20 כלים חובה לעסקים המקוונים שלך (+ כלי בונוס)

כבעל עסק קטן, הגדלת העסק שלך פירושה לייעל אותה ולמצוא כלים שיכולים לעזור להחליף את מאות אנשי הצוות שאין לך ואינם יכולים להרשות לעצמך לשכור..


למרבה המזל עבור בעל העסק המקוון, ישנם מספר דברים שיעזרו בכל דבר, החל מאירוח אתרים לניהול זמן ועד חשבוניות ועד שיווק בדוא”ל. חסכנו לך את הזמן והמאמץ לצוד כלים אלה; עייננו בכמה מהכלים הפופולריים ביותר שבחרנו ובחרנו את 20 הכלים המובילים שיש.

בה רשימת 20 הכלים המובילים בפורבס, טניה פריב שיתפה:

“זמן מוגבל, כוח אדם ותקציבים יכולים כולם להיות גורם כאשר עומס העבודה מתחיל להצטבר והשטרות נכנסים פנימה. עם צוות איתן והכלים הנכונים עם זאת, בקרוב אתה בדרך להגיע לפוטנציאל העסקי שלך. . “

20 כלים חובה לעסק שלך

1 – בסיס דרישה

בסיס דרישה

פוסט הבלוג של אינק ב- 12 כלי אינטרנט מגניבים לעסקים קטנים מסתכל על דרישת בסיס ככלי חשוב באמת לבעלי אתרים.

בסיס דרישה עיין מקרוב במבקרים באתר שלך על ידי בדיקת ה- IP שלהם והשוואה בין מקורות מידע מרובים, כמו דן & ברדסטריט ולקסיס נקסיס. בסיס הביקוש לא רק אומר לך אילו חברות מבקרי האתר שלך עובדות ככל הנראה, אלא יגדיר אותך עם פרטי קשר עבור ראש החברה כדי שתוכל למכור את השירותים שלך עוד יותר. זוהי דרך נהדרת לשווק לדמוגרפיה שכבר מעוניינת במוצר שלך.

2 – דבורה אינקי

דבורה אינקי

בפוסט בבלוג ב- אשף הבלוגים, HostScore מייסד ג’רי לוא, מציע להשתמש ב- Inky Bee כדי ליצור קשר עם בלוגרים אחרים.

עבודה ברשת עם בלוגרים אחרים היא המפתח להוצאת הידיעה על הבלוג שלך. כמה דברים בשיווק בבלוגים לא השתנו מאז שהתחיל לבלוגים ורשת עם בלוגרים אחרים היא אחד מהם. עם זאת, הדרך בה אנו מקיימים קשר אחד עם השני השתנתה דבורה אינקי הוא כלי נהדר שיעזור לך להתחבר בקלות, לחסוך לך זמן ולהתאים אותך לבלוגרים עם תחומי עניין דומים.

3 – מעקב מרכזי

בודק מרכזי

זה כלי אחד שייתכן שלא שמעת עליו קודם, אבל מעקב מרכזי יעזור לך לעקוב אחר לוח הזמנים העמוס שלך. במבט על 40 עסקים קטנים וכלים מקוונים שהם לא יכולים לחיות בלעדיהם, מייקל פ. Derterty מ- Bespoke Row אומר שזה הכלי האהוב עליו. ניתן לראות בקלות מדוע. זה קל לשימוש בכלי לניהול פרויקטים שיגרום לכל מי שנמצא בצוות להיות מעורב בסביבה מקוונת בזמן אמת. קבעו לוח זמנים של השלמת המשימות, אפשרו לאחרים להעלות עדכונים ולהשאיר הערות ולקיים אינטראקציה עם לקוחות כולם מאותו לוח מחוונים..

 4 – Dropbox

פתרון אחסון מקוון קל זה מושלם למעקב אחר המסמכים החשובים ביותר שלך. אם לא ניתן להעלות על הדעת את הדעת והמחשב שלך קורס או ששרפה פורצת במשרד הביתי שלך, אתה יכול לשחזר את כל הנתונים שלך Dropbox. החברה מציעה מספר פתרונות, כולל אפשרות בחינם עם שטח אחסון של 2 ג’יגה-בייט. אתה יכול גם להשתמש ב- Dropbox כדי לשתף קבצים עם משתפי פעולה.

