5 گزینه برتر برتر Ahrefs در سال 2020 برای ایجاد لینک

27

چه کسی دوست ندارد در صفحه اول موتورهای جستجو بر کلمات کلیدی هدف تسلط یابد?


موارد بیشتری وجود دارد 200 عامل که Google برای رتبه بندی وب سایت ها استفاده می کند و دو مورد از آنها بیشترین تأثیر را دارند. مورد اول محتوای است و ثانیه ها بک لینک است. می توانید محتویات قتل ایجاد کنید که ارزش بالایی را در اختیار کاربران قرار می دهد اما نحوه تجزیه و تحلیل یا پیدا کردن بک لینک های رقبا?

Ahrefs یکی از بهترین ابزارها برای تجزیه و تحلیل پروفایل های بک لینک است و همچنین می توان از آن برای نظارت بر بک لینک های هر وب سایت استفاده کرد. اما کمی هزینه بر است که بسیاری از کاربران را ترغیب می کند به دنبال گزینه های ahrefs باشند. اگر مدت طولانی در زمینه سئو هستید ، می دانید که تمام بهترین ابزارهای سئو قیمتهای کاملاً مشابه را با Ahref ارائه می دهند.

بنابراین ، در اینجا چند دلیل برای جستجوی گزینه های ahrefs وجود دارد:

 • برنامه رایگان دیگر در دسترس نیست
 • این یک ابزار گران قیمت است
 • ویژگی های مشکل کلمه کلیدی آنها آنطور که باید دقیق نیست
 • عدم وجود برنامه افزودنی Google Chrome

5 بهترین گزینه Ahrefs برای تجزیه و تحلیل و ایجاد بک لینک

1. SEMrush

SEMrush بهترین گزینه برای ahref

در ابتدا ، ممکن است به دلیل ویژگی هایی که در داشبورد وجود دارد ، از دیدن رابط SEMrush اشتباه بگیرید. اما در واقعیت ، این برنامه کاربردی ساده است. این هست نه فقط یک ابزار جستجوگرها اما شامل خوشه ای از مطالب مفید از جمله

 • تجزیه و تحلیل بک لینک
 • ردیابی رتبه بندی
 • برنامه ریزی تبلیغات
 • آنالیز ترافیک و موارد دیگر…

این یک همه در یک راه حل برای بازاریابی دیجیتال و ریختن داده های رقابتی که آن را به گزینه ای عالی تبدیل کرده است.

گرفتن اطلاعات عمیق درباره وب سایت رقیب با Semrush بسیار ساده است. شما فقط باید دامنه رقیب خود را وارد کنید نام و سپس آن را نشان می دهد آمار ضروری مانند

 • کلمات کلیدی ارگانیک و موقعیت های آنها در Google
 • پروفایل بک لینک با لنگرها
 • کلمات کلیدی برتر.

بعد از افزودن سایت رقیب ، فقط از قسمت نوار کناری به موقعیت های جستجوی ارگانیک بروید. اکنون کلمات کلیدی را همراه با حجم جستجو و رتبه بندی در موتور جستجو خواهید دید. SemRush همچنین لیست می کند مشکل کلمه کلیدی از هر کلمه کلیدی با این روش می توانید بهترین استفاده را از Semrush داشته و کلمات کلیدی ارزشمند را به دست آورید.

همچنین توضیح می دهد که آخرین حرکات کلمات کلیدی رقیب شما در موتورهای جستجو چیست. و با قرار دادن یک دامنه رقیب منفرد Semrush سایر رقبای بالقوه را ذکر کنید و بدین ترتیب به شما در طراحی استراتژی های شایسته تر سئو کمک می کند.

یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه اگر در مورد مخاطب هدفمند خود اطلاع داشته باشید ، انتخاب مکان است. ابزار بیش از 100 مکان را پشتیبانی می کند. اکنون اگر ایالات متحده را انتخاب کنید ، خزنده خواهد شد و فقط اطلاعات مخاطبان ایالات متحده را نشان می دهد. پس از دریافت اطلاعات فقط پروژه خود را اضافه کنید در ممیزی سئو, این به بهبود SEO در صفحه کمک می کند.

