13 דרכים הקלות ביותר להגברת המודעות למותג (ולמה זה משנה)

ניתן להגדיר מודעות למותג עד כמה ניתן לזהות מותג – באיזו קלות הצרכנים יכולים להבדיל אותו מהמתחרים. חשוב שהמותג שלך יגביר את המודעות למותג, מכיוון שאנשים לא רוכשים בקלות את המותג שלך במקום של מתחרה אם הם לא יודעים מה מייחד אותך. אבל אם הם אכן מכירים במה שעושה אותך שונה ומעריכים אותך בגלל זה, יש לך רגל על ​​התחרות.


Google היא ללא ספק מלך המודעות למותג. זה מותג כל כך ידוע שאנחנו משתמשים בו כפועל: כשאנחנו מחפשים משהו ברשת, אנחנו בדרך כלל אומרים שאנחנו הולכים ל”גוגל זה. ”

אבל אל תיבהל. למרות שהפך לשם ביתי הוא הגביע הקדוש למודעות למותג, אינך צריך להגיע לרמה של גוגל כדי להגביר את מודעות המותג שלך.

למעשה, אנשים אפילו לא צריכים לזכור את שם המותג שלך כדי שתוכל להגיע לרמה בסיסית של מודעות למותג. כל עוד הם זוכרים גורם כלשהו המייחד את המותג שלך, כמו האריזה שלך, הצבעים שלך, הסלוגן שלך או חלק מהסיפור שלך, הם בעלי מודעות למותג שלך. הם יודעים מה גורם לך להתבלט, וזה נותן להם סיבה לבחור בך.

קרא – 13 דרכים הקלות ביותר להגברת מודעות המותג (ומדוע זה משנה) מאת ג’סיקה באמצעות @ReferralRock #brandwareness ספר לחבר

המפתחות להגברת מודעות המותג

יש המון אסטרטגיות פשוטות למודעות למותג שכל מותג יכול ליישם. 91% ממותגי השיווק מחדש משתמשים בשני ערוצי מדיה חברתית ומעלה, על פי הסטטיסטיקה. היום, נסקור את הדרכים הקלות ביותר להגביר את מודעות המותג שלך.

1. לטפח פה-לא-פה

המותג שלך יכול לטפח מודעות למותג בשתי דרכים בסיסיות: באמצעות פעולות ישירות שתנקוט כדי לקדם את המותג שלך, ובאמצעות מפה לאוזן חיובית..

שיווק מפה לאוזן מתרחשת בכל עת שאנשים חולקים את המותג שלך באופן חיובי עם חבריהם, בני משפחתם או בני גילם. שיתוף זה חיוני להצלחת המותג שלך. אנשים סומכים על דעותיהם והמלצותיהם של בני גילם הרבה יותר ממה שהם סומכים על פרסום והודעות אחרות שמגיעות היישר מהמותג שלך. לכן, אם מישהו שומע עליך מחבר, יש סיכוי גבוה מאוד שהם יזכרו אותך – ובסופו של דבר לרכוש את המוצרים והשירותים שלך.

כמעט כל האסטרטגיות האחרות למודעות המותג בהן אנו מכסים תלויות, או מתוגברות בקלות, על ידי תחנת הכוח שהיא מפה לאוזן. לכן, עידוד אנשים אחרים לשתף את המותג שלך הוא הדרך המשפיעת ביותר להגביר את המודעות למותג.

2. השתמש במדיה החברתית לטובתך

אנשים מבלים כמויות גדולות והולכות על מדיה חברתית, שם הם באופן טבעי משתפים תוכן עם עמיתים רבים בבת אחת. לכן, יצירת פוסטים ממותגים שאנשים לא יכולים לעזור להם לשתף היא דרך איתנה להגביר את מודעות המותג שלך. החוכמה היא לגרום לפוסטים שלך להיראות ולהרגיש כמו תוכן שאנשים משתפים באופן טבעי, ולא כמו מודעות.