תיבת ירידה

5 – פאי אפיי

עוגה appy

אפי פאי היא פלטפורמה המאפשרת לעסקים לעצב אפליקציה משלהם ולהעלות ל- iTunes או ל- Google Play. לקוחות יכולים להוריד את האפליקציה ואז תוכלו לשלוח התראות דחיפה יומיות. Appy Pie נמצא בתהליך של הוספת יכולת למכור מוצרים דרך האפליקציה.

6 – Hootsuite

Hootsuite יש מטרה כפולה עבור בעל העסק הקטן. ראשית, בלוח המחוונים של Hootsuite, תוכלו לראות אילו נושאים ניכרים בגומחה העסקית שלכם. על מה אנשים מדברים? איך אתה יכול להשתמש בזה בפוסט בבלוג או בהיצע המוצרים שלך? אם אנשים מדברים על מותו של כוכב קולנוע, האם יש לך מוצרים שקשורים לכוכב שאתה יכול להציג בדף המוצרים שלך? אתה יכול גם להשתמש ב- Hootsuite כדי לתזמן פוסטים במדיה חברתית לעסק שלך.

הפדרציה הלאומית לעסקים עצמאיים (NFIB) מציעה זאת כ 6 הכלים המובילים המקוונים צריכים להשתמש בבעלים של עסקים קטנים ומפרט את הדברים הבאים “ישנם שירותים אחרים הדומים ל- Hootsuite, אך מצאנו שזה מתאר את כולם כמעט בכל רמה.” —קארי דהפילפס, מפעל התוכן, פיטסבורג ”

Hootsuite

7 – גל

גל

המעקב אחר חשבוניות, חשבונות לתשלום, תשלומים שהתקבלו ואפילו שכר עבור עסק קטן עלול להיראות לפעמים מכריע. Wave הוא פיתרון של כל אחד עבור בעל העסק הקטן והתוכנה חיה בסביבה מקוונת. Quickbooks Pro מקוון היא אפשרות נוספת, אך Wave הוא קצת יותר זול עבור הבחור הקטן מכיוון שהוא בחינם.

עושה עסקים קטנים לבלוגר גרג לאם היו כמה תובנות מעניינות על היתרונות והחסרונות של תוכנה זו. הוא מצא שהוא מגביל את עסקיו, אך עבור מישהו שמנהל את עסקיו כבעל יחיד ללא הרבה הוצאות בכל חודש, סביר להניח שתוכנה זו תעבוד מצוין. עם זאת, אחד החלקים הטובים ביותר במאמרו הוא בסוף, שם הוא מציע רשימה של תוכניות חשבונאות מקוונות שונות שבעלי עסקים יכולים להשתמש בהם.

8 – תזמון

לוח הזמנים

אם אתה מנהל עסק בו אתה נפגש עם לקוחות באופן מקוון או באופן אישי, תרצה לבדוק זאת תזמון לתזמון אוטומטי.

תוכנה זו מאפשרת ללקוח שלך לבקר באתר ולראות באילו ימים ושעות יש לך פגישות. לדוגמה, אם אתה מציע אימון אחד על אחד, אתה מזין את השעות העומדות לרשותך והודיע ​​ללקוחות שלך שהם יכולים ללכת לאתר לקבוע פגישה. תזמון תשלח לך בדואר אלקטרוני כשתהיה לך פגישה, תראה את משך הזמן המסוים הזה כמוזמן ואפילו תשלח תזכורות אוטומטיות ללקוח שלך לפני הפגישה..

