بهترین گزینه های GoDaddy 2020: [# 1 تخفیف باورنکردنی + 47٪ تخفیف دارد]

0

اگر در جستجوی بهترین گزینه های GoDaddy هستید ، به این معنی است که شما از خدمات شرکت راضی نیستید. و چگونه کسی می تواند راضی باشد؟ زیرا در خدمات خود سازگار نیستند.


مشتریان غالباً از پشتیبانی مشتری ، زمان و سرعت خود شکایت دارند. GoDaddy یک سازمان بسیار بزرگ است که تقریباً 4000 کارمند دارد و محصولات گسترده ای را ارائه می دهد.

علاوه بر این ، این شرکت تاکنون مبلغ قابل توجهی (77 میلیون) دامنه ثبت کرده است – و آن را به بزرگترین ثبت کننده دامنه در جهان تبدیل کرده است. اما این راهی برای انجام کار نیست.

چرا گزینه های GoDaddy?

BBB مخفف است "دفتر بهتر تجارت", مکانی که بتوانید از شکایات مربوط به شرکتها گزارش دهید. علاوه بر این ، درجه بندی بالا در BBB نشان می دهد که این شرکت به طور حرفه ای با مشتریان خود سر و کار دارد و مشتریان از خدمات شرکت راضی هستند. اما تقریباً 981 گزارش شکایات در BBB وجود دارد که نشان می دهد GoDaddy روی رضایت مشتری تمرکز ندارد.

دلیل دیگر این است که این شرکت به ارزش های اخلاقی احترام نمی گذارد و از تبلیغات جنسی استفاده می کند که برای ارتقاء خدمات واقعا بی ربط است. من نمی فهمم چرا از انواع تبلیغات جنسی استفاده می کنند؟ بیا ، این یک شرکت میزبان و ثبت دامنه است. علاوه بر این ، در اوایل سال 2011 مدیرعامل باب پارسونز در زیمبابوه یک فیل وحشی را به قتل رساند که همچنین نشان می دهد شرکت به اقدامات اخلاقی اهمیت نمی دهد.

دلیل بسیار مهم بعدی برای خداحافظی با خدادادی لایحه SOPA است. لایحه ای که مخالف آزادی اینترنت است و تقریباً همه شرکت ها در برابر این مخالف هستند اما GoDaddy در ابتدا از آن پشتیبانی می کرد. هنگامی که هزاران مشتری خدمات شرکت را ترک کردند ، آنگاه شرکت فقط به خاطر تجارت خود مقابل SOPA می چرخد. اما مسئله این است که ما نمی توانیم به GoDaddy اعتماد کنیم. همان نوع قبض تعیین شده دفعه بعد چیست؟ آیا مجدداً از GoDaddy پشتیبانی خواهد کرد?

خیلی قدیمی نیست وقتی خدمات شرکت به همراه سرویس میزبانی ، ایمیل و دامنه آن به خطر بیفتد. بیشتر وقت سرورها خراب می شوند ، خدمات پشتیبانی خوب به سنت خود تبدیل می شوند و توجه به کیفیت متمرکز نبودند.

علاوه بر این ، آنها پانل کنترل خود را برای مدیریت سایت ساخته اند. بله ، دلیل بزرگی برای یافتن میزبان مشابه GoDaddy نیست ، مگر اینکه بدانیم پنل سفارشی ساخته شده GoDaddy واقعاً پیچیده و نوعی کثیف است.

آنها در تلاشند تا به روشی بهتر بهبود یابند ، اما اکنون بسیاری دیگر از ارائه دهندگان هاست و شرکت های دامنه وجود دارند که قابل اطمینان تر و قابل اعتماد تر هستند. در اینجا ما در مورد برخی از گزینه های برتر و با کیفیت برای Godaddy صحبت خواهیم کرد.