SEMrush می تواند در برنامه ریزی PPC به شما کمک کند. با استفاده از این فقط یک ابزار می توانید اجرا کنید تحقیقات تبلیغاتی و تجزیه و تحلیل استراتژی های تبلیغ رقبا. ابزار کلمات کلیدی PPC آنها به شما کمک می کند تا از برنامه Adwords استفاده کنید. در کنار تبلیغات نمایش ، می توانید در تبلیغات ویدیویی رقیب توجه داشته باشید و برنامه ریزی خود را انجام دهید.

اخیراً آنها را معرفی کردند ابزار جادوی کلمات کلیدی که ترکیبی از چندین ابزار تحقیق انتگرال است و جزئیات کاملی را ارائه می دهد. در اینجا به عکس صفحه نگاه کنید.

ابزار جادوی کلمات کلیدی Semrush

متأسفانه ، هر دو ahrefs و Semrush نرم افزاری نیستند که همه بتوانند از پس آن برآیند. اما بر خلاف ahrefs ، سمروش a حساب رایگان که حداکثر 10 سؤال در روز را ارائه می دهد. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید دریافت کنید حساب آزمایشی 14 روزه. در حالی که از طرف دیگر ، ahrefs یک حساب کاربری رایگان ارائه نمی دهد و برای یک حساب آزمایشی ، آنها نیاز به جزئیات پرداخت دارند.

Semrush یکی از ابزارهای عالی است و اگر توانایی آن را دارید پس باید از آن استفاده کنید. اما اگر شما فقط یک وبلاگ نویس مبتدی هستید ، ممکن است نیازی به این کار نداشته باشید و می توانید به حساب رایگان آنها اعتماد کنید. به طور کلی ، SEMrush ابزاری عالی با تنوع ویژگی های ارائه شده است گزارش در قالب های مختلف و مطمئناً ارزش هر سکه شما را دارد.

از SemRush بازدید کنید

2. Suite Suite Suite

قدرت سئو جایگزین همه در یک برای ahref است

SEO Power Suite ارائه می دهد برنامه مبتنی بر نرم افزار به جای ابزار وب آنلاین. برای استفاده از خدمات آنها ، باید نرم افزار آنها را در رایانه محلی خود بارگیری کرده و سپس آن را نصب کنید. این برای ویندوز ، مک و لینوکس در دسترس است. SEO Power Suite به آن اعتماد دارد بیش از 500k کاربر.

آنها ارائه می دهند 4 ابزارهای شگفت انگیز که هستند

 • رتبه ردیاب
 • SEO SpyGlass
 • حسابرس وب سایت
 • دستیار پیوند.

Rank Tracker به کاربر کمک می کند تا موقعیت های خود را در گوگل ، بینگ ، یاهو و موارد دیگر نظارت کند 327 موتور جستجو. کافیست آدرس سایت را اضافه کنید و سپس حساب Google Analytics یا Adwords خود را به آن وصل کنید. شروع به تجزیه و تحلیل خواهد کرد.

نکته خوبی که می توانید 10 وب سایت دیگر به همراه سایت خود اضافه کنید که می تواند رقبای شما برای برآورد اختلافات پیشرفت باشد. با یک کلیک ، می توانید آخرین نتایج رتبه بندی را بدست آورید یا فقط آن را در خلبان خودکار تنظیم کنید تا رتبه را پیگیری کند.

این ابزار می تواند رتبه بندی را در یک مکان خاص ردیابی کند. ردیاب رتبه می تواند ابزاری بسیار مفید برای سودآوری باشد & کلمات کلیدی ارزشمند برای کمپین خود به عنوان آن شامل 16 ابزار پیشنهادی مختلف است مانند Google Keyword Planner ، ابزار Keyword Discovery و SEMRush و غیره. این باعث می شود آن را به یک ابزار عالی برای تحقیق در مورد کلید واژه ها و در نتیجه بهترین جایگزین برای ahref ها تبدیل کنید. علاوه بر این ، می توانید گزارش های سفارشی را با گرافیک صادر کنید.

تحقیق و تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی تمام اطلاعات ضروری مانند آنها را ارائه می دهد

 • کلمات کلیدی مرتبط
 • حجم جستجو
 • رتبه بندی مشکل
 • تعداد سایت های رقیب و غیره.

