כיצד אוכל לקבל שמות מתחם בחינם לאתרי אינטרנט?

בניית אתר בפעם הראשונה יכולה להופיע כמשימה מפחידה. אם אינך רגיל לתהליך, אפילו בחירת שם דומיין יכולה להכניס לך קצת מלפפון חמוץ. כמה אתה צריך לשלם, מאיפה אתה משיג שאלה אחת – שאלות אלה ורבות עשויות להעלות על דעתך.


נגמרו 348 מיליון שמות מתחם רשומים עד כה (נכון לסוף 2018) והמספר גדל במהירות. בעידן הדיגיטלי של ימינו, כולם קונים שמות מתחם משלהם, מעסקים גדולים ועד יחידים שפשוט רוצים זהות מקוונת משלהם.

כדי לקבל תמונה טובה יותר מלמעלה למטה של ​​הפרטים המעורבים באירוח אתרים ושמות תחום, אני ממליץ לך לקרוא מאמר זה ב- אירוח אתרים ותחום 101 ראשון. מה שאני הולך לדון בהרחבה של מאמר זה הוא איך אתה יכול לקבל שם תחום בחינם.

כן זה נכון. אני בטוח ששמעת על שמות דומיינים הנמכרים וכן הלאה, אך האם ידעת שיש אתרים שבהם אתה יכול לתבוע שם תחום בחינם? כן, חלקם באים עם אזהרות, אך יש נסיבות שונות ואשתף איתכם כמה מהם היום.

ישנן כמה דרכים בהן אתה יכול לקבל שמות דומיינים בחינם וכמה מהם אינם כוללים הוצאה של אגורה. עם זאת, לכל אחד מהם יש את התפיסה שלהם ומה שתבחר יהיה תלוי במה שאתה מוכן להקריב בתמורה. אל תדאגי, זה לא דבר מרושע אלא וודא שאתה שם לב לפרטי כל שיטה.

שיטה מס ‘1: דומיינים חינם מחברות אירוח

קבל בחינם תחום .com / .org / .net / .store / .xyz בשיטה זו

למרות האהבה שלי לחינמי חינם, אני באופן אישי מרגיש שיש הרבה יותר סיכון הכרוך באותם שמות מתחם בהשוואה לרכישה של אחד מהם. אם אתה מרגיש באותה צורה, אולי תרצה לשקול ספק שירותי אירוח אתרים החבילה שם דומיין בחינם עם אירוח אתרים יחד. אחרי הכל, אתה עדיין צריך אירוח לאתר האינטרנט שלך, נכון?

המלכוד – זה צריך להיות קצת ברור. התפיסה היא שהחינם אינו חופשי; אתה צריך לשלם עבור עסקת חבילה. עם זאת, זוהי בחירה טובה מכיוון שאתה צריך גם אירוח וגם שם תחום כדי להפעיל את האתר שלך.

1. Hostinger

Hostinger - שם תחום בחינם עם אירוח

אתר אינטרנט: https://www.hostinger.com/

הוסטינגר הוא דוגמא נהדרת לכך מכיוון שיש להם חבילות במחיר משתלם מאוד, שחלקן כוללות שם דומיין בחינם. תוכניות אירוח אתרים משותפות של פרימיום ועסקים (שעולות רק $ 2.15 ו- $ 3.45 בהתאמה לחודש) שניהם עם רישום של שם דומיין בחינם.

זה גם עוזר שהם מארח בעל מוניטין רב ושמות הדומיין שתקבלו בחינם הם TLDs מובחרים כמו .com או .net..

2. GreenGeeks

גרינגקס

אתר אינטרנט: https://www.greengeeks.com/

GreenGeeks עוסקת בתחום אירוח אתרים זה למעלה מ -11 שנים ומציעה למשתמשים את השינוי הייחודי להפוך לדיגיטלי תוך שהיא ידידותית לסביבה. הם קונים זיכויים באנרגיה בכמויות רבות ככל שעלות אירוח האינטרנט שלך עולה ועל כן תורמים באופן חיובי מבחינת טביעת הרגל האנרגטית.