2020 بهترین گزینه های Godaddy برای میزبانی وب مطمئن و خرید دامنه

1. میزبانی InMotion – 56٪ تخفیف + میزبانی قابل اعتماد از GoDaddy

InMotion GoDaddy Alternative

در اینجا InMotion با صفحه نمایش سفارشی و کاربر پسند خود با ارائه برنامه های میزبانی فردی در سطح مشاغل ، به مشتریان خدمت می کند. شرکتی که Max Speed ​​Zones را ارائه می دهد تا خدمات خود را سریعتر از سایرین انجام دهد. نه تنها این ، یکپارچه سازی آسان برنامه های گوگل ، نصب 1 کلیک برای بیش از 310 برنامه ، امنیت برتر ، کنترل اسپم ، زبان های مختلف برای کدگذاری و موارد دیگر و بیشتر.

تمام برنامه های میزبانی اعم از اشتراک یا VPS یا اختصاصی توسط میزبان SSD (درایوهای حالت جامد) که به دلیل سرعت خواندن و نوشتن زیاد شناخته شده اند ، طراحی شده اند. از طرف دیگر GoDaddy شامل درایوهای SSD در برنامه های خود نیست و به شدت بر اساس درایوهای مکانیکی سنتی مبتنی است..

می ترسید از دست دادن داده؟ نگران نباشید InMotion امکانات پشتیبان گیری رایگان را حتی در برنامه های بسیار ابتدایی خود ارائه می دهد که به طور خودکار داده را ذخیره می کند و هر زمان که بخواهید فقط با چند کلیک می توانید آن را بازیابی کنید بنابراین چرا برای تهیه نسخه پشتیبان از داده ها باید به GoDaddy مبلغ اضافی پرداخت کنیم.

Godaddy فقط 30 روز ارائه می دهد که در طی آن می توانید خدمات آنها را آزمایش کنید و اگر از آنها راضی نبودید ، فقط 30 روز فرصت دارید تا درخواست بازپرداخت ارسال کنید. اما InMotion 90 روز ضمانت برگشت پول را برای شما فراهم می کند.

یکی دیگر از اقدامات بسیار پشتیبان شرکت این است که می توانید نام دامنه را رزرو کنید. بله ، هنگام خرید یک برنامه میزبانی از طریق InMotion می توانید دامنه رایگان را در تاریخ بعد انتخاب کنید. اما در GoDaddy شما باید هنگام خرید نام را انتخاب کنید (بعضی اوقات نامی را در ذهن ندارید). بنابراین با عجله دامنه مورد نیاز خود را خریداری کردید.

تیم پشتیبانی InMotion بسیار آگاه ، سریع و در دسترس 24/7 است. در حالی که از طرف دیگر مردم از خدمات پشتیبانی GoDaddy شکایت دارند. ما اخیراً GoDaddy را آزمایش کرده ایم و می بینیم که آنها در حال بهبود هستند اما هنوز هم پاسخ آنچنان سریعتر از InMotion نیست.

به ویژگیهای مقایسه نگاه کنید:

امکانات

در حرکت

GoDaddy

برنامه ها (بسیار اساسی)

راه اندازی

اقتصاد

سایت اینترنتی

2

1

دامنه رایگان

آره

آره

فضای دیسک

نامحدود

100 گیگابایت

SSD

آره

نه

پهنای باند

نامحدود

نامحدود

مناطق حداکثر سرعت

آره

نه

تهیه نسخه پشتیبان رایگان

آره

نه

آدرس ایمیل

نامحدود

100

چت زنده

آره

نه

اعتبار تبلیغاتی

250 دلار

نه

تضمین بازگشت پول

90 روز

30 روز

از InMotion بازدید کنید

2. SiteGround – عالی برای میزبانی قابل اعتماد

میزبانی وب سایت سایت

SiteGround یکی دیگر از گزینه های مناسب و مناسب برای GoDaddy است. SiteGround فناوری ، پشتیبانی و سریعترین برنامه های میزبانی وب را به خوبی تهیه کرده است.

مراکز داده شرکت در سه قاره مختلف آمریکا ، اروپا و آسیا و اقیانوسیه واقع شده اند تا سریعترین ارسال محتوا را انجام دهند. اگرچه GoDaddy نیز از این روش استفاده می کند و از سرورهای مستقر در سطح جهانی استفاده می کند اما تعداد زیادی از شکایات و آمار ما رضایت بخش نیست. از طرف دیگر SiteGround به وضوح استانداردهای صنعت را رعایت می کند.

