NameCheap vs GoDaddy Review 2020 (کدام یک برای شما بهتر است؟)

1

آیا شما در جنگ NameCheap vs GoDaddy گیر کرده اید تا تصمیم بگیرید که در آن نام دامنه را خریداری کنید؟ این وضعیت گیج کننده ترین زمانی است که می خواهید یک وبلاگ یا وب سایت را به عنوان یک تازه کار راه اندازی کنید. اگرچه ، تعداد زیادی ثبت نام دامنه دیگر وجود دارد که می توانید نام دامنه را خریداری کنید اما بازیکنان برتر و مشهور بازی NameCheap و GoDaddy هستند.


بیا شروع کنیم!

این دو شرکت به دلیل فعالیت در زمینه ثبت دامنه به خوبی مشهور و مشهور هستند. هر دو یک ثبت دامنه معتبر ICANN هستند. بنابراین ، چه کسی در مقایسه NameCheap و GoDaddy پیروز شد?

GoDaddy ادعا می کند بیش از 77 میلیون دامنه را مدیریت کند در حالی که NameCheap دارای 10+ میلیون دامنه تحت مدیریت آنها است. اما صرفاً اعداد نمی توانند به شما كمك كنند كه نتیجه بگیرید كدام یك از بهترین هاست.

پس از تجربه هر دو خدمات شرکت ، ما در تلاشیم تا این مقایسه عمیق NameCheap vs GoDaddy را بنویسیم که مطمئناً به شما در تصمیم گیری بدون هیچ گونه دردسر کمک خواهد کرد.

NameCheap vs GoDaddy Review مقایسه

NameCheap vs GoDaddy مقایسه 2020

کدام یک بهترین ارائه دهنده ثبت و میزبانی وب است?

ما این مقایسه را به چند قسمت تقسیم کردیم تا ویژگی ها و کالاهایی را که ارائه می دهند چنین قیمت گذاری ، نرخ تجدید ، گواهی SSL ، Freebies ، برنامه هاستینگ ، رابط و پشتیبانی مشتری را توضیح دهیم..

قیمت گذاری: چه کسی دامنه ها را با کمترین قیمت ارائه می دهد?

برچسب قیمت قبل از تصمیم گیری برای خرید یا نبودن ، عامل اصلی است. تقریباً همه شرکت ها دامنه چند دلار را ارائه می دهند اما در همان سال آینده نسبت به سال اول پول بیشتری را پرداخت می کنند. هر دو NameCheap و GoDaddy به دلیل قیمت پایین برای مشتریان جدید مشهور هستند.

این بهترین تاکتیک برای جذب مشتریان بیشتر با دادن تخفیف ویژه و بزرگترین سال برای آنها است.

در اینجا ساختار هزینه GoDaddy برای نام دامنه وجود دارد. این قیمت ها برای 1 سال است که می خواهید دامنه جدید را با یک حساب کاربری جدید خریداری کنید و ممکن است همزمان با ارائه تبلیغات به نوبه خود در نوسان باشد..

قیمت های GoDaddy

 • .com با قیمت 0.99 دلار در سال
 • .org برای 8.99 دلار در سال
 • دات نت برای 11.99 دلار در سال
 • .info برای 2.99 $ در سال
 • .biz با قیمت 7.99 دلار در سال

از GoDaddy بازدید کنید

قیمت نام

 • .com برای 8.88 دلار در سال
 • .org برای 12.48 دلار در سال
 • .net با قیمت 7.88 دلار در سال
 • .info برای 0.88 دلار در سال
 • .biz با قیمت 11.88 دلار در سال

از NameCheap دیدن کنید

همانطور که می بینید GoDaddy تخفیف های تبلیغاتی بیشتری ارائه می دهد. بنابراین اگر می خواهید یک دامنه برای یک سال داشته باشید ، مطمئناً به دنبال GoDaddy بروید یا گزینه های GoDaddy را دنبال کنید.

برنده: GoDaddy

توجه: اگر شما قصد داشته اید دامنه را برای بیش از یک سال خریداری کنید ، انتخاب نامCheap گزینه ای عالی خواهد بود. از آنجا که GoDaddy پول بیشتری برای تجدید نیاز دارد. NameCheap برای درازمدت بهتر است زیرا نرخ تجدید آنها دقیقاً مثل پرداخت هزینه برای نام دامنه جدید است.