כל אחת מהתוכניות שלהם כוללת שם תחום בחינם, החל מתכנית Ecosite Starter הבסיסית ביותר במחיר של 2.95 דולר לחודש בלבד. משמעות הדבר היא כי כל תוכנית שתבחרו אתם, אתם מכוסים ככל שמקור תחום!

3. TMD אירוח

אירוח TMD

אתר אינטרנט: https://www.tmdhosting.com/

TMDHosting הוא ותיק אחר בענף שהרבה הולך על זה. הם מוכרים מאוד במהירות, אמינות ובעיקר – אבטחה. חבילות האירוח שלהם מגיעות גם עם שמות דומיינים בחינם, החל מהתכניות הבסיסיות ביותר.

יש להם מגוון רחב של יכולות אירוח אתרים, כך שבין אם אתה מחליט לבחור בתוכניות האירוח המשותפות שלהם או אפילו אירוח בענן או ב- VPS, כדאי לך ללכת. אירוח משותף עם TMDHosting מתחיל החל מ- 2.95 $ לחודש.

שיטה מס ‘2: דומיין בחינם מספקי שמות דומיינים בחינם

השג שמות דומיין בחינם .tk / .ga / .gq / .cf / .ml בשיטה זו

ספקי שמות דומיין בחינם הם אלה שמוציאים ברצינות את שם הדומיין לחינם. לכל אחת מהן בדרך כלל יש הגבלות משלהן לגבי איזה סיומת דומיין אתה יכול לרשום, אך באופן כללי, לא גובה ממך אגורה.

המלכוד – תחומים חינמיים אלה מגיעים לרוב עם הרבה האותיות הקטנות שאתה צריך לקרוא. לדוגמה, עם סיומת .tk אם האתר שלך לא יגיב ליעדי הפניה הדומיין שלך יועבר על ידי הרשם. לאחר מכן התנועה לתחום זה נמכרת לרשתות מודעות.

4. פרנום

פרנום - ספקי שמות מתחם בחינם

אתר אינטרנט: https://www.freenom.com

פרנום הוא הרשם של שמות תחום של האי הזעיר טוקלאו, מדינה מרוחקת ומאוכלסת מאוד בדלילות המונה כ -1,500 איש. זה נותן שמות מתחם בחינם ובגלל זה התפוצץ בפופולריות.

.תחומי tk הם הרחבת החמישים הרשום ביותר בעולם ותוכלו לקבל אתכם דרך פרנום. מלבד זאת, כשאתה מחפש את שם הדומיין שלך כאן, המערכת לרוב תציע הרחבות דומיין אחרות שאתה יכול להירשם אליהן.

5. Biz.NF

.Biz.nf - ספק שם דומיין בחינם

אתר אינטרנט: https://www.biz.nf

בהקשר לשלט רחוק ומיקום אחר, סיומות תחום .nf מייצגות את איי נורפולק. עם זאת, שימו לב שלמרות שה- TLD של .nf הוא בחינם, יש לשלם עבור הרחבות ברמה השנייה והשלישית, כגון .com.nf או .net.nf..

Biz.nf מציעה כעת רק דומיינים בחינם ב- .c1.biz – שהוא למעשה תחום משנה. אם אתה מעוניין הם יציעו גם חינונים אחרים כגון אירוח אתרים והנפקת תעודות SSL.

6. נקודה TK

נקודה TK - קבל שם תחום בחינם

אתר אינטרנט: http://www.dot.tk

Dot TK היא חברת בת של פרנום בפנים, מלבד ערכת צבעים קצת שונה יש אותה פריסה ותכונות זהות. אין הרבה מה להרחיב בנושא נקודה TK אלא להזכיר שאתה יכול להשתמש באחד מאותם אתר של פרנום עם אותן תוצאות.

ערכתי את אותו החיפוש וחזרתי עם אותן תוצאות בדיוק שקיבלתי עם פרנום – משולבת של שמות שלא היו זמינים והצעות חלופיות. הרשימה משתנה כשאתה מבצע את החיפוש שוב, כך שלעתים זה עשוי לעזור להריץ אותו כמה פעמים אם אתה לא אוהב את מה שאתה רואה.