9 – MailChimp

דואר שימפנזים

אם אתה מנהל עסק מקוון, תרצה לפתוח עלון כדי להישאר בקשר עם מבקרי האתר שלך. ניוזלטר משמש למטרות רבות, כולל לאפשר לכם להודיע ​​למנויים על מכירות מיוחדות או על מוצרים חדשים. במאמר WHSR 15 פניני חוכמת אירוח אתרים, לואנה ספינטי מציינת:

“התקן תוכנת עלון בחשבון האירוח המוגבל שלך והיא תתחיל לאכול את הדיסק ואת רוחב הפס שלך. למרבה הצער, אין הרבה מה לעשות בקשר לכך, ותסריט הניוזלטר הקטן ביותר הזמין – OpenNewsletter – הוא עדיין 640 קילוגרם, ותצטרך לספור גם את כל הנושאים המאוחסנים. “

MailChimp הוא הפיתרון המושלם. אתה יכול להתחיל עם חשבון בחינם וככל שבסיס המנויים שלך גדל, עובר בקלות לחשבון בתשלום. MailChimp מציע תבניות חדשות מוכנות או שאתה יכול ליצור מראה מותאם אישית לעסק שלך.

הערה: אם אתה מחפש אלטרנטיבה ל- MailChimp, עליך לקרוא את סקירת אנשי הקשר הקבועה שלנו.

10 – כונן גוגל

גוגל דרייב מציע דרך נוחה לעקוב אחר המסמכים שלך. אתה יכול לשתף עם משתפי פעולה. אחת התכונות הטובות יותר של Drive היא שתוכל להגדיר את הקובץ לקריאה בלבד או לאפשר לאחרים לערוך את הקובץ. הסביבה תומכת במסמכי עיבוד תמלילים וכן במסמכים המונעים על בסיס מסד נתונים. בנוסף, אתה יכול להוריד תבניות אחרות שיצרו אחרות שכבר קיימות נוסחאות במקום. נניח שאתה רוצה מסד נתונים שיעזור לעקוב אחר שעות העבודה של עובדי החוזה שלך. הם יכולים להיכנס לתבנית, להוסיף את שעותיהם ולשמור. פיתרון פשוט למשימות שיתוף רבות ומגוונות.

11 – SlideShare

שקופיות

שקופיות מאפשר לך להעלות מצגת ולהגיע ללקוחות חדשים באמצעות פורמט מסוג PowerPoint. בתוך באמצעות SlideShare כדי להגיע ללקוחות חדשים, דיברתי על השוק הצומח הזה שכבר זוכה לכ -120 מיליון צפיות בחודש. אחד היתרונות הגדולים בהוספת כלי מקוון זה למודל השיווק העסקי שלך הוא שתשפר אוטומטית את דירוג האתר שלך במנועי חיפוש.

12 – כלי מנהלי האתרים של גוגל

אם אתה רוצה לשפר את מיקום האתר שלך במנועי חיפוש ולשפר את השימושיות של האתר שלך, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להשתמש כלי מנהלי האתרים של גוגל. בנוסף לראות כיצד האתר שלך מדורג בגוגל, תלמד גם מידע חשוב על הדמוגרפיה של מבקרי האתר שלך. לדוגמה, אם אתה מגלה שרוב המבקרים שלך מגיעים לאתר שלך בין שעות הצהריים לשלוש בערב. בכל יום שישי, אז אתה יכול להציע מכירות במהלך אותה תקופה או תמריצים אחרים שיעזרו להגדיל את שיעור ההמרות שלך. מצד שני, אם המבקרים עוזבים את השני שהם נוחתים בדף מסוים, סביר להניח שצריך לחדש את העמוד ולהידביק אותו..

13 – אינפוגרפיקה

“על פי רשת מחקר מדעי החברה, כ 65% מהאנשים הם לומדים חזותיים. עם נתונים סטטיסטיים כאלה, אתה יכול לראות מדוע אינפוגרפיקה גדלה בפופולריות. ” הוספת אינפוגרפיקה יכולה לעשות שני דברים עבור העסק הקטן שלך. ראשית, זה יכול להבהיר את מה שאתה מציע לצופה בהרבה. שנית, אם אותה אינפוגרפיקה היא בעלת ערך, המבקרים יצמידו אותה בפינטרסט, ישתפו אותה בפייסבוק וצייצו עליה. המשמעות היא שהטווח הפוטנציאלי שלך גדל באופן אקספוננציאלי במספר החברים שיש לכל אדם במעגל המדיה החברתית שלו.

