מה ויקיפדיה לא יכולה לספר לכם על אירוח אתרים

אני בטוח שהבלוג שלך נהדר.


אתה עושה הכל נכון: יש לך כותרות מעולות, הוצאת כמה ויזואליות נהדרות, אולי אפילו תהיה מעורב באופן פעיל בכל תחום של יצירת תוכן, פיתוח תמונות משלך, אינפוגרפיקה וסרטונים..

אבל יש דבר אחד שרוב הבלוגרים מתעלמים ממנו (לפחות בהתחלה) שיכולים למנוע אפילו את מיטב הבלוגים לצאת אי פעם מול כל הקהלים הפוטנציאליים שלהם..

דבר אחד זה אירוח אתרים טוב.

חשבו על זה ככה: האם לחצתם אי פעם על קישור מפייסבוק או מאתר אחר וחיכיתם למה שנראה כמו נצח לטעון האתר? זה לא 1997. כיום, דפי אינטרנט נפתחים כמו שאתה הופך דף בספר – או לפחות הם צריכים. אם הם לא, אתה מאבד המון צפיות בדף. שיעורי הנטישה שלך עולים. עד עכשיו, כנראה שלא היה לך מושג מה קורה.

אני אומר לך – תסתכל על חברת האירוח שלך.

בטח, ישנן דרכים בהן תוכל לעזור לאתר שלך יחד עם המהירות. אתה יכול לדלל את תוכן המולטימדיה, להוריד את האיכות והרזולוציה של הגרפיקה ולקפוץ בין כל מיני חישוקים שמנסים לגרום לאתר שלך להיטען מהר יותר. למעשה, זה מה שרוב חברות האירוח הגדולות יאמרו לכם לעשות. אבל זה כל מה שצריך באמת?

מהו אירוח אתרים?

אם אתה רק מתחיל לצאת או תהית אי פעם מה קורה מאחורי הקלעים עם האתר שלך, ויקיפדיה מסביר היטב את הרעיון של אירוח אתרים:

שירות אירוח אתרים הוא סוג של שירות אירוח אינטרנטי המאפשר לאנשים וארגונים להנגיש את אתר האינטרנט שלהם באמצעות האינטרנט. מארחי אתרים הם חברות המספקות מקום בשרת בבעלות או מושכר לשימוש על ידי לקוחות, וכן מספקות קישוריות לאינטרנט, בדרך כלל במרכז נתונים.

זהו תיאור בסיסי מאוד תמציתי של המושג. אלה הם שירותי הליבה שכל חברות אירוח אתרים מספקות. מה כן מבדיל אחד מהשני? אם כולם מספקים את אותם השירותים, מדוע שלא פשוט לבחור אחד ולשכוח ממנו?

אלה שאלות שוויקיפדיה אינה מתייחסת אליהן.

לשם כך מיועד עמוד הבלוג הזה.

מה הופך מארח אינטרנט טוב?

ממש כמו בכל סוג אחר של שירות, יש חברות אירוח אתרים טובות ויש כאלה שלא כל כך טובות.

אנו מגדירים לא כל כך טובים כאלו המספקים גישה איטית לשרת המכשילה את העברת הנתונים. זה הרבה יותר מהתוכן שלך שמאט את העניינים, אך אף חברה לא מתכוונת להודות שהשרתים שלהם איטיים או עמוסים מדי או שיכולות המטמון של ה- DNS שלהם הן תת-נקוב.

חברות האירוח הטובות ביותר הן אלה שמקדישות תשומת לב לפרטים החשובים, ואנחנו חושבים כי אלה נמצאים במקום הגבוה ברשימה זו:

1. ממשק משתמש קל לשימוש (UI)

ממשק המשתמש ולוח הבקרה צריכים להיות מספיק אינטואיטיביים כדי שהמשתמש יוכל לבצע שינויים ועדכונים וכן להוסיף דומיינים חדשים, לתזמן גיבויים לאתר ולהגדיר יישומים כמו WordPress במהירות ובקלות..

לוח המחוונים של WebHostFaceדוגמה – לוח הבקרה למשתמש של WebHostFace – פשוט וקל לשימוש.