7. Subdomain.com

תת-דומיין - שם תחום בחינם לאתר האינטרנט שלך

אתר אינטרנט: http://www.subdomain.com/

אחרון ברשימת המקומות שלנו תוכלו לקבל שמות דומיינים בחינם הוא subdomain.com. כאן תוכלו להירשם לשם דומיין בחינם עם סיומת .nu (Niue). היתרון של אתר זה לעומת זה שמציע .nu הוא שאתה יכול גם לקבל דומיינים ברמה השנייה והשלישית בחינם.

ישנם כמה תחומי .nu הניתנים לחיוב, ואלו הם בדרך כלל בקטגוריית הפרימיום, כגון שמות מתחם בעלי תו אחד שיכולים להגיע עד 500 אירו..

שיטה מס ‘3: תת-דומיינים בחינם עם בניית אתרים

השג תת-דומיינים בחינם בשיטה זו

בוני אתרים מאפשרים לך לבנות במהירות ובקלות אתרים ללא ידע טכני מועט או חסר. הם מספקים המון כלים שימושיים שיעזרו בכך ולכמעט יותר ממחיר אירוח אתרים רגיל עשוי לעלות לכם. בנוסף לכך, יש כאלה שיש להם תוכניות חינמיות שתוכל להתחיל איתן הכוללות תת-דומיינים בחינם לאתר שלך.

המלכוד – לתת-דומיינים נוטים להיות ‘זול’ מסוים באתרים וזה יראה למשתמשים כאילו אינך רציני מספיק אפילו לקבל שם דומיין משלך. מצד שני, תת-הדומיין פלוס בונה אתרים ואירוח מעניקים לך נקודת השקה מצוינת לקריירה שלך בעלת אתר..

8. Wix

Wix - שם תת-דומיין בחינם לאתר האינטרנט שלך

אתר אינטרנט: https://www.wix.com

Wix הוא ה- מלך בוני אתרים כרגע ומוערך מסיבות רבות. אחד מדגשי המפתח של Wix הוא שיש לו תוכנית ברמת כניסה בחינם שמגיעה יחד עם תת-דומיין בחינם לנגישות לאתר שלך..

למרות שזה יכול להיות נכון שהתוכנית מגבילה יותר מכל מה שמארח משותף יכול להציע – היא בחינם! אם אתה מוצא שאתה אוהב את זה, אתה עלול אפילו לשדרג לאחת מהתכניות המשולמות שלהם. אני ממליץ על Wix כאחד המובילים בעסק של בניית אתרים.

למי שמתוכנן בחינם שם הדומיין שלך ייראה כמו:

username.wixsite.com/sitename

9. וויבי

Weebly - שם תת-דומיין בחינם עם חשבון

אתר אינטרנט: https://www.weebly.com/

Weebly הוא עוד מתמודד חזק בעסקי בניית אתרים המציע לך גם תת-דומיין בחינם עם החשבון. כמובן שמכיוון שתת-הדומיין הזה לא קשור לשם המשתמש שלך כמו ש- Wix עושה, זה יכול להיות מעט מאתגר למצוא את השם הנכון שיתאים.

אם תצטרף ל- Weebly שם הדומיין שלך ייראה כמו;

sitename.weebly.com

10. WordPress.com

WordPress.com - תת-דומיין בחינם לאתר האינטרנט שלך

אתר אינטרנט: https://wordpress.com

המעוז של כל מערכות ניהול התוכן (CMS), WordPress.com הוא המקום בו הכל התחיל ונשאר בחירה פופולרית לראשונה אפילו להיום. חשבון בנוי על גבי פלטפורמת CMS משלו, חשבון ב- WordPress.com יביא אותך לאירוח בתוספת תת-דומיין בחינם.

אנשים רבים משתמשים בוורדפרס כנקודת מוצא בקריירה שלהם באינטרנט, הן מכיוון שהיא בחינם ומעניקה חוויה טובה עם פלטפורמת הוורדפרס הפופולרית..

