עבודה מהבית: היכן ניתן למצוא משרות מקוונות ואיך להתחיל

עבודה מהבית הייתה בעבר מותרות אך כיום זה איכשהו הפך לנורמה המנדטת. אולם בקרב האוכלוסייה קיימת קטגוריה שונה של אנשים שבחרו להמשיך בקריירה שלהם באופן ביתי לחלוטין.


יש כמובן גם היתרונות והחסרונות של עבודה מהבית, אך כדי לגרום לו להצליח לוקח הכנה וידע. אם זה נשמע כמו כוס התה שלך או שאיכשהו מצאת את עצמך זקוק לעבודה מהבית – המשך לקרוא.

Contents

להלן רשימה של הזדמנויות עבודה אפשריות מהבית

לעשות את מה שאתה אוהב להרוויח באותו זמן מהבית שלך זו המטרה. זכור שביצוע שינוי זה יכול להיות מאתגר ביותר לא רק בגלל שאתה עובד לבד באופן כללי, אך אתה תהיה אחראי לכל כך הרבה יותר.

אחרי שאמרנו את זה, בואו נסתכל על כמה מהמשרות הפופולריות והנפוצות יותר בהן תוכלו לעבוד מהבית ולראות מה צריך כדי להשיג זאת.

הערות:

 1. כדי להוסיף קצת משקל לתפקידים האלה, הוספתי בכמה משוב שנאסף הן על ידי פרילנסרים והן מבעלי עסקים שמגיעים מרקעים שונים ועובדים בערים שונות ברחבי העולם.
 2. שכר העבודה מוערך בהתבסס על רשימות משרות אחרונות של עובדים עם לפחות 10 רשומות שכירות ב- UpWork.

1. מעצב גרפי

דוגמה – Icon Finder הוא מקום חופשי בשוק בו אתה יכול לבנות את תיק העבודות שלך ולמכור אומנויות האייקון שלך באופן מקוון.

שכר משוער: 10 – 50 $ לשעה

מעצבי גרפיקה או כל סוג אחר של אמנים שפועל ליצירת משהו שמתקשר חזותית, כנראה המתאים ביותר ליצירה מפרופיל הבית. בין אם אתה יוצר לוגו, פוסטרים או כל סוג אחר של אמנות, העבודה בדרך כלל מתחילה עם תקציר לקוח.

לאחר שהשגת מה שאתה צריך מלקוחות, השאר בעצם הכל עלייך. מהציוד שלך לחומרי גלם וכישרונות – אלה כל הדברים שאתה יכול להיות ביד בבית.

למעשה, ישנם מקרים רבים שבהם העבודה מהבית מועילה למעשה מכיוון שזה אומר שלא תצטרך להעביר את כלי המסחר שלך לחלל משרדי וממנו בכל יום. כמובן, עד כמה זה מועיל תלוי באיזה סוג אמן אתה.

איך להתחיל אם אתה מתחיל

אם אתה מעוניין בעיצוב גרפי, אולי תרצה להתחיל בקורס כזה או אחר תואר ראשון בעיצוב גרפי. אם זה לא מעשי עבורך מסיבות כאלה ואחרות, תוכל גם ללמוד ולהתאמן בכוחות עצמך.

מבחינת ציוד, היו מוכנים להעביר סכום משמעותי למחשב רב עוצמה, אולי מחשב נייד או טאבלט, כמו גם עותקים מקוריים של תוכנת עיצוב..

צ'רלס יארברו

צ’רלס יארברו, נשיא Webhost.pro, עושה שימוש בפרילנסרים למגוון רחב של משימות, כולל עיצוב גרפי. מבחינתו, מעצבים גרפיים פרילנסרים מעל כולם צריכים לספק עבודות באיכות מעולה.

“הזמן שלוקח לתקן שגיאות או למצוא מישהו חדש שיעזור, הוא הרבה יותר קשה מלשלם יותר כסף או לחכות יותר. זו הסיבה העיקרית לכך שאנו מתמקדים כל כך בהבטיח שלפרילנסרים שאיתם אנו עובדים יש רקורד הגון בעבודה דומה, “אומר ירברו.

ויקטור תומאס

ויקטור תומאס, הבעלים של חברת עיצוב אתרים Thomasdigital.com מסכים. סמוך לסן פרנסיסקו, תומאס מרגיש כי יש חשיבות לציון מוכח של הצלחה בעבודה דומה. עם זאת, הוא הוסיף כי חשוב גם שפרילנסרים יוכלו לנהל טוב את הציפיות.

“הייתי רוצה תמונה ברורה של מה ניתן לעשות, יחד עם מה שלא אפשרי. זה, בנוסף לתקשורת ברורה ומתמדת על אופן העניינים לאורך חיי הפרויקט, הם חשובים, “העיר תומס.

2. עורך וידאו

דוגמה – עבודות להפקת סרטים ווידאו זמינות ב- Production HUB.

שכר משוער: 20 $ – 120 $ לשעה

בדומה למעצב הגרפי, עורכי וידיאו יכולים ליהנות גם מהפריבילגיה לעבוד מהבית. עורכי וידיאו הם אלה שעובדים על צילומי וידיאו גולמיים, מכווננים אותו למוצר סופי ומלוטש שמוכן לצפייה בציבור.

אמנם זה נשמע מגניב, אך זה גם לא הקל ביותר בעולם מכיוון שהוא דורש שילוב של אלמנטים רבים כמו דיאלוג, סאונד, אפקטים מיוחדים ווידאו גולמי באיכות לפעמים בלתי ניתנת להגדרה..

איך להתחיל אם אתה חדש

למי שרוצה לערוך עריכת וידיאו, אתה יכול להתחיל בהשכלה שקשורה לסרטים כמו שידור או תקשורת מולטימדיה. יש גם כמה קורסים ייעודיים שאתה יכול לבחור בהם סינמטוגרפיה או אפילו כאלה שהם ספציפיים לתוכנה.