2. מהירות אתר מובטחת

מארחי רשת המציגים כתבות מהירות האתר שלהם נוטים הרבה יותר לספק לך חווית משתמשי קצה טובה באופן עקבי והסיכוי הרבה פחות לתת לך פתרון כאשר קיימת בעיה מדידה. בלי זה, היה מוכן לכמה שיחות לא נעימות במיוחד על האופן בו אתה מפורר את האתר שלך ואת החישוקים שתצטרך לקפוץ עליהם כדי לתקן את זה.

3. אמינות

זה תואם את מושג העקביות. אתה רוצה לבחור חברת אירוח שתבטיח לך זמן עבודה של שרת 99.9%. צניחה של זמן הפעילות של חצי אחוז בלבד (כלומר 0.05%) יכולה לתרגם לשני ימים שלמים של השבתה בשנה. כמה עולה הבלוג שלך ביום? אתה יכול להכפיל את זה ולהוסיף אותו למחיר אירוח אתרים מקביל.

4. אפשרויות מחיר ותשלום

ישנם הרבה אתרים בחוץ שגובים דמי ביטוח עבור שירותים שהמשתמש כנראה לא ישתמש בהם לעולם. חברות אירוח טובות מפרסמות את מבנה התמחור שלהן ומסבירות על מה אתה משלם. הם גם מספקים תכניות תמחור שכבות, סבירות המתאימות לצרכים של האתר הספציפי שלך.

5. שירות לאחר המכירה

כמה אמין מארח האינטרנט הנוכחי שלך כשאתה צריך להזמין עזרה? איך נראות זמני ההמתנה? באילו שעות הם שומרים? עוד יותר, מה אם אתה מעדיף להיות מסוגל לחקור סוגיות לפני שתצטרך לחכות בהמתנה לנציג? האם יש לחברת אירוח בסיס ידע מקיף העומד לרשות כל לקוחותיה?

מה דעתך על כשאתה צריך להתקשר? האם הנציגים בקיאים בכל הקשור, בין אם מדובר במכירות, חיוב או תמיכה טכנית? האם אתה מקבל באופן שגרתי חמש תשובות שונות לאותה שאלה מחמישה חזרות שונות?

חברות אירוח אתרים טובות מאוד מאוישות, זמינות 24/7, ויש להן צוות פונקציונאלי ומאומן באופן אחיד שיכול להתמודד עם כל מיני סוגים ולספק פתרונות עקביים..

אירוח פידבקים של משתמשיםדוגמה – משוב אמיתי של משתמשים על התמיכה לאחר מכירה של SiteGround.

האם מחיר באמת חשוב?

שמענו כולנו את האמרה הישנה, ​​”אתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו”, ובעוד שזה נכון במקרים רבים, זה לא תמיד נכון בכל הנוגע לאירוח אתרים..

יקר יותר לא אומר בהכרח טוב יותר. כפי שציינתי קודם, לחלק מחברות האירוח הגרועות ביותר בחוץ יש כמה מהשיעורים הגבוהים ביותר מכיוון שהם טורפים לקוחות שלא יודעים מה הם צריכים. תג מחיר קטן אינו אומר בהכרח מוצרים או שירותים של מרתף מציאה.

יש חברות אירוח תקציביות שיש להן חסרונות. הם מקצצים בעלויות על ידי קיצוץ שעות לתמיכה בשידור חי או שהם מטפלים בתמיכה אך ורק באמצעות צ’אט מקוון (כך שהם יכולים להמשיך בחמש שיחות בבת אחת – לפעמים יותר). הם לא מעדכנים את השרתים שלהם בשלב עם שיפורים בטכנולוגיה. הדרך הטובה ביותר לדעת אם ספק האירוח המקוון שלך באמת מציאה הוא לעשות את שיעורי הבית שלך שאל את השאלות הנכונות.

גלה כמה קל לגשת לתמיכה. חקר את הטכנולוגיות העדכניות ביותר לאירוח אתרים ובדוק כיצד כל חברה שאתה מחשיב תערוך את יכולתה לעמוד בקצב.

