SiteGround לעומת BlueHost סקירה 2020: איזה מהם הוא מארח אינטרנט מהיר ואמין?

0

האם אתה סקרן באיזו מהן לבחור כשמדובר ב- SiteGround לעומת BlueHost?


אם אתה רק רוצה לפתוח בלוג, התוכנית הבסיסית של ספקים אלה מתאימה לך אך הבלבול הוא באיזו לבחור. שניהם ידועים, בעלי מוניטין רב ונוכחים ברשימת ההמלצות של WordPress.org.

שתי החברות מציעות אפשרויות מדרגיות כך שאם הבלוג שלך יגדל תוכלו לעבור בקלות לתוכנית התושייה.

BlueHost היא בבעלות EIG שהיא הקבוצה הגדולה ביותר באירוח אתרים בזמן ש SiteGround עובד כשחקן עצמאי ומנוהל על ידי בחורים מנוסים טכניים..

תחום ההתמחות:

SiteGround: הם ידועים בתשתית המתקדמת שלהם, ביוזמות האבטחה ובכלים מבית הבית כמו SuperCacher, שרת המהירות NGINX ומערכת גיבוי..

מאפשר לך לבחור מרכז נתונים ברחבי העולם, שרתי בידוד חשבון ו- SSD.

BlueHost: זה נחשב לפיתרון האטרקטיבי עבור אתרי האינטרנט החדשים.

החברה נוטה להציע הנחות גדולות יותר לעיתים קרובות.

סיכום קצר

BlueHost הוקמה בשנת 2003 ונרכשה על ידי EIG בשנת 2010. החברה גדלה בהתמדה וכעת מעסיקה למעלה משני מיליון לקוחות. הם ידועים גם בזכות השירותים וההנחות המהירים שלהם, שהופכים את זה לבחירה טובה עבור בלוגרים חדשים.

SiteGround הופך את הכניסה לשנת 2004 ונודע בתשתית יוצאת דופן ובטיפול בלקוחות. הם מייצרים כלים פנים-ביתיים כדי להפוך את שירותיהם למהירים ובטוחים יותר. כעת החברה מציעה אירוח בסיסי לרמת הארגון ואירחה יותר מ- 500,000 תחומים.

אז אם אתם מבולבלים ואינם יודעים מי מוכיח את ספק האירוח הטוב ביותר עבור הבלוג שלכם, כאן אנו חושפים את הסיפור הפנימי על ידי ביצוע השוואה ראש בראש..

סקירה של אתר ושטח BlueHost 2020

טכנולוגיה

אימוץ הטכנולוגיה העדכנית מראה כי החברה מחויבת יותר לשרת את הלקוחות שלהם עם אמינות רבה יותר. צוות המפתחים של SiteGround שואף תמיד להציע משהו ייחודי ללקוחותיהם וכתוצאה מכך הם מציעים SuperCahcer, מערכת גיבוי משלו, HTTP / 2, ניטור פרואקטיבי, טכנולוגיית שרת NGNIX ועוד ועוד.

SiteGround מעמיד את האבטחה בסדר העדיפויות ומציג לעתים קרובות תיקוני אבטחה שונים לבניית חומת אש איתנה. אין ספק שהם משקיעים את מלוא המאמצים להציג את מערכת האנטי-האק כדי להגן עליך, אך המשתמש גם צריך לנקוט בכמה אמצעי זהירות מהצד שלהם. כאן קרא כיצד לאבטח את בלוג וורדפרס.

בצד השני, BlueHost הוא לא שחקן פוקוס אדיב חביב. הם נוטים להתמקד יותר בשיווק במקום לשפר את התשתית שלהם. עד כה הם לא הציגו כל סוג של כלים פנימיים והיו להם מספר מוגבל מאוד של מרכזי נתונים. נראה שהם מתכוונים לצרכי אירוח פרטיים ועסקים קטנים.

SiteGround מציג בגאווה את מפרטי השרתים שלהם. הם משתמשים במעבד V3 של אינטל Xeon E5-2690. שרתים אלה חמושים גם בכונן RAM של 265 ג’יגה-בייט וכונני מצב מוצק באמצעות RAID 10. המיכל של לינוקס מייעל את השרתים על ידי שיפור הקריאה. & מהירות כתיבה וכוח מעבד פי 2. ואילו BlueHost לא חשפה את מפרטי השרת שלה. אפילו כשאנחנו מדברים הם פשוט סירבו לחשוף מידע על שרת כלשהו.

הזוכה: SiteGround

כונני SSD

ייתכן שתשמע על כונני המצב המוצק. שלא כמו כונני הספינינג, ה- SSD הם מהירים ויעילים בביצוע הפעולות (קריאה וכתיבה). זו הסיבה שחברות רבות החלו להשתמש בשרתים המופעלים על ידי SSD כדי לספק ביצועים במהירות גבוהה.

SiteGround הוא אחד מספקי אירוח SSD הטובים ביותר. כונני מצב מוצק מהמתקדמים עוזרים להם לספק פתרונות אירוח אתרים מהירים ואמינים מאשר מארח האינטרנט המסורתי.

בעוד BlueHost תלוי בתשתית המסורתית שלהם ולאחסן את הנתונים בכוננים מסתובבים. למרות זאת, הם פועלים לפני SiteGround אך עדיין לא ביצעו שינויים הכרחיים.

