המבצעים הטובים ביותר בבלאק פריידי 2019 לעסקים קטנים

יום שישי השחור זה ממש מעבר לפינה וזה הזמן הטוב ביותר בשנה עבור בעלי עסקים לתפוס את המבצעים הטובים ביותר. החל מאירוח אתרים וכלים עסקיים, ישנם כל כך הרבה דברים שיכולים לעזור לעסקים לשגשג בעידן הדיגיטלי הזה. ניהול עסק כיום פירושו שאתה צריך לבצע פעילויות מקוונות יותר מאשר פשוט אתר אינטרנט שיושב שם עומד.


חלק מהדברים האלה יכולים להיות מאתגרים, כמו למצוא את הכלים הנכונים שיעזרו לך. בואו נראה כמה מן הטובים ביותר המוצעים השנה ואיך תוכלו לעשות בהם שימוש כדי להשיג רגל על ​​התחרות.

מבצעים נבחרים על ידי יום שישי בלאק פריידי לבעלי עסקים קטנים

1. NameCheap

הנחות מפלגות ביום שישי השחור של Namecheap 2019

NameCheap הוא שם מוכר הוא ענף אירוח אתרים ושירותי תחום. היא מציעה ללקוחות מספר אפשרויות לעסקה בלאק פריידי. הראשונה היא מכירת ענק – עד 97% הנחה – על רישום הדומיינים המובילים ו -27% הנחה על העברות שם דומיין. אתה יכול גם לחסוך 60% הנחה מתכניות אימייל פרטיות ועד 85% בתעודות SSL.

נוכחות באינטרנט כיום היא כבר לא סתם אפשרות שכדאי לה להיות חיונית לעסקים בכל הרמות. גם אם אינך משתמש ישירות באינטרנט למכירות, ללא נוכחות דיגיטלית אתה עלול להפסיד במיתוג ובייצור לידים.

עם זאת, מה שאנשים רבים לא מבינים הוא שאתה לא צריך לקנות את כל המוצרים שאתה צריך לפעילויות המקוונות שלך במקום אחד. לדוגמה, אתה יכול לבחור לקנות את אירוח האינטרנט שלך מחברה אחת, אך את שם הדומיין שלך מחברה אחרת.

הסיבה לכך היא שלכל המוצרים הללו יש תמחור אלסטי. Namecheap הוא אחד המשאבים הטובים ביותר לעסקות טובות בשמות דומיינים וחסכון של 97% במחיר של אחד יכול להיות משמעותי עבור עסק קטן.

אמנם חבילות רבות לאירוח אתרים כוללות קצבאות כלשהן לטיפול בדוא”ל, אך אלה לא תמיד מתאימות לצרכים עסקיים. לדוגמה, אם ברצונך לשלוח כמויות גדולות של דוא”ל שיווקי, סביר להניח שהיית טוב יותר עם אירוח דוא”ל פרטי נפרד.

לבסוף, יש אישור SSL. זה הכרחי היום מכיוון שחברות דפדפני אינטרנט רבות החלו לשים דגש על אבטחה. גוגל גם מענישה את דירוג החיפוש של אתרים שאין להם אישור SSL.

מה הקטע ב- NameCheap?

 • 97% הנחה ברישום לדומיינים המובילים
 • העברות של 27% הנחה על שם התחום
 • 60% הנחה על תוכניות אימייל פרטיות
 • עד 85% הנחה על תעודות SSL

בקר ב- NameCheap

2. Envato Elements

פרומו של אנוואטו בלאק פריידי 2019

Envato Elements מציע למשתמשים גישה לאוסף ענק של גרפיקה שניתן להשתמש בהם לכל מטרה. זה הופך אותם לכמעט הכרח לעסקים, במיוחד לאלה שרוצים לפנות לקהל רחב באמצעות שיווק דיגיטלי.

הבעיה בחיפוש תמונה שתוכל להשתמש בה בפעילות השיווקית שלך היא שלעתים קרובות הפריטים שאתה מוצא באינטרנט שייכים למישהו. כדי להשתמש בהם לצרכים שלך אתה צריך לנסות להשיג את הזכויות עבור זה שיכול להיות די מדקדק ועלויות משתנות.

לפתור בעיה זו על ידי הרשמה ל- Envato וגישה למסד הנתונים שלהם המכיל מיליוני קבצים. ניתן להשתמש בהם מחדש בכל דרך שתחפוץ, במהירות ובקלות. כל מה שאתה צריך מנוי בודד שאתה משלם עליו מדי חודש.

