סקירת SiteGround 2020: האם זה המארח הטוב ביותר של וורדפרס, באמת?

0

SiteGround הוא אחד משירותי אירוח אתרים הטובים ביותר לשנת 2020 שהחלה בשנת 2004. הם עשו שם טוב למרות התחרות העזה. כמעט כולם, המשתמשים בשירותי אירוח SiteGround בין אם המומחים או המתחילים נראים בעיניהם לא נורא. זה סקירת שטח ייתן לך תובנות לגבי התכונות שהם מציעים, תוכניות וכל מה שאתה צריך לדעת לפני שאתה קונה.


הם נמצאים במדף העליון במתן תמיכה, זמן עבודה, מהירות וכו ‘ויש להם מוניטין מצוין בענף אירוח אתרים. כמו כן, יש להם שרתים באזורים גיאוגרפיים רבים לצורך נוחות ונגישות קלה ללקוחותיה.

עם ניסיון רב בענף (יותר מעשר שנים), SiteGround מציעה מוצרים שונים כמו Shared, Cloud, Dedicated, VPS ו- WordPress Hosting.

הם מספקים את כונני ה- SSD בכל התוכניות שלה להפוך את השירותים למהירים יותר.

התקדמות הטכנולוגיה שיש לחברה;

 • כונני SSD עבור שרתי אירוח
 • SuperCacher
 • שרת רשת NGINX
 • פרוטוקול HTTP / 2
 • מיכלי לינוקס

מדוע אני ממליץ על SiteGround?

מכיוון שסוג השירותים שהם מספקים לעומת מחיר הם מדהימים; במיוחד שירותי uptime ותמיכה. יתרה מזאת, מכיוון שוורדפרס היא הפלטפורמה המשומשת ביותר, SiteGround מציע כמה תכונות ייחודיות הקשורות לוורדפרס שמוכחות מאוד. יש עוד הרבה סיבות לכך, אתאר להלן. אז בואו נצא לסיור

סקירת אתר זה מספקת לך את התובנה המלאה לגבי שירותי החברה. לאחר שתקראו אותו תוכלו להחליט האם זה טוב לכם או לא?

סקירת SiteGround של 2020 – בואו נשווה בין תכונות, תכניות ותמחור

בוא נדון תחילה בכמה תכונות ויתרונות ליבה הנוגעים לשירות אירוח מיטבי זה.

זמן עבודה

זמן פעולה הוא קריטי מאוד עבור אתר האינטרנט שלך מכיוון ששעת הפעילות היא התקופה בה האתר שלך פעיל או שאנחנו יכולים לומר נגישים למבקרים.

זמן הפעילות של האתר שלך משפיע ישירות על המבקרים כמו אם מבקר, רוב הזמן מצא את האתר שלך למטה (לא נגיש) ואז בסופו של דבר בשלב מסוים הוא / היא יעזוב את האתר לעולם לא יחזור.

לכן, עליכם לארח את אתר האינטרנט שלכם באירוח המספק זמן שרת יוצא מן הכלל.

טכנולוגיית מיכל לינוקס בשימוש על ידי החברה הידועה כיעילה במשאבים. הם עוקבים אחר השרתים בתדירות גבוהה יותר מאשר הניטור הכללי בכדי לברר את הבעיות לפני שהאנשים הופכים לבעיות חמורות.

יתר על כן, פיתוח טכנולוגי נוסף של החברה הוא טכניקת בידוד החשבון. w \ עם זה, אם חשבון אירוח מושפע ומטה בגלל בעיה כלשהי כמו עליית תנועה שלהם טכניקת בידוד חשבון לא יאפשר לחשבון האחר להיות מושפע.

uptime-2

Uptime שמציע SiteGround הוא 99.99%. לפי הניסיון שלנו, זמן הפעילות במהלך חודש מסוים הוא 99.99%. הזמן הפחות שאנו חווים הוא 99.97% מה שמראה בבירור כי הם אף פעם לא מרפים את האתר שלך. Uptime של 100% אפשרי גם אם משתמשים בהקדשת אירוח אך הוא יקר מאוד.

