תוכניות צבעוניות של אתרים בהן תוכלו להשתמש באתר וורדפרס שלכם

נרשמת זה עתה וורדפרס, ואתה מוכן לבנות את האתר הראשון שלך. הבעיה היא, אין לך מושג איך אתה רוצה שזה ייראה. אתה לא יכול פשוט לבחור א נושא ולהתמיד בזה – חשוב גם לבחור את ערכת הצבעים המושלמת.


נשמע מפחיד? אל תדאג. אספתי כמה דוגמאות מדהימות לתוכניות צבעוניות של אתרים שאתה יכול לקחת מהן השראה. נדון גם מה לעשות כדי לבחור את לוח הצבעים המושלם לאתר שלך.

מדוע חשוב להשתמש בתכניות צבע

לפני שנכנס לרשימה, בוא נדון מדוע חיוני לבחור את הצבעים המתאימים לאתר שלך.

ראשית, ערכת צבעים מובהקת הופכת את המותג שלך לבלתי נשכח.

שמות ארגוניים גדולים משתמשים בדרך כלל בצבעי הלוגו שלהם באתרי האינטרנט שלהם, מודעות ומאמצי מיתוג אחרים. לדוגמה, FedEx משתמש בסגול וכתום, ואילו PayPal בוחרת במספר גוונים של כחול. על ידי שימוש בצבעים אלה בעקביות, הציבור משייך את ערכת הצבעים המסוימת למותג.

ערכת צבעים טובה יכולה לפנות גם לקהל היעד שלך.

על פי סקר שערך סקוט דיזיין, נראה כי כחול וירוק הם שני הצבעים האהובים.

כל קבוצה דמוגרפית יש העדפת צבע משלו. הטעם שלהם יכול היה להיות מושפע על ידי חינוך, תרבות, חברה ומגורמים רבים אחרים.

לדוגמא, צבע יכול להיות משמעויות שונות בתרבויות שונות. שחור פירושו בדרך כלל אלגנטיות, אך בתרבויות מסוימות הוא מייצג סבל.

חברות השתמשו בהשפעות הצבעים לטובתם. לדוגמה, ילדים בדרך כלל מגיבים בצורה חיובית יותר לצבעים בהירים. כך, אתר כמו PBS ילדים משתמש בתכונת צבעים בהירה כדי למשוך ילדים.

לבסוף, צבעים יכולים להוביל למעורבות גבוהה יותר של משתמשים.

לאחרונה לימוד מגלה שללחצני CTA עם צבעי ניגודיות גבוהה יש שיעורי המרה גבוהים. המשמעות היא שהכפתור צריך להיות בצבע הבולט מול ערכת הצבעים של האתר.

אז כפי שאתה יכול לראות, חשוב לקחת בחשבון את הצבעים של כל אלמנט באתר שלך, אפילו אם זה רק כפתור.

כיצד לבחור את ערכת הצבעים המתאימה לאתר האינטרנט שלך

הדרך הקלה ביותר לבחור ערכת צבעים טובה היא באמצעות גנרטורים צבעוניים. להלן כמה כלים שבהם אתה יכול להשתמש:

 • צבע הצייר– תצוגה מקדימה של הצבעים בתבנית אתר.
 • פלטון– ראה כיצד ייראה ערכת הצבעים שלך בפריסות שונות.
 • מצננים– צור ערכות צבע מתמונות לבחירתך.

עם זאת, אם אתה רוצה להכין ערכת צבעים מאפס, הנה מה שאתה יכול לעשות:

 1. בחר צבע דומיננטי. זהו הצבע שאתה הכי רוצה להתבלט בו. מומלץ להשתמש בצבע המותג שלך ברחבי האתר שלך.
 2. בחר את צבעי המשנה. צבעים אלה משלימים או מחזקים את הצבע הדומיננטי שלך.
 3. קבע היכן למקם את הצבעים. יש אנשים שאוהבים להשתמש בצבע הדומיננטי עבור תכונות מודגשות כמו כפתורים וקישורים. אחרים עשויים להשתמש בו עבור אלמנטים חזותיים גדולים, בעוד צבעי המשנה מיועדים לטקסטים. חקור את האפשרויות ומצא את האפשרות הטובה ביותר עבורך.
 4. בחר צבע רקע. בדרך כלל אנשים בוחרים בטון ניטרלי כדי לשמור על קריאת האתר.

8 תוכניות צבעוניות מדהימות של אתרים

עם 34% מהאתרים המשתמשים בוורדפרס, בחרתי בקפידה 8 סוגים של ערכות צבע בהן תוכלו להשתמש כהשראה לאתר וורדפרס שלכם:

1. תוססת

בקר באופטימיסט האקלים

צבעים בהירים ומלאי חיים יכולים להיות בחירה מושלמת עבור אתרים שרוצים לתת גוון מלא חיים ואנרגטי.

האתר של מיטוב האקלים מדגים שימוש טוב בצבעים כאלה. כארגון לשינויי אקלים הם רוצים לעורר חיוביות וביטחון לגרום לאנשים להשתתף בקמפיין שלהם. זה מתגלם במערך הצבעים הצהוב, הוורוד והירוק שלהם.

2. השתקה

בקרו ב- Mosole

אם אתה רוצה שהאתר שלך ייראה אלגנטי, שקול להשתמש בגוונים מושתקים. הם אולי לא מושכי עין, אבל שילוב הצבעים הנכון יכול להיראות מסוגנן.