זכור כי אם אתה לא מסתכל על הקצה התחתון של השוק כמו עריכת סרטונים אישיים או סרטוני תדמית בסיסיים יותר, הדרישות לעריכת וידאו יכולות להפוך לאסירות במהירות..

לצורך ניהול עריכת סרטים או הקרנות מורכבות יותר, יתכן שתצטרכו להשקיע באופן משמעותי באולפן עריכה.

3. רואה חשבון / מנהל חשבונות

דוגמה - עבודות הנהלת חשבונות זמינות ב- Freelancer.com.דוגמה – עבודות הנהלת חשבונות זמינות ב- Freelancer.com.

שכר משוער: 20 $ – 50 $ לשעה

בזמן הנהלת חשבונות ו חשבונאות שתיהן פונקציות עסקיות חיוניות, ישנם כמה הבדלים עיקריים. מנהל חשבונות אחראי על רישום עסקאות פיננסיות, ואילו רואה חשבון אחראי לפרש, לסווג, לנתח, לדווח ולסיכום נתונים כספיים..

בלי קשר לכך שאתה מעדיף, שתי המשרות הללו נחוצות הרבה כמעט בכל ענף כיום. פלוס נוסף הוא שניתן לבצע עבודות אלה בקלות גם מהנוחות של ביתך שלך – או מקומות אחרים, אם אתה מעדיף.

מתחילים

אמנם מנהלי חשבונות זקוקים להבנה בסיסית של חשבונות כדי להתחיל בתפקיד זה, אולם רואי חשבון צריכים לקבל אישורים. האישורים המדויקים יהיו תלויים במקום מגוריכם, אך לכל הפחות נדרש תואר ראשון במדעים בחשבונאות. משם, תוכלו לבחור להתמחות בהמשך.

בזכות היופי שבאינטרנט, לקוחות יכולים לשתף אתכם בקלות מסמכים וקבצים וישנם שירותי הנהלת חשבונות מבוססי ענן שקיימים כיום. למעשה, סביר להניח שתצטרך לבקר במתחם הלקוח זמן מוגבל מדי שנה – בעיקר בעונת המס.

בדרך כלל משלמים תוכנות חשבונאות על ידי הלקוחות בהתאם לצרכי החברה שלהם, כך שכל מה שאתה צריך זה מחשב, חיבור לאינטרנט, בתוספת מה שבראש שלך.

4. עוזר וירטואלי

דוגמה - רישום תפקידים עוזר וירטואלי ב- UpWork.דוגמה – רישום תפקידים עוזר וירטואלי ב- UpWork.

שכר משוער: 5 $ – 15 $ לשעה

כפי שאולי תוכל לדעת מכותרת התפקיד, תפקיד עוזר וירטואלי זה משהו שאתה יכול בקלות לבצע מהבית. כל כך הרבה תעשיות נזקקות לעוזרים וירטואליים, חברות נדל”ן, חברות IT או אפילו חברות ראיית חשבון ופיננסים.

כעוזר וירטואלי אתה צריך להיות מוכן לגמישות האולטימטיבית בתפקיד העבודה שלך. מה שתעשו יכול לכלול מענה לשיחות טלפון, ניהול לוחות זמנים, או אפילו הזמנת סידורי נסיעות. כמובן שחלק גדול מכך תלוי בדיוק באיזה סוג של עוזר אתה.

איך להתחיל לעבוד כעוזר וירטואלי מהבית

אמנם ייתכן שלא תצטרך לקבל תואר כדי להגיש מועמדות כעוזרת וירטואלית, אך חלק ממיקומי הפרמיה היותר עשויים להגדיר זאת כדרישה. אתה יכול גם להחליט לקחת קורסים אחרים כדי להגדיל את מערך המיומנות שלך ולהפוך את הפרופיל שלך לרצוי יותר.

המפתח להיות עוזר וירטואלי מצליח טמון בביצוע העבודה בצורה מהירה ויעילה ככל האפשר. עליכם להיות מאורגנים מאוד, להיות בעלי כישורי תקשורת טובים, להיות בקיאים בטכנולוגיה ולהיות מסוגלים להתמודד עם משימות מרובות בו זמנית.

בקצה הציוד, עוזר וירטואלי הוא “עבודה ממוחשבת” טהורה. כלומר, תזדקק למחשב, ציוד תקשורת כלשהו כמו אוזניות עם מיקרופון, חיבור אינטרנט אמין ותוכנה שיסייעו לך לשמור על סדר – וזה בערך.

מייקל נייבל מבוסס בפיליפינים, אך הוא תומך במגוון לקוחות ברחבי העולם כעוזר מומחה וירטואלי בהצטיינות IT. הוא ממליץ לשוקלים את תפקידו של עוזר וירטואלי לבנות תמיד על כישורים והכי חשוב, להיות בעלי ‘יכולת לעשות’ חיובית.

הראשון ישמש אותך היטב בביצוע משימות שונות, בעוד שהאחרון עוזר לך להתמודד עם לקוחות שעשויים להיות תובעניים. קחו זאת כגורם ‘סבירות’ שיכול לעזור להאריך את משך החוזה ללא הגבלת זמן.

“קשה לייעץ כמה לגבות עבור עבודות VA שכן היקף העבודה יכול להיות די גדול תלוי בלקוח. הדברים העיקריים שאתה צריך לעבוד כדי להיות ההשקעה בזמן שלך, כל כלים נוספים שתצטרך למלא תפקיד מסוים בתוספת הכישורים הנוספים שתצטרך לשפר במידת הצורך, “אומר נייב.

5. סופר / עורך / מתרגם

דוגמה - עבודות כותבים זמינות ב- Problogger Jobs.דוגמה – עבודות כותבים זמינות ב- Problogger Jobs.

שכר משוער: 15 $ – 60 $ לשעה

היותי סופר ועורך שנים רבות, אני יכול בקלות לומר לך שזו כנראה אחת העבודות הביתיות הגמישות ביותר שקיימות. בזמנים שונים עבדתי במשרדים, בשטח ובבית בשלב כזה או אחר.

