סקירת המרחב

דירוגי ריבוע & סיכום ביקורת


שם: המרחב

תיאור: מרחב הריבוע יכול לשמש כמעט כל מי שצריך אתר אינטרנט כדי להרכיב אותו במהירות ובקלות. הוא מציע תבניות מעוצבות מראש בסביבה ידידותית מאוד למשתמש. התבניות של המעצבים גורמות ל- Squarespace להכריע את המתחרים.

מערכת הפעלה: מבוסס רשת

קטגוריית יישום: בונה אתרים, בונה חנות מקוונת, פיתרון מסחר אלקטרוני

 • קלות שימוש

 • תבניות & עיצובים

 • פונקציות & גמישות

 • תמורה לכסף

 • שירות לקוחות

באופן כללי

4.2

סיכום

המרחב הנוטה נוטה לשכלול העיצוב. תבניות הקונספט של המעצבים גורמות ל- Squarespace להתבלט ממתחרות אחרות. עם הממד החדש של עורך, זה הופך את תהליך ההתאמה האישית לחלק יותר באופן טבעי, כל התבניות ייראו נהדרות על פני מכשירים. למרות כל החסרונות, Squarespace היא פלטפורמה ידידותית למתחילים ומתאימה למי שמחפש תבניות מחוץ לתיבה..

למד עוד

 • מרובע – הבנאי הקל ביותר עד כה?
 • תבניות עטורות פרסים
 • שאלות נפוצות בנושא המרחב
 • פסק הדין שלנו

מקצוענים

 • LayoutEngine 2 – הממד החדש של העורך
 • גישה לתמונות מלאי של Getty Images ו- Unsplash
 • תבניות נהדרות שמותאמות למובייל
 • הבלוגים הפכו לקלים
 • תכונות אירוח חיוניות

חסרונות

 • אין תוכנית חינמית זמינה
 • אין להשתמש בכלי צד שלישי / אפליקציית תוספות
 • תוכנית מסחר אלקטרוני יקרה
 • אפשרויות מוגבלות לצמיחת אתרים
 • נסה את Squarespace בחינם
 • ראה תבניות ריבועיות

{
"@ הקשר": "http://schema.org",
"@ סוג": "סקירה",
"פריט נצפה": {
"@ סוג": "יישום תוכנה",
"שם": "המרחב",
"תיאור": "מרחב הריבוע יכול לשמש כמעט כל מי שצריך אתר אינטרנט כדי להרכיב אותו במהירות ובקלות. הוא מציע תבניות מעוצבות מראש בסביבה ידידותית מאוד למשתמש. התבניות של המעצבים גורמות ל- Squarespace להכריע את המתחרים.",
"תמונה": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/squarespace-home-review.jpg",
"מערכת הפעלה": "מבוסס רשת",
"יישום קטגוריה": "בונה אתרים, בונה חנות מקוונת, פיתרון מסחר אלקטרוני"
},
"ביקורת דירוג": {
"@ סוג": "דירוג",
"דירוג ערך": 4.20000000000000017763568394002504646778106689453125,
"הטוב ביותר": 5,
"הגרוע ביותר": 0
},
"מחבר": {
"@ סוג": "אדם",
"שם": "ג’ייסון צ’או"
},
"ביקורת": "

המרחב הנוטה נוטה לשכלול העיצוב. תבניות הקונספט של המעצבים גורמות ל- Squarespace להתבלט ממתחרות אחרות. עם הממד החדש של עורך, זה הופך את תהליך ההתאמה האישית לחלק יותר באופן טבעי, כל התבניות ייראו נהדרות על פני מכשירים. למרות כל החסרונות, Squarespace היא פלטפורמה ידידותית למתחילים ומתאימה למי שמחפש תבניות מחוץ לתיבה..

\ r \ n

למד עוד

\ r \ n

  \ r \ n
 • מרובע – הבנאי הקל ביותר עד כה?
 • \ r \ n

 • תבניות עטורות פרסים
 • \ r \ n

 • שאלות נפוצות בנושא המרחב
 • \ r \ n

 • פסק הדין שלנו
 • \ r \ n

"
}

האם זה בונה האתר הקל ביותר עדיין?

בשנים האחרונות ראינו נתח לא מבוטל של בוני אתרים חזותיים המקלים על אנשים שאינם מפתחים. הם תמיד עוקבים אחר דפוס בכל הקשור לפונקציונליות, עיצוב ושימושיות.