14 – Wix

דף הבית של Wix

Wix הוא אחד מבוני האתר המומלצים שלנו בשוק. זהו גם אחד מבוני האתר החדשניים ביותר בשוק.

קל ליצור אתר עם Wix. יש לו מעל 500 תבניות יפות. בעזרת תכונות של לחצן ולחץ, גרור ושחרר, אתה יכול ליצור אתר מדהים תוך דקות ספורות.

אתה יכול גם לשפר את האתר שלך על ידי שילוב אפליקציות מועילות באתר שלך. אתה יכול לצלול לשוק האפליקציות שלהם. יש לו יותר מ- 260 אפליקציות לבחירה. אתה יכול לחקור ביישומים בחינם וגם בתשלום כדי לדייק את דעתך.

15 – ארגז נעליים

תיבת נעליים

האם אי פעם תופס קצף נייר כשאתה בחנות ומיד מאבד את הקבלה? די קשה לעקוב אחר ההוצאה הזו, גם אם קטין, כשאתה לא יכול למצוא את הקבלה עבורה. זה איפה ארגז נעליים נכנס לפעולה לשמירת אחריות על בעל העסק הקטן. זו אפליקציה שאתה מוריד לטלפון החכם שלך. לאחר מכן תוכל לצלם את הקבלה שלך ו- Shoeboxed עושה את השאר, לשמור עותק של הקבלה ולעקוב אחר ההוצאה עבורך. אם נעשה זאת בחריצות, התוכנית תבטיח שלעולם לא תחמיץ ניכוי הוצאות עסקיות נוספות במיסים שלך.

16 – שיחת ועידה חופשית

כבעלים של עסק מקוון, סביר להניח שאתה מבצע הרבה תקשורת בטלפון או באמצעות דואר אלקטרוני. יש מקרים שבהם יהיה מועיל לקבל את כל האנשים העובדים על פרויקט בשיחת טלפון. זה המקום שיחות ועידה חינם נכנס למשחק. פגישו את כולם בטלפון והמערכת אפילו תקליט את השיחה להתייחסות עתידית. באפשרותך גם להשתמש במערכת זו לשיחה מסוג מידע עבור הלקוחות שלך. “החדרים” יחזיקו עד 1,000 מתקשרים בכל פעם. כמנחה אתה יכול לאפשר שאלות ממשתמשים ספציפיים או לשמור על שתיקה בזמן שאתה מדבר בנושא מסוים.

17 – מתי טוב

אם ניסית אי פעם לארגן זמן מפגש ליותר משלושה אנשים, אתה יודע איזה סיוט יכול להיות להבין יום ושעה שעובדים לכולם. מתי טוב הוא כלי נהדר להבין מתי כולם יכולים להיפגש באינטרנט או בטלפון. כל אדם מכניס את זמנו הזמין והמערכת בוחרת כזו שמתאימה לכולם.

18 – מרגל מילות מפתח

מילות מפתח

אחת הדרכים הטובות ביותר ללמוד מהמתחרים שלך היא על ידי ריגול עליהם – ובכן, שלהם מילות מפתח בכל מקרה. כלי ניתוח זה בוחן אילו מילות מפתח פועלות בצורה הטובה ביותר עבור המתחרים שלך, כך שתוכל ללמוד ממה שהם עושים. בבלוג סלט תנועה, ריאן קרוז אומר על השימוש במרגל מילות המפתח, “הכלל הכללי שלי הוא שאם אנשים מפרסמים (מוציאים פרסום עבור תשלום עבור כל קליק) עבור מילת מפתח או ביטוי ספציפיים, זו מילת מפתח טובה שכדאי למקד אותה מכיוון שיש כוונה מסחרית.”

