BlueHost vs HostGator 2020 [سرعت ، زمان و ویژگی های بررسی شده]

0

آیا شما اشتباه کرده اید که کدام یک را از BlueHost در مقابل HostGator انتخاب کنید?


مقایسه BlueHost در مقابل HostGator

از آنجا که این دو به عنوان ارائه دهنده هاست میزبان وردپرس معتبر و ارزان شناخته می شوند تا بتوانند با استفاده از هر CMS اصلی مانند جوملا ، دروپال یا وردپرس ، وب سایت ایجاد کنند. و به همین دلیل به نظر می رسد که مردم هنگام انتخاب یکی از آنها اشتباه گرفته می شوند. هر دو میزبان برنامه های میزبانی را تقریباً با همان قیمت ارائه می دهند و کلیه ویژگی های اساسی مانند cPanel ، نصب 1 کلیک ، آخرین نسخه PHP و حساب های ایمیل و غیره را شامل می شوند..

حقایق سریع – بررسی BlueHost در مقابل HostGator

هر دو BlueHost و HostGator متعلق به EIG (گروه بین المللی استقامتی) هستند. این گروه همچنین بسیاری از نام های بزرگ دیگر را در صنعت میزبانی به دست آورد و با WordPress.com ، SiteLock و Comodo و غیره در همکاری است..

  • BlueHost توسط EIG در سال 2010 بدست آمد.
  • HostGator توسط EIG در سال 2012 بدست آمد.

avkanî

بررسی اجمالی سریع BlueHost در مقابل HostGator

BlueHost به عنوان یکی از ارائه دهندگان توصیه شده در Wordpres.org ذکر شده است. این شرکت به دلیل قیمت های اقتصادی بسیار مشهور است و به همین دلیل میزبان وب سایت های بیش از 2M است. همچنین ، آنها گزینه های مختلف مقیاس پذیر مانند میزبانی ابری ، اختصاصی و میزبانی VPS را ارائه می دهند.

از طرف دیگر ، HostGator نیز یک بازیگر بزرگ است و بیش از 500 کارمند را به کار می گیرد. اکنون آنها بیش از 8 میلیون نام دامنه و 400000 مشتری در سراسر جهان دارند. علاوه بر این ، آنها همچنین راه حل های میزبانی متعددی با برچسب قیمت بسیار مناسب ارائه می دهند.

BlueHost

میزبان

بنابراین در اینجا با مقایسه BlueHost vs HostGator آمده ایم تا تصمیم گیری را برای شما آسان کنیم. و ما مطمئن هستیم که در پایان مقاله شما قادر خواهید بود این سردرگمی را برطرف کرده و بهترین مورد را پیدا کنید.

BlueHost vs HostGator مقایسه: چه کسی برنده نبرد خواهد شد?

شهرت، آبرو

ترکیبی از واکنش کاربر در مورد این دو ارائه دهنده وجود دارد اما می بینیم که BlueHost کمی بهتر از HostGator شناخته شده است. ممکن است دلایلی مانند این وجود داشته باشد BlueHost رسما توسط وردپرس توصیه می شود و همچنین توسط بسیاری از وبلاگ نویسان تأثیرگذار.

همچنین ، BlueHost در بین وبلاگ نویسان و مسئولان وب که فقط می خواهند یک وبلاگ را راه اندازی کنند ، شهرت بسیار خوبی دارد. در حالی که از طرف دیگر ، بسیاری شکایت دارند که HostGator سعی دارد تاکتیک های جدید را با تاکتیک های upsells اشتباه کند..

زمانی بود که HostGator به عنوان یکی از ارائه دهندگان خدمات عالی در نظر گرفته می شد ، اما اکنون بسیاری از کاربران از کیفیت خود به خصوص پشتیبانی مشتری راضی نیستند. در حالی که نوسانات چشمگیر در کیفیت خدمات BlueHost وجود دارد. بنابراین وقتی شهرت پیدا می کنیم به دنبال BlueHost هستیم.

برنده: BlueHost

وقت تمام وقت

شما باید اطمینان داشته باشید که وب سایت شما اغلب به پایین نمی رود زیرا این امر باعث می شود اعتبار سایت شما خراب شود. حقیقت ویروسی این است که خرابی را نمی توان به طور کامل حذف کرد. اما با میزبانی سایتها در ارائه دهندگان میزبانی با کیفیت می توان این امر را کاهش داد.