של ונדי היא מעצמת כוח ליצירת פוסטים אייקוניים, ניתנים לשיתוף – הציוצים שלהם הפכו ויראליים מספר פעמים וגרמו למודעות למותג שלהם להרקיע שחקים. למרות שאינך יכול להבטיח אם פוסט ייעשה ויראלי (האינטרנט מאוד בלתי צפוי), אתה עדיין יכול לקחת כמה רמזים מדבריו של וונדי כדי ליצור פוסטים ממותגים שכדאי לשתף אותם.

א. דע מה הקהל שלך רוצה ואז שלח

וונדי יודעת שהקהל שלה אוהב תוכן הומוריסטי, שנון וילד, האם זה מסר. כל פוסט בודד שהם מעצבים מתמקד בבידור. דוגמה ראשונה? ה”צלי “שלהם, או נחמומי ושובב תשובות לציוצים אזכור המותג שלהם ו / או המתחרים שלהם וכן ציוצים של מותגים אחרים. עיין בדוגמה זו בהמשך:

דוגמא לציוץ של וונדי

עכשיו, שקול את הקהל שלך. האם הם רוצים תוכן הומוריסטי, מבדר או מידע רציני יותר? האם הם רוצים לקבל השכלה, השראה או משהו אחר? כל מה שהם רוצים – וכל מה שהם חולקים באופן טבעי – צריך להנחות את סוג הפוסטים של המדיה החברתית שאתה משחרר.

שמור על טון ממותג עקבי

וונדי מזריקה שנינות והומור ממותג לכל פוסט – בין אם זה צלייה, מם או שלהם משחק תפקידים משלו עם מספר הפניות מבפנים, תמיד תמצא את טון החתימה הזה בתוכן שלהם.

מצא את קול המותג שלך, בין אם הוא נמרץ, רציני, או איפשהו בין לבין, והצמד אליו בכל פוסט שאתה מבצע. עקביות זו היא המפתח ליצירת מודעות למותג מכיוון שהיא נותנת לאנשים חתיכה נוספת של מיתוג לזכור אתכם.

ג. התמקד בפלטפורמות האהובות על הקהל שלך

וונדי יודעת להתמקד בטוויטר (ושנית, אינסטגרם) מכיוון שכאן הקהל שלהם מבלה הכי הרבה זמן. הניסיון לטפח נוכחות בכל רשת חברתית הוא זמן רב מדי, ובדרך כלל יביא למאמץ מבוזבז, מכיוון שהוא יעמיד את הפוסטים שלך בפני אנשים שאינם מועמדים לקנות את המוצר שלך. במקום זאת, התרכז בפלטפורמות שהקהל שלך הכי מפיק.

ד. זרקור את המגמות

ציוצים של וונדי בעקביות עם עין על הטרנדים. בציוץ האחרון הזה הם מגלמים את השימוש של השחקן אמה ווטסון ב”שותפים עצמיים “כאלטרנטיבה מעצימה יותר ל”רווק”.

טיפים למודעות למותג - הדגישו את המגמות

כל עוד אינך מנסה לבצע פיגי-דרך לנושא שנוי במחלוקת, הפעלת מה המגמות יכולה לעזור לך להגביר את מודעות המותג שלך. וגם אם הטון שלך רציני יותר, אתה עדיין יכול להגביר את המודעות למותג על ידי הדגשת המגמות בענף שלך.

למידע נוסף על טיפים לשיווק במדיה חברתית למתחילים.

3. לקדם ולהשתמש מחדש בתוכן שנוצר על ידי משתמשים

אסטרטגיית המדיה החברתית שלך לא צריכה לכלול הפקת תוכן איכותי משלך.

עידוד ומינוף של תוכן שנוצר על ידי משתמשים – פרסומי המדיה החברתית שהלקוחות מפרסמים לגבי המותג שלך, והתמונות והסרטונים המציגים לקוחות המשתמשים במוצרים שלך בחיי היומיום שלהם – הוא חיוני לא פחות ליצירת מודעות למותג..

