15 מחוללי פייקיקון (בחינם) שאנו ממליצים עליהם בהחלט

אז אתה מתכוון לפתוח בלוג או אתר. ביצעת את המחקר שלך באיזה בונה אתרים להשתמש. החלטת על שם מגניב ממש לאתר שלך. לעזאזל, אולי אפילו תסיים ופשוט תרצה להתחיל לייצר רווחים מהבלוג שלך.


אבל רגע, לפני שתעשה זאת. הנה מבחן קטן. טען את הבלוג שלך בדפדפן ואז טען כל אתר אחר.

שימו לב למשהו שונה?

מלבד היותם שני אתרים שונים (ברור), תבחין כי ברוב האתרים מופיעים הסמלים הקטנים האלה בכרטיסייה שלהם. אלה הם favicons – קיצור של סמל המועדפים – ותאמינו או לא, שיש אחד מהם הוא למעשה די חשוב למותג שלכם.

מהי פייקיקון ואיפה אני משיג אותם

מה הם בעצם favicons? מדובר בסמלים קטנים קטנים המופיעים לפני דף URL, רשימת סימניות, סרגל כתובות אתר, דפדפני כרטיסיות, ורכיבי ממשק אחרים.

לפיקיקים בדרך כלל יש את הגדלים הבאים: 16 × 16, 32 × 32, 48 × 48, 64 × 64, 128 × 128. רוב הדפדפנים משתמשים בפורמט .ICO אך חלקם משתמשים גם * .GIF ו- * .PNG.

זה לא כל כך קשה ליצור פייקיקון ועם 15 הגנרטורים החינמיים של פייביקון אותם אנו ממליצים בהחלט, יהיה לך פייביקון מקצועי למראה האתר שלך תוך זמן קצר!

1. מחולל פייקיקון

favicon_genמחולל Favicon

גנרטור Favicon, אולי הגנרטור הקל ביותר לשימוש, מאפשר לך ליצור favicon שמוכן לשימוש פשוט על ידי העלאת התמונה לאתר שלהם. מחולל favicon חינמי זה מסוגל לייבא פורמטי תמונות GIF, JPEG ו- PNG ישירות מהמחשב שלך, ולהמיר אותו לפורמט .ICO. לאחר שזה ייעשה, פשוט העלה את קובץ ה- favicon לתיקיית השורש של האתר שלך.

בקר במחולל Favicon

2. Favicon.cc

favicon_ccFavicon.cc

עבור נטיות יצירתיות יותר, באפשרותך ליצור favicon באמצעות Favicon.cc. האתר מחולל ויוצר favicon בחינם, האתר נהדר ליצירת favicon במקום בו תוכלו גם להנפיש. ניתן לייבא תמונות כמו גם שהאתר תומך בפורמטים של תמונות JPG, JPEG, GIF, PNG, BMP, ICO ו- CUR.

בקר ב- Favicon.cc

3. כונן דינמי – מחולל Favicon

כונן דינמיכונן דינמי – מחולל Favicon

כחלק מכלי האינטרנט של הכונן הדינמי, הכונן הדינמי – מחולל Favicon הוא מחולל favicon חינמי אחר וקל לשימוש. אתה יכול להעלות תמונות שנמצאות ב- GIF, JPG, PNG ו- BMP כדי ליצור אייקון favicon. יש להם גם את האפשרות הנוספת ליצור אייקון שולחן עבודה 32 × 32 וסמל 48 × 48 XP.

בקר בכונן דינמי – מחולל Favicon

4. Genfavicon

genfaviconGenfavicon

Genfavicon מאפשר לך ליצור favicon בשלושה שלבים פשוטים בלבד. מה שיפה ב- Genfavicon זה שאתה יכול לבחור את גודל הסמל שלך כשאתה יוצר. לאחר שהעלית את התמונה שלך ב- JPEG, GIF או PNG, תוכל לבחור גודל (16 × 16, 32 × 32, 48 × 48, 128 × 128) של ה- favicon שלך. אתה יכול גם להציג תצוגה מקדימה של favicon שלך על ידי לחיצה על הלחצן “לכידת & לחצן תצוגה מקדימה.

בקרו ב- Genfavicon

5. מנגן פבי

מחייבמנגן פבי

Favicongenerator הוא מחולל אייקונים ללא סלסולים המשתמש בממשק בסיסי מאוד, שמאפשר זאת למשתמשים פשוט. מחולל favicon חינמי זה מה שאתה צריך להמיר תמונות PNG, JPG או GIF לפורמט .ico. לאתר אין הרבה אפשרויות והוא דורש תמונה מרובעת לחלוטין (100 פיקסלים x 100 פיקסלים), אך הוא קל מאוד לשימוש אם אתה מתעצל לחשוב על יצירת פייקיקון.

בקר ב- Favicongenerator

6. משיכה

משיכה מונעתמשיכה

בעוד שרוב גנרטורי ה- favicon תומכים בקבצי תמונות נפוצים, מעטים מאוד מאפשרים לך להשתמש בקבצי תמונות. Prodraw לא רק תומך בקבצי JPG, GIF, PNG ו- BMP הרגילים, הם תומכים גם בפורמטים של קבצי TIF. כלי ה- favicon החינמי יכול ליצור אייקון בגדלים מרובים (16 × 16, 32 × 32, 48 × 48, 128 × 128) ויכול גם לייצר אותם ברמות חידוד שונות, כך שתוכל להשוות בין שנראה טוב יותר לאתר שלך..

