BlueHost לעומת HostGator 2020 [מהירות, זמן עבודה ותכונות שנבדקו]

0

האם אתה מבולבל באיזו מהן לבחור מ- BlueHost לעומת HostGator?


BlueHost לעומת HostGator השוואה

מכיוון ששניים אלה ידועים כספקי אירוח וורדפרס אמינים וזולים ליצירת אתר המשתמש בכל CMS מרכזי כמו ג’ומלה, דרופל או וורדפרס. וזו הסיבה שאנשים נראים מבולבלים כשמדובר בבחירת אחד מהם. שני המארחים מציעים תוכניות אירוח כמעט באותו מחירים וכוללים את כל התכונות החיוניות כמו cPanel, מתקין בלחיצה אחת, גרסת PHP אחרונה וחשבונות דוא”ל וכו ‘..

עובדות מהירות – סקירה של BlueHost לעומת HostGator

BlueHost וגם HostGator הם בבעלות EIG (Endurance International Group). הקבוצה גם רכשה שמות גדולים אחרים בענף האירוח והיא בשותפות עם WordPress.com, SiteLock וקומודו וכו ‘..

  • BlueHost נרכשה על ידי ה- EIG בשנת 2010.
  • HostGator נרכש על ידי EIG בשנת 2012.

Deen

סקירה מהירה של BlueHost לעומת HostGator

BlueHost רשום כאחד הספקים המומלצים באתר Wordpres.org. החברה מפורסמת מאוד בזכות המחירים הכלכליים שלה וזו הסיבה שאירחה למעלה מ- 2M אתרי אינטרנט. כמו כן, הם מציעים אפשרויות מדרגיות שונות כמו אירוח בענן, ייעודי ו- VPS.

מצד שני, HostGator הוא גם שחקן גדול והעסיק יותר מ- 500 עובדים. כעת הם מנהלים למעלה מ- 8 מיליון שמות מתחם ו -400,000 לקוחות ברחבי העולם. יתר על כן, הם מציעים גם פתרונות אירוח רבים עם תגי מחיר סבירים ביותר.

BlueHost

HostGator

אז הנה אנו מגיעים עם השוואה של BlueHost לעומת HostGator כדי להקל עליכם ההחלטה. ואנחנו בטוחים שבסוף המאמר תוכלו לפתור את הבלבול הזה ולמצוא את הטוב ביותר.

BlueHost לעומת HostGator השוואה: מי ינצח בקרב?

תדמית

יש שילוב של תגובות משתמשים לגבי שני ספקים אלה, אך אנו רואים ש- BlueHost נחשב מעט יותר נחשב ל- HostGator. יכולה להיות סיבה אפשרית כמו חברת BlueHost מומלצת רשמית על ידי הוורדפרס וגם על ידי בלוגרים רבים בעלי השפעה.

כמו כן, ל- BlueHost יש מוניטין מצוין בקרב הבלוגרים ומנהלי האתרים שרוצים רק לפתוח בלוג. בעוד מצד שני, רבים מתלוננים על כך ש- HostGator מנסה לבלבל בין המתחדשים לטקטיקות המכרז שלהם.

הייתה תקופה בה HostGator נחשב לאחד מספקי השירותים הגדולים, אולם כעת משתמשים רבים אינם מרוצים מהאיכות שלהם במיוחד מתמיכת הלקוחות. אמנם קיימת תנודות בלתי ניתנות להתעלמות באיכות שירותי BlueHost. אז אנחנו הולכים על BlueHost בכל מה שקשור למוניטין.

הזוכה: BlueHost

זמן עבודה

עליכם לוודא כי האתר שלכם לא ייפול לעתים קרובות למדי מכיוון שזה יכול להרוס את המוניטין של האתר שלכם. האמת הארסית היא שלא ניתן לבטל את השבתה לחלוטין. אך ניתן להפחית בכך על ידי אירוח האתרים אצל ספקי אירוח איכותיים.

