טיפים ל- SMM לבלוגרים: העלאת המדיה החברתית שלכם לשלב הבא

מספרים של מדיה חברתית סופרים.


אם אתה בלוגר שמחפש לעשות שם ולעבוד עם מותגים גדולים יותר, אך גוגל אנליטיקס שלך אינו במקום שאתה רוצה שהוא יהיה, מדיה חברתית גדולה שתוכל להועיל לך יכולה לעזור לך. מומחים במדיה החברתית יגידו לכם כי מעורבות היא קריטית, באופן טבעי, אך המגמה כעת היא לעבור למעורבות “חיה” יותר. בעוד שלכלים אוטומטיים יש את מקומם, הכניסה למדיום היא השימוש הטוב ביותר שלך בזמן. אתה לא צריך לאוטומט כל הזמן, אבל כנראה שגם אתה לא אמור להפוך את התוכן לאוטומטי 50% מהזמן.

עם כל כך הרבה כלים וכל כך מעט זמן, איך אתה יכול להתמודד עם קמפיין שיווק מצליח במדיה חברתית?

10-31-פינטרסPinterest ניתוחים

שלב 1: בחר את הכלים המובילים שלך

הדבר הראשון שאני מייעץ הוא לעבוד על כלי אחד בכל פעם, להביא אותו למקום שנוח לכם איתו, לעבור לכלי הבא בו תרצו להשתמש ואז לסובב לאחור כדי לשפר את הראשון – וכן הלאה . אינך רוצה להשתמש בכל כלי זמין, אלא בחר בערך 5 לשימוש קבוע ולפחות אחד או שניים לשליטה. עבוד על שליטה בכלים שאתה כבר משיג אותם במונחים של עוקבים או גוגל אנליטיקס, או אם אינך מקבל מתיחה כלשהי, בחר את הכלי שאתה הכי נמצא בו.

שלב 2: הפרד את המדיה החברתית שלך

השתמש בערוצי המדיה החברתית שלך בדרכים שונות ולקהלי יעד שונים. זהו פרקטיקה אידיאלית עבור בלוגר אורח חיים מכיוון שהם מכסים מספר נישות, אך זה עובד גם עבור בלוגר נישה. לדוגמה, הבלוגר שכותב מתכונים יכול לשתף את אלו בפייסבוק, יכול לדבר על תזונה ב- Google+, יכול לצייץ על הניתוח הקשור למזון, להצמיד מתכונים של אנשים אחרים (וכמה משל עצמם) ואינסטגרם לאכול בחוץ.

כך אני מגוון את הערוצים שלי כבלוגר סגנון חיים:

 • עמוד המעריצים של פייסבוק (השקפה: רצינית, מקצועית; מיקוד: שנוי במחלוקת)
  מכיוון שקשה כל כך לעסוק בפייסבוק, אני שומר את כל העסק בעמוד הזה – אין הומור אלא הרבה חדשות וסכסוכים חמים, אקטיביזם של אוכל ורעלים בחדשות..
 • עמוד אישי בפייסבוק (השקפה: כיף, קל; פוקוס: אישי)
  בדף האישי שלי אני עוסק בעיקר עם חברים ובלוגרים אבל גם חולק עבודה רלוונטית. אני נוקט כאן יותר בגישה של “סגנון חיים”. אני יכול לפרסם או לפרסם מחדש הומור, דברים מטורפים שקורים בימי או פוסטים בריאותיים אלטרנטיביים שאני מרגיש שהם לא מספיק רציניים לדף המעריצים שלי.
 • גוגל+ (השקפה: ידידותית, אופטימית; המוקד העיקרי: חיים ירוקים, משפחה, אוכל)
  אני ממקם מחדש מחדש כדי להתמקד בעיקר בחיים ירוקים ואוכל אמיתי, אבל כאן אני נמנע ממחלוקת ומשתף מבט מעורר השראה יותר בנושאים שבנישות שלי..
 • פינטרסט (השקפה: סתמי; המיקוד העיקרי: אוכל, סביבה)
  אני עושה הרבה לוחות שונים, אבל הלוח ללא גלוטן שלי הוא הכי מצליח ולכן אני מבלה את רוב זמני בהצמדה לשם, למרות שגם הלוח שלי “כיף לילדים” מצליח. בעיקרו של דבר אני מתמקד באוכל, במשפחה, במלאכה ובצעצועים.
 • טוויטר (השקפה: יומיומית, אישית, קלה; פוקוס: כל דבר שמעניין אותי)
  אני משתמש בטוויטר לכל דבר: כניסה לתחרויות, שיתוף גורמים, שיווק עבור לקוחות, ציוץ מחדש של פוסטים שמתאימים לבלוג שלי, שיתוף דברים שאני נהנה עליהם שלא נדונים בבלוג שלי (כמו בחירות לציוצים חיוביים או “המתים המהלכים”). אני רוצה לומר “אני אותי בטוויטר.” (אני אסקר לעומק את מעורבות הטוויטר בפוסט הבא שלי.)
 • אינסטגרם (השקפה: סתמית; פוקוס: משפחה)
  זה נועד אך ורק לשיתופי תמונות משפחתיות. רוב הבלוגרים שאני עוקב אחריהם עושים את אותו הדבר. באופן אישי, אני מעדיף לראות סוגים כאלה של תמונות ולא לפרסום או לשיווק, שמרגישים לא במקום – כמו כל אותם “אינסטגרם-גוף” אינסטגרמים.