הזוכה: SiteGround

BlueHost

SiteGround

זמן עבודה

זמן פעולה פירושו כאשר האתר שלך נגיש דרך האינטרנט. האם אתה מדמיין לארח את האתר שלך בשרת של כל ספק אירוח שאינו מחויב לספק את מקסימום זמן העבודה? ברור שלא. ומשך השבתה פירושו שהמבקרים המקוונים לא נגישים לאתר שלך. אז המשמעות היא שזמן ההפעלה חשוב הרבה יותר ממהירות האתר וזה אמור להיות בראש סדר העדיפויות שלך בבחירת אירוח אתרים.

Bluehost

BlueHost לא נורא כשמשווים את זמן הפעילות של שתי החברות, אך כפי שאתה יכול לראות מתחת לאתר שלנו שמתארח בשרתים של Bluehost לאחרונה עומדים על השבתה ולכן זמן הפעילות של 24 השעה האחרונה הוא 99.97%. זמן ההשבתה נותר כמעט ארבע דקות, מה שאומר שהלקוחות לא יכולים לרכוש או לגלוש באתר שלך במהלך 4 דקות.

ה- Uptimerobot מספק גם נתונים סטטיסטיים על זמן תגובה. למטה אתה יכול לראות כי זמן השימוש הממוצע הוא נמוך למדי וזה מדהים, אבל יש לך דוקרן גדול יותר שמראה שבשלב מסוים של זמן לאתר לוקח כמעט 4 עד 5 שניות לתגובה. עדיין התוצאות מתקבלות על הדעת מכיוון שיש רק כמה מקרים שבהם האתר לוקח זמן לתגובה.

פרטי דוח זמן הפעולה של BlueHost

SiteGround

מצד שני, אתר הבדיקה שלנו ב- SiteGround לא עמד בפני שום השבתה. הנתונים הסטטיסטיים שלפניכם מראים שזה היה מקוון במהלך 30 הימים האחרונים ואין הפסקת יחיד. נכון לעכשיו, HostingSprout.com מתארח גם בשרתי SiteGround. ואנחנו מרוצים מאוד מכיוון שבארבעת החודשים האחרונים לא עמדנו בפני השבתה כלשהי מה שמראה שהם די עקביים באיכות השירות.

אם אנו מדברים על זמן התגובה של SiteGround לאורך התקופה, זה הרבה יותר משביע רצון מאשר Bluehost. כפי שאתה יכול לראות שאתר הבדיקה שלנו לוקח 282.09ms בממוצע לתגובה. כמו כן, ישנם גרפים קטנים יותר בתרשים בהשוואה ל- BlueHost והספייק המקסימאלי מתקרב כמעט לשניות שנמצא מקובל. אז זה אומר ש- Siteground לא רק שמבצעים מדהים לאורך זמן אלא גם טובים מאוד בזמן תגובה.

סטטיסטיקות uptime של שטח הסביבה

הזוכה: SiteGround

BlueHost

SiteGround

תוצאות מבחן מהירות

השיקול הבא ביותר בעת בחירת חברת האירוח הטובה ביותר בוורדפרס הוא המהירות. אמנם ישנם תוספים ושירותים רבים המסייעים בשיפור מהירות האתר כגון W3 Total Cache ו- CDN וכו ‘. אולם המהירות תלויה מאוד באיכות שרתי האירוח. ובשביל זה, עשינו בדיקות מהירות כדי למדוד את זה שהוא ספק אירוח מהיר.

אמנם שני ספקי האירוח מספקים מהירות מהירה למדי אך Siteground משיגים יתרון מעט במהירות טעינת האתר. לכן כדאי ללכת על Siteground בכל מה שקשור למהירות. יתר על כן, מכיוון שה- Siteground מציע יתרונות טכנולוגיים מרובים למהירות כמו SSD, SuperCacher, HTTP / 2 ו- NGINX וכו ‘, כך סביר להניח ש- SiteGround תואם יותר את המהירות גם כן..

BlueHost

מבחן מהירות פינגדום של BlueHost

SiteGround

מבחן מהירות Pingdom של SiteGround

הזוכה: SiteGround

מבחן LoadImpact

זמן הטעון הופך לחיוני יותר מכיוון שהוא לא רק משפיע על מיקומך בדירוג מנועי החיפוש אלא גם על חווית הלקוח. א סקר שצולם על ידי Akamai מראה כי מרבית המשתמשים רוצים שאתר זה יטען מתחת לשתי שניות ואילו 40 אחוז מהמשתמשים לא יחכו יותר משלוש שניות. יתר על כן, הם ציינו כי הלקוחות מראים נאמנות לאתרים שעומסים על טעינה מהירה. אז המשמעות היא שזמן הטעינה הוא אחד המפתחות להצלחה.

מבחן LoadImpact של BlueHost

כאשר אנו שולחים את המשתמשים הווירטואליים באתר הבדיקה שלנו שמתארח על ידי Bluehost אנו שמחים לראות את התוצאות. מכיוון שהשרתים שלהם מתפקדים בהדרגה ככל שיש יותר משתמשים באתר. זה לוקח זמן רק בהתחלה ואז יש גם עקביות והזמן נשאר מתחת לשניות ברוב הזמן.