SEO SpyGlass برجسته ترین و یکی از ابزار مورد علاقه ما در SEO Power Suite است. پس از افزودن سایت در SEO SpyGlass ، نمای خلاصه ای از تعداد کل بک لینک ها و دامنه هایی که پیوندها از آنجا تهیه می شوند ، نمایش می دهد. همچنین میزان IP های منحصر به فرد را نشان می دهد.

آمار قدرت مجموعه ابزار SpyGlass

جزئیاتی که توسط SpyGlass ارائه می شود باعث می شود SEO Power Suite ابزاری مناسب در صنعت باشد. الگوریتم آن بینش دقیقی در مورد آخرین بک لینک ها با شما می دهد برچسب ها را دنبال کنید و nofollow کنید. با انتقال به برگه های مختلف می توانید جزئیات مربوط به بک لینک را از صفحه اصلی ، ترافیک لینک دهنده و ریسک زیاد لینک و غیره دریافت کنید. بنابراین با وجود این جزئیات گسترده و مهم ، می توانید یک استراتژی مناسب برای ایجاد لینک بسازید.

ابزار حسابرس وب سایت می تواند سلامت صفحات شما را بررسی کند. می فهمد

 • پیوندهای شکسته
 • کدهای HTML
 • عناوین
 • توضیحات و پیوندهای داخلی.

علاوه بر این ، می تواند دوستانه ایجاد کند نقشه سایت و نظارت بر اثربخشی پروفایل های اجتماعی شما.

ابزار راهنمای پیوند Power Suite می توانید فرصت های ایجاد لینک را پیدا کنید پیوندها با معیارهای مختلف مانند لنگرها و ضریب کیفیت داده می شوند. این می تواند به شما در یافتن سایتهای معتبر با پیوندهایی به رقبا کمک کند. در این روش می توانید به آنها نیز نزدیک شوید. همچنین ، آن پیوندهای پشتی شما را کنترل می کند و می تواند به شما بگوید که آیا اینها هستند تحویل مقداری ارزش به سایت شما یا نه. ابزار کمک به پیوند یک سرویس واسط مرتب و تمیز برای خدمات ایمیل است.

بنابراین وقتی نوبت به قیمت گذاری می رسد ، قدرت سئو می تواند برای وبلاگ نویسان آگاه بودجه و صاحبان مشاغل ، سوراخ جدی در جیب ایجاد کند. این طرح حرفه ای 499 دلار می آید در حالی که برنامه Enterprise 1199 دلار هزینه دارد. تفاوت اصلی بین این دو طرح در این است که برنامه حرفه ای نمی تواند اجازه صادرات برخی گزارش ها را برای مشتری ها فراهم کند.

در کل ، این ابزار ممکن است برای شما گران باشد ، اما برای ساخت پیوند ، تجزیه و تحلیل بک لینک ها و تحقیقات بسیار عالی است. شما باید آن را امتحان کنید.

از SEO PowerSuite بازدید کنید

3. سرپستات

صفحه اصلی serpstate

Serpstat یک بستر سئو همه در یک است که از 5 ابزار تشکیل شده است:

 • ردیابی رتبه بندی
 • تحقیق در مورد کلید واژه
 • تحلیل رقابتی
 • حسابرسی سایت
 • تجزیه و تحلیل بک لینک

درباره ی، عطف به تجزیه و تحلیل بک لینک, Serpstat نمایه بک لینک شما را تجزیه و تحلیل می کند ، پیوندهای پشتی جدید و گمشده را رصد می کند ، لنگرهای شما را نشان می دهد و قدرت لینک را اندازه گیری می کند. همچنین ، در زمینه بک لینک های رقبا تحقیق می کند. با استفاده از این ویژگی می توانید دریابید که کدام سایت ها و صفحات با رقبای شما ارتباط برقرار می کنند ، استراتژی ساخت لینک آنها را تخمین زده و برخی از ایده ها یا وب سایت ها را به استراتژی خود تغییر می دهید..

