10 הפתרונות המובילים של מסחר אלקטרוני B2B לשנת 2020

מסחר אלקטרוני B2B בארה”ב יגיע ל -1.8 טריליון דולר עד שנת 2023 ויגדל בכ -10% בשנה במשך 5 השנים הבאות, לפי פורסטר.


וזה ברור לחלוטין: אנשי עסקים מודרניים רוצים לרכוש מוצרים לחברות שלהם ללא טרחה ולשלם מחירים הוגנים. חנויות B2B למסחר אלקטרוני הן מקומות נהדרים עבור יזמים לעשות קניות שכן חנויות מקוונות מודרניות מציעות חווית קנייה נהדרת.

במאמר זה, נסקור לכם סקירה קצרה של פלטפורמות ה- B2B eCommerce הפופולריות ביותר לפיתוח חנות מקוונת B2B. אם אתה מתכנן להקים חנות מקוונת B2B, שמור את רשימת הקצרים הזו כדי לבדוק כל פלטפורמת eCommerce סיטונאית ובחר את המתאימה לצרכים שלך בדיוק..

פלטפורמות מסחר אלקטרוני מקוונות B2B

1. CS-Cart B2B & B2C

עגלת CS B2B & B2C היא תוכנת מסחר אלקטרוני מסוג B2B המארחת את עצמה עבור סיטונאים ויצרנים של עסקים קטנים עד גדולים. למעלה מ -35,000 אתרי B2C ו- B2B מסחר אלקטרוני משתמשים בפלטפורמה זו ברחבי העולם. החסרונות העיקריים של עגלת CS הם עושר ופשטות בתכונות.

CS-Cart B2B היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני סיטונאית. יש לו את כל הפונקציות שהוזכרו לעיל, בנוסף לכך להציע לרוכשי B2B חווית קנייה B2C אמיתית. CS-Cart מוכן לשילוב עם כל מערכות CRM, ERP, חשבונאות ואנליטיקה של צד שלישי בזכות ה- API החזק שלה.

CS-Cart הוא סקריפט מסחרי אלקטרוני של B2B שמתארח בעצמו – עליך להתקין אותו בשרת שלך. המשמעות היא שתהליך ההתקנה עשוי לדרוש קצת ידע טכני מינורי וזו הסיבה ש- CS-Cart מציע הוראות מפורטות להתקנתו, השימוש בו ותחזוקתו. אופי אירוח עצמי של CS-Cart מעניק לך שליטה מלאה בחנות המסחר האלקטרוני שלך B2B. ניתן להפעיל ולהשבית כל פונקציה, לשחק עם הגדרות, לצבוט את השרת ולערוך את הקוד.

משתמשי CS-Cart אוהבים את הפשטות של התוכנה ואת מחירה ההוגן. הם מעריכים את הארכיטקטורה הנקייה ואת קוד הקוד הפתוח שלה.

בונוס נהדר של CS-Cart B2B & B2C הוא מספר בלתי מוגבל של חזיתות הניתנות להגדרה עצמאית. אתה חופשי לפתוח חזיתות B2B ו- B2C שיעבדו וייראו אחרת, וניהלו אותן באמצעות פאנל ניהול יחיד.

על החיסרון:

יש כמה תלונות על תהליך שדרוג מסובך אם החנות משתנה בכבדות או שהשרת אינו עומד בדרישות. המשתמשים גם אומרים שעיצוב ברירת המחדל של החנות מיושן.

2. 3DCart

3dcart הוא פיתרון מבוסס e-commerce מבוסס ענן. ממש קל להקים אתר מסחר אלקטרוני, אך יכול להיות קשה לשנות ולהתאים את עצמו ליעדים העסקיים. החברה מציעה פתרונות B2C ו- B2B.

מכיוון ש 3dcart הוא פיתרון מבוסס ענן, קל להקים חנות ולהקים אותה. אין צורך לדאוג להתקנה ולשרת. אבל יש לזה הגבלות כמו אחרות פלטפורמות SaaS: זה לא יכול להציע לך את אותה חופש ומדרגיות כמו פתרונות של עגלות קניות המארחות עצמית.

3dcart הוא די עשיר בתכונות: יש לו כמעט את כל הפיצ’רים עבור לקוחות B2B שהוזכרו בתחילת המאמר למעט מספר רב של גננות ופונקציות מתקדמות לניהול מחירונים..

על החיסרון:

יש תלונות רבות על שירות הלקוחות של 3dcart ויש משתמשים שאומרים שהם אפילו הפסידו כסף בגלל צוות התמיכה של 3dcart שלא הוסמך.

3. עגלת X

X-Cart תוכנת עגלת הקניות הראשונה של PHP בשוק. החברה מציעה פתרונות ענן ומתארחים בעצמם.

X-Cart מתאים הן לעסקי B2C והן ל B2B. למרבה הצער, אין חלוקה ברורה לפונקציונליות B2C ו- B2B. לפיתרון מערכת ניהול ספקים עוצמתית, מבצעים, מערכת סקירה, חלוקת תשלומים ותכונות אחרות של חנות מקוונת מתאימה.