این شرکت همچنین با استفاده از درایوهای SSD به همراه فن آوری های ساختگی مختلف افسانه ای. SiteGround SuperCacher ، HTTP / 2 ، NGINX ، Free CDN و PHP 7. را ارائه می دهد. SuperCacher محتویات سایت را در سه لایه مختلف ذخیره کرد. اول از همه محتویات استاتیک و سپس Memcached و در انتها محتوای Dynamic را ذخیره می کند. اما میزبان GoDaddy هنوز از آخرین PHP پشتیبانی نمی کند و از هیچ فن آوری خاصی مانند SSD ، سرعت سرور NGINX و غیره و غیره استفاده نمی کند.

اگر GoDaddy از یک روش فعال Pro برای یافتن مشکلات استفاده نمی کند ، اگر دلیل این امر سر و صدای زیادی بر علیه آنها وجود دارد ، استفاده می کند. از طرف دیگر ، مانیتورینگ داخلی SiteGround از بروز این خطا جلوگیری می کند و سرورها را به صورت فعال کنترل می کند. بنابراین نه تنها آنها خطا را برطرف می کنند ، بلکه تلاش می کنند قبل از تبدیل شدن به شرایط جدی ، علل را از بین ببرند.

یکی دیگر از گزینه های جذاب مکانیزم Account Isolation است. در این صورت اگر یک حساب ویروس یا بدافزار تحت تأثیر قرار گیرد ، دیگر بر دیگران تأثیری نخواهد گذاشت. هر حساب کاملاً جدا از دیگران است. این بدان معنی است که شما کاملاً امن هستید.

SiteGround از کلیه برنامه های خود نسخه پشتیبان رایگان ارائه می دهد اما همانطور که می دانید GoDaddy را برای تهیه نسخه پشتیبان از داده ها می دانید SiteGround به تازگی زیرساخت های خود را ارتقا داده و ادعا می کند که اکنون 7 برابر سریعتر از گذشته هستند. وقتی هر دو شرکت را با هم مقایسه می کنید ، بهترین گزینه برای GoDaddy برای میزبانی وب سایت های خود است.

امکانات

SiteGround

GoDaddy

برنامه ها (بسیار اساسی)

استارت آپ

اقتصاد

سایت اینترنتی

1

1

دامنه رایگان

آره

آره

فضای دیسک

10 GB-SSD

100 گیگابایت – ریسندگی

SSD

آره

نه

پهنای باند

10،000 بازدید / ماه.

نامحدود

SuperCacher

آره

نه

تهیه نسخه پشتیبان رایگان

آره

نه

آدرس ایمیل

نامحدود

100

چت زنده

آره

نه

اعتبار تبلیغاتی

250 دلار

نه

تضمین بازگشت پول

30 روز

30 روز

از SiteGround بازدید کنید

3. BlueHos t

bluehost شبیه به خدادادی

BlueHost متعلق به گروه مشهور EIG است و به طور مؤثر نیازهای مشتری را برآورده می کند. حتی مسئله پشتیبانی یا عملکرد با موفقیت با موفقیت BlueHost است. علاوه بر این اگر قصد استفاده از WordPress را دارید ، خوشحال خواهید شد که می شنوید که به طور رسمی توسط WordPress.org توصیه شده است.

GoDaddy و BlueHost تقریباً ویژگیهای مشابهی ارائه می دهند اما تفاوت زیادی در کیفیت خدمات وجود دارد. تستهای سرعت و تست Uptime که انجام دادیم به نفع BlueHost است.

اگر خدمات پشتیبانی هر دو شرکت را با هم مقایسه کنیم ، برنده BlueHost است. تیم پشتیبانی دارای دانش و مهارت لازم برای مقابله با مشکلات است. همچنین شرکت موجودی از فیلم ها ، آموزش ها ، سؤالات متداول و مقالات مختلف را در اختیار شما قرار می دهد.

آیا GoDaddy از منابع حساب میزبانی محافظت می کند؟ خیر ، شرکت از هر نوع تکنیکی برای تخصیص منابع سرور به هر کاربر استفاده نمی کند. اما BlueHost از هر منابع کاربر محافظت می کند. اگر یک حساب بیشتر از حد مجاز منابع مصرف کند ، به طور موقت به سرور دیگری منتقل می شود.

