SiteGround vs BlueHost Review 2020: کدام یک میزبان وب سریع و قابل اعتماد است؟

0

آیا شما کنجکاو هستید که کدام یک را انتخاب کنید وقتی می آید SiteGround در مقابل BlueHost?


اگر فقط می خواهید یک وبلاگ را راه اندازی کنید ، برنامه اصلی این ارائه دهندگان به خوبی برای شما مناسب هستند اما سردرگمی این است که کدام یک را انتخاب کنید. هر دو معروف ، شناخته شده و مشهور در لیست توصیه های WordPress.org هستند.

هر دو شرکت گزینه های مقیاس پذیر را ارائه می دهند به گونه ای که اگر وبلاگ شما رشد کند ، می توانید به راحتی به برنامه مدبرانه تغییر دهید.

BlueHost متعلق به EIG است که بزرگترین گروه در هاستینگ وب است در حالی که SiteGround به عنوان یک بازیکن مستقل فعالیت می کند و توسط افراد باهوش فناوری اداره می شود.

حوزه تخصصی:

SiteGround: آنها به دلیل زیرساخت های پیشرفته ، ابتکارات امنیتی و ابزارهای ساخت داخل مانند SuperCacher ، سرور سرعت NGINX و سیستم پشتیبان شناخته شده اند..

به شما امکان می دهد یک مرکز داده را در سراسر جهان ، سرورهای حساب کاربری و سرورهای فعال شده با SSD انتخاب کنید.

BlueHost: این یک راه حل جذاب برای وب سایت های جدید محسوب می شود.

این شرکت تمایل دارد تخفیف های بیشتری را به طور مکرر ارائه دهد.

خلاصه سریع

شرکت BlueHost در سال 2003 تأسیس شد و در سال 2010 توسط EIG به دست آورد. این شرکت به شکلی کاملاً رشد می کند و اکنون بیش از 2 میلیون مشتری دارد. آنها همچنین به دلیل خدمات سریع و تخفیف های خود که به عنوان یک انتخاب خوب برای وبلاگ نویسان جدید شناخته می شوند ، شناخته شده اند.

SiteGround از سال 2004 وارد کشور شده و به دلیل زیرساخت های استثنایی و مراقبت از مشتریان شناخته شده است. آنها ابزارهای مختلف داخلی تولید می کنند تا خدمات خود را سریعتر و ایمن تر کنند. در حال حاضر شرکت ارائه دهنده میزبان اساسی در سطح شرکت و میزبان بیش از 500K دامنه.

بنابراین اگر سردرگم هستید و نمی دانید کدام یک بهترین ارائه دهنده میزبانی وبلاگ شما را اثبات می کند ، در اینجا ما داستان داخلی را با مقایسه سر به سر نشان می دهیم.

SiteGround و BlueHost Review 2020

فن آوری

اتخاذ آخرین فن آوری نشان می دهد که این شرکت بیشتر متعهد به خدمت رسانی به مشتریان خود با اطمینان بیشتر است. تیم توسعه دهنده SiteGround همواره تلاش می کنند چیزی منحصر به فرد را به مشتریان خود ارائه دهد ، در نتیجه آنها SuperCahcer ، سیستم پشتیبان خود ، HTTP / 2 ، نظارت فعال ، فناوری سرور NGNIX و موارد دیگر را ارائه می دهند..

SiteGround امنیت را در اولویت قرار داده و به طور مكرر تكه های مختلف امنیتی را برای ساختن فایروال جامد معرفی می كند. بدون شک آنها تمام تلاش خود را برای معرفی سیستم ضد هک برای محافظت از شما انجام می دهند اما کاربر نیز باید از اقدامات خود اقدامات احتیاطی را انجام دهد. در اینجا نحوه ایمن سازی وبلاگ وردپرس را بخوانید.

از طرف دیگر ، BlueHost یک بازیکن متمرکز فن آوری نیست. آنها تمایل دارند به جای بهبود زیرساخت های خود ، بیشتر روی بازاریابی متمرکز شوند. تاکنون آنها هیچ نوع ابزار داخلی را معرفی نکرده اند و تعداد بسیار کمی از مراکز داده را دارند. به نظر می رسد آنها نیازهای میزبانی فردی و مشاغل کوچک را هدف قرار داده اند.

SiteGround با افتخار مشخصات سرورهای خود را ارائه می دهد. آنها از CPU V3 Intel Xeon E5-2690 استفاده می کنند. این سرورها همچنین با رم 265 گیگابایتی و درایوهای حالت جامد با استفاده از RAID 10 مسلح شده اند. کانتینر لینوکس با افزایش خواندن ، سرورها را کارآمدتر می کند & سرعت نوشتن و 2 برابر قدرت پردازنده. در حالی که BlueHost مشخصات سرور خود را فاش نکرد. حتی وقتی صحبت می کنیم آنها به سادگی از افشای اطلاعات سرور خودداری می کنند.

برنده: SiteGround

درایوهای SSD

ممکن است درباره درایوهای حالت جامد بشنوید. برخلاف درایوهای Spinning ، SSD در انجام عملیات (خواندن و نوشتن) سریعتر و کارآمد است. به همین دلیل بسیاری از شرکت ها برای ارائه کارایی با سرعت بالا ، از سرورهای SSD استفاده کردند.

SiteGround یکی از بهترین ارائه دهندگان میزبانی SSD است. درایوهای حالت جامد به آنها کمک می کنند تا نسبت به میزبان وب سنتی ، راه حل میزبانی وب سریع و مطمئن را ارائه دهند.

در حالی که BlueHost به زیرساخت های سنتی آنها بستگی دارد و داده ها را روی درایوهای چرخش ذخیره می کنید. اگرچه ، آنها قبل از SiteGround مشغول به کار هستند اما هنوز تغییرات لازم را ایجاد نکرده اند.