BlueHost מספק זמן פעולה חזק. החשבון בו אנו משתמשים מבצע ביצועים מיומנים. עד כה לא נתקלנו באף אחד מהתקריות כאשר זמן ההפעלה הממוצע שלהם נופל מתחת ל- 99.9% זמן ההפעלה. להלן הסטטיסטיקות Uptime שצולמו על ידי הרובוט Uptime שמבצעות ל O l.

BlueHost Uptime

UptimeTest BlueHost אירוח

בצד ההפוך, HostGator גם כן מצליח מאוד ומצליח לבצע 100% Uptime בכמה חודשים, אך חסר להם עקביות.

נכון לעכשיו, הם מצליחים כפי שאתה יכול לראות את התמונה למטה שמוכיחה שהם 100% במהלך 7 הימים האחרונים. אבל כשמדובר בתקופת ניטור של 30 יום זמן ההפעלה הממוצע הופך ל 99.98%. ואם מדברים על התקופה שלפני 30 יום, אנו גם עומדים בפני 2 ההשבתה הראשונה שהאחת נמשכת למשך דקה, והשנייה נותנת את האתר שלנו למשך 3 דקות.

למרות שמדובר בהפסקות קלות אך בכללותם זה הופך לשבת זמן רציני.

Uptime של HostGator

אירוח UptimeTest

כן, תמיד יש אפשרויות השבתה אצל כל ספק אירוח, אך לפי סטטיסטיקת uptime של BlueHost לעומת HostGator, BlueHost הוא המנצח הברור..

הזוכה: BlueHost

BlueHost

HostGator

מהירות

האם אתה שונא לחכות? אף אחד לא כזה שהדפדפן שלהם פשוט ממשיך לטעון את הדף ובסופו של דבר לטעון את האתר עם תוכן שבור. אם לשרתים לוקח זמן רב יותר לטעון את הדף, המשמעות היא מהירות נמוכה ומכאן שגורמת לירידה בתנועה. וכשאין תנועה, מה המטרה של תחזוקת האתר. לאחר זמן הפעילות המהירות היא המרכיב ההכרחי הבא שעליך לקחת בחשבון.

שתי החברות קרובות מאוד זו לזו כאשר משווים סטטיסטיקות מהירות

מבחן המהירות של BlueHost

מבחן המהירות BlueHost של פינגדום

מבחן מהירות של HostGator

מבחן מהירות HostGator של Pingdom

הסיכום הסטטיסטי מסביר ששניהם בעיקר טוענים את הדף מתחת לשנייה אחת. אבל לפעמים האתר שמתארח בו שרתי HostGator אורכים בין 800 – 1500 ms. משך הזמן הוא עדיין מכובד, אך קיצור זמן הטעינה פירושו טעינת אתרים במהירות ובכך היא הטובה ביותר עבור האתר שלכם.

לאתר המתארח בשרת BlueHost יש גודל עמוד גדול יותר מ- HostGator אך עדיין נטען מהר יותר מ- HostGator.

הזוכה: BlueHost

מבחן ההשפעה על עומס

על ידי ביצוע בדיקת העומס, אתה יכול לשפוט את איכות השרתים. כדי לבדוק אם שתי החברות מספקות אירוח אתרים בר-קיימא ואמין, אנו משתמשים בכלי מפורסם המכונה LoadImpact.

בעזרת כלי זה אנו שולחים משתמשים וירטואליים בשני האתרים המתארחים בשרתים של HostGator ו- BlueHost.

פשוט עיין בהמשך הנתונים הסטטיסטיים כדי למצוא את מארח האינטרנט הטוב ביותר.

נתונים סטטיסטיים של HostGator מראים שעד 30 משתמשים וירטואליים התוצאות מספקות למדי וזמן הטעינה נותר ברובו מתחת ל 630 מגה. אך לאחר שרת זה הראה התנהגות לא יציבה וזמן הטעינה גדל עד 16 שניות.