اگر می خواهید یک سایت تجارت الکترونیکی ایجاد کنید ، چگونه مردم با پیشنهادات شما آشنا می شوند؟ این جایگزین از GoDaddy 150 دلار برای تبلیغ سایت شما در موتورهای جستجوگر شناخته شده ارائه می دهد. این امر باعث می شود تا هیچ كدام از مشاغل در هر زمان با مردم آشنا نشوند. اما GoDaddy هیچ اعتبار تبلیغاتی را در مورد هیچ یک از برنامه هاستینگ خود ارائه نمی دهد.

اگر قرار است کمی بیشتر از برنامه میزبانی GoDaddy هزینه کنید ، در اینجا یک پیشنهاد عالی است. طرح BlueHost “Plus” را انتخاب کنید که شامل 200 دلار اعتبار بازاریابی ، ذخیره سازی نامحدود ، پهنای باند ، دامنه های فرعی & دامنه های پارک شده ، حساب های ایمیل و میزبان وب سایت های نامحدود در یک حساب میزبانی مجزا.

امکانات

BlueHost

GoDaddy

برنامه ها (بسیار اساسی)

پایه ای

اقتصاد

سایت اینترنتی

1

1

دامنه رایگان

آره

آره

فضای دیسک

50 گیگابایت

100 گیگابایت

SSD

نه

نه

پهنای باند

غیرمتعارف

نامحدود

حفاظت از منابع

آره

نه

تهیه نسخه پشتیبان رایگان

نه

نه

آدرس ایمیل

5

100

چت زنده

آره

نه

اعتبار تبلیغاتی

نه

نه

تضمین بازگشت پول

30 روز

30 روز

از BlueHost بازدید کنید

4. A2Hosting – سرویس میزبانی با سرعت بالا

a2hoting

یکی دیگر از گزینه های عالی GoDaddy ، A2Hosting است که پشتیبانی و عملکرد بسیار خوبی را ارائه می دهد. این شرکت همچنین ابزار ایجاد شده در خانه مانند شتاب دهنده سایت بهینه شده A2 را ارائه می دهد و عملکرد هر کدام از CMS ها را که می خواهید فعالیت کنید ، افزایش می دهد. گاهی اوقات ترافیک ناگهانی سرعت وب سایت ها را مهلک می کند یا می تواند بازدید کنندگان را غیرقابل دسترسی کند. برای مقابله با چنین شرایطی ، می توانید ابزارهای Performance Plus را فقط با قیمت 1.45 دلار خریداری کنید. این منابع میزبان شما مانند CPU و RAM را دو برابر می کند تا در دسترس بودن سایت در زمان لکه های ترافیکی ، دسترسی به سایت را حفظ کند.

همانطور که می دانیم سرورهای GoDaddy به دلیل مشکلات بیش از حد خرابی قابل اعتماد نیستند. اینجا به رتبه بندی و شکایات بررسی مشتری مراجعه کنید. چه اتفاقی می افتد اگر یک شرکت تضمین کند تا به زمان باورنکردنی 99.9٪ را ارائه دهد؟ بله A2 هاستینگ 99.9٪ ضمانت را فراهم می کند و هرگز سایت خود را حتی اگر در یک برنامه بسیار ابتدایی و ارزان قرار دارید ، نگذارید. در دسترس بودن امنیت مناسب ، تهیه پشتیبان از نیرو و کارکنان متخصص نظارت بر سرورها امکان دسترسی 24/7 سرورها را فراهم می کند.

میزبانی A2 همچنین ابزارهایی را منحصراً برای طرفداران WordPress طراحی کرده است. آنها افزونه ای به نام “A2 Optimized” ایجاد کردند. این افزونه به طور خودکار سایت شما را از منظر امنیتی و عملکرد پیکربندی می کند. در حالی که GoDaddy هنوز در حال ارائه هیچ ابزار ویژه ای برای اطمینان از خدمات آنها نیست.

اگر از اقدامات احتیاطی امنیتی آگاه نیستید ، پس نگران نباشید تیم A2 آنرا اداره کند. KernelCare ، دو لایه Firewall ، Brute Force Defense ، اسکن و نظارت سایت شما را ایمن و ایمن نگه می دارد.

