5 טיפים לבחירת ספק שירות הדוא”ל הנכון לעסק שלך

במשך השנים האחרונות הרוב המכריע של העסקים הסתמכו על שיווק בדוא”ל כדי להרחיב את העסק שלך ולהניע את הכנסותיהם.


לשיווק בדוא”ל יש החזר ROI של 4,400%. עבור כל עסקים שדולרים מוציאים על שיווק בדוא”ל הם רואים 44 דולר בתמורה. הנתונים מצביעים גם על כך שדוא”ל הוא המקור הגדול ביותר להמרות עם שיעור המרות של 4.38%.

לשם השוואה, עסקים עושים ממוצע של הכנסה של $ 2 עבור כל $ 1 הם מוציאים על פרסום בתשלום. בינתיים, החזר ה- ROI של המדיה החברתית יכול להיות קשה למדי למדידה. למעשה, 52% מהמשווקים מודים שהם חווים אתגרים בבחינת הכנסותיהם במדיה החברתית.

המספרים לא משקרים. שיווק בדוא”ל הוא נהג הכנסות אמין ומוכח למותגים בכל גודל, מעסקים משפחתיים קטנים או מחנויות מסחר אלקטרוני עולמיות.

אמנם נכון שהיעילות של שיווק בדוא”ל תלויה במגוון גורמים, אך אחד החשובים שבהם הוא בחירת ספק שירותי הדוא”ל הנכון (ESP), שלעתים קרובות קל לומר הרבה יותר ממה שנעשה..

חפש בגוגל את המונח “שיווק בדוא”ל” ותראה אינספור כלים לשיווק בדוא”ל שתוכל להשתמש בהם – לכל אחד מהם תכונות משלו, משתמשי מיקוד ונקודות מחיר משלהם. זה יכול להפוך את בחירת ה- ESP הטוב ביותר לעסק שלך החלטה קשה מאוד.

בפוסט זה נעבור אתכם בכל השלבים שעליכם לנקוט כדי לבחור את ספק שירותי הדוא”ל המתאים לעסק שלך, בין אם אתה מנסה לבצע שיווק בדוא”ל בפעם הראשונה או שאתה מחפש חלופות טובות יותר לספק שירותי הדוא”ל הנוכחי שלך.

קרא – 5 טיפים חשובים לבחירת ספק הדוא”ל הנכון לעסקים באמצעות @campaignmonitor ספר לחבר

טיפים לבחירת ספק שירות הדוא”ל הנכון

1. תאר את האסטרטגיה שלך

השלב הראשון בבחירת ה- ESP הנכון הוא להבין כיצד הוא ישתלב באסטרטגיית השיווק הדוא”ל הכוללת שלך. אתה יכול לתאר את האסטרטגיה שלך על ידי שאילת עצמך שאלות הכוללות (אך אינן מוגבלות ל):

 • אילו יעדים אני רוצה להשיג בשיווק בדוא”ל?
 • כיצד אוכל להשתמש ב- ESP הנבחר שלי כדי להשיג יעדים אלה?
 • האם אני אשלח עלוני מידע? מיילים לקידום מכירות? הזמנות לאירועים?
 • האם אני רוצה ליצור דוא”ל באמצעות תבניות המותאמות אישית להתקנים ניידים? או שאני רוצה צור אימיילים מאפס ותקוד אותם בעצמי?
 • אילו מדדי דוא”ל הם קריטיים למדידה?
 • אילו סוגים של פונקציות יקלו עלי להשיג את המטרה שלי? האם זה אוטומציה? פילוח? או פונקציונליות אחרת?

ישנם טונות של כלי שיווק בדוא”ל העומדים לרשותך. לכל אחד מהכלים הללו תכונות ייחודיות משלו, תוכניות תמחור, שילובים ומשתמשי יעד. שאלת עצמך שאלות כמו אלה המפורטות לעיל תאפשר לך לצמצם את רשימת האפשרויות שלך ולהקל עליך הרבה יותר על ההחלטה.

2. שקול אילו תכונות אתה זקוק

זהו היבט חיוני בבחירת ESP. עסקים יתעדפו תכונות שונות בהתאם למטרותיהם, אך אלה התכונות שמשווקי הדוא”ל משתמשים בהן לרוב.

