מהו תוכן שנוצר על ידי משתמשים (ומדוע חשוב לשיווק שלך)

דמיין מערכת יחסים שמעניקה לך גם התרגשות וגם יציבות. לא היית רוצה בזה?


ובכן, אם אתה משווק דיגיטלי, תוכן שנוצר על ידי משתמשים (UGC) הוא בן הזוג המושלם שלך. תוכן שנוצר על ידי משתמשים מציע מערכת יחסים ארוכת טווח שלעולם לא תיגמר הסגנון.

מהו תוכן שנוצר על ידי משתמשים?

UGC, קיצור של תוכן שנוצר על ידי משתמשים, הוא כל תוכן מדיה שנוצר על ידי משתמשים שמזכיר או מתייחס למותג שלך ופורסם במרחב ציבורי על ידי שיתוף באתרי אינטרנט, פלטפורמות מדיה חברתית, אתרי בלוגים, אתרי ביקורת או דירוג וכו ‘..

זה פשוט כל תוכן שנוצר על ידי אנשים שאינם אנשי המותג שלך, ומשתפים את חוויות המותג שלהם עם משפחתם, חבריהם ועוקביהם. התוכן יכול להיות כל דבר, החל מחומרים כתובים, רשומות בבלוגים, פוסטים בפורום, ביקורות או חזותיים כמו תמונות, GIF, קטעי וידאו, או הקלטות שמע..

מדוע תוכן שנוצר על ידי משתמשים חשוב לשיווק שלך?

UGC שולט בעולם השיווק. הסיבה היא שהיא מתיישבת עם הרצון הבלתי נאמן של הלקוח להכיר ולהודות. הכרה חיצונית או מילת הערכה למותג שלך, וגם זה, על ידי הלקוחות המקוריים שלך, מוסיף ערך לביטחון ולזיקה שיש למשתמשים במותג שלך..

זה מעודד אותם להמשיך ולשתף את התוכן הקשור למותג שלך עם בני משפחתם וחבריהם באמצעות פלטפורמות המדיה החברתית (וזה מועיל באופן בלעדי את המותג שלך).

93% מהמשתמשים מוצאים כי UGC יתרון בעת ​​קבלת החלטת רכישה ואילו 86% אלפי המילניום מוצאים UGC כמדד מפתח לאיכות מעולה של המותג (מקור). UGC אינו מהווה תחליף שלם לאף אסטרטגיית שיווק, אלא הרוטב הסודי המשפר את האפקטיביות של כל ארסנל השיווק שלך..

עם זאת, ישנם יתרונות רבים נוספים העונים על השאלה הנשאלת לעיל – מדוע תוכן שנוצר על ידי המשתמש?

בואו נסתכל על כמה מהסיבות הללו.

1. אותנטיות

תוכן שנוצר על ידי משתמשים הוא שגריר האובייקטיביות. אובייקטיביות זו נובעת מהעובדה ש- UGC נוצר על ידי משתמשים אמיתיים של המותג שלך. הם לא תומכים במותג שלך מכיוון שמשלמים להם כדי לעשות זאת, אלא רק בגלל שהם מרוצים מהמוצר והשירותים של המותג שלך..

60% מהצרכנים אומרים כי UGC הוא צורת התוכן האותנטית ביותר (מקור).

לפיכך, כאשר אתה משלב ביקורות לקוחות שנוצרו על ידי משתמשים באתרי האינטרנט שלך או מציג אותן כשילוט דיגיטלי שלך, אתה מציג את האותנטיות של המותג שלך ומציג את הסכמתו החברתית בקרב בסיס המשתמשים שלך. מכאן שהאמון הכולל של המשתמשים במותג שלך מעלה.

2. אירוסין

תוכן שנוצר על ידי משתמש מעניין באופן מטבעו. המקור העיקרי לתוכן שנוצר על ידי המשתמש הוא המדיה החברתית. כולנו יודעים עד כמה המדיה החברתית ממכרת. זהו אחד הטריקים המשומשים ביותר לשיפור מעורבות המשתמשים.

על סמך המחקר של Meltwater, שיעור הקליקים ב- UGC ב- 73% גבוה יותר (מקור).

לכן, כאשר אתה מציג תוכן מדיה חברתית שנוצר על ידי המשתמשים בפני הקהל שלך, דרך אתר האינטרנט שלך או דרך קירות חברתיים באירועים ושילוט דיגיטלי, המשתמשים שלך מסקרנים אותו באופן אוטומטי ומעודדים לפרסם אותם במדיה החברתית באמצעות ה- hashtag שלך כדי להפוך חלק מהתצוגה של החומה החברתית שלך.

דוגמה נהדרת לקיר חברתי יעיל הייתה בקמפיין hashtag של עובדי סיסקו. זה עשה שימוש רב בתמה המאחדת עם מפת עולם ושילב ציוצים מכל העולם שהפגינו מעורבות טובה.