19 – מרכז העזרה של Mojo

mojohelpdesk

השוק העסקי המקוון הוא תחרותי ביותר. גם אם אתה המשחק היחיד בעיר העולמית הזו כיום, אתה יכול להיות בטוח שמישהו יבחין בהצלחה שלך ויעתיק את מה שאתה עושה. לאחר שכיסיתם את כל השאר (אופטימיזציה לקידום אתרים, דפי נחיתה טובים, המרה מוצקה וכו ‘), שירות לקוחות הוא הדרך היחידה להקדים את התחרות.. Mojo Helpdesk היא אחת הדרכים לשמור על קשר עם הלקוחות שלך ולוודא שהבעיות שעשויות להיות להם נפתרות במהירות ובהצלחה. אף על פי שיש הרבה פלטפורמות Helpdesk, זו בעקביות מקבלת ביקורות גבוהות. ה קהילת GetApp עיין בתוכנה זו ונתן לה חמישה מתוך חמישה כוכבים.

20 – CrashPlan

תוכנית התרסקות

CrashPlan הוא פתרון גיבוי בענן. התוכנית פועלת ברקע של המחשב שלך, מגבה ברציפות קבצים חשובים במקרה של התרסקות מחשב. אם לא ניתן להעלות על הדעת, לא תאבד פרויקטים חשובים או פרטי קשר של לקוחות. במקום זאת, פשוט מתקינים מחדש נתונים אלה מקבצי הגיבוי שלך בענן של CrashPlan.

כלי בונוס

פלרדי

כלים Plerdy – פתרון SaaS רב-פונקציונאלי לשיפור שיעור ההמרות ו- UX באתרים. כדי להשיג את רמת ההמרה המרבית, עליכם לנתח חבורה שלמה של נתונים סטטיסטיים חשובים. יש לדעת מקורות תנועה, לגלול עומק, להבין על אילו אלמנטים באתר משתמשים לוחצים בתדירות הגבוהה ביותר ולפקח על השימושיות.

ה- Heatmaps, הצורות החכמות של PopUp ובודק ה- SEO הם שלושת המוצרים שיכולים לעזור לך להשיג את המטרה. בהתבסס על המידע שנאסף, אתה יכול לפתח תוכנית פעולה להגדלת ההמרה בעזרת כל זה בפלטפורמת CRO אחת.

קווילר

Qwilr הוא כלי שמקל על יצירת והפכת מסמכים עסקיים לדפי אינטרנט יפהפיים ואינטואיטיביים, אשר בתורם מעניקים למשתמשים גישה לניתוח וכלים מועילים אחרים. הדמיין מחדש את סיפוני ה- PowerPoint וה- PDF הישנים שלך וחלום תקשורת יצירתית ומעוררת השראה שנראית מקצועית וקלה לייצור.

בדוק את זה על ידי ניסיון מחולל המסמכים של Qwilr – זהו כלי חינמי שמייצר אוטומטית חבילה של הצעות בהתאמה אישית, ניתוחי מקרה, חשבוניות וחוברות לעסקים תוך דקות ספורות. פשוט ענה על כמה שאלות, ומסמכים מותאמים לעסק ולמותג שלך.

מוסנד

אם אתה מנהל חנות מסחר אלקטרוני, אתה בהחלט צריך לבדוק זאת מוסנד, אחת הפלטפורמות הכי מהנות, מהודרות ושימושיות שם בחוץ. או אולי תבדוק את זה בלי קשר, מכיוון שמטרתו של מוסנד היא לעזור לחברות לצמוח ולהכות בתיבת הדואר הנכנס הזה בכל פעם.

עם ניתוחים מתקדמים, תכונות אוטומציה לשיווק שהן ישר מהעתיד ועורך דוא”ל וגרירה ושחרור מבריק עם קדם-על תבניות עלון שאינם דורשים קוד כלל כדי לעבוד, Moosend מספקת כלי אוטומציה שיווקי שיכול לגרום לך להרגיש שאתה מתכוון לפינוק, ללא קשר לגומחה שלך.

