כיצד מיקור חוץ יכול לעזור בצמיחת עסק השיווק שלך

האינטרנט מציע הזדמנויות רבות להרוויח כסף באופן מקוון, ואחת מהן היא באמצעות שיווק שותפים. במונחים הפשוטים ביותר, שיווק שותפים כרוך במכירת מוצרים ושירותים של אנשים אחרים דרך אתר האינטרנט שלך או פלטפורמות המדיה החברתית. לאחר מכן, אתה מקבל דמי הפניה כעמלה.


עסק סניף אינו מודל עסקי “להגדיר ולשכוח” כפי שרבים רוצים להאמין. למרות שזה יכול להיות משתלם, לוקח זמן ומאמץ לגדול אותו כדי להפוך לעסק מצליח. למרבה המזל, אתה יכול לחסוך המון זמן ולשפר את הרווחים העסקיים שלך בשיווק שותפים על ידי מיקור חוץ של הרבה מהעבודה הנחוצה.

מה הפוטנציאל שיש לעסק שיווקי שותפים?

תחום שיווק השותפים המשיך לצמוח בהתמדה עם הזדמנויות חדשות בכל שנה. בעלי אתרים יכולים לוותר על חלק מהוצאות הפרסום שלהם על ידי כך שגורמים בסניפים יעשו את ההרמה הכבדה הזו תמורת דמי הפניה.

ה רשת שותפים Rakuten פרסמה מחקר שמצא כי מדובר בתעשייה בשווי של 6.8 מיליארד דולר עד 2020. VigLink פרסמה גם סקר שחשף כי 9% מהמשווקים המשויכים הרוויחו הכנסות של יותר מ- 50,000 $ לשנה. עם זרם קבוע של תנועה, האתר שלך יכול לעשות את זה הרבה יותר או יותר.

תחומים מסוימים בעסק שלך שאתה יכול למיקור חוץ

אם אתה עובד 12 שעות ויותר ביום בעסק שיווקי שותפים שלך, זהו קצב קשה לשמור. גם אם העסק מניב תוצאות, לעולם לא תוכלו להגדיל אותו כי יש רק אחד מכם. הגיע הזמן להבין אילו משימות תוכלו לגרום לאחרים לבצע בזמן שאתם מתמקדים בעסקי הליבה שלכם.

אמנם זו רשימה מצוינת של משימות שתשיג אותך התחיל במיקור חוץ בשיווק סניפים, עדיף שתהיה לו אמת מידה למשרות אלה לפני שתעביר אותם למישהו אחר. במילים אחרות, אם אינכם יודעים דבר על תכנות, יצירת תוכן או כריית נתונים, יש סיכוי טוב שמישהו ינצל אתכם במהלך זמני תפנית ארוכים, ביצוע רע או מחירים מנופחים..

כשאתה מתחיל את עסק השיווק השותפים שלך, למד כיצד לבצע כמה מהמטלות האלה תחילה, לפחות בצורה הבסיסית ביותר שלה. לאחר מכן, תהיה במצב טוב יותר להעסיק את הקבלנים המיומנים והכנים ביותר שיעשו את העבודה הזו עבורך. למרבה המזל, אתה יכול גם להשתמש באתרים פרילנסריים כמו Fiverr כדי לבחור כישרון מוביל.

ככל שעסק השיווק המקוון שלך עם שותפים צומח גדל, הנה כמה מהמשימות העיקריות שאתה יכול למיקור חוץ:

1. תכנות

בעל כישורי קידוד בסיסיים יועילו לך כמשווק שותפים, אך לא יהיה שווה את זמנך ומאמציך לתכנת אתרי אינטרנט ודפי נחיתה משלך. בעוד שמשווקים מקוונים רבים משתמשים בוורדפרס, סביר להניח שתרצו לעבור על פיתרון חותך עוגיות.

ב- Fiverr תוכלו למצוא רשימה של פרילנסרים שיעזרו לכם במשימות תכנות.

מיקור חוץ של עבודות פיתוח ברשת שלך הוא אחת הדרכים המובילות לחסוך זמן כמשווק שותפים. שכור מתכנת או מעצב מקצועי לבנות את אתרי האינטרנט שלך ולהתאים אישית את דפי הנחיתה ולהעלות אותם לאינטרנט בחשבון האירוח שלך.

2. מעצבים גרפיים

שוב, סביר להניח שתרצו ללמוד כמה יסודות עיצוביים, כמו למשל להשתמש בפוטושופ, אבל זה לא משהו שתרצו להקדיש את ימיכם לעשות כאשר תוכלו להתמקד במשהו רווחי יותר..

לדוגמה, יצירת אינפוגרפיקה, תוכלו ללמוד עוד על עבודתו של פרילנסר לפני שתחליטו.

