7 דרכים מהירות לקידום עצמך (והבלוג שלך)

כן, כן – אני יודע, אנחנו לא אמורים להתרברב. אבל, יש הבדל בין התרברבות וקצת שילינג חסר בושה או קידום עצמי. בתור התחלה, התרברבות גורמת לאנשים להרגיש רע. קידום עצמי – אם נעשה נכון – רק גורם להם לרצות את מה שאנחנו מוכרים. שלא לדבר על כך שקידום עצמי הוא פשוט הכרח בעסק שלנו – וזה כמעט לא חטא.


חשבו על זה ככה: חברות מוציאות פרסומות, מסעדות מחלקות תפריטים וקופונים. בלוגרים יכולים (בתיאוריה) להשתמש בדרכי קידום מכירות אלה … אבל אני לא חושב שההחזר על ההשקעה יהיה נהדר. עם זאת, חשוב שאנחנו הבלוגרים נשתמש במה שיש לנו לרשותנו (עם החזרות הגונים) – הכוח של קידום עצמי …

אחרי הכל, אם אתה לא מקדם את עצמך, מי כן?

כבלוגרים, העסקים שלנו קיימים ברשת – ולכן רק הגיוני שעלינו לקדם את עצמנו ברשת. להלן מספר מקומות נהדרים לקידום עצמי.

1. מדיה חברתית

מדיה חברתית היא דרך נהדרת להתחבר לאנשים בעלי דעות דומות ולמצוא את המעריצים שלך. טוויטר, פייסבוק ולינקדאין הם כל מקומות ידועים – מה שאומר שיש המון קשרים פוטנציאליים שממתינים לביצוע.

אם אתה רק מתחיל, אולי כדאי לך לשקול להיכנס לרשתות המשפיעים האחרים כדי ללמוד כיצד הם מקדמים את עצמם בהצלחה. צפו במה שהם עושים – איך הם מתקשרים עם העוקבים שלהם, איך הם משליכים את הקישורים והעסק שלהם לתגובות, וכיצד הם ממנפים את העדכונים שלהם? צפו לראות מה עובד – ואז למנף את הלמידה שלכם למאמצי המדיה החברתית שלכם.

נקוט בפעולה: מצא משפיעים בענף שלך

כמובן, כדי לצפות במשפיעים האלה, אתה צריך לדעת מי הם … Buzzsumo הוא כלי נהדר ללמוד בדיוק את זה. עם Buzzsumo, אתה יכול לסנן את המשפיעים בענף שלך בהתבסס על מספר העוקבים שלהם וטוויטר מחדש של Twitter.

חיפוש חיפושחיפוש משפיעים ב- BuzzSumo (אירוח אתרים)

2. פורומים

למעט פורום השיווק באינטרנט, חברי הפורום בגומחות אחרות הם בדרך כלל ידידותיים מאוד ופתוחים לאחרים המפרסמים תוכן איכותי, שימושי ורלוונטי. בנוסף, המנחים נוטים להיות בסדר עם חברים בכירים שתורמים – וצניחת קישורים (בתנאי שהקישורים והתרומות רלוונטיים, כמובן).

רלוונטיות היא המפתח לשימוש בפורומים לטובתך.

לדוגמה, אם אתה מנהל אתר שמדבר על אמא, תוכל לשקול לבדוק פורומי בישול או טיפול בילדים – סביר להניח שיש להם נושאים הרלוונטיים לבלוג שלך וקוראים המעוניינים בנושאים האמורים. אתה עשוי למצוא חוט המדבר על עשה ואסור להנקה או החלפת מתכונים מהירה, קלה ובריאה לארוחת ערב – הסיכויים שיהיה לך משהו רלוונטי ומעניין לתרום … במקרה כזה תוכל להוסיף את התרומה שלך יחד עם קישור בחזרה לבלוג שלך שם הם יכולים למצוא מידע נוסף.

כמו כן המפתח הוא הימנעות מדואר זבל – אל תפרסם בכל חוט קישור לבלוג שלך.

המטרה שלך היא לעשות זאת להיות מועיל לקהילה ורק את הקישור הזה רק כאשר הוא מוסיף ערך לגיטימי לדיון בהישג יד או כאשר חבר מבקש אותו.

נקוט בפעולה: מצא פורומים פעילים בנישה שלך

שוב, כדי לפרסם על שרשורי פורום רלוונטיים, תחילה עליך למצוא אותם. נסה לחפש:

“Inurl: / פורום + מונחי מפתח”, “inurl: / vbulletin / + מונחי מפתח”, וכן הלאה.

לדוגמה, אם אתה מציע מתכון המבורגר, אתה תחפש “inurl: / vbulletin / + מתכון המבורגר” – או, אם אתה מחפש לשתף טיפים לבלוגים, אתה תחפש “inurl: / forum / + טיפים לבלוגים ”- וכן הלאה.

3. עלון

עלוני מידע הם דרך נהדרת להתחבר לקוראים מחוץ לבלוג שלך בפועל, מה שמקדם את הערך שלהם אליהם.

