החלופות הטובות ביותר של GoDaddy 2020: [# 1 לא ייאמן + 47% הנחה]

0

אם אתה מחפש אחר החלופות הטובות ביותר של GoDaddy, פירוש הדבר שאתה לא מרוצה משירותי החברה. ואיך מישהו יכול להיות מרוצה? מכיוון שהם אינם עקביים בשירותיהם.


לקוחות מתלוננים לעתים קרובות על תמיכת הלקוחות שלהם, זמן העבודה ומהירותם. GoDaddy הוא ארגון ענק מאוד שמעסיק כמעט 4000 עובדים ומציע מגוון מוצרים רחב.

יתרה מזאת, החברה רשמה כמות משמעותית (77 מליון דומיינים) עד כה – מה שהפך אותה לרשם שמות הדומיינים הגדול בעולם. אבל זו לא דרך לעשות עסקים.

מדוע אלטרנטיבות GoDaddy?

BBB מייצג "הלשכה לעסקים טובים יותר", מקום שאתה יכול לדווח עליו מתלונן על החברות. יתר על כן, ציון גבוה ב- BBB מראה כי החברה מתמודדת באופן מקצועי עם לקוחותיה והלקוחות מרוצים משירותי החברה. אבל ב- BBB כמעט יש 981 תלונות שמראות שגוגלדי לא מתמקד בשביעות רצון הלקוחות.

סיבה נוספת היא שהחברה לא מכבדת את הערכים האתיים ואת הפרסומות המיניות המיניות שלהן שזה ממש לא רלוונטי לקידום השירותים. אני לא מבין מדוע הם משתמשים בסוגי מודעות מיניות? נו באמת, זו חברת רישום אירוח ודומיין. בנוסף, בתחילת 2011 הרג המנכ”ל בוב פרסונס בזימבבואה פיל פראי, מה שמראה גם כי החברה אינה מקפידה על הפרקטיקה האתית..

הסיבה הגדולה הבאה הבאה להיפרד מגודאדי היא הצעת חוק SOPA. הצעת חוק שהיא נגד חופש האינטרנט וכמעט כל החברות נגד זה, אך GoDaddy תמך בה בתחילה. כאשר טונות של לקוחות עזבו את שירותי החברה, אז החברה פונה נגד ה- SOPA רק לצורך העסק שלה. אבל העניין הוא שאנחנו לא יכולים לסמוך על GoDaddy. מהו אותו סוג של הצעת חוק שנועדה בפעם הבאה? האם GoDaddy שוב יתמוך?

לא ישן מדי כששירותי החברה התפשרו יחד עם שירותי אירוח, אימיילים ושירותי דומיין ירדו. רוב הזמן שרתי הושבתו, שירותי תמיכה גרועים הפכו למסורת שלהם והם לא התמקדו באיכות.

יתר על כן, הם בנו לוח בקרה משלו לניהול אתרים. כן, זו לא סיבה גדולה למצוא מארח הדומה ל- GoDaddy אלא אם כן נודע לנו שהפאנל המותאם אישית של GoDaddy בהתאמה אישית הוא באמת מורכב וסוג מבולגן..

הם מנסים להשתפר בצורה טובה יותר אך כעת יש הרבה ספקי אירוח וחברות דומיין אמינים יותר ואמינים יותר. כאן נדון בכמה מהחלופות המובילות והאיכותיות לגודאדי.

האלטרנטיבות הטובות ביותר של 2020 לאירוח אתרים אמין וקניית דומיינים

1. InMotion Hosting – 56% הנחה + אירוח אמין מ- GoDaddy

InMotion אלטרנטיבה GoDaddy

להלן InMotion עם הפאנל המותאם אישית והידידותי למשתמש המשרת לקוחות על ידי מתן תוכניות אירוח ברמה האישית לרמה העסקית. החברה מציעה אזורי מהירות מקסימום כדי להפוך את שירותיהם למהירים מאחרים. לא רק זה, שילוב קל של אפליקציות google, מתקין בלחיצה אחת עבור יותר מ- 310 אפליקציות, אבטחת פרימיום, בקר דואר זבל, שפות שונות לקידוד ועוד ועוד.