מבחן LoadImpact BH

מבחן LoadImpact של SiteGround

ואם אנו רואים את הנתונים הסטטיסטיים של SiteGround אין ספייק אחד כאשר השרת שלהם לוקח זמן כמו BlueHost לוקח 2 שניות בהתחלה. זמן הטעינה של SiteGround נשאר מתחת לשני גם כאשר ישנם יותר משתמשים וירטואליים באתר. שניהם קרובים מאוד בהשוואה לסטטיסטיקה הנושאת עומס. מכיוון ש- SiteGround מספק חוויה די עקבית ואין ספייק אז הם המנצחים בסיבוב הזה.

מבחן LoadImpact של SG אירוח

הזוכה: SiteGround

BlueHost

SiteGround

שירות תמיכה

אז נושא מגיע לשער שלך באמצע הלילה ואין לך מושג איך לפתור את זה? הדרך הטובה ביותר היא ליצור קשר עם ספק האירוח שלך. מכיוון שהם יתמודדו טוב יותר עם המצב. אבל מה אם הם לא יהיו זמינים באותו זמן? זו הסיבה שחשוב מאוד לבדוק שאם הם זמינים 24/7.

אם אנו מדברים על SiteGround הם ללא ספק זמינים 24/7. אתה זקוק לעזרה בפתיחת צ’אט חי, שיחת טלפון או הגשת כרטיס. בכל פעם שאנו זקוקים לעזרה אנו פונים אליהם באמצעות צ’אט חי ותוך דקה אדם מופיע לסיוע. הצוות בקיא ותגובה מהר מאוד. יתר על כן, ממשק הצ’אט שלהם נראה עדין.

כמו כן, יש לך גישה למדריכי וידיאו ומבסיס ידע המלא במדריכים ומאמרים אינפורמטיביים. יתר על כן, לצורך קלות המשתמש, הם מקטלגים את הדרכות הווידפרס, ג’ומלה, דרופל ומג’נטו וכו ‘..

BlueHost ידוע גם בשירותי התמיכה המהירים שלהם וזמינים 24/7 עבור עזרת הלקוחות שלהם. אבל כשיש תחרות SiteGround לעומת BlueHost אז אין ספק שאנחנו יכולים לומר ש- SiteGround מהיר יותר. פשוט צור איתם קשר במהלך הצ’אט לפני שאתה קונה את תוכנית האירוח, אתה תראה הבדל משמעותי.

כשאתה פותח צ’אט חי, BlueHost לוקח כמעט 6-10 דקות להתחבר. זה לא משך זמן ארוך, אך משך הנמוך הוא טוב מכיוון שלאיש אין מספיק זמן לחכות עד שהאדם בצד השני יקבל זמן לסייע למבקש. אתה יכול ליצור קשר עם צוות התמיכה בלקוח Bluehost באמצעות דוא”ל, טלפון ובאמצעות הגשת הכרטיס. יתרה מזאת, אתה יכול לחפש במדריך ובמדריכים מבסיס הידע.

אמנם שניהם מופיעים כדי לשרת לקוחות במלואם, אך SiteGround מבצעים עבודה טובה יותר מ- BlueHost.

הזוכה: SiteGround

מאפייני אתר השוואה לעומת Bluehost השוואה בין תכונות אירוח

שטח אחסון

שטח אחסון הוא המקום בו אתה הולך לאחסן תמונות, תוכן של דפי אינטרנט, אודיו ווידאו. אז כמה אחסון אתה צריך? זה תלוי בסוג האתר שאתה רוצה לארח.

ובכן, אם אתה רוצה לארח אתר שבו אתה פשוט מפרסם את המאמרים, אינך זקוק לאחסון רב מכיוון שאחסון של 10 ג’יגה-בייט מספיק במשך שנים. אבל אם אתה מפרסם יותר מדי סרטונים, תמונות ופוסטים גרפיים, שקול מקום רב יותר.

SiteGround מעט מוגבל ומציע שטח של 10 ג’יגה-בתים בתוכנית StartUp. מצד שני, עם BlueHost, אינך צריך לדאוג לאחסון מכיוון שהם מציעים 50 ג’יגה-בתים בתוכנית הבסיסית.

הזוכה: BlueHost

BlueHost

SiteGround

רוחב הפס / מספר המבקרים

הכוונה למספר האנשים שיכולים לבקר באתר שלך בחודש. חברות רבות בענף מאפשרות מבקרים ללא הגבלה אפילו בתוכניות בסיסיות. רוחב פס בלתי מוגבל מחזיק את האתר שלך בחיים כשמתרחשים דוקרני תנועה בלתי צפויים.

BlueHost מספק רוחב פס בלתי מוגן על כל התוכניות שלהם, כלומר אין הגבלות על מספר המבקרים, אך כשאתה צורך יותר מדי משאבים הם שולחים לך דוא”ל כדי להפחית את השימוש.

לעולם איננו מתמודדים עם סוג כזה של תקרית שכן הם מציעים רוחב פס מספק לטיפול באתרים ברמה הקטנה. אך אנו ממליצים כאשר האתר שלך יגדל, נסה לעבור לתוכנית הגבוהה יותר.

לעומת זאת, SiteGround הגביל את מספר המבקרים בחודש. הם מאפשרים 10,000 ביקורים / יום. לכן, אם אתם רק הולכים להקים אתר, זה יכול להספיק.