11. בצורה מדהימה

באופן מדהים - שם דומיין בחינם עם חבילת אירוח

אתר אינטרנט: https://www.strikingly.com

מה שמדהים הוא מעין תערובת בין אירוח האתר הארוז עם שם דומיין, אלא שתפקידו העיקרי הוא כבונה אתרים. כל עוד בחרו חבילה עם אפשרות תשלום שנתית, תקבלו שם דומיין בחינם לבחירתכם (כל עוד היא זמינה).

העמלות מתחילות החל מ- $ 8 לחודש, וזה טוב בהתחשב בכך שאתה מקבל שם תחום, בונה אתרים, אירוח אתרים ויכולת מסחר אלקטרוני – הכל באחת.!

שאלות נפוצות בנושא דומיינים בחינם

מהו שם תחום?

שם תחום הוא הכתובת של אתר האינטרנט שלך. כל הדומיינים הם ייחודיים – אינך יכול לרשום שם תחום לאחר שהוא נרשם על ידי אחרים. הארגון המנהל רישום תחום גלובלי ידוע בשם ICANN.

למידע נוסף על שם תחום במדריך זה.

האם יש 100% שמות דומיין בחינם?

כן. כאמור במאמר זה – יש שלוש דרכים להשיג שם דומיין בחינם לאתר האינטרנט שלך.

איזה תחום חופשי הוא הטוב ביותר?

לכל סוג של תחומים חינמיים המוזכרים במאמר זה יש את התפיסה שלהם. מה שתבחר יהיה תלוי במה שאתה מוכן להקריב בתמורה. באופן אישי, אני מרגיש שאפשרות לקבל שם דומיין בחינם עם חבילת אירוח כמו מה שעושה Hostinger, או אפילו לקבל תת-דומיין בחינם זו אפשרות הרבה יותר טובה.. 

כיצד אוכל לקבל תחום לכל החיים בחינם?

דומיינים המסתיימים עם סיומת .tk, .nf ו- .nu, הם חינם לכל החיים. כדי לקבל אחד מאותם דומיינים בחינם לכל החיים, רשום אותו אצל אחד מספקי הדומיינים החינמיים כאמור בשיטה מס ‘2.

כיצד אוכל לקבל דומיין .com בחינם?

לקבלת דומיין .com בחינם – הרשמה לתכנית אירוח שמגיעה עם .com בחינם. Hostinger, GreenGeeks ו- TMD Hosting, לדוגמא, מציעים חינם. Com בתוכניות האירוח המשותפות שלהם.

מסקנה: היזהר בחינם

אין ארוחה חינם אמיתית בעולם הזה וכמו בכל דבר שכותרתו ‘חינם’, רבות מהאפשרויות הללו מגיעות עם ‘מלכוד’ בסוף היום. לדוגמה, דומיינים בחינם כמו .tk ו- .nu הפכו מעט לא ניתן לערער עליה לאורך השנים. יש גם הרבה דברים לשים לב באותיות הקטנות, כמו למשל שהרשם יכול לכבות את האתר שלך ולהעביר תנועה לפרסומות או מקורות אחרים אם אתה מפר את אחד מהתנאים וההגבלות שלהם..

באופן אישי, אני מרגיש שמקבלת שם תחום בחינם עם חבילת אירוח כמו מה שעושה Hostinger, או אפילו קבלת תת-דומיין בחינם זו אפשרות טובה בהרבה. מה שהוסטרינגר נותן לך הוא תחום אמיתי המקובל היטב ברחבי העולם, כגון. Com.

קבלת תת-דומיין עם בניית אתרים עשויה להיות בחינם, אבל זה שוחק את המיתוג של האתר שלך ובסופו של יום, זה חלק מערך האתר שלך, נכון? בחר בחוכמה בין האפשרויות הללו, או שאתה עלול לפגוע במוניטין הדיגיטלי שלך יותר ממה שאתה חושב.

* תרגום: מזהה EN

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map