יש סוגים רבים של סופרים סביבם – בלוגרים, סופרים עלילתיים, קופירייטרים, סופרים, ועוד ועוד. זכור, כמעט כל מה שאתה רואה באינטרנט או על הנייר נוצר על ידי סופר!

אם המחשבה על דבריך להופיע בכל מקום מושכת אותך זה תפקיד אחד שאתה יכול להתאים לו. תלוי באיזה סוג סופר אתה רוצה להפוך הדרישות יכולות להשתנות לא מעט.

למשל, כותב טכני בהכרח יצטרך להיות בקיא בפרטים טכניים, בעוד שכותב מחקר עשוי להזדקק לרקע בתחום בו נמצא המחקר. עם זאת המרכיב השכיח בכל ההתמחויות הללו הוא היכולת לתקשר..

כיצד ניתן לקבל כתיבה בתשלום באינטרנט

היכולת לתפוס את תשומת ליבם של קהלים ולהעביר מסר בבירור היא אחת הכישורים החיוניים ביותר שיכולים להיות לכם ככותב. למרות שתוכל ללמוד את הפרטים הסופיים בקורס כמו תואר ראשון בעיתונות, באופן אידיאלי, תבחר מנטור שיכול לחלוק את סודותיו או שלה שנצברו באמצעות ניסיון.

עם זאת, כותב, עורך או מתרגם, חלקי המפתח של המלאי שלך יהיו מחשב, תוכנת עריכה, ועוד חיבור לאינטרנט.

מוחמד רובי ארנווה

מוחמד רובי ארנווה הוא מתרגם לאינדונזית לאנגלית שבנה את כל העסק שלו מפרילנסר.

עם ניסיון של יותר מחמש שנים בפרילנסינג, הוא כיום הבעלים של Diamondo Translation. למצטרפים חדשים לעסק זה, הוא ממליץ להם לא לדאוג יותר מדי מכמה ניסיון יש לכם בעת הגשת מועמדות לעבודה – כל עוד יש לכם במה איתנה במיומנויות ותקשורת..

“היכולת לתקשר טוב עם לקוחות היא קריטית, משחקת חלק באבטחת העבודה כמו גם משא ומתן מדויק והבנת הדרישות. אם לא תיכשל בזה, יכולות הכישורים הטובות ביותר בעולם לא יצליחו להציל דברים. ” אומר מוחמד

מוחמד גם מזהיר כי יתכנו עלויות הכרוכות בכניסה לזירה זו, כגון השקעה באירוח אתרים באתר העסקי שלך, מנויים לכלי תרגום בעזרת מחשב או אפילו מנויים אירוח דוא”ל עסקי.

אולם שרון הארלי, כותב ובלוגר עצמאי מקצועי B2B עובד גם עבור לקוחות וגם עם פרילנסרים אחרים.

עם 30 שנות כתיבה מקצועית למדיה מודפסת ומקוונת, היא מרגישה שתכונת המפתח להיות סופרת פרילנס מצליחה היא איכות העבודה והניסיון בגומחות ספציפיות..

“הלקוחות שלי מצפים ממני איכות ואותה איכות מכל פרילנסרים שאני עובד איתם. אני מאמין שזו טעות לתעדף מהירות על פני איכות, “היא מדגישה. כפי שאתה יכול לראות, לא משנה מה קו העבודה שלך או מצבך התעסוקתי, האיכות חשובה.

6. עוזר מחקר / אנליסט עסקי

דוגמה - עבודות אנליסטים למחקר זמינות באתרדוגמה – עבודות אנליסטים למחקר זמינות באתר.

שכר משוער: 25 $ – 150 $ לשעה

דמיין שתקבל שכר על שידעת הכל – והיית טועה לגבי מה שעוזר מחקר עושה.

כפי שמשתמע מהכותרת, עוזרי מחקר עוזרים בדברים כמו עבודות רקע כמו מציאת עובדות, איסוף נתונים והרבה דברים אחרים הקשורים לתמיכה במפיק העבודה הראשי..

כפי שאפשר לומר כמה, גוגל הוא החבר שלך, אבל רק זכור שיש הרבה דברים שלא תוכל למצוא באינטרנט. ככאלה אם אתה רוצה להיות עוזר מחקר אתה צריך להיות מוכן לצאת לשטח מדי פעם ולחפור בארכיונים לא דיגיטליים במידת הצורך.

למרות שמחקר בדרך כלל מתמחה מאוד, ייתכן שהעוזר לא צריך את כל הרקע החינוכי כחוקר. מה שייתכן ונדרש הוא הסמכה בתחום שקשור למחקר שמתבצע.

לדוגמה, אם אתה מגיש מועמדות כעוזר מחקר לפרויקט שכולל מחקר של תגובות מתעוררות לגידולים גנטיים שהשתנו גנטית, זה ישמש אותך היטב עם רקע רשמי בהנדסה גנטית או ביוכימיה..

מתחילים

למרבה הצער, לרקעים חינוכיים אלה לוקח זמן וכסף לעבוד עליהם, כך שתפקידך כעוזר מחקר ככל הנראה יהיה מוגבל לתחומים ספציפיים. ובכל זאת, זה דבר שאפשר לעבוד עליו מרחוק, תלוי באילו מתקנים עשויים להידרש כחלק מהתפקיד.

צפו לעבוד על מכשיר נייד בקלות כמו מחשב נייד ולתקשר דיגיטלית באמצעות תוכנת ניהול פרוייקטים או לעיתים, פשוט שלחו מייל.

7. מאמן / מורה מקוון

דוגמה – אתה יכול ליצור ולמכור את הקורס המקוון שלך בקלות ב- Teachable.