برنده: SiteGround

BlueHost

SiteGround

وقت تمام وقت

Uptime به معنای دسترسی سایت شما از طریق اینترنت است. آیا تصور می کنید که سایت خود را روی سرور هر ارائه دهنده هاستینگ میزبانی کنید که متعهد به ارائه حداکثر بروزرسانی نباشد؟ البته که نه. و downtime بدان معنی است که سایت شما توسط بازدید کنندگان آنلاین قابل دسترسی نیست. بنابراین ، به این معنی است که بروزرسانی بسیار مهمتر از سرعت سایت است و این باید در انتخاب میزبان وب اولویت اصلی شما باشد.

Bluehost

BlueHost بد نیست وقتی زمان هر دو شرکت را با هم مقایسه کنیم اما همانطور که در زیر می بینید که در زیر وب سایت ما که در سرورهای Bluehost میزبان است ، اخیراً با خرابی مواجه شده اید ، بنابراین زمان بروزرسانی 24 ساعت گذشته 99.97٪ است. زمان خرابی تقریباً 4 دقیقه می ماند و این بدان معنی است که مشتریان نمی توانند در طی این 4 دقیقه وب سایت شما را خریداری یا مرور کنند.

Uptimerobot همچنین آمار زمان پاسخ سایت را ارائه می دهد. در زیر می بینید که میانگین زمان بروز رسانی بسیار کم است که شگفت انگیز است اما شما یک سنبله بزرگتر وجود دارد که نشان می دهد در بعضی از زمان ها سایت تقریباً 4 تا 5 ثانیه برای پاسخگویی طول می کشد. با این وجود نتایج قابل قبول است زیرا فقط چند مورد وجود دارد که سایت زمان پاسخگویی را می گیرد.

جزئیات گزارش به موقع BlueHost

SiteGround

از طرف دیگر ، سایت تست ما در SiteGround با هیچ خرابی روبرو نشده است. در زیر آمار نشان می دهد که در طی 30 روز گذشته بصورت آنلاین بوده است و هیچ قطع خبری وجود ندارد. هم اکنون ، HostingSprout.com در سرورهای SiteGround نیز میزبانی می شود. و ما بسیار راضی هستیم زیرا طی 4 ماه گذشته با هیچگونه خرابی روبرو نبودیم که نشان می دهد آنها در کیفیت خدمات کاملاً سازگار هستند.

اگر در مورد مدت زمان پاسخگویی SiteGround صحبت کنیم ، در این دوره بسیار رضایت بخش تر از Bluehost است. همانطور که می بینید سایت آزمون ما فقط به طور میانگین 282.09ms پاسخ می دهد. همچنین ، سنبله های کوچکتر در نمودار نسبت به BlueHost وجود دارد و حداکثر حداکثر سنبله تقریباً 2 ثانیه است که قابل قبول است. بنابراین این بدان معنی است که Siteground نه تنها برای زمان به موقع شگفت انگیز است بلکه در زمان پاسخ نیز بسیار خوب است.

آمار به موقع سایت سایت

برنده: SiteGround

BlueHost

SiteGround

نتایج تست سرعت

نکته مهم دیگر در هنگام انتخاب بهترین شرکت میزبان وردپرس ، سرعت است. اگرچه افزونه ها و خدمات بسیاری وجود دارد که در بهبود سرعت سایت مانند W3 Total Cache و CDN و غیره مفید هستند اما سرعت بسیار زیاد به کیفیت سرورهای میزبانی بستگی دارد. و برای آن ، ما تست های سرعت را انجام دادیم تا اندازه گیری کدام یک از ارائه دهندگان سریع میزبانی را انجام دهیم.

اگرچه ، هر دو ارائه دهنده هاست سرعت بسیار سریع را ارائه می دهند اما Siteground سرعت کمی در بارگیری سایت دارد. به همین دلیل است که باید به سرعت به سایت Site بروید. علاوه بر این ، با توجه به اینکه Siteground دارای چندین مزیت فن آوری برای سرعت مانند SSD ، SuperCacher ، HTTP / 2 و NGINX و غیره است ، بنابراین SiteGround به احتمال زیاد از نظر سرعت نیز سازگارتر خواهد بود..

BlueHost

تست سرعت پینگدوست BlueHost

SiteGround

تست تست SiteGround Pingdom

برنده: SiteGround

تست LoadImpact

بار را مهمتر کنید زیرا این امر نه تنها بر موقعیت شما در رتبه بندی موتورهای جستجو بلکه تجربه مشتری تأثیر می گذارد. آ نظر سنجی توسط Akamai گرفته شده است نشان می دهد که بسیاری از کاربران می خواهند یک وب سایت زیر 2 ثانیه بارگیری شود در حالی که 40 درصد کاربران بیش از 3 ثانیه صبر نمی کنند. علاوه بر این ، آنها همچنین خاطرنشان كردند كه مشتریان نسبت به سایتهایی که بارگیری سریع دارند ، وفاداری نشان می دهند. بنابراین ، این بدان معنی است که زمان بار یکی از کلیدهای موفقیت است.

آزمون BlueHost LoadImpact

هنگامی که کاربران مجازی را در سایت تست خود به میزبانی Bluehost ارسال می کنیم ، ما از دیدن نتایج خوشحال می شویم. زیرا سرورهای آنها به تدریج عملکرد بهتری دارند زیرا تعداد کاربران بیشتری در سایت وجود دارد. فقط در شروع زمان زمان می برد و پس از آن نیز ثبات وجود دارد و در بیشتر اوقات زمان زیر 1 ثانیه می ماند.