סטטיסטיקת LoadImpact של HostGator

מבחן LoadImpact שרת HostGator

סטטיסטיקה של BlueHost LoadImpact

לפי הנתונים הסטטיסטיים של BlueHost, בתחילה השרת שלהם לוקח כמעט 950 מילימטרים, אך לאחר מכן השרתים משחקים די על ידי צמצום זמן הטעינה. על ידי התבוננות ניתן לראות כי זמן הטעינה של האתר נותר ברובו מתחת ל- 900ms ויש מקרים נדירים בלבד כאשר הוא פגע ב- 1 sec. אתה יכול גם לראות את העקביות בקו זמן הטעינה.

זה אומר ש- BlueHost תוספות יכולות לנהל את התנועה ביעילות אפילו כאשר יש יותר משתמשים פעילים.

מבחן LoadImpact BlueHost אירוח

הזוכה: BlueHost

שירותי תמיכה

מה לגבי מדיניות התמיכה של מארח האינטרנט? האם הם מציעים תמיכה טכנית 24/7? זהו תחום שהכי חשוב הן למתחילים והן למומחים.

שתי החברות מציעות צ’אט לייב 24 שעות ביממה, טלפון, אימייל, מערכת כרטיסים ובסיס ידע עם מלא מאמרים. אבל האם שניהם מהירים?

שירותי התמיכה של BlueHost מהירים יותר מה- HostGator. בכל פעם שאנו זקוקים לעזרה או מידע כלשהו, ​​אנו מתחילים צ’אט חי ומתחברים תוך 5 – 7 דקות.

אבל כשמדברים על צ’אט של HostGator Live זה נורא. אתה מתחיל צ’אט לייב כדי לקבל את התשובה במהירות. אבל בממוצע הם לוקחים כמעט 10 – 40 דקות ואפילו לפעמים צריך לחכות כמעט שעה. נניח שאתה רוצה משאבים נוספים או שהאתר שלך נתקל בשגיאה כלשהי, ואתה זקוק לעזרה באופן מיידי, אבל הם פשוט ישנים. זה סימן ש”לא אכפת ללקוחות “.

הזוכה: BlueHost

BlueHost

HostGator

תכונות אירוח של HostGator לעומת BlueHost

שטח אחסון

אז כמה אתה זקוק לשטח האחסון כדי לאחסן את תוכן האתר? אתר פשוט של מידע פשוט לא נדרש לרוב מקום רב. הצעת BlueHost 50 ג’יגה אחסון בתוכנית הבסיסית בעוד HostGator תייג את האחסון שלהם כ “ללא הגבלה”.

ללא הגבלה פירושו שאין גבול, אך כאשר החברה חושבת שהאתר שלכם צורך במשאבים רבים יותר, אז הם יודיעו לכם לשדרג את התוכנית. בדרך כלל כאשר ספק אומר ללא הגבלה או ללא מטר, זה אומר כמעט 100 ג’יגה-בייט. אך משתמשי HostGator יכולים להעלות תכולה של עד 200 ג’יגה-בייט בקלות, ואחרי כן יתכן שהם יצטרכו לשדרג.

הזוכה: HostGator

רוחב הפס

רוחב הפס הוא העברת הנתונים כאשר כל מבקר מבקר באתר שלך. אנו יכולים גם לומר שמספר המבקרים שהאתר שלך יכול להכיל. אם אין לך רוחב פס, אף אחד לא יכול לבקר באתר שלך.

אך אין דאגות מכיוון שגם BlueHost וגם HostGator מספקים רוחב פס בלתי מוגדר בכל התוכניות.

הזוכה: עניבה

חשבונות אימייל

חשבון אימייל עם שם המותג נראה מקצועי יותר ונותן לך שליטה רבה יותר.