כל תוכניות האירוח בין אם זה שיתוף או VPS או ייעודי מופעלות על ידי אירוח SSD (כונני מצב מוצק) הידועים בזכות מהירות הקריאה והכתיבה הגבוהה שלהם. מצד שני, GoDaddy אינו כולל כונני SSD בתוכניותיו ומבוסס בכבדות על הכוננים המכניים המסורתיים.

חוששים מאובדן נתונים? אל תדאג InMotion מציעה מתקן גיבוי בחינם אפילו בתוכניות הבסיסיות מאוד שלה אשר שומרת נתונים באופן אוטומטי ותוכל לשחזר אותם בכל עת שתזדקק להם בכמה לחיצות. אז למה לשלם כסף נוסף ל- GoDaddy עבור גיבוי נתונים.

גודאדי מציע רק 30 יום שבמהלכם תוכלו לבדוק את שירותיהם ואם לא הסתפקתם בהם יש לכם רק 30 יום לשלוח בקשה להחזר. עם זאת, InMotion מעניקה לך 90 יום התחייבות להחזר כסף.

צעד נוסף מאוד תומך של החברה הוא שתוכלו להזמין את שם הדומיין. כן, בעת רכישת תוכנית אירוח באמצעות InMotion תוכלו לבחור דומיין בחינם במועד מאוחר יותר. אבל ב- GoDaddy אתה צריך לבחור את השם בעת הרכישה (לפעמים אין לנו את השם בראש). אז ממהר רכשת את הדומיין שאתה לא צריך.

צוות התמיכה של InMotion מאוד בקיא, מהיר וזמין 24/7. בעוד מצד שני אנשים מתלוננים על שירותי התמיכה של GoDaddy. בדקנו את GoDaddy לאחרונה ואנחנו רואים שהם משתפרים אך עדיין התגובה לא מהירה יותר כמו ה- InMotion.

עיין בתכונות השוואה:

תכונות

בתנועה

קדימה אבא

תכניות (מאוד בסיסי)

השקה

כלכלה

אתר אינטרנט

2

1

דומיין בחינם

כן

כן

שטח דיסק

ללא הגבלה

100 ג’יגה

SSD

כן

לא

רוחב הפס

ללא הגבלה

ללא הגבלה

אזורי מהירות מקסימום

כן

לא

גיבוי חינם

כן

לא

כתובות דואר אלקטרוני

ללא הגבלה

100

צ’אט חי

כן

לא

אשראי פרסום

250 דולר

לא

התחייבות להחזר כסף

90 יום

30 ימים

בקר ב- InMotion

2. SiteGround – מצוין לאירוח אמין

אירוח אתרים

SiteGround היא עוד אלטרנטיבה הגונה מאוד של GoDaddy. SiteGround מציע טכנולוגיות מעוצבות, תמיכה ותוכניות אירוח אתרים המהירות ביותר.

מרכזי נתונים של החברה ממוקמים בשלוש יבשות שונות בארה”ב, אירופה ואסיה-פסיפיק כדי לאפשר משלוח מהיר ביותר של תכנים. אמנם GoDaddy גם משתמש בגישה זו ומשתמש בשרתים הממוקמים ברחבי העולם, אך כמות עצומה של תלונות והסטטיסטיקה שלנו אינן מספקות. מצד שני, SiteGround עומד בבירור בתקני התעשייה.