שכר משוער: –

אמנם יתכן שהבדיחה הישנה ש”אלה שלא יכולים לעשות, מלמדים “, תפקיד המורה הוא, למעשה, תפקיד מכובד מאוד. עם זאת, בזכות האינטרנט תוכלו גם להיות מורים ברשת, כל עוד יש לכם מיומנות חשובה להעביר.

כמה דוגמאות לכישורים מיוחדים אלה כוללים וורדפרס, סידור פרחים, גינון, סריגה – כמעט כל דבר למעשה. משמעות הדבר היא שתפקידו של מאמן או מורה מקוון יכול להיות בעל ערך רב למגוון רחב של אנשים. כל עוד יש לך רצון לעשות זאת, אתה יכול ליצור ולמכור את הקורסים שלך באופן מקוון.

היתרון הגדול ביצירת קורסים דיגיטליים הוא שזה לא צריך להיות משרה מלאה. אתה יכול לעבוד וליצור אותם בזמנך הפנוי ולערבב את לוח הזמנים שלך תלוי בעדיפות שלך בכל זמן נתון.

כדי לשפר את הקורסים שאתה בונה, נסה ללמוד כמה מיומנויות רכות כמו דיבור בציבור, תקשורת או כל דבר אחר שיכול לעזור בשיפור הניסיון שנצבר במהלך הקורסים שאתה יוצר. ברגע שיש לכם כאלה תוכלו להתחיל לבנות קורסים דיגיטליים.

תלוי מה תחליט, יתכן שתזדקק למצלמת אינטרנט כלשהי או להקליט מסך, יחד עם כלים דיגיטליים אינטראקטיביים שאפשר ללמוד איתם.

תכונה מיוחדת: קייל גג

קייל גג

עבור יוצרי קורסים מקוונים יש לנו פינוק מיוחד – קטע קצר המדבר על יסודות הדברים עם קייל גוף. מייסד שותף של שיווק באינטרנט זהב, PageOptimizer Pro, ועוד כמה אתרים אחרים, גג עשה לעצמו שם די עם ההצלחה שלו ליצור קורסים מקוונים, אז קח את הערותיו ללב!

לדבריו, מתחילים ביצירת קורסים מקוונים צריכים להתמקד בבניית המוניטין שלהם בעסק – ככל שהשם מוכר יותר, כך הקורסים ימכרו טוב יותר. ניתן להשיג זאת על ידי יצירת כמה ‘קורסים חופשיים’ שבאופן כללי מוסיפים ערך לקהילות.

“לאחר שתקבע את עצמך (וזה יכול לקחת שנים), תהיה לך חבורה שלמה שרוצה לקנות את הקורס שלך. אם עשית טוב בערוץ YouTube או בפודקאסט של מישהו אחר, הם ישמחו שתחזור לדבר על המסלול החדש שלך, “אומר גוף.

“כשאתה מציג אתה יכול להתחיל לעדן את מושגי הקורס שלך. אתה יכול לבדוק מה עובד ומה לא לפני שאתה לוקח את הזמן להקליט סרטונים כלשהם. “

גג מזהיר כי זה יכול להימשך זמן רב אפילו ליצור קטעי וידאו, לא לכלול זמן עריכה (אותו הוא ממקם). כל אחד מהסרטונים לוקח לו להפיק כשעה עד שעתיים – ללא קשר למשך זמן העבודה.

“העלאת סרטונים ותוכן להוראה או לכל פלטפורמה אחרת ייקח הרבה יותר זמן ממה שאתה חושב,” הוא מוסיף.

8. מתכנתים / מפתחים ברשת

דוגמה - רשימת משרות למפתחי אתרים ב- SimplyHired.דוגמה – רשימת משרות למפתחי אתרים ב- SimplyHired.

שכר משוער: 15 $ – 100 $ לשעה

אולי בדרך כלל לא ידוע שיש תפקידים חברותיים ביותר בסביבתה. זה, בתוספת אופי העבודה עצמה נותן תרחיש כמעט אידיאלי לעבודה מהבית.

בין אם אתם עובדים על פרויקטים בהתאמה אישית עבור חברה או אפילו מוכרים יישומים גנריים משלכם, כל זה אפשרי מעצם נוחות הבית. אתה למעשה יהיה מפתח עצמאי.

החלק המאתגר ביותר בעבודה הוא להביא את שמך לשם, אולי באמצעות תיק מקוון, ולשווק את עצמך ככל שתוכל. באופן טבעי זה יעזור אם אתה יכול לספק ללקוחות פוטנציאליים פורטפוליו חזק של הפרויקטים שסיימת בהצלחה או שהשתתפת בהם בעבר.

כיצד להתחיל כמפתח אינטרנט מהעבודה

למרות ש ניתן ללמד את התכנות, תמיד עדיף שיהיה לך רקע רשמי כלשהו. ראיתי הרבה מתכנתים נהדרים שיודעים הרבה על הפרטים הקטנים של קידוד, אך נותרו בינוניים בגלל מושגי ליבה חלשים.

עם זאת, כל מה שתחליט, תזדקק למכונת עבודה ייעודית שתבנה ותבדוק את הקוד שלך על גבי זה רצוי שלא יפריע לך על ידי יישומים אישיים שייתכן שתרצה להתקין.

ג'וליאן סונג

ג’וליאן סונג, מפתח פרילנסר מלזי, עצמאי כבר יותר מעשור. הוא זוקף את היכולת לעשות זאת בזכות הניסיון שנצבר במהלך חיי העבודה הקודמים שלו ותמיכת אשתו.

“תמיד היה בטוח שאתה משקיע 101% מאמץ בכל פרויקט שאתה מבצע. הקפידו לא להתפשר, אך העבירו את המוצר הטוב ביותר שתוכלו. אם אתה מסוגל, הצע רעיונות שיעזרו גם כן, “אומר סונג.

9. Dropshipper / משווק שותפים

דוגמה – חנות dropshipping שנבנתה באמצעות Shopify.