לכן זו הסיבה לבחור ספק שמאפשר לך ליצור מספר חשבונות דוא”ל. BlueHost מאפשרים עד 5 חשבונות דוא”ל ואחסון דוא”ל של 100 מגהבייט בכל חשבון. זה מספיק מכיוון שלרוב לאתרים ברמה האישית יש כתובת דוא”ל אחת או שתיים כדי להישאר בקשר עם המבקרים שלהם.

HostGator מציע את המספר הבלתי מוגבל של חשבונות דוא”ל בכל התוכניות שלהם שנותנים להם ניצחון ברור על BlueHost בסיבוב זה. כאן שימו לב ששני ספקי האירוח תומכים בדואר אינטרנט, POP ו- IMAP.

הזוכה: HostGator

BlueHost

HostGator

לוח בקרה

לוח תומך מורכב לא רק קודר להפעלה, אלא גם מבזבז את הזמן היקר. לא משנה שאם החברה תציע פאנל או cPanel סטנדרטיים בתעשייה משלה, אך העניין הוא, זה צריך להיות קל להבין.

שתי הספקיות מציעות cPanel שהוא נפוץ מאוד בשוק בגלל אופיו האינטואיטיבי.

לוח הבקרה של BlueHost

לוח המחוונים של לוח הבקרה של BlueHost

לוח הבקרה של HostGator

לוח המחוונים של לוח הבקרה של HostGator

אז אם אתם משתמשים כעת ב- cPanel אז המעבר ל- BlueHost או HostGator לא יביא לבלבול. האמת, BlueHost cPanel צבעוני יותר וכולל כלי וורדפרס. מכיוון ששניהם מציעים cPanel אז זה עניבה.

הזוכה: עניבה

[הערה: באופן אישי אנו אוהבים את לוח הבקרה של BlueHost יותר מאשר את HostGator.]

BlueHost

HostGator

מתקין יישומים

חלפו הימים שבהם אתה צריך ללמוד פקודות להתקנת יישום האינטרנט (סקריפט) כמו WordPress. כעת הציגו כל ספקי האירוח הטובים ביותר של וורדפרס לחץ על מתקין אחד המאפשר התקנה מהירה. זה רק עניין של כמה קליקים.

לא רק וורדפרס שני המארחים מציעים סקריפטים רבים כמו ג’ומלה, דרופל ופרסטשופ וכו ‘. לבצע את ההתקנות בקלות.

הזוכה: עניבה

גרסת PHP

PHP היא שפת התכנות המפורסמת ביותר והיא מכסה כמעט 82% אתרי אינטרנט. אז כמה חשוב לכם לבחור חברה שתומכת בגרסת ה- PHP האחרונה?

התשובה היא פשוטה, גרסת ה- PHP האחרונה כמו 7.0, 7.1 יכולה לשפר את מהירות האתר בצורה משמעותית. כאן אתה יכול ללמוד עוד על PHP.

שניהם HostGator וגם BlueHost תומכים אחרונים גרסאות. עם זאת, אתה יכול לשדרג לאחור לכל גרסה ישנה כמו 5.6 או 5.4.

הזוכה: עניבה

BlueHost

HostGator

דומיינים חונים

אתה לא יכול להרגיש את הצורך של תחומים חונה ממש בהתחלה, אבל ברגע שאתה מפורסם אז השימוש הזה כדי להבטיח את המותג והתנועה גם כן. לדוגמה, יש לך תחום abc.com ומקבל תנועה בולטת. אז מה אם מישהו יוצר את שם הדומיין הדומה לך כמו abc.net? יכול להיות שיש סיכוי שהוא / היא יקבלו כמה מהמבקרים הפוטנציאליים שלך.

תחום חונה מאבטח אותך מפני אירועים מסוג זה. עם תוכנית בסיסית של BlueHost תוכלו להחנות 5 דומיינים. פירוש הדבר שאם אתה רוכש את abc.net אתה יכול לכוון לו את שם הדומיין שלך (abc.com) ובכל פעם שהמבקר פותח את abc.net הוא יפנה מחדש לאתר שלך (abc.com)..

