טכניקות אופטימיזציה של אתרים חכמים לשיפור התנועה האורגנית

מאמר זה נכתב על ידי ברנדון גרייבס.


כל מי שעוסק בעסק מבוסס אינטרנט רוצה להגדיל את התנועה לאתר / לבלוג שלו. זה מביא אליהם הזדמנויות עסקיות. נאמר כי “אין תנועה, אין עסקים”. אין שום יתרון בכך שיש מוצרים ושירותים מעולים אם אינך מקבל תנועה לאתר שלך.

תמונה מצורפת

תנועה אורגנית היא אולי הדרך הטובה ביותר לגרום לאתר שלך לדרג טוב במנועי החיפוש המובילים בעולם. למעשה, התנועה הלא בתשלום היא שמגיעה ממנועי חיפוש. עם זאת, תנועה אורגנית לאתרים / בלוגים אינה משחק ילדים. נדרשת לכך הרבה סבלנות, מסירות ויישום פעיל של טריקים מקוונים לקידום אתרים. אם אתה מחפש דרכים ואסטרטגיות יעילות לשיפור התנועה האורגנית לאתר שלך, עקוב אחר הטיפים שלהלן:

1. הפוך את אתר האינטרנט שלך ליותר רלוונטי ושימושי

כאשר מבקרים מחפשים מידע, מוצרים, שירותים וכו ‘ב- WWW, מנועי חיפוש מחפשים אתרים או דפי אינטרנט עדכניים, בטוחים, רלוונטיים ושמישים יותר למבקרים. זה עוזר להם לקבל חוויה חיובית ולמצוא את הדברים הנדרשים בקלות ובמהירות. אם האתר שלך מכיל מידע מיושן או שיש לו בעיות שימושיות, מנועי חיפוש יזניחו אותו תוך הצגת תוצאות כנגד מונחי החיפוש, שהוזנו על ידי מבקרים.

לכן, ראשית כל, עליכם לחדש את אתר האינטרנט שלכם כך שיהיה מקצועי, מושך ורלוונטי לקהל היעד. באפשרותך לנקוט בצעדים הבאים בנושא זה:

 • וודא שהאתר שלך מעודכן ומקצועי. השתמש בתוכנה העדכנית ביותר, אנטי-וירוס, שרת איכותי, חומת אש וכו ‘, כדי להפעיל אותו כראוי ולהמשיך לחיות 24 * 7.
 • וודא שבאתר שלך אין בעיות ממשק משתמש / UX,
 • תואם לכל דפדפני האינטרנט המודרניים,
 • ודא שהאתר שלך מגיב לכל המכשירים הניידים ו-
 • וודא שהאתר שלך נטען מהר יותר.

2. התמקדו ב- SEO באתר

עדכונים תכופים של אלגוריתם גוגל הגדילו את החשיבות של קידום אתרים באתר. אם תיכשל כאן, דירוג ה- SEO של האתר שלך יירד במוקדם או במאוחר. ישנן מספר דרכים בהן תוכלו לבצע שיפורים בתרגיל ה- SEO שלכם באתר ולצפות שתנועה אורגנית יותר תגיע לאתר שלכם. גלה מילות מפתח מתאימות מתחת לגומחה שלך. במידת האפשר, השתמש במילות מפתח בזנב ארוך כדי לכסות יותר ויותר נושאים הקשורים לעסק שלך. צור תוכן אופטימלי, משמעותי, רלוונטי ונטול שגיאות בכמויות גדולות. העלה אותם באתר / בבלוג שלך באופן קבוע ובצע אופטימיזציה נכונה באמצעות טריקי ה- SEO האחרונים. מנועי חיפוש תמיד מחפשים תוכן שהועלה לאחרונה כדי להציג את התוצאות האותנטיות ביותר למבקרים.

אם אתה בונה את האתר שלך באמצעות בוני אתרים פופולריים כמו Weebly, יש להם את כל האלמנטים המוכנים לעשות SEO באתר..

הערה: להלן המדריך למתחילים לקידום אתרים אם ברצונך ללמוד עוד.

3. ביטול כל הקישורים השבורים

לחסל-כל-שבור-קישורים

עם זרם תמידי של תוכן חדש, אתרים הולכים וגדלים מדי יום. לכן, קשה מאוד לאנשים להחזיק אתרים כאלה. לאחר מספר ימים / שבועות / חודשים, תוכן באתר יכול להיות מוסר או מיושן שעלול להוליד קישורים שבורים. זוהי משימה הרקולאית במיוחד למצוא ולתקן קישורים שבורים אלה באופן ידני.

למעשה, קישור שבור הוא משאב אינטרנט שאינו קיים, המכונה גם קישור מת. כאשר מישהו מנסה לגשת לדפי אינטרנט כאלה שאינם קיימים, קוד HTTP 404 מוצג על ידי השרת. הזמינות של יותר מדי קישורים שבורים באתר האינטרנט שלך יכולה להפחית את האיכות שלה, להביע את מנוע החיפוש והמבקרים כאחד ולגרום לירידה חדה בתעבורה באתר. לכן עליכם לבדוק ולחסל קישורים שבורים באתר האינטרנט שלכם באמצעות האינטרנט משאבים וכלים.

