בלוגים לצורך הפעלה – מדוע כתיבת בלוגים צריכה להיות חלק מתכנית הצמיחה שלך

אם אתה רק מתחיל עסק, ישנן סיבות רבות לכך שאתה זקוק לנוכחות מקוונת. המקום הטוב ביותר להתחיל בו הוא באמצעות בלוג. לפי KISSmetrics, שיווק התחלתי דורש יעדים ותכניות שונים מאשר שיווק טיפוסי. חלק מתכנית זו אמור לכלול “הנחת בסיס נכון”.


איך אתה יכול להניח בסיס נכון? ישנם אלמנטים רבים העוברים לשלב לפני ההשקה של העסק שלך. עם זאת, דבר אחד בטוח, הקמת בלוג מאפשרת לך פלטפורמה להתחיל לשתף מידע עם קוראים / לקוחות פוטנציאליים. זה גם נותן לך מקום להתחבר למשפיעים בענף שלך.

טיפ: לא בטוח איפה להתחיל? קרא את מדריך ה- A-to-Z של ג’רי בהתחלת בלוג.

1. בניית הקהל שלך

כאמור, בסיס חזק הוא מפתח לבניין חזק. לפני שתתחיל לקדם באינטרנט, אתה זקוק לקהל לקידום. עם זאת, אינך יכול פשוט להקים דף בלוג ולצפות מאנשים לבוא לקרוא את מה שאתה כותב.

ראשית, עליכם להבין את הסיבות שאנשים מבקרים באתר.

למחקר

לפי אתרי אינטרנט אינטואיטיביים, הסיבה העיקרית לכך שאנשים מבקרים באתר היא משום שהם משתמשים באינטרנט ככלי מחקר. עם זאת, עליך לוודא שאתה המקור הסמכותי מספר אחד בנושא.

 • גיביתם את רעיונותיכם על ידי ציטוט מנהיגי מחשבה?
 • האם חקר סטטיסטיקות?
 • האם הפוסט שלך הושלם? האם מבקר האתר יכול לקבל את כל מה שהוא צריך לדעת על הנושא מהדף שלך?

להרחיב את התחרות

סיבה זו לא אמורה לזעזע אותך שכן ככל הנראה עשית את אותו הדבר לפני שתתחיל את העסק שלך. זה חכם להרחיב את התחרות ולראות מה יש להם להציע שאתה לא ואז להציע את זה, אבל יותר טוב.

כאשר מתחרה מבקר באתר שלך, עליו לחשוב:

 • איך אני בכלל מתחרה עם הבחור הזה??
 • עסק זה הוא תחרות איתנה?
 • יש לו הרבה רעיונות ייחודיים והוא לא גונב חומר מהמתחרים.

כבונוס נוסף, אם תשיג נקודות אלה הלקוחות שלך ישימו לב גם כן.

לקוחות פוטנציאליים המחפשים מידע

סיבה נוספת לכך שאנשים מבקרים באתרים היא מכיוון שהם מחפשים מידע על מוצר או שירות. האתר שלך צץ בשאילתת החיפוש שלהם. אם אתה מתרגל טקטיקות SEO מוצקות, האתר שלך צריך לדרג קרוב לחיפושים מסוימים במילות מפתח. ברגע שתגיע לקוחות לאתר שלך, אתה צריך לעסוק אותם.

 • עיין במאמר של לואנה ספינטי שמכסה 37 אלמנטים של מעורבות משתמשים.
 • קבל אותם להירשם לרשימת תפוצה. הצע ספר בחינם, ייעוץ חינם או משהו אחר כדי לפתות את המבקרים להירשם.
 • וודא שקל למצוא מידע על השירות או העסק שלך ומציע פרטים מלאים.

כי חבר אמר להם

לפי פורבס, 1 מכל 3 מבקרים באתר עוברים לאתר מכיוון שאחד מחבריהם המליץ ​​עליו. מה זה אומר עבורך?

2. להיות מנהיג

דוגמה - Peep Laja יצר את Blog XL של המרה בשנת 2011 וכעת הוא אחד המובילים בתחוםדוגמה – Peep Laja יצר את Blog XL של המרה בשנת 2011 וכעת הוא אחד ה”מותגים “המובילים בעיצובי UX ואופטימיזציה לאינטרנט..