ביום שישי השחור הזה הם מציעים הנחות על מנויים שנתיים וחודשיים כאחד. מחירי המנויים החודשיים יורדים מ- $ 33 לחודש ל -19 $ לחודש, ואילו אם אתה משלם מדי שנה אתה חוסך אפילו יותר בשיעור של 14 $ בלבד לחודש..

השווה את זה מול מאגרי תמונות של מלאי כמו תמונות ממוצעות ממוצעות מממלכה, שמחייבת 12 דולר עבור זיכוי בודד (תמונות מסוימות עולות יותר מנקודת זיכוי אחת) ותוכלו לראות מה יכול לגנוב מנוי ל- Envato..

המבצעים שלהם בבלאק פריידיי מתחילים מ 12 בערב AEDT ב -2 בדצמבר 2019 ונמשך עד 17:00. AEDT ב- 3 בדצמבר 2019.

מה הקטע על אנוואטו?

 • 50% הנחה על כל תכניות המנויים

בקר באנווטו

3. אירוח משותף A2

A2 אירוח Black Friday Promo 2019

שם Namecheap מציעה הצעות נהדרות בשמות דומיינים ואביזרים אחרים בבלאק פריידי הזה, A2 Hosting כיסה אותך אם אתה בשוק לאירוח משותף. אירוח A2 הוא אחד השמות המובילים בעסק ואם אתה לא מרוצה מהאירוח הנוכחי שלך, זה מקום נהדר לעבור אליו עכשיו.

הם צמצמו את מחירי האירוח המשותפים עד עצם התוכניות הללו מתחילות החל מ- $ 1.98 $. זה הופך אותם למחירים נוחים במיוחד. החלק הטוב ביותר הוא ששיעור ההנחה של 67% על אירוח משותף חל על כל טווח האירוח המשותף שלהם, כלומר שאם אתה מחפש משאבים נוספים לאירוח משותף, תחסוך עוד יותר.

אם התייסרת ממארח ​​אינטרנט בעל ביצועים גרועים, מעבר לכאן עכשיו לא יכול רק לחסוך לך כסף, אלא שהוא גם יטפל בהעברת האתר שלך עבורך. תן להם לדאוג לפרטים הטכניים במקום!

בוא ליהנות מתעריפים מוזלים ומיוחדים אלה מ- A2 Hosting החל מהשעה 9 בבוקר ב- 26 בנובמבר 2019 עד השעה 11.59 בערב. ב- 3 בדצמבר 2019.

מה העסקה ב- A2 Hosting?

 • 67% הנחה על כל תכניות האירוח המשותפות

בקר ב- A2 Hosting

4. KnownHost VPS אירוח

מבצעים של Black Friday של KnownHost 2019

KnownHost הוא ספק שירותי אירוח אתרים במגוון מלא אך ידוע גם (סליחה למשחק) בגלל תוכניות VPS המצוינות שיש לו. אלה טופס שלב אירוח משותף רגיל ולעיתים קרובות תוכלו לבחור כמה אתם רוצים בדיוק מבחינת המשאבים. ניתן למדרג בקלות את המשאבים הללו.

אם האתר שלך הצליח, הקפד לעקוב אחר השימוש במשאבים שלך ותכנן להרחבה. אירוח משותף אם לעיתים קרובות אינו סלחני אם אתה חורג משימוש במשאבים ועושה זאת עלול לגרום להפרעות שירות המשפיעות על העסק שלך.

הסתכל מוקדם לקראת תוכניות VPS, במיוחד עכשיו כש- KnownHost מציעה מבצעים מיוחדים ביום שישי השחור הזה. עבור כל תוכנית VPS שתצטרף אליהם, לא רק שאתה מקבל הנחות במחירים אלא יתרונות אחרים.

באמצעות קוד השובר KHBLKFRI5030 כאשר תבחר בחבילות מנוהלות VPS או מנוהלות KVM ענן תקבלו לא רק 50% הנחה, אלא שתיהנו גם מהנחות חוזרות ונשנות של 30% כשמגיע הזמן לחידוש. הם גם מכפילים את משאבי האירוח שלך ב- VPS, כך שתשיג יותר מהכול. השילוב הוא תועלת איתנה לטווח הארוך לשורה התחתונה להפעלת אתר העסק שלך.

קח את העסקאות האלה מ- KnownHost ביום שישי השחור הזה, בתוקף החל מהשעה 18 בערב ב -22 בנובמבר 2019 עד חצות ה- 1 בדצמבר 2019.

מה הקטע על KnownHost?