میزبانی وب A2 همچنین گزینه خوبی برای ایجاد سایت تجارت الکترونیکی است. برنامه های میزبانی مسلح SSD نصب 1 كلیدی را برای Magento ، PrestaShop ، OpenCart و غیره ارائه می دهد. علاوه بر این ، برنامه ها شامل ادغام پی پال و گواهی SSL رایگان برای معاملات امن.

علاوه بر تمام این فناوریهای متمایز ، این شرکت همچنین با پشتیبان گیری رایگان ، جدیدترین نسخه PHP ، محافظت از شناسه و تعداد زیادی آزاد (مشتری تبلیغی ، تخفیف تم تسلا ، ابزار ارسال موتور جستجوگر آسان و موارد دیگر) مشتریان را تسهیل می کند..

امکانات

A2Hosting

GoDaddy

برنامه ها (بسیار اساسی)

آرشیو

اقتصاد

سایت اینترنتی

1

1

دامنه رایگان

نه

آره

فضای دیسک

نامحدود

100 گیگابایت

SSD

آره

نه

پهنای باند

نامحدود

نامحدود

بهینه ساز خودکار A2

آره

نه

تهیه نسخه پشتیبان رایگان

آره

نه

آدرس ایمیل

25

100

چت زنده

آره

نه

اعتبار تبلیغاتی

50 دلار

نه

تضمین بازگشت پول

هر زمان (اما بازپرداخت کامل طی 30 روز)

از A2Hosting بازدید کنید

30 روز

5. HostGator

میزبان وب میزبان

هرکدام از انواع میزبانی که می خواهید در اینجا HostGator باشد که قیمتهای بسیار زیادی را ارائه می دهد. برنامه های میزبانی مشترک ، مدیریت شده وردپرس ، Cloud ، Reseller ، VPS و Dedicated بهترین گزینه های GoDaddy محسوب می شوند. این شرکت همچنین متعلق به EIG ، همان شرکتی است که نامهای مشهور دیگری را نیز به دست آورد. در اینجا آن را ببینید.

شما جدید و نگران طراحی سایت خود هستید. در اینجا راه حل در HostGator است زیرا آنها 4500 قالب رایگان را برای وب سایت شما ارائه می دهند. همچنین می توانید طبق میل خود این الگوهای را تغییر دهید. فکر می کنید GoDaddy چنین انبوهی از قالب ها را داشته باشد؟ نه!

چت زنده ، سیستم بلیط ، تلفن همیشه در خدمت شماست. همچنین می توانید در مورد فروم سؤال کنید. این شرکت همچنین گالری ویدیو را در موضوعات مختلف مانند Webmail ، WordPress ، phpMyAdmin و غیره نگهداری می کند. گاهی اوقات چت زنده کمی پاسخگو نیست. اما هنوز هم آنها از این GoDaddy برخوردار هستند که حتی چت زنده را ارائه نمی دهند.

HostGator همچنین گزینه مناسبی برای توسعه دهندگان است. این شرکت زبان های زیادی را ارائه می دهد تا توسعه دهندگان بتوانند طرح های دلخواه خود را بسازند.

نه تنها این ، 200 دلار اعتبار تبلیغاتی ، مهاجرت رایگان سایت ، 99.9٪ ضمانت Uptime ، تهیه نسخه پشتیبان از داده های رایگان و منابع غیر مترتب باعث شده خدمات آنها غیر قابل مقاومت باشد.

اگر می خواهید با HostGator بروید ، از نظر ما باید “برنامه کودک” را انتخاب کنید. از آنجا که این شامل بسیاری از ویژگی های مفید دیگر اما هزینه چند دلار بیشتر از “طرح جوجه ریزی”.

امکانات

میزبان

GoDaddy

برنامه ها (بسیار اساسی)

هاچلینگ

اقتصاد

سایت اینترنتی

1

1

دامنه رایگان

نه

آره

فضای دیسک

غیرمتعارف

100 گیگابایت

SSD

نه

نه

پهنای باند

غیرمتعارف

نامحدود

تهیه نسخه پشتیبان رایگان

آره

نه

آدرس ایمیل

نامحدود

100

چت زنده

آره

نه

اعتبار تبلیغاتی

200 دلار

نه

تضمین بازگشت پول

45 روز

30 روز

از HostGator بازدید کنید

6. DreamHost

میزبان dreamhost

با میزبانی بیش از 1.5 میلیون سایت و شرکت برنده کننده خدمات مشتری 2016. بنابراین بیایید در مورد آنچه که آنها بهتر از GoDaddy است صحبت کنیم?