שכר משוער: –

כרגע רבים מכם ככל הנראה יהיו מאמינים גדולים בכוח של מסחר אלקטרוני. פלטפורמות מרכזיות צצו בדרכים גדולות ואפילו עסקים קטנים קפצו על הסיפון בזכות שינויי טכנולוגיה.

האם ידעת שאפילו אתה יכול להתעסק בסחר אלקטרוני? אחת הדרכים שתוכלו לעשות זאת היא באמצעות dropshipping. מצב זה של מסחר אלקטרוני מאפשר לך למכור מוצרים באופן מקוון מבלי שתצטרך לקבל את המוצר בפועל.

צור אתר שמשמש כחזית מכירות, ואז מקור את המוצרים שלך מספקים של Dropshipping כמו AliExpress, SaleHoo, Doba, או רבים אחרים. אתה יכול לבנות אתר במהירות וללא שום ידע טכני אם אתה משתמש בבונה אתרים כמו Shopify.

אמנם תצטרך לשלם עבור ההשקעה הראשונית באירוח ובניית האתר שלך, אך אינך צריך להזמין סחורה בכמויות גדולות או אפילו לטפל במשלוח. כל זה יכול להיעשות עבורך באמצעות מקורות dropshipping שלך.

משווקי שותפים עובדים בדרכים דומות אך הם בעיקר יוצרים תוכן המסייע למכור מוצרים. עבור כל לקוח המשווק המשויך אליו הוא מתייחס, הם ירוויחו עמלה במכירה זו.

איך להתחיל אם אתה חדש

כשאתה מחליט לעבוד מהבית כמשווק או כמשווק שותפים, אתה בעצם לוקח על עצמך את התפקיד של בעל עסק – כזה שצריך לחבוש כובעים רבים. מסיבה זו יתכן שלפעמים תצטרך למיקור חוץ למיקור חוץ בתחומים מסוימים בעסק שלך, בין אם זה פיתוח באינטרנט או ייצור תוכן.

ג’רי לואו, מייסד WHSR, BuildThis.io, ו- HostScore הוא משווק שותפים ותיק. עם 15 שנים טובות בעסק, הוא חלק מחשבות על התפקיד של המצטרפים החדשים הפוטנציאליים שצריכים למיקור חוץ.

“כשאני לוקח כשרון, יש לי העדפה לשלם למלווה במקום לעסוק פרילנסרים מכיוון שזה משתלם יותר. עם זאת, חשוב שיהיו להם את הכישורים והניסיון הדרושים להשלמת התפקיד אליו נקלטו. לפי סדר החשיבות, אני זקוק לאיכות, תמחור סביר ומהירות.

מכיוון שכולנו עובדים מרחוק, היבט קריטי אחד של כל מי שאני שוכר הוא שהם חייבים להיות קשובים לפרטים הקטנים. היבט מפתח זה יכול להיות הבדל גדול במה שאתה חושב שאתה מקבל ובסופו של דבר אתה מקבל, “אמר לואו.

10. מנהל מדיה חברתית

דוגמה - Fiverr הוא שוק פופולרי בו פרילנסר מציע את שירותיהם לשוכרים פוטנציאליים.דוגמה – Fiverr הוא שוק פופולרי בו פרילנסר מציע את שירותיהם לשוכרים פוטנציאליים.

שכר משוער: 10 – 50 $ לשעה

כפי שכולנו יודעים, המדיה החברתית היא כל מה שכולם מדברים עליו עכשיו. מותגים רבים גדולים וקטנים כאחד זקוקים למישהו שיטפל בפעילות ההגעה הדיגיטלית שלהם – שחלק גדול מהם הוא המדיה החברתית.

החל מניהול פעילויות יומיומיות וכלה בייצור תוכן ללקוחות היעד של החברה, תפקידך העיקרי בניהול מדיה חברתית הוא לעזור להגביר את המודעות למותג, בתקווה להוביל לגידול במכירות..

תחילת העבודה כמנהלת המדיה החברתית

כדי להצטיין בתפקיד ניהול מדיה חברתית יהיה לך אידיאלי רקע בתקשורת, יחסי ציבור, או אולי אפילו שיווק. והכי חשוב, עליכם לקבל נטייה עליזה ולהיות מסוגלים לשמור על קור רוח תחת לחץ. זכור, אתה הפנים הציבוריים של החברה בערוצי מפתח מסוימים.

למרבה המזל, כל זה יכול להיעשות גם מהנוחות של ביתך, כל עוד יש לך מכשיר לעבוד עליו, כלי תכנון נכונים לתכני המדיה החברתית שלך, ואולי גם תוכנת אינטגרציה שתאפשר לך בקלות לנהל מספר רב של חברות חברתיות. ערוצי מדיה ביתר קלות.

היכן למצוא עבודות מקוונות לגיטימיות?

פיברר

הדבר הטוב ביותר ב- Fiverr הוא שזה רלוונטי לא רק למגוון רחב של עבודה החל מתפקידי עבודה ביתיים, אלא גם יכול לעזור לאנשים שנמצאים ברמות רבות בקריירה שלהם. לדוגמה, בין אם אתה סופר רעב רק מתחיל לבד או מקצוען עם ניסיון של 30 שנה – יש לך אפשרויות כאן.

לקוחות המציעים Fiverr מציעים שירותיהם על פי הגדרות הפרויקט שהוגדרו מראש. נתמכים גם בבקשות בהתאמה אישית ותוכלו לצטט לקוח פוטנציאלי על פי מפרטי הפרויקט המדויקים שלו.

פיברר מתאים לתפקידי תפקיד רבים, והוא מקום טוב להתחיל בעבודה ממאמצי הבית.

בקר בכתובת: https://www.fiverr.com/

עבודת יד

עבודת Up Up למעשה דומה מאוד ל- Fiverr בכך שהיא גם מתאימה למגוון רחב של מחפשי עבודה. ההבדל העיקרי טמון בדרך שמשלמים לך על Upwork. במקום בו Fiverr מאפשרת לך לקבוע עלויות פרוייקט משוערות, Upwork מאפשרת לך לצטט לקוחות על בסיס לשעה.