החברה גם משתמשת בכונני SSD יחד עם טכנולוגיות שונות ומעוצבות מעצמן עצמי. SiteGround מציע SuperCacher, HTTP / 2, NGINX, Free CDN ו- PHP 7. SuperCacher שמור את תוכן האתר בשלוש שכבות שונות. ראשית כל התוכן הסטטי ואז ממוקאקים ובסוף הוא שמור את התוכן הדינמי. אבל אירוח GoDaddy עדיין לא תומך ב- PHP העדכני ביותר ואינו משתמש בטכנולוגיות מיוחדות כמו SSD, מהירות שרת NGINX וכו ‘וכו’..

GoDaddy אינם משתמשים בגישה פרו-אקטיבית כדי למצוא את הבעיות אם הם, מדוע יש כל כך הרבה רעש נגדם. מצד שני, ניטור SiteGround הביתי מונע את השגיאה ומפקח על השרתים באופן פעיל. כך שלא רק שהם מתקנים את השגיאה אלא מתאמצים לחסל את הגורמים לפני שהם הופכים למצב רציני.

אפשרות אטרקטיבית נוספת היא מנגנון בידוד החשבון. במקרה זה אם חשבון מושפע מווירוס או תוכנה זדונית כלשהי, הוא לא ישפיע על האחרים. כל חשבון מבודד לחלוטין מהאחרים. זה אומר שאתה מאובטח לחלוטין.

SiteGround מציע גיבוי בחינם לכל התוכניות שלה, אך כידוע גוגל GoDaddy גובה עבור גיבוי נתונים. SiteGround שדרגה לאחרונה את התשתית שלה וטוענת כי הם כעת מהירים יותר פי 7 מבעבר. כשאתה משווה בין שתי החברות, תהיה זו האלטרנטיבה הטובה ביותר של GoDaddy לארח את אתרי האינטרנט שלך.

תכונות

SiteGround

קדימה אבא

תכניות (מאוד בסיסי)

סטארט – אפ

כלכלה

אתר אינטרנט

1

1

דומיין בחינם

כן

כן

שטח דיסק

10GB-SSD

ספינינג 100 ג’יגה-בתים

SSD

כן

לא

רוחב הפס

10,000 ביקורים / יום.

ללא הגבלה

SuperCacher

כן

לא

גיבוי חינם

כן

לא

כתובות דואר אלקטרוני

ללא הגבלה

100

צ’אט חי

כן

לא

אשראי פרסום

250 דולר

לא

התחייבות להחזר כסף

30 ימים

30 ימים

בקר באתר SiteGround

3. BlueHos t

הכחול דומה לזה של גודאדי

BlueHost בבעלות קבוצת EIG הידועה ועונה ביעילות על צרכי הלקוח. אפילו זה עניין של תמיכה או ביצועי BlueHost בהצלחה. יתר על כן, אם אתה מתכוון להשתמש בוורדפרס, אז תשמח לשמוע שהוא מומלץ רשמית על ידי WordPress.org.

GoDaddy ו- BlueHost מציעים כמעט אותם סוגים של תכונות, אך יש הבדל עצום באיכות השירותים. בדיקות מהירות ותקופת Uptime שביצענו לטובת BlueHost.

אם השווינו בין שירותי התמיכה של שתי החברות אז המנצח הוא BlueHost. צוות התמיכה בקיא ובעל מומחיות להתמודד עם בעיות. כמו כן החברה מחזיקה במלאי של סרטונים, הדרכות, שאלות נפוצות ומאמרים שונים.

האם GoDaddy הגן על כל משאבי חשבון אירוח? לא, החברה אינה משתמשת בשום סוג של טכניקה כדי להקצות את משאבי השרת לכל משתמש ביעילות. אבל BlueHost מגן על כל משאבי המשתמש. אם חשבון צורך יותר משאבים ממגבלות אז באופן זמני הוא יעבור לשרת אחר.

אם אתה מתכוון להקים אתר למסחר אלקטרוני, אז איך האנשים יכירו את ההיצע שלך? אלטרנטיבה זו של GoDaddy מציעה 150 דולר לפרסום האתר שלך במנועי חיפוש ידועים. זה יאפשר לעסק להיות מוכר לאנשים תוך זמן קצר. אבל GoDaddy לא מציע שום אשראי פרסומי באף אחת מתכניות האירוח שלה.