חברות רבות אחרות טוענות על זמן עבודה של 99.99%, אך העניין הוא האם הן העבירו את זה? כן, חברות מסוימות מספקות את זה אך תוכניות האירוח שלהן יקרות בעוד שחברות מסוימות פשוט מתמקדות בתביעה במקום במסירה.

לכן המסקנה שלנו היא ש- SiteGround מציע זמן פעולה טוב ותחרותי בהשוואה לחברות רבות אחרות. אגודלים למעלה! למשך זמן העבודה שהם מספקים ללקוחותיהם.

תמיכה

support-copy

קודם כל, בואו לבדוק את הסרטון הזה,

מה אם יקרה משהו לא בסדר ואתה לא יודע מה לעשות? ואז אתה זקוק לשירותי תמיכה כדי לפתור את הבעיה. אבל מה אם צוות התמיכה לא יגיב לך כמו שצריך או בצורה ישרה. זה ייצר מצב נורא יותר; תאבד גם מבקרים והכנסות. לכן, במקרה של SiteGround, אינך צריך לדאוג לתמיכה.

צוות התמיכה שלהם פעיל מאוד ותמיד זמין לעזור לך. צוות התמיכה שלהם מאוד אינפורמטיבי, מאומן ומגיב לתקן את הבעיות תוך זמן קצר ולהדריך את הלקוחות במהירות האפשרית. יתר על כן, הם מתחזקים את פרופילי הצוות שלהם באתר ליצירת סביבה מהימנה.

ישנן שלוש דרכים ליצור איתן קשר 24/7 באמצעות כרטיסים, צ’אט חי וטלפון. יש לי חוויה טובה איתם ואני רוצה לחלק 9 עד 10. אז כשמדובר בתמיכה, אתה לא צריך לדאוג ולרכוש אירוח SG ללא שום ספק.

מהירות

מהירות הטעינה של אתר האינטרנט שלך היא גורם חשוב נוסף וקריטי מאוד שכן גוגל כבר ציינה שהם רואים בו אות דירוג. פירוש הדבר שאתרך צריך להיות טעון תוך שניות ספורות כגון מקסימום 2 ~ 3 שניות. לא משנה באיזו תוכנית אירוח אתה משתמש ב- SiteGround תביא למהירות שרת יוצאת דופן ומהירה.

יש לי חוויה טובה ומצאתי שהם מרוצים מהמהירות. ישנם מספר כלים לבחינת מהירות בחינם הזמינים באינטרנט לבדיקת מהירות האתר כמו GTMetrix ו- Pingdom. חוויתי מהירות גבוהה לא רק פעם אחת, אלא שאנחנו בודקים את זה בתדירות גבוהה יותר וגיליתי שהם עקביים במהירות.

אז השאלה היא מה הם עושים במהירות הכי גבוהה שאחרים אינם? ראשית, הם משתמשים בכונני SSD אפילו ב- Shared Hosting לצורך ביצוע הפעולה במהירות רבה יותר בהשוואה לדיסקים המסורתיים..

speed-copy

בנוסף, הם משתמשים בטכנולוגיית SuperCacher הזמינה לכל התוכניות למעט

סטארט – אפ. טכנולוגיית SuperCacher מורכב משלוש שכבות; השכבה הראשונה מעתיקה את התכנים הסטטיים כמו תמונות, סקריפטים וכו ‘והכניסה אותם לזיכרון ה- RAM אז בפעם הבאה שתכנים אלה נטענים מזיכרון ה- RAM שהוא מהיר מאוד בהשוואה לטעינה מכוננים קשיחים של השרת..

השכבה השנייה שמטמנת את השאילתות מהמאגר ומאחסנת אותן ב- RAM כתוצאה מכך אם אותה שאילתה נדרשת שוב אז התוצאות יופיעו מייד. האחרון הוא השכבה הדינמית שמטמנת את כל הדפים באתר שלך, שבוודאי תפחית את זמן הטעינה של התוכן באופן דרמטי.