אתה יכול לספק פרילנסר לעיצוב גרפי עם דוגמאות למודעות הבאנר ודפי הנחיתה שאתה אוהב, ואז לתת להם הוראות ספציפיות למסירת המוצרים שלך. גרפיקה אחרת שהם יכולים ליצור כולל אינפוגרפיות עבור שיווק תוכן ואתרי מדיה חברתית. יצירת אלה בעצמך תהיה זמן יקר להפליא ויקר.

3. סופרים

אם כבר מדברים על זמן רב ויקר, אם ניסית אי פעם לכתוב תוכן או להעתיק איכותי משלך, אתה יודע שזו לא משימה פשוטה. למעשה, רוב המיקור חוץ שלך מיועד ככל הנראה לכתיבת פרויקטים.

תרצה למצוא כמה מקורות מקוונים כדי לקבל תוכן ייחודי, מעורב ואיכותי קבוע שנכתב עבור אתר האינטרנט שלך ופלטפורמות מקוונות אחרות. זה כולל עותק של דף הנחיתה שלך, פוסטים בבלוג, ספרים אלקטרוניים, הודעות לעיתונות ופוסטים ברשתות החברתיות.

אתה יכול למצוא סופרים באתרים כמו Fiverr, אך ישנם גם אתרים ספציפיים לתוכן כגון קול ברור.

4. כורי נתונים

איסוף נתונים ומחקרים אחרים ברשת זה לא קשה, אבל זה בהחלט יכול לקחת המון זמן. זה משהו שאתה יכול וצריך למקם למילוי פרילנסר. זה יכול לנוע בין מילות מפתח, שוק ומחקר מתחרים למשהו ספציפי יותר.

שכרנו VA ממשרד Fiverr שיעזור לנו לאסוף את נתוני הענף.

כדוגמה, הוצאנו מיקור חוץ ממחקר המעורב בקביעת “כמה עולה אירוח אתרים בשנת 2019?“במקום לחפש את הכל בעצמנו, שכרנו VA כדי לאסוף ולהרכיב את הנתונים האלה.

5. תרגום תוכן

חברות כלולות רבות מנהלות קמפיינים שיווקיים זרים. כעת כולם מכירים שפות זרות מרובות, ושימוש ב- Google Translate לא יספיק לכך. אתה יכול להשתמש באתרים פרילנסרים כמו Fiverr כדי למצוא מתרגמי תוכן או אתר כמו OneHourTranslation.com.

6. הפקת וידיאו

וידאו הפך לדרך פופולרית יותר ויותר להעביר את המסר שלך באופן מקוון, אך הפקת תוכן אפקטיבי אינה פשוטה. אתה יכול להכין סרטון, אבל יש הרבה יותר מעורבות, ועליך לשכור מומחה.

שכירת פרילנסר וידאו יעזור להרכיב את הווידיאו שלך עם תוכנת הפקה, להוסיף את כל הקולי הקולי הרצויים לך, ולכלול מעברים, אפקטים, אינטראסים ומוצרי חוץ. אתה יכול למצוא אנשים אלה באתרי האינטרנט הגדולים ביותר לפרילנסרים.

7. מנהלי מדיה חברתית

ניהול חשבונות המדיה החברתית שלך יכול להיות מייגע, אבל מישהו צריך לעשות זאת. אם אתה עדיין רוצה לבצע חלק מהעבודה בעצמך, אתה יכול להשתמש בכלי כמו HootSuite או SocialOomph, אבל אלה לא מספקים לך עזרה אנושית.

אתה יכול לחקור את פרופיל הפרילנסר כדי ללמוד יותר על ההיקף שהם מציעים.

אחרת, חפש א מנהל מדיה חברתית עצמאי לסייע בניהול מדיה חברתית.

8. עוזרים וירטואליים

עוזר וירטואלי הוא בדיוק איך שזה נשמע. זהו פרילנסר מקוון שיבצע מגוון משימות עבור עסק השיווק השותפים שלך, המשולמות בדרך כלל לפי שעה. תלוי במערך המיומנות הנדרש, עלות שכירת VA היא בדרך כלל בין 10 ל 15 $ לשעה.

רוב אנשי ה- VA יפרטו את כישוריהם, שעשויים לכלול מחקר, העלאה ל- FTP, לקוחות חיוב, שיווק בדוא”ל, עיצוב גרפי בסיסי וכו ‘. תוכלו גם להכשיר רבים לבצע משימות נוספות..

היתרונות של מיקור חוץ לעסק המקוון שלך

עבור חלק מבעלי העסקים, “מיקור חוץ” זו מילה גסה, אבל זה לא אמור להיות. ישנה תפיסה מוטעית כי למיקור חוץ של משהו פירושו שאתה מסתפק באיכות ירודה, וזה לא המקרה.