למשל.- Taggbox הוא ספק קיר חברתי מדהים המציג תוכן מצטבר שנוצר על ידי משתמשים מפלטפורמות מדיה חברתית מרובות ומסייע לך להעסיק את הקהל באירועים שלך או באתרי האינטרנט שלך. זוהי דרך נהדרת לעודד השתתפות משתמשים ואינטראקציה עם המותג שלך, ובכך לשפר את ההחזר על ההשקעה הכולל של קמפיין השיווק שלך. אתה מקבל את המעצמות להפיץ שיווק מפה לאוזן אפילו מעבר למעגלי היעד שלך.

3. המרות

תוכן שנוצר על ידי משתמשים הוא המניע העיקרי להמרות בעסק שלך. UGC מציג הוכחה חברתית ובכך בונה אמון גולשים ומשכנע אותם לבצע את הרכישה הסופית. זה עוזר לך להגדיל את אחוז המבקרים באתר ובקהל אירועים שעושים סוף סוף המרה ללקוחות.

השוואת המרות בין עם UGC לעומת ללא UGC.
UGC עוזר להגדיל את ההמרות ב- 161% בכל הענפים. זו השפעה כה גדולה! ספר לחבר

הפעלת תחרויות UGC היא אחת הדרכים והניסויים ביותר להניב המרות עבור המותג שלך. זה פותח את שערי הצפה של מעורבות המשתמשים עבור המותג שלך.

הקמפיין #MyCalvins מחבר ידוענים עם צרכנים טיפוסיים כמונו. בעת צפייה בגלריות התמונות באתר, מבקרים יכולים לראות את הצרכנים שהגישו את התמונות. אז המבקרים יכולים לבצע את הרכישה על ידי לחיצה על התמונה.

דרך נהדרת נוספת לשפר את יחס ההמרה שלך היא על ידי הטמעת תוכן מדיה חברתית שנוצר על ידי משתמשים בנקודת המכירה שמשמשת כנקודת ההשראה בו זמנית. לפיכך, שיעורי ההמרות שלך משופרים מאוד.

4. בניית קהילה

תוכן שנוצר על ידי משתמשים הוא דרך נהדרת לבנות קהילה חזקה ונאמנה סביב המותג שלך. קהילה זו לא רק עוזרת לך לצמוח אלא גם תומכת בכך שהמותג שלך יהיה הלקוחות הנאמנים שלך.

קמפיינים של UGC משמשים פלטפורמה נהדרת לתרגילי בניית הקהילה שלכם. זה עוזר לך לבנות קשר עמוק עם הלקוחות שלך.

קמפיינים של UGC = דרך נהדרת לבנות קהילה חזקה סביב מותג (מקור).

UGC הוא כמו התוכן הלא מבוקש שמגיע ישירות מהלקוחות שלך. המשתמשים שלך מעריכים את ה- UGC החיובי שאתה מציג באתר האינטרנט שלך או באירועים שלך או כשילוט דיגיטלי שלך. זה עוזר לבנות את אמון המשתמש במותג שלך. אמון זה, בתורו, קושר את הלקוחות שלך למותג שלך כקהילה, ובכך הופך אותם ללקוח לטווח ארוך של המותג שלך.

5. הטבות SEO

88% מהלקוחות סומכים על ביקורות שנוצרו על ידי משתמשים ככל שהם סומכים על המלצות ממשפחתם וחבריהם. עכשיו רק דמיין את ההשפעה של הטמעת עדכון המדיה החברתית באתר (שנוצר על ידי המשתמשים שלך) על שיעורי ההמרות שלך, זמן השהיה, הרלוונטיות של האתר והדירוג הכללי של אתר המסחר האלקטרוני שלך..

המחקר מראה כי ביקורי דפי התנועה האורגניים גדלו לאורך 9 חודשים על ידי הוספת ביקורות לקוחות לדפי האתר.

לתוכן שנוצר על ידי משתמשים יש את היכולת לשרת את הלקוחות שלך עם הוכחה חברתית בכל שלב במסע הרכישה שלהם. יחד עם זאת זה נותן למשווקים הזדמנות מדהימה להניע תנועה פוטנציאלית לאתר האינטרנט שלך. זה עוזר לך לשפר את הדירוג שלך ברשימת החיפוש בגוגל. למעשה, הדו”ח מראה כי אותם אתרים ששילבו ביקורות משתמשים כחלק מתכני האתר שלהם חוו עלייה בדירוג מנועי החיפוש שלהם. לא כל כך נהדר?

6. מודעות למותג

תוכן שנוצר על ידי משתמשים פותח תגובת שרשרת כאשר משתמש אחד מפרסם משהו במדיה החברתית על המותג שלך ובעקבות זה משתמשים אחרים גם מתחילים לפרסם תוכן דומה אודות המותג שלך. תוכן שנוצר על ידי משתמש זה זמין למספר המעגלים החברתיים של הלקוחות הנאמנים שלך, ובכך מפיץ מודעות למותג.

קמפיין Share-a-Coke נותר דוגמא נהדרת לקמפיין מצליח ביותר שנוצר על ידי משתמשים כדי להגביר את המודעות למותג. הקמפיין מאפשר לאנשים להתאים אישית פחיות קולה.