אולם HostGator לא הציעה שום מתקן לחניית הדומיינים בתוכנית ההאצ’לינג (הבסיסית) שלהם. לכן, אם חניה בתחום התחום היא בעלת חובה שמציגה במקרה שלך, התוכנית של האצ’לינג של HostGator אינה ברירה טובה.

הזוכה: BlueHost

הגירת אתרים אוטומטית

העברת אתרים הוכיחה אפשרות נוחה כשקיבלת את דעתך להעביר את הבלוג / האתר שלך מהספק הקיים לאחר. יכולות להיות מספר סיבות להגירה, כמו היעדר אפשרויות מדרגיות. הסיבה האחרת יכולה להיות שהספק הקיים אינו ספק יותר איכותי.

אז אם אתה רוצה לעבור מהספק הישן ל- HostGator פשוט מלא את טופס ההעברה שלהם, והם יעבירו את כל הדברים כמו מאגרי מידע, תוכן ותסריטים וכו ‘ללא עלות. זכור שאתה זכאי להעברה אוטומטית במהלך 30 הימים הראשונים להרשמה. ואחרי 30 יום מנהל רק יסייע לך.

לעומת זאת, תדהים לראות את זה BlueHost גובה 149.99 $ עבור העברה אוטומטית של אתרים. אז אם אתה רוצה להעביר את האתר שלך לשרתי BlueHost, עדיף לעשות זאת בעצמך. יש הרבה הדרכות זמינות באינטרנט.

הזוכה: HostGator

בואו להצפין SSL

בהתחלה, SSL היה החלק החשוב באתרים העוסקים בנתונים אישיים של לקוחות כמו שמות, כתובת, מספרי כרטיסי אשראי וכו ‘. הוא משמש להצפנת הפרט של המשתמש על ידי יישום פרוטוקולי אבטחה לשיפור האבטחה והפרטיות..

אבל עכשיו זה הופך לחלק חובה מכל אתר ובלוגים בין אם יש לך, את הבלוג מבוסס התוכן או אתר מסחר אלקטרוני בגלל ההודעה האחרונה של גוגל. מכיוון שמנועי חיפוש (גוגל) נותנים יתרון דירוג מסוים לאתרים עם SSL.

BlueHost cPanel הוצג עם האפשרות Let’s Encrypt בכל התוכניות שלהם. זה מאפשר למשתמש להפעיל את ה- SSL בלחיצות בודדות. אבל HostGator לא הציג עד כה פונקציה אוטומטית ושימוש שכזו (בואו להצפין). כמובן שהם גם מספקים SSL על כל התוכניות שלהם, אבל אתה צריך לעשות עבודות טכניות כדי להפעיל זאת ולשלם חיובים נוספים..

הזוכה: BlueHost

BlueHost

HostGator

גיבוי נתונים

קבלת גיבויים זו התקווה האחרונה כאשר הכל פישל ואינך רואה שום פיתרון. על ידי שחזור גיבוי, האתר שלך עובר למיקום כאשר יצרת את הגיבוי בפעם האחרונה. לכן יש צורך ליצור את הגיבוי. ישנם הרבה שירותים בחינם ותשלום עבור גיבוי של כל האלמנטים או הנבחרים באתר.

אפשרות ליצירת גיבוי המסופקת על ידי חברת האירוח יחד עם תוכנית שניתנת בדרך כלל בלוח הבקרה ואינך צריך להתקין תוסף כלשהו.

BlueHost מציעה שירותי גיבוי בחינם וגם בתשלום. באפשרותך לקבוע את התצורה של השירות ליצירת הגיבויים היומיים, השבועיים והחודשיים. יתר על כן, אם ברצונך להוריד את הגיבוי במחשב שלך, אתה יכול לעשות זאת באמצעות FTP. כמו כן, אין תשלום לשחזור הגיבוי.