כמו כל שיווק מפה לאוזן, תוכן שנוצר על ידי משתמשים הוא חזק מכיוון שחברי הלקוחות והעוקבים של הלקוחות שלך סומכים על מה שהלקוחות שלך בוחרים לשתף. כתוצאה מכך, יש סיכוי גבוה יותר שאנשים יזכרו את המותג שלך כאשר הוא כולל את התוכן המקורי של חבריהם. עודד תוכן שנוצר על ידי משתמשים באמצעות אסטרטגיות אלה:

 • צרו hashtag ממותג עבור הלקוחות שישמשו להם כאשר הם מפרסמים אודות המוצר שלכם. לדוגמא, מותג הנעליים ג’ק רוג’רס יצר את ה- hashtag #lovemyjacks, בו הוא משתמש כדי לגייס מעריצים.

מודעות למותג - צרו לקוחות מהירות המותג@ thecarolinagirl67 באינסטגרם

 • תכיל לעתים קרובות את התוכן הטוב ביותר שנוצר על ידי המשתמש בדף שלך (זכור תמיד לתייג ולזכות את היוצרים בכל תוכן שאתה מפרסם מחדש, כך שהם יקבלו את ההכרה המגיעה להם). Aerie של אמריקן איגל עושה זאת כחלק מהמחויבות שלהם להראות גופים אותנטיים, שלא השתנו על ידי פוטושופ. לקוחות מתייגים את מראה ה- Aerie שלהם עם #aeriereal, והמראה האלה הם חלק קבוע מהעדכון האינסטגרם של המותג עצמו.

@lagrossequifaitdesvideos, באמצעות @ ערי, באינסטגרם

 • התחל תחרות בה אנשים חייבים להגיש תוכן ממותג שנוצר על ידי המשתמש כדי להיכנס, ולהציע פרסים אטרקטיביים לזוכים.
 • צרו “אתגר” ממותג שבו אנשים ישלימו משימה מסוימת הקשורה למותג שלך, השתמשו ב hashtag ספציפי ותייגו את חשבונכם. (אפשר גם להפוך את זה לתחרות, או אפילו להגיש תרומה עבור כל משתתף.) אפילו אם אנשים לא ישתתפו באתגר, הם עדיין יתייגו את חבריהם אם הם אוהבים את מה שהם רואים, ויוצרים יותר מותג מודעות עבורך.

4. התחל תוכנית שגריר מותג

בקרב האנשים שיוצרים תוכן שנוצר על ידי משתמשים, אתה חייב למצוא כמה לקוחות בולטים המשתפים פוסטים ותגובות זוהרות על המותג שלך מבלי שתבקש.

חשבו על גיוס לקוחות אלה לשמש שגרירי המותג– נציגים ארוכי טווח של המותג שלך, המקדמים אותך באופן קבוע בפלטפורמות שלהם ובקול אמיתי שלהם. הם מונעים להפיץ את הבשורה על המותג שלך מכיוון שהם מתלהבים בך ורוצים לראות אותך מצליח, ומכיוון שהם חושבים שהקהל שלהם ירוויח מהמוצרים והשירותים שלך.

יתכן ששמעת את המונח “שגריר מותג” בקשר עם נציג הסלבריטאים של המותג. עם זאת, שגרירים אינם חייבים להיות ידוענים או אנשים עם עוקבים גדול, כל עוד הם מחזיקים בסמכות בנישה שלך או בקרב חברי קהל היעד שלך. הכל קשור לבחירת נציגי אמון הקהל שלך, שנוח להם לקיים שיחות אחד על אחד אודות המותג שלך ומוצריו..

לדוגמה, מותגים רבים המכוונים לסטודנטים במכללה מנהלים תוכניות שגריר קמפוס, כדי למנף את הקשרים שסטודנטים כבר יצרו עם בני גילם. אפליקציית Bumble היא דוגמא אחת – הם מנהלים תוכנית “דבש” מפורטת של שגרירי סטודנטים.