אחרי שביליתי כמה שעות ב- Squarespace, אני די משוכנע שזה אחד הדוגמאות המושלמות של מה בוני אתרים צריכים להיות.

מייד מהעטלף, זה יעזור לכם להתחיל הכל מאפס – מרישום דומיין חדש ושילוב נושא באתר שלכם..

להלן מבט מהיר על התכונות של Squarespace:

1. ניהול נכסים חזותיים קל

מכיוון שהעיצוב הוא אחד מנקודות השיא של Squarespace, הוא מגיע עם מנהל תמונות וגרירה ושחרור. זה יכול לעזור לך לארגן, להרחיב ולייעל את ספריית הנכסים הויזואליים שלך ללא טרחה.

להלן כמה מהדברים שאתה יכול לעשות עם מנהל התמונות של Squarespace:

 • גישה ל 40 מיליון תמונות
  אם אתה זקוק לתמונה ייחודית בהשתתפות בפוסט חדש בבלוג, תוכל למנף את שילוב Squarespace Getty Images. זה נותן לך גישה למעל 40 מיליון תמונות בהן תוכל להשתמש במחיר הוגן.
 • ביצועים מהירים יותר באתר
  כדי להבטיח את הביצועים הגבוהים ביותר של אתר האינטרנט שלך, Squarespace מספקת CDN בחינם – קיצור לרשת אספקת תוכן. זה פועל על ידי הפצת עומס העברת התוכן לרשת של מרכזי נתונים המופצים ברחבי העולם.
 • מטעין תמונה מגיב
  בכל פעם שאתה מעלה קובץ תמונה, SquareSpace מייצר אוטומטית סט של תמונה בסקאלות שונות. לאחר מכן נטענת התמונה בגודל המתאים בהתאם לתצוגה של המשתמש.
 • הראו את הנכסים הויזואליים שלכם
  כדי להשוויץ על הנכסים הוויזואליים שלך, אתה יכול ליצור “אבני גלריה” שניתן למקם בכל מקום באתר שלך. אתה יכול לכלול גם קטעי וידאו כמו גם להחיל efte תצוגה כדי לגרום לגלריה שלך להתבלט.

2. מידות בקרה חדשות

עורך האתר Squarespace מספק למשתמשים בקרת התאמה אישית חדשה וקלה.

עם ה “LayoutEngine 2“, תמיד מוצגות לך הגדרות בלוח השמאלי ותצוגה מקדימה חיה מימין. בניגוד לפלטפורמות כמו WordPress.org המסתמכות על ניסוי וטעייה, Squarespace מקל על השגת העיצוב המדויק שאתה רוצה.

התאם אישית את עיצוב האתר שאתה רוצה בעזרת הממד החדש של השליטהעם ממדי שליטה חדשים אתה יכול להתאים אישית את עיצוב האתר שאתה רוצה.

אתה יכול גם לשנות ישירות כל רכיב בדף על ידי בחירתם בחלון התצוגה המקדימה.

כשמדובר בעריכת תוכן, באפשרותך להוסיף במהירות אלמנטים בדף כגון כפתורים, מצגות, לוחות שנה וקטעי קוד. פשוט לחץ על כפתור הפלוס (+) בפינה השמאלית התחתונה של עורך הפוסט.

עורך מרובעעורך מרובע.

כמובן שכל רכיב מגיע עם דף ההגדרות המקיף שלו. זה שימושי למשתמשים שיש להם רעיונות גדולים אך הם חסרים את הכישורים הטכניים הנחוצים כדי לגרום להם לקרות.

לדוגמה, אם תלחץ על כפתור שנוסף לאחרונה, תוכל לשנות בקלות את המראה, האינטראקציה והמיקום שלו.

עריכת ריבועיותעריכת ריבועיות.

3. קל לבצע בלוגים

ללא קשר לנישה ולמטרות שלך, קטע בלוג הוא ללא ספק אחד התכונות החשובות ביותר באתר שלך. זה יכול לעזור לך לנהוג בתנועה חוזרת, לבסס את אמינותך כמומחה ולשפר את קידום אתרים.

ב- Squarespace, פוסטים בבלוגים הם אבני הבניין של מבנה האתר. אתה יכול לשנות אותם דרך העורך הצף, שדומה ליישום עיבוד תמלילים ראשוני.