מיילגן

מיילגן עוזר לך ליצור חיבורים אנושיים באמצעות אוטומציה בשיווק בדוא”ל. הצוות שמאחורי הכלי יודע שהעין האנושית אוהבת יופי ופשטות. זו הסיבה לכך שהמיילים המעוצבים האסתטיים של Mailigen נפתחים ועוזרים לך להשאיר רושם מתמשך.

החל מניתוח נתוני דוא”ל ויכולות בדיקת A / B ועד המון שילובים שונים – ל- Mailigen יש את הכל.

כל יודע

כאשר קמעונאים מקוונים מסיימים קמפיינים אימייל פשוטים לחוויה של כל ערוצים, הם פונים אליהם כל יודע. בשונה מפלטפורמות אוטומציה לשיווק אחרות הקיימות כיום, Omnisend מאפשרת לך להוסיף כמה ערוצי שיווק באותה זרימת עבודה אוטומציה. התראות שיווק בדוא”ל, SMS, Facebook Messenger והודעות דחיפה ברשת – תקבלו הכל בפלטפורמת האוטומציה השיווקית הזו של כל אחד.

אינטגרציה עמוקה עם פלטפורמות מסחר אלקטרוני פירושה שתוכלו להגדיר זרימות עבודה אוטומטיות, דפי נחיתה, חלונות קופצים עם כוונות יציאה ללא כישורי פיתוח. שילוב זה מאפשר לך גם לאסוף נתונים יקרי ערך על התנהגות הקניות של הלקוחות שלך ולהשתמש בהם לצורך התאמה אישית ופילוח טובים יותר, ובסופו של דבר מביא לך יותר מכירות ורווחים גבוהים יותר. לכלי מקוון שיחסוך לכם זמן ויעזור לכם להרוויח יותר הכנסות, אומנסנד בהחלט שווה מבט.

באדי פונץ ‘

buddypunch

כשמדובר בניהול עסק, מעקב מדויק אחר זמן העובדים שלך הוא קריטי. אם אתה מחפש תוכנת מעקב אחר זמן שהיא פשוטה אך חזקה ועושה לך את כל ההרמה הכבדה, אז באדי פונץ ‘ יכול להיות הפיתרון שלך.

הם מציעים מגוון רחב של תכונות כולל מעקב אחר צבירת PTO, חישובי שעות נוספות ותכונות מתקדמות יותר כמו זיהוי פנים למניעת אגרוף של חברים. יש להם כלים לדיווח נרחב על שכר הניתנים להתאמה אישית להתאמה לצרכים של העסק שלך.

Buddy Punch מספק אינטגרציה קלה עם תוכנות ראיית חשבון מובילות, כגון Quickbooks ו- Paychex, יחד עם מערכות חיוב או חשבוניות אחרות בהתאמה אישית – מאפשרות להנהלה לסנכרן שעות עובדים לפי דרישה..

יחד עם כל זה, באדי פונץ ‘מבוסס באינטרנט, כך שכל אחד עם חיבור לאינטרנט יוכל לגשת אליו. בין מהאפליקציה או הדפדפן הקל לשימוש שלהם, הן מנהלי מערכת ועובדים ניתנים באפשרות לבחור איזו העדפת צפייה מתאימה להם..

אוטומיזי

אוטומיזי

פניתי לחברינו באוטומיזי לכלול את הכלי שלהם במאמר זה, השיב לנו מור מור בסעיפים הבאים,

אוטומיזי נועד להקל על חייך כמשווק / בעל עסק קטן בכך שהוא נותן לך את היכולת להתמודד בצורה יעילה עם שיווק הדוא”ל שלך. אתה יכול ליישם את הפיתרון שלנו בקלות, והתכונות עוזרות לך להשיג את התוצאה הרצויה לך עם פחות מאבק. במערכת שלנו, אין צורך להשתמש ברשימות דוא”ל מרובות מכיוון שהוא מבוסס על תיוג אנשי הקשר שלך ושימוש בפילוח. כתוצאה מכך, לא יהיו כפילויות במאגר הדוא”ל שלך, כלומר אתה משלם פחות.