BlueHost زمان سخت افزاری را فراهم می کند. حسابی که ما از آن استفاده می کنیم بصورت شایسته انجام می شود. تاکنون با هیچ یک از حوادثی روبرو نشده ایم که میانگین زمان به روزرسانی آنها از 99.9٪ به موقع کاهش یابد. در اینجا آمار Uptime گرفته شده توسط ربات Uptime m onitoring به o l است.

BlueHost Uptime

UptimeTest BlueHost هاستینگ

در طرف مقابل ، HostGator نیز بسیار خوب عمل می کند و می تواند در بعضی از ماه ها 100٪ Uptime را انجام دهد ، اما آنها فاقد سازگاری هستند.

در حال حاضر ، آنها خوب عمل می کنند ، همانطور که می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید که ثابت می کند 100٪ آنها طی 7 روز گذشته است. اما هنگامی که نوبت به 30 روز دوره نظارت می رسد میانگین زمان بروز به 99.98٪ می رسد. و اگر در مورد دوره قبل از 30 روز صحبت کنید ، ما نیز با 2 خرابی 1 روبرو خواهیم بود 1 دقیقه به مدت 1 دقیقه طول می کشد ، و 2 سایت ما را به مدت 3 دقیقه پایین نگه می دارد.

اگرچه اینها خرابی جزئی هستند اما در کل ، این به یک خرابی جدی تبدیل می شود.

HostGator Uptime

میزبانی وب UptimeTest HostGator

بله ، همیشه امکان قطع شدن با هر ارائه دهنده میزبانی وجود دارد ، اما طبق آمار ما در زمان بلوتوث vs HostGator BlueHost برنده آشکار است.

برنده: BlueHost

BlueHost

میزبان

سرعت

آیا از این که انتظار دارید متنفر هستید؟ هیچ کس دوست ندارد مرورگر آنها بارگیری صفحه و در نهایت بارگذاری سایت را با محتوای شکسته ادامه دهد. اگر سرورها زمان بیشتری برای بارگیری صفحه داشته باشند ، به معنی سرعت کم است و از این رو باعث کاهش ترافیک می شود. و وقتی ترافیکی وجود ندارد ، هدف از نگهداری وب سایت چیست. پس از بروزرسانی ، سرعت عنصر ضروری دیگری است که باید در نظر بگیرید.

هر دو شرکت هنگام مقایسه آمار سرعت بسیار نزدیک به یکدیگر هستند

تست سرعت BlueHost

تست سرعت Pingdom BlueHost

تست سرعت میزبان

تست سرعت Pingdom HostGator

خلاصه آمار توضیح می دهد که هر دو بیشتر صفحه را زیر 1 ثانیه بارگیری می کنند. اما گاهی اوقات سایتی که در آن میزبان است سرورهای HostGator بین 800 تا 1500 میلی ثانیه طول می کشد. مدت زمان قابل احترام است اما پایین آمدن زمان بار یعنی سرعت سایت به سرعت در نتیجه برای سایت شما بهتر است.

سایتی که در سرور BlueHost میزبان است از اندازه صفحه بیشتر از HostGator برخوردار است اما هنوز سریعتر از HostGator بارگیری می شود.

برنده: BlueHost

تست تأثیر بار

با انجام تست بار می توانید کیفیت سرورها را قضاوت کنید. برای بررسی اینکه آیا هر دو شرکت میزبانی وب پایدار و مطمئن دارند یا خیر, ما از یک ابزار معروف به LoadImpact استفاده می کنیم.

با کمک این ابزار ، کاربران مجازی را در هر دو سایت میزبانی شده روی سرورهای HostGator و BlueHost ارسال می کنیم.

برای یافتن بهترین میزبان وب کافیست آمار زیر را بررسی کنید.

آمار HostGator نشان می دهد که تا 30 کاربر مجازی نتایج کاملاً رضایت بخش است و زمان بارگذاری بیشتر از 630ms باقی مانده است. اما بعد از آن سرور یک رفتار ناپایدار نشان می دهد و زمان بار تا 16sec افزایش می یابد.