קל לנהל בלוגים באמצעות Squarespaceקל לנהל בלוגים באמצעות Squarespace.

זה אולי נראה פשוט, אבל עורך Squarespace אורז רק את החומרים הבסיסיים בכל הקשור לפרסום פוסטים בבלוגים. אתה יכול לארגן אותם בקטגוריות, להחיל תגיות, להפעיל הערות ועוד. ניווט ל”אפשרויות “יכול גם לעזור לך לייעל את ההיבטים המכריעים של הפוסט שלך, החל מהקטע ועד לתמונה הממוזערת..

אתה יכול לארגן אותם בקטגוריות, להחיל תגיות, להפעיל הערות ועוד. ניווט ל”אפשרויות “יכול גם לעזור לך לייעל את ההיבטים המכריעים של הפוסט שלך, החל מהקטע ועד לתמונה הממוזערת..

מאפיינים מרכזיים אחרים של מערכת הבלוגים של Squarespace כוללים את הדברים הבאים:

 • פודקאסט
  אתה יכול ליצור “בלוקים שמע” כדי לפרסם ראיונות, סמינרים מקוונים וצורות אחרות של פודקאסטים. זה תומך בתיוג iTunes, המאפשר לך לקדם את ערוץ הפודקאסט שלך למשתמשים רבים יותר.
 • מחברים מרובים
  המרחב מאפשר לעבוד עם תורמי תוכן. כבעלים של האתר, באפשרותך לשנות את הרשאות הגישה שלו, כגון הוספת פוסטים חדשים ושינוי נושא האתר.
 • שיתוף חברתי
  עם Squarespace, קל להכניס כפתורי שיתוף חברתיים לפוסטים בבלוג שלך. חלק מהרשתות הנתמכות כוללות Reddit, Facebook, Twitter ו- Tumblr.

4. מכרו מוצרים מהאתר שלכם

אם אתה שואף למכור מוצרים היישר מאתר האינטרנט שלך, אתה יכול להשתמש בתכונות המובנות של מסחר אלקטרוני של Squarespace. אתה יכול לעקוב אחר הזמנות, לנהל את המלאי שלך ולעקוב אחר הלקוחות – הכל בקטע “מסחר” אחיד.

אתה יכול לעקוב אחר הזמנות, לנהל את המלאי שלך ולעקוב אחר הלקוחות – הכל בקטע “מסחר” אחיד.

למכור מוצרים מאתר הכיכרקל לנהל את המכירות שלך באמצעות מסחר אלקטרוני של Squarespace.

Squarespace מאפשרת לך גם ליצור מבצעי הנחה שיכולים לעודד יותר מכירות. ניתן להציע אותם כהנחות אוטומטיות הפועלות לתקופה מסוימת, או באמצעות קודי פרומו בלעדיים.

הצעות הנחה בכיכרקל לנהל הנחה ב- Squarespace.

תבניות ואפליקציות ריבועיות

יתכנו שפע של בוני אתרים המציעים עשרות נושאים בעלי מראה מקצועי, אך האוסף של Squarespace פשוט מהמם מבחינה ויזואלית..

ל- Squarespace יש כיום למעלה מ- 40 תבניות מעצבים המפוזרות במגוון קטגוריות, כולל אך לא רק חנויות מקוונות, בריאות, מוזיקה וצילום..

רק באמצעות גלישה באוסף התבניות הרשמי של Squarespace תוכל להתחבר לזמן מה:

תבניות ועיצובים מקצועיים בעיצוב מקצועיערכות הנושא של הכיכר מיועדות לתמונות גדולות ולטיפוגרפיה חזקה.

למרות הדימויים ברזולוציה גבוהה, הנושאים הללו משתמשים בגישה מינימליסטית ושטוחה בכל מקום אחר. משמעות הדבר היא שהאתר שלך יהיה טעון במהירות ויתפקד בצורה נוזלית ברגע שהוא יופיע.

כל תבניות ה- Squarespace בנויות כך שתגובות ניידות ישירות מהקופסה, מה שמוודא שחווית המשתמש תישאר עקבית בפלטפורמות מרובות. זה גם מאפשר שינויים ב- CSS כדי לצבוט עוד יותר את התבניות שלך.