تست BH LoadImpact

تست SiteGround LoadImpact

و اگر آمار SiteGround را ببینیم ، هیچ سنبله ای وجود ندارد که سرور آنها مانند BlueHost 2 ثانیه در شروع کار طول بکشد. زمان بارگذاری SiteGround حتی اگر تعداد کاربران مجازی بیشتری در سایت وجود داشته باشد ، زیر بار دوم باقی نمی ماند. هر دو با مقایسه آمار تحمل بار بسیار نزدیک هستند. از آنجا که SiteGround تجربه کاملاً کاملی را ارائه می دهد و هیچ سنبله ای وجود ندارد ، بنابراین آنها برنده این دور هستند.

SG میزبان تست LoadImpact

برنده: SiteGround

BlueHost

SiteGround

خدمات پشتیبانی

بنابراین مشکلی در اواسط شب به شما وارد می شود و شما فکر نمی کنید که چگونه آن را حل کنید؟ بهترین راه این است که با ارائه دهنده هاست خود تماس بگیرید. زیرا آنها بهتر وضعیت را اداره می کنند. اما اگر در آن زمان در دسترس نباشیم ، چه می شود؟ به همین دلیل لازم است که بررسی کنید که آیا 24/7 در دسترس هستند.

اگر در مورد SiteGround صحبت کنیم ، مطمئناً 24/7 در دسترس هستند. برای بازکردن یک گفتگوی زنده ، تماس تلفنی یا ارسال بلیط به کمک نیاز دارید. هر زمان که نیاز به کمک داشتیم از طریق چت زنده با آنها تماس می گیریم و در مدت 1 دقیقه شخص برای کمک ظاهر می شود. کارکنان بسیار سریع آگاه و پاسخگو هستند. علاوه بر این ، رابط چت آنها ملایم به نظر می رسد.

همچنین به آموزش های ویدئویی و پایگاه دانش که پر از راهنما و مقاله های آموزنده است دسترسی دارید. علاوه بر این ، برای سهولت کاربر ، آنها آموزشها را به صورت WordPress ، Joomla ، Drupal و Magento و غیره طبقه بندی می کنند..

BlueHost همچنین به دلیل خدمات پشتیبانی سریع خود شناخته شده است و به دلیل پشتیبانی مشتری از خدمات 24/7 در دسترس است. اما وقتی مسابقه SiteGround vs BlueHost وجود دارد ، بدون شک می توان گفت SiteGround سریعتر است. فقط قبل از خرید برنامه میزبانی با آنها در ارتباط با چت تماس بگیرید ، تفاوت عمده ای را مشاهده خواهید کرد.

وقتی چت زنده را باز می کنید ، BlueHost تقریباً 6-10 دقیقه طول می کشد تا به آن متصل شوید. این یک مدت طولانی نیست ، اما مدت زمان پایین تر نیز مناسب است زیرا هیچ کس وقت کافی برای صبر کردن را ندارد تا اینکه شخص در انتهای دیگر وقت خود را برای کمک به سالک بدست آورد. همچنین می توانید از طریق ایمیل ، تلفن و با ارسال بلیط با تیم پشتیبانی مشتری Bluehost تماس بگیرید. علاوه بر این ، می توانید چگونه دانش آموزان و راهنماها را از پایگاه دانش جستجو کنید.

اگرچه ، هر دو در تلاش هستند تا در خدمت مشتریان به بهترین وجه خود باشند اما SiteGround یک کار بهتر از BlueHost انجام می دهد.

برنده: SiteGround

مقایسه ویژگی های میزبانی سایت SiteGround vs Bluehost

فضای ذخیره سازی

فضای ذخیره سازی مکانی است که می خواهید تصاویر ، محتویات صفحات وب ، audios و فیلم ها را ذخیره کنید. بنابراین به چه میزان ذخیره نیاز دارید؟ بستگی به نوع وب سایت شما می خواهید میزبان کنید.

خوب اگر می خواهید یک وب سایت میزبانی کنید که در آن فقط مقالات را منتشر می کنید ، به فضای بیشتری احتیاج ندارید ، زیرا 10 گیگابایت برای سالها کافی است. اما اگر فیلم ، تصاویر و پست های گرافیکی زیادی ارسال می کنید ، فضای بیشتری را در نظر بگیرید.

SiteGround کمی محدود است و در برنامه StartUp 10 گیگابایت فضای لازم را ارائه می دهد. از طرف دیگر ، با BlueHost ، دیگر نیازی به مراقبت از ذخیره سازی ندارید زیرا آنها در برنامه اصلی 50 گیگابایت را ارائه می دهند.

برنده: BlueHost

BlueHost

SiteGround

پهنای باند / تعداد بازدید کنندگان

این مربوط به تعداد افرادی است که می توانند در یک ماه به سایت شما مراجعه کنند. بسیاری از شرکت های صنعت حتی با برنامه های اساسی به بازدید کنندگان نامحدود اجازه می دهند. پهنای باند نامحدود سایت شما را در صورت وقوع سنبله ترافیک غیر منتظره زنده نگه می دارد.

BlueHost برای همه برنامه های خود پهنای باند بی اندازه ای را ارائه می دهد ، بدین معنی که محدودیتی در تعداد بازدید کنندگان وجود ندارد اما وقتی شما منابع زیادی را مصرف می کنید ، آنها برای شما ایمیل ارسال می کنند تا میزان استفاده را کاهش دهند..

ما هرگز با چنین حادثه ای روبرو نیستیم زیرا آنها پهنای باند کافی برای اداره وب سایت های سطح کوچک را ارائه می دهند. اما توصیه می کنیم وقتی سایت شما بزرگتر می شود ، سعی کنید به برنامه بالاتر بروید.

از طرف دیگر SiteGround ، تعداد بازدید کنندگان / ماه را محدود کنید. آنها اجازه می دهند 10،000 بازدید / ماه. بنابراین ، اگر تازه قصد راه اندازی وب سایت را دارید ، این می تواند کافی باشد.

