חמשת האלטרנטיבות הטובות ביותר בשנת 2020 לבניית קישורים

27

מי לא אוהב לשלוט במילות מפתח יעד בדף הראשון של מנועי החיפוש?


יש יותר מ 200 גורמים שגוגל משתמשת בהם כדי לדרג אתרים ושניים מהם משפיעים ביותר. הראשון הוא תוכן והשניות קישורים נכנסים. אתה יכול ליצור תוכן הורג המספק ערך גבוה למשתמשים, אך כיצד לנתח או למצוא קישורים נכנסים של מתחרים?

Ahrefs הוא אחד הכלים הטובים ביותר לניתוח פרופילי קישור קישורי חזרה של מתחרים, וכן ניתן להשתמש בהם כדי לפקח על קישורים נכנסים לאתר כלשהו. אבל זה קצת יקר שמפציר ברוב המשתמשים לחפש אלטרנטיבות ערוכות. אם אתה נמצא בתחום SEO הרבה זמן, אולי אתה יודע שכל כלי ה- SEO הטובים ביותר מציעים מחירים דומים למדי כמו Ahrefs.

אז הנה כמה סיבות לחפש אלטרנטיבות אהרפים:

 • התוכנית בחינם אינה זמינה עוד
 • זהו כלי יקר
 • תכונות הקושי של מילות המפתח שלהם אינן מדויקות כפי שהן צריכות להיות
 • היעדר תוסף של Google Chrome

5 החלופות הטובות ביותר של Ahrefs לניתוח ובניית קישורים נכנסים

1. SEMrush

SEMrush האלטרנטיבה הטובה ביותר לאהרף

בהתחלה אתה עלול לבלבל לראות את ממשק SEMrush בגלל תכונות שנמצאות בכל לוח המחוונים. אך במציאות התוכנית פשוטה לשימוש. זה לא רק כלי SEO אבל כולל אשכול של דברים שימושיים כולל

 • ניתוח קישור קישור
 • מעקב אחר דירוגים
 • תכנון פרסום
 • ניתוח תנועה ועוד ועוד …

זה פתרון של כל אחד לאחד לשיווק דיגיטלי ושפוך את הנתונים התחרותיים שהופכים אותם לאלטרנטיבה נהדרת.

עם Semrush זה פשוט מאוד לקבל נתונים מעמיקים על אתר המתחרה. אתה רק צריך הכנס לתחום המתחרה שלך שם ואז זה יופיע סטטיסטיקות חובה כמו

 • מילות מפתח אורגניות ומיקומם בגוגל
 • פרופיל קישור קישור אחורי עם עוגנים
 • מילות המפתח המדורגות המובילות.

לאחר הוספת האתר המתחרה פשוט גש אל עמדות חיפוש אורגניות מהסרגל הצד. כעת תוכלו לראות מילות מפתח יחד עם נפח חיפוש ודירוג במנוע החיפוש. SemRush מגייס גם את קושי במילות מפתח מכל מילת מפתח. בדרך זו תוכלו לנצל את Semrush בצורה הטובה ביותר ולתפוס את מילות המפתח החשובות.

זה גם מתאר מהן התנועות האחרונות של מילות המפתח המתחרות שלך במנועי חיפוש. ועל ידי הצבת שם תחום מתחרה יחיד Semrush פרט את שאר המתחרים הפוטנציאליים ובכך לעזור לך לתכנן אסטרטגיות SEO יותר מוכשרות.

מאפיין משמעותי נוסף שהוא שימושי מאוד אם אתה יודע על קהל היעד שלך הוא בחירת המיקום. הכלי תומך ביותר ממאה מיקומים. עכשיו אם תבחר בארה”ב אז הוא יזחל ויציג מידע רק על הקהל בארה”ב. לאחר קבלת המידע פשוט הוסף את הפרויקט שלך בביקורת SEO, זה יעזור לשיפור קידום אתרים בדף.