اگرچه برنامه های آنها نسبت به GoDaddy گران است اما آنها کیفیتی را در اختیار کاربران قرار می دهند.

اول از همه به آنها 100٪ ضمانت Uptime داده می شود. این بدان معناست که از طریق زندگی میزبانی حساب کاربری ، سایت شما همیشه در دسترس مشتریان و بازدید کنندگان خواهد بود. علاوه بر این ، در عوض خارج از منابع شرکت پشتیبانی تیم به توانایی های کارکنان خود متکی است و تیم پشتیبانی داخلی خود را ارائه می دهد.

آنها با ارائه ضمانت برگشت پول 97 روزه ، تمام شرکت ها را در سیاست بازپرداخت خود ضرب و شتم می کنند. IT بدان معنی است که آنها در خدمات خود بسیار اعتماد به نفس دارند. علاوه بر این ، برنامه میزبانی DreamHost دارای برخی از برنامه های رایگان جذاب مانند گواهینامه های SSL / TLS ، اعتبار تبلیغات و محافظت از حریم خصوصی است.

CloudFlare گزینه بسیار برجسته ای برای ارسال سریع مطالب سایت است. GoDaddy شامل هیچ ادغام CloudFlare نیست. اگر می خواهید خدمات CloudFlare را بخواهید ، باید با مراجعه به سایت رسمی CloudFlare که ممکن است سردرد برای یک فرد جدید باشد ، سایت خود را بصورت دستی ادغام کنید. اما در اینجا در میزبان رویای یکپارچه سازی CloudFlare خودکار وجود دارد که می توانید فقط با یک کلیک آن را فعال کنید.

این شرکت کنترل پنل نورد دستی خود را ارائه می دهد. اما نگران نباشید که آنها به عنوان کاربرپسند ساخته اند. این بسیار ساده و آسان برای استفاده است. همه گزینه ها به وضوح نمایش داده می شوند که آیا این موضوع مربوط به مدیریت ایمیل است یا بانک اطلاعاتی که به راحتی می توانید به هر گزینه بروید.

ارائه 1 دامنه رایگان ، ذخیره سازی نامحدود بر روی درایوهای حالت جامد ، PHP 5 ، Perl ، Python ، ریل پشتیبانی شده و هر آنچه که در یک برنامه میزبانی می خواهید. اگر جدی و حرفه ای هستید که می خواهید به صورت آنلاین کار را شروع کنید ، مطمئناً DreamHost انتظارات شما را برآورده می کند.

امکانات

DreamHost

GoDaddy

برنامه ها (بسیار اساسی)

پایه ای

اقتصاد

سایت اینترنتی

نامحدود

1

دامنه رایگان

آره

آره

فضای دیسک

نامحدود

100 گیگابایت

SSD

آره

نه

پهنای باند

نامحدود

نامحدود

تهیه نسخه پشتیبان رایگان

آره

نه

آدرس ایمیل

نامحدود

100

چت زنده

آره

نه

اعتبار تبلیغاتی

100 دلار

نه

تضمین بازگشت پول

97 روز

به DreamHost مراجعه کنید

30 روز

7. GreenGeeks

greengeeks

در اینجا GreenGeeks با هدف محافظت از محیط زیست و استفاده از پروژه های انرژی تجدیدپذیر برای توانمندسازی ماشین آلات آن انجام شده است. برای شرکت پیشرفته عملکرد با استفاده از PHP7 ، SSD و CDN سریع وب سایت های خود را ایجاد کرد.

مانند سایر شرکت های معروف GreenGeeks همچنین چت زنده ، تلفن ، ایمیل ، آموزش های ویدئویی و پایگاه دانش را برای کمک به مشتریان خود ارائه می دهد. کشیدن آسان و سازنده Drop کاربر را قادر می سازد سایت را بدون هیچ گونه زبان برنامه نویسی بسازد.