זה מאפשר דיוק הרבה יותר בחיוב מכיוון שאתה יכול לחייב את הזמן שלך. אם יש במקרה בקשות נוספות או כאלה, שכר הטרחה שלך פשוט יוגדל בגלל הגדלת הזמן שהוקדש לעבודה.

עבודת Up Up טובה כמעט לכל תפקידי עבודה אך היא עוזרת אם יש לך ניסיון כלשהו לפני שתתחיל כאן.

בקר בכתובת: https://www.upwork.com/

טופטל

טופטל מכוונת להביא את קרם היבול הפרילנסרי לחברות המובילות שרוצות פרויקטים במיקור חוץ. נאמנה לתפקידה בחיבור אנשים באמצעות הפלטפורמה שלה, לטופטל עצמה אין מטה והיא באמת דיגיטלית.

כדי להשתמש בטופלט עליכם להיות מסוגלים לעבור מספר מבחנים, וכך הוא שומר רק על הטוב ביותר בהישג יד. במקור שמספק קייטרינג למהנדסים, היום הרחיבה טופטל את הציון שלה לכלול מעצבים, רואי חשבון, סטטיסטיקאים, יועצים, ועוד.

טופלט היא טובה עבור מהנדסים וכמה שירותים מקצועיים אחרים המתמחים בהם ורק מקבלת את 3% המועמדים המועמדים.

בקר ב: https://www.toptal.com/

פשוט

SimplyHired עשוי להיות פורטל משרות אך הוא כולל גם מספר לא מבוטל של פתיחות לפרילנסרים שיכולים לעבוד מהבית. באופן ייחודי, היא מציעה יותר עבודות ממה שרק נרשמו בפלטפורמה שלה, אך מצטברת משרות גם מעשרות מקורות אחרים.

SimplyHired מתאים לרוב מחפשי העבודה אך אינו בהכרח מתמחה בעובדים מרוחקים. ישנן הזדמנויות עם זאת.

בקר ב: https://www.simplyhired.com/

גישה לסופרים

אם אתה סופר או מומחה תוכן, ייתכן שתעניין ב Access Writer. פלטפורמה זו מסייעת לחבר סופרים עם העבודות הנכונות עבורם והיא כוללת התאמת עבודה מבוססת AI. כמובן שהיתרונות האלה לא מגיעים בלי מספר אזהרות.

ראשית, מחפשי עבודה בגישה לסופרים מקורם רק מקומץ מדינות כולל ארצות הברית, בריטניה, אוסטרליה, קנדה, אירלנד או ניו זילנד. אם אתה עומד בקריטריונים האלה, תצטרך לעבור הערכה מ- Writer Access הקבוצה להעפיל לבסוף.

בקר ב: https://www.writeraccess.com/

Finder אייקונים

אתר זה מיועד במיוחד למעצבים שרוצים דרך קלה למכור את עבודתם. כל שעליך לעשות הוא להירשם איתם ולהעלות את הפריטים שאתה רוצה לשווק. מכיוון ש- Icon Finder הוא אחד המקומות הגדולים בשוק האייקונים המקוונים, תהיה לך גישה לשוק מוכן עבור העיצובים שלך.

עם זאת, יש מלכוד. אייקון Finder יחלק את כל מה שתרוויחו באתר שלהם 50-50. משמעות הדבר היא שאתה מקבל רק מחצית מכל מה שאתה מוכר מוצר עבורו. ובכל זאת, זו דרך קלה ומהירה להרוויח קצת מזומנים מבלי שתצטרך למצוא לקוחות משלך.

בקר ב: https://www.iconfinder.com/

משרות ProBlogger

ProBlogger הוא יותר קהילה לבלוגרים ולא אתר ייעודי לפלטפורמות עבודה. עם זאת, בזכות המשאבים של חבריה אתה מקבל גישה למדור עבודות ייעודי שם.

רוב העבודות הקיימות כאן קשורות לייצור תוכן, בין אם זה כתיבת רפאים או עריכה. סופרים המתהווים בהחלט צריכים לבדוק את זה בגלל קלות הגישה שלו כמו גם את כמות המשאבים התומכים האדירה.

בקר ב: https://problogger.com/jobs/

ProductionHub

למצוא עבודה כעורך וידיאו יכול להיות קשה שכן למרות הפופולריות, זה יכול להיות תחום נישה להפליא בהיבטים רבים. למרבה המזל יש לנו ProductionHub המיועד במיוחד לעורכי וידיאו ומפיקים.

פלטפורמה זו מאפשרת לך לא רק להגיש מועמדות למשרות, אלא גם להעלות ולהציג את עבודותיך, כך שלקוחות יוכלו למצוא אותך.

בקר ב: https://www.productionhub.com/

ניתן ללמידה

למי שרוצה ליצור קורסים וללמד דברים, ניתן למידה היא אחת הדרכים הטובות ביותר לעבור. זה עובד כמו בונה אתרים, מאפשר לך ליצור קורסים בפלטפורמה שלו ואז מארח את הקורס ומאפשר לך למכור אותו לתלמידים שרוצים ללמוד.

למרות שמציעה למשתמשים אפשרות להתחיל במהירות ובקלות, יש לזה כמה חסרונות. אתה צריך לשלם עבור מנוי כדי להשתמש בשירות, בנוסף ל- Teachable מוציא קיצוץ מכל מכירה שתבצע.

בקר ב: https://teachable.com/

קבוצות פייסבוק מקומיות

משאב אחד נוסף שלא ניתן להתעלם ממנו או לזלזל בו הוא פייסבוק שכן יש בו דפים או קבוצות רבות המוקדשות לעבודה. אם אתה מעצב או מומחה אחר, חפש קהילות בפייסבוק בהן מתכנסים אנשים בקו העבודה שלך.

במקרים רבים, ספקי העבודה ימצאו קבוצות אלה כמו גם להציע הזדמנויות. מקובל גם שחברי הקבוצה עצמם חולקים הזדמנויות עבודה לקהילה בכלל.