הטענה העיקרית של X-Cart היא שאין לו מספיק תכונות ספציפיות ל- B2B ומספר רב של חנויות לאתרי B2C ו- B2B עצמאיים. תוכנה זו צריכה להיות מותאמת אישית כך שתוכל להשתמש בה עבור אתר מורכב של B2B eCommerce.

על החיסרון:

ביקורות משתמשים טובות אך לקוחות מסוימים לא אוהבים את התמיכה הטכנית הזו לפעמים לא יכולים לעזור בפתרון הבעיות, במורכבות התוכנה והיעדר פונקציות חשובות.

4. מג’נטו

מג’נטו היא אחת ממערכות עגלות הקניות הפופולריות ביותר בעולם, ובכל זאת אחת המסובכות ביותר מבחינת השימוש והפיתוח.

מג’נטו היא תוכנה מאוד מגוונת – תוכלו להתאים אותה באופן הרצוי. אתה יכול להפוך את חנות B2B מבוססת מג’נטו לגמישה ועשירה ביותר בתכונות. לרוע המזל, כדי להתחיל ולתחזק חנות B2B של מג’נטו, תצטרך לעשות זאת קבל אירוח מג’נטו טוב, צוות קודנים שמבינים את מג’נטו ויודעים לעבוד עם הארכיטקטורה שלו. זה אומר יותר הוצאות.

על החיסרון:

Magento עבור B2B כמעט כל שהוזכרו לעיל תכונות חובה, אך למרבה הצער, ישנן תלונות משתמשים על מורכבות הממשק. אנשים אומרים מג’נטו דורשת זמן מוגדר לפני שתוכל להשתמש בו בשידור חי.

5. TradeGecko

TradeGecko הוא סקריפט מסחר אלקטרוני מסוג B2B המתמקד בפשטות ואוטומציה של מכירות ה- B2B. הוא מיועד לסיטונאים, מפיצים, מותגי מסחר אלקטרוני ומסחר אלקטרוני בצמיחה גבוהה. TradeGecko הוא מוצר SaaS: פחות חששות טכניים אך גם פחות שליטה.

ל- TradeGecko יש את הכל: מחירים בודדים, היכולת להסתיר מוצרים ומחירים ממשתמשים לא מורשים, מחירונים בהתאמה אישית, מחסנים, מבצעים, הזמנה קלה וסדר מחדש ומה לא. המשתמשים מרוצים מה- TradeGecko ואוהבים את קלות השימוש ותמיכת הלקוחות הטובה.

לפיתרון זה כלי דיווח וניתוח מובנים המאפשרים לך להבין טוב יותר את התהליכים שלך ולהתאים אותם במידת הצורך. הדבר היחיד שנראה כי אינו נכלל הוא תכונה מרובת חנות פונקציונאלית לחלוטין להפעלת אתרי B2B ו- B2C באופן עצמאי.

על החיסרון:

כמה משתמשים מתלוננים על האטות, היעדר תכונות ספציפיות, שינויים תכופים במערך לוח הניהול והמחירים הגבוהים.

6. קונטלוג

Contalog מיועד למכירות רב ערוציות: אתה יכול להתאים בקלות את העסקים שלך ב- B2B ו- B2C לערוצי אינטרנט וניידים. ל- Contalog יש הרבה תכונות B2B כמו: מלאי מרכזי, ניהול מידע על הזמנות ומוצרים במכירות מרובות, וכלים אחרים למכירה יעילה לחברות.

פלטפורמת המסחר האלקטרוני B2B של Contalog היא פיתרון מבוסס ענן – אתה יכול לגשת לחנות שלך מכל מחשב או מכשיר נייד. תוכנת B2B eCommerce זו מאפשרת לך להוסיף ידנית מוצרים, להעלות מגיליון אלקטרוני או לייבא מאתר הקניות הקיים שלך. לרוע המזל, אינך יכול להזין מספר סידורי או לסרוק את ברקודי הברקוד.

ישנן מספר תוכניות לבחירה, לכל אחת מהן מחיר שונה. התוכנית הבסיסית ביותר היא בחינם ומתאימה לעסקים קטנים שיש להם רק 100 הזמנות בחודש. תוכניות שונות יכולות לעבד הזמנות נוספות וגם לאפשר לך להוסיף לתוכנה הבסיסית. תוכנת eCommerce B2B eCommerce משתלבת בפלטפורמת eCommerce שלך ​​כך שתוכל לעדכן את המלאי שלך באופן אוטומטי כאשר הלקוחות קונים ממך. אתה יכול גם לקבל התראות על מלאי נמוך מתוכנה זו.

על החיסרון:

למרות של- Contalog יש תמיכה רבה והיא נוחה לשימוש, משתמשים אומרים שלקח זמן להתרגל לממשק שלו.

7. InsiteCommerce

InsiteCommerce היא תוכנת מסחר אלקטרוני B2B ליצרנים ומפיצים בינוניים עד גדולים. זוהי פלטפורמת ענן: קל לפרוס ולתחזק אותה. החברה מציעה לכם שרת משלהם ומתקינה עבורכם את החנות. אבל זה יכול להיות קשה להתאים אישית ולגדול מכיוון שלעולם לא תהיה לך השליטה המלאה בענן.

InsiteCommerce מסתמך על ממשק API גמיש לשילוב עם מערכות CRM ו