5 טיפים למיטוב תוכן לאתר השיווק שלך

שיווק שותפים משגשג באמון ובמוניטין. הטיפול בתוכן שלך באופן שטחי יתבטא ככל הנראה בחזרה, וכתוצאה מכך המרות גרועות ותנועה נמוכה. הסיבה העיקרית לכך היא העובדה שאנשים מחפשים מישהו בקיא שיספק להם מידע משמעותי ומועיל בפועל..


אבל האמת היא שאנחנו גדלים ככל שאנחנו ממשיכים הלאה. עם הזמן אנו רוכשים יותר ידע וניסיון לגבי מה שמהווה כתיבה טובה ותכנים אמינים. ישנן דרכים רבות כיצד כתיבה טובה ואופטימיזציה של תוכן רלוונטי יכולים לשפר את ביצועי האתר שלך. זה יכול להיות מיושם גם על מאמרים צפויים ועל מדריכי קנייה וגם על רענון תוכן ישן.

לפי 99 חברות, תוכניות שיווק סניפים מייצרות 15-30% מכלל המכירות עבור מפרסמים, כאשר 81% מהמותגים ו 84% – מהבעלי אתרים כבר מיישמים שיווק שותפים במאמצי התוכן הדיגיטלי שלהם. במאמר זה אנו מחפשים לספק לך את הטיפים החיוניים שיעזרו לך לשפר את ההמרות ולהגדיל את התנועה שלך באופן משמעותי.

טיפים למיטוב תוכן לאתר שיווק שותפים

1. עומק מעבר לטווח

זאת כדי לחזור ולהזכיר שאנשים מחפשים תוכן חשוב שמועיל להם באופן ישיר. לא משנה לאיזו דמוגרפיה אתם שואפים, חיוני לתת מענה תחילה לצרכי הקהל.

אנשים לא דואגים לתוכן מושקע. לפי איוב 2 שמחה, 38% מהמשווקים טוענים כי שיווק שותפים הוא שיטת רכישת הלקוחות המובילה שלהם, כאשר 57% טוענים שבלוגים ויצירת תוכן היא השיטה המועדפת עליהם להניע תנועה..

כדי לשכנע, אתר שיווק שותפים צריך להיות יסודי ואינפורמטיבי. האם תשקול לרכוש מוצר המפורסם על ידי אתר שאינו נשמע בעל ידע? אופטימיזציה של תוכן צריכה לבקש לא רק להפוך מאמרים ארוכים ורחבים יותר, אלא יותר יסודיים וקפדניים יותר.

2. שפר את הקריאות

ישנם מגוון גורמים המגדירים את קלות הקריאה בהעתקה. הדרך הפופולרית ביותר למדידתו היא ציון פלש-קינקייד.

“שמירה על ציון קריאות גבוה תועיל מאוד לאתר שלך מבחינות רבות. דבר ראשון – הברור מאליו. עותק שהוצב היטב לא נראה בלתי חדיר. זה קורא בצורה חלקה ואינו דורש יותר מדי מחשוב. שנית, הקריאות חיונית לקידום אתרים. ”

– כריסטופר ק. מרסר, יזם דיגיטלי, ויוצר סיטטיור.

אין אחריות שגוגל מחשבת את ציון Flesch-Kincaid של תוכן האתר. עם זאת, תוכן שקל לקרוא נוטה לדרג גבוה יותר בתוצאות החיפוש. הסיבה לכך נעוצה גם בגורם האנושי. אנשים פשוט לא רוצים לקרוא טקסט מאוד מסובך כשזה לא נקרא. אם אנשים לוחצים על הקישור שלך בגוגל ועזבו את הדף שלך זמן קצר לאחר מכן, גוגל “תעניש” את האתר, מכיוון שהוא לא סיפק למשתמש את הערך שהוא חיפש. לכן זה לא אמור להיות גבוה בתוצאות החיפוש.

כלי ניתוח הקריאות מאת יואסטכלי ניתוח הקריאה מאת יואסט (מקור)

אם כן, כיצד ניתן לייעל את הטקסט שלך לקליחות טובה יותר? להלן מספר הצעות:

 • שמור את המשפטים שלך קצרים. ככל שהם קצרים יותר, כך בדרך כלל קל יותר לעקוב אחר נקודת הטקסט. שמירה על משפטים מתחת ל 15 מילים צריכה לעשות זאת.
 • שמור על פסקאות קצרות. בלוקים גדולים של טקסט מפחידים ולעיתים קרובות יניאו את הקוראים לקרוא. שמירת הפסקאות תחת 5-6 שורות תשאיר אותן ידידותיות למשתמש.
 • השתמש במחברים כמו “עם זאת”, “יתר על כן,” “יתר על כן,” וכן הלאה. הם עוזרים ליצור קשר הגיוני בין רעיונות, מה שמקל על הקריאה בטקסט.
 • השתמש ברשימות עם תבליטים כדי להפוך את המאמר לסריקה יותר.
 • הימנע מקול פאסיבי במידת האפשר.

