NameCheap לעומת GoDaddy Review 2020 (איזה מהם עדיף עבורך?)

1

האם אתה תקוע בקרב NameCheap לעומת GoDaddy כדי להחליט היכן לקנות שמות דומיין? זה המצב הכי מבלבל כשאתה מתכוון להתקין בלוג או אתר כמתחתן. אמנם, ישנם רשמי דומיינים רבים אחרים שבהם אתה יכול לקנות שם דומיין, אך השחקנים הדומיננטיים והמוערכים היטב הם NameCheap ו- GoDaddy.


בואו נתחיל!

שתי החברות הללו ידועות ומפורסמות מאוד בגלל עסק רישום הדומיין שלהן. שניהם רשם דומיינים מוסמך של ICANN. אז, מי זכה בהשוואה של NameCheap ו- GoDaddy?

GoDaddy מתיימר לנהל מעל 77 מיליון דומיינים בעוד שב- NameCheap יש 10+ מיליון תחומים תחת ניהולם. אך מספרים אינם יכולים לעזור לך להסיק מי הוא הטוב ביותר.

לאחר התנסות בשני שירותי החברה, אנו פועלים לכתיבת השוואה מעמיקה זו של NameCheap לעומת GoDaddy, מה שבוודאי יעזור לך לקבל החלטה ללא כל חשש.

סקירה של השוואת NamCheap לעומת GoDaddy

השוואה של NameCheap לעומת GoDaddy 2020

מי מהם הוא הרשם הטוב ביותר וספק האירוח?

חילקנו את ההשוואה הזו למספר חלקים כדי להסביר כל פיצ’ר / מוצר שהם מציעים תמחור כזה, שיעורי חידוש, תעודת SSL, Freebies, תוכניות אירוח, ממשק ותמיכת לקוחות.

תמחור: המציעים דומיינים במחיר הנמוך ביותר?

תג המחיר הוא הגורם הבסיסי לפני שמקבלים החלטה לקנות או לא. כמעט כל החברות מציעות דומיין בכמה דולרים, אך בשנה הבאה הם גובים כסף רב יותר בהשוואה לשנה הראשונה. שניהם NameCheap וגם GoDaddy מפורסמים בזכות הצעות המחיר הנמוכות שלהם עבור לקוחות חדשים.

זו הטקטיקה הטובה ביותר לפתות יותר לקוחות בכך שהיא נותנת להם הנחה בלעדית וגדולה ביותר לשנה הראשונה.

להלן מבנה העלויות של GoDaddy עבור שם התחום. מחירים אלה הם השנה הראשונה בה אתם מתכוונים לרכוש דומיין חדש עם חשבון חדש ועשויים להשתנות כאשר הם מציעים מבצעים מעת לעת.

מחירים של GoDaddy

 • .Com עבור $ 0.99 לשנה
 • .Org תמורת 8.99 $ לשנה
 • .Net תמורת 11.99 $ לשנה
 • מידע על $ 2.99 לשנה
 • .ביז עבור $ 7.99 לשנה

בקר ב- GoDaddy

מחירים למחיר

 • .Com עבור $ 8.88 לשנה
 • .Org תמורת 12.48 דולר לשנה
 • .Net תמורת 7.88 דולר לשנה
 • מידע על 0.88 דולר לשנה
 • .Biz תמורת 11.88 דולר לשנה

בקר ב- NameCheap

כפי שאתה יכול לראות GoDaddy מציעה הנחות קידום מכירות גדולות יותר. אז אם אתם רוצים דומיין למשך שנה אז בוודאי לכו על GoDaddy או בדקו את האלטרנטיבות של GoDaddy.

הזוכה: GoDaddy

הערה: אם תכננת לקנות דומיין במשך יותר משנה, אז בחירת NameCheap תהיה אפשרות נהדרת. כי GoDaddy דורש יותר כסף על חידושים. NameCheap הוא הטוב ביותר לטווח ארוך מכיוון ששיעורי ההתחדשות שלהם זהים בדיוק כמו שאתה משלם עבור שם הדומיין החדש.