תבניות

זו תכונה מרכזית עבור משווקי דוא”ל רבים. תבניות עוזרות למשווקי הדוא”ל ליצור אימיילים באיכות מקצועית תוך דקות. אם היכולת ליצור דוא”ל במהירות היא בראש סדר העדיפויות, עליך לחפש ESP שיש לו מגוון רחב של עיצובים הניתנים להתאמה אישית בהתאם לדרישות הדוא”ל שלך, בין אם זה עלון, דוא”ל קבלת פנים או דוא”ל מבצעי..

מקור: מיילים ממש טובים

מיטוב למובייל

כיום, כ 53% מכלל הדואר האלקטרוני שנפתחים מתרחשים בנייד. מכיוון שכך, חשוב למשווקי הדוא”ל לשלוח דוא”ל המוצג בצורה מושלמת הן על מכשירים שולחניים והן על מכשירים ניידים. שימוש ב- ESP עם תבניות המותאמות לנייד מייד מהעטלף ימנע מכם להתנכר לחלק משמעותי מהקהל שלכם ולהפסיד המרות יקרות ערך..

ניתוח

הדרך היחידה למדוד במדויק את ביצועי השיווק בדוא”ל שלך היא באמצעות ניתוחים. חפש ESP שיש בו לוח מחוונים לניתוח שמציג את כל מדדי השיווק בדוא”ל שאתה צריך כדי לפקח כמו פתיחת דוא”ל, קליקים, ביטולי הרשמה, מעורבות וכמובן החזר ROI. בדרך זו תוכלו לעקוב אחר הביצועים הכוללים שלכם כמו גם את הביצועים של קמפיינים ספציפיים.

מקור: צג קמפיין

אוטומציה

כמו כל משווק דיגיטלי, כנראה שיש לכם הרבה בצלחת. אתה אדם עסוק שלא יכול להרשות לעצמו להשקיע זמן עצום בכל יום רק בשליחת מיילים. זו הסיבה שבחירת ESP בעל יכולות אוטומציה חזקות היא קריטית. אתה יכול להגדיר זרימות עבודה פעם אחת וה- ESP שלך ידאג לשאר. לדוגמה, אתה יכול להגדיר את כל מיילים החג שלך בתחילת השנה ואז פשוט לחכות שההמרות יגיעו.

לקבלת אסטרטגיה יעילה לשיווק בדוא”ל, שילוב נכון של תכונות ב- ESP שלך הוא בעל חשיבות עליונה.

3. קבע את התקציב שלך

הדבר הנהדר ב- ESPs הוא שיש ESP זמין כמעט לכל תקציב ובכל גודל עסקי. ישנם כלים בחינם המציעים תכונות של barebones וישנם ESPs יקרים יותר וברמת הארגון עם פונקציות מתוחכמות יותר.

יש לכם ESPs המספקים עסקים קטנים עם תקציבים מוגבלים, עסקים בינוניים שיש להם תקציבים מעט גדולים יותר, וחברות Fortune 500 שאין להן בעיה לבזבז עשרות אלפי דולרים בכל חודש על ESP.

אם אתה משווק בדוא”ל לחנות קטנה לבנים וטיט, לא יהיה זה מעשי לך להשתמש ב- ESP שעולה סכום שערורייתי.

עליכם לזכור כי שיווק בדוא”ל אינו נוגע לבזבוז גדול. במקום זאת, מדובר בכדי להשיג את הפונקציונליות שאתה באמת צריך ולהשאיר את העלויות שלך יחסית נמוכות. ה- ESP היקר ביותר עשוי לא בהכרח להיות הטוב ביותר לעסק שלך ולמערכת היעדים הספציפית שלך.

למרות שאתה עשוי להתפתות להשתמש ולשלם עבור ESP ברמת הארגון, בסופו של דבר אתה מבזבז משאבים חשובים אם אתה לא מנצל את התכונות הנוספות.