דגלים אדומים עם חברות אירוח תקציביות

הנה כמה דברים שצריך לחפש מתי הולך על אירוח אתרים זול. חלק מאלו אינם בוחרים בהכרח בחירות רעות, אך הם יכולים להשפיע על ביצועי האתר שלך.

שדרוגי תוכנה לא נחוצים

חברות אירוח בתקציב ממליצות לרוב על תוכנות פרימיום משותפים מסונפים שכנראה אינך זקוק לה.

שרתים עמוסים מדי

אם אתה רואה מספר לא מבוטל של ביקורות שליליות המצטטות השבתה מוגזמת, מהירויות איטיות או הפסקות, זה סימן בטוח לכך שלחברה יש יותר מדי לקוחות ברשת עמוסה מדי..

כתובות IP ברשימה שחורה

אם חברת האירוח עושה עסקים עם הרבה שולחי דואר זבל, האתר שלך עלול לסבול בכך שהוא נמצא בתחום ה- IP שנאסר במספר תחומים..

גישה למסדי נתונים MySQL מוגבלת

כל מארח שמציע פחות ממאה שולחנות יגרום לכם לבעיות לאורך הקו.

עמלות נסתרות

חברות אירוח מסוימות מציעות הנחות עמוקות בשנה הראשונה ואז מפילות אותך בשיעורים מגוחכים קדימה. ואז אם אתה מנסה לבטל, הם סוטרים לך בדמי ביטול אדירים. עשה שיעורי בית ודע מה תשלם לטווח הארוך.

“אז איך אוכל לבחור את המארח הנכון?”

לבלוגרים חדשים –

 • עליך להתחיל תמיד עם אירוח משותף בר השגה.
 • אם אתה רק מתחיל לצאת, הדברים החשובים ביותר שאתה צריך לקחת בחשבון הם יצירת תוכן טוב, פרסום, יצירת רשימות דוא”ל והתעדכנות בערוצי המדיה החברתית שלך. באזורים אלה אתה צריך לבזבז את כספך.
 • ספק אירוח אתרים שלך לא צריך להיות בראש מעיינינו או משהו שדורש יותר מדי מההשקעה שלך (לעת עתה).

לבלוגרים מנוסים –

ברגע שהבלוג שלך צובר כמות מספקת של אנשים (הערכה גסה – 1,000 ביקורים ייחודיים ביום), הגיע הזמן לשקול שדרוג אירוח לאבטחה וחוויית משתמש טובים יותר..

באופן אישי לא הייתי מרשה להשתמש בזיכרון הבלוג ב 80%. אם כן, הגיע הזמן לשקול אירוח VPS (או ייעודי) כדי לשפר את ביצועי האתר. המשיכו עם אורך זמן הבלוג שלכם ומהירות התגובה בעזרת כלים כמו ביטקצ’ה, רובוט Uptime, פינג טרי, פינגדום ולקרוא אתרים שמפרסמים נתוני ביצועי שרת אמיתיים כמו HostScore.

בשורה התחתונה

חברת האירוח הנכונה היא נדבך חיוני להצלחת הבלוג שלך. בחר בחוכמה ועשה את כל שיעורי הבית שלך. לא כל מארחי האינטרנט התקציביים מספקים שירותים תת-נקביים, אך עליך לבדוק כל שירות ביסודיות לפני שאתה מתחייב.

הערה אחרונה: סינון באמצעות ביקורות שליליות

מכיוון שציינתי ביקורות חשבתי שזה יהיה רעיון טוב להבהיר משהו: ביקורות שליליות אינן תמיד ייצוג הוגן של שירות אירוח אתרים..

בחברות אירוח גדולות יהיו תמיד כמה לקוחות ממורמרים. כפי שנאמר, “אתה לא יכול לרצות את כולם.” אנשים נוטים להשתחרר בחברות בנושאים קלים או כשיש להם ציפיות בלתי סבירות שפשוט לא ניתן לעמוד בהן, אז קח ביקורות שליליות עם גרגר מלח. חפש דפוסים בתלונות. זו הדרך הטובה ביותר לגלות היכן נמצאים הסוגיות האמיתיות, אם קיימות.

הערה – המאמר הופיע במקור ב בלוג WHSR; זה מנוהל ומעודכן כעת על ידי צוותי BuildThis.io.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map