הזוכה: BlueHost

שירות מטמון

כדי להפוך את הבלוגרים לבלוגים מהירים יותר משתמשים בתוספי מטמון כמו ה- W3 הכולל מטמון. התוסף עובד מצוין ויש הבדל גדול לפני השימוש בו ואחריו. באופן דומה, חברות מסוימות מציעות כלים מיוחדים משלהן כדי להפוך את השירות למהיר יותר, חלק ומגיב.

 • ייתכן שתרצה לקרוא תוספים וורדפרס חיוניים

צוות המפתחים של SiteGround עשה עבודה נהדרת על ידי הצגת SuperCacher. זוהי המצאה פנימית שיכולה להפעיל את האפשרות השונה להכנת מטמון אתרים. בהתחלה, הם מייצרים את המטמון של תוכן סטטי. האפשרות השנייה היא יעילה מאוד אשר מטמנת את התוכן הדינמי כגון יציאות HTML.

האפשרות הבאה מכונה Memcached שמטמנת את מחצבות בסיס הנתונים. החברה מציגה גם אפשרות ספציפית לתוכניות ענן ותוכניות אירוח ייעודיות.

בתחרות זו ב- SiteGround לעומת BlueHost, BlueHost המתחרה לא הציעה כלים משלה המיוצרים משלה כדי להפוך את השירותים שלהם למהירים יותר. אומנם, SiteGround מציעים רק אפשרות אחת של SuperCacher למשתמשים בתוכנית StartUp שלהם, אך עדיין כדאי להשתמש בהם.

הזוכה: SiteGround

בחירת מרכזי נתונים

חברות אירוח אתרים מכניסות שליטה בידי הלקוח לבחירת מרכז הנתונים. גורם זה יכול לשחק תפקיד בשיפור מהירות האתר שלך. כשאתה בוחר מרכז נתונים קרוב לקהל היעד / הלקוחות שלך, הדבר מאפשר משלוח מהיר של תכנים.

נניח שיש לנו תנועה מבוססת ארה”ב ואז בחירה במרכז נתונים שנמצא בארה”ב עשויה להיות החלטה טובה. בדרך כלל אפשרות זו טובה אם אתה מתחיל אתר מסחר אלקטרוני מכיוון שבאתרים מסוג זה אתה יכול לשפוט טוב יותר את קהל היעד שלך.

SiteGround מאפשרת ללקוחות לבחור במרכזי הנתונים. הם מציעים חמישה מרכזי-נתונים הממוקמים אסטרטגית לשרת לקוחות מכל חלק בעולם (ארה”ב, אסיה ואירופה). יתר על כן, הם מאפשרים בחירת מרכז נתונים גם אם אתה רוכש את התוכנית הבסיסית ביותר (StartUp).

ואילו BlueHost לא איפשרה ללקוחותיהם לבחור במרכז הנתונים. יש להם רק מרכז נתונים אחד בארה”ב המיועד ללקוחות אירוח משותפים שבהם החברה מארחת את אתרי הלקוח שלהם.

הזוכה: SiteGround

BlueHost

SiteGround

MySQL & מאגרי PostgreSQL

יתכן שאתה מודע למאגרי מידע. אלה חשובים ביותר באירוח אתרים מכיוון שללא בסיס נתונים אינך יכול להפעיל את האתר שלך. באופן כללי, מסד נתונים נוצר בכל אתר. הכמות העודפת של מסדי נתונים יכולה לפשט את העבודה שלך ויש סיכויים שתצטרך יותר במסע הבלוגים שלך.

אם אתה בן / ת מתחבר / ה, אל תבלבל מכיוון שאירוח עכשיו מציע קלות רבות ומסדי הנתונים שנוצרים אוטומטית. אתה פשוט מתמקד באתר שלך.

SiteGround מציע מספר בלתי מוגבל של MySQL ו- PostgreSQL בכל התוכניות שלהם ותוכלו לנהל אותם באמצעות phpMyAdmin ו- phpPgAdmin בהתאמה. ואילו BlueHost תומכים ב 20 מסדי נתונים ללא קשר לסוג.

הזוכה: SiteGround

.קובץ htaccess

“.Htaccess” נותן שליטה רבה יותר בידיים שלך. בעזרת קובץ זה תוכלו להגן, להתיר ולחסום את כתובות ה- IP הספציפיות. יתר על כן, הוא שימש ליצירת הפניות מחדש ודפי שגיאות וכו ‘. יתכן שתזדקק למיומנות טכנית לפני שאתה יוצר וערוך קובץ זה.

שני ספקי האירוח מאפשרים למשתמשים להעלות את הקובץ .htaccesss בשרת. באפשרותך ליצור ולערוך את קובץ ה- .htaccess בחופשיות.

הזוכה: עניבה

לוח בקרה

הצעת לוח הבקרה של ספק האירוח היא מקום בו אתה יכול לנהל תחומים, תחומי משנה, חשבונות FTP, גיבויים וחשבונות דוא”ל וכו ‘. יתר על כן, הוא מציג גם נתונים סטטיסטיים שונים הקשורים לשטח אחסון, רוחב פס ומסדי נתונים..

גם SiteGround וגם BlueHost מציעים cPanel שהוא קל מאוד לתפעול וגם אם אתה מתחיל במתחיל זה לא יבלבל אותך. SiteGround cPanel מאוד נקי ומחולק לסעיפים שונים כמו תחומים, מתקינים אוטומטיים, מסדי נתונים ואבטחה וכו ‘..