לואיזה (@ louisavons) משמש כמנהל תחום בקמפוס הדבש באוניברסיטת לויולה בשיקגו.

5. עזרו בסיבות משמעותיות

אם יש סיבה שהתלהבתה של המותג שלך, תרומת תרומה תראה את האמפתיה שלך ותגדיל את מעמדתך בעין הציבורית.

קביעת תרומות כספיות מועילות, אך קחו בחשבון גם דרכים בלתי נשכחות אלה להחזיר.

 • אתה יכול ליצור קשירת צדקה עם מוצרים מסוימים, כמו TOMS עושה (עבור כל זוג נעליים שנמכרו, זוג נתרם לילד הזקוק).
 • לחלופין, תוכל ליצור קמפיין לשיתוף חברתי, שבו כל פוסט עם hashtag ממותג מפעיל תרומה לצדקה מועדפת. זה יעלה במהירות את המודעות – הן למטרה שלך והן למותג שלך – עם כל שיתוף!

#Shareyourears של דיסני הוא דוגמה אחת לקמפיין hashtag של צדקה. עבור כל פוסט הכולל אוזני מיקי ואת ה- hashtag שהיה שותף במסגרת זמן נתונה, דיסני תרם לקרן Make-A-Wish.

 • העובדים שלך יכלו להתנדב את זמנם באירוע קהילתי או ללא מטרות רווח, או שהמותג שלך יכול להתחיל יום התנדבות שלם של החברה שלו..
 • אפילו טוב יותר, אם המוצרים שלך יועילו ישירות לארגון קהילתי, מדוע לא לתרום אותם? לדוגמה, חברת מים בבקבוקים עשויה לתרום מים לטורניר כדורגל או לתחרות להקות, או חנות לשיפור בתים עשויה לתרום אספקה ​​לחברת Habitat for Humanity..

כמובן, כל פילנתרופיה צריכה להתנהל מכיוון שאתה באמת רוצה לעזור למטרה. אם ההחזרה מתבצעת רק לשם פרסום, הקהל שלך יוכל לספר, והדבר יתפוגג.

6. ספר את הסיפורים שמאחורי המותג שלך

שיתוף סיפורים אותנטיים על המותג שלך מקל על אנשים לזכור אותך ולשתף אותך עם אחרים. לכן, הקפידו לעסוק בסיפורי סיפור מהורהרים.

התחלת את המותג שלך לענות על צורך שאף אחד אחר לא עונה עליו? האם המוצרים שלך בנויים כדי לפתור בעיה ספציפית? הודע לעולם, כי סיפורים כאלה ניתנים לשיתוף רב.

אך אל תדאגי אם אינך נכנס לאחת מהקטגוריות הללו. המותג שלך יכול עדיין לכתוב “סיפור חתימה” בקול ובטון הייחודי שלך. סיפור אותנטי ובלתי נשכח זה מציג את משימת המותג שלך וערכיהם, כיצד ומדוע מקורם וכיצד אתה מתחייב לערכים אלה בכל מה שהמותג שלך אומר ואומר, כולל מערכות היחסים שלך עם לקוחות.

פנים הצפון משתף את סיפור החתימה שלהם.

הסיפורים של הלקוחות שלך הם חלק חיוני בסיפור המותג שלך, לכן שקול לשתף אותך בחוויות שלהם בבלוג שלך, בדף “המלצות” או בצורה של וידיאו. זה יהיה יעיל עוד יותר אם תאפשר ללקוחות שלך לספר את הסיפורים שלהם!

עיין בהמלצת הלקוחות של זנדסק לעיל תקריב, איפה הם חולקים מדוע הם אוהבים את פלטפורמת ועידת הווידיאו.