برنده: BlueHost

سرویس ذخیره سازی

برای اینکه وبلاگ سریعتر شود وبلاگ نویسان از افزونه های کش مانند W3 total cache استفاده می کنند. این افزونه بسیار عالی کار می کند و قبل و بعد از استفاده از این تفاوت اساسی وجود دارد. به همین ترتیب ، برخی از شرکت ها ابزارهای ویژه خود را ارائه می دهند تا خدمات سریعتر ، روان و پاسخگو سریعتر انجام شود.

 • ممکن است دوست دارید افزونه های Essential WordPress را بخوانید

تیم توسعه دهنده SiteGround با معرفی SuperCacher کار بسیار خوبی انجام داده است. این یک اختراع درون خانه است که می تواند گزینه های مختلفی برای پنهان کردن سایت را فعال کند. در ابتدا ، انبارهای محتوای استاتیک را تولید می کنند. گزینه دوم بسیار مؤثر است که محتوای پویا مانند خروجی HTML را ذخیره می کند.

گزینه بعدی با عنوان Memcached شناخته می شود که معادن پایگاه داده را ذخیره می کند. این شرکت همچنین گزینه خاصی را برای Cloud و برنامه های میزبانی اختصاصی معرفی کرده است.

در این مسابقه SiteGround vs BlueHost ، BlueHost رقیب هیچ یک از ابزارهای ساخته شده خود را برای سریعتر کردن خدمات خود ارائه نکرد. اگرچه ، SiteGround فقط یک گزینه SuperCacher را به کاربران برنامه StartUp خود ارائه می دهد اما هنوز هم ارزش استفاده دارد.

برنده: SiteGround

انتخاب مراکز داده

برخی از شرکت های میزبان وب کنترل در انتخاب مشتری را در اختیار مشتری قرار می دهند. این عامل می تواند در بهبود سرعت سایت شما نقش داشته باشد. هنگامی که شما یک مرکز داده را در نزدیکی مخاطبان / مشتریان هدف خود انتخاب می کنید ، آن را امکان تحویل سریع مطالب فراهم می کند.

فرض کنید ما دارای ترافیک مستقر در ایالات متحده هستیم ، بنابراین انتخاب یک مرکز داده واقع در ایالات متحده ممکن است تصمیم خوبی باشد. به طور معمول اگر در حال راه اندازی سایت تجارت الکترونیکی هستید این گزینه خوب است زیرا در این نوع وب سایت ها می توانید مخاطبان مورد نظر خود را بهتر قضاوت کنید.

SiteGround به مشتریان اجازه می دهد تا مراکز داده را انتخاب کنند. آنها 5 مرکز دیتا را ارائه می دهند که در موقعیت استراتژیک برای خدمت به مشتری از هر نقطه جهان (ایالات متحده ، آسیا و اروپا) قرار دارند. علاوه بر این ، آنها امکان انتخاب مرکز داده را حتی اگر شما برنامه ابتدایی را خریداری می کنید (StartUp).

در حالی که BlueHost به مشتریان خود اجازه نمی داد که دیتاسنتر را انتخاب کنند. آنها فقط یک مرکز داده مستقر در ایالات متحده برای مشترکین میزبان مشترک دارند که شرکت میزبان وب سایتهای مشتری خود است.

برنده: SiteGround

BlueHost

SiteGround

MySQL & بانکهای اطلاعاتی PostgreSQL

ممکن است شما از پایگاه داده ها آگاه باشید. اینها در میزبانی وب بسیار مهم هستند زیرا بدون پایگاه داده نمی توانید وب سایت خود را اداره کنید. به طور کلی ، یک پایگاه داده در هر وب سایت ایجاد می شود. داشتن مقادیر بیش از حد پایگاه داده می تواند کار شما را ساده تر کند و شانس هایی وجود دارد که شاید در سفر به وبلاگ نویسی به شما نیاز بیشتری داشته باشید.

اگر تازه وارد هستید ، دچار سردرگمی نشوید زیرا اکنون میزبانی وب سهولت زیادی را ارائه می دهد و پایگاه داده ها به صورت خودکار ایجاد می شوند. شما فقط روی سایت خود تمرکز می کنید.

SiteGround تعداد نامحدودی از MySQL و PostgreSQL را در تمام برنامه های خود ارائه می دهد و می توانید آنها را به ترتیب از طریق phpMyAdmin و phpPgAdmin مدیریت کنید. در حالی که BlueHost بدون در نظر گرفتن نوع از 20 پایگاه داده پشتیبانی می کند.

برنده: SiteGround

.پرونده htaccess

“.htaccess” کنترل بیشتری را در دستان شما قرار می دهد. با کمک این فایل ، می توانید آدرس های IP خاص را محافظت ، مجاز و مسدود کنید. علاوه بر این ، برای ایجاد تغییر مسیرها و صفحات خطا ، و غیره استفاده می شود. شما ممکن است قبل از ایجاد و ویرایش این پرونده به مهارت فنی نیاز داشته باشید.

هر دو ارائه دهنده هاستینگ به کاربران این امکان را می دهند تا پرونده .htaccesss را روی سرور بارگذاری کنند. می توانید پرونده .htaccess را آزادانه ایجاد و ویرایش کنید.

برنده: کراوات

صفحه کنترل

ارائه کنترل پنل توسط ارائه دهنده میزبان مکانی است که می توانید دامنه ها ، زیر دامنه ها ، حساب های FTP ، حساب های پشتیبان و ایمیل و غیره را مدیریت کنید. علاوه بر این ، همچنین آمارهای مختلف مربوط به فضای ذخیره سازی ، پهنای باند و پایگاه های داده را نشان می دهد..

هر دو SiteGround و BlueHost cPanel را ارائه می دهند که عملکردی فوق العاده آسان است و حتی اگر تازه کار باشید ، شما را گیج نمی کند. SiteGround cPanel بسیار تمیز است و به بخش های مختلفی از جمله دامنه ، نصب خودکار ، پایگاه داده و امنیت و غیره تقسیم می شود..