אם אתה מתכוון לבחור בתקן HVAC, מישהו שיפירט את המכונית שלך, או אפילו למצוא מדריך לשיעורי גולף, היית רוצה שמישהו עם הרבה ניסיון וידע או מישהו יתחיל לצאת בלי שום אישורים.?

אחד הדברים הגדולים בהקמת בלוג הוא שתוכלו להתחיל לבסס את עצמכם כמובילים בענף.

בלוג הוא המקום המושלם:

 • הדגש את הידע שיש לך שאחרים אינם. וכן, הראו את אישיותכם.
 • שתף טיפים פנימיים מעצמך, מעובדיך ואפילו ממנהיגים אחרים בענף שלך. על ידי הצגת שמות אחרים המוכרים היטב, אתה מראה שאתה לא חושש לחפש מידע מאחרים אם יש משהו שאתה לא מכיר אותו.
 • כתוב מדריכים מעמיקים שיעזרו ללקוחות פוטנציאליים והראו להם שיש לך את טובת הלב ולדעת את הנושאים שהם דואגים להם.
 • ענה על שאלות באמצעות הערות או פורומים.

נניח שאתה מקים עסק המסייע בארגון ארונות. בכל פעם שמישהו באזור התלת-ממדי שלך מגדיר את “מארגן הארונות במדינת השלושה”, שמך צריך לצוץ. על הדפדפן לראות מאמרים על ידך בנושא, תמונות של ארונות שארגנת, פרופילי מדיה חברתית, סרטוני יוטיוב עם טיפים. אתה שם אותו ושמך אמור להופיע תחת מונח חיפוש זה. שוב, שיטות SEO טובות יעזרו לכם לדרג בראש תוצאות תוצאות מנוע החיפוש. הדרך הטובה ביותר להשיג דירוגים גבוהים היא על ידי יצירת תוכן רגיל ובעל ערך.

3. הגעו למשפיעים אחרים

סיבה נוספת לפתוח בלוג היא להגיע למשפיעים אחרים עם עסקים משלימים.

לדוגמה, אני מנהל בלוג בנושאי בית וגן. התחברתי לסופר עמיתים שכותב על נושאי יצירה. לאחרונה היא ציינה מאמר שכתבתי על מזנונים לממתקים ותעבורת האתר שלי התפתחה במשך מספר ימים. אני מתכנן להחזיר את החסד ולהמליץ ​​על אחד המאמרים שלה במעט פירוט.

עם זאת, כדי להתחבר בדרך זו, עליכם ראשית להתחיל בלוג ולכתוב כמה תוכן חשוב שאחרים ירצו לשתף. אתה צריך גם לזכור שקהילת הבלוגים היא אווירה מאוד “תגרד לי את הגב, אני אגרד את שלך” במובנים מסוימים. אם מישהו מחזיר אותך מחדש, משתף את הפוסט שלך, מזכיר אותך, יש לך אורח בבלוג שלו, עליך לעשות כמיטב יכולתך להחזיר את החסד. כמובן, תרצו לוודא תחילה שתוכן / קלט שלהם יהיה חשוב לקוראים שלכם. לכל הפחות, אתה צריך להודות להם בפומבי על האזכור.

חפור עמוק יותר: המדריך למתחילים לפתיחת בלוג אוכל.

4. נושא השיחה

כשאתה בחוץ בקהילה, הקמת בלוג מקלה על קשר עם אחרים וגורמת להם להתעניין בעסק שלך.

הנה דוגמה לתרחיש:

רק התחלת עסק ייעוץ שעוזר למשרדי רפואה להתייעל בזמן. אתה מחליט להשתתף בכמה ארוחות ערב מקומיות בהן יופיעו הרבה רופאים ומנהלי משרד רפואי. כשאתה יושב לשולחן עם עשר דמויות מפתח בקהילה הרפואית, אחד הרופאים פונה אליך ושואל מה אתה עושה למחייתך.