אם אתה מצליח להוציא מעט יותר כסף מתוכנית האירוח של GoDaddy אז הנה הצעה נהדרת. בחר בתוכנית “פלוס” של BlueHost הכוללת זיכוי שיווקי בסך 200 $, אחסון בלתי מוגבל, רוחב פס, תת-דומיינים & דומיינים חונים, חשבונות דוא”ל ויכולים לארח אתרים ללא הגבלה בחשבון אירוח יחיד.

תכונות

BlueHost

קדימה אבא

תכניות (מאוד בסיסי)

בסיסי

כלכלה

אתר אינטרנט

1

1

דומיין בחינם

כן

כן

שטח דיסק

50 ג’יגה

100 ג’יגה

SSD

לא

לא

רוחב הפס

ללא מטר

ללא הגבלה

הגנת משאבים

כן

לא

גיבוי חינם

לא

לא

כתובות דואר אלקטרוני

5

100

צ’אט חי

כן

לא

אשראי פרסום

לא

לא

התחייבות להחזר כסף

30 ימים

30 ימים

בקרו ב- BlueHost

4. A2Hosting – שירות אירוח במהירות גבוהה

a2hoting

אלטרנטיבה נהדרת נוספת של GoDaddy היא A2Hosting המציעה תמיכה וביצועים מעולים. החברה מציעה גם כלי שנוצר על ידי הבית כמו מאיץ האתר המותאם A2, ישפר את הביצועים בכל CMS שתרצו להפעיל. לפעמים קצב תנועה פתאומי מאט את אתרי האינטרנט במהירות קטלנית או עלול לגרום בלתי נגיש למבקרים. כדי להתמודד עם סוג כזה של מצבים, אתה יכול לרכוש כלי ביצוע פלוס במחיר של $ 1.45 בלבד. זה יכפיל את משאבי האירוח שלך כמו CPU ו- RAM בכדי לשמור על זמינות האתר בזמן קצב התנועה.

כידוע, שרתי GoDaddy אינם כה אמינים בגלל בעיות השבתה מוגזמות. כאן ראה את דירוג ביקורות הלקוחות והתלונות. מה אם חברה מבטיחה להציע זמן uptime מדהים של 99.9%? כן אירוח A2 מספק אחריות של 99.9% ולעולם לא תשחרר את האתר שלך גם אם אתה בתוכנית הבסיסית והזולה ביותר. הזמינות של אבטחה נאותה, גיבוי כוח וצוות אישי של מומחים מעקב אחר השרתים מאפשרת זמינות של שרתים 24/7.

אירוח A2 עיצב כלים בלעדית למעריצי וורדפרס. הם פיתחו תוסף בשם “A2 Optimized”. תוסף זה מגדיר את האתר שלך באופן אוטומטי מנקודת מבט של אבטחה וביצועים. ואילו GoDaddy עדיין לא נמצא במצב של הצעת כלים מיוחדים כדי להפוך את שירותיהם לאמינים.

אם אינכם מודעים לאמצעי האבטחה, אל תדאגו לצוות A2 להתמודד עם זה. KernelCare, שכבות כפולות של חומת אש, הגנה על כוח הזרוע, סריקה ופיקוח ישמרו על האתר שלך בטוח ובטוח.

אירוח A2 הוא גם אפשרות נהדרת להקמת אתר מסחר אלקטרוני. תוכניות אירוח חמושים של SSD מציעות התקנה בלחיצה אחת עבור מג’נטו, PrestaShop, OpenCart וכו ‘. בנוסף, התוכניות כוללות שילוב PayPal ותעודת SSL בחינם לעסקות מאובטחות..