אתה יכול להשתמש בקטעים כדי לשלוח דוא”ל בתפזורת מותאמת אישית למנויים שלך על סמך הנתונים שלך. הדראג שלנו & עורך Drop מאפשר לך לבנות מיילים יפים ומגיבים שהמנויים שלך יאהבו. אתה יכול להעניק למנויים שלך חוויה אישית לחלוטין עם Automizy. פשוט תכנן את קמפיין הטפטוף שלך בעורך זרימת העבודה הוויזואלית שלנו, שעוזר לך לפלח את הקהל שלך על סמך מעורבותם במיילים שלך.

עקוב אחר הביצועים וצור דוחות של מסעות הפרסום שלך בכמות גדולה ואוטומטית בעזרת ניתוחים מתקדמים שלנו.

כמו כן, אנו נשחרר גרסה מעודכנת של ה- AI שלנו בעוד כחצי שנה. זה יאפשר לך:

 • שלח דוא”ל כאשר המנויים שלך נמצאים בפועל בתיבת הדואר הנכנס שלהם,
 • כתוב שורות נושא טובות יותר (כדי להגדיל את שיעור הפתיחה),
 • פיצול דוא”ל בדיקות בקמפיינים אוטומטיים (להגדלת המרות).

טגל

טווגל

הזמן שלך יקר טגל עוזר לך לעקוב אחר כמה זמן אתה מבזבז על כל משימה. טוגגל מציעה אפשרויות בחינם והן בתשלום. כל שעליך לעשות הוא למשוך את הכלי באופן מקוון, להתחבר ולעקוב אחר הזמן שלך על ידי הלקוח, הפרויקט או המשימה שהושלמו. אם יש לך לקוחות שמשלמים לך לפי שעה, השימוש ב Toggl כדי לעקוב אחר הזמן שהוקדש לכל משימה יכול להקל גם על החיוב.

דוקטור הזמן

דוקטור הזמן

רופא הזמן מקלה על מעקב אחר העובדים שלך. זה יכול לעקוב אחר העובדים שלך מבלים את זמנם – האם הם עובדים על העבודה או מבזבזים זמן על משהו אחר?

טוף לונג, המומחה לשיווק תוכן אצל דוקטור טיים, שיתף אותנו כיצד Time Doctor יכול לשפר את תפוקת הארגון שלך.,

דוקטור הזמן היא תוכנת מעקב אחר זמן למעקב והגברת התפוקה במקום העבודה. זה שימושי עבור אנשים פרטיים וגם חברות כדי לעקוב במדויק אחר זמן העבודה והפרודוקטיביות הכוללת. זה מאפשר לך לקטוף נתוני מעקב אחר זמן על הרגלי העבודה של העובד שלך ומספק ניתוחים פשוטים כיצד ניתן לבצע אזורי מפתח שבהם ניתן לבצע שיפורי פריון..

יש לו מספר תכונות לשיפור התפוקה של הצוות שלך, כגון ניטור אתרים ואפליקציות, קופץ שליטת הסחת דעת כדי לעזור למשתמשים להישאר במשימה, יכולות שכר ושילוב רבים עם אפליקציות של צד שלישי..

לרשות Time Doctor יש גם דוחות נעדרים ומאוחרים כדי לעזור לעובדים לפעול בשעות השיא שלהם ולהקל עליהם לתקשר עם צרכים חופשיים. כתכונה אופציונלית, זה יכול לקחת צילומי מסך כל כמה דקות כדרך לאשר שהעובדים עובדים.

קצה הקרחון

אלה רק כמה כלים מועדפים לעסקים קטנים מקוונים. כשמדובר בייעול העסקים הקטנים, קיימות אפשרויות בלתי מוגבלות לכלים שניתן להשתמש בהם.

המאמר המקורי מתפרסם לראשונה ב בלוג WHSR; זה מנוהל ומעודכן כעת על ידי צוותי BuildThis.io.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map