7. בחר בזהירות אריזה, סיסמאות ומיתוג אחר

בעידן דיגיטלי זה, חוויית ה”בלתי אגרוף “הופכת בולטת עוד יותר. במדיה חברתית (במיוחד פלטפורמות וידאו דיגיטליות) אנשים מתמקדים בכל ההיבטים של גילוי מוצר, החל מהאריזה. זה מוכיח שאם האריזה שלך תהיה בלתי נשכחת, סביר יותר שאנשים יזכרו את המותג שלך. אז שקלו למקם את המיתוג שלכם על קופסאות משלוח, לעצב מחדש את האריזה שלכם כדי להתבלט, או אפילו ליצור חוויה של פתיחת המוצר שלכם.

קו הצעצועים הוויראלי LOL Surprise שולט בחוויה זו – פתיחת “שכבות” הצעצוע כדי לגלות אילו הפתעות יש בפנים חשובה לא פחות מהצעצוע המתקבל עצמו, ו”האקסינגינג “הייחודי הזה הוא שהפך את הצעצוע לפופולארי כל כך.

בפשטות

אתה לא צריך להרחיק לכת כמו כדור LOL, אך הסרה מחדש של אריזותיך היא דרך קלה להגביר את מודעות המותג. אבל מה אם אתה מוכר תוכנה, שירות או מוצר אחר שאין לו “חבילה אמיתית” ללא קשר למה שאתה מוכר, ישנם המון אלמנטים אחרים של מיתוג שאתה יכול להתמקד בהם כדי להפוך בלתי נשכח, כמו הסלוגן שלך, הצבעים והמשימה שלך..

במקרה שאתה מחפש סמלי לוגו למטרות מיתוג, להלן לוגואים חינמיים שתוכל להוריד – אין צורך בהרשמה.

8. צור הודעות בלוג אינפורמטיביות

בניית פוסטים בבלוגים אינפורמטיביים היא אסטרטגיה שתעבוד היטב עבור כל המותגים, ללא קשר למה שאתה מוכר. אם אתה כותב על נושאים בנישה שלך, העונים על צרכי הקהל שלך, הדבר יגדיל את סמכותך בעיני הלקוחות הפוטנציאליים שלך. ברגע שתעזור לאנשים לצאת, יהיה להם קשה לשכוח אותך, במיוחד אם הם עומדים להרוויח את המוצרים שלך. סביר להניח שהם יחזרו לרכוש, מכיוון שהם סומכים על התוכן שלך. אז, גלה את השאלות שאנשים שואלים בנישה שלך וכתוב פוסטים בבלוג שעונים על השאלות האלה..

כך תוכלו לבנות הרגלים נכונים להצלחה בבלוגים.

9. בלוג אורחים באתרים אחרים

אל תגביל את הבלוגים לאתר שלך. הגשת פוסטים אורחים באיכות גבוהה לאתרים אחרים הקשורים לגומחה שלך, אך שאינם מתחרים ישירות מול אתר משלך, היא דרך איתנה להציב את המותג שלך בפני קהל חדש ורלוונטי. באופן אידיאלי, האתר שאליו אתה מפרסם אורח יאפשר לך לכלול ביוגרפיה של מחבר עם קישור ותיאור למשפט אחד. אם הם לא עושים זאת, תוכלו לפחות להכניס מספר קישורים לתוכן האתר שלכם, אשר בתקווה יעזור להגביר את התנועה שלכם.

כמו כן, חשוב על בלוגים ב לינקדאין או בינוני. באתרים אלו כבר קיים קהל גדול, ותמיד תוכל לכלול תקע קצר לחברה שלך בסוף פוסטים אלה. תייג את התוכן שלך כך שהוא יקובץ עם פוסטים אחרים בנישה שלך.

10. שתף תמונות וסרטונים משכנעים

לפי מקנייט קורלנד, אנשים זוכרים רק בין 10-20% ממה שהם קוראים או שומעים, אך הם זוכרים כ -65% ממה שהם רואים. ברור שאם אתה רק יוצר בלוגים ותוכן טקסטואלי אחר, זה לא תמיד מספיק כדי להגביר את מודעות המותג. תגדיל את הסיכויים שלך להיזכר אם תיצור תוכן חזותי משכנע – אינפוגרפיקה, כמו גם תמונות וסרטונים ממותגים אחרים.