מלבד כל הטכנולוגיות הייחודיות הללו, החברה גם מאפשרת ללקוחות באמצעות גיבוי בחינם, הגרסה האחרונה של PHP, הגנה על זיהוי והמון חינמיים (מודעות אשראי, הנחה של טסלה, כלי הגשת מנוע חיפוש קל ועוד)..

תכונות

A2Hosting

קדימה אבא

תכניות (מאוד בסיסי)

לייט

כלכלה

אתר אינטרנט

1

1

דומיין בחינם

לא

כן

שטח דיסק

ללא הגבלה

100 ג’יגה

SSD

כן

לא

רוחב הפס

ללא הגבלה

ללא הגבלה

כלי אופטימיזציה A2 אוטומטי

כן

לא

גיבוי חינם

כן

לא

כתובות דואר אלקטרוני

25

100

צ’אט חי

כן

לא

אשראי פרסום

50 $

לא

התחייבות להחזר כסף

בכל עת (אך החזר מלא תוך 30 יום)

בקר ב- A2Hosting

30 ימים

5. HostGator

מארח אתרים - -

כל סוגי האירוח שתרצו כאן הוא HostGator שמציע הרבה עם מחירים נמוכים. תוכניות האירוח המשותפות, המנוהלות שלהם, וורדפרס, ענן, משווק, VPS ותכניות אירוח ייעודיות נחשבות לאלטרנטיבות הטובות ביותר של GoDaddy. החברה הייתה גם בבעלות ה- EIG, אותה חברה שרכשה שמות מפורסמים רבים אחרים. הנה ראה את זה.

אתה חדש ומודאג מעיצוב האתר שלך. להלן פיתרון ב- HostGator מכיוון שהם מציעים 4500 תבניות בחינם לאתר שלך. אתה יכול גם לשנות תבניות אלה לפי רצונך. האם אתה חושב של- GoDaddy יש מלאי כה גדול של תבניות? נה!

צ’אט חי, מערכת כרטיסים, טלפון תמיד לשירותך. כמו כן אתה יכול לשאול שאלה בפורומים. החברה גם מתחזקת את גלריית הווידיאו בנושאים שונים כמו Webmail, WordPress, phpMyAdmin וכו ‘. מתישהו הצ’אט החי הופך להיות לא מגיב. אבל עדיין הם קיבלו את היתרון על GoDaddy שאפילו לא מציע צ’אט לייב.

HostGator הוא גם אפשרות הגונה מאוד עבור המפתחים. החברה מציעה שפע שפות כך שהמפתחים יוכלו לבנות עיצובים בהתאמה אישית משל עצמם.

לא רק זה, זיכוי פרסומי בסך 200 $, העברת אתרים בחינם, 99.9% אחריות לזמן קצר, גיבוי נתונים בחינם ומשאבים לא מוגדרים הפכו את שירותיהם לבלתי ניתנים לבלתי ניתנים לבלתי נגן.

אם אתה רוצה ללכת עם HostGator אז לדעתנו עליך לבחור “תוכנית לתינוקות”. מכיוון שהיא כוללת תכונות שימושיות רבות אחרות אך עולות כמה דולרים יותר מ”תוכנית ההאצלה “.

תכונות

HostGator

קדימה אבא

תכניות (מאוד בסיסי)

האצ’לינג

כלכלה

אתר אינטרנט

1

1

דומיין בחינם

לא

כן

שטח דיסק

ללא מטר

100 ג’יגה

SSD

לא

לא

רוחב הפס

ללא מטר

ללא הגבלה

גיבוי חינם

כן

לא

כתובות דואר אלקטרוני

ללא הגבלה

100

צ’אט חי

כן

לא

אשראי פרסום

200 דולר

לא

התחייבות להחזר כסף

45 יום

30 ימים

בקר ב- HostGator

6. DreamHost

אירוח חלומות

עם אירוח של למעלה מ- 1.5 מיליון אתרים וחברה זוכה פרס לקוחות לקוחות 2016. אז בואו נדבר על מה שהם קיבלו וזה יותר טוב מ- GoDaddy?