در حال حاضر این شرکت فقط یک برنامه میزبانی مشترک را ارائه می دهد. اما این برنامه میزبانی مجرد به دلیل کم هزینه بودن و بسیاری از ویژگی های دارای برچسب “نامحدود” بسیار جذاب است. مانند شما می توانید میزبان وب سایت های نامحدود باشید ، می توانید زیر دامنه نامحدود ، پهنای باند و ذخیره نامحدود و موارد دیگر ایجاد کنید.

شرکت همچنین بسته های بازاریابی را به همراه ابزار تحویل سایت و بهینه سازی موتور جستجو ارائه می دهد. برنامه میزبانی مجرد و منحصر به فرد آنها همچنین با ارائه راهنمای راهنمایی با رمز عبور ، ابزار رمزگذاری ، SSL و سبد های مختلف با سایت تجارت الکترونیکی سازگار است..

همانطور که برای هر کاربر امنیت و عملکرد سایت الزامات اساسی است. بنابراین خودکار Bruteforce Detection ، Spam Assassin ، 24/7 مانیتورینگ و پشتیبان گیری شما را از سمت امنیتی ایمن نگه می دارد. برای بارگیری سریعتر صفحه ، این شرکت تکنیک های مختلف حافظه پنهان از جمله Hot Data Caching و سرویس های ذخیره داخلی را ارائه می دهد.

امکانات

GreenGeeks

GoDaddy

برنامه ها (بسیار اساسی)

پایه ای

اقتصاد

سایت اینترنتی

نامحدود

1

دامنه رایگان

آره

آره

فضای دیسک

نامحدود

100 گیگابایت

SSD

آره

نه

پهنای باند

نامحدود

نامحدود

تهیه نسخه پشتیبان رایگان

آره

نه

آدرس ایمیل

نامحدود

100

چت زنده

آره

نه

اعتبار تبلیغاتی

نه

نه

تضمین بازگشت پول

30 روز

30 روز

از GreenGeeks دیدن کنید

8. WebHostin gHub

webhostinghub

Webhostinghub فقط در برنامه های میزبانی مشترک دارای سه تخصص است و سه طرح به عنوان Spark ، Nitro و Dynamo را ارائه می دهد. آنها دامنه رایگان را به همراه خرید یک نقشه میزبانی به شما پیشنهاد می دهند یا می توانید دامنه موجود را بدون پرداخت هزینه ای به شما انتقال دهید. علاوه بر این ، آنها سایت شما را بدون هیچگونه خرابی منتقل می کنند.

آنها سازنده وب سایت BOLDGRID را ارائه می دهند که با برنامه های میزبانی کاملاً رایگان ارائه می شود. مضامین متعلق به دسته های مختلف مانند موسیقی ، تجارت ، وبلاگ ، عکاسی و غیره است. بنابراین می توانید الگوهای مورد نظر خود را ویرایش کنید و به صورت آنلاین دریافت کنید.

WHH پشتیبانی مشتری 24/7 مبتنی بر ایالات متحده را ارائه می دهد. مشتریان می توانند با تیم پشتیبانی از طریق تلفن ، گفتگوی زنده و اسکایپ ارتباط برقرار کنند. همچنين شركت يك مركز راهنما را مملو از آموزش ها و مقالات مي كند.

آنها مبلغ مختلفی از اعتبار تبلیغ را در هر برنامه میزبانی ارائه می دهند. در برنامه اولیه میزبانی مبلغ 75 دلار ، و 175 دلار در نیترو و 250 دلار در برنامه میزبانی دینامو قرار دارد. شركت فرآيند نصب وردپرس را ساده مي كند ، مانند فرآيند پرداخت ، شما مي توانيد وردپرس را انتخاب كنيد و سپس برنامه هاست همراه با وردپرس از پيش نصب شده باشد..

امکانات

WebHostingHub

GoDaddy

برنامه ها (بسیار اساسی)

جرقه

اقتصاد

سایت اینترنتی

2

1

دامنه رایگان

آره

آره

فضای دیسک

نامحدود

100 گیگابایت

SSD

آره

نه

پهنای باند

نامحدود

نامحدود

تهیه نسخه پشتیبان رایگان

نه

نه

آدرس ایمیل

نامحدود

100

چت زنده

آره

نه

اعتبار تبلیغاتی

75 دلار

نه

تضمین بازگشت پول

90 روز

30 روز

از WebHostingHub دیدن کنید

خلاصه کلی گزینه های GoDaddy

ما در بالا در نظر گرفتیم بهترین گزینه های GoDaddy و غلبه بر مشکلاتی که هنگام میزبانی خدمات آنها با آنها روبرو هستید.