داشبورد serpstate

همچنین دارای طیف گسترده ای از ویژگی ها به شما کمک می کند تا از حداکثر استفاده از آن استفاده کنید تحقیق کلمات کلیدی شبیه به Ahrefs علاوه بر انتخاب کلمات کلیدی معمولی ، آن را ارائه می دهد:

 • کلمات کلیدی مرتبط: این ویژگی لیست عظیمی از کلمات کلیدی را که از لحاظ معنایی با کلید واژه اصلی شما (کلمات کلیدی LSI) مرتبط هستند ، در اختیار شما قرار می دهد. این به شما کمک می کند تا لیست کلمات کلیدی خود را با مترادف ها ، تغییرات مختلف عبارات گسترش دهید تا یک صفحه را برای چندین کلمه کلیدی بهینه کنید و به محتوای شما طبیعی تر نگاه کنید.
 • پیشنهادات جستجو: هنگامی که شروع به وارد کردن درخواست خود در جستجوی Google می کنید ، Google کلمات کلیدی رایجی را که افراد در Google جستجو می کنند ، پیشنهاد می کنند. Serpstat تمام این کلمات کلیدی با دم بلند را برای شما جمع آوری می کند.
 • سوالات جستجو: اینها پیشنهادات جستجو در فرم بازجویی هستند.
 • مشکل کلیدی: این متریک نشان می دهد که کلمه کلیدی چقدر رقابتی است. با استفاده از این اطلاعات ، می توانید درک کنید که آیا KW ارزش پول و وقت را دارد یا خیر.
 • هدف از کلمه کلیدی: این ابزار نشان می دهد که عناصر ویژه برای جستجوی شما نشان داده شده است (نقشه ، جعبه پاسخ ، خرید ، و غیره) این ممکن است به شما در یافتن KW های مناسب برای نمایش در آنجا کمک کند..
 • خوشه بندي كليد واژه: کلمات کلیدی گروههای خوشه ای براساس معنی و ارتباط. این صفحه به بهینه سازی یک صفحه برای نمایش داده های متعدد کمک می کند و به یک لیست کلمات کلیدی می پردازد.
 • تحقیقات کلمات کلیدی رقابتی: می توانید URL و URL رقیب خود را مقایسه کرده و کلمات کلیدی SEO / PPC را که گم کرده اید پیدا کنید.

ابزار عالی دیگر است رتبه بندی ردیابی. می توانید روزانه ، هر 3 روز یا به روزرسانی های هفتگی را تنظیم کنید. علاوه بر این ، شما می توانید موقعیت های خود را در کنار یکدیگر و موقعیت های رقبای خود در یک پروژه نظارت کنید ، بدون آنکه نیازی به ایجاد پروژه های اضافی و صرف محدودیت های اضافی داشته باشید.

 حسابرسی سایت ابزار سطح بهینه سازی فنی سایت را تخمین می زند. Serpstat تمام خطاهای مربوط به ابرداده ، عناوین ، کد وضعیت HTTP ، فهرست بندی ، پیوندها و تغییر مسیرها ، سرعت بارگذاری ، پارامترهای سرور و غیره را پیدا می کند. برای رفع آنها.

علاوه بر این ، می توانید تبلیغات PPC رقبا را تخمین بزنید ، نمونه هایی از تبلیغات را پیدا کنید ، کلمات کلیدی مورد نظر خود را برای آنها پیشنهاد دهید ، تبلیغات چندین دامنه را با یکدیگر مقایسه کنید. تقریباً همه ویژگی های این ابزار برای تجزیه و تحلیل رقابتی و همچنین برای تجزیه و تحلیل وب سایت خود مناسب است و آن را به عنوان جایگزین مناسب Ahrefs انتخاب می کند..

نسخه رایگان در دسترس است اما در ویژگی ها ، نمایش داده شد در هر روز و نتایج در هر گزارش محدود است. نسخه های پرداخت شده از 19 دلار در ماه شروع می شوند اما ارزان ترین طرح معمولاً برای یک تحلیل مناسب کافی نیست. برنامه های دیگر برای استفاده شخصی ماهانه 69 – 299 دلار هزینه دارد ، برای استفاده در تجارت ماهانه 499 دلار – 2500 دلار.

از آنجا که برنامه B (69 دلار) برای اجرای و بهینه سازی چندین سایت کاملاً کافی است ، به نظر می رسد Serpstat یکی از بهترین نسبت قیمت به عملکرد را در بازار ارائه می دهد..

