בניית הרגלים נכונים להצלחת הבלוגים שלך

הסיבה החשובה ביותר לאנשים לבקר בבלוג שלך, שוב ושוב, היא התוכן שלך.


אנשים לא נכנסים לצפות בפרסומות שלך; הם נכנסים לקרוא את הפוסטים שלך. לכן הכתיבה שלך היא הדבר החשוב ביותר בבלוג שלך. הזמן העוסק בכתיבת פוסטים איכותיים ומרתקים אמור להיות בראש סדר העדיפויות שלך. כך תוכלו לכתוב פוסטים של kickass בבלוג שלכם באופן עקבי.

הרגלי כתיבה

פוקוס

תישאר בפוקוס

התרחק מהסחות דעת.

כבה את הטלוויזיה ההיא, כבה את הודעות הדוא”ל, התנתק מהמדיה החברתית שלך והפוך את הטלפון למצב שקט.

נסו להקים אזור תורם בו תוכלו לכתוב בשקט וללא הפרעות. תן למשפחה שלך או לשותף לדירה שלא להפריע לך כשאתה כאן. במקרים מסוימים, כתיבה באותה שעה בכל יום עוזרת. מתי אתה הכי טוב שלך? אנשים מסוימים יכולים להשיג את הכתיבה הטובה ביותר שנעשתה בזמן הקצר ביותר בשעות הבוקר המוקדמות. עבור חלקם השעה מאוחרת בלילה. מצא את הזמן הטוב ביותר שלך על ידי ניסוי קצת.

קרא וכתוב משהו כל יום

תרגול הוא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת שפר את כישורי הקופירייטינג שלך. כתוב משהו כל יום.

זה יכול להיות פוסט בבלוג, אימייל ארוך, חצי פרק של ספר או מספר מסוים של מילים – המטרה היא ההחלטה שלך. מה שחשוב הוא שתקפידו על זה. קריאה של משהו כל יום היא דרך חשובה נוספת לשפר את כישורי הקופירייטינג שלך, שנית רק לתרגול כתיבה יומיומי. מה שקראתם לא משנה, כל עוד זה סוג האיכות שתרצו לחקות.

רשמו הערות

לפעמים רעיונות נשפכים בזמן הלא נכון או כשאתם לא בשולחן העבודה. האם אי פעם היה לך רעיון נהדר ותכננת לכתוב אותו מאוחר יותר, אבל אז תשכח מה היה הרעיון הזה? בפעם הבאה שרעיון מכה, רשמו אותו בפנקס הרשימות שלכם (מהסוג בו אתם זקוקים לעיפרון בכדי לכתוב עליו!) או טלפון סלולרי.

באופן אישי, אני משתמש ב- Evernote כדי לשמור, לארגן ולגשת להערות הקריאה והרעיונות שלי.

אם לא תנסה את הכלי, לכו לבדוק. תמונת מצב מימין מציגה את ההערות שלי באברנוטה.

מחקר

אתה כותב הכי טוב כשאתה יודע מה אתה כותב.

מכאן, חקר את הנושא שלך לפני שתתחיל לכתוב. השתמש במפות מחשבות ורשימות כדי לרשום רעיונות כך שיהיה לך הכל לפני שתתחיל לכתוב. להלן מספר כלים שיעזרו לכם להתעדכן במתרחש בנישה שלכם ולהפוך את הכתיבה למהירה יותר בבוא הזמנים.

התראה של גוגל

התראה של גוגל הוא כלי שאינו צריך מבוא. אתה מגדיר התראה על מונח חיפוש, גוגל תשלח לך דוא”ל (יומי, שבועי או חודשי) על תוכן חדש ורלוונטי שנוסף לאינדקס מנועי החיפוש. זהו כלי שימושי אם ברצונך לפקוח עין על הטרנדים האחרונים ועל מהלכי המתחרים שלך.

מגמות גוגל

מגמות גוגל הוא כלי נהדר כשמדובר בשימוש במונחים הנכונים או בלוקליזציה של השפה שלך בפוסט הבלוג שלך.

לדוגמה, המונח “חוק עוגיות” משמש לעתים קרובות יותר להתייחס לחוק החדש שנכנס לתוקף בבריטניה בשנת 2011 במקום “תקנות עוגיות” או “חוק פרטיות”. מכאן שכשאתה בלוג על אירוע זה, עדיף להשתמש בביטוי “חוק העוגיות” כדי להדהד עם העוקבים שלך..

באז סומו

פותח על ידי הנלי ווינג, ג’יימס בלקוול וצוות; Buzz Sumo הוא (אולי) כלי טוב יותר מ- Google Trend כשאתה צריך לחפור עמוק בנישה שלך.

באמצעות חיפוש פשוט ב- Buzz Sumo, תקבלו תשובות עבור:

 • מה שאנשים הכי משתפים בנישה שלך
 • אילו נושאים, כותרות ותבניות תוכן עובדים הכי טוב?
 • מה המתחרים שלך כותבים ומשתפים
 • איזו פלטפורמה היא המקום הטוב ביותר לשווק את התוכן שלך?