שיעורי חידוש

כמעט כל החברות מציעות הנחות קידום מכירות כמו GoDaddy מכיוון שהן מציעות “.com” בסכום של $ 0.99 בלבד לשנה הראשונה. אבל המשחק מתחיל מהשנה השנייה כאשר המטענים הם שמיים גבוהים לשנים הבאות. GoDaddy גובים יותר כסף כאמור מוקדם יותר משיעורי ההתחדשות הרגילים בהשוואה ל- NameCheap.

באמצעות NameCheap עליכם לשלם את אותו הכסף ששילמתם עבור רכישת הדומיין החדשה. עבור סיומת TLD. Com, מחיר החידוש הוא 10.69 $, אך GoDaddy גובה 14.99 $.

להלן השוואה בין שיעורי ההתחדשות:

שינויים ב- GoDaddy

 • .Com עבור $ 14.99 לשנה
 • .Org תמורת 17.9 דולר לשנה
 • .Net תמורת 11.69 דולר לשנה
 • מידע על $ 2.99 לשנה
 • .ביז עבור $ 7.99 לשנה

בקר ב- GoDaddy

חידושים של שם צ’יפ

 • .Com עבור $ 10.69 לשנה
 • .Org תמורת 12.48 דולר לשנה
 • .Net תמורת 12.88 דולר לשנה
 • מידע על $ 2.99 לשנה
 • .ביז עבור $ 7.99 לשנה

בקר ב- NameCheap

אז אם יש לכם מטרה להחזיק דומיין יותר משנה, בוודאי שתקנו אותו מ- NameCheap. אם אתה קונה מ- GoDaddy, ייתכן שתחסוך קצת כסף בשנה הראשונה, אך מאוחר יותר תצטרך לשלם יותר כסף מ- NameCheap.

הזוכה: NameCheap

דברים בחינם

כן, אנחנו אוהבים freebies וכל השאר, אבל אתה יודע שמספר מוגבל של הצעות החברה מועילות בחינם. ב- NameCheap לעומת GoDaddy, NameCheap ניצח במירוץ.

NameCheap מציעים בחינם WhoisGuard לשנה ראשונה ובהמשך בתשלום בלבד 2.88 דולר. WhoisGuard נועד להגן על פרטיותך. זה מגן על שמך, כתובת הדואר האלקטרוני, מספר הטלפון ושומר עליהם בסוד כדי למנוע דואר זבל, חטיפת דומיינים או כל מצב לא רצוי.

בצד השני, G o Daddy לא כולל שום חינם. הם גובים $ 7.99 עבור הגנת הפרטיות ו- $ 14.99 עבור פרטיות והגנה עסקית (כולל הגנה רבה יותר), וזה הרבה יותר מ- NameCheap.

הזוכה: NameCheap

תעודת SSL

עכשיו נדבר על אישור ה- SSL. בעיקרון, זהו פרוטוקול אבטחה להגנה על המידע החשוב של הלקוח כמו מספרי כרטיסי אשראי, סיסמא ושמות משתמש וכו ‘.

כאן קיבלנו יתרון נוסף בגלל רישום דומיין ב- NameCheap. הם גובים 9 $ לשנה בלבד, אך אנו ממליצים לך להירשם כמנוי במשך יותר משנה מכיוון שהוא יוריד את המחיר ל 8.95 $ לשנה. זה ישים באתר בודד.

ואילו GoDaddy גובה 55.99 דולר לשנה עבור השנה הראשונה ו- 69.99 $ בחידוש. ניתן להשתמש בו גם לאבטחת אתר אחד.

