם ממשק אינטואיטיבי. החלק הטוב ביותר הוא שהוא מכיל צופה בנייד המאפשר לך לבדוק את המשחק שלך במכשירים שונים.

2. BuildBox

BuildBox - דוגמה למנוע משחקמקור: BuildBox

BuildBox הוא מנוע משחק חדש ורשם 100 משחקים באמצעות הפלטפורמה שלהם ומעט מהמשחקים השיגו הורדות מובילות בחנות האפליקציות כולל ה- Line Zen ו- Color Switch. BuildBox כוללת מספר תכונות הכוללות גרירה ושחרור, תבניות משחק, ממשק משתמש נהדר, גרפיקה דו-ממדית (ספריטס) ואנימציה.

3. סטודיו GameBuilder

סטודיו Gamebuilder - דוגמה למנוע משחקמקור: סטודיו Gamebuilder

סטודיו GameBuilder עושה שימוש בכתיבת סקריפט חזותית לכן, כדי להתחיל איתו אתה צריך לבדוק הדרכות וידאו רק כדי לקבל את היסודות. סטודיו GameBuilder מכיל את התכונות הבאות: עורך ויזואלי, פיזיקת משחק, שוק תוספים, הדרכות טובות, הנפשות דו מימד.

4. CryEngine

Cry Engine - דוגמה למנוע משחקמקור: Cry Engine

CryEngine הוא מנוע משחק של כל אחד, המספק למשתמשים את קוד המקור המלא של המנוע יחד עם תכונות שלמות ללא תמלוגים, ללא התחייבויות וללא דמי רישיון בתמורה. תכונות ה- CryEngine כוללות ארגז חול וכלים, חזותיים, דמויות ואנימציות, פלטפורמות ואודיו / פיזיקה.

5. גודוט מנוע

מנוע גודוט - דוגמה למנוע משחקמקור: GitHub

מנוע Godot הוא מנוע משחק מתקדם וחזק. זהו מנוע משחקי קוד פתוח רב-פלטפורמות, דו-ממדיות ותלת-ממדיות. Godot Engine מספק ערכה של כמה כלים מפורטים הכוללים צמתים למגוון התנהגויות בהתאמה אישית, מערכת סצינות גמישה, עורך חזותי, עריכה חיה וכלים מותאמים אישית אחרים. זו דרך טובה ליצירת אפליקציות משחק סלולריות מקצועיות במיוחד.

השתמש במנועי משחק אלה כדי ליצור אפליקציות משחק בחינם >> GameSalad, BuildBox, CryEngine וכו ‘. גלה עוד. ספר לחבר

היה מוכן ליצור את אפליקציית המשחק הבאה שלך

משחקי מובייל מעניינים מספיק לא רק עבור השחקנים אלא גם עבור המפתחים. אם אינך שוקע יותר מדי בתהליך הפיתוח, קיימות פלטפורמות זמינות שאינן דורשות קידוד ותוכל ליצור מוצר מופלא בעזרת כמה תבניות מוכנות..

במקרה, אם פיתוח המשחק הוא התשוקה שלך, אתה יכול ללמוד לקוד עם מיליוני משאבים מקוונים זמינים. הקדש זמן ליצירת אפליקציית המשחקים הניידים הגדולה ביותר הבאה ותיהנה מהיצירה שלך. זה יכול להוות סיכוי להפוך את אפליקציית המשחק הנייד שלך לעסק רווחי.

רמז ראזזן הוא עוזר מנהל – שיווק דיגיטלי ב- Cubix, חברת תוכנה ופיתוח מוצרים ידועים בוושינגטון. הוא מתמחה בשיווק בתשלום, SEO ו- SMM וביקורות אתרים כדי לעזור לאתרים לבצע ביצועים טובים יותר. התחבר עם Rameez ב לינקדאין.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map