יתר על כן, SiteGround קיבל מעט יתרון כאן ב- cPanel על ידי הוספת כלי WordPress ו- Joomla שבהם תוכלו לנהל היבטים שונים באתר וורדפרס וג’ומלה שלכם כמו עדכוני רכב, הפעלת SuperCacher וערכת כלים וכו ‘. הנה התבוננות באתר cPanel של SiteGround.

מצד שני, BlueHost גם עושה עבודה נהדרת ומגיע עם cPanel נקי וצבעוני. הם הוסיפו גם כלי וורדפרס לביצוע פעולות שונות באמצעות מקום אחד. אתה יכול לגשת בקלות לכלי האבטחה, מסד הנתונים, התכנות ואתרי האינטרנט. להלן מבט על הצמד של BlueHost למטה.

הזוכה: עניבה

BlueHost

SiteGround

התקנת אפליקציה

אז איך תוכלו להתקין יישומי אינטרנט כמו וורדפרס. לאחרונה רכשנו חשבון אירוח בענן מספק ספק אירוח ואחרי שרכשנו נודע לנו שהוא עובד בשורות הפקודה. רק להתקנת WordPress עלינו לכתוב פקודות מרובות. זה לוקח הרבה מזמננו.

שתי החברות, SiteGround ו- BlueHost מציעות מתקין בלחיצה אחת בלוח הבקרה שלהן (cPanel). SiteGround מספק את המתקין Softaculous המאפשר התקנה בלחיצה אחת עבור יותר מ- 400 סקריפטים כמו WordPress ו- Joomla וכו ‘..

להתקנת וורדפרס באמצעות מתקין בלחיצה אחת, פשוט לחץ על סמל WordPress ב- cPanel או לחץ על Softaculous ואז בחר WordPress.

בעוד BlueHost משלב את שוק Mojo ב- cPanel שלהם להתקנה בלחיצה אחת. בלוח הבקרה של האירוח לחץ על התקן בלחיצה אחת, ותראה טונות של סקריפטים להתקנה אוטומטית כמו וורדפרס, ג’ומלה, ויישומים אחרים..

הזוכה: עניבה

חשבונות אימייל

כשאתה יוצר אתר זה מאוד הכרחי ליצור כתובת דוא”ל עם שם המותג שלך. לדוגמה, אם שם האתר שלך הוא bestmotors.com, אתה יכול ליצור כתובת דוא”ל כמו [מוגן בדוא”ל]

יתר על כן, כתובת דוא”ל עם שם האתר שלך (שם מותג) במקום @Gmail, @Outlook יוצרים תחושת אמון במוח הלקוח. אז זהו תכונה חובה.

BlueHost מציעים 5 חשבונות דוא”ל ואחסון של 100MB לחשבון. בעוד SiteGround מאפשרים למשתמשים שלהם ליצור מספר בלתי מוגבל של חשבונות דוא”ל ואין הגבלה על אחסון הדוא”ל.

שניהם מציעים שילוב בדואר אלקטרוני. כמו כן, שניהם מציעים פרוטוקולי POP ו- IMAP המסייעים למשתמש לקרוא את המיילים דרך היישום כמו Outlook.

הזוכה: SiteGround

בואו להצפין

כשאתה עובד באופן מקוון אתה צריך להגן על נתוני הלקוח שלך. לשם כך עליכם ליישם את פרוטוקול ה- SSL. תעודת ה- SSL משמשת להצפנת נתוני הלקוח כגון מספר כרטיס אשראי, כתובת טלפון ודוא”ל וכו ‘. בתחילה, זה היה חשוב למי שהציע תהליך הצטרפות או להפעיל אתרים למסחר אלקטרוני..

אך כעת הוא הופך לחלק חיוני לכל סוג של אתר וגוגל גם נותנת יתרון דירוג מסוים לאתרים המיישמים SSL. אתה יכול לקבל SSL בחינם באמצעות CloudFlare על ידי קביעת תצורה של הגדרות. אז מה הפיתרון הקל להפעלת ה- SSL?

חברות אירוח מקלות על המשתמשים שלהן מציעות SSL בחינם שניתן להפעיל אותן בלחיצה אחת בלבד. גם BlueHost וגם SiteGround מציעים תכונת SSL SSL בחינם בלוח הבקרה שלהם, שם אתה צריך רק להכות כמה קליקים ולהתחיל להגן על האתר שלך. זה לא דורש תצורות.

הזוכה: עניבה

בידוד חשבון – שפר את אבטחת האתר שלך והגן על המשאבים שלך

טכנולוגיה זו מתייחסת לאופן ההתייחסות לכל חשבון כחשבון נפרד. בדרך כלל זה יקרה במקרה של שירותי אירוח יקרים כמו VPS ו- Dedicated וכו ‘. בגלל השירות המשותף, יש סיכויים שאם חשבון הפגיע, זה עשוי להשפיע על האחרים. אבל SiteGround פיתחה סביבה מבודדת בעזרת BaseOS. אם איכשהו חשבון הופך לפגיע, הפורץ לא יכול לגשת לחשבון של אחרים.