HostGator עושה כאן עבודה גרועה. בחברה אומרים שהם מציעים גיבוי בחינם, וכן, הם צודקים, אבל בכל פעם שאתה רוצה לשחזר את הגיבוי, הם גובים 15 דולר. ברצינות ?? יה! אנחנו רציניים. אז מה נעשה עם השירותים החינמיים שיכולים רק לבצע את הגיבוי אך לא לאפשר שחזור חינם?

הזוכה: BlueHost

תמחור

מחיר הוא עוד מרכיב חשוב מאוד שיש לקחת בחשבון במיוחד עבור אלו שיש להם כספים מוגבלים. עליכם להבטיח שתקבלו תמורה לכסף שלכם. שתי החברות מציעות תכניות אירוח משותפות, וורדפרס, VPS ותוכניות אירוח ייעודיות.

שם דומיין בחינם

שם התחום הוא כתובת אינטרנט של כל בלוג או אתרי אינטרנט. בלי זה, אינך יכול להתקין בלוג. רבים מספקי האירוח מציעים זאת בחינם אם אתם קונים תוכנית אירוח. BlueHost מציעים גם שם תחום בחינם יחד עם אירוח אתרים. אתה לא צריך לשלם אפילו אגורה בשנה הראשונה.

HostGator לא הציעה שם דומיין בחינם ללקוחותיהם. זה יהיה קצת יותר בשנה הראשונה מאשר BlueHost.

הזוכה: BlueHost

BlueHost

HostGator

דומיינים & משמר הפרטיות

מה אם ברצונך לרכוש את שם הדומיין בלבד? אמנם ישנם כמה רשמי דומיינים אחרים הטובים ביותר אך BlueHost ו- HostGator הם גם שיקול יוצא דופן. יש הבדל קל בין המחירים שלהם.

BlueHost גובה 11.99 $ עבור דומיין. Com ואילו HostGator מציעים אותו ב -12.95 דולר. אבל הסיפור עדיין לא נגמר. לאחר שנה BH עלתה 15.99 דולר ואילו HG דורשת 15 דולר לחידוש. אז אם אתה הולך על BH, אתה יכול לחסוך כמעט דולר בפעם אחת אבל לשלם יותר בחידושים לעומת ה- HG.

שומר פרטיות תחום הוא תוסף שמסתיר את המידע הפרטי שלך כמו כתובת דוא”ל וכו ‘כדי לחסוך ממך דוא”ל זדוני וחברות שיווק. אבל כאן שימו לב שזה לא תוספת חובה. אז אם ברצונך להפעיל זאת, BlueHost מציעים את זה ב -11.88 $ ואילו HostGator מציעים $ 12.95.

בשנה הראשונה אתה מתכוון לחסוך כמעט 2 $ ברכישת דומיין והגנה על פרטיות מ- BlueHost ובחידושים, תחסוך כמה סנטים. מכיוון שההבדלים הם מינוריים אז זהו קשר ברור.

הזוכה: עניבה

אירוח אתרים

BlueHost מציעים 3 תוכניות אירוח אתרים בקטגוריה משותפת. אין הבדל עלויות כרגע שני מחירי הספק זהים למעט התוכניות הבסיסיות. בתוכנית הבסיסית שלהם, BlueHost מציעים 1 שם דומיין בחינם, אחסון בנפח של 50 ג’יגה-בייט (די והותר) ורוחב פס בלתי מוגדר. אתה יכול לארח דומיין אחד בתוכנית זו. זה מתאים מאוד אם תרצו לארח בלוג אישי קטן.

HostGator מציע אחסון ורוחב פס בלתי מוגדרים בתוכנית הבקיעה שלהם אך מוגבלת לארח שם דומיין אחד. שלא כמו BlueHost, הם לא נותנים לך תחום חינם בשנה הראשונה ברכישת חשבון אירוח.