ראשית, תצטרך דרך לאסוף כתובות דוא”ל אלה – הבלוג שלך מצוין לזה. טופס פשוט בשדה אחד עבורם להזין את כתובת הדוא”ל שלהם באמצעות אוניית אונליין מהירה יעשה את העבודה. באשר לניוזלטר עצמו, אתה צריך למצוא דרך להפוך אותו למעניין כך שאנשים באמת יקראו אותו … וירצו להמשיך לקרוא.

אין דבר יותר מעניין לקוראים מאשר סיכוי להכיר את הכותב – אז אל תפחדו לחלוק מידע אישי. זו הסיבה שאף פעם לא מתגעגע לידיעון של אירוח אתרים – הוא מעניין בעקביות ואני מרגיש שאני מתוודע לסופרים.

דוגמא לחיים האמיתיים: דניס ג’ונסון מ- Web Hosting Talk

כך כתב דניס ג’ונסון על השומות בחצר ביתו למנויים שלו לאחרונה –

הידיעון

ציטוט מתוך עלון שיחות אירוח אתרים (אוקטובר 2014, השומה השלמה)

… אני רק מאחל שזה יכלול טיפים להיפטר מחפרפרות מהחצר שלי. חשבתי שיש לי אותם בשליטה – וכך עשיתי. ואז – פתאום – אחרי כמה שנים של שחרור שומה, הם חזרו לפני כחודש. הם פשוט לא חזרו, הם הביאו את כל המשפחה שלהם! כל הילדים, הדודות והדודים, הסבים והסבתות, כולם! אני בקושי יכול ללכת בחצר שלי בגלל כל שבילי החפרפרות שאני נופל עליהם. יש לי מספיק זמן קשה בלי שהמכשול הנוסף של כל קרקע יציבה פתאומית נמצא הרבה יותר רחוק מכפי שזה נראה …

אתה יכול הירשם ל- Web Hosting Talk כאן.

4. להשתתף בכנס

ועידות הן דרך נהדרת לפגוש קוראים פוטנציאליים – ומאחר שללא ספק תשתתף בכנס הרלוונטי לנושא הבלוג שלך, אותם קוראים פוטנציאליים הם כולם קוראים פוטנציאליים רלוונטיים. הרחב את טווח ההגעה של ההזדמנות לקידום עצמי זה על ידי הבאת כרטיסי הביקור מאותם טיפ 5 ו – hashtagging את הפוסטים ברשתות החברתיות מהטיפ מספר 1..

זה כרטיס השם שלי. אתה יכול גם לעשות אחד כזה - אפילו אין לך שם חברה להדפיס עליו.

5. כרטיסי ביקור

כן, העסק שלך קיים באופן מקוון – אבל אתה חי בעולם הפיזי.

אתה חייב לפגוש אנשים בענף שלך – במיוחד אם אתה משתתף באירועי רשת או במיקסרים בענף. שמירת כרטיסי ביקור בהישג יד אינה רק דרך נוחה לשתף מידע ליצירת קשר – היא מספקת רמת לגיטימציה ומקצועיות לבלוג שלך.

זה כרטיס השם שלי. עליכם לעשות זאת גם – אפילו אין לכם שם חברה להדפיס עליו.

6. רשת בתערוכות

תערוכות קיימות כמעט בכל ועידה ולעיתים אף כאבניות עצמאיות.

אתה יודע מה נהדר בתערוכות? כולם שם מחפשים למכור או לחפש לקנות. יש לך כמשתתף הזדמנות לפתוח בדיון עם כל הספקים – שלא לדבר על משתתפים אחרים שנמצאים שם במצב קניות. שיהיה כרטיסי ביקור מוכנים.

7. פרסם הודעה לעיתונות

הודעות לעיתונות הן דרך נהדרת יחסית (ולעתים גם בחינם) לקידום הבלוג שלך. כל אחד יכול למצוא מהדורות מקוונות, ואם הוא ראוי לחדשות, הוא עלול אפילו להרים ולכסות אותו בכלי חדשות. כדי להרחיב את טווח הגעה לשקע שלך ולהגדיל את הסבירות שלו להרים אותו, שלח אותו באופן אישי עם טווח הגעה קצר לתקשורת רלוונטית – פרסומים או אתרים בתעשייה, כמו גם מדיה מקומית, הכל אפשרויות טובות.

המפתח הוא להציע משהו ראוי לחדשות – בין אם מדובר בשירות חדש או בהצעה להשקה, אירוע, הכרזה שתדברו באירוע, הענקה או הגרלות – אתה מקבל את הרעיון.

אליך

ישנן אין ספור דרכים לקדם את עצמך ו תעבור תנועה חדשה לבלוג שלך ויותר מכך, רבים מהם מגיעים ללא תג מחיר.

אז למה אתה מחכה? צא החוצה והתחל להתקרב בשמך.

מאמר שכתב ג’רי לואו; במקור הופיע ב בלוג WHSR; זה מנוהל ומעודכן כעת על ידי צוותי BuildThis.io.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map