כעת, עברו על העדכונים שלכם ובחרו השקפה ומיקוד לכל אחד מהם. הקדישו ערוץ אחד או שניים לחייכם האישיים והקפידו על השאר להיות מקצועי או ייעודי לבלוג האוכל שלכם. אתה עדיין יכול לשתף חלקים מהבלוג שלך בערוצים האישיים שלך גם אם אתה שומר עליו פרטי – אך הפיכתו לציבורית תעזור להוציא את שמך שם בחוץ.

שלב 3: הבן את העוקבים שלך

בשלב הבא עליכם להבין כיצד הקהל שלכם משתמש בכל ערוץ. לפני שתחליט כיצד לפצל אותם, בדוק מה האנשים שאתה עוקב בגומחה שלך משתמשים בה והתאימו לזה. אתה באמת צריך לעקוב אחר מה הם מגיבים ומגיבים להם יתר על המידה. עקוב אחר Hashtag שלהם ועצר ליד המסיבות או האירועים המקוונים שהם משתתפים בהם. חזור לאתרים שלהם כדי לקבל סקירה כללית של הבלוגים שלהם. שתף על דמויות שנויות במחלוקת בתחום שלך ואסף את התגובות.

הנה דוגמה לאופן שבו זה עובד בשבילי: אני בלוג על אקטיביזם באוכל, אבל אני גם שגריר מותג של משי. בעוד שנראה כי שניהם קשורים, הקהל עבור האחד יכול להיות מתנגד לשני. אז אני שומר את מרבית הפוסטים שלי למשי בדף הפייסבוק האישי שלי, פינטרסט ו- G +, ומשתף אותם בקבוצות התגובות הבלוגריות הרגילות שלי, תוך התרחקות מקבוצות התגובות הפעילות שלי. פילוח מסוג זה מאפשר לגוון לנושאים רבים יותר, אפילו תחת אותה נישה.

היכנסו לעומק: למד כיצד להבין טוב יותר את הקהל שלך ולהעביר תוכן נהדר בעזרת 12 הטיפים האלה.

שלב 4: השתלשלות המדיה החברתית שלך

קבלת משיכה בדפי המעריצים של פייסבוק

אני שמח לומר שהמעורבות בפייסבוק צברה אותי ועברתי בדרגה של כמה פעמים הפוסטים שלי נראים – החלק החשוב יותר. טווח ההגעה השבועי שלי עבר מקומץ לשבוע לכ -1000 בשבוע, שזה בערך 20% מעורבות, עלייה מ -1% או פחות – מספר טוב של המותגים בנקודה זו. הנה מה שעשיתי, בשילוב עם מתנות, כדי להשיג יותר משיכה בפייסבוק:

 • פרסום תכוף מאוד:
  זה הטיפ העליון שלי וזה עבד פלאים עם הצגת הפוסטים שלי. אני מפרסם כמה שיותר אנושי. ככל שאני מפרסם יותר, הזרם שלי נראה יותר – ובימים שאני לא מפרסם הרבה, הרבה פחות נראה.
 • פרסום מוקדם יותר ביום:
  ככל שפרסמתי מוקדם יותר, כך עשה פוסט טוב יותר – עוד לפני שהגעתי לשולחן שלי, וזה מעניין מכיוון שאני בחוף המזרחי בארה”ב, אז זה די מוקדם! בדוק את התובנות שלך כדי לראות אילו זמנים עובדים הכי טוב בשבילך – זה גם יגיד איזה סוג עדכונים עושים הכי טוב. אתה יכול להפוך את ההודעה המוקדמת שלך לאוטומציה בערב שלפניכם, ואז לעסוק בשידור חי בתגובות למחרת.
 • פרסום ממומחים:
  שוב, זה לא רק מה שפרסמתי, אלה הנתונים ששיתפתי. כשאני חולק פריט עם תגיות hashtags והערות משלי ממישהו חשוב, אומר רובין אובריין מ”אמת לא בריאה “, אני מעורב טוב יותר. אני מפרסם כ -70% נתונים רלוונטיים ממומחים באזור שלי, ו -25% מהפוסטים שלי עם רק כמה מחברים.
 • תגובה על פוסטים ומניות:
  אני מנסה לעסוק כאן על ידי פרסום משהו שנוי במחלוקת ולשאול את הקוראים מה הם חושבים או איך הם מגיבים, או איך זה השפיע עלי.
 • השתמש חזותיים כראוי:
  לפוסט שהמעורבות הכי אורגנית מבחינתי היה סרטון מצורף אליו, לכן אני ממליץ לשתף סרטונים בנושא שלך. כמו כן, צור את התמונות בגודל מתאים. למעשה, אתה יכול להעלות תמונה בגודל שונה אם תמונת הבלוג שלך אינה נכונה ראה מידות התמונות הפייסבוקיות של לואיז מאייר 2014 לגדלים מדויקים.
 • הגדל פוסט:
  יש כל כך הרבה מחלוקת בנושא זה, אבל אם אתה רוצה להשקיע 5 דולר כדי להגביר את הפוסט ולראות מה קורה, אני אומר לך על זה לפחות פעם אחת. וודא שזה פוסט יקר באמת! האחרון שהקפצתי היה נתינה וקיבלתי 1,000 ביקורים מאותה השקעה ליום אחד. זה לא משהו שאתה יכול לעשות על בסיס קבוע אלא אם כן יש לך תקציב גדול, אבל אם הסקרנות שלך מביאה לך את הטוב ביותר, שפר תוכן שאתה באמת רוצה לצאת לשם, כמו טיפים למומחים או ספר אלקטרוני בחינם שכתבת. זה בהחלט שווה צילום. דאג למלא אחר ההנחיות שלהם לתמונות וודא שההגברה שלך שווה את זה. 5 דולר עבור 1000 צפיות זה מציאה נהדרת, אך עבור 130 צפיות – לא כל כך נהדר.
 • 10-31-פייסבוק מכווןתיוג אחר:
  אני באמת לא עושה את זה כמו שצריך, אבל זה עבד טוב כשהכרתי את האדם והיא הייתה מומחית או הייתה לה בעקבות גדול. אם אינך מכיר את האדם, אתה עלול להסתכן בחסימה מצד אותו משתמש.
 • השתמש במיקוד לפייסבוק:
  כעת פייסבוק נותנת לך גם את האפשרות למקד לקהל שלך, במקום לשלוח את הפוסטים שלך לכולם. אתה יכול לבחור יעד המבוסס על מין, יחסים או מעמד חינוכי, המתעניין (גברים או נשים), גיל, מיקום ושפה. לדוגמה, אם יש לי פוסט על אירוע בריאותי חלופי או מתנות, אתה יכול למקד את המיקום שלך למדינה מסוימת, מדינה, אזור או מדינה או עיר. זה שימושי ביותר לקידום אירועים ומתנות עם מוקד מקומי.

היכנסו לעומק: להלן טיפים נוספים כיצד לשפר את ביצועי העדכון שלך בפייסבוק.

Google+ ביקר מחדש

לבלוגרים עדיין יש רגשות מעורבים בשאלה אם להשתמש ב- Google+ או לא. וכמה זמן להקדיש לזה. G + הוא אחד מאותם כלים שאתה באמת צריך לעסוק באופן אישי. ב- Google+ ישנם יותר אנשים וקבוצות שמשתפים מידע מאשר חברות שמשתמשות בו ככלי שיווקי. מכיוון ש- G + הוא בעל ערך למיקום מנועי החיפוש, כדאי להשקיע את הזמן.

להלן כמה צעדים למתחילים:

 • היכנס ל- G + ועבד עם בלוגרים בגומחה הרצויה וצור מעגל מהם. עשה זאת על ידי מציאתם בצורות אחרות של מדיה חברתית.
 • השתמש ב- G + כמו דף קטע הבלוג שלך. פרסם את התוכן שלך כראוי על ידי כתיבת קטע על התוכן שלך שמסתיים בשאלה, בשורה התחתונה של hashtags רלוונטיים, תיוג שחקני מפתח והוספת תמונה נהדרת.
 • התחל על ידי מתן חברים +1 והערות בתוך מעגל זה. הגיבו בדיון משמעותי ולא רק “מגניב!”
 • תייגו אותם בנפרד באמצעות פוסטים מועילים. אנא אל תגביל את זה לפוסטים משלך, אלא פריטים שבאמת יהיו בעלי ערך או סקרנות עבורם.
 • מקד את המניות שלך. היתרון הוא שתוכלו לכוון בצורה עדינה יותר לעומת פייסבוק. הצעד הראשון שלך הוא ליצור ולהצטרף לחוגים ולתייג אנשים למעגלים הנכונים, לדעת מי הם שחקני המפתח ולהתרועע איתם. \ אם היה לי אירוע מקומי, הייתי יכול פשוט לשתף עם מעגל האימהות החברתיות שלי. כשיש לי מתכון ללא גלוטן, אני חולק את הבלוגרים שלי ללא גלוטן ואלרגיות. זו דרך מצוינת למיין פוסטים ולמקד לאנשים שיש להם מספר נישות.