علاوه بر این ، SiteGround با افزودن ابزارهای وردپرس و جوملا در cPanel کمی به اینجا رسید که در آن می توانید جنبه های مختلف سایت وردپرس و جوملا خود را مانند بروزرسانی های خودکار ، فعال کردن SuperCacher و ابزار ابزارها و غیره مدیریت کنید. در اینجا به SiteGround cPanel نگاه کنید.

از طرف دیگر ، BlueHost نیز کار بسیار خوبی انجام می دهد و با یک cPanel تمیز و رنگارنگ همراه است. آنها همچنین ابزارهای WordPress را برای انجام عملیات مختلف از طریق یک مکان اضافه کردند. به راحتی می توانید به ابزارهای امنیتی ، بانک اطلاعاتی ، برنامه نویسی و وب سایت دسترسی پیدا کنید. در اینجا نگاهی به Snap BlueHost در زیر می بینید.

برنده: کراوات

BlueHost

SiteGround

نصب برنامه

بنابراین چگونه می توانید برنامه های وب مانند وردپرس را نصب کنید. اخیراً یک حساب میزبانی ابری از یک ارائه دهنده هاستینگ خریداری کرده ایم و پس از خرید متوجه شدیم که در خطوط فرمان کار می کند. فقط برای نصب وردپرس باید چندین دستور بنویسیم. خیلی از وقت ما طول می کشد.

هر دو شرکت ، SiteGround و BlueHost در صفحه کنترل خود (cPanel) نصب 1-کلیک را ارائه می دهند. SiteGround نصب کننده Softaculous را فراهم می کند که امکان نصب 1 کلیک را برای بیش از 400 اسکریپت مانند WordPress و Joomla و غیره فراهم می کند..

برای نصب وردپرس با نصب 1 کلیک کافیست روی نماد وردپرس در cPanel کلیک کنید یا روی Softaculous کلیک کنید و سپس WordPress را انتخاب کنید.

در حالی که BlueHost برای نصب 1 کلیک بازار Mojo را در cPanel خود ادغام می کند. در کنترل پنل میزبان بر روی نصب یک کلیک کلیک کنید و تعداد اسکریپت ها را برای نصب خودکار مانند WordPress ، Joomla و سایر برنامه ها مشاهده خواهید کرد.

برنده: کراوات

حسابهای ایمیل

هنگام ایجاد یک وب سایت ، ایجاد آدرس ایمیل با نام تجاری خود بسیار ضروری است. به عنوان مثال ، اگر نام سایت شما bestmotors.com است ، می توانید مانند آدرس ایمیل درست کنید [ایمیل محافظت شده]

علاوه بر این ، یک آدرس ایمیل با نام سایت شما (نام تجاری) به جایGmail ،Outlook باعث ایجاد اعتماد به نفس در ذهن مشتری می شود. بنابراین ، این یک ویژگی ضروری است.

BlueHost برای هر حساب 5 حساب ایمیل و 100MB ذخیره سازی ارائه می دهد. در حالی که SiteGround به کاربران خود اجازه می دهد تعداد نامحدودی حساب ایمیل ایجاد کنند و هیچ محدودیتی در ذخیره ایمیل وجود ندارد.

هر دو آنها یکپارچه سازی ایمیل را ارائه می دهند همچنین پروتکل های POP و IMAP وجود دارد که به کاربر در خواندن ایمیل از طریق برنامه مانند Outlook کمک می کند.

برنده: SiteGround

بیایید رمزگذاری کنیم

هنگام کار آنلاین ، باید از داده های مشتری خود محافظت کنید. برای این کار ، شما باید پروتکل SSL را پیاده سازی کنید. از گواهینامه SSL برای رمزگذاری داده های مشتری مانند شماره کارت اعتباری ، تلفن و آدرس ایمیل و غیره استفاده می شود. در ابتدا ، برای کسانی که مراحل ثبت نام را ارائه می دادند یا وب سایت های تجارت الکترونیکی را اداره می کردند ، مهم بود..

اما اکنون این یک بخش اساسی برای هر نوع وب سایت می شود و گوگل همچنین به برخی از سایت هایی که SSL را پیاده سازی می کنند ، امتیاز بالایی را می دهد. با پیکربندی برخی تنظیمات می توانید SSL رایگان را از طریق CloudFlare دریافت کنید. بنابراین راه حل آسان برای فعال سازی SSL چیست؟?

برخی از شرکت های هاستینگ به دلیل سهولت در استفاده کاربر ، SSL رایگان ارائه می دهند که فقط با یک کلیک قابل فعال سازی است. BlueHost و SiteGround هر دو ویژگی کنترل رمزگذاری SSL را در کنترل پنل خود ارائه می دهند ، جایی که فقط باید چند کلیک کلیک کرده و از سایت خود محافظت کنید. بدون تنظیمات نیاز دارد.

برنده: کراوات

جداسازی حساب – بهبود امنیت سایت و محافظت از منابع خود

این فناوری به روشی است که با هر حساب به عنوان یک حساب جداگانه رفتار می شود. به طور معمول در مورد خدمات میزبانی گران مانند VPS و اختصاصی و غیره این اتفاق می افتد. با توجه به خدمات مشترک ، این احتمال وجود دارد که اگر یک حساب کاربری آسیب پذیر باشد ممکن است بر دیگران تأثیر بگذارد. اما SiteGround با کمک BaseOS یک محیط منزوی ایجاد کرد. اگر به نوعی حسابی آسیب پذیر شود ، متجاوز نمی تواند به دیگران دسترسی داشته باشد.

علاوه بر این ، مانند گوگل ، آنها مکانیزم بررسی هک و هشدار به شما را ایجاد می کنند ، زیرا وقتی گوگل وب سایت دارای آسیب پذیری را مشاهده می کند ، با علامت گذاری که باعث کاهش ترافیک می شود ، به همه می گوید..