למרות היציבות האחרונה בענף מיקור החוץ, הביקוש העולמי לשירותי מיקור חוץ עדיין חזק עם 85.6 מיליון דולר בשנת 2018 (מקור).

עשינו סקר לאחרונה כדי לגלות אם בלוגרים ממקמים מיקור חוץ על משימותיהם על ידי שכירת פרילנסרים. להלן מספר ממצאים מעניינים:

 • 66.7% מהבלוגרים שראייננו שוכרים פרילנסרים.
 • 50% מהם מוציאים פחות מ- 500 דולר מדי חודש.
 • Fiverr, Upwork, Peopleperhour ו- Freelancer.com הם הפופולריים ביותר בקרב בלוגרים.

אמנם אתה בהחלט יכול להשיג עסקה על ידי מיקור חוץ של עבודות מעבר לים, אך הבחירות שלך הן כמעט בלתי מוגבלות. להלן מספר סיבות לכך מיקור חוץ הוא צעד חכם עבור עסק השיווק השותף שלך:

1. חסוך זמן וכסף

בין אם אתה מפעיל סולו עסקי שיווקי שותפים שלך או כצוות, מסירת חלק מהמשימות שלך לצד שלישי תפנה המון זמן לנושאים חשובים אחרים. כל אותן שעות שביליתם בכתיבת תוכן, ניהול חשבונות במדיה חברתית והתמודדות עם משימות ארציות אחרות יהיו שלכם שוב. וזכרו – זמן זה כסף.

בנימה אחרת, מיקור חוץ יכול לעלות כסף, אבל זה גם יחסוך לך קצת כסף. אם הייתם משלמים לעובד שיעשה חלק מהדברים לפני או תשכרו שטחי משרדים, תוכלו לחסל את התקורה הזו. כמו כן, מיקור חוץ מספק לך עלויות צפויות שתוכל להכניס לתקציב שלך.

2. הגדל את הפרודוקטיביות כדי להרחיב את העסק שלך

אפילו משווקים מקוונים נלחצים ומגלים שהם אינם מסוגלים להתקדם בעסק שלהם. כשאתה מתחיל למיקור חוץ, אתה תגלה שחלק מהלחץ הזה הופך ותגדיל את הפרודוקטיביות בתחומי העסק שלך החשובים ביותר.

אולי אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של מיקור חוץ הוא שהוא מאפשר לעסק שיווקי השותפים שלך לקנה מידה. לא רק שאתה פרודוקטיבי יותר, אלא שאתה יכול למקם מיקור חוץ כמה שתרצה ככל שתגדיל את העסק שלך במהירות ואת תוצאות השורה התחתונה שלו..

3. קבל את היתרון משירות ברמה המקצועית

האינטרנט מקל על אי פעם ליצור קשר עם מומחים ואנשי מקצוע אחרים ברחבי העולם שיכולים לעזור לך לנהל ולהגדיל את עסק השיווק שלך. זה לא רק נותן לך גישה לאנשים אלא גם מגוון רחב יותר של פלטפורמות ומשאבים שניתן להשתמש בהם לשיווק, אוטומציה, ניתוח ועוד.

מעבר לכך, יש לך נקודת מבט ייחודית על העסק שלך כבעליו, אך היא עשויה להיות מוטה. כשאתה עובד עם קבלנים שנמצאים בעסק זמן מה, הם יכולים להביא נקודת מבט ייחודית למצבך. אתה עשוי לקבל תובנה נוספת כיצד לטפל בנקודת כאב מסוימת או בדרכים חדשות למשוך ולהמרה קונים באתר שלך.

קח את עסק השיווק השותפים שלך לשלב הבא

אחד הגדולים טעויות בשיווק שותפים מאבד את המיקוד שלך. כשאתה מנהל עסק שיווקי שותפים, זמן הוא מצרך יקר. עליכם למקד את המאמץ שלכם לצמיחת העסק שלכם. דברים כמו תכנון אסטרטגי ומעקב אחר ההתקדמות שלך אינם דברים שאתה יכול או צריך למיקור חוץ, ואלו יכולות להיות משימות זמן רב.

אמנם שיווק שותפים יכול להיות רווחי, אך דרוש גם תכנון זהיר כדי להבטיח שלא תשרף או אפילו יגביל את יכולתך. על ידי מיקור חוץ של רבים ממשימות השיווק המסונפות שציינו, אתה יכול למקסם את הצמיחה העסקית שלך.

אף כי פיברר היא הפלטפורמה של רוב האנשים, Upwork פופולרי לא פחות כאשר מחפשים כישרונות במיקור חוץ. להלן המאמר שלנו בנושא Upwork vs Fiverr, אם אתה רוצה לדעת את ההשוואה.

מאמר זה הופיע במקור באתר בלוג פיברר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map