יתר על כן, בדומה לגוגל, הם גם מפתחים את המנגנון לבדיקת פריצה ולהתריע בפניכם מכיוון שכאשר גוגל תראה אתר עם פגיעויות היא פשוט תגיד לכולם על ידי סימון הגורמים לירידה בתנועה.

יתר על כן, SiteGround מציג לאחרונה את Hackalert הסורק את האתר שלך מדי יום ושולח לך דוא”ל בנושאי האבטחה. הם מפתחים גם מערכת הוק 1H להילחם נגד מתקפת כוח סוער. הם מספקים תמיכה מלאה במקרה שאתה בבעיה. כל אמצעי הזהירות הללו מראים כי החברה לוקחת את האבטחה בראש סדר העדיפויות שלה.

אם אנו מדברים על BlueHost, הם לא נוקטים באמצעי זהירות כאלה ולא השיקו כלי ביתי אחד להגנה על השרתים שלהם. כן, הם מציעים הגנת חומת אש ומסנני דואר זבל כדי להילחם נגד האקרים. אבל הם ממשיכים לקדם את כלי הפרימיום כמו SiteLock לאבטחת אתרים שעולה 95 $ לשנה.

הזוכה: SiteGround

BlueHost

SiteGround

גיבוי

עבודה מקוונת ללא הגיבוי היא מאוד מסוכנת. מכיוון שלעתים שחזור הגיבוי הוא הדרך היחידה לעשות הכל נכון. חברות אירוח רבות מציעות שירות גיבוי יומי, שבועי או חודשי בחינם.

כשאתה יוצר גיבוי ובשלב מסוים בזמן שהאתר שלך מתעסק עם תוכנות זדוניות וקודים זדוניים, אתה יכול בקלות לשחזר את הגיבוי כדי להוציא את האתר מהצרות..

SiteGround הכין עותק אחד של גיבוי יומי בחינם, אך אם ברצונך לשחזר את הגיבוי הזה אתה צריך לשלם 39.95 $. אז זה לא באמת שירות חינם.

בצד השני, עם BlueHost, אתה יכול ליצור גיבוי יומי, שבועי וחודשי בחינם לאבטחת האתר שלך. יתר על כן, שחזור הגיבויים הוא בחינם לחלוטין.

הזוכה: BlueHost

חשבונות FTP

האם חברת האירוח שלך הציעה חשבונות FTP? גם SiteGround וגם Bluehost מציעים חשבונות FTP בלתי מוגבלים. חשבון FTP משמש להעברת הקבצים הגדולים או הקטנים יותר בין מחשב לשרתים. כך שתוכל להשתמש ב- FTP (פרוטוקול העברת קבצים) כדי להעביר קבצים כמו גיבוי במחשב שלך ואז להעלות שוב בכל פעם שאתה צריך.

זה יכול גם לעזור לך בהעברת אתרים ידנית כמו להוריד את תוכן האתר במחשב שלך ואז להעלות אותם בשרת האחר. אז זו אפשרות טובה.

הזוכה: עניבה

דומיינים חונים

דומיין חונה מציין את הדרך בה אתה מפנה שם דומיין לתחום הקיים. לדוגמה, הדומיין הראשי שלך הוא mydomain.com ואז אתה מחנה את mydomains.com בדומיין הראשי שלך. כעת, אם המבקרים יבקרו ב- mydomains.com, הם ינותבו אוטומטית לדומיין הראשי שלכם ויצפו בתוכן.

מתקן החניית הדומיינים הוא הכרחי מאוד כשחשבתם שאנשים עשויים לאיית לא נכון את שם הדומיין הראשי (בפועל) שלהם או עלול לכתוב שגיאה של סיומת הדומיין. זה גם מוכיח תכונה טובה עבורכם כשמישהו רוצה לגנוב את התעבורה באתר שלכם באמצעות דומיין דומה.

בתוכנית הבסיסית של BlueHost תוכלו להחנות רק 5 דומיינים. אבל SiteGround נותנת יד חופשית למשתמשים שלהם בכך שהיא מאפשרת מספר בלתי מוגבל של דומיינים חונים אפילו בתכנית הבסיסית (StartUp).

הזוכה: SiteGround

תת-דומיינים

על ידי שימוש בתת-דומיין אתה יכול ליצור אתר חדש לגמרי. אך תת-דומיין כולל את שם התחום הראשי. לדוגמה, אם hostingsprout.com הוא התחום הראשי, אתה יכול ליצור תת-דומיין כמו blog.hostingsprout.com.

תחומי משנה הם שימושיים אם ברצונך ליצור דומיין חדש מבלי לקנות דומיין וחשבון אירוח חדש. כמו כן, זה טוב אם ברצונך להפריד את החלק המסוים באתר שלך. אתה יכול בקלות ליצור תת-דומיינים דרך הקטע cPanel תחת תחום.

באמצעות BlueHost, אתה יכול ליצור עד 25 תחומי משנה בעוד SiteGround מאפשר תחומי משנה בלתי מוגבלים. 25 זה הסכום הנאה אבל עם הגבלת הגישה זה מרגיש נהדר.

הזוכה: SiteGround

CloudFlare CDN

CDN היא רשת של מרכזי נתונים שנמצאים בכל רחבי העולם. השירות יכול להקטין את זמן הטעינה של האתר שלך על ידי מטמון של תוכן האתר ולהפיץ אותו בין מרכזי נתונים שונים. כאשר מבקר פותח את האתר שלך אז הוא יעביר את תוכן האתר מהמרכז הקרוב ובכך יטען את האתר שלך במהירות.