אתר זה של מוסול, יקב איטלקי, מכוון לטון כזה. הם מחליקים את צבעי האדמה כמו חום וירוק ויוצרים אפקט קלאסי שעדיין מייצג את המותג שלהם כיקב.

3. אור

בקרו בבוסומוס

אם אתה רוצה שהאתר שלך ייראה מזמין, אני ממליץ להשתמש בגוונים בהירים יותר. כמו בית נוח, אתר נעים גורם למבקרים לרצות לבלות יותר זמן בדף שלך.

Bosumhus, אתר בונה בית, מציג דוגמה מצוינת לתכנית הצבעים הזו. בעוד שהטקסטים כהים, אלמנטים אחרים הם בעיקר בצבע חום בהיר ובז ‘עם רמזים לירוק אדמה פה ושם. האתר הוא גם המחשה טובה כיצד התמונות שלך יכולות לייצג את לוח הצבעים שלך.

4. אפל

בקר ב- TechWorks קריטית

בניגוד לצבעים בהירים, גוונים כהים בדרך כלל מסמלים מסתורין. בנוסף, הוא משמש לייצוג המודרניות והעתידנות.

בדוגמה זו, Critical TechWorks משתמשת בצבעים כהים כדי להשלים את זהותה כחברת טק מהדור הבא.

האתר גם ממחיש כיצד ניתן להשתמש בצבעים כהים תוך כדי שובה לב. למרות שרוב הצבעים עמוקים, האתר משתמש גם בכחול ניאון להדגשות.

5. פסטל

בקרו במון-רוקוס

פסטלים היו טרנד עיצובי בשנים האחרונות. צבעים אלה רכים ונשטפים, והם שואפים להיראות מרגיעים.

בדרך כלל זה קשור לתינוקות מכיוון שלרוב צבעים אלה נמצאים במשתלות. עם זאת, אתרים רבים משתמשים בצבעים אלה כדי לפנות גם לדמוגרפיה הצעירה.

האתר של מון-רוקוס הוא דוגמה מצוינת לשימוש בצבעי פסטל. מכיוון שמוצריהם מיועדים לתינוקות, הם משתמשים ורוד וכחול רך עבור המותג שלהם.

6. מונוכרומטי

בקרו ב Brightscout

אם אינך יודע לשלב צבעים, נסה לבחור צבע אחד והפוך את כל האתר שלך למונוכרומטי. המשמעות היא שתשתמש רק בגוונים שונים מאותו צבע בכל העמוד שלך.

Brightscout מדגים כיצד ניתן להשתמש בגוונים שונים של ירוק באותו עמוד. למרות שהכל ירוק בעיקר, השימוש בגוונים בהירים וגם כהים מונע את העמוד במראה שטוח.

7. מבטא

בקרו בפראקטון

צבעי מבטא מתייחסים לאלה המשמשים להדגשת אלמנטים חשובים. משתמשים בצבעים אלה במשורה, וכמה אתרים משתמשים בצבע המותג שלהם כצבע המבטא.

לדוגמה, Frakton משתמשת בלוח צבעים שחור לבן בעיקר עם קפיצי צהוב פה ושם. הסכימה בשחור לבן מסייעת למשוך את כל תשומת הלב להדגשים הצהובים, כך שצבע המבטא משמש לכפתורים, טקסטים מודגשים וכותרות.

8. צבעים מנוגדים

בקר בחוות החלב טרנר

אתרים מסוימים אוהבים להשתמש בשני צבעים מנוגדים כדי ליצור השפעה חזותית בולטת. צבעים אלה יושבים בדרך כלל בקצוות הנגדים של גלגל הצבעים.

מחלבת טרנר משתמשת באדום וכחול כדי להרכיב את מוצרי החלב שלהם עם מוצרי שאינם חלביים. הם שומרים על ניגודיות זו בכל אתר האינטרנט שלהם. הכפתורים והכותרות ברובם בצבע אדום, ואילו האלמנטים הוויזואליים בצבע כחול. הם משתמשים גם ברקע לבן לקריאה.

מסיימים

בחירת ערכת הצבעים הנכונה לא מסתכמת רק בשילוב צבעים יפים יחד. מדובר בבחירת מוצר שמתאים למותג, לקהל ולמעורבות המשתמשים שלך.

אם אתה רוצה תהליך נטול מהומה במציאת לוח צבעים טוב, השתמש בגנרטורים צבעוניים. החליטו כאלה שיהיו הצבעים הדומיננטיים, המשניים והרקע שלכם. תצטרך גם לחשוב כיצד יש להציב כל צבע באתר שלך.

למרות שרשמתי רק 8 ערכות צבע, ישנם אינסוף שילובי צבעים שתוכלו לנסות עבור אתר וורדפרס שלכם. אז אל תפחדו להתנסות, ובהצלחה.

סיימון דווייט קלר הוא יזם שיווקי דיגיטלי השואף להעביר המון תנועה לאתר שלך עם תוכן יצירתי ומשכנע. לאחר שלוש שנים של עבודה קשה כפרילנסר, הוא החליט לקחת את שירותיו לשלב הבא, הוא הקים יחד חברת שיווק דיגיטלית PRable. בסופו של דבר סיימון הרגיש שכדי להשיג יותר, עליו להקים חברה משלו – SDK Marketing. עם הצוות המקצועי הקטן שלו, אם כי, הוא מוכן להתמודד עם אתגרים חדשים, להגדיל את התנועה שלך ולגייס יותר הכנסות. מלבד התשוקה הבוערת שלו לקידום אתרים, הוא מתעניין בהוקי קרח וטיולים. התחבר עם סיימון ב לינקדאין.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map