از SerpStat بازدید کنید

4. موز

بهترین ابزار ساخت لینک MOZ

Moz یک ابزار فوق العاده شناخته شده است و به عنوان جایگزین قدرتمند ahrefs در نظر گرفته می شود. موز سفر خود را در سال 2004 به عنوان یک شرکت مشاوره جستجوگر آغاز کرد ، اما اکنون آنها چندین محصول را ارائه می دهند. این مورد به شدت توسط وبلاگ نویسان ، توسعه دهنده ها و مشاغل کوچک تا متخصص مورد استفاده قرار می گیرد تا سؤالات بهتر جستجوگرها و کلمات کلیدی.

معیارهای محبوب ترین آنها هستند دامنه و صفحه اقتدار مقیاس های 0-100 که با در نظر گرفتن عوامل متعدد اندازه گیری می شود. وب سایتی که دارای اقتدار بالایی باشد به معنای تأثیر زیادی است.

محصولات Moz شامل

 • کلید واژه Explorer
 • کاوشگر سایت باز
 • ابزارهای رتبه بندی و بهینه سازی.

آنها همچنین ارائه می دهند نوار موز برای همه کاربران آنها می توانید نوار ابزار را از فروشگاه Chrome نصب کنید. این معیارهای مهم مانند آمار دامنه و صفحه صفحه را در زیر هر نتیجه جستجوی Google و همچنین بک لینک نشان می دهد. این بسیار مفید است برای بررسی اینکه بازیکنان چقدر در کلمه کلیدی شما را در Google تایپ کرده اند تاثیری دارند.

مرورگر سایت باز Moz بیشتر کاربران را به صورت رایگان یا حق بیمه برای عضویت در عضویت Moz جذب می کند. آنها از شاخص گسترده ای برخوردار هستند و همچنین آن را با بروزرسانی های برنامه افزایش می دهند. برای بررسی نمایه پیوند ، کافیست آدرس سایت را در نوار قرار داده و Enter را بزنید. تمام پیوندهایی را که به آن وب سایت می آیند نمایش می دهد. علاوه بر این, می گوید برچسب های nofollow ، نمره هرزنامه و متن لنگر هر لینک به همراه معیارهای اقتدار دامنه و صفحات.

همچنین بخوانید:

 • 10 بهترین گزینه های SemRush و خدمات رقیب
 • گزینه های SpyFu برای جاسوسی از رقبا و تحقیق در مورد کلید واژه ها

با به دست آوردن این بخش از اطلاعات ، می توانید از مشخصات رقیب خود جاسوسی کرده و تصمیم بگیرید که چه میزان پیوندی قوی برای رتبه بندی لازم دارید. با استفاده از این ابزار می توانید چک کنید پروفایل پیوند ورودی از یک پست یا یک سایت کامل.

علاوه بر این ، آنها به شما اجازه می دهند فیلترها را برای نوع خاصی از اطلاعات اعمال کنید مانند نمایش لینک خارجی یا پیوندهای داخلی یا هر دو. همچنین ، می توانید 301 ، 302 را فیلتر کنید ، دنبال کنید ، نام خانوادگی ، حقوق صاحبان سهام ، بدون پیوند به سهام یا پیوندهایی به زیر دامنه ها و دامنه اصلی و غیره را فیلتر کنید..

آمار کاوشگر سایت MozSEO

اکنون با اطلاعات بسیار زیادی می توانید مسیری را طراحی کنید که از کجا به بک لینک نیاز دارید و پیوندها تا چه اندازه تأثیرگذار باشند. ویژگی فرصتهای لینک نیز با نشان دادن 302 ، 4xx ، 5xx نقش مهمی را ایفا می کند. یکی دیگر از ویژگی های خارق العاده ، تقاطع پیوند است که به شما کمک می کنند سایت هایی را پیدا کنید که به رقبا پیوند می دهند اما به شما ربط ندارند.

بهترین استفاده را از آنها کنید اکسپلورر کلمه کلیدی قبل از نوشتن کورکورانه بر روی هر کلمه کلیدی. کلمه کلیدی را در نوار کاوش کلمه کلیدی تایپ کنید و ماهانه نشان داده شود حجم جستجو ، مشکل و میزان فرصت. نرخ فرصت به نرخ کلیک برآورد شده تخمین زده شده است. همچنین ، سنج سطح اولویت وجود دارد که در آن کلمات کلیدی با نمره بالاتر ترجیح داده می شوند. کلمات کلیدی اکسپلورر همچنین یک لیست بسیار طولانی از پیشنهادات و تجزیه و تحلیل SERP ارائه می دهد.