علاوه بر این ، SiteGround به تازگی Hackalert را معرفی می کند که روزانه سایت شما را اسکن می کند و درباره مسائل امنیتی ایمیلی برای شما ارسال می کند. آنها همچنین برای مقابله با حمله بی رحمانه سیستم 1 هاوک را توسعه می دهند. آنها در صورت بروز مشکل ، پشتیبانی کاملی را ارائه می دهند. همه این اقدامات احتیاطی نشان می دهد که شرکت امنیتی امنیت را به عنوان اولویت خود در نظر گرفته است.

اگر در مورد BlueHost صحبت کنیم ، آنها چنین احتیاط هایی انجام نمی دهند و یک ابزار داخلی برای محافظت از سرورهای خود راه اندازی نکرده اند. بله ، آنها فیلترهای اسپم و اسپم را برای مبارزه با هکرها ارائه می دهند. اما آنها برای ارتقاء امنیت سایت که 95 دلار در سال هزینه می کند ، همچنان از ابزارهای برتر مانند SiteLock تبلیغ می کنند.

برنده: SiteGround

BlueHost

SiteGround

پشتیبان گیری

کار آنلاین و بدون تهیه نسخه پشتیبان بسیار خطرناک است. زیرا گاهی اوقات بازیابی نسخه پشتیبان ، تنها راه درست کردن همه چیز است. بسیاری از شرکت های میزبان خدمات پشتیبان گیری روزانه ، هفتگی یا ماهانه رایگان ارائه می دهند.

وقتی پشتیبان تهیه می کنید و در مقطعی از زمان سایت شما با بدافزارها و کدهای مخرب اشتباه گرفته می شود ، می توانید به راحتی نسخه پشتیبان تهیه کنید تا سایت از مشکلات خود خارج شود.

SiteGround یک نسخه از نسخه پشتیبان روزانه رایگان تهیه می کند ، اما اگر می خواهید این نسخه پشتیبان را بازیابی کنید ، باید 39.95 دلار بپردازید. بنابراین این یک سرویس رایگان نیست.

از طرف دیگر ، با BlueHost ، می توانید بصورت پشتیبان روزانه ، هفتگی و ماهانه بصورت رایگان تهیه کنید تا بتوانید سایت خود را تهیه کنید. علاوه بر این ، بازیابی نسخه پشتیبان تهیه کاملاً رایگان است.

برنده: BlueHost

حساب های FTP

آیا شرکت میزبان شما حسابهای FTP ارائه داده است؟ هر دو SiteGround و Bluehost دارای حساب های FTP نامحدود هستند. حساب FTP برای انتقال پرونده های بزرگتر یا کوچکتر بین رایانه و سرورها استفاده می شود. بنابراین می توانید از FTP (پروتکل انتقال فایل) برای انتقال پرونده هایی از قبیل تهیه نسخه پشتیبان در رایانه خود استفاده کرده و در هر زمان که بخواهید دوباره بارگذاری کنید.

همچنین می تواند به شما در انتقال دستی سایت مانند بارگیری محتوای سایت در رایانه شما کمک کند و سپس آنها را در سرور دیگر بارگذاری کنید. بنابراین ، این گزینه خوبی است.

برنده: کراوات

دامنه های پارک شده

دامنه پارک شده روشی را نشان می دهد که شما می توانید نام دامنه را به دامنه موجود نشان دهید. به عنوان مثال ، دامنه اصلی شما mydomain.com است و سپس mydomains.com را در دامنه اصلی خود پارک می کنید. حال اگر بازدید کنندگان به mydomains.com مراجعه کنند ، آنها به طور خودکار به دامنه اصلی شما هدایت می شوند و محتویات را مشاهده می کنند.

امکان پارک کردن دامنه ها بسیار ضروری است هنگامی که فکر می کنید افراد ممکن است نام دامنه اصلی (واقعی) شما را اشتباه ندهند یا ممکن است پسوند دامنه را نادرست بنویسند. همچنین وقتی شخصی می خواهد ترافیک سایت شما را با استفاده از یک دامنه مشابه سرقت کند ، ویژگی خوبی را برای شما ثابت می کند.

در برنامه اصلی BlueHost ، شما فقط می توانید 5 دامنه را پارک کنید. اما SiteGround با اجازه دادن تعداد نامحدودی از دامنه های پارک شده حتی در برنامه اولیه ، دست رایگان به کاربران خود می دهد (StartUp).

برنده: SiteGround

دامنه های فرعی

با استفاده از یک زیر دامنه می توانید یک سایت کاملاً جدید ایجاد کنید. اما یک زیر دامنه شامل نام دامنه اصلی است. به عنوان مثال ، اگر hostingsprout.com دامنه اصلی باشد ، می توانید یک زیر دامنه مانند blog.hostingsprout.com ایجاد کنید.

اگر می خواهید دامنه جدید ایجاد کنید بدون خرید یک دامنه جدید و یک حساب میزبانی ، دامنه های زیر مفید هستند. همچنین ، اگر می خواهید قسمت خاصی از سایت خود را جدا کنید ، خوب است. شما به راحتی می توانید زیر بخش دامنه را از طریق cPanel ایجاد کنید.

با BlueHost ، می توانید حداکثر 25 زیر دامنه ایجاد کنید در حالی که SiteGround اجازه می دهد دامنه های نامحدودی نامحدود داشته باشد. 25 بسیار خوش تیپ است اما نامحدود بودن بسیار عالی است.

برنده: SiteGround

CloudFlare CDN

CDN شبکه ای از مراکز داده است که در سراسر جهان واقع شده است. این سرویس می تواند با ذخیره کردن مطالب سایت ، بار بار سایت شما را کاهش داده و آن را در بین دیتاسنترهای مختلف توزیع کند. هنگامی که یک بازدید کننده سایت شما را باز می کند ، محتویات سایت را از نزدیکترین مرکز تحویل داده و به این ترتیب سایت شما را سریع بارگذاری می کند.