טכנולוגיה נוספת שהם מציעים היא CloudFlare CDN בתוך ה- cPanel המשמש לשמירת תוכן האתר שלך במטמון במרכזי הנתונים השונים בגבולות הגיאוגרפיים. כך שכאשר מבקר ניגש לאתר שלך הוא טוען תוכן ממרכז הנתונים הקרוב למשתמש.

CloudFlare הוא השירות החינמי הטוב ביותר כשמדובר במיטוב האתר שלך למהירות מדהימה. אם החשש העיקרי שלך נוגע למהירות האתר או לחוות מהירות נמוכה עם חברות אירוח אחרות, עליך לנסות זאת בוודאות.

גיבוי חינם

האם אתה מחשיב גיבויים לאתר כגורם חשוב? מה תעשה אם האתר שלך נפרץ או התפשר? עליך להיות בעל שירות גיבוי לשמירת התוכן שלך.

ישנם מפתחים ומתכנתים שונים אשר בונים ערכות נושא ותוספים שיעזרו לכם להשיג פונקציות רצויות באתר שלכם. אבל לפעמים תוסף או נושא עלולים להרוס את האתר שלך ולהפוך אותו לנגיש לחלוטין.

להתגבר על מצב זה גיבוי יהיה מציל חיים. עבור שירות גיבוי מובחר, בלוגרים / מנהלי אתרים צריכים להוציא 5 ~ 30 דולר לחודש. אבל SiteGround, שלא כמו המארחים הרבים האחרים, מציע גיבוי יומי בחינם לכל התוכניות.

כך שבמקרה של כל בעיה רצינית תוכלו בקלות לשחזר את כל האתר במהירות. הם הכינו עותק אחד של הנתונים שלך ב- StartUp, אבל על כל התוכניות הגבוהות יותר הם עשו 30 עותקים. פירוש הדבר שלא תדאג יותר לאובדן נתונים.

אירוח וורדפרס מנוהל

הצעה אטרקטיבית נוספת שעשויה להשען את הלקוחות ל WP Hosting המנוהל של SiteGround. כאן שימו לב שזה לא מוצע על ידי מספר חברות האירוח האחרות וזה בדרך כלל עולה יותר מהאירוח המסורתי.

אז מה המשמעות של אירוח וורדפרס מנוהל?

למתחיל חדש, ייקח זמן לדעת כיצד לאבטח את אתר WordPress כראוי? כיצד לבצע עדכונים וגיבויים יומיים? כיצד לשמור על מהירות?

הפיתרון הוא ניהול וורדפרס מנוהל. בכך החברה מנהלת את כל ההיבטים הללו כמו אבטחה, מהירות, גיבויים וכו ‘. עכשיו אינך צריך לדאוג לשום דבר רק להתמקד בתכניך כי כל שאר הדברים הופכים לכאב הראש של החברה.

אבטחה

אתה צריך לאבטח את האתר שלך מכיוון שכעת אבטחה של יום היא הבעיה העיקרית. האקרים תמיד מחפשים את חורי האבטחה ובכל שנה אלפי אתרים שנפרצים על ידי האקרים רק מכיוון שאנשים לא שמים לב לביטחון האתר. אתה יכול לראות את הסרטון כיצד SiteGround מאבטח את אתרי האינטרנט והבלוגים שלך. בבקשה תסתכל;

מטעמי אבטחה, החברה מבצעת את הגיבויים היומיים, מנטרת כדי לזהות את חורי האבטחה, מעדכנת, מציעה תוספים וכו ‘. החשבונות מבודדים אפילו על האירוח המשותף זה אומר אם חשבון אירוח נפרץ או פגיע מסיבה כלשהי של חשבונות אחרים. לא יושפעו.

מדי שנה הם מוסיפים חוקים רבים בחומת האש כדי להגן על WordPress ועל הפלטפורמות האחרות גם כן. צוות האבטחה של החברה משחרר מעת לעת טלאי אבטחה רבים בכדי להבטיח אבטחה נאותה.