התוכניות אמנם יקרות בהשוואה ל- GoDaddy אך הן מספקות את האיכות שהמשתמשים חולמים עליה.

קודם כל הם מקבלים את האחריות Uptime של 100%. המשמעות היא שאורך חיי החשבון המארח האתר שלך יהיה זמין תמיד ללקוחות ומבקרים. יתר על כן, במקום מיקור חוץ של צוות צוות התמיכה סומכים על יכולות הצוות שלה ומציעים צוות תמיכה משלה.

הם מכים את כל החברות במדיניות ההחזר שלה על ידי הצעת אחריות להחזר כספי של 97 יום. משמעות הדבר היא שהם מאוד בטוחים בשירותיהם. יתר על כן תוכנית האירוח של DreamHost מגיעה עם כמה freebies מדהימים כמו תעודות SSL / TLS, אשראי מודעות והגנת פרטיות.

CloudFlare היא אפשרות יוצאת מן הכלל למסירה מהירה של תוכן האתר. GoDaddy אינו כולל שילוב של CloudFlare. אם אתה רוצה שירותי CloudFlare אז אתה צריך לשלב את האתר שלך באופן ידני על ידי ביקור באתר הרשמי של CloudFlare שעלול להוות כאב ראש עבור אדם חדש. אבל אצלנו ב- Dream host יש אינטגרציה אוטומטית של CloudFlare שתוכלו להפעיל אותה בלחיצה אחת בלבד.

החברה מציעה את לוח הבקרה המגולגל שלה. אך אל דאגה שהם בנו כמו ידידותיים למשתמש. זה פשוט מאוד וקל לשימוש. כל האפשרויות מוצגות בבירור בין אם זה עניין של ניהול דוא”ל או מסדי נתונים שאתה יכול לנווט בקלות לכל אחת מהאפשרויות.

מציע דומיין בחינם, אחסון בלתי מוגבל בכונני מצב מוצק, PHP 5, פרל, פייתון, מסילות נתמכות וכל מה שאתה רוצה בתוכנית אירוח. אם אתם רציניים ומקצועיים רוצים להתחיל לעבוד באופן מקוון, ה- DreamHost בוודאי יגשים את הציפיות שלכם.

תכונות

DreamHost

קדימה אבא

תכניות (מאוד בסיסי)

בסיסי

כלכלה

אתר אינטרנט

ללא הגבלה

1

דומיין בחינם

כן

כן

שטח דיסק

ללא הגבלה

100 ג’יגה

SSD

כן

לא

רוחב הפס

ללא הגבלה

ללא הגבלה

גיבוי חינם

כן

לא

כתובות דואר אלקטרוני

ללא הגבלה

100

צ’אט חי

כן

לא

אשראי פרסום

100 דולר

לא

התחייבות להחזר כסף

97 יום

בקרו ב- DreamHost

30 ימים

7. GreenGeeks

greengeeks

להלן GreenGeeks שמטרתה להגן על הסביבה ושימוש בפרויקטים של אנרגיה מתחדשת להעצמת מכונותיה. עבור חברת שיפור הביצועים המשתמשים ב- PHP7, SSD ו- CDN כדי להפוך את אתרי האינטרנט שלהם למהירים.

בדומה לחברות המפורסמות האחרות, גם GreenGeeks מציעה צ’אט לייב, טלפון, אימייל, הדרכות וידאו ובסיס ידע שיסייע ללקוחותיה. בונה גרור ושחרור קל מאפשר למשתמש לבנות את האתר ללא שפות תכנות.