אתה יכול גם להגביל את מספר הפרסומות שאתה משתמש בהן. במקום לבחור את הפרסומות, עדיף ללכת עם פעלים תיאוריים יותר. זה שומר על טקסט יותר מרתק. להלן דוגמה קצרה:

 • ג’ניפר הלכה במהירות
 • ג’ניפר מיהרה

הגרסה השנייה תיאורית ותמציתית הרבה יותר, מה שמקל על הקריאה ומרתק יותר.

3. השתמש במולטימדיה

ההצלחה של אתר שיווק שותפים מוגדרת בחלקה על ידי מידת מעורבות התוכן שלו. בהתחשב במערכת האקולוגית המודרנית של הטכנולוגיה, נראה שיש לנו טווח קשב קצר יותר ונראה שאנחנו לא אוהבים לקרוא פסקאות ארוכות או טקסטים ארוכים בכלל. זו הסיבה שאנחנו צריכים מדי פעם להשלים את המאמרים שלנו עם תמונות וסרטונים.

להלן מספר דרכים בהן תוכל להגדיל באופן משמעותי את מעורבות הקוראים בתוכן שלך:

 • השתמש בתמונות עם פרצופים. אנו מונעים מבחינה אבולוציונית לעבר פרצופים. הם תפס את תשומת ליבנו ותעסוק אותנו, מה שעשוי לעזור לך להדגיש קטעים חשובים בטקסט שלך וקריאות לפעולה.
 • השתמש בתמונות ואינפוגרפיות המאפשרות את הבנת הטקסט שלך.
 • ההמלצה הנפוצה היא להשתמש בתמונה ב 200 מילים טקסט. עם זאת, בלוס פרוס ניתחו את 100 הרשומות הבלוגיות הפופולריות ביותר באינטרנט והסיקו כי יש בהן תמונה כ -350 מילים.

4. UX על מילות מפתח

תקני SEO משתנים הרבה לאורך זמן ולעיתים קרובות מה שנוטה להיות מצרך האופטימיזציה האיכותית הופך למיושן תוך חודשים ספורים. זה מה שקרה עם מילות מפתח, שנשארו נושא שוחק באופן אינטנסיבי באופטימיזציה של העמודים.

ג’יימס דיילי, ראש מחלקת התוכן ב- Flashessay.com שיתף את זה

“לפני מספר שנים, הכותבים נאלצו לדלג דרך החישוקים המוזרים ביותר כדי לשלב בצורה חכמה מילות מפתח בטקסט שלהם. לעתים קרובות הם דמו לרסיסי טקסט קטועים ובלתי טבעיים ששום אדם שפוי לא יצליח להשמיע.

עם זאת, תקני SEO השתנו במידה ניכרת, וכעת מלית מילות מפתח נחשבת לפוקס-פס, ולא לשיטה הטובה ביותר. “

חווית משתמש מעוצבת (UX) הפכה כעת למרכיב חיוני לדירוג גבוה במנועי חיפוש, אשר למעשה מספק לאתרים זרם בריא של תנועה. לפי טופ טל, 88% מהלקוחות לא צפויים לחזור לאתר עם UX לקוי, כאשר 62% טענו שהחלו להימנע באופן פעיל מאותו מותג בגלל UX לא מתאים..

זה לא אומר שמילות מפתח אינן חשובות כעת, הן נשארות אחד האותות הקריטיים שמנועי החיפוש לוקחים בחשבון בדירוג אתרים בתוצאות החיפוש. עם זאת, UX הוא כיום מרכיב מרכזי ב- אסטרטגיית אופטימיזציית קידום אתרים.

אך מה המשמעות של זה לבעלי האתר?

במילים פשוטות, עלינו להתמקד בסיפוק צרכי הלקוחות לפני כל דבר. לכן הפגזת הלקוחות הפוטנציאליים שלך בסינתזות חוזרות ובלתי טבעיות זה פרקטיקה גרועה. התמקדו במענה מהימן על שאלות הלקוח, ואז נסו להחיל מילות מפתח על הטקסט שלכם.