חוץ מזה, מערכת מניעת דואר הזבל שלהם מסננת את כל הדוא”ל הנכנס והיוצא מכיוון שקל מאוד להפיץ את הפגיעויות באמצעות דוא”ל. אז בסופו של דבר אם פגיעות כלשהי משפיעה על חשבון האירוח שלך אחרי שרמתה את כל שכבות האבטחה (שזה כמעט בלתי אפשרי), אז החברה מספקת לך מתקן בחינם של גיבויים יומיים על כל התוכניות; במקרה כזה, אתה יכול לשחזר בקלות תוך מספר קליקים.

cPanel 

SiteGround הפך את הפאנל המותאם אישית שלו לניהול חשבון אירוח אתרים שלך, תאמינו או לא, הפאנל המותאם אישית שלהם קל מאוד לשימוש ממש כמו cPanel. בקרוב בעתיד הם הולכים לתעלות את cPanel.

ה- cPanel שמציעה החברה פשוט מאוד לניהול חשבון אירוח בקלות. אז מה התפקיד של cPanel? באמצעות cPanel תוכלו לנהל מיילים, דומיינים, תת-דומיינים, מנהל קבצים, נתונים סטטיסטיים שונים, חשבונות FTP, מסדי נתונים לגיבויים ועוד ועוד. הם הפכו את הפאנל לידידותי יותר להבנה נוחה.

יתר על כן, באפשרותך להתאים אישית את ה- cPanel. החברה היא השותפה של כלים של צד שלישי כגון Softaculous, SpamExperts וכו ‘כדי לשפר את חווית הלקוח. החברה פיתחה כמה כלים ייחודיים משלה כמו עדכוני רכב, SuperCacher וכו ‘כדי להפוך את השירותים לאמינים יותר. כמו כן, תוכלו להעביר את האתר מאירוח אחר ל- SiteGround ללא עלות.

אין עמלות נסתרות

כעת, בסעיף זה של סקירת SiteGround אדון האם הם גובים כל עמלה נסתרת?

ובכן, הם מאוד שקופים ומראים כל פרט על התוכניות שלהם בצורה מאוד ברורה. כשאתה לוחץ על רשימת ההשוואה או על פרטי התוכנית רשימת ההשוואה מראה על כל התוכניות בהן כל העמלות והאחוזים צוינו בצורה ברורה מאוד. אתה יכול לתפוס את המידע על ידי פשוט רחף עם העכבר על כל תוכן ברשימה.

כמו כן, הם מראים בסעיף התמיכה את סדרי העדיפויות שניתנו לך בהתאם לתכנית שתבחר. הם גם מראים את זמן הפעילות של השירותים שלהם במשך כל החודש והשנה באתר האינטרנט שלהם. לכן, אל תהסס ברכישה וקרא את המידע לפני שאתה בוחר תוכנית.

הגבלת השימוש ב- SiteGround

אז שיתפתי את כל התכונות שהם מספקים אבל חכו שיש גם כמה חסרונות, בואו נדבר על.

מבקרים מוגבלים

שלא כמו חברות אירוח אחרות, תוכניות SiteGround (Shared ו- WP Managed) מוגבלות למספר מבקרים מסוים בחודש. מספר המבקרים משתנה מתכנית לתוכנית.

התוכנית הבסיסית ביותר היא תוכנית StartUp המאפשרת 10,000 מבקרים בחודש. מדובר בכמות קטנה של מבקרים, אך מספר הביקורים הזה מתאים לבלוג חדש מאוד ואתרי אינטרנט קטנים.

אם אתה מתכוון לפתוח בלוג חדש, זו תהיה בחירה מצוינת להתחיל עם SG. לכן, בעת רכישת התוכנית בחר בה בחוכמה לפי הדרישות שלך, אל תמשיך לתכניות גדולות יותר.