חיפוש מהיר ב- Buzz Sumo מחזיר כמה מהמאמרים הפופולריים ביותר בנושא שיווק בבלוגים בזמן הכתיבה.חיפוש מהיר ב- Buzz Sumo מחזיר כמה מהמאמרים הפופולריים ביותר בנושא שיווק בבלוגים בזמן הכתיבה.

חיפוש טוויטר + טוויטר

הוסף עמודה של חיפוש טוויטר רלוונטי לחיפוש שלך ציוץ הסיפון. על ידי שימוש בשילוב זה, אתה נשאר ערני לגבי המתרחש בגומחה שלך. לדוגמה (ראה תמונה), כך אני מגדיר את הסיפון שלי בכדי לפקוח על ציוצים רלוונטיים לנושאי בלוגים.

סיפון ציוץ

דבורה אינקי

דבורה אינקי עוזר למצוא משפיעים אחרים בענף שלך, כך שתוכל ללמוד ולהתחבר אליהם. האתר פועל בכמה דרכים כדי לעזור למצוא אחרים בנישה שלך. הוסף מידע על הבלוגים שלך, מילות מפתח המציינות את הענף שלך והוסף בלוגים אחרים שלדעתך עשויים לעניין אותך. ידידי אדם מ אשף הבלוגים כתב מדריך נרחב בנושא כיצד למצוא משפיעים על השוק במהירות באמצעות אינקי בי לכו לבדוק את זה.

כלי כתיבה

ישנם טונות של כלי פריון שיעזרו לבלוגרים להתארגן ולכתוב ביעילות. תשכח מאותם מפוארים שלוקחים שעות רק כדי ללמוד להשתמש. עדיף לבחור אחד שהכי נוח לך לעבוד איתו (ועדיף בחינם!).

כמה הצעות מבלוגרית WHSR ג’ינה בדלתי:

 • כתוב או למות מה שמטיל השלכות כשאתה מפסיק להקליד;
 • OmniWriter, מה שמבטל את הסחות הדעת בזמן שאתה כותב; ו
 • חופש, מה שחוסם למעשה בזבוז אתרים בזמן שאתה כותב.

טיפים נוספים לכתיבה פעילים & להנחות

לא היו כל כך הרבה מאמרים על כתיבת בלוגים אם זה היה נושא שיכולתי לכסות לגמרי בכמה פסקאות.

לעזאזל, יש אפילו אתר שנועד אך ורק לשם כך.

למידע נוסף, אני מציע לך להיכנס למדריכים ולהחלקות המועילות הללו על ידי בלוגרים וסופרים מקצועיים.

 • איך לכתוב פוסט בלוג נהדר באופן קבוע שבועי
  תוכנית פעולה בת 6 צעדים עליהם כתבתי בשנת 2013. הדבר הוא שאם אתה רוצה לכתוב איכות באופן עקבי, אתה צריך לעשות יותר מאשר לעבוד קשה. בצע את 6 השלבים הבאים ואני מבטיח שיהיו לך כותרות ללא גבולות לכתוב לבלוג שלך.
 • כיצד לכתוב 3,000 מילים ביום תוך כדי טיול ברחבי העולם
  קווין מולדון, המייסד והבעלים לשעבר של BloggingTips.com, סיים ספר וכתב יותר מ -3,000 מילים בבלוגים שלו בעקביות בזמן שנסע בדרום אמריקה, אסיה ואוסטרליה. הוא יצר מספר נכסים יקרי ערך ברשת ומכר שניים מאתריו עבור 6 דמויות לפני מספר שנים. רוצים לדעת את רזי הכתיבה היעילה שלו? הנה הפוסט (שנכתב על ידי קווין עצמו) לקריאה.
 • 10 דרכים להתגבר על חסימת הכותבים בבלוגים
  מה לעשות כאשר החלק בכתיבה בבלוגים מכוער? איך מתגברים על חסימת הכותבים בבלוגים? מה בעצם החסימה של הכותב? להלן הטיפים של לורי סוארד לטיפול בנושא.
 • כיצד להריץ בלוגים מרובים, להרוויח 6 דמויות ולעבוד פחות מ- 40 שעות בשבוע
  זהו מאמר ישן אך מועיל ביותר מאת הבלוגר הפיננסי מייק מקניל. מייק נתן עצות מוצקות כיצד לארגן רעיונות ולכתוב דף בלוגים איכותי; ניהול בלוגים מרובים; ומיקור חוץ של חלק ממשימת הבלוגים לצורך יעילות.
 • איך עברתי מכתיבת 2,000 מילים ביום ל -10,000
  סופרת הספרים רחל באך שיתפה את סיפורה כיצד שיפרה את יעילות הכתיבה (והאיכות) שלה באופן מדעי. קריאה נהדרת אם אתה רציני לכוונן את הכתיבה שלך.

מאמר שכתב ג’רי לואו; במקור הופיע ב בלוג WHSR; זה מנוהל ומעודכן כעת על ידי צוותי BuildThis.io.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map