יתר על כן, CloudFlare מחזק גם את אבטחת האתר על ידי סינון תנועה זדונית. זה גם מגן על האתר שלך מפני התקפות DDoS. SiteGround מציעים חשבון CDN בחינם עם חשבון אירוח הניתן לשילוב באתר שלך.

BlueHost מספקים גם אפשרות CloudFlare בלוח הבקרה שלהם ועם כמה לחיצות תוכלו להפעיל את השירות הנהדר הזה. בקרו CloudFlare אם אתה רוצה ללמוד יותר.

הזוכה: עניבה

BlueHost

SiteGround

העברת אתר

אם אינך מרוצה מספק האירוח הקיים שלך ורוצה להעביר את האתר שלך, אז תכונה זו שימושית מאוד עבורך. בחברת אירוח חדשה זו (בה ברצונך לעבור) לטפל בכל העניינים ולהעביר את תוכן האתר שלך מספק אירוח קיים לספק החדש.

SiteGround מציעים העברת אתרים בחינם. אתה רק צריך לספק גישה מסוימת אליהם כמו פרטי כניסה של חברת האירוח הקודמת ולאפשר להם את כל העניינים. יתר על כן, אין השבתה בזמן העברת האתר שלך.

אך תפתיעו לראות ש- BlueHost מחייבת 149.99 דולר עבור הגירה. העברת האתר היא לא תהליך מורכב מדי ש- BlueHost גובה מחיר כה גבוה. אז SiteGround עושה כאן עבודה נהדרת עבור המשתמשים שלהם.

הזוכה: SiteGround

פיתוח שפות

יתכן שזו לא תכונה שימושית לכולם מכיוון שתמיכה בשפות מתפתחות שונות מהווה את השיקול החשוב עבור מתכנתים בבחירת חברת אירוח אתרים.

גם SiteGround וגם BlueHost תומכים בפרל ופייתון בכל התוכניות שלהם. אך כאן שימו לב ש- SiteGround אינו כולל את “Ruby on Rails” בתוכניות האירוח המשותפות שלהם בעוד BlueHost תומך ב- Ruby.

הזוכה: BlueHost

בימוי

הבמה היא תכונה חשובה מאוד, אך למרבה הצער, BlueHost לא כלל תכונה כל כך נחמדה באף אחת מהתכניות שלה. באמצעות אפשרות זו תוכלו ליצור עותק של האתר המקורי. כעת תוכלו לבדוק את הקודים והתוסף החדש שלכם באתר המשובט במקום לבדוק ישירות באתר המקורי. מכיוון שבדיקת תוספים וקודים חדשים ישירות באתר החי הוא מסוכן וזה יכול לסכן את האבטחה, פריסת האתר ותכניך.

אפשרות מסוג זה מתאימה מאוד למפתחים ולמי שעושה שינויים באתרים שלהם לעיתים קרובות. לאחר ביצוע שינויים כשאתה בטוח שהכל בסדר אז זה דורש מעט קליקים בכדי להפעיל אותו. זה גם יוצר עותק לפני השינויים וזה שימושי למקרה אם ברצונך לעבור לגירסה הקודמת.

SiteGround לא הציע תכונת שלב בתוכנית הבסיסית שלהם לשם כך עליך להירשם כמנוי לתוכנית GoGeek שלהם. לכן, אם אתם מתכוונים לארח אתר ברמה קטנה אז אתם טובים ללכת. אבל אם אתם מתכוונים להקים אתר למטרות פיתוח אזי שימוש בתכונה כזו הוא מאוד שימושי.

מכיוון ש- Bluehost לא כללה הצגה באף אחד מתוכניותיהם בעוד Siteground מציעה זאת בתוכנית גבוהה יותר, אך עדיין משום שהם מציעים זו הסיבה ש- SiteGround הוא המנצח בסבב זה..

הזוכה: SiteGround

בונה אתרים

יש לך עיצוב אתר בראש שאתה רוצה לבנות אותו בעצמך. אל תדאג אם אינך מכיר את הקידוד כי בונה גרירה ושחרור מקל עליך במקום שאתה צריך לבחור פריט ושחרר אותו במקום שאתה רוצה למקם אותו.

שני ספקי האירוח כוללים בניית אתרים של Weebly בחינם בתוכניות שלהם וזה מספיק בשביל הכיף. מכיוון שלבונה אתרים בחינם יש מגבלות כמו מספר מוגבל של דפים, מודעות ופונקציונליות מוגבלת וכו ‘. אז זה עשוי להועיל לכיף או לאתרים שיש להם דפים מוגבלים.

הזוכה: עניבה

התחייבות להחזר כסף

מה אם אינך מרוצה מאיכות השירות של ספק שירותי האירוח שלך? כל שעליך לעשות הוא להחזיר את הכסף שלך אם לא קיבלת עבורו תשלום. שתי החברות מציעות החזר ללא שאלה במהלך התקופה המתוארת.

SiteGround ו- BlueHost מציעים 30 יום להחזר הכסף. אז אם הם לא עמדו בציפיות שלך, אל תהסס לבקש את ההחזר תוך 30 יום. כאן זכרו, אם אתם רוכשים את הדומיין יחד עם חשבון אירוח, הם רק מחזירים את השימוש בכסף לרכישת חשבון האירוח. שם הדומיין נשאר בבעלותך.