הזוכה: NameCheap

תקופת חסד

תקופת החסד היא משך הזמן בו החברה מחזיקה בשם הדומיין שלך שפג תוקפו. לתוספי דומיינים שונים יש תקופת חסד שונה. החברה תשלח אליך מספר אימיילים כאשר הדומיין שלך יפוג ואחרי שפג תוקפו כדי לחדש אותו.

אם אנו מדברים על NameCheap, הם ממליצים להפעיל מחדש את שם הדומיין שלך שפג תוקפו תוך 27 יום. כאן שימו לב שתקופת החסד הזו חלה ב- .com, .net, .org, .info ו- .biz.

בעוד שגאדדי השיגה הנהלה, הם מציעים 41 יום. בתוך 42 יום בדיוק הם יבטלו את הדומיין שלך. תקופת חסד זו חלה על. Com, .net, .info, .biz, .cc, .org וכו ‘.

הזוכה: GoDaddy

 • אולי תרצה גם לקרוא: חלופות של NameCheap ומתחרות לרכישת דומיינים

תהליך רכישה & מכירת מכירה

Upsell היא אסטרטגיה בה החברה מציעה מוצרים קשורים שונים כדי להגדיל את מכירותיהם. זו אסטרטגיה טובה מנקודת המבט העסקית, אך יותר מדי מכירות חזקות מדי עלולות לנטוש לקוחות פוטנציאליים.

בואו נדבר ראשונה על GoDaddy. לא מעניין אותם אם הלקוחות מבולבלים או מתעצבנים בגלל האסטרטגיה שלהם למכירה, הם רק ממשיכים להראות משנים.

אם אתה חדש ולעולם לא חווה את הליך הרכישה, אז יש להיזהר, מכיוון שאתה משיר את העבר, עליך להמשיך לשלבים הבאים לאחר צפייה בדף כולו.

כשאתה מזין את שם הדומיין שלך ולחץ על “חיפוש” ואז בדף הבא תראה מספר מכירות עליונות, שבהתחלה נודדות את דעתך. ואז לאחר שעברנו שלב זה בעמוד הבא יש רשימה של מוצרים קשורים כמו שמירה על פרטיות, אירוח, בניית אתרים ושירותי דוא”ל..

לצורך אירוח, GoDaddy עשוי למשוך אותך בגלל התוכניות בעלות הנמוכה שלהם. אך אנו ממליצים על InMotion Hosting ו- B lu ehost מכיוון שהם אחד מספקי האירוח הטובים ביותר. G o אבא הוא זול אך אינו ראוי לארח את האתרים המקצועיים שלך. התגובה האיטית של שרתים, מתחת לשירותי התמיכה הממוצעים ושיעורי ההתחדשות הגבוהים, היא המסורות של GoDaddy.

עכשיו אם נדבר על טקטיקות מכירה של NameCheap, נוהל ההרשמה די פשוט ונקי. כן, הם מציעים כמה מוצרים קשורים אך עדיין עמוד מסודר. אז אם אתה קונה דומיין חדש אז רכוש אותו מ- NameCheap מכיוון שלדעתנו התהליך לא יסכל אותך. יתר על כן, אם אתה זקוק להסבר בכל שלב, אתה יכול לעשות זאת על ידי פתיחת צ’אט חי.

כידוע כל חברה שמשתמשת במלכודות מכירה חזקה, אך חברות מסוימות הפכו את התהליך לבלבל ובסופו של דבר לקוחות חדשים קנו כמה תכונות לא רצויות. לפני שתסיים את ההזמנה, הקפד לבטל את הסימון של כל ההצעות הלא רצויות. נוהל הקנייה של NameCheap פשוט בהרבה מ- GoDaddy.

הזוכה: NameCheap

חידוש אוטומטי

חידוש אוטומטי הוא אפשרות המסייעת לבצע את התשלום באופן אוטומטי בזמן שתוקף הדומיין שלך פג. אם לא חידשת את הדומיין שלך, האתר שלך לא מקוון.