4. בלוג באופן קבוע

גוגל נותנת חשיבות רבה לכל אותם אתרים המתעדכנים באופן קבוע עם תוכן טרי וייחודי. בלוג הוא דרך קלה לשמור על אתר רענן ומעודכן. לכן, פשוט צרף בלוג ארגוני לאתר שלך והתחל לעדכן אותו באופן קבוע עם תוכן טרי.

ל התחל בלוג זה לא קשה כמו שזה נראה, אתה צריך להיות אסטרטגיה והתמדה. אם זה קורה, סורקי מנועי חיפוש יבקרו באתר שלך באופן קבוע, יוסיפו דפים חדשים שנוספו באינדקסים שלהם, ותגדיל את התנועה האורגנית לאתר שלך לאט..

5. חפש הזדמנויות לבלוג אורחים תחת הגומחה שלך

בלוגים אורחים הם חשובים נוספים שעליכם לבצע באופן פעיל בכדי להשיג יתרונות רבים. בתהליך זה אדם שולח תוכן ייחודי לבלוגרים (תחת הגומחה שלו) לפרסום. אם הפוסטים שלו מתפרסמים על ידי בעלי הבלוגים, זה עוזר לשני הצדדים. בעלי בלוגים מקבלים תוכן איכותי ללא עלות ויכולים לעשות בהם שימוש כדי לשפר את עסקיו מבוססי האינטרנט ולייצר הכנסות רבות יותר. מצד שני, התורמים מרחיבים את טווח ההגעה שלהם לחלק גדול מהקהל הממוקד ומביאים הזדמנויות עסקיות בשווי מיליוני דולרים.

6. יש אסטרטגיית קישור פנימית מוגדרת

קישור פנימי נוהג SEO חשוב בו אנשי מקצוע של שיווק דיגיטלי מקשרים עמוד אחד לעמוד אחר באותו תחום לצורך ניווט. זה עוזר להם להשיג מוניטין גבוה יותר בעיני מנועי חיפוש ומבקרים שונים, לשפר את הסריקה והאינדקס של דפי האינטרנט, להפחית את שיעור הניתור של האתר ולהגדיל את הקליקים באתר מאוד. אז, אימץ קישור פנימי כחלק משלך מאמצי קידום אתרים ותיהנו מהיתרונות שלה.

7. היו פעילים באתרי מדיה חברתית חשובים

להיות-פעיל-על-חשוב-חברתי-מדיה-אתרים

זכור תמיד שגוגל מחשיבה את המוניטין של המדיה החברתית בדירוג האינטרנט. אתר אינטרנט עם נוכחות הגונה בערוצי מדיה חברתית שונים מועדף על ידי גוגל ומוצג בתוצאותיו. לכן עליכם לקדם את אתרכם או את דפיו בכל ערוצי המדיה החברתית החשובים. פשוט הוסף יותר ויותר אנשים לדפי המדיה החברתית של האתר שלך והפיץ תוכן ביניהם. עודד אותם לשתף את התוכן שלך מקסימום. כל אלה יעזרו לכם להשיג תנועה אורגנית יותר לאתר שלכם.

8. לתקשר באופן פעיל עם הקהל שלך

אם אתה מתקשר עם הקהל הממוקד שלך באופן פעיל, זה יעזור לך לדעת מה הקהל שלך חושב, מרגיש, ומתמודד עם תוך כדי יצירת קשר עם המותג שלך. בהתאם לתפוקה, תוכלו לבצע את השינויים הנדרשים ולעודד אנשים להתארס עם המותג שלכם לאורך זמן רב. כדי לתקשר עם הקהל הממוקד, אתה יכול להשתמש במערכות שונות, כגון שיווק בדוא”ל, מבקש משוב, מערכות תגובה, פורומים, הזנות RSS, אתרי תשובה לשאלות וכו ‘.

9. נתח בקפדנות את התרגיל שלך ב- SEO

לא משנה כמה טוב אתם מבצעים פעולות SEO כדי להגביר את התנועה לאתר שלכם, תמיד נשארו כמה תחומים של שיפור ותיקון. לכן עליכם לעקוב אחר ביצועי תרגיל ה- SEO באופן קבוע ולחקור תחומי שיפור נוסף. פשוט עשו את כל אלה כדי להבטיח שתקבלו כמות לא מבוטלת של תנועה אורגנית לאתר שלכם מדי יום.

סיכום

זרימה קבועה של תנועה אורגנית לאתר האינטרנט שלך היא חיונית אם ברצונך לייצר הכנסות מספיקות ולקחת את העסק שלך באינטרנט לרמה הבאה. אלה כמה טיפים שימושיים להגברת התנועה האורגנית לאתרים / בלוגים. פשוט יישם אותם ותהנה מהיתרונות שלהם בעתיד.

ברנדון גרייבס הוא שיווק דיגיטלי פורה ומומחה וורדפרס העובד עם HireWPGeeks. הוא ממשיך לכתוב על שירותי האינטרנט העדכניים ביותר ועל שירותי פיתוח וורדפרס כמו PSD להמרה WordPress, HTML להמרה WordPress וכו ‘עקוב אחריו גוגל פלוס כדי לקבל עדכונים מיידיים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map