תוכן מדיה חברתית שנוצר על ידי משתמשים הוא אחד הצעדים הפופולאריים והאהובים ביותר על המשווקים כדי לנצל את הטווח הרחוק של המדיה החברתית כדי להפיץ שיווק מפה לאוזן עבור המותג שלך ולהפיץ מידע רלוונטי עליו. 84% אלפי שנה ו -70% תינוק בום מסכים לעובדה שלתוכן שנוצר על ידי משתמשים יש לפחות השפעה מסוימת על החלטת הרכישה שלהם.

תוכן שנוצר על ידי משתמשים יכול להשפיע על החלטות הקנייה – 84% אלפי שנה ו -70% בייבי בום. ספר לחבר

7. חוסך משאבים

תוכן שנוצר על ידי משתמשים הוא מכרה זהב של מידע ונתונים שלעתים קרובות אין לזלזל בו. ואם אנו רואים מדיה חברתית כמקור לתוכן שנוצר על ידי משתמשים, זה כמו מאגר אינסוף. אתה יכול להמשיך לצלול לעומק ולעולם לא ייכשל לשרת אותך עם תוכן חדש ובלתי גלוי. לפיכך, זה חוסך לך הרבה זמן, כסף ומאמצי בסך הכל שניתן להשקיע ביעילות במקום אחר ולהפוך את קמפיין השיווק שלך לחזק יותר.

במקום לתת לתוכן לשכב רדום במדיה החברתית, אתה יכול למנף את התוכן שנוצר על ידי המשתמש בקמפיין השיווקי שלך בדוא”ל. לדוגמה, Foot Locker שלחה דוא”ל רגיל הכולל תמונות של פוסטים של לקוחות כדי להגדיל את ההמרות.

כמו כן, שילוב תוכן שנוצר על ידי משתמשים באסטרטגיית השיווק שלך, כמו שיווק בדוא”ל, חוסך ממך את המשימה המרתיעה של יצירת תוכן חדש ללא הרף. זה משחרר את המשאבים שלך לשימוש כדי להשיג יעדים שיווקיים אחרים. כמו כן, לאחר שהשקת בהצלחה קמפיין hashtag של UGC דרך מדיה חברתית, אתה בעצם מגדיר מקור קבוע לתוכן חדש ורענן למטרת השיווק שלך, גם זה, תוכן שנוצר על ידי המשתמש, הצורה הטובה ביותר של תוכן פרסום. כל שעליך לעשות כעת הוא רק לצבור ולמתן את התוכן שנוצר על ידי המשתמש.

8. קבל תובנות קהל

תוכן שנוצר על ידי משתמשים הוא כמו משוב ישיר מהקהל והמשתמשים שלך. שום דבר לא יכול להיות סוג טוב יותר של תובנות מאשר תוכן שנוצר על ידי משתמשים כדי לשפר את האסטרטגיה השיווקית שלך. כעת, תובנות קהל / משתמש זה יכולות לבוא בצורות וסוגים שונים.

היה זה ביקורות של לקוחות, הערות, תמונות, סרטונים, ציוצים, או כל סוג אחר של פוסט במדיה חברתית.

תובנה זו מהקהל יכולה להיות חיובית ושלילית כאחד. משוב חיובי תמיד רצוי אך משוב שלילי חשוב לא פחות. אתה תמיד יכול להציג את המשוב החיובי שלך וללמוד לשפר את החסרונות מהמשוב השלילי. תוכן שנוצר על ידי משתמשים עוזר לך אפוא לקבל תובנות קהל שיכולות לעזור לך לשפר את הקמפיין השיווקי שלך, ובכך להפוך אותו לחזק יותר.

לבסוף …

גלה איזה סוג של תוכן הקהל שלך מתרגש ליצור עבור המותג / האירוע שלך ולעסוק אותם בכך שהוא נותן להם הזדמנות ליצור תוכן שנוצר על ידי המשתמש לאירוע / מותג שלך. התוצאות באמת יזעזעו אתכם. היתרונות המדהימים שתוכן שנוצר על ידי המשתמש מביא לקמפיין השיווקי שלך הם באמת מדהימים.

תוכן שנוצר על ידי משתמשים הוא בחירה מצוינת לאירועים. הקהל באירועים תמיד נרגש מהאינטראקציה עם התוכן שנוצר על ידי המשתמש המוצג על קיר חברתי או כשילוט דיגיטלי. הם מפרסמים בקלות במדיה החברתית כדי להפוך לחלק מהתוכן שנוצר על ידי המשתמש שלך. UGC לאתרים הוא גם דרך מדהימה לשפר את הביצועים הכוללים של האתר שלך ולהניע תנועה פוטנציאלית אליו ובכך להרחיב את העסק המקוון שלך..

אז למה אתה עדיין מחכה? התחל לשלב תוכן שנוצר על ידי משתמשים והתחל לחוות את היתרונות המדהימים עבור קמפיין השיווק שלך.

אני אן גריפין ואני משווק דיגיטלי וכותב טכני. אני נלהב לחקור ולכתוב מגמות חדשנות, טכנולוגיה ושיווק דיגיטלי.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map