آمار میزبان آمار LoadImpact

سرور میزبان تست LoadImpact

آمارهای BlueHost LoadImpact

طبق آمار BlueHost ، در ابتدا سرور آنها تقریباً 950 میلی متر طول می کشد ، اما پس از آن ، سرورها با کاهش زمان بار بازی بسیار خوب بازی می کنند. با مشاهده می بینید که اکثر اوقات بار سایت در زیر 900ms قرار دارد و فقط در موارد ضربدر 1sec وجود دارد. همچنین می توانید قوام را در خط زمان بار مشاهده کنید.

بنابراین ، به این معنی است که خرابکاران BlueHost حتی در صورت وجود تعداد بیشتری کاربر فعال ، می توانند ترافیک را به طور موثری مدیریت کنند.

تست LoadImpact میزبان BlueHost

برنده: BlueHost

خدمات پشتیبانی

سیاست پشتیبانی میزبان وب چیست؟ آیا آنها پشتیبانی فنی 24/7 ارائه می دهند؟ این یک منطقه است که برای افراد تازه کار و کارشناسان مهم است.

هر دو شرکت 24/7 چت زنده ، تلفن ، ایمیل ، سامانه بلیط فروشی و دانش بنیان را با مقاله های کامل ارائه می دهند. اما آیا هر دو سریع هستند?

خدمات پشتیبانی BlueHost سریعتر از HostGator است. هر زمان که به کمک یا برخی از اطلاعات نیاز داشته باشیم ، یک گفتگوی زنده را شروع می کنیم و کمتر از 5 – 7 دقیقه با هم وصل می شویم.

اما وقتی صحبت می کنیم HostGator چت زنده وحشتناک است. شما یک گفتگوی زنده را شروع می کنید تا سریع جواب را بگیرید. اما به طور متوسط ​​آنها تقریباً 10 – 40 دقیقه طول می کشند و حتی گاهی اوقات شما باید تقریباً یک ساعت صبر کنید. فرض کنید منابع بیشتری می خواهید یا سایت شما خطایی را تجربه کرده است ، و به طور فوری به کمک نیاز دارید ، اما آنها فقط می خوابند. این نشانه ای است که “مراقبت از مشتری نیست”.

برنده: BlueHost

BlueHost

میزبان

ویژگی های میزبانی HostGator در مقابل BlueHost

فضای ذخیره سازی

بنابراین برای ذخیره مطالب سایت چقدر به فضای ذخیره نیاز دارید؟ یک وب سایت ساده از نوع اطلاعاتی معمولاً به فضای زیادی احتیاج ندارد. پیشنهاد BlueHost 50 گیگابایت ذخیره سازی در طرح اصلی در حالی که HostGator برچسب ذخیره آنها را به عنوان “نامحدود”.

نامحدود بدان معنی است که هیچ محدودیتی وجود ندارد ، اما وقتی شرکت فکر می کند سایت شما منابع بیشتری را مصرف می کند ، آنگاه به شما اطلاع می دهند که برنامه را ارتقا دهید. به طور معمول وقتی ارائه دهنده می گوید نامحدود یا بدون اندازه ، این به معنای تقریبا 100 گیگابایت است. اما کاربران HostGator می توانند محتویات را تا 200 گیگابایت به راحتی بارگذاری کنند و پس از آن ممکن است نیاز به بروزرسانی داشته باشند.

برنده: HostGator

پهنای باند

پهنای باند انتقال داده است که هر بازدید کننده از سایت شما بازدید می کند. همچنین می توانیم بگوییم که تعداد بازدیدکنندگانی که سایت شما می تواند در آن نگه داشته باشد. اگر از پهنای باند خارج هستید ، هیچ کس قادر به بازدید از سایت شما نیست.

اما هیچ نگرانی وجود ندارد زیرا هم BlueHost و هم HostGator پهنای باند غیرمتعارفی را در تمام برنامه ها ارائه می دهند.

برنده: کراوات

حسابهای ایمیل

یک حساب ایمیل با نام تجاری حرفه ای تر به نظر می رسد و کنترل بیشتری به شما می دهد.

به همین دلیل است که ارائه دهنده ای را انتخاب کنید که به شما امکان ایجاد تعداد حساب های ایمیل را می دهد. BlueHost حداکثر 5 حساب ایمیل و 100 مگابایت ذخیره ایمیل در هر حساب مجاز است. این مقدار کافی است زیرا بیشتر وب سایتهای سطح فردی دارای یک یا دو آدرس ایمیل برای ارتباط با بازدید کنندگان خود هستند.