בקר ב: https://www.facebook.com/

כלים שתצטרך / יצטרך לעבוד מהבית

מכיוון שנושא המפתח כאן הוא עבודה מרחוק, עליכם להבין שיש ציוד בסיסי שתצטרכו להיות בצד שלכם בכדי לגרום לדברים לעבוד. כל אלה יצטרכו לצאת מהכיס מכיוון שבעצם, אתה מספק שירות.

כמה דוגמאות לכלים הדרושים לך יכולים לכלול;

מערכות מחשב

עבור תפקידים רבים זו יכולה פשוט להיות מערכת גנרית בה תוכלו להשתמש בכדי ליצור מסמכים, לשלוח ולקבל תקשורת או להשתמש בכלים מבוססי אינטרנט. עם זאת, במקרים מסוימים, ייתכן שתצטרך קצת תוספת.

לדוגמה, עורכי וידיאו או מעצבים גרפיים עשויים להזדקק למכונות חזקות יותר מאחר ועריכת וידאו היא רעבה מאוד למשאבים.

חומרה אחרת

מצלמות רשת, אוזניות עם מיקרופונים, צגים גדולים יותר – כל אחד או כל אלה עשויים להידרש בהתאם לתפקידכם. לדוגמה, כעוזר וירטואלי אתה צריך להתקשר לעתים קרובות או לתקשר בצורה אחרת, כך שהשקעה באוזנייה סולידית תהיה לא יסולא בפז.

תוכנת חשבוניות

עבור מי שעובד באמצעות פלטפורמות כמו Fiverr או Toptal, כל התשלומים והחשבוניות מטופלים עבורך. אם תחליט לעבוד עם הלקוחות שלך, תצטרך להיות מסוגל לחשב אותם על העבודה שנעשתה.

לשם כך אתה יכול לעשות שימוש בכל דבר, החל מגליונות Excel או תבניות חשבוניות ועד פתרונות מקצועיים יותר כמו פתרונות חשבונאות וחשבוניות מבוססי ענן. Zoho ו- Freshbooks הם דוגמאות טובות לכך וניתן לשלם עליהן על בסיס חודשי.

בדוק גם: אוטובוס חשבוניות, איינקס, מחולל חשבוניות.

כלים לשיתוף פעולה

למרות שעבודה מהבית היא בעיקר משימת סולו, יתכן שיש לך הזדמנויות לעבוד יחד עם אחרים בצורה תומכת. אם מצב זה מתעורר, בחרו להשתמש בכמה כלים המאפשרים לכם לעבוד בצורה חלקה.

דוגמאות טובות לכך כוללות Google Docs ו- Sheets (זמינות בנפרד או כחלק מה- סוויטת G סט כלים), צוותי מיקרוסופט, ו זרימה.

בדוק גם: בקצרה, רעיון, לוח שנה של גוגל

כלים גרפיים

מעצבים גרפיים יזדקקו לתוכנה שבעבר הייתה יקרה למדי, אך כעת זמינה למרבה המזל כמנויים מבוססי ענן וכלי בסיס לדפדפנים “fremium”. רעיונות ביתיים של מה שנחוץ עשויים לכלול את Adobe Cloud CC ואולי מאגר משאבים כמו Bigstock.

בדוק גם: קנבה, ליצור, סקיצה, מעצב זיקה

כלי שיווק במדיה חברתית / אימיילים

תלוי באיזה סוג עבודה מהעבודה הביתית שאתה מחליט לצאת אליו, לפעמים יתכן שתזדקק לכלים מיוחדים המוקדשים למשימות ספציפיות. לדוגמה, HootSuite מאפשרת למנהלי מדיה חברתית לעבוד במספר ערוצים בו זמנית ואפילו מאפשרת לתזמן פוסטים.

בדוק גם: TweetDeck, IFTTT, כל עמוד, הכירו את אדגר, Hubspot

כלי כתיבה

עבור סופרים, דקדוק (הסקירה שלי כאן) יכולה לעזור לך לתקן או להדגיש אזורים הזקוקים לתיקון בעת ​​יצירת טקסט תוך כדי תנועה. ישנם עשרות כלים מיוחדים זמינים כמעט לכל צורך ורבים אף זמינים תוכניות בחינם.

בדוק גם: אפליקציית המינגווי, כתוב או למות

ניהול זרימת עבודה

היכולת לתאם את העבודה שלך ואת הפרויקטים המרובים שתהיה לך יכולה להיות קשה. כדי לדאוג לכך אני מציע שתסתכל לעבר תוכנת זרימת עבודה או תוכנה לניהול פרויקטים..

כיום ניתן למצוא את אלה גם כשירותים מבוססי ענן כגון אסאנה או זאפייה. הם לא רק עוזרים לך לנהל עבודה אלא גם מאפשרים תקשורת עם לקוחות ואפילו משתפי פעולה במידת הצורך.

בדוק גם: שלום, יום שני, לא בסדר

אבטחה

בדומה למחשב האישי שלך, שמירה על התקני העבודה שלך היא אחד הדברים החשובים ביותר שאתה צריך לעשות. תאר לעצמך אם נגיף היה מוחק את עבודתך, או אם האקר יכול לגנוב את המידע של הלקוח שלך מהמערכת שלך.

הפעל תמיד תוכנת אבטחת אינטרנט מעודכנת כמו נורטון 360. עדיף גם שתמיד להשתמש ב- שירות רשת פרטית וירטואלית להצפין את כל הנתונים שנכנסים או יוצאים מהמכשיר שלך, במיוחד מכיוון שאתה עובד מרחוק.

בדוק גם את: ExpressVPN, AVG אנטי-וירוס, מלווארבייטס

תוכנת ועידה

מלבד אוזניות, תזדקק לתוכנת תקשורת אמינה כדי לעבוד מרחוק. אלה יכולים להשתנות בהתאם לצרכים שלך, מפתרונות פשוטים לשיחת וידאו כמו צמד גוגל ליישומי מצגת שמוצעים בתכונות כמו TeamViewer או וובקס.