5. ספר סיפור

אחת המטרות המהותיות של אתר שיווק שותפים היא לבנות מערכת יחסים אמינה עם הקהל שלה. מספר גדול של עסקים משתמשים בסיפורי סיפורים כדי ליצור קשר משמעותי עם הלקוחות שלהם. סוג המספרים שתשתמש בו מתי כתיבת מכתב של חשבון אישי.

נתחיל עם המדע שמאחוריו.

באופן מפתיע, לדברי לאחרונה פורסם מחקר, סיפור סיפורים מעלה את רמות האוקסיטוצין בגוף – אחד ההורמונים “מרגישים טוב”. לבני אדם נוטים להיות בעלי רמות אוקסיטוצין גבוהות במהלך אינטראקציות גופניות וחברתיות כמו חיבוקים, לחיצות ידיים וכדומה.

עלייה של 300%תוצאות התוצאות מראות כי ההקדמה העלילתית השפיעה רבות הן על קוראי העמודים המלאים והן על הזמן הממוצע בעמוד (חוצץ)

כתוצאה מכך, אין זה מפתיע שמאמרים הכוללים סיפורים בהשוואה לדיווחים פשוטים מבטיחים מעורבות רבה יותר וקהל גדול בהרבה. למעשה, הזרקת מאמר עם כמה אלמנטים של סיפורי סיפורים מגדילה את ספירת הקוראים שלו משולש, על פי מבחן המאגר עצמו.

כדי לשפר את איכויות הסיפור של הטקסט שלך, שקול להתייעץ שעלין כותבת, דיאן קלחאן, ושירותים כמו אספקת מאמרים.

טעויות שיש להימנע מהן

כעת, לאחר שיש לנו הבנה טובה יותר כיצד לייעל את התוכן באתר שיווק שותפים, בואו נסתכל על כמה טעויות שכדאי להימנע מהן. זכור כי אלה עלולים לפגוע באורח קשה במאמציך להוביל וליצור מכירות, לכן הקפד להימנע מהם בכל עת:

חוסר התמחות

קשה לכסות כל ענף וכל נישה תחת השמש באתר השיווק שלך. לפי בית הדין לאירוח, הגומחות הפופולריות ביותר לשיווק שותפים כוללות אופנה (18.7%), בריאות (11.1%) ונסיעות (8.6%) כדי להזכיר כמה. בין אם מדובר בתחום ה- IT, הבריאות, האופנה או משהו אחר לגמרי, הקפידו לאט לאט להתמחות בשירותים שלכם בכיוון זה או אחר. זה יאפשר לך להעלות את המחירים שלך, למשוך לקוחות בלעדיים יותר ולפתח ידע מעמיק לגבי נישות שיווקיות מסוימות.

חוסר SEO

בין אם למשוך לקוחות או פשוט לדרג גבוה יותר במנועי חיפוש גלובליים כמו גוגל ובינג, עליכם לוודא שמשחק ה- SEO שלכם עומד במשימה. כלים כגון מתכנן מילות המפתח של גוגל, SEMrush ו- אהרפס יכול לעזור לך לזהות מילות מפתח, ביטויים ומערכות אופטימיזציה מגמות שעובדות היטב בנישה השיווקית שלך.

חוסר חדשנות מתמדת

לבסוף, שיווק שותפים עוסק במתן יותר ויותר אפשרויות לכל מי שתצטרף אליו. דאג ליצור סוגים שונים של תכנים, להרחיב את תיק השירות שלך ולהעסיק את הקהל שלך באופן קבוע. אל תסתפקו בשגרה ונסו לעשות מעת לעת משהו חדש ומרגש בכדי להפוך את אתר שיווק השותפים שלכם למושך.

סיכום

הרעיון של אופטימיזציה של תוכן השתנה באופן דרמטי בחמש השנים האחרונות. הקפידו לאצור את האתר ואת התוכן של שיווק שותפים שלכם על מנת למשוך כמה שיותר לידים ולקוחות. ברגע שתמצאו מערכת מיטוב תוכן שמתאימה למותג שלכם, הקהל הנכון ימצא את דרכם אליכם דרך מנועי חיפוש ומילה לאוזן..

על לאונה הנריסון – סופר עצמאי ומעצב UX. כמו כן, היא סופרת תורמת לבלוגים שונים. כאשר היא לא כותבת או מעצבת, היא שוחה, מטיילת, ומאפשרת מזג אוויר, סנובורד.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map