Moz Pro برنامه شامل بهینه سازی صفحه و ابزار ردیابی رتبه است. بهینه سازی صفحه گزارش ها را بر اساس 27 عامل مختلف صفحه و نمره سئو را می دهد. با پیروی از توصیه ها می توانید نمره سئو را بهبود بخشید. Moz همچنین Followerwonk را برای نظارت بر مشخصات اجتماعی فراهم می کند. برای توسعه دهندگان API ، آنها را در سه برنامه مختلف Mozscape ارائه می دهند.

می توانید برای یک عضو شوید حساب رایگان در حالی که اکسپلورر سایت بی حد و حصر کار می کند به 5 معادن در روز برای ابزار جستجوگر کلمات کلیدی محدود می شود. آنها برای برنامه استاندارد (پایه) حداکثر 99 دلار در ماه و برای 2 کاربر و خدمات پشتیبانی 24/7 شارژ می کنند. با در نظر گرفتن جیب و نیازهای خود می توانید آزادانه این طرح را انتخاب کنید.

علاوه بر این ، موز مقالات هستند بسیار برای یادگیری SEO مفید است. Moz ابزاری چشمگیر است که به شما کمک می کند تا کلمه کلیدی جدید را کشف کرده و رقبا را تحلیل کنید و از این طریق به شما در طراحی برنامه ای مؤثر برای پیشی گرفتن از آنها کمک کند..

از Moz بازدید کنید

5. با شکوه

با شکوه و بزرگترین فهرست

مورد بعدی در لیست Majestic است. متعلق به شرکت Majestic-12 Ltd ، یک شرکت مستقر در انگلستان است. این نرم افزار ساخت لینک واحد ابزارهای مختلفی را در یک مکان ارائه می دهد مانند

 • اکسپلورر سایت
 • تجزیه و تحلیل بک لینک
 • مقایسه دامنه
 • جستجوگر
 • و یک API قدرتمند برای توسعه دهندگان.

افزونه های مرورگر نیز وجود دارد.

در داشبورد نوار کاوشگر سایت را مشاهده خواهید کرد که در آن باید آدرس سایت راجع به آنچه شما نیاز به بینش دارید قرار دهید. اکنون در یک داشبورد ، به شما نشان می دهد بک لینک های خارجی, حوزه های ارجاع و جزئیات متن لنگر. به طور جداگانه به پیوندهای دولت و آموزش اشاره خواهد کرد.

برای جزئیات بیشتر ، باید روی زبانه ها کلیک کنید. مانند برگه Backlinks ، برنامه همه را نشان می دهد دنبال کنید و دنبال نکنید پیوندها و از کجا به این پیوندها تعلق دارند. می توانید لینک های حذف شده را مخفی کنید یا نشان دهید. چیز عالی که به شما امکان می دهد داده های بک لینک را به درایو محلی خود صادر کنید.

اطلاعات نمایش شگرف بر اساس دو ویژگی شاخص مشهور به عنوان تازه و تاریخی. گزینه Historic index اطلاعات کاملی را بر اساس تمام داده هایی که در اختیار دارند در حالی که فهرست تازه اطلاعات 90 روز گذشته را ارائه می دهد ، ارائه می دهد. این گزینه ها با ارائه تاریخچه و آخرین تاریخ بک لینک رقبای شما ، استراتژی های اتصال به پشت شما را تولید می کنند.

بگذارید یک چیز را پاک کنیم با شکوه خدمات سئو را ارائه نمی دهد. غالباً وبلاگ نویسان سطح مبتدی که جزئیات اصلی مانند حجم کلمه کلیدی تخمین زده شده ، مشکل در رتبه بندی ، ردیابی موقعیت کلمات کلیدی ، داده های مربوط به ترافیک ارگانیک و کلمات کلیدی مرتبط و غیره را دنبال می کنند ، اما با شکوه این همه چیز را ندارند.

پس چه چیزی با شکوه است? این نرم افزار می تواند تجزیه و تحلیل بک لینک بهتری را با معیارهای مختلف مانند جریان استناد ، جریان موضعی و جریان اعتماد انجام دهد. آنها شاخص غنی از بک لینک دارند.

Trust Flow: تعداد کلیک های URL را که در سایت قابل اعتماد ارائه شده است ، تعریف کنید.

جریان استناد: این به طور عمده تعداد بک لینک ها و تأثیر آنها بر دامنه را تعیین می کند.

جریان موضعی: میزان تأثیر URL را در گروه خاص اندازه گیری می کند.

ابزار برجسته بک لینک به شما کمک می کند تا حداکثر 400 URL را به طور همزمان تجزیه و تحلیل کنید. بهتر است وقتی می خواهید رقبای متعدد خود را تحلیل کنید.

برای ایستادن در برابر رقیب خود ، به پروفایل بک لینک نیز شبیه به آنها نیاز دارید. اینجا ابزار Clique Hunter می تواند به شما کمک کند اگر سه آدرس اینترنتی رقبا اضافه کنید ، نشان می دهد که کدام سایت مشترک پیوندی را برای همه آنها ارسال می کند. Majestic یک لیست بلند از ویژگی ها از جمله Buzzsumo ، Checker محله و ارسال کننده URL و غیره را در اختیار شما قرار داد.

می توانید یک حساب رایگان Majestic, فقط اطلاعات لازم را تهیه و ثبت نام کنید اگرچه از لحاظ امکانات محدود است اما می تواند برای آنالیز بسیار اساسی یا آزمایش خدمات آنها مفید باشد. “مطلب” این طرح فقط 41.67 دلار در سال هزینه دارد که در حالی که امکانات آن محدود است “حرفه ای” این طرح شامل تنوع عملکردی و هزینه 83.33 دلار است. Majestic یک ابزار خارق العاده است اگر هدف اصلی شما برای نظارت بر بک لینک ها باشد.

از مجلل دیدن کنید

ابزار پاداش: Screaming Frog SEO Spider

Screaming Frog به دلیل لیست طولانی در مورد ویژگی ها و اطلاعات دقیق ، یکی از گزینه های برتر برای اهالی است. همچنین توسط مارک های بزرگی مانند اپل ، دیزنی و آمازون و غیره مورد استفاده قرار می گیرد ابزار عنکبوتی SEO قابل نصب بر روی سیستم های ویندوز ، مک و لینوکس است و با این ابزار می توانید نتایج زمان واقعی را خزید.

کافیست URL را در نرم افزار اضافه کرده و بر روی Start کلیک کنید. در یک نسخه رایگان, می تواند 500 پیوند را خزنده کند طرح حق بیمه پیوندهای نامحدود را اسکن می کند. با جابجایی بین برگه های مختلف ، جزئیات مربوط به داخلی را بدست می آورید & پیوندهای خارجی ، عناوین H1 ، H2 ، توضیحات متا و صفحه. علاوه بر این ، این لینک همچنین با پروتکل های HTTP و HTTPS را نشان می دهد.

Screaming Frog بهترین راه برای صرفه جویی در وقت هنگام مراقبت از است عوامل SEO در صفحه. به راحتی می توانید لینک های خروجی و ورودی را به همراه آدرس های اینترنتی پیدا کنید. عنکبوت جستجوگرها تغییر مسیرهای دائمی و موقت را مشخص می کند. همچنین برچسب های زیر و nofollow را برای لینک ها فراهم می کند.

برای سایت های قدیمی تر, پیوندهای شکسته سردرد هستند و اینها می توانند SEO سایت شما را از بین ببرند. عنکبوت SEO نه تنها به 404 صفحه بلکه 301 نیز اشاره می کند. بنابراین می توانید سریع اقدام به رفع سریع لینک های آسیب دیده کنید. هنگامی که نرم افزار خزیدن را به 100٪ تمام کرد ، فقط به آن بروید “کدهای پاسخ” فیلتر Client Error 4xx را بزنید و استفاده کنید. اکنون برای یافتن منبع لینک های خراب بر روی تب Inlinks داده شده در پایین نرم افزار کلیک کنید.

همانطور که همه ما می دانیم موتورهای جستجو کپی کردن و با این ابزار را دوست ندارند, شما می توانید به طور موثر همه را کشف کنید عناوین صفحه تکراری ، توضیحات متا ، و صفحات کم محتوای و غیره. SEO Spider می تواند چک هایی را برای پیوندهای CSS ، Javascript و Flash انجام دهد. شما حتی می توانید آنرا پیکربندی کنید تا همه زیر دامنه ها را خز کنید.

یکی از عناصر اصلی این است که می تواند داده های آنالیز گوگل و همچنین کنسول جستجو را بارگیری کند و تمام اطلاعات خود را فقط در یک داشبورد ارائه دهد. شما به راحتی می توانید نقشه سفارشی را صادر کنید.

این ابزار شامل بسیاری از ویژگی های مهم دیگر مانند

 • URL هایی که توسط robots.txt مسدود شده اند
 • حسابرسی ویژگی های هرفلنگ و آژاکس و غیره.

در میان همه اینها ، در نسخه پریمیوم ، الف تیم فنی همیشه برای کمک شما حضور دارد. در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید از راهنمای وب سایت خود استفاده کنید.

Screaming Frog همچنین بسیاری از خدمات دیگر مانند بهینه سازی موتور جستجو ، ایجاد لینک و مدیریت PPC و غیره را ارائه می دهد اما برای چنین ویژگی هایی باید مبلغ اضافی پرداخت کنید. ابزار عنکبوتی نمی تواند آماری مانند پیشنهادات کلمات کلیدی ، حجم جستجو و رقابت و غیره را ارائه دهد ، بلکه بر روی بهینه سازی سایت شما تمرکز دارد تا آن را به موتور جستجوی دوستانه تبدیل کند. در حال حاضر ، 149.00 پوند با تمام ویژگی های آنها فعال است.

Screaming Frog SEO Spider یک ابزاری است که می تواند چیزهای زیادی را برای SEO در یک مکان در اختیار داشته باشد و در نتیجه وقت زیادی را برای شما صرفه جویی می کند. تو می توانی صادرات داده ها به صفحه گسترده و سایر قالب های استاندارد. مهم نیست که شما یک وبلاگ نویس یا یک آژانس جستجوگرها باشید ، البته بیشتر از پولی که پرداخت می کنید ، تحویل می گیرد.

از Scogaming Frog دیدن کنید

نتیجه

به نظر ما ، اینها برخی از بهترین گزینه های آرهف هستند. اما انتخاب کاملاً به نیاز شما بستگی دارد. اگر تمرکز اصلی شما برای نگه داشتن چشم علاقه به رقبا است که پیوند پروفایل را مشاهده می کنید با شکوه ابزاری باشکوه برای امتحان کردن است زیرا آنها دارای یک فهرست عظیم هستند و بنابراین تجزیه و تحلیل عمیق را ارائه می دهد.

برای یک همه راه حل ها, SEO PowerSuite یک انتخاب عالی است. ابزار ردیاب رتبه بندی آنها با همکاری 16 ابزار مختلف کار می کند. SEO SpyGlass آنها ابزاری خارق العاده با آمارهای بسیار زیاد است در حالی که حسابرس سایت می تواند اطلاعات مفیدی را برای جستجوگرها در صفحه ارائه دهد. اما قیمت آنها بسیار زیاد است که ممکن است برای بیشتر مشتریان مهمترین معامله گر باشد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید که بخوانید:

 • بهترین جستجوگر ادبی برای تولید محتوای منحصر به فرد
 • بسیار توصیه شده و بهترین خدمات میزبانی SSD

بنابراین بهترین مواردی است که تمامی عوامل مهم را در بر می گیرد و یک ابزار سئو مفید را اثبات می کند?

برای این کار ، توصیه می کنیم برای این کار پیش بروید SEMrush به دلیل ابزارهای چند منظوره می توانید از حرکات رقیب خود جاسوسی کنید ، لیست سختی از رقبای احتمالی ، مشکل کلمات کلیدی دریافت کنید & ردیابی ، برنامه ریزی نمایش & تبلیغات ویدیویی و پشتیبانی از بیش از 100 مکان. علاوه بر این ، آنها قیمت گذاری رقابتی و 14 روز حساب آزمایشی رایگان ارائه می دهند.

بنابراین اینها پیشنهاداتی هستند احساس رایگان برای به اشتراک گذاشتن آنچه که یکی از بهترین گزینه های جایگزین برای شما است. ما از نظرات شما بسیار قدردانی می کنیم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map