מלבד התוכנית הבסיסית, אם נדבר על תוכניות הפלוס (BlueHost) והתינוק (HostGator), שתיהן די דומות. אתה יכול לארח דומיינים ללא הגבלה. זה הכי מתאים למשתמשים שתכננו ליצור אתרים מרובים בעתיד הקרוב מבלי לבזבז כסף נוסף. כפי שאתה יכול לראות, אין שום הבדל בולט בין תוכניות גבוהות יותר מתוכניות בסיסיות, ולכן אנו הולכים לקשור את החלק הזה כמו למעלה.

הזוכה: עניבה

BlueHost

HostGator

מדיניות החזרים

ניתן לתאר את מדיניות ההחזר כספי כערבות להחזר הכסף. חברה יכולה לשאוף רק לספק את כל לקוחותיה. אין אחריות שאם משתמש מרוצה לחלוטין וכך האחר. כאן מדיניות ההחזר נכנסת לפעולה וחוסכת את הכסף שלך.

לאחר ההרשמה ל- BlueHost, באפשרותך לבקש את ההחזר במהלך 30 הימים הראשונים. אז אם אתם מרגישים שהשירותים שלהם אינם מספקים, אז בוודאי החזירו את הכסף שלכם. כאן זכור כי לאחר 30 הימים אינך זכאי לבקש את ההחזר.

בעוד HostGator מקיים את מדיניות ההחזר של 45 יום, אז זה אומר שיש לך יותר ימים לבדוק את שירותיהם לפני שתקבל החלטה אם לבקש החזר או לא.?

לכן, ההחלטה בין BlueHost או HostGator במונחים של ערבות להחזר הכסף, זה לא כל כך קשה לבחור את הטוב ביותר. זה לא די קל?

הזוכה: HostGator

סיכום

אז הגיע הזמן להסיק מסקנה בינוני BlueHost לעומת HostGator. כשאנחנו מדברים על היבטים אחרים כמו SSL בחינם, ל- BlueHost יש גם את היתרון על פני HostGator. יתר על כן, BlueHost כוללת גם גיבוי בחינם, חניה בתחום, שם תחום בחינם ולוח בקרה מרוהט היטב בתוכנית הבסיסית ביותר שלה.

מצד שני, HostGator מספקים תכונות רבות אחרות כמו גם חשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים, תחומי משנה, שטח אחסון גבוה יותר לדוא”ל ותבניות אתר בחינם 4500. עם זאת, עליהם לקחת בחשבון SSL בחינם של Let’s Encrypt שכן הוא חשוב עבור SEO.

אתה יכול להשיג את ה- SSL בחינם מ- CloudFlare. אנו כבר משתמשים ב- SSL בחינם של CloudFlare בכמה מהבלוגים שלנו, והחלק החיובי ביותר הוא שאתה לא צריך ללמוד שום דבר טכני כדי ליישם אותו.. להלן מדריך שלם כדי לאפשר את ה- SSL החינמי של CloudFlare באתרי האינטרנט שלך המופעלים באמצעות WordPress.

בסך הכל, תוכניות BlueHost מעוצבות היטב, והן הופכות את הזמינות המרבית של השירותים המהירים שלהם בצורה יעילה יותר, אז אנחנו הולכים להציע לכם BlueHost.

אנו בטוחים שהסקירה מבהירה לך את הכל ואין יותר בלבול ביחס לבחירה בין BlueHost לעומת HostGator.?

BlueHost

HostGator

אם אתה חושב ששכח לכסות את כל התכונות העיקריות שיש להשוות, אנא הודע לנו בתגובות. נשמח יותר לקרוא את ההצעות והמשוב שלך.

אם אתה עדיין זקוק לעזרה ומבולבל לגבי HostGator לעומת BlueHost, אל תהסס ליצור קשר. אנחנו תמיד כאן כדי לעזור לך למצוא את המארח הטוב ביותר באינטרנט.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map