כדי להרחיב את העוצמה של אתר האינטרנט שלך באינטרנט, Squarespace תומך בקומץ שילובי אפליקציות.

שילובים אלה יכולים לעזור להרחיב את הפונקציונליות של אתר האינטרנט שלך. חלק מהאפליקציות הפופולריות כוללות G Suite, Xero, Facebook, Disqus, Google Analytics ופלטפורמות שיווק בדוא”ל.

SEO מרובע

Squarespace מציע ניתוח אתרים מלא שיסייע לכם בקבלת החלטות בנושא SEO.

אתה יכול לסמוך על ניתוח מובנה של Squarespace כדי לשפר את ביצועי האתר שלך לאורך זמן. זה מכסה ערכים כמו מקורות תנועה, שאילתות חיפוש באתר, תוכן פופולרי ומספר המבקרים הייחודי הכולל.

מידע נוסף על המרובע (שאלות נפוצות)

האם ריבועיות בחינם?

לא. Squarespace אינו מציע תוכנית בחינם, בניגוד לאחרים כמו Wix ו- Weebly. אבל, Squarespace אכן מציע תקופת ניסיון חינם למשך 14 יום, כך שתוכל לנסוע את Squarespace ללא עלות.

האם אתה מקבל תחום בחינם עם Squarespace?

אתה יכול לרשום דומיין אחד בחינם כשאתה נרשם לתכנית חיוב שנתית. התחום החינמי תקף לשנה. שפירושו שאחרי השנה הראשונה, עליכם לשלם את דמי חידוש התחום הסטנדרטיים בסכום של 20 $ לשנה.

כמה גובה ריבוע המרחב בגין עסקה?

עבור eCommerce, Squarespace כוללת שני סוגים של דמי עסקה – עמלת שער תשלום (0.30 $ + 2.9%) ועמלת עסקאות Squarespace עבור התוכנית העסקית (3%). לא כללו דמי עסקה של Squarespace עבור תוכניות מסחר אלקטרוני.

כמה הם אתרי Squarespace?

ל- Squarespace יש 4 תוכניות – 2 עבור אתר ו -2 עבור מסחר אלקטרוני: 1) תוכנית אישית – 12 דולר לחודש, 2) תוכנית עסקית – 18 דולר לחודש, 3) תוכנית מסחר בסיסית – 26 דולר לחודש, 4) תוכנית מסחר מתקדמת – 40 דולר לחודש.

האם אתה זקוק לאירוח עבור Squarespace?

לא. אינך זקוק לארח בכדי להשתמש ב- Squarespace. האתר שלך יתארח באירוח הענן המנוהל שלהם באופן מלא. למרות ש- Squarespace אינו מטיל מגבלות משאבים עבור החבילות, עליכם לעקוב אחר מדיניות השימוש שלהם.

סקירת המרחב: פסק הדין שלנו

חוזר לשאלה, האם Squarespace, בונה האתר הקל ביותר עד היום? כנראה שכן, אבל לא יותר מדי בהשוואה לפלטפורמות קלות לשימוש אחרות כמו וויבלי וויקס.

בסך הכל, Squarespace היא פלטפורמה ידידותית למתחילים במיוחד. עם מערך הפיצ’רים שלו, הוא יכול לעזור לך ליצור אתר תחרותי בפחות משעה. למרות שעקומת הלמידה קיימת, כל אחד יכול ללמוד את דרכו סביב די מהר.

איך מתחילים

בין אם אתה מתחיל או משווק תוכן מנוסה, ל- Squarespace יש את כל מה שתזדקק אי פעם. הוא אפילו כולל ניסיון חינם למשך 14 יום – המאפשר לך לתת לפלטפורמה נסיעת מבחן קטנה.

גילוי נאות FTC

BuildThis.io מרוויח עמלה מהפניית מבקרים למוצרים, שירותים ותוכנה באמצעות שותפות שותפים.

האתר שלנו מתמקד בסיוע לעסקים קטנים ואנשים פרטיים שרוצים לבנות דברים מדהימים ברשת. תמכו בנו על ידי ביצוע רכישה באמצעות קישורי השותפים שלנו בכדי שנוכל להמשיך ולהפיק מדריך חינמי ושימושי כמו זה.

חלופות מרובע

מחפש אלטרנטיבה? להלן בוני אתרים פופולריים אחרים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map