בקר ב- Prodraw

7. Logaster.com

לוגסטרLogaster.com

עם למעלה מ -5,000,000 סמלי לוגו שונים שנוצרו תחת חגורותיהם, Logaster הוא מחולל favicon בחינם למי שרוצה להוסיף “טאץ ‘אישי” בעת יצירת favicon. תחילת העבודה עם Logaster זה די קל. פשוט לחץ על כפתור “צור לוגו”, כתוב את שם החברה שלך ובחר את סוג הפעילות. תינתן לך מבחר של תבניות לוגו לבחירתך, שתוכל להתאים אותן.

בקר באתר Logaster.com

8. Favicon.pro

Favicon.proFavicon.pro

Favicon.pro הוא עוד גנרטור favicon חינמי נהדר בו תוכלו להשתמש בכדי ליצור favicon לאתר שלכם, במהירות ובקלות. יש להם את כל הפונקציות הבסיסיות של מחולל אייקונים המאפשר לכם להעלות את התמונות שלכם בפורמט PNG, JPG או GIF ולהמיר אותן לסמלים. דבר נהדר נוסף ב- Favicon.pro הוא שהם כוללים גם מדריך שלב אחר שלב ליצירת אייקון ולהעלאתו לאתר שלך. כמה מדהים זה!

בקר ב- Favicon.pro

9. Antifavicon

אנטי -aviconAntifavicon

Antifavicon שונה במקצת מחוללי סמלים אחרים בכך שהוא לא משתמש בתמונות בכלל כדי ליצור favicon. במקום זאת, הוא מייצר favicon לחלוטין באמצעות טקסט. לכלי שתי תיבות טקסט בהן תוכלו לכתוב בכדי ליצור את הסמל שלכם. מלבד זה, אתה יכול להתאים אישית את צבעי הטקסט ואת הרקע שלו. למרות שהאפשרויות מוגבלות, מחולל favicon חינמי זה הוא בחירה טובה עבור אנשים שאין להם כישורי עיצוב.

בקר ב- Antifavicon

10. RealFaviconGenerator.net

realfavicongenRealFaviconGenerator.net

RealFaviconGenerator הוא כלי חזק להפליא לעומת גנרטורים אחרים של favicon. בעזרת הכלי הזה אתה יכול ליצור favicon בכל הפלטפורמות הזמינות. בנוסף, אתה מקבל גם את היכולת לבדוק את הסמל עצמו. פשוט הקלד את אתר האינטרנט שלך, לחץ על כפתור “בדוק Favicon” וזה ייתן לך משוב על ה- favicon שלך. אתה יכול לבדוק איך ה- favicon שלך נראה בדפדפנים או במערכת הפעלה שונים ולתקן את כל מה שחסר.

בקר ב RealFaviconGenerator.net

11. Favic-o-Matic

favicomaticפאבי-או-מטיק

Favic-o-Matic טוען שהוא “מחולל ה- favicon האולטימטיבי” ועושה זאת על ידי מתן שתי אפשרויות פשוטות. העלה את התמונה שלך והמיר אותה לקובץ .ICO יחיד או צור favicon לכל הפלטפורמות הזמינות, כולל אפליקציות iOS ו- Android. אתה יכול אפילו להתאים אישית את הגודל, צבע הרקע ועוד עבור ה- favicon שלך בהגדרות המתקדמות.

בקר באתר Favicomatic.com

12. פביקון

favikonפביקון

זקוקים לגנרטור favicon פשוט? פביאון היא התשובה שלך. מחולל אייקונים פשוט זה מאפשר לך לחתוך ולהוריד את התמונה כקובץ .ICO. חוץ מזה, אתה לא יכול לעשות הרבה עם פייביקון. אם אתה צריך למחוק favicon פשוט, הכלי החינמי הזה בהחלט בשבילך.

בקרו בפייקיקון

13. Faviconit

faviconitFaviconit

Faviconit הוא כלי נוסף ונוח לשימוש ליצירת favicon, סמלי מגע של תפוח וגם כותרות HTML למספר פלטפורמות ומכשירים. השלבים קלים מספיק, פשוט העלו את התמונה שלכם והיא תעשה את השאר. מחולל favicon חינמי זה גם מקל על שינוי שם הסמל שלך. אתה יכול ללחוץ על כפתור “מתקדם” כדי לגשת לאפשרויות התאמה אישית נוספות.

בקר ב- Faviconit

14. Xiconeditor

xiconeditorXiconeditor

רוצה ליצור את האייקון שלך מאפס? Xiconeditor מעולה אם ברצונך ליצור favicon בהתאמה אישית לחלוטין. באתר זה יש כלי מסוג, כלי מברשת, כלי עיפרון, מחק ועוד, כדי לאפשר לכם ליצור favicon ייחודי באמת בחינם. אתה יכול גם לייבא את הסמל שלך ולחתוך אותו ישר עם הכלים הזמינים ולהציג אותו בתצוגה מקדימה לפני שתוריד את ה- favicon.

בקר ב- Xiconeditor

15. Faviconr

faviconrFaviconr

Faviconr יכול לייצר סמלים באמצעות קבצי JPG, GIF ו- PNG, בדומה לכלים האחרים ברשימה זו. הדבר הנוסף שהוא יכול לעשות הוא ליצור favicon עם רקע שקוף באמצעות קובץ GIF שקוף או PNG. אין כלים זמינים עם Faviconr מה שהופך את יצירת favicons לרומן ישר עם הכלי הזה.

בקר ב- Faviconr.com

העטוף

כדי ליצור favicon זה לא דורש הרבה מאמץ אבל זה בהחלט עוזר. לאחר קבצי favicon ייחודיים משלך מראה שאתה רציני לגבי המותג שלך והאתר שלך. בנוסף, מחוללי favicon בחינם קלים לשימוש וזה לא מזיק לנסות אותם!

אם אתה חושב שאנחנו מפספסים משהו גדול, ובכן, פשוט יידע אותנו. נוסיף לרשימה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map