בדוק גם: תקריב, ג’יטסי, צוותי מיקרוסופט

פתק: זכור, רשימת פריטים ויישומים זו משמשת רק כהנחיה. הצרכים המדויקים שלך עשויים להשתנות מאוד, תלוי בתפקיד המדויק ובנסיבות בהן אתה נקלע.

האם הקריירה בבית מתאימה לך?

מהם היתרונות של עבודה מהבית?

היתרונות של עבודה מהבית - ללא פקק!

ראשית כל, עצמאות. מוטיבציה עצמית, משמעת עצמית, מיקוד וריכוז. ארבעה דברים שתרוויחו אחרי שתעבדו מהבית שלכם (ולא רק שתעבדו בפיג’מה בשמונה בבוקר). זה יכול להיות מתיחה למצוא את מקור המוטיבציה שלך. טיפ חשוב אחד הוא לנסות ליצור חלל עבודה ייעודי משלך (לא המיטה שלך!).

הזכרתי את ‘הבית שלך’, אבל את שלך מרחב עבודה יכול להיות לחלוטין בכל מקום. רוצה לעבוד בבית הקפה האהוב שלך בהמשך הרחוב? אפשרי. רוצה לעבוד מהנוחות של המכונית שלך? אפשרי. בכל מקום שאתה מרגיש בנוח ומאפשר לך לבצע את העבודה יכול להיות סביבת העבודה שלך.

נסיעה עלויות יכול להיחתך בצורה דרסטית גם כן. תאר לעצמך כמה אתה יכול לחסוך בזמן וגם בכסף בכך שאתה לא צריך לנסוע שעות בכל דרך למשרד כל יום. במקום זאת, קח את החיסכון הזה בזמן ובכסף והשקיע אותם מחדש באופן שווה בעבודה ובמשפחה שלך.

עבור הדחיינים שם בחוץ – לרוב העבודות הנידחות יש גמיש לוחות זמנים (ניכנס לזה בקרוב – המשך לקרוא!).

הצדדים למטה של ​​עבודה מהבית

דחיינים או כאלה שהם תגובתי במקום פרואקטיבי יכול למצוא עבודה מהבית אתגר. העדר הבחנה ברורה בין עבודה לשעות הפנאי מתאימים יותר ל’גייטים הולכים ‘בעלי מוטיבציה עצמית.

בלי שום פנים אל פנים מערכת יחסים עם עמיתים יכולה להיות קשה. אם אתה אוהב להקיף את עצמך עם אנשים בשעות העבודה, לפעמים לעבוד מהבית יכול להיות מעט בודד. אם אתה מישהו שמשגשג בקשר גופני, עבודה מהבית עלולה לגרום לחוסר אינטראקציה גופנית – מה שעלול לסכן את בריאותך הנפשית בסיכון.

משמעת עצמית היא המפתח לעבודה מהבית (ולמען האמת בכל מקום). לקיחת גבולות ולהתחשב באחריות זה קשה במיוחד בסביבה כמו בבית שיש הרבה כאלה הסחות דעת.

ניהול משלך זמן ולוח זמנים לאפשר לך להיות פרודוקטיבי זה קשה. אין מי שיחייב אותך באחריות באופן יומיומי. אתה יכול לישון בו, להתמהמה, לעבוד בכל פעם שמתחשק לך. נשמע נהדר, אבל זה לא.

לעתים קרובות אנו מתלוננים על המבנה הרגיל בו משרה אותנו 9-5, אך זה עוזר לנו לדבוק בלוח זמנים. עם זאת, אנו בטוחים שאם תבחר לעצב את לוח הזמנים שלך, אתה בוודאי שואף לעקוב אחריו.

הימנעות מהונאות עבודה-בבית

מכיוון שרוב העבודות מהעבודות הביתיות מקורן באינטרנט, אתה צריך להיות מודע לאפשרויות בהן אתה עלול לקבל הונאה או להיתקל בבעיות בדרך אחרת. עבודה עם פלטפורמות עבודה יכולה לספק סוג כלשהו של אבטחה שכן הפלטפורמה עצמה פועלת כמתווכת ויכולה להבטיח תשלום עבור עבודות שהושלמו.

שימו לב במיוחד אם אתם מבקשים לקבל עבודות בעצמכם דרך ערוצים ציבוריים כמו פייסבוק או פורומים מכיוון שאלו אינם מספקים כמעט כל הגנה. כמו בכל דבר ברשת, נקט כמה אמצעי זהירות מתאימים כגון;

 • ביצוע בדיקות רקע על מעסיקים פוטנציאליים.
 • לא מסר יותר מדי פרטים אישיים.
 • בקשת פיקדונות לעבודה.
 • קבל תמיד מפרטי עבודה המפורטים בבירור.

שימו לב תמיד להונאות – מעסיקים בעלי מוניטין לעולם לא יצטרכו שתשלמו להם כל דבר כדי לקבל עבודה!

לעטוף

במהלך מאמר זה דנתי ברשימה של עבודה אפשרית מהזדמנויות ביתיות והיכן ניתן למצוא עבודה אפשרית. זכרו תמיד כי עבודה מהבית יכולה להיות שונה מאוד מעבודה בעבודה קבועה בסביבה משרדית.

היה מודע לכך שתזדקק להרבה יותר מכישורי העבודה הליבתיים שלך כדי לשרוד – למעשה אתה תנהל עסק משלך, על כל המשתמע מכך. כמה חודשים אתה עלול להרוג כלכלית, ואילו אצל אחרים יתכן וההתייחסות רזה.

למדו לתכנן לטווח ארוך וככל שתצברו ניסיון אתם עשויים לגלות שבניתם לאורך זמן עסק מקוון מצליח במיוחד משלכם.

* תרגום: מזהה EN

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map