نرخ تجدید

تقریباً همه شرکت ها تخفیف های تبلیغاتی مانند GoDaddy ارائه می دهند ، زیرا آنها “.com” را فقط با 0.99 دلار برای 1 سال ارائه می دهند. اما بازی از سال 2 شروع می شود وقتی که اتهامات برای سالهای آینده آسمان بالایی است. در صورت مقایسه با NameCheap ، GoDaddy مبلغ بیشتری را همانطور که در ابتدا از نرخ تجدید عادی ذکر شد شارژ می کند.

با NameCheap باید همان مبلغی را که برای خرید دامنه جدید پرداخت کرده اید ، پرداخت کنید. برای پسوند .com TLD ، قیمت تمدید 10.69 دلار است ، اما GoDaddy 14.99 دلار شارژ می شود.

در اینجا مقایسه نرخ تمدید:

GoDaddy Renwals

 • .com برای 14.99 دلار در سال
 • .org با 17.9 دلار در سال
 • .net با 11.69 دلار در سال
 • .info برای 2.99 $ در سال
 • .biz با قیمت 7.99 دلار در سال

از GoDaddy بازدید کنید

تمدید NameCheap

 • .com برای 10.69 دلار در سال
 • .org برای 12.48 دلار در سال
 • .net برای 12.88 دلار در سال
 • .info برای 2.99 $ در سال
 • .biz با قیمت 7.99 دلار در سال

از NameCheap دیدن کنید

بنابراین اگر شما قصد دارید دامنه را برای بیش از یک سال نگه دارید ، مطمئناً باید آن را از NameCheap خریداری کنید. اگر از GoDaddy بخرید ، ممکن است برای 1 سال مقداری پول پس انداز کنید اما بعداً مجبور خواهید بود پول بیشتری از NameCheap بپردازید.

برنده: NameCheap

مجانی

بله ، ما عاشق مجانی و هر کس دیگری هستیم ، اما شما می دانید تعداد محدودی از پیشنهادات رایگان این شرکت رایگان است. در NameCheap در مقابل GoDaddy ، NameCheap در این مسابقه پیروز شد.

NameCheap WhoisGuard را برای سال اول و بعداً فقط 2.88 دلار شارژ می کند. WhoisGuard برای محافظت از حریم خصوصی شما طراحی شده است. از نام ، آدرس ایمیل ، شماره تلفن شما محافظت می کند و آنها را مخفی نگه می دارد تا از هرزنامه ها ، ربودن دامنه یا هرگونه وضعیت ناخواسته جلوگیری کند..

از طرف دیگر ، G o بابا هیچ آزادکار را شامل نمی شود. آنها 7/99 دلار را برای محافظت از حریم خصوصی و 14.99 دلار برای حفظ حریم خصوصی و محافظت از شارژ (شامل محافظت بیشتری نیز) می پردازند ، که بسیار بیشتر از NameCheap.

برنده: NameCheap

گواهی SSL

حالا بیایید درباره گواهی SSL صحبت کنیم. در اصل ، این پروتکل امنیتی برای محافظت از اطلاعات مهم مشتری مانند شماره کارت اعتباری ، رمز عبور و نام کاربری و غیره است.

در اینجا ما به دلیل ثبت دامنه با NameCheap یک مزیت دیگر کسب کردیم. آنها فقط 9 دلار در سال هزینه دارند ، اما ما به شما توصیه می کنیم بیش از یک سال آن را مشترک شوید زیرا این قیمت را به 8/95 دلار در سال کاهش می دهد. برای یک سایت واحد قابل استفاده است.

در حالی که GoDaddy برای سال اول 55.99 دلار در سال و در تجدید 69.99 $ شارژ می کند. همچنین می توان از آن برای امنیت یک سایت استفاده کرد.

برنده: NameCheap

مهلت

دوره Grace مدت زمانی است که در طی آن شرکت نام دامنه منقضی شده شما را نگه می دارد. پسوندهای مختلف دامنه دارای دوره زمانی مختلف هستند. شرکت پس از اتمام دامنه شما و پس از انقضا برای تمدید آن ، چندین ایمیل برای شما ارسال می کند.