נכון להיום חברה המציעה רק תוכנית אירוח משותפת יחידה. אבל תוכנית אירוח יחידה זו מושכת מאוד בגלל עלות נמוכה ושפע של תכונות “ללא הגבלה” שכותרתו. כמו שאתה יכול לארח אתרים ללא הגבלה, אתה יכול ליצור תת-דומיינים בלתי מוגבלים, רוחב פס ואחסון ללא הגבלה ועוד ועוד.

החברה מציעה גם חבילת שיווק יחד עם כלי הגשת אתרים וכלי אופטימיזציה למנועי חיפוש. תוכנית האירוח היחידה והייחודית שלהם תואמת גם לאתר של סחר אלקטרוני בכך שהיא מציעה ספריות מוגנות באמצעות סיסמאות, כלי הצפנה, SSL ועגלות שונות..

באשר לכל אבטחת משתמש וביצועי אתר הם הדרישות הבסיסיות. אז זיהוי ברוט-פורס אוטומטי, מתנקש דואר זבל, ניטור וגיבויים 24/7, שומר על ביטחון מצד האבטחה. לצורך טעינה מהירה יותר של הדף, החברה מציעה טכניקות מטמון שונות, כולל cache-cache ושירותי מטמון מובנים.

תכונות

GreenGeeks

קדימה אבא

תכניות (מאוד בסיסי)

בסיסי

כלכלה

אתר אינטרנט

ללא הגבלה

1

דומיין בחינם

כן

כן

שטח דיסק

ללא הגבלה

100 ג’יגה

SSD

כן

לא

רוחב הפס

ללא הגבלה

ללא הגבלה

גיבוי חינם

כן

לא

כתובות דואר אלקטרוני

ללא הגבלה

100

צ’אט חי

כן

לא

אשראי פרסום

לא

לא

התחייבות להחזר כסף

30 ימים

30 ימים

בקרו ב- GreenGeeks

8. WebHostin gHub

webhostinghub

ל- Webhostinghub יש רק את המומחיות בתוכניות אירוח משותפות ומציעות שלוש תוכניות כמו Spark, Nitro ו- Dynamo. הם מציעים לך דומיין בחינם יחד עם רכישת תוכנית אירוח, או שתוכל להעביר לך דומיין קיים מבלי לשלם כל עמלה. יתר על כן, הם יעבירו את האתר שלך ללא השבתה.

הם מציעים בונה אתרים BOLDGRID שמגיע בחינם לחלוטין עם תוכניות אירוח. הנושאים שייכים לקטגוריות שונות כמו מוסיקה, עסק, בלוג, צילום וכו ‘וכו’. כך שתוכלו לבחור את התבניות הרצויות לכם לערוך אותה ולהיכנס לרשת.

WHH מציעה תמיכה ללקוחות 24 שעות ביממה בארה”ב. הלקוחות יכולים לתקשר עם צוות התמיכה בטלפון, צ’אט לייב וסקייפ. כמו כן החברה מתחזקת מרכז עזרה שמלא במדריכים ומאמרים.

הם מציעים סכום שונה של אשראי מודעה בכל תוכנית אירוח. בתוכנית האירוח הבסיסית מאוד הסכום הוא 75 $, ו 175 $ על Nitro ו- 250 $ על תוכנית האירוח של Dynamo. החברה מפשטת את תהליך ההתקנה של וורדפרס כמו במהלך תהליך הקופה אתה יכול לבחור WordPress ואז תוכנית האירוח מגיעה עם WordPress המותקן מראש..

תכונות

WebHostingHub

קדימה אבא

תכניות (מאוד בסיסי)

ניצוץ

כלכלה

אתר אינטרנט

2

1

דומיין בחינם

כן

כן

שטח דיסק

ללא הגבלה

100 ג’יגה

SSD

כן

לא

רוחב הפס

ללא הגבלה

ללא הגבלה

גיבוי חינם

לא

לא

כתובות דואר אלקטרוני

ללא הגבלה

100

צ’אט חי

כן

לא

אשראי פרסום

75 $

לא

התחייבות להחזר כסף

90 יום

30 ימים

בקר ב- WebHostingHub

סיכום כולל של חלופות GoDaddy

שקלנו לעיל את החלופות הטובות ביותר של GoDaddy והתגברות על הבעיות העומדות בפניכם בזמן אירוח השירותים שלהם.