אינפוגרפיקה מעולה להפצת סטטיסטיקות ונשיכות מידע קשורות; כדי לגלות עד כמה הם מועילים וחזקים, עיין באינפוגרפיה שלהלן מ- visual.ly.

אתה יכול גם להפוך תוכן מפוסטים בבלוגים פופולריים לסרטונים קצרים, כך שהתוכן יהיה קל יותר לעיכול. כמו תמונות, קטעי וידאו משותפים בקלות, הם יעזרו להגביר את מודעות המותג שלך במהירות.

11. נצלו את הפודקאסטים

אם כבר לא קיים פודקאסט בגומחה הספציפית שלך, יצירת אחת שתענה על שאלות ותאר אור אחר בתעשייה שלך היא אסטרטגיה נהדרת למודעות למותג. עם זאת, סביר להניח שהנישה שלך כבר עמוסה בפודקאסטים, במיוחד אם אתה מוכר סוג כזה תוכנת B2B רב-ספקית. במקרה כזה, עליכם שהמייסד, המנכ”ל או אדם בולט אחר בחברה שלך יופיעו בפודקאסטים הקשורים לאחרים. כמו בפוסטים של אורחים, זו דרך שימושית להביא את המותג שלך בפני קהל חדש ורלוונטי.

12. הדק את ה- SEO שלך

כאשר לקוחות גוגל נושא, הם בדרך כלל אינם מסתכלים מעבר לעמוד הראשון של תוצאות החיפוש. אבל אם המותג שלך מדורג מאוד בעמוד הראשון הזה, על פני המתחרים שלך, המותג שלך ייראה סמכותי יותר – ואנשים באופן טבעי ילמדו על המותג שלך לפני התחרות.

ו- SEO הוא בחירה משתלמת לבניית מודעות למותג. על פי 59% מהמשווקים שבקרו סקר רוק הפניה, קידום אתרים הוא אחת השיטות החסכוניות ביותר לבניית מודעות למותג.

לכן, הקפד לבצע אופטימיזציה של האתר שלך למילות מפתח הקשורות למותג שלך, והקהל שלו מחפש. באופן אידיאלי, תתבצע אופטימיזציה לשלושה סוגים של מילות מפתח: מילות המפתח הכלליות המתארות את קטגוריות המוצרים או השירותים שלך, מילות המפתח הספציפיות הממוקדות יותר בסוג המוצר שלך, ומילות המפתח הספציפיות המציגות שאלות הקשורות לגומחה שלך..

כמו כן, חקר את התחרות שלך בגוגל – האתרים שאתה מתמודד איתם על המקום שלך בדף הראשון – כדי שתדע מה תצטרך לעשות כדי להילחם על הדירוג שאתה רוצה. בדרך כלל תגלה שמילות מפתח ארוכות וספציפיות יותר הן בעלות תחרות נמוכה, ומושכות אנשים שיש סיכוי גבוה יותר לרכוש ממך, למרות שבדרך כלל לא מחפשים אותן לעתים קרובות כל כך..

13. תן חופשיות בחינם

מי לא אוהב להשיג משהו לחינם? הענקת סוואג ‘בחינם עם שם המותג עליהם, או קופונים יקרי ערך, יכולה לעשות רושם מתמשך. אז, מצא אירוע בקהילה שלך, כמו משחק ספורט, קונצרט, אקספו, כנס או יום קהילה, שבו אתה צפוי לפגוש אנשים רבים בקהל הרצוי של המותג שלך. הזמן מקום, והפיץ את ה- freebies!

סאלי עגבנייה, חברת דפוס תפירה, חילקה עטים מודפסים עם הלוגו שלהם.

אם אתה מחליט לחלק חולף, הבחירות הטובות ביותר שלך הן פריטים שאנשים יכולים ללבוש או לסחוב איתם (חשבו חולצות, כובעים, בקבוקי מים, או תיקים). זה יהפוך את האנשים שמשתמשים בסוואג ‘לשלטי חוצות מהלכים, ויעניקו למודעות המותג שלכם דחיפה נוספת!