הזוכה: עניבה

BlueHost

SiteGround

מחיר השוואה בין BlueHost לעומת SiteGround

בעידן זה של תחרות קשה מאוד לחברה לגבות גבוה מבלי לספק את שווי הכסף. גם BlueHost וגם SiteGround מציעים תמחור תחרותי.

שם דומיין בחינם

בעל תחום חינם בשנה הראשונה עשוי לחסוך חלק מהכספים שלך. אבל בשנה הבאה ממש אתה צריך לשלם את המחיר אם אתה רוצה לשמור על שם התחום הזה.

BlueHost מציעים שם תחום בחינם לשנה הראשונה כאשר אתה רוכש מהם את חשבון האירוח. ואחרי השנה הראשונה תצטרך לשלם 15.99 דולר עבור חידוש. זה לא יותר מדי מכיוון שרוב החברות דורשות קרוב ל -16 דולר לאחר חידוש תחום.

SiteGround אינו מציע שם תחום בחינם. הם מציעים שם דומיין במחיר של $ 14.95 בלבד ובשנה הבאה אתה צריך לשלם את אותו הסכום עבור חידוש מטרה. כך ש- SiteGround תוכלו לחסוך קרוב לדולר בכל חידוש. אך זכור כי אתה משלם $ 14.95 בהתחלה בו BlueHost לא גובה דבר.

הזוכה: BlueHost

עליכם לבקר ברשימת רשם הדומיינים הטובה ביותר אם אינכם אוהבים תמחור של תחום SiteGround ו- BlueHost.

מחירי אירוח BlueHost ו- SiteGround

שתי החברות מציעות 3, 3 תוכניות אירוח. בתוכנית הבסיסית של BlueHost תוכלו לארח תחום אחד בעוד שאין הגבלה על מספר המבקרים. BlueHost מתאמנת באותה אסטרטגיה כמו רוב החברות בענף האירוח, כלומר, משך ההרשמה גבוה יותר כך העלות נמוכה יותר.

אז עם BlueHost תוכלו לתפוס את התוכנית הבסיסית במחיר של 3.95 $ לחודש. רק אם הרשמת לשירותיהם לפחות 3 שנים. זה מצחיק מכיוון שכשנגמרת תקופת ההחזר אז אתה תקוע איתם. ולתקופה קצרה כמו שנה, תוכנית האירוח הופכת ליקרה.

שולחן תמחור של Bluehost

מצד שני, SiteGround אינו מתרגל סוג כזה של טקטיקות. הם מציעים את התוכנית הבסיסית שלהם (StartUp) במחיר של 3.95 $ לחודש. גם אם נרשמת לשנה. זה טוב ולעולם לא תיצמד איתם לתקופה ארוכה יותר. אז זה אומר שהם זולים יותר מ- BlueHost.

כמו כן, בשונה מ- BlueHost Siteground מציע מספר בלתי מוגבל של חשבונות דוא”ל, תת-דומיין ודומיינים חונים..

עלויות מתכננת SiteGround

הזוכה: SiteGround

BlueHost

SiteGround

סיכום

מההשוואה של SiteGround לעומת BlueHost לעיל נראה ברור כי SiteGround הוא המנצח. הדברים המעטים שעשויים להפריע ללקוחות לבחור ב- SiteGround הם שטח האחסון ומספר הביקורים / יום. אבל באמת שזה לא מהווה בעיה עבור אתרים מבוססי תוכן.

עבור אתר חדש, StartUp שלהם מתאים היטב. יש לנו בלוג נוסף המבוסס על תוכן יותר משלוש שנים ועדיין צורכים לא יותר מ- 800 מגה-בייט. ורוחב הפס מספיק גם עבור אתרים חדשים שהוקמו.

מלבד אלה, הם מדהימים כמו 99.99% זמן עבודה, תמיכת לקוחות מהירה וזמן עומס נמוך וכו ‘. יתר על כן, ביקורות רבות של משתמשים אחרים מראות תגובה חיובית ב BBB.

SiteGround היא ההמלצה העיקרית שלנו

מדוע אנו ממליצים על SiteGround מעל BlueHost?

 • שירותי תמיכה מדהימים, אורך זמן מוצק וזמן טעינה
 • SiteGround לוקח יוזמות רבות כדי להפוך את השירותים שלהם למהירים יותר כמו SSD, NGINX, HTTP / 2 ותוסף מטמון פנימי..
 • ספק בידוד בחשבון ואבטחה ברמה גבוהה כנגד פריצות ופגיעויות.
 • הם מספקים טכנולוגיה מתקדמת בענף כמו שיטת מיכל לינוקס, שרתים עם זיכרון RAM של 256 ג’יגה-בייט, אינטל Xeon E5-2690v3 וכו ‘..
 • הם גם מפתחים מערכת גיבוי מהירה משל עצמם וניטור שרתים פרואקטיבי מקומי.

SiteGround

BlueHost אינה בחירה רעה, אך SiteGround היא אפשרות מתאימה יותר בעתיד אם דרישות האתר שלך גדלות אז אתה יכול בקלות לעבור לתוכנית הגבוהה יותר וליהנות משירותיהם ללא הפסקה..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map