علاوه بر این ، CloudFlare همچنین با فیلتر کردن ترافیک مخرب ، امنیت سایت را تقویت می کند. همچنین از سایت شما در برابر حملات DDoS محافظت می کند. SiteGround یک حساب CDN رایگان با حساب میزبانی ارائه می دهد که می تواند با سایت شما ادغام شود.

BlueHost همچنین گزینه کنترل CloudFlare را در کنترل پنل خود ارائه می دهد و با چند کلیک می توانید این سرویس عالی را فعال کنید. بازدید کنید CloudFlare اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

برنده: کراوات

BlueHost

SiteGround

انتقال سایت

اگر از ارائه دهنده هاست موجود خود راضی نیستید و می خواهید سایت خود را منتقل کنید ، این ویژگی برای شما بسیار مفید است. در این شرکت میزبان جدید (جایی که می خواهید مهاجرت کنید) تمام امور را کنترل کرده و محتویات سایت خود را از ارائه دهنده میزبانی موجود به یک شرکت جدید تغییر دهید.

SiteGround انتقال رایگان سایت را ارائه می دهد. شما فقط باید دسترسی به آنها مانند جزئیات ورود به سیستم از شرکت میزبان قبلی را فراهم کرده و به آنها اجازه دهید همه امور را فراهم کند. علاوه بر این ، هنگام انتقال سایت شما هیچ خرابی وجود ندارد.

اما تعجب خواهید کرد که مبلغ 149.99 دلار برای مهاجرت BlueHost را مشاهده می کنید. انتقال سایت یک فرآیند خیلی پیچیده نیست که BlueHost چنین قیمت بالایی را پرداخت کند. بنابراین SiteGround در اینجا کار بزرگی را برای کاربران خود انجام می دهد.

برنده: SiteGround

زبانهای در حال توسعه

این ممکن است یک ویژگی مفید برای همه نباشد زیرا پشتیبانی از زبانهای مختلف در حال توسعه مورد توجه برنامه نویسان هنگام انتخاب یک شرکت میزبانی وب است.

هر دو SiteGround و BlueHost در تمام برنامه های خود از Perl و Python پشتیبانی می کنند. اما در اینجا توجه داشته باشید که SiteGround در برنامه میزبانی مشترک خود “Ruby on Rails” را درج نمی کند در حالی که BlueHost از Ruby پشتیبانی می کند.

برنده: BlueHost

صحنه سازی

استیشن ویژگی بسیار مهمی است اما متأسفانه BlueHost در هیچکدام از برنامه های خود چنین ویژگی خوبی را دربر نگرفته است. با استفاده از این گزینه می توانید یک کپی از سایت اصلی خود ایجاد کنید. اکنون می توانید کدهای جدید و افزونه های خود را به جای تست مستقیم در سایت اصلی ، در سایت کلون شده تست کنید. از آنجا که آزمایش افزونه ها و کدهای جدید به طور مستقیم در سایت زنده خطرناک است و می تواند امنیت ، چیدمان سایت و محتویات شما را به خطر اندازد..

این نوع گزینه برای توسعه دهندگان و برای کسانی که مرتباً در سایت خود تغییراتی انجام می دهند ، مناسب است. پس از ایجاد تغییرات هنگامی که مطمئن هستید همه چیز خوب است ، به چند کلیک برای زنده شدن نیاز دارید. همچنین اگر می خواهید به نسخه قبلی بروید ، یک نسخه قبل از تغییرات ایجاد می کند.

SiteGround از ویژگی های مرحله بندی در برنامه اصلی خود برای این کار استفاده نکرده است ، برای این کار شما نیاز به عضویت در برنامه GoGeek خود دارید. بنابراین ، اگر می خواهید یک وب سایت سطح متوسط ​​را میزبانی کنید ، پس از آن خوب هستید. اما اگر می خواهید یک وب سایت را برای اهداف توسعه راه اندازی کنید ، داشتن چنین ویژگی ای بسیار مفید است.

همانطور که Bluehost صحنه بندی در هیچ یک از برنامه های خود را در حالی که سایت Site این را در یک برنامه بالاتر ارائه نمی دهد اما هنوز هم به عنوان آنها ارائه می دهند به همین دلیل SiteGround برنده این دور است.

برنده: SiteGround

سایت ساز

شما یک طراحی وب سایت در ذهن خود دارید که می خواهید به تنهایی آن را بسازید. اگر کد نویسی را نمی دانید نگران نباشید زیرا سازنده کشیدن و رها کردن باعث می شود در جایی که فقط باید یک مورد را انتخاب کرده و آن را رها کنید در جایی که می خواهید آن را بسازید.

هر دو ارائه دهنده میزبانی شامل سازنده سایت Weebly رایگان در برنامه های خود هستند که برای تفریح ​​کافی است. از آنجا که سازنده سایت رایگان محدودیت هایی مانند تعداد محدود صفحات ، تبلیغات ، و عملکرد محدود و غیره دارد ، بنابراین ، این ممکن است برای سرگرمی یا برای وب سایت هایی که دارای صفحات محدود هستند ، مفید باشد..

برنده: کراوات

تضمین بازگشت پول

اگر از کیفیت خدمات ارائه دهنده میزبانی خود راضی نیستید چه می کنید؟ اگر نتوانسته اید برای آنچه پرداخت می کنید دریافت کنید ، پول خود را پس بگیرید. هر دو شرکت در دوره توصیف شده خود بازپرداخت بدون سؤال ارائه می دهند.