מכיוון שלכל חברה שמספקת יותר מה- GoDaddy וחוץ מזה אחרים יש גם צ’אט Live כדי לתקן כל בעיה .

אבל אם נפרט את האלטרנטיבות ביתר דיוק, אנו בוחרים את I n Motion, SiteGround ו- B lu eHost. DreamHost הוא גם אפשרות טובה מאוד אך יקרה מאחרים ברשימה.

כעת נעשה את זה פשוט על ידי השוואה בין התכונות של שלושת ספקי שירותי האירוח המובילים הללו.

תכונות

בתנועה

SiteGround

BlueHost

תוכניות

השקה

סטארט – אפ

בסיסי

אתר אינטרנט

2

1

1

דומיין בחינם

1

1

1

שטח דיסק

ללא הגבלה

10 ג’יגה-בתים

50 ג’יגה

SSD

כן

כן

לא

רוחב הפס

ללא הגבלה

10,000 ביקורים / יום.

ללא מטר

גיבוי חינם

כן

כן

לא

כתובות דואר אלקטרוני

ללא הגבלה

ללא הגבלה

5

אשראי פרסום

250 דולר

לא

לא

חברת טק מעוצבת

אזורי מהירות מקסימום

SuperCacher

הקצאת משאבים

מדיניות החזרים

90 יום

30 ימים

30 ימים

מחיר

5.99 $ לחודש

3.95 $ לחודש

$ 2.95 לחודש

בקר ב- InMotion

בקר באתר SiteGround

בקרו ב- BlueHost

נסיים את הדיון הזה וההצעה שלנו היא שתצטרך ללכת ל- InMotion. מכיוון שהם מציעים טונות של תכונות כפי שאתה יכול לראות את הטבלה.

אבל זה לא אומר שחברות אחרות נמצאות הרחק מאחורי InMotion.

כפי שאנו מזכירים את “הטוב ביותר” בכותרת שמשמעותה שכולם טובים.

אך למען תמציתיות רבה יותר ולמי שחדש בעולם המקוון אנו שולפים את כל החברה בחברה אחת.

החלופות הטובות ביותר עבור קניית דומיינים של GoDaddy

אין ספק GoDaddy הוא רשם הדומיינים הגדול ביותר ומציע תחום במחירים זולים. GoDaddy מציע תחום .com חדש כמעט בחינם ($ 0.99 לשנה הראשונה) אך החידוש הוא יקר מאוד.

צריך לשלם כמעט בהתחדשות 15.17 דולר. אבל האם ידעת שיש כמה אלטרנטיבות נהדרות המציעות שמות דומיינים בשיעורים נמוכים יותר. להלן כמה מהשמות הגדולים;

שם צ’יפ

(10.69 $ לשנה)

 • השם הפופולרי והנודע ביותר בענף
 • חידושים 10.69 דולר עבור TLD .com
 • הם גובים $ 0.18 דמי ICANN
 • 2.88 דולר לשנה עבור המשמר של WHOIS
 • רישום תחום בחינם בשוק
 • לוח בקרה מותאם אישית למשתמש

קנה דומיין מ- NameCheap

(מומלץ)

NameSilo

(8.99 $ לשנה)

 • הם לא פופולריים בהשוואה ל- NameCheap
 • חידושים באותו מחיר 8.99 $ עבור .com TLD
 • אין עמלת ICANN
 • משמר WHOIS בחינם
 • מכירת דומיינים בחינם בשוק של NameSilo
 • לוח בקרה ידידותי למשתמש

קנו דומיין מ- NameSilo

השתמש בקוד השובר "HostingSprout" תמורת $ 1 חסכון

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map