 • 50% הנחה על VPS מנוהל או על ענן KVM מנוהל
 • 30% הנחה על שטרות חוזרים

בקר ב- KnownHost

5. קשר קבוע

צור קשר צור קשר עם Black Friday Promo 2019

קשר קבוע הוא אחד השמות המובילים בכל הקשור לשיווק דיגיטלי. יש להם מגוון מוצק של תכונות להציע עסק בכל סדר גודל המכסה תחומים רבים של שיווק דיגיטלי. זה נע בין שיווק בדוא”ל לאוטומציה שיווקית. הם הנכס השיווקי הדיגיטלי הבלתי פוסק שלך.

שיווק דיגיטלי יכול לעזור לעסקים בכל כך הרבה דרכים והוא כלי רב עוצמה לשימוש בו. קשר קבוע יכול לא רק לעזור לפנות אל לקוחותיך, אלא גם בזמן הנכון ועם ההצעות הנכונות. הגדל את דור ההובלה שלך בקלות ובמהירות.

למשתמשים שאינם קשר קשר קבוע תוכלו ליהנות מהנחה של 50% הנחה בשלושת החודשים הראשונים למנוי. מחיר המינוי שלך תלוי במספר כתובות הדואר האלקטרוני שברשותך.

העסקה חלה גם על משתמשים שנמצאים בניסיון חינם שלהם, אז אל תדאגו, אלו מכם שעדיין יכולים להשיג 50% הנחה בשלושת החודשים הראשונים.

עסקה זו תקפה מ- 25 בנובמבר 2019 עד ה- 1 בדצמבר 2019. אם אתה מתגעגע אליו, ההרשמה בין ה- 2 בדצמבר 2019 ל- 4 בדצמבר 2019 עדיין תחסוך לך 40% הנחה בשלושת החודשים הראשונים.

מה העסקה במגע קבוע?

 • הנחה על 50% בשלושת החודשים הראשונים למנוי

בקר בקשר קבוע

6. רקטת WP

WP Rocket Black Friday Promo 2019

WP Rocket הוא תוסף וורדפרס שנועד להאיץ את האתר שלך. עם כל כך הרבה אתרים המריצים כיום את וורדפרס זו בחירה פופולרית שאינה רק עוצמתית, אלא כתוסף, גם קלה לשימוש. פשוט התקן מתוסף הוורדפרס שלך והגדר אותו לפעול כמו שאתה רוצה.

וורדפרס היא פלטפורמה פנטסטית, אך בגלל אופן ההתנהלות שלה, היא גם מהווה מעט חזיר משאב לפעמים. זה משפיע יותר על אתרים עסקיים מכיוון שהאתרים שלהם לא רק מכירים או מייצרים לידים אלא הם הפנים הדיגיטליים של המותג שלהם.

אתה צריך אתר שיכול לבצע במיטבו כדי להראות לעסק שלך במיטבו וכאן כלי שימושי כמו WP Rocket שימושי. אתה צריך רק להגדיר את התצורה פעם אחת והאתר שלך יפעל במצב טיפ למעלה למשך זמן רב.

ביום שישי השחור הזה תוכלו להשיג WP Rocket ב -30% הנחה, לא משנה לאיזה רישיון אתם בוחרים. העסקה נמשכת מה -26 בנובמבר 2019 עד ה- 3 בדצמבר 2019.

מה הקטע ב- WP Rocket?

 • 30% הנחה על כל הרישיונות

בקרו ב- WP Rocket

בדוק – מבצעי Black Friday שנבחרו בידיים לבעלי עסקים קטנים דרך @BuildThis_io ספר לחבר

מסקנה: שמור בגדול והצע את עסקך

יום שישי השחור הוא בדרך כלל הזמן הטוב ביותר להבטיח עסקה רבה, אך הדבר נכון במיוחד לעסקים קטנים שחייבים לפקח מקרוב על ההוצאות. אוסף המבצעים השחור של השנה שנאסף כאן מכסה חלקים רבים של העסק הדיגיטלי עבורך.

עבור עסקים נוכחות דיגיטלית היא יותר מסתם ‘לראות באינטרנט’, אבל יש כל כך הרבה דרכים שתוכל להשתמש בנכסים המקוונים שלך כדי להעניק לעסק שלך דחיפה.

התייחס לרבים מהכלים הללו לא כאל אופציונאליים, אלא שיש בהם פוטנציאל לשמש דרכים לא יסולא בפז שתוכל להגדיל את העסק. בכל תרחיש זה טוב אך בהנחות תלולות משתפר עוד יותר. נצל את המחירים הנמוכים עכשיו ושפר את הביצועים הדיגיטליים שלך מייד.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map