אתה יכול לקנות תוכנית “התחל” במחיר של 3.95 $ לחודש בלבד בגלל הנחה של 60% באמצעות הקישור הבלעדי שלנו בעוד שתכנית זו בדרך כלל עולה 9.95 $..

יקר

SiteGround הוא מעט יקר כאשר אנו משווים אותו על בסיס אחסון, אתרים לארח, ומותר למבקרים בחודש. חברות אירוח רבות אחרות מציעות יותר שטח אחסון כמו 50 ג’יגה-בתים או 100 ג’יגה-בייט בתוכניות הבסיסיות שלהן, אך SiteGround הציע רק 10 ג’יגה-בייט.

מלבד חברות מסוימות ניתן רוחב פס בלתי מוגבל במחירים נמוכים יחסית. אם התמחור באמת משנה במקרה שלך, אז יש חברות אירוח רבות אחרות כמו InMotion (אירוח הוורדפרס המומלץ שלנו) אחרת SiteGround היא בחירה איתנה.

אז ברור שהמחירים מעט גבוהים אבל הם יעילים מאוד לספק מהירות, זמן עבודה, אבטחה ותמיכה מה שמייקר אותם.

אחסון מוגבל

אם השווינו את שטח האחסון עם שאר חברות האירוח, אז הוא מעט נמוך יותר. אולם ייתכן שאחסון אינו מהווה בעיה במקרה של בלוג / אתר מסוג תיאורי.

על פי אופי תיאורי, אנו מתכוונים שאם הבלוג שלך מבוסס בעיקר על תוכן הטקסט, אז המרחב שמציעה החברה ב”תכנית StartUp “מספיק.

אך יתכן שזו בעיה אם אתה משתמש בה כדי להעלות תוכנות ותכנים דומים יותר שצורכים מקום. אז אם אתה בן / ת מתחיל / ה אז תכנית StartUp מתאימה כמעט לכל סוגי האתרים וכשהתנועה שלך גדלה אז עבור לתוכנית הגבוהה יותר.

סקירת תכניות אירוח אתרים

בואו נדבר על תוכניות אירוח של SG. נכון לעכשיו, SiteGround מציעה שלוש תוכניות StartUp, GrowBig ו- GoGeek בקטגוריית אירוח משותפת ו- wordpress.

לכן, אני אחלוק רק מידע מפורט על התוכניות הללו (אירוח משותף). חבילות האירוח המשותפות ו- WP מתאימות לכל CMS העיקריים כמו וורדפרס, ג’ומלה, דרופל וכו ‘וגם לאתרי תנועה בינוניים. אם האתר שלך מקבל תנועה רבה אז VPS או שרת ייעודי יתאימו לך.

סטארט – אפ

זוהי תוכנית בסיסית מאוד הזמינה כרגע במחיר של 3.95 $ לחודש בגלל הנחת זמן מוגבלת של 60%. תוכנית זו מתאימה לבלוג או אתר עסקי בגודל ממוצע מכיוון שתכנית זו מאפשרת רק 10,000 ביקורים בחודש.

תוכנית הפעלה משותפת של האתר

בעת רכישת תוכנית זו זכור כי אתה יכול לארח באתר אינטרנט אחד בלבד. התכונות החיוניות הן:

 • שרתי HTTP / 2 מופעלים
 • אימיילים ללא הגבלה & DBs
 • תמיכה טכנית 24/7
 • אחסון SSD של 10 ג’יגה-בייט
 • מבקרים חודשיים 10K
 • בואו להצפין SSLs בחינם
 • גיבוי יומי בחינם
 • התקנה בחינם & העברה
 • בונה אתרים בחינם
 • cPanel & גישה ל- SSH
 • CloudFlare CDN חינם
 • ללא הגבלה של SQL DB שלי
 • אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום

GrowBig

ככל שהבלוג או האתר שלך יגדלו אתה יכול לעבור לגדולה יותר כמו חבילת GrowBig. תוכנית זו מאפשרת לארח אתרים מרובים. תוכנית זו מתאימה גם כשיש לך אתרים מרובים עם תנועה ממוצעת והיא כוללת את טכנולוגיית ה- SuperCacher בשלושה דרגות.