אפשרות “התחדשות אוטומטית” תעזור מאוד כששכחת או מסיבה אחרת לא חידשת את התחום באופן ידני. לשם כך, אתה רק צריך לשמור מספיק כסף בחשבון כרטיס האשראי המצורף ולאפשר את אפשרות החידוש.

כך שבפעם הבאה שמגיע הזמן, החברה מנכה את סכום החידוש ללא נפילה.

הזוכה: עניבה

ממשק לוח הבקרה

לוח בקרת תחום מעניק לך את היכולת להגדיר את כל הדומיינים, תת הדומיינים, הדוא”ל, ההעברה ותכונת ה- DNS וכו ‘. לוח בקרה מעוצב בצורה לא טובה מבזבז את זמן היקר של המשתמש.

איך הייתה החוויה עם לוחות הבקרה שלהם? מכיוון שזה הגורם המוערך ביותר בעת בחירת רושם תחום. לוח מחוונים קל לניווט, מספק חוויה ידידותית למשתמש. אז מי המנצח בין תחרות NameCheap לתחרות GoDaddy?

סקירה של לוח הבקרה של NameCheap

לאחרונה NameChea p מעדכן את לוח ניהול הדומיינים שלו וכעת הפאנל החדש מאוד חלק וחלק. בלוח המחוונים של NameCheap תוכלו לנהל בקלות דומיינים מרובים ולבצע כל משימה נדרשת כמו חידוש תחום, עריכת שם שרת ויכול לבדוק גם את פרטי אישור ה- SSL. לשם שינוי שרת DNS / שם, פשוט לחץ על שם הדומיין שעבורו ברצונך להוסיף רשומות חדשות והזן שם רשומות NS.

לוח הבקרה של GoDaddy תחום

ל- GoDaddy יש גם פאנל ניהול תחום נהדר, קל לניווט וידידותי למתחילים. ממש כמו NameCheap, בלוח המחוונים ממש, אתה יכול לחדש שמות דומיינים, להוסיף WHOIS Guard, ערוך הגדרות דומיין ו- DNS תוך דקות. בסך הכל, שתי החברות מציעות לוח בקרה ידידותי למשתמש וההצהרה שהאחת היא הטובה ביותר מאחרות לא הייתה הולמת.

הזוכה: עניבה

שירות לקוחות

לא משנה אם אתה קונה תוכנית אירוח או שם תחום, תמיכה בלקוחות היא תמיד חשובה מכיוון שלפעמים אתה זקוק לעזרה בשאלות שקשה להבין אותה. גילינו שזמן התגובה של GoDaddy איטי ביחס לתמיכה בדוא”ל.

רכשנו דומיין מ- GoDaddy. בדרך כלל לוקח יום אחד להשיב להודעת הדוא”ל שלך ולא עקביים. לפעמים תגובתם מגיעה תוך יום ולפעמים הם אפילו שכחו להשיב לאחר שעברו מספר ימים.

צ’אט חי זמין רק מיום שני עד שישי בשעות ספציפיות. אם כי, אתה יכול ליצור איתם קשר בטלפון 24/7. אבל לא כולם רוצים ליצור קשר בטלפון, רוב האנשים משתמשים בצ’אט חי, שם הם יכולים לכתוב את הנושאים שלהם בנוחות.

מצד שני, שירותי התמיכה של NameCheap די אמינים וזמינים 24/7. הם לא הציעו שירותי תמיכה בטלפון אבל אתה יכול ליצור איתם קשר באמצעות צ’אט חי וזה ממש טוב. אמנם על ידי הגשת כרטיס לפעמים המנוחה מאוחרת אך הצ’אט החי הוא נגיש מאוד וקל.

אנחנו לא רק כאלה שיש להם ניסיון תמיכה גרוע עם GoDaddy, אלא שיש הרבה משתמשים שמתלוננים על שירותי התמיכה שלהם. אז בהשוואה של NameCheap לעומת GoDaddy בהתבסס על הניסיון שלנו, NameCheap הוא המנצח.