HostGator تعداد نامحدودی حسابهای ایمیل را در تمام برنامه های خود ارائه می دهد که در این دور به آنها برتری مقابل BlueHost می دهد. در اینجا توجه داشته باشید که هر دو ارائه دهنده میزبان از ایمیل وب ، POP و IMAP پشتیبانی می کنند.

برنده: HostGator

BlueHost

میزبان

صفحه کنترل

یک صفحه باطن پیچیده نه تنها برای کارکرد ناخوشایند بلکه زمان ارزشمند را نیز هدر می دهد. مهم نیست که اگر این شرکت پانل ساخته شده یا استاندارد cPanel صنعت خود را ارائه دهد ، اما نکته این است که ، درک آن آسان است.

هر دو ارائه دهنده cPanel را ارائه می دهند که به دلیل ماهیت بصری آن در بازار بسیار رایج است.

کنترل پنل BlueHost

داشبورد کنترل پنل BlueHost

کنترل پنل میزبان

داشبورد کنترل پنل میزبان

بنابراین اگر در حال حاضر از cPanel استفاده می کنید ، انتقال به BlueHost یا HostGator باعث سردرگمی نمی شود. صادقانه بگویم ، BlueHost cPanel رنگی تر است و شامل ابزارهای WordPress است. از آنجا که هر دو cPanel را ارائه می دهند ، بنابراین این کراوات است.

برنده: کراوات

[توجه: شخصاً ما کنترل پنل BlueHost را بیشتر از HostGator دوست داریم.]

BlueHost

میزبان

برنامه نصب

رفته اند روزهایی که شما نیاز به یادگیری دستورات برای نصب برنامه وب (اسکریپت) مانند WordPress دارید. اکنون همه بهترین ارائه دهندگان میزبانی وردپرس معرفی کرده اند نصب کننده 1 کلیک که اجازه نصب سریع را می دهد. این فقط چند مورد کلیک است.

نه تنها WordPress هر دو میزبان وب اسکریپت های بی شماری مانند جوملا ، دروپال ، و پرستا شاپ و غیره را ارائه می دهند. به راحتی نصب را انجام دهید.

برنده: کراوات

نسخه PHP

PHP معروف ترین زبان برنامه نویسی است و تقریباً 82٪ وب سایت ها را در بر می گیرد. بنابراین انتخاب شرکتی که از آخرین نسخه PHP پشتیبانی می کند ، برای شما مهم است?

جواب ساده است آخرین نسخه PHP مانند 7.0 ، 7.1 می تواند سرعت سایت را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد. اینجا می توانید در مورد PHP اطلاعات بیشتری کسب کنید.

هر دو HostGator و BlueHost آخرین پشتیبانی را دارند نسخه ها. با این حال ، شما می توانید به هر نسخه قدیمی مانند 5.6 یا 5.4 نیز پایین بروید.

برنده: کراوات

BlueHost

میزبان

دامنه های پارک شده

شما ممکن است ضرورت دامنه های پارک شده را در همان ابتدا احساس نکنید اما پس از مشهور شدن ، این یکی از آنها برای اطمینان از برند و ترافیک نیز استفاده می کند. به عنوان مثال ، شما دامنه abc.com را دارید و ترافیک قابل توجهی دریافت می کنید. بنابراین اگر کسی نام دامنه مشابه شما مانند abc.net را ایجاد کند ، چه می شود؟ ممکن است فرصتی وجود داشته باشد که وی برخی از بازدید کنندگان بالقوه شما را بدست آورد.

دامنه پارک شده شما را از چنین حوادثی مصون می کند. با برنامه اولیه BlueHost شما می توانید 5 دامنه را پارک کنید. این بدان معناست که اگر abc.net را خریداری کنید می توانید نام دامنه خود (abc.com) را ذکر کنید و هر وقت بازدید کننده abc.net را باز کند به صورت خودکار به سایت شما هدایت می شود (abc.com).

اما HostGator در برنامه Hatchling (اصلی) خود هیچ امکاناتی برای پارکینگ دامنه ها ارائه نداد. بنابراین ، اگر پارکینگ دامنه حتماً در پرونده شما نشان داده شده است ، برنامه Hatchling HostGator انتخاب خوبی نیست.