זו ההזדמנות שלך לשתף את העסק החדש שלך. בטח, תמסור לו את הכרטיס שלך, ועליך, עם זאת, תהיה לך גם כתובת הבלוג שלך בכרטיס זה. במקום רק לומר לו שאתה יכול לגרום לצוות שלו לעבוד טוב יותר, אתה הולך להגיד לו שפרסמת לאחרונה מאמר על איך רופאים יכולים לחסוך 20,000 $ לשנה באמצעות שינוי אחד פשוט לניהול התיקים שלהם.

מוטב שתאמין שהוא הולך לבקר בבלוג שלך כשיהיה לו הזדמנות. הוא כנראה גם הולך לדבר עם אנשים אחרים על זה. איש קשר אחד זה יכול להוביל למספר שיחות לשירותי הייעוץ שלך. אחרי הכל, אם אתה יכול לחסוך לו אלפים באמצעות מאמר בן 800 מילים, כמה אתה יכול לחסוך אותו כיועץ שלו?

5. בלוגים גם מיטבו את האתר שלכם

מעבר להגדרת עצמך כסמכות והגעה ללקוחות חדשים, הקמת בלוג יכולה לשמור על אתר רענן, עדכני ומלא בתוכן מעולה..

זה יעזור לך לדרג גבוה יותר במנועי החיפוש. למרות שגוגל משנה את האלגוריתם שלהם ללא הרף, דבר אחד לא משתנה לעולם – גוגל רוצה תוכן קבוע, סולידי, בעל ערך לקוראים.

מה אומרים המומחים

שרון הארלי הול, סופרת ומשווקת תוכן מקצועית, מאמינה, “כשמדובר בהרגשת נוכחותך ברשת, בלוגים נשארים כלי חשוב עבור חברות סטארט-אפ וכל העסקים. יש יתרונות מרובים. “

היא מרחיבה עוד יותר,

שרונה

לדוגמה, כשאתה יוצר תוכן מעולה שמוטב כדי לעזור לאנשים למצוא אותו בקלות, העסק שלך יכול להופיע בתוצאות חיפוש כדי להניע תנועה ולהגדיל את הקהל שלך.

וכשאנשים מוצאים אותך, בעל תוכן רב יותר בבלוג יכול לעזור לך ליצור קשר עם המבקרים שלך, להדגיש את המומחיות שלך ולתת לך במה לספר את סיפור הסטארט-אפ שלך בדרך.

שרון, שהוא גם המייסד של Sharonhh.com חושב שעסקים חדשים לא צריכים לשים את כל המאמצים בפלטפורמות המדיה החברתית,

המון עסקים חדשים מתפתים להתמקד רק באתרי מדיה חברתית מסוימים.

אך למרות שיש להם מספר משתמשים עצום, לפלטפורמות המדיה החברתית יש כללים משלהם לגבי איזה תוכן עליכם לפרסם וכמה הוא יהיה גלוי.

ואם אתה סומך על פלטפורמה חברתית יחידה והם מושכים את התקע לתוכן שלך, כל תועלת שתשיג תתאדה ברגע. כשאתה שולט בפלטפורמה אתה יכול לבנות את הקהל שלך בדרך שלך, ולהיות שקט נפשי כמוך.

כאן שרון שיתף אותנו במה עסק יכול לעשות בבלוגים,

כמובן שבלוגים בימים אלה לא נוגעים רק במילים.

אתה יכול להשיג עוד יותר טווח על ידי שימוש בתוכן הבלוג שלך כנקודת התחלה לשיחה עם לקוחות הליבה שלך בפורמטים רבים יותר ובמקומות רבים יותר.

לאחר שיש לך תוכן בבלוג, קל להשתמש בו ליצירת סרטונים, מצגות, פודקאסטים, אינפוגרפיות ועוד.

בשורה התחתונה: בלוגים הם עדיין כלי רלוונטי וחשוב לכל סטארט-אפ.

אתה יכול למצוא את שרון הארלי הול ב Sharonhh.com

המאמר המקורי מתפרסם לראשונה ב בלוג WHSR; זה מנוהל ומעודכן כעת על ידי צוותי BuildThis.io.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map