SEMrush יכול לסייע לכם בתכנון PPC. בעזרת כלי אחד זה, אתה יכול לבצע מחקר פרסומי ולנתח את אסטרטגיות מודעות מתחרות. כלי מילות המפתח PPC שלהם עוזר לך מאוד לתאר את קמפיין AdWords. יחד עם מודעות התצוגה, אתה יכול לפקוח עין על מודעות הווידיאו של המתחרים ולתכנן משלך.

לאחרונה הם הציגו כלי קסם מילות מפתח וזה השילוב של מספר כלי מחקר אינטגרליים ומספק פרטים מקיפים מאוד. הנה התבוננו בתמונת המסך.

כלי קסם מילות המפתח

למרבה הצער, גם ערבים וגם סמרוש אינם תוכנות שכל אחד יכול להרשות לעצמו. אך בניגוד לערבים, Semrush מציע א חשבון חינמי המספק עד 10 שאילתות ביום. יתר על כן, אתה יכול גם לקבל חשבון ניסיון ל -14 יום. לעומת זאת, ahrefs אינם מספקים חשבון בחינם ועבור חשבון ניסיון, הם דורשים את פרטי התשלום.

Semrush הוא אחד הכלי המעולה ואם אתם יכולים להרשות לעצמכם אז עליכם להשתמש בו. אבל אם אתה רק בלוגר מתחיל ייתכן שלא תזדקק לזה ותוכל לסמוך על חשבון החינם שלהם. בסך הכל, SEMrush הוא כלי נהדר עם טונות של תכונות המציגות את ה- דוחות בפורמטים שונים ובוודאי שווה לכל כיס.

בקר ב- SemRush

2. SEO Power Suite

SEO מעניק חלופות של כל אחד לאחד עבור Ahref

SEO Power Suite מציע א תוכנה מבוססת תוכנה במקום כלי האינטרנט המקוון. על השימוש בשירותים שלהם, עליך להוריד את התוכנה שלהם במחשב המקומי שלך ואז להתקין אותה. זה זמין עבור Windows, Mac ו- Linux. SEO Power Suite מהימן על ידי יותר מ- 500,000 משתמשים.

הם מציעים 4 כלים מדהימים שהם

 • Tracker דרגה
 • SEO SpyGlass
 • מבקר אתרים
 • עוזר קישור.

Tracker Rank מסייע למשתמש לפקח על המיקום בגוגל, בינג, יאהו ועוד 327 מנועי חיפוש. פשוט הוסף את כתובת האתר ואז חבר את חשבון Google Analytics או AdWords שלך. זה יתחיל לנתח.

הדבר הטוב שאתה יכול להוסיף 10 אתרים נוספים יחד עם האתר שלך שיכולים להיות המתחרים שלך להעריך את הבדלי ההתקדמות. בלחיצה אחת אתה יכול להשיג את תוצאות הדירוג האחרונות או פשוט להגדיר את זה לפיילוט אוטומטי כדי לעקוב אחר הדירוג.

הכלי יכול לעקוב אחר הדירוג במיקום ספציפי. גשש הדירוג יכול להיות כלי שימושי מאוד לחיפוש הרווחיות & מילות מפתח יקרות ערך עבור מסע הפרסום שלך מורכב מ- 16 כלי הצעה שונים כמו מתכנן מילות המפתח של גוגל, כלי גילוי מילות המפתח ו- SEMRush וכו ‘. זה הופך אותו לכלי חקר מילות מפתח נהדר, ובכך האלטרנטיבה הטובה ביותר לערבים. יתר על כן, אתה יכול לייצא דוחות מותאמים אישית עם גרפיקה.

מחקר וניתוח מילות המפתח מספקים את כל המידע החיוני

 • מילות מפתח קשורות
 • נפח חיפוש
 • דרגת קושי
 • מספר האתרים המתחרים וכו ‘.