הזוכה: NameCheap

תכניות אירוח אתרים

שתי החברות ידועות כאחת מהרשומות המובילות בתחום, אך בהמשך הן מציעות גם תכניות אירוח זולות. שניהם מציעים את אותו זמן כמעט ועבור מהירות שרתים. אבל אם אתה חדש אז NameCheap טוב בשבילך מכיוון שהם מציעים תמיכה בצ’אט בשידור חי 24/7. יתר על כן, NameCheap מציעה את אירוח העלות הנמוכה ביותר במחיר של $ 9.88 לשנה ואילו GoDaddy גובה 59.88 $ לשנה. כן, N ameChe ap מציעה תוכנית אירוח למשך שנה מתחת לעשרה דולר

תוכנית אירוח NameCheap כוללת גם סורק זדוניות, גיבוי (פעמיים בשבוע), בונה אתרים בחינם ושטח אחסון מואץ SSD. עדיין לא נגמר שתוכל לארח 3 דומיינים בתוכנית “ערך” (בסיסית) שהיא באמת אפשרות אטרקטיבית למתחילים חדשים ולאלה שיש להם תקציב מוגבל מאוד.

אבל ל- GoDaddy יש הרבה יותר צמא של כסף. הם גובים 23.88 דולר לשנה בגב & שחזור, $ 17.88 לסריקת תוכנות זדוניות, אין בונה אתרים בחינם ואתה רשאי לארח רק אתר אחד בתוכנית הכלכלה (הבסיסית) שלהם..

אם אתה רוצה לארח את האתר שלך משני אלה, כאן אנו בונים טבלת השוואה שתעזור לך לבחור את האתר הנכון.

תכונות

שם צ’יפ

קדימה אבא

תחום חופשי

כן

כן

אתרי אינטרנט

3

1

אחסון

20GB-SSD מואץ

100 ג’יגה-בייט ללא SSD

רוחב הפס

ללא הגבלה

ללא הגבלה

מדיניות החזרים

14 ימים

30 ימים

לחץ על מתקין 1

כן

כן

תמיכה 24/7 (צ’אט חי)

כן

לא

מחיר

9.88 דולר לשנה

בקר ב- NameCheap

59.88 דולר

בקר ב- GoDaddy

המלצתנו לאירוח

אם אתה רוצה אירוח אתרים רק לשם קבלת ניסיון, אירוח זול עשוי להיות אפשרות לא מבוטלת. אנו ממליצים לך לעיין ברשימת ספקי אירוח הוורדפרס הזולים.

עבור אתר מקצועי או עסקי אנו רוצים להמליץ ​​על השימוש ב- InMotion Hosting. כמו כן, יש כמה חברות אירוח בעלות שם טוב, כאן עיין ברשימה המובילה ביותר של חברות אירוח אתרים ב- WordPress.

קנה עכשיו אירוח של InMotion!
לורם איפסום דולור

אז מי הוא הזוכה בתחרות NameCheap ו- GoDaddy?

ובכן, כפי שאתה יכול לראות שהזוכה הוא NameCheap. כן, GoDaddy הוא גם בחירה טובה עבור קניית דומיינים, אך מדוע לשלם שיעורי חידוש גבוהים? שתיהן חברות ידועות ואינן מעורבות בפעילות הונאה כלשהי.

אנו ממליצים לרכוש דומיין מ- NameCheap מכיוון ששיעורי ההתחדשות הם נמוכים למדי בהשוואה ל- GoDaddy ולשירותי אירוח, חייבים ללכת עבור InMotion Hosting. יתר על כן, תקבל גם בחינם WhoisGuard לשנה הראשונה ולוח בקרה מרוהט היטב לניהול קל מ- NameCheap.

אנא אל תהססו לשתף את השוואה זו של Namecheap לעומת Godaddy במדיה החברתית.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map