اگر در مورد NameCheap صحبت کنیم ، آنها توصیه می کنند نام دامنه منقضی شده خود را در مدت 27 روز دوباره فعال کنید. در اینجا توجه داشته باشید که این دوره فضیلت در .com ، .net ، .org ، .info و .biz قابل استفاده است.

در حالی که GoDaddy به اینجا رسید ، آنها 41 روز پیشنهاد می دهند. در دقیقاً 42 روز ، دامنه شما را لغو می کنند. این دوره برازندگی قابل استفاده در .com ، .net ، .info ، .biz ، .cc ، .org و غیره است.

برنده: GoDaddy

 • همچنین ممکن است بخوانید: گزینه های نامCheap و رقبا برای خرید دامنه

فرآیند خرید & بالاترین فروش

Upsell یک استراتژی است که در آن شرکت محصولات مختلفی را برای افزایش فروش خود ارائه می دهد. این یک استراتژی خوب از نظر تجاری است ، اما فروش های بیش از حد زیادی می توانند مشتریان بالقوه را رها کنند.

بیایید ابتدا در مورد GoDaddy صحبت کنیم. آنها به این مسئله اهمیت نمی دهند که مشتری به دلیل استراتژی تبلیغاتی خود دچار سردرگمی یا اذیت شده باشد ،.

اگر تازه کار هستید و هرگز مراحل خرید را تجربه نکردید ، مراقب باشید زیرا در هنگام خواندن باید بعد از مشاهده کل صفحه به مراحل بعدی بروید.

هنگامی که نام دامنه خود را وارد می کنید و روی «جستجو» کلیک می کنید ، در صفحه بعد چندین فروش بالایی مشاهده خواهید کرد که در ابتدا ذهن شما را سرگردان می کند. سپس پس از گذر از این مرحله در صفحه بعد لیستی از محصولات مرتبط با آن مانند محافظت از حریم خصوصی ، هاستینگ ، ایجاد سایت و خدمات ایمیل وجود دارد.

برای میزبانی ، GoDaddy به دلیل برنامه های کم هزینه ممکن است شما را جذب کند. اما ما InMotion Hosting و B lu ehost را توصیه می کنیم زیرا آنها یکی از بهترین ارائه دهندگان میزبانی هستند. G o بابا ارزان است اما لیاقت میزبانی سایت های حرفه ای شما را ندارد. پاسخ آهسته سرور ، زیر خدمات پشتیبانی متوسط ​​و نرخ تجدید بالا ، سنت های GoDaddy است.

حال اگر در مورد تاکتیک های upsell NameCheap صحبت کنیم ، مراحل ثبت نام بسیار ساده و تمیز است. بله ، آنها برخی از محصولات مرتبط را ارائه می دهند اما هنوز یک صفحه مرتب هستند. بنابراین اگر شما یک خریدار دامنه جدید هستید ، آن را از NameCheap خریداری کنید زیرا فکر می کنیم این روند شما را ناامید نخواهد کرد. علاوه بر این ، در صورت نیاز به توضیح در هر مرحله ، می توانید با شروع یک چت زنده این کار را انجام دهید.

همانطور که می دانیم هر شرکتی از تله های فروش بالا استفاده می کند ، اما برخی از شرکت ها این روند را گیج کننده کرده و در نهایت مشتری جدید در نهایت برخی از ویژگی های ناخواسته را خریداری می کند. قبل از اتمام سفارش مطمئن شوید که همه پیشنهادات ناخواسته را بردارید. روش خرید NameCheap بسیار ساده تر از GoDaddy است.

برنده: NameCheap

تمدید خودکار

تمدید خودکار گزینه ای است که به شما امکان می دهد پرداخت را به طور خودکار در زمان انقضا دامنه شما انجام دهد. اگر دامنه خود را تمدید نکردید ، سایت شما به صورت آفلاین می رود.