חבילת אירוח של GoBig Siteground

התוכנית מתירה 25000 ביקורים בחודש. באופן קבוע תוכנית זו זמינה במחיר של 14.95 $, אך כעת בשל 45% הנחה, תוכלו לתפוס אותה במחיר של 7.95 $ בלבד. תוכנית זו כוללת את כל התכונות החיוניות כולל תכונות מובחרות:

 • תמיכה טכנית על בסיס עדיפות
 • טכנולוגיית SuperCasher בלעדית
 • אחסון נתונים של 20 GB
 • מתאים למבקרים חודשיים של 25 אלף
 • אתה יכול לארח אתרים מרובים
 • תמיכה טכנית מובחרת 24/7
 • מהירות שרת מהבהבת
 • מסד נתונים MySQL ללא הגבלה
 • הגירת אתרים בחינם
 • שנת Wildcard SSL חינם לשנה
 • מתקני אפליקציות בחינם
 • גיבויים יומיים
 • 30 עותקי גיבוי

GoGeek

אם יש לך כסף ומחפש אירוח בעל ביצועים גבוהים, בחר “GoGeek”. תוכנית זו מיועדת לאתרי תנועה כבדים מכיוון שהיא מאפשרת 100,000 ביקורים בחודש.

תוכנית זו מגיעה גם עם טכנולוגיית SuperCacher של שלוש שכבות. לדברי החברה, ישנם מעט משתמשים בכל שרת שחולקים את המשאבים.

בדרך כלל תוכנית זו עולה 29.95 $, אך כעת היא זמינה בהנחה של 60%, כך שהסכום הופך ל -11.95 $. לכן אל תבזבזו רק בלחיצה על הקישור ותפסו אותו לפני שיהיה מאוחר מדי.

חבילת אירוח GoGeek Siteground

תוכנית זו כוללת תכונות חיוניות ופרמיות כגון:

 • אתה יכול לארח אתרים ללא הגבלה
 • תאימות PCU חינם
 • אפשרות לסטג’ינג עבור וורדפרס וג’ומלה
 • תנועה ומסד נתונים ללא מטר
 • cPanel ו- SSH
 • חשבונות דוא”ל בחינם
 • תמיכה טכנית בעדיפות 24/7
 • SuperCacher למהירות גבוהה יותר
 • WildLard SSL חינם לשנה אחת
 • 30 עותקי גיבוי
 • 1 לחץ על יצירת GIT Repo
 • בונה אתרים בחינם
 • שטח אינטרנט מבוסס SSD בנפח 30 GB
 • מערכת גיבוי יומית בחינם
 • אפשרות להחזר כסף 30 יום

כלי שלב חינניים לג’ומלה ולוורדפרס המאפשרים לך לבדוק את השינויים לפני הצגת החומר באופן מקוון.

תאימות PCI בחינם: אישור זה מבטיח את תקני האבטחה הנחוצים במקרה בו האתר שלך מקבל את כרטיסי האשראי ועוזר לשמור על סביבה מאובטחת..

סיכום

אם אתם מחפשים אירוח אתרים במהירות, זמן עבודה ותמיכה מהירה אז רכשו את SiteGround ללא ספק. הדבר שצריך לזכור הוא אירוח מחירים של חבילות והגבלה.

מלבד תמחור והגבלות, הם מציעים חבורה של תכונות בחינם. אם יש לך אתר עם תנועה מאסיבית, SiteGround הוא הטוב ביותר.

לפי נקודת המבט שלנו, המחירים מתאימים מכיוון שהם מספקים כל כך הרבה. אז אם המחיר לא משנה לך, עבור ל- SiteGround.

יתר על כן, נכון לעכשיו, הם מציעים 60% הנחה על תוכנית StartUp, כך שהמחירים כמעט שווים לתכניות אחרות של חברת אירוח בעלות נמוכה פשוט לחצו על הקישור למטה ותפסו את ההנחה האדירה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map