מותג
מחיר התחלתי
עבור 2,000 אנשי קשר
הכי טוב בשביל
אתר החברה
צג קמפיין9 $ לחודש29 $ לחודשבלוגים, עסקים וסוכנויות קטנות עד גדולות.בקר באינטרנט
קבל תגובה15 $ לחודש25 $ לחודשעסקים קטנים וגדוליםבקר באינטרנט
קשר קבוע20 $ לחודש45 $ לחודשעסקים קטנים עד גדולים וחברות עם דרישות נישה כמו ניהול אירועיםבקר באינטרנט
MailChimp9.99 $ לחודש29.99 $ לחודשבלוגים, יזמים ועסקים קטניםבקר באינטרנט
אוובר19 $ לחודש29 $ לחודשבלוגים, עסקים קטנים ויזמיםבקר באינטרנט
Sendinblue81 $ לחודשלא גובה תשלום עבור איש קשרבלוגים, יזמים, עסקים קטניםבקר באינטרנט

כאשר מחליטים על ESP, המפתח הוא לבחון לעומק את תוכניות התמחור שלהם. מרבית שירותי ה- ESP כיום הם בעלי תכניות חודשיות שכבות בהן עליית המחירים עומדת ביחס ישיר לתכונות והתכלולים שאתה מקבל. אם אינך שולח דוא”ל על בסיס קבוע, אתה יכול לבחור ב- ESP המציע תוכניות ששולמו מראש או תוכניות “תשלום לכל קמפיין”..

חלק מה- ESP מציעים אפילו מחירים מותאמים אישית בהתאם לדרישות הייחודיות שלך. אז אם אתה מגלה שהצרכים שלך אינם משתלבים בשום תוכנית מוגדרת מראש, מוטב שתחפש אחר ספקים מסוג זה..

4. בדוק את תמיכת הלקוחות

שירות לקוחות לעולם אינו אמור להיות מחשבה שלאחר מכן. יהיו מקרים שתזדקק להדרכה קטנה – ובמקרים כאלה, זה קריטי שתוכל לפנות בקלות לנציגים תומכים וידע מועילים של לקוחות שיכולים לסייע לך בכל נושא שיש לך..

להלן מספר דרכים לבדוק את איכות התמיכה ללקוח של ESP.

 • בקר באתר ה- ESP ובדוק אם הספק מציע תמיכה ברחבי העולם 24/7.
 • התקשר למספר תמיכת הלקוחות או שלח להם דוא”ל ובדוק כמה זמן לוקח לך לקבל תגובה.
 • דפדף באתר האינטרנט של ה- ESP ובדוק אם יש להם מדריכים או משאבים אחרים המפרטים כיצד התכונות של ה- ESP עובדות. המון ESPs מעלים סרטוני הדרכה, אז חפשו גם אותם.
 • בדוק אם אתר ה- ESP כולל קטע שאלות נפוצות ייעודי.

לעתים קרובות יותר מאשר לא, ההבדל בין כלי חינמי ל- ESP בתשלום טמון בתמיכת לקוחות. כן, אתה חוסך כסף באמצעות ESP בחינם. האזהרה כאן היא שלא תקבל תמיכה במקרה שמשהו ישתבש. מצד שני, אם אתה משלם כדי להשתמש ב- ESP, דבר אחד שכלול תמיד בתוכנית שלך הוא תמיכת לקוחות.

לעטוף

יש לקוות, לאחר שתקראו את המדריך הזה, תהיה לכם תמונה הרבה יותר ברורה של מה בדיוק אתם צריכים מה- ESP. רק זכור כי אין דבר כזה “ה- ESP הטוב ביותר”. לכל ESP יש את היתרונות והחסרונות שלו. אתה יכול לבחור רק את ה- ESP המתאים ביותר עבורך, ליעדים שלך ולתקציב שלך.

אש סללה הוא מנהל SEO ב- Campaign Monitor, שם הוא עובד מקרוב עם צוותי תוכן, העתקה וניתוח כדי לשפר את האופטימיזציה באתר כולו. לפני זמנו ב- Campaign Monitor, הוא גם סיפק מומחיות SEO ושיווק דיגיטלי ב- Zappos ו- Axiata Digital. התחבר עם צג הקמפיין ב – פייסבוק ו לינקדאין.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map