אל תשכח להעניק חוויות “בגודל ביס” בחינם עם המוצר או השירות שלך. אם האנשים שמנסים את זה נהנים מהחוויה שלהם, סביר להניח שהם יזכרו אותך וחזרו לרכוש, והם עשויים גם לספר לחברים שלהם. הוצאת גרסאות ניסוי בגודל של המוצרים שלך, או דוגמאות בחינם, היא בחירה מצוינת אם המותג שלך מאפשר זאת.

אבל מה אם המוצר שלך אינו פיזי? יש לך עדיין אפשרויות. אם אתה מוכר תוכנה או מנוי דיגיטלי, הדגמה או ניסיון חינם הם עוד “freebie” מוצק שאתה יכול לתת. ואם אתה מספק שירות חוזר, אתה יכול להציע שירות ראשון בחינם, או זיכויים בגין אותו שירות.

13. התחל תוכנית הפניה

איננו יכולים להדגיש מספיק עד כמה חשובה מפה לאוזן ביצירת מודעות למותג. אבל פה לאוזן יכול להיות קשה למעקב ולבקרה. עם זאת אל תדאג – הפעלת תוכנית הפניה מאפשרת לך לקדם ולעקוב אחר מפה לאוזן בקלות ולהחזיר את הכוח לידי העסק שלך..

תוכניות הפניה מאפשרות לך להעניק תגמולים מרגשים ללקוחות קיימים שמשתפים ישירות את המותג שלך עם חבריהם. אתה יכול לבחור תמריצים שיניעו את הלקוחות שלך בצורה הטובה ביותר לשתף, כגון מוצרים בחינם, אשראי בחנות, הנחות, שדרוגי שירות או החלפת מותג ממותגת.

כמו כן, תוכניות הפניות מקלות על הלקוחות לשתף בשיטות שהם מעדיפים, בכמה לחיצות בלבד. ואם תבחר א תוכנת הפניה, זה פשוט לעקוב אחר הפניות אלה.

תוכנית ההפניה של ליים פשע מציעה קופון של 20% הנחה ללקוחות שמפנים את חבריהם ומאפשרת ללקוחות לשתף בקלות באמצעות דואר אלקטרוני, פייסבוק, מסנג’ר, או על ידי העתקה והדבקה של קישור הפניה.

כאשר חבריהם או בני משפחתם מפנים אותם באופן אישי לעסק שלך, לקוחות פוטנציאליים שמים לב מקרוב, מכיוון שהם סומכים על מה שיש לבני גילם לומר. כתוצאה מכך, סביר יותר שהפניות המופנות הללו יהפכו ללקוחות שלך, ובסבירות גבוהה יותר לכך תישאר נאמן למותג שלך לתקופות ארוכות יותר.

לסיכום

מודעות למותג נועדה להפוך את המותג שלך לבלתי נשכח ולהראות לקהל שלך כיצד הוא שונה מהמתחרים שלך.

אתה יכול להגביר את המודעות למותג בשתי דרכים בסיסיות – באמצעות פעולות ישירות שהמותג שלך נוקט ובאמצעות שיתוף מפה לאוזן של אחרים. הקפידו לשלב בין שתי הגישות הללו, מכיוון שאנשים זוכרים וסומכים על דעותיהם של בני גילם.

איזו מהאסטרטגיות שלעיל, לדעתך, תעבוד בצורה הטובה ביותר להרחבת העסק שלך באופן מקוון? התחל ליישם אותם והגביר את מודעות המותג שלך.

ג’סיקה האן היא כותבת תוכן שיווקי ב- Referral Rock, שם הם מאמינים שלכל עסק יש פוטנציאל להגדיל את השיווק שלהם מפה לאוזן. כשג’סיקה לא כותבת, יש סיכוי טוב שהיא שרה, מסדרת שירים, או משתפת ונהנית מתכנים במדיה החברתית. התחבר לג’סיקה ב לינקדאין.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map