برنده: BlueHost

مهاجرت سایت خودکار

وقتی فکر کردید که وبلاگ / وب سایت خود را از ارائه دهنده موجود به دیگری تغییر دهید ، مهاجرت سایت گزینه ای مناسب خواهد بود. ممکن است دلایل متعددی برای مهاجرت وجود داشته باشد مانند عدم گزینه های مقیاس پذیر. دلیل دیگر می تواند این باشد که ارائه دهنده موجود دیگر ارائه دهنده کیفیت نیست.

بنابراین اگر می خواهید از ارائه دهنده قدیمی به HostGator مهاجرت کنید ، کافیست فرم انتقال آنها را پر کنید ، و آنها همه موارد را انتقال می دهند مانند پایگاه داده ، محتوا و اسکریپت ها و غیره با هزینه صفر. به یاد داشته باشید که واجد شرایط مهاجرت خودکار در طی 30 روز اول ثبت نام هستید. و بعد از 30 روز یک مدیر فقط به شما کمک می کند.

در حالی که از طرف دیگر ، شما از دیدن این موضوع شوکه خواهید شد BlueHost مبلغ 149.99 دلار برای مهاجرت سایت خودکار هزینه دارد. بنابراین اگر می خواهید سایت خود را روی سرورهای BlueHost تغییر دهید ، بهتر است خودتان این کار را انجام دهید. آموزش های زیادی در اینترنت موجود است.

برنده: HostGator

بگذارید SSL را رمزگذاری کنیم

در ابتدا ، SSL بخش مهمی برای سایتهایی بود که با داده های شخصی مشتریان مانند نام ، آدرس ، شماره کارتهای اعتباری و غیره سرو کار داشتند. از آن برای رمزگذاری شخصی کاربر با اجرای پروتکل های امنیتی برای بهبود امنیت و حفظ حریم شخصی استفاده می شود..

اما اکنون به دلیل اعلام اخیر گوگل ، این یک بخش اجباری برای هر وب سایت و وبلاگ شما ، وبلاگ مبتنی بر محتوا یا یک سایت تجارت الکترونیکی است.. موتورهای جستجوگر (Google) به سایتهایی با SSL امتیاز بالایی می دهند.

BlueHost cPanel با گزینه Let’s Encrypt ارائه شد در تمام برنامه های خود این کار کاربر را قادر می سازد SSL را تنها با چند کلیک فعال کند. اما HostGator تاکنون چنین نوع ویژگی خودکار و دستی (رمزگذاری) را معرفی نکرده است. البته آنها همچنین SSL را در تمام برنامه های خود ارائه می دهند ، اما شما برای فعال کردن این کار و انجام هزینه های اضافی باید کارهای فنی انجام دهید.

برنده: BlueHost

BlueHost

میزبان

فایل پشتیبانی اطلاعات

تهیه پشتیبان ، آخرین امید است که همه چیز به هم ریخته و شما هیچ راه حلی مشاهده نمی کنید. با بازیابی نسخه پشتیبان ، سایت شما هنگام آخرین بار تهیه نسخه پشتیبان به موقعیتی تغییر می کند. به همین دلیل لازم است که نسخه پشتیبان تهیه کنید. بسیاری از خدمات رایگان و پولی برای پشتیبان گیری از عناصر کل یا منتخب یک وب سایت وجود دارد.

گزینه ایجاد نسخه پشتیبان تهیه شده توسط شرکت میزبان به همراه برنامه ای که معمولاً در صفحه کنترل ارائه شده است و نیازی به نصب هیچ افزونه ای ندارید.

BlueHost خدمات پشتیبان رایگان و پولی ارائه می دهد. می توانید این سرویس را برای ایجاد پشتیبان گیری روزانه ، هفتگی و ماهانه پیکربندی کنید. علاوه بر این ، اگر می خواهید نسخه پشتیبان را در رایانه خود بارگیری کنید ، می توانید از طریق FTP این کار را انجام دهید. همچنین هیچ هزینه ای برای بازیابی نسخه پشتیبان تهیه نشده است.