گزینه “تمدید خودکار” در هنگام فراموش کردن یا به دلایلی دیگر دامنه را به صورت دستی تجدید نمی کند کمک بزرگی خواهد کرد. برای این کار ، فقط کافی است در حساب کارت اعتباری ضمیمه ، پول کافی را ذخیره کرده و گزینه تجدید را فعال کنید.

به طوری که دفعه دیگر که زمان آن فرا رسیده است ، شرکت مبلغ تمدید را بدون هیچ کسری کاهش می دهد.

برنده: کراوات

رابط کنترل پنل

یک کنترل پنل دامنه به شما امکان پیکربندی کلیه دامنه ها ، زیر دامنه ها ، ایمیل ها ، انتقال و ویژگی DNS و غیره را می دهد. یک کنترل پنل با طراحی ضعیف زمان گرانبهای کاربر را هدر می دهد.

تجربه در مورد صفحه کنترل آنها چگونه بود؟ از آنجا که این مهمترین فاکتور در هنگام انتخاب ثبت دامنه است. داشبورد که به راحتی امکان حرکت دارد ، یک تجربه کاربر پسند را فراهم می کند. بنابراین چه کسی برنده رقابت بین NameCheap و GoDaddy است?

بررسی اجمالی کنترل پنل NameCheap

اخیراً NameChea p پنل مدیریت دامنه خود را به روز کرده و اکنون پنل جدید بسیار روان و یکدست است. در داشبورد NameCheap ، به راحتی می توانید چندین دامنه را مدیریت کرده و هر کار مورد نیاز مانند تجدید دامنه ، ویرایش نام سرور را انجام دهید و می توانید جزئیات گواهی SSL را نیز بررسی کنید. برای تغییر DNS / Name Server ، فقط روی نام دامنه ای که می خواهید رکوردهای جدید اضافه کنید کلیک کنید و سوابق NS را در آنجا وارد کنید.

کنترل پنل دامنه GoDaddy

GoDaddy همچنین دارای یک پانل مدیریت دامنه دوستانه بسیار عالی ، آسان برای حرکت و مبتدی است. درست مانند NameCheap ، در داشبورد بسیار ، می توانید نام دامنه را تجدید کنید ، تنظیمات WHOIS Guard ، ویرایش دامنه و DNS را در عرض چند دقیقه اضافه کنید. به طور کلی ، هر دو شرکت کنترل پنل کاربر پسند را ارائه می دهند و اعلام اینکه یکی از آنها بهتر از سایرین است ، نامناسب است.

برنده: کراوات

پشتیبانی مشتری

فرقی نمی کند که شما یک نقشه میزبانی یا یک نام دامنه خریداری می کنید ، پشتیبانی مشتری همیشه مهم است زیرا گاهی اوقات در برخی از سؤالاتی که درک آن مشکل است ، به کمک نیاز دارید. ما دریافتیم که زمان پاسخگویی GoDaddy نسبت به پشتیبانی ایمیل کند است.

ما یک دامنه از GoDaddy خریداری کردیم. آنها معمولاً یک روز طول می کشد تا به ایمیل شما پاسخ دهند و متناقض هستند. گاهی اوقات پاسخ آنها در طی یک روز می رسد و بعضی اوقات آنها حتی پس از گذشت چند روز جوابشان را فراموش می کنند.

گفتگوی زنده فقط از دوشنبه تا جمعه در ساعات مشخص در دسترس است. اگرچه ، می توانید از طریق تلفن 24/7 با آنها تماس بگیرید. اما همه نمی خواهند از طریق تلفن با آنها تماس بگیرند ، بیشتر افراد از Live Chat استفاده می کنند ، جایی که می توانند مسائل خود را به راحتی بنویسند.

از طرف دیگر ، خدمات پشتیبانی NameCheap بسیار مطمئن و 24/7 در دسترس است. آنها خدمات پشتیبانی را از طریق تلفن ارائه نمی دهند اما می توانید از طریق چت زنده با آنها تماس بگیرید که واقعاً خوب است. اگرچه با ارسال بلیط گاهی اوقات repose دیر است اما چت زنده بسیار آسان و در دسترس است.

ما نه تنها افرادی که تجربه پشتیبانی بد را با GoDaddy دارند ، بلکه تعداد زیادی از کاربران از خدمات پشتیبانی خود شکایت می کنند. بنابراین در مقایسه NameCheap و GoDaddy بر اساس تجربه ما ، NameCheap برنده است.