SEO SpyGlass הוא הכי מדהים ואחד הכלי החביב עלינו ב- SEO Power Suite. לאחר הוספת האתר ב- SEO SpyGlass, הוא יציג תמצית סיכום של המספר הכולל של קישורים נכנסים ותחומים מהם הקישורים מגיעים. זה מציין גם את כמות ה- IP הייחודית.

סטטיסטיקת כלי SpyGlass של סוויטת כוח

הפרטים שמציגים SpyGlass הופכים את SEO Power Suite לכלי המושלם בתעשייה. האלגוריתם שלו נותן לך תובנה מפורטות לגבי קישורים נכנסים אחרונים עם עקוב אחרי תגיות nofollow. על ידי מעבר לכרטיסיות שונות אתה יכול לקבל פרטים על קישורים נכנסים מדף הבית, תנועה של קישורים נכנסים וסיכון בקישור רב וכו ‘. יש גם תובנות לגבי קישור דומיינים ועוגנים. אז עם הפרטים המעמיקים והחיוניים הללו, תוכלו לבנות אסטרטגיית בניית קישורים הולמת.

ה כלי מבקר אתרים יכול לבדוק את בריאות הדפים שלך. זה מגלה את

 • קישורים שבורים
 • קודי HTML
 • כותרות
 • תיאורים וקישורים פנימיים.

יתר על כן, זה יכול ליצור ידידותיות מפת אתר ועוקב אחר היעילות של הפרופילים החברתיים שלך.

הכלי לסיוע בקישורים של Power Suite יכול למצוא את ההזדמנויות לבניית קישורים. הקישורים ניתנים לערכים שונים כמו עוגנים וגורם איכות. זה יכול לעזור לך למצוא את האתרים הסמכותיים עם קישורים אל המתחרים שלך. בדרך זו תוכלו גם לגשת אליהם. כמו כן, זה מנטרת את קישורי הקישור שלך ויכול לומר לך אם אלה לספק ערך מסוים לאתר שלך או לא. כלי לסיוע בקישורים משמש ממשק מסודר ונקי לשירותי דוא”ל.

לכן בכל מה שקשור לתמחור, כוח SEO יכול לעשות חור רציני בכיסים לבלוגרים ובעלי עסקים בעלי מודעות בתקציב. התוכנית המקצועית מגיעה ב 499 $ ואילו תוכנית Enterprise עולה 1199 $. ההבדל העיקרי בין שתי התוכניות הוא שתוכנית המקצועית אינה יכולה לאפשר ייצוא של דוחות עבור לקוחות.

בסך הכל, הכלי עשוי להיות יקר עבורך, אך זו בחירה מצוינת של כל אחד לאחד לבניית קישורים, ניתוח קישורים נכנסים ומחקר. אתה חייב לנסות את זה.

בקר ב- SEO PowerSuite

3. סרפסטאט

עמוד הבית של serpstate

Serpstat היא פלטפורמת SEO של כל אחד, המורכבת מחמישה כלים:

 • מעקב אחר דירוגים
 • מחקר מילות מפתח
 • ניתוח תחרותי
 • ביקורת אתרים
 • ניתוח קישור קישור

באשר ניתוח קישור קישור, Serpstat מנתח את פרופיל קישור הקישור שלך, עוקב אחר קישורים נכנסים חדשים ואבודים, מראה את העוגנים שלך ומודד את סמכות הקישור. כמו כן, הוא חוקר קישורים נכנסים של מתחרים. בעזרת תכונה זו תוכלו לגלות אילו אתרים ודפים מקשרים למתחרים שלכם, להעריך את אסטרטגיית בניית הקישורים שלהם, ולתפוס כמה רעיונות או אתרים לאסטרטגיה משלכם..