HostGator در اینجا کار بدی انجام می دهد. این شرکت می گوید که آنها نسخه پشتیبان رایگان ارائه می دهند و بله ، آنها درست هستند ، اما هر وقت می خواهید نسخه پشتیبان تهیه کنید ، 15 دلار شارژ می کنند. جدی؟ یاهو! ما جدی هستیم ما با خدمات رایگان که فقط می توانند بک آپ تهیه کنند اما بازگردانی مجانی را انجام نمی دهند ، چه کاری خواهیم کرد?

برنده: BlueHost

قیمت گذاری

قیمت یکی دیگر از عناصر بسیار مهم مورد توجه ویژه افراد با بودجه محدود است. شما باید اطمینان حاصل کنید که برای پول خود ارزش کسب می کنید. هر دو شرکت برنامه های اختصاصی میزبان ، WordPress ، VPS و میزبان را ارائه می دهند.

نام دامنه رایگان

Domain Name یک آدرس وب از هر وبلاگ یا وب سایت است. بدون این ، شما نمی توانید یک بلاگ تنظیم کنید. بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی وب در صورت خرید یک برنامه میزبانی ، این کار را به صورت رایگان ارائه می دهند. BlueHost همچنین یک نام دامنه رایگان به همراه میزبانی وب ارائه می دهد. لازم نیست حتی برای سال اول یک سکه پرداخت کنید.

HostGator نام دامنه رایگان را به مشتریان خود ارائه نداد. این برای سال اول کمی بیشتر از BlueHost خواهد بود.

برنده: BlueHost

BlueHost

میزبان

دامنه ها & محافظت از حریم خصوصی

اگر بخواهید فقط نام دامنه را خریداری کنید چه می کنید؟ اگرچه برخی از بهترین رجیسترهای دامنه دیگر نیز وجود دارند اما BlueHost و HostGator نیز مورد توجه فوق العاده ای هستند. اختلاف کمی بین قیمت آنها وجود دارد.

BlueGost 11.99 دلار برای دامنه .com شارژ می کند در حالی که HostGator آن را با 12.95 دلار پیشنهاد می کند. اما داستان هنوز تمام نشده است. پس از یک سال BH 15.99 دلار هزینه کرد در حالی که HG 15 دلار برای تجدید درخواست می کند. بنابراین اگر به دنبال BH هستید ، می توانید برای یک بار تقریباً یک دلار پس انداز کنید ، اما در مقایسه با HG هزینه های بیشتری را پرداخت می کنید..

محافظت از حریم خصوصی دامنه یک افزودنی است که اطلاعات خصوصی شما را مانند آدرس ایمیل و غیره پنهان می کند تا شما را از ایمیل های مخرب و شرکت های بازاریابی نجات دهد. اما در اینجا توجه داشته باشید که این افزونه اجباری نیست. بنابراین ، اگر می خواهید این کار را فعال کنید ، BlueHost آن را در 11.88 دلار پیشنهاد می کنید در حالی که HostGator با 12.95 دلار پیشنهاد می کند.

برای سال اول که می خواهید تقریباً 2 دلار در خرید دامنه و محافظت از حریم خصوصی از BlueHost و در هنگام تمدید صرفه جویی کنید ، چند سنت صرفه جویی می کنید. از آنجا که اختلافات اندک است بنابراین این یک کراوات روشن است.

برنده: کراوات

میزبانی وب

BlueHost 3 برنامه میزبانی وب را در گروه مشترک ارائه می دهد. در حال حاضر هیچ تفاوتی با هزینه وجود ندارد. قیمت هر دو ارائه دهنده به جز برنامه های اساسی یکسان است. در برنامه اصلی خود ، BlueHost 1 نام دامنه رایگان ، 50 گیگابایت ذخیره سازی (بیش از حد کافی) و پهنای باند بدون اندازه ارائه می دهد. در این طرح می توانید یک دامنه را میزبانی کنید. اگر می خواهید یک وبلاگ شخصی کوچک را میزبانی کنید ، این بسیار مناسب است.

HostGator فضای ذخیره و پهنای باند بدون برنامه ای را در برنامه جوجه ریزی خود ارائه می دهد اما برای میزبانی یک نام دامنه محدود است. بر خلاف BlueHost ، آنها برای اولین سال برای خرید حساب میزبانی به شما دامنه رایگان نمی دهند.