برنده: NameCheap

برنامه های میزبانی وب

هر دو شرکت به عنوان یکی از برترین رجیستر دامنه شناخته می شوند ، اما بعدا برنامه های میزبانی ارزان نیز ارائه می دهند. هر دو سرعت و سرور تقریباً یکسان دارند. اما اگر تازه وارد هستید ، NameCheap برای شما مناسب است زیرا آنها پشتیبانی 24/7 چت زنده را ارائه می دهند. علاوه بر این ، NameCheap با کمترین هزینه میزبانی را با 9.88 دلار در سال در حالی که GoDaddy 59.88 دلار در سال شارژ می کند ، ارائه می دهد. بله ، N ameChe ap برنامه میزبانی را برای یک سال زیر 10 دلار ارائه می دهد

طرح میزبانی نامCheap همچنین شامل اسکنر بدافزار ، تهیه نسخه پشتیبان (هفته ای 2 بار) ، ایجاد سایت رایگان و فضای ذخیره سازی تسریع شده در SSD است. هنوز تمام نشده است که می توانید 3 دامنه را در برنامه “Value” (اساسی) قرار دهید ، که واقعاً گزینه ای جذاب برای تازه کارها و افرادی است که بودجه بسیار محدودی دارند.

اما GoDaddy عطش پول بیشتری دارد. آنها 23.88 دلار در سال برای بازگشت هزینه می کنند & بازیابی ، 17.88 دلار برای اسکن نرم افزارهای مخرب ، بدون ایجاد سایت رایگان و مجاز به شماست که فقط یک وب سایت را در برنامه Economy (Basic) خود میزبان کنید..

اگر می خواهید سایت خود را از بین این دو میزبان کنید ، در اینجا ما یک جدول مقایسه برای کمک به شما در انتخاب درست انتخاب می کنیم.

امکانات

NameCheap

GoDaddy

دامنه رایگان

آره

آره

وب سایتها

3

1

ذخیره سازی

20 GB-SSD شتاب

SSD 100 گیگابایتی

پهنای باند

نامحدود

نامحدود

سیاست بازپرداخت

14 روز

30 روز

1-روی نصب کلیک کنید

آره

آره

پشتیبانی 24/7 (چت زنده)

آره

نه

قیمت

9.88 دلار در سال

از NameCheap دیدن کنید

59.88 دلار

از GoDaddy بازدید کنید

توصیه ما برای میزبانی

اگر می خواهید میزبانی وب فقط به خاطر تجربه ، میزبانی ارزان ممکن است گزینه قابل توجهی باشد. ما به شما توصیه می کنیم به لیست ارائه دهندگان میزبانی ارزان وردپرس نگاهی بیندازید.

برای وب سایت حرفه ای یا تجاری می خواهیم از InMotion Hosting استفاده کنید. همچنین ، برخی از شرکت های میزبان خوب مشهور نیز وجود دارند ، در اینجا به لیست برترین شرکت های میزبانی وب وردپرس نگاه کنید.

اکنون InMotion Hosting را خریداری کنید!
lorem ipsum dolor

بنابراین ، چه کسی برنده رقابت در NameCheap و GoDaddy است?

خوب ، همانطور که مشاهده می کنید برنده NameCheap است. بله ، GoDaddy نیز انتخاب خوبی برای خرید دامنه است اما چرا باید نرخ تجدید بالایی را پرداخت کنیم؟ هر دو شرکت شناخته شده ای هستند و درگیر هیچگونه فعالیت کلاهبرداری نیستند.

ما به شما توصیه می کنیم دامنه ای را از NameCheap خریداری کنید زیرا نرخ تجدید نسبت به GoDaddy و برای خدمات میزبانی بسیار پایین است ، باید برای InMotion Hosting بروید. علاوه بر این ، شما همچنین می خواهید WhoisGuard را برای سال اول رایگان و کنترل پنلی مبله برای مدیریت آسان از NameCheap دریافت کنید.

لطفاً از این مقایسه Namecheap vs Godaddy در رسانه های اجتماعی دریغ نکنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map