SiteGround و BlueHost 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهند. بنابراین اگر آنها انتظارات شما را برآورده نکردند ، در صورت تمایل به بازپرداخت ظرف 30 روز بخواهید. در اینجا به یاد داشته باشید ، اگر دامنه را به همراه حساب میزبانی خریداری می کنید ، آنها فقط با استفاده از پول برای خرید حساب میزبانی بازپرداخت می کنند. نام دامنه در مالکیت شما باقی مانده است.

برنده: کراوات

BlueHost

SiteGround

مقایسه قیمت گذاری BlueHost vs SiteGround

در این دوره از رقابت ، شارژ یک شرکت بدون تحویل ارزش پول بسیار دشوار است. هر دو BlueHost و SiteGround قیمت های رقابتی ارائه می دهند.

نام دامنه رایگان

داشتن دامنه رایگان برای سال اول ممکن است برخی از بودجه شما را پس انداز کند. اما در یک سال دیگر ، اگر می خواهید این نام دامنه را نگه دارید ، باید هزینه آن را بپردازید.

هنگام خرید حساب میزبانی از طریق آنها ، BlueHost نام دامنه رایگان را برای سال اول ارائه می دهد. و بعد از سال اول مجبور خواهید بود برای تمدید 15.99 دلار بپردازید. زیاد نیست زیرا اکثر شرکت ها با تمدید 16 دامنه تقاضای 16 دلار دارند.

SiteGround نام دامنه رایگان ارائه نمی دهد. آنها نام دامنه را فقط با 14.95 دلار ارائه می دهند و در سال آینده شما باید همان مبلغ را برای تجدید هدف بپردازید. بنابراین با SiteGround ، در هر تمدید می توانید نزدیک به یک دلار پس انداز کنید. همچنین این را بخاطر بسپارید که در همان آغاز 14.95 دلار پرداخت می کنید که BlueHost هیچ هزینه ای را پرداخت نمی کند.

برنده: BlueHost

اگر قیمت سایت دامنه SiteGround و BlueHost را دوست ندارید ، باید به بهترین لیست ثبت دامنه مراجعه کنید.

قیمت هاستینگ BlueHost و SiteGround

هر دو شرکت 3 ، 3 برنامه میزبانی ارائه می دهند. در برنامه اصلی BlueHost شما می توانید 1 دامنه را میزبانی کنید در حالی که محدودیتی در تعداد بازدید کنندگان وجود ندارد. BlueHost با همان استراتژی مشابه بسیاری از شرکتها در صنعت میزبانی استفاده می کند یعنی مدت زمان اشتراک بیشتر است و هزینه آن نیز پایین تر است.

بنابراین با BlueHost می توانید برنامه اولیه را با نرخ 3.95 دلار در ماه بدست آورید. فقط در صورتی که حداقل 3 سال در خدمات آنها مشترک شوید. این خنده دار است زیرا وقتی بازپرداخت تمام می شود ، شما با آنها گیر می کنید. و برای مدت کوتاهی مثل 1 سال برنامه میزبانی پر هزینه می شود.

جدول قیمت گذاری Bluehost

از طرف دیگر ، SiteGround در حال استفاده از چنین روشهایی نیست. آنها برنامه اولیه خود (StartUp) را با قیمت 3.95 دلار در ماه ارائه می دهند. حتی اگر شما برای یک سال مشترک شوید. این خوب است و شما هرگز برای مدت طولانی با آنها نخواهید ماند. بنابراین ، این بدان معنی است که آنها ارزان تر از BlueHost هستند.

همچنین بر خلاف BlueHost Siteground تعداد نامحدودی از حساب های ایمیل ، دامنه فرعی و دامنه های پارک شده را ارائه می دهد.

SiteGround هزینه هایی را برنامه ریزی می کند

برنده: SiteGround

BlueHost

SiteGround

نتیجه

از مقایسه SiteGround vs BlueHost فوق ، به نظر می رسد که SiteGround برنده است. معدود مواردی که ممکن است مشتریان را برای انتخاب SiteGround مانع کند فضای ذخیره سازی و تعداد بازدید / ماه است. اما واقعاً برای وب سایتهای مبتنی بر محتوا مشکلی ندارد.

برای وب سایت جدید ، StartUp آنها مناسب است. ما بیش از 3 سال وبلاگ مبتنی بر محتوای دیگر داریم که هنوز بیش از 800 مگابایت مصرف نمی کند. و پهنای باند نیز برای وب سایتهای تازه تأسیس کافی است.

علاوه بر این ، آنها مانند 99.99 U Uptime ، پشتیبانی سریع شعله ور و زمان کم بار و غیره شگفت انگیز هستند. علاوه بر این ، بررسی بسیاری دیگر از کاربران پاسخ مثبت در BBB.

SiteGround توصیه برتر ما است

چرا ما SiteGround را از طریق BlueHost توصیه می کنیم?

 • خدمات پشتیبانی شگفت انگیز ، زمان اجرای سنگ جامد و زمان بارگذاری
 • SiteGround اقدامات بسیاری را انجام می دهد تا سریعتر خدمات خود را مانند SSD ، NGINX ، HTTP / 2 و افزونه کش داخلی انجام دهید..
 • ایزوله کردن حساب و امنیت سطح بالا در برابر هک ها و آسیب پذیری ها را فراهم کنید.
 • آنها فناوری پیشرفته ای را در صنعت مانند روش کانتینر لینوکس ، سرورهایی با 256 GB RAM ، Intel Xeon E5-2690v3 و غیره ارائه می دهند..
 • آنها همچنین یک سیستم پشتیبان گیری سریع و نظارت بر سرور فعال در خانه را توسعه می دهند.

SiteGround

اگر نیازهای سایت شما افزایش یابد ، BlueHost گزینه بدی نیست اما SiteGround در آینده گزینه مناسب تری خواهد بود ، بنابراین می توانید به راحتی به برنامه بالاتر بروید و از خدمات بدون توقف آنها لذت ببرید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map