علاوه بر این برنامه اصلی ، اگر در مورد برنامه های Plus (BlueHost) و Baby (HostGator) صحبت کنیم ، هر دو کاملاً مشابه هستند. می توانید دامنه نامحدود را میزبانی کنید. این بهترین کاربری برای کاربرانی است که قصد داشته اند در آینده نزدیک چندین وب سایت ایجاد کنند بدون اینکه هزینه اضافی خرج کنند. همانطور که مشاهده می کنید ، هیچ تفاوت برجسته ای بین برنامه های بالاتر از پایه وجود ندارد ، بنابراین ما می خواهیم این بخش را مانند بالا گره بزنیم.

برنده: کراوات

BlueHost

میزبان

سیاست بازپرداخت

همچنین سیاست بازپرداخت را می توان به عنوان ضمانت برگشت پول توصیف کرد. یک شرکت فقط می تواند برای جلب رضایت همه مشتریان خود تلاش کند. هیچ تضمینی وجود ندارد که اگر کاربر کاملاً راضی باشد و کاربر دیگری راضی باشد. در اینجا سیاست بازپرداخت به مرحله اجرا گذاشته شده و پول شما را پس انداز می کند.

پس از ثبت نام با BlueHost ، می توانید ظرف 30 روز اول درخواست بازپرداخت کنید. بنابراین اگر احساس می کنید خدمات آنها رضایت بخش نیست ، مطمئناً پول خود را پس بگیرید. در اینجا بخاطر داشته باشید که بعد از 30 روز دیگر واجد شرایط درخواست بازپرداخت نیستید.

در حالی که HostGator سیاست بازپرداخت 45 روزه را دنبال می کند ، بنابراین به این معنی است که شما باید روزهای بیشتری را برای آزمایش خدمات آنها قبل از تصمیم گیری در مورد درخواست بازپرداخت یا نه انجام دهید?

بنابراین ، تصمیم گیری بین BlueHost یا HostGator در رابطه با ضمانت برگشت پول ، انتخاب بهترین مورد دشوار نیست. خیلی آسان نیست?

برنده: HostGator

نتیجه

بنابراین زمان آن فرا رسیده است که نتیجه گیری کنید b / w BlueHost vs HostGator. هنگامی که ما در مورد جنبه های دیگر مانند SSL رایگان صحبت می کنیم ، BlueHost بیش از حد HostGator را نیز دارد. علاوه بر این ، BlueHost همچنین در ابتدایی ترین برنامه خود از پشتیبان گیری رایگان ، پارکینگ دامنه ، نام دامنه رایگان و صفحه کنترل خوب مبله استفاده می کند..

از طرف دیگر ، HostGator بسیاری از ویژگی های دیگر و همچنین حساب های نامحدود ایمیل ، دامنه های فرعی ، ذخیره بالاتر برای ایمیل ها و 4500 قالب وب سایت رایگان را ارائه می دهد. اما ، آنها باید در مورد SSL رایگان توسط Let Encrypt در نظر بگیرند زیرا این برای SEO مهم است.

می توانید SSL رایگان را از CloudFlare دریافت کنید. ما در حال حاضر از SSL رایگان توسط CloudFlare در بعضی از وبلاگ های ما استفاده می کنیم ، و مطلوب ترین بخش این است که برای اجرای آن نیازی به یادگیری موارد فنی ندارید.. در اینجا یک راهنمای کامل وجود دارد برای فعال کردن SSL رایگان CloudFlare در وب سایت های دارای WordPress.

در کل ، برنامه های BlueHost به خوبی طراحی شده اند و حداکثر دسترسی سریع و سریع از خدمات سریع خود را فراهم می کنند, بنابراین می خواهیم BlueHost را به شما پیشنهاد کنیم.

ما اطمینان داریم که این بررسی همه چیز را برای شما روشن می کند و هیچ گونه سردرگمی بیشتر در انتخاب BlueHost vs HostGator وجود ندارد.?

BlueHost

میزبان

اگر فکر می کنید ویژگی اصلی را که باید مقایسه شود فراموش کرده ایم ، لطفاً در نظرات به ما اطلاع دهید. ما از خواندن پیشنهادات و نظرات شما خوشحال خواهیم شد.

اگر هنوز هم نیاز به کمک دارید و در مورد HostGator vs BlueHost سردرگم هستید ، در تماس با آنها دریغ نکنید. ما همیشه در اینجا هستیم تا به شما در یافتن بهترین میزبان وب کمک کنیم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map