היכנסו לעומק: להלן מבט מעמיק על קהילות Google+ וכיצד ניתן לעסוק בהן.

פינטרסט

קל להשאיר את הלוח הזה לבד אבל זה יכול להיות מקור התנועה הגבוה ביותר שלך גם כשאתה עושה מעט מאוד כדי לתחזק אותו אבל אתה יכול לבנות על זה.

 • ודא שאתה מצמיד תוכן של אנשים אחרים, ולא רק שלך. זה כנראה צריך להיות בערך 50/50.
 • כתוב הערות משמעות כמו גם לייקים. אתה יכול לפתוח דיון, שהוא נדיר בפינטרסט – אבל זה שם אותי!
 • עשו לפחות 15-20 סיכות ביום. קובץ PDF זה ב- White Gloves Social Media כולל רשימת כלים לתזמון עבור פינטרסט, אם אתה זקוק להם, שרבים מהם בתשלום או מוגבלים.
 • בדוק את הניתוחים שלך בסיכות. זה יעזור רבות! זה יראה לך אילו לוחות עובדים ואילו לא, כך שתוכל למקד את האנרגיה שלך בלוחות הפופולאריים יותר.
 • הוזמן ללוחות בקבוצות – או צור משלך. רעיון מצוין עם צוות בנושא נפוץ. שימו לב שכרגע לוחות החגים והעונות חם. הדרך הטובה ביותר להשיג זאת היא להיות חלק מקבוצת בלוגרים ולמצוא אנשים עם תחומי עניין משותפים.
 • בקש הזמנה לאהלוגיה. זהו כלי תזמון נהדר עבור פינטרסט, אך הוא גם מאפשר מעורבות ומאפשר לך לדעת מתי הגיע הזמן להחזיר סיכה. זה גם מספק נתונים סטטיסטיים נוספים וכלים מתקדמים יותר ככל שאתה משתמש בו.
 • בדוק את Google Analytics שלך – אתה אמור לקבל תנועה גם מ- Pinterest. אם לא, וודא שאתה לוקח את הטיפים האלה. (אני מניח שהקמת את האתר שלך שיקושר לדף הפינטרסט שלך.)
 • הטמע את הלוח שלך בפוסט בלוג רלוונטי כדי להזמין אנשים לעקוב.

היכנסו לעומק: בדקו 10 לוחות פינטרסט שעל כל בלוגר לעקוב.

אינסטגרם

10-31-iconosquare

זה כל כך קל: צלם תמונה נהדרת ושתף אותה – או צלם תמונה מתפוררת, סנן אותה ואז שתף אותה! ראשית עליך להתחיל לעקוב אחר אנשים.

אם אתה יכול למצוא קבוצת שיתוף בלוגר, עקוב ובקש אנשים לעקוב אחורה. המפתח הוא לראות מה האנשים שאתה עוקב אחריהם משתפים ולחקות אותו. טיפים מובילים:

 • Hashtag הרבה. לאחרונה צילמתי את תלבושת ליל כל הקדושים של הבת שלי, סימנתי את זה “# פרוזן” והחשבון הקפוא הרשמי אהב את הדימוי שלי. אם קפוא או דיסני היו המוקד שלי, הייתי עוקב אחריהם ומתחיל לתייג פריטים קפואים ככל האפשר.
 • בדומה לתמונות אחרות, גם תמונות שתמצאו בהן תוכלו לחקור.
 • מגיב! בדומה לפינטרסט, זה לא משמש באותה מידה כמו במדיומים אחרים, כך שמבחין בכך. שוב, התחל שיחה משמעותית והתחמיא.
 • להשתמש Iconosquare. בנוסף לסטטיסטיקה מעמיקה, אתה מקבל תוספים לכלים ועוד. למעשה, יש להם תוסף כך שתוכל להתקין את העדכון שלך באתר שלך. זה לא לוקח יותר מחמש דקות!

תורך!

תסתכל על ההמלצות האלו והתחל לעבור בערוצי המדיה החברתית שלך כדי ליצור תוכנית משלך ולהתחיל לייצר עוקבים נוספים ברשתות החברתיות עכשיו!

מאמר שכתבה ג’ינה בדלתי; במקור הופיע ב בלוג WHSR; זה מנוהל ומעודכן כעת על ידי צוותי BuildThis.io.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map