از آنجا که هر شرکتی که بیش از GoDaddy و بالاتر از آن دیگران را ارائه می دهد ، هر گونه مشکلی را با گفتگوی زنده به FIX می دهند .

اما اگر گزینه های دقیق تر را لیست کنیم ، I I Motion ، SiteGround و B lu eHost را انتخاب می کنیم. DreamHost همچنین گزینه بسیار مناسبی است اما از سایر افراد در لیست گران است.

اکنون بیایید با مقایسه ویژگیهای این سه ارائه دهنده خدمات میزبانی برتر ، این کار را ساده کنیم.

امکانات

در حرکت

SiteGround

BlueHost

برنامه ها

راه اندازی

استارت آپ

پایه ای

سایت اینترنتی

2

1

1

دامنه رایگان

1

1

1

فضای دیسک

نامحدود

10 گیگابایت

50 گیگابایت

SSD

آره

آره

نه

پهنای باند

نامحدود

10،000 بازدید / ماه.

غیرمتعارف

تهیه نسخه پشتیبان رایگان

آره

آره

نه

آدرس ایمیل

نامحدود

نامحدود

5

اعتبار تبلیغاتی

250 دلار

نه

نه

شرکت صنایع دستی

مناطق حداکثر سرعت

SuperCacher

تخصیص منابع

سیاست بازپرداخت

90 روز

30 روز

30 روز

قیمت

$ 5.99 / ماه

3.95 دلار در ماه

2.95 دلار در ماه

از InMotion بازدید کنید

از SiteGround بازدید کنید

از BlueHost بازدید کنید

بیایید این بحث را از بین ببریم و پیشنهاد ما این است که شما به دنبال InMotion باشید. زیرا آنها ویژگیهای مختلفی را که می توانید در جدول مشاهده کنید ارائه می دهد.

اما این بدان معنا نیست که شرکتهای دیگر عقب تر از InMotion هستند.

همانطور که در عنوان “بهترین” عنوان می کنیم ، این بدان معنی است که همه خوب هستند.

اما به خاطر خاصیت بیشتر و برای کسانی که در دنیای آنلاین جدید هستند ، همه را در یک شرکت بیرون می کشیم.

بهترین گزینه برای خرید دامنه های GoDaddy

بدون شک GoDaddy بزرگترین ثبت دامنه است و دامنه ای را با نرخ ارزان ارائه می دهد. GoDaddy دامنه .com جدید را تقریباً رایگان ارائه می دهد (برای سال اول 0.99 دلار) اما تمدید آن بسیار گران است.

تقریباً باید 15.17 دلار تمدید پرداخت کنید. اما آیا می دانید گزینه های بسیار خوبی وجود دارد که نام دامنه را با نرخ های پایین تر ارائه می دهد. در اینجا برخی از نام های بزرگ آورده شده است؛

NameCheap

(10.69 دلار در سال)

 • محبوب ترین و مشهورترین نام در صنعت
 • تمدید 10.69 دلار برای .com TLD
 • آنها هزین ایکون 0.18 دلاری را پرداخت می کنند
 • 2.88 دلار در سال برای گارد WHOIS
 • لیست دامنه رایگان در بازار
 • کنترل پنل کاربر پسند سفارشی

دامنه را از NameCheap خریداری کنید

(توصیه شده)

NameSilo

(8.99 دلار در سال)

 • در مقایسه با NameCheap محبوبیت زیادی ندارند
 • تمدید با همان قیمت 8.99 $ برای .com TLD
 • بدون هزینه ایکان
 • گارد WHOIS رایگان
 • فروش دامنه رایگان در بازار NameSilo
 • کنترل پنل کاربر پسند

دامنه را از NameSilo خریداری کنید

از کد کوپن استفاده کنید "میزبانی وب" برای 1 دلار پس انداز

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map