לוח מחוונים serpstate

יש לו גם מגוון רחב של תכונות שעוזרות לך להפיק את המרב מחקר מילות מפתח בדומה לאהרפס. בנוסף לבחירת מילות מפתח רגילה, היא מציעה:

 • מילות מפתח קשורות: תכונה זו מספקת לך רשימת ענק של מילות מפתח הקשורות באופן סמנטי למילת המפתח העיקרית שלך (מילות מפתח LSI). זה עוזר לך להרחיב את רשימת מילות המפתח שלך עם מילים נרדפות, וריאציות שונות של ביטויים כדי לייעל עמוד אחד עבור מילות מפתח מרובות ולגרום לתוכן שלך להיראות בצורה טבעית יותר.
 • הצעות חיפוש: כשאתה מתחיל להקליד את השאילתה שלך בחיפוש בגוגל, Google מציעה מילות מפתח נפוצות שאנשים מחפשים בגוגל. Serpstat אוסף עבורך את כל מילות המפתח בעלות הזנב הארוך.
 • שאלות חיפוש: אלה הן הצעות חיפוש בטופס החקירה.
 • קושי במילות מפתח: ערך זה מראה עד כמה מילת המפתח היא תחרותית. בעזרת מידע זה תוכלו להבין האם שווה KW לבזבז כסף וזמן.
 • כוונת מילות מפתח: הכלי מראה אילו אלמנטים מיוחדים מוצגים לשאילתה שלך (מפה, תיבת תשובות, קניות וכו ‘) זה עשוי לעזור לך למצוא KWs נכונים שתוכלו להופיע שם.
 • אשכול מילות מפתח: אשכול מקבץ מילות מפתח לפי משמעות ורלוונטיות. עמוד זה מסייע לבצע אופטימיזציה של עמוד אחד עבור מספר שאילתות ולהגשים רשימה של רשימת מילות מפתח ענקית.
 • מחקר מילות מפתח תחרותי: אתה יכול להשוות את כתובת האתר וכתובת האתר של המתחרה שלך ולמצוא מילות מפתח SEO / PPC שפספסת.

כלי נהדר נוסף הוא מעקב אחר דירוגים. אתה יכול להגדיר מדי יום, כל 3 ימים או עדכונים שבועיים. מה שכן, אתה יכול לעקוב אחר עמדותיך זו לצד זו עם עמדות המתחרים בפרויקט אחד, מבלי שתצטרך ליצור פרויקטים נוספים ולבזבז גבולות נוספים.

ה ביקורת אתר הכלי מעריך את רמת האופטימיזציה הטכנית של האתר. Serpstat מוצא את כל השגיאות הקשורות למטא נתונים, כותרות, קוד מצב HTTP, אינדקס, קישורים והפניות מחדש, מהירות טעינה, פרמטרים של שרת וכו ‘. זה ממיין שגיאות לפי עדיפות, נותן לך רשימת קישורים היכן שהשגיאות ממוקמות, וממליץ על דרך לתקן אותם.

בנוסף, אתה יכול להעריך את מודעות ה- PPC של מתחרים, למצוא דוגמאות למודעות, למצוא מילות מפתח עליהן הן מציעות, להשוות מודעות בכמה תחומים. כמעט כל תכונה של כלי זה מתאימה לניתוח תחרותי כמו גם לניתוח של אתר משלך והופכת אותו לחלופה המתאימה ביותר של Ahrefs..

גרסה חינמית זמינה אך היא מוגבלת בתכונות, שאילתות ליום ותוצאות לדוח. הגרסאות בתשלום מתחילות ב -19 $ לחודש אך בדרך כלל התוכנית הזולה ביותר אינה מספיקה לניתוח נכון. תוכניות אחרות לשימוש אישי עולות 69 – 299 דולר לחודש, לשימוש עסקי 499 – 2,500 דולר לחודש.

מכיוון שתכנית B (69 $) מספיקה בכדי להפעיל ולבצע אופטימיזציה של מספר אתרים, נראה ש- Serpstat מציע את אחד מיחס הביצועים הטוב ביותר במחיר בשוק..

בקר ב- SerpStat

4. מוז

כלי בניית קישורים הטוב ביותר של MOZ

מוז הוא הכלי הידוע בצורה יוצאת דופן ונחשב כאלטרנטיבה של הערבים החזקים. מוז החל את דרכו בשנת 2004 כחברת ייעוץ בנושא SEO, אך כעת הם מציעים מוצרים מרובים. הוא משמש בכבדות על ידי הבלוגרים, המפתחים והעסקים הקטנים עד המומחים למטרות חיפוש טוב יותר של SEO ומילות מפתח.

הערכים הפופולריים ביותר שלהם הם רשות הדומיינים והדפים סולמות מ- 0-100 שנמדדים על ידי התחשבות בגורמים המרובים. אתר בעל סמכות גבוהה פירושו שיש לו השפעה רבה.

מוצרי Moz כוללים

 • סייר מילות מפתח
 • חוקר אתרים פתוח
 • כלי דירוג ואופטימיזציה.

הם מציעים גם א בר מוז לכל המשתמשים שלהם. אתה יכול להתקין את סרגל הכלים מחנות Chrome. זה יציג מדדים חשובים כמו נתונים סטטיסטיים של תחום ודפי רשות מתחת לכל תוצאות חיפוש בגוגל וכן קישורים נכנסים. זה מועיל מאוד לבדוק עד כמה השחקנים משפיעים על דירוג מילת המפתח שהקלדת בגוגל.

סייר האתר הפתוח של מוז מושך את מרבית המשתמשים בחינם או בפרמיה לצורך הרשמה למנוי Moz. יש להם גודל אינדקס עצום וגם מגדילים אותו עם עדכוני לוח זמנים. לבחינת פרופיל הקישור פשוט הכניסו את כתובת האתר לסרגל ולחצו על Enter. הוא יציג את כל הקישורים המגיעים לאתר זה. יתר על כך, זה אומר התגים nofollow, ציון הספאם וטקסט העיגון של כל קישור יחד עם מדדי רשות הדומיין והדפים.

קרא גם:

 • 10 החלופות הטובות ביותר לשירותי SemRush ושירותי מתחרים
 • חלופות SPyFu לרגל את המתחרים שלך ומחקר מילות מפתח

על ידי קבלת פיסות המידע האלה, אתה יכול לרגל את פרופיל המתחרה שלך ולהחליט כמה קישור חזק אתה זקוק לדירוג. בעזרת כלי זה תוכלו לבדוק את פרופיל קישור נכנס של פוסט או אתר שלם.

יתר על כן, הם מאפשרים לך לעשות זאת להחיל מסננים עבור סוג מסוים של מידע כמו להציג קישור חיצוני או קישורים פנימיים או שניהם. כמו כן, אתה יכול לסנן את 301, 302, עקוב, nofollow, הון עצמי, ללא קישורי הון או קישורים לתת-דומיינים ותחום שורש וכו ‘..

נתונים סטטיסטיים של סייר האתר של MozSEO

עכשיו עם כל כך הרבה מידע, אתה יכול לעצב מסלול שממנו אתה צריך קישורים נכנסים ועד כמה הקישורים צריכים להיות בעלי השפעה. תכונת ההזדמנויות לקישור ממלאת גם תפקיד משמעותי על ידי הצגת 302, 4xx, 5xx. מאפיין פנטסטי נוסף הוא הקישור מצטלב שיעזרו לכם למצוא את האתרים המקשרים למתחרים שלכם אך לא אליכם.

נצלו את השימוש הטוב ביותר שלהם חיפוש מילות מפתח – – לפני שאתה כותב באופן עיוור על מילת מפתח כלשהי. הקלד את מילת המפתח בסרגל סייר מילות המפתח ואז היא תוצג מדי חודש נפח חיפוש, קושי ושיעור הזדמנויות. שיעור ההזדמנויות מתייחס לשיעור הקליקים המשוער. כמו כן, יש מדד ברמת עדיפות כאשר מילות מפתח בעלות ציון גבוה יותר נחשבות עדיפות יותר. סייר מילות המפתח מספק גם רשימה ארוכה מאוד של הצעות וניתוח SERP.

Moz Pro התוכנית כוללת כלי מיטוב לדפים ומעקב אחר דירוגים. מיטוב העמודים מייצר את הדוחות על בסיס 27 גורמים שונים בעמוד ונותן ציון SEO. אתה יכול לשפר את ציון ה- SEO על ידי ביצוע ההמלצות. מוז מספקת גם ל Followerwonk לניטור הפרופיל החברתי. עבור מפתחי API הם מספקים API של Mozscape בשלוש תוכניות שונות.

אתה יכול להירשם ל- חשבון חינמי שמוגבלת ל -5 מחצבות ליום עבור כלי סייר מילות המפתח בעוד שחוקר האתרים עובד ללא הגבלה. הם גובים $ 99 לחודש עבור התוכנית הסטנדרטית (הבסיסית) עבור עד 2 משתמשים ושירותי תמיכה 24/7. אתה יכול לבחור באופן חופשי את התוכנית על ידי התחשבות בכיס ובצרכים שלך.

יתר על כן, מוז מאמרים מאוד מועיל ללימוד SEO. מוז הוא כלי מרשים שעוזר לך מאוד לחקור את מילת המפתח החדשה ולנתח את המתחרים ובכך לעזור לך לפתח תכנון אפקטיבי לעלות עליהם..

בקר ב- Moz

5. מלכותי

מלכותי עם המדד הגדול ביותר

הבא ברשימה הוא Majestic. זה בבעלות Majestic-12 בע”מ, חברה בבריטניה. תוכנת בניית קישורים יחידה זו מציעה כלים מרובים במקום אחד כגון

 • סייר אתרים
 • ניתוח קישורים נכנסים
 • השוואת דומיין
 • חפש בסייר
 • וממשק API חזק למפתחים.

יש גם הרחבות דפדפן.

במרכז השליטה תראה סרגל סייר האתרים בו אתה צריך לשים את כתובת האתר עליה אתה זקוק לתובנות. עכשיו בלוח מחוונים אחד, זה יראה לך קישורים נכנסים חיצוניים, דומיינים מפנים ו פרטי טקסט עוגן. זה יציין את קשרי הממשלה והחינוך בנפרד.

לפרטים נוספים עליכם ללחוץ על הכרטיסיות. כמו בכרטיסייה קישורים נכנסים התוכנית מציגה את כל עקוב ולא עקוב קישורים וממנה שייכים קישורים אלה. אתה יכול להסתיר או להציג את הקישורים שנמחקו. הדבר הגדול שהם מאפשרים לך לייצא נתוני קישורים נכנסים לכונן המקומי שלך.

מידע מופע מלכותי מבוסס על שני מאפייני האינדקס הידועים כ טרי והיסטורי. אפשרות המדד ההיסטורי נותנת פרטים מקיפים על בסיס כל הנתונים שיש להם ואילו אינדקס Fresh מספק את המידע של 90 הימים האחרונים. אפשרויות אלה הופכות את אסטרטגיות הקישור האחורי שלך לפרודוקטיביות יותר על ידי מתן היסטוריית הקישור המקוון ההיסטורי והעדכני ביותר של מתחרותיך.

בואו ננקוט דבר אחד בזה מלכותי אינו מציע שירותי SEO. בעיקר הבלוגרים ברמת המתחילים רודפים אחר הפרטים הבסיסיים כמו נפח מילות מפתח משוער, קושי בדירוג, מעקב אחר מיקום אחר מילות מפתח, נתונים על תנועה אורגנית ומילות מפתח קשורות וכו ‘, אך מלכותי חסר את כל הדברים האלה.

אז בשביל מה מלכותי טוב? זה יכול לבצע ניתוח טוב יותר של קישורים נכנסים עם מדדים שונים כמו זרימת ציטוט, זרימה אקטואלית וזרימת אמון. יש להם אינדקס עשיר של קישורים נכנסים.

זרימת אמון: הגדר לפי מספר הקליקים בכתובת האתר שניתנה באתר המהימן.

זרימת ציטוטים: זה קובע בעיקר את מספר הקישורים החוזרים והשפעתם על הדומיין.

זרימה אקטואלית: זה מודד את ההשפעה של כתובת האתר בקטגוריה הספציפית.

כלי קישור קישורי לגליונות גדולים עוזר לך לנתח עד 400 כתובות אתרים בו-זמנית. זה הכי טוב כאשר אתה רוצה לנתח את המתחרים המרובים שלך.

כדי לעמוד מול המתחרה שלך אתה זקוק גם לפרופיל קישור קישור דומה אליו. כאן כלי צייד קליקה יכול לעזור לך. אם תוסיף שלוש כתובות URL של מתחרים, הוא יראה איזה אתר נפוץ ישלח קישור לכולן. Majestic קיבלה שורה ארוכה של תכונות הכוללות Buzzsumo, בודק שכונות, ומגיש כתובות אתרים וכו ‘.

אתה יכול לקבל א חשבון חינם של Majestic, פשוט ספק מידע הכרחי והירשם. אמנם זה מוגבל בתכונות אבל יכול להיות טוב לניתוח בסיסי מאוד או לבדיקת השירותים שלהם. ה “לייט” התוכנית עלתה 41.67 דולר לשנה בלבד, והיא מוגבלת בתכונות בזמן “מקצוען” התוכנית כוללת טונות של פונקציות ועלות 83.33 $. Majestic הוא כלי פנטסטי אם המטרה העיקרית שלך לפקח על קישורים נכנסים.

בקר ב- Majestic

כלי בונוס: צועק צפרדע SEO עכביש

צפרדע צורחת היא אחת החלופות המובילות לערבים בגלל רשימת התכונות הארוכה שלהם ומידע מפורט. משתמשים בו גם במותגים גדולים כמו אפל, דיסני ואמזון וכו ‘המדהימים שלהם כלי עכביש SEO ניתן להתקין במערכות Windows, Mac ו- Linux ובכלי אחד זה תוכלו לסרוק תוצאות בזמן אמת.

פשוט הוסף את ה- URL בתוכנה ולחץ על התחל. בגרסה חינמית, זה יכול לסרוק 500 קישורים בזמן תוכנית פרמיה סורק קישורים ללא הגבלה. על ידי מעבר בין כרטיסיות שונות אתה מקבל פרטים אודות פנימיים & קישורים חיצוניים, כותרות H1, H2, Meta Description וכותרות עמוד. יתר על כן, הוא גם מציג את הקישורים עם פרוטוקולי HTTP ו- HTTPS.

צעקת צפרדע היא הדרך הטובה ביותר לחסוך זמן תוך כדי טיפול ב גורמים מקוונים לקידום אתרים. תוכלו למצוא בקלות את הקישורים היוצאים והנכנסים יחד עם כתובות האתר. עכביש ה- SEO מזהה את ההפניות הקבועות והזמניות. כמו כן, הוא מספק תוויות עקוב וקישוריות ללא קישור.

לאתרים ישנים יותר, קישורים שבורים הם כאב ראש ואלה יכולים להרוג את SEO האתר שלך. עכביש SEO לא רק מצביע על 404 עמודים אלא גם על 301. כך תוכלו לנקוט בפעולה כדי לתקן את הקישורים המושפעים במהירות. כאשר התוכנה מסיימת לזחול ל 100%, פשוט לעבור אל “קודי תגובה” לחץ על החלונית ומסנן שגיאה 4xx של לקוח. כעת למציאת מקור הקישורים השבורים לחץ על לשונית הקישורים שניתנה בתחתית התוכנה.

כפי שכולנו יודעים שמנועי חיפוש לא אוהבים את הכפילות ועם הכלי הזה, אתה יכול לגלות ביעילות את הכל כותרות עמודים כפולות, תיאורי מטא, ודפי תוכן נמוך וכו ‘. עכביש SEO יכול לבצע בדיקת קישורי CSS, Javascript ופלאש. אתה יכול אפילו לקבוע את התצורה כך לסרוק את כל תחומי המשנה.

אחד המרכיבים העיקריים הוא שהוא יכול להביא את הנתונים של Google Analytics כמו גם את נתוני מסוף החיפוש ולהציג את כל המידע שלהם בלוח מחוונים אחד בלבד. אתה יכול לייצא את ה- Sitemap המותאם אישית בקלות.

הכלי כולל תכונות חשובות רבות אחרות כמו

 • כתובות אתרים שנחסמות על ידי robots.txt
 • ביקורת של תכונות hreflang ו- Ajax וכו ‘.

בין כל אלה, בגרסת פרימיום, א צוות טכני תמיד שם כדי לעזור לך. אתה יכול להיעזר במדריך למשתמש מאתר האינטרנט שלהם במקרה של קושי.

הצפרדע הצורחת מציעה גם שירותים רבים אחרים כמו אופטימיזציה למנועי חיפוש, בניית קישורים וניהול PPC וכו ‘, אך עבור תכונות כאלה עליכם לשלם סכום נוסף. כלי העכביש אינו יכול לספק נתונים סטטיסטיים כמו הצעות למילות מפתח, נפח חיפוש ותחרות וכו ‘, אלא מתמקד באופטימיזציה של האתר שלך כך שיהיה ידידותי למנועי חיפוש. נכון לעכשיו, זה מגיע ב 149.00 ליש”ט כשכל התכונות שלהם מופעלות.

צעקת צפרדע SEO Spider היא כלי חובה הכולל המון דברים לקידום אתרים במקום אחד וכך חוסך לך המון זמן. אתה יכול ייצא את הנתונים לגיליון אלקטרוני ולפורמטים סטנדרטיים אחרים. לא משנה שאתה בלוגר או סוכנות לקידום אתרים, כמובן שהוא יספק יותר מהכסף שאתה משלם.

בקרו בצפרדע צורחת

סיכום

לדעתנו, אלה כמה מהאלטרנטיבות הטובות ביותר של ערבים. אבל הבחירה תלויה לחלוטין בדרישות שלך. כמו אם הריכוז העיקרי שלך לפקוח עין על המתחרים המקשרים לפרופיל אז מלכותי הוא כלי מרהיב לנסות שכן יש להם אינדקס מסיבי וכך מספק ניתוח מעמיק.

עבור פיתרון של כל אחד, SEO PowerSuite הוא בחירה מצוינת. כלי הגשש הדירוג שלהם עובד בשיתוף של 16 כלים שונים. SpyGlass של ה- SEO שלהם הוא כלי פנטסטי עם כל כך הרבה נתונים סטטיסטיים בעוד שמבקר האתר יכול לספק מידע שימושי עבור SEO באתר. עם זאת, התמחור שלהם גבוה בשמיים, מה שעשוי להפריע לעסקים גדולים עבור מרבית הלקוחות.

אולי תרצה גם לקרוא:

 • בודק פלגיאט הטוב ביותר לייצור תוכן ייחודי
 • שירותי אירוח SSD מומלצים ביותר והכי טובים

אז מה הכי טוב שמכסה את כל הגורמים המכריעים ומוכיח כלי SEO שימושי?

לשם כך אנו ממליצים שתלך SEMrush בגלל הכלים הרב-פונקציונליים שלהם. אתה יכול לרגל אחר המהלכים של המתחרה שלך, לקבל רשימה ארוכה של מתחרים אפשריים, קושי במילות מפתח & מעקב, תכנון תצוגה & פרסום וידאו ותומך ביותר ממאה מיקומים. יתר על כן, הם מציעים תמחור תחרותי וחשבון ניסיון ללא תשלום במשך 14 יום.

אז אלה הצעות. אל תהסס לשתף את מה שמוכיח את החלופה הטובה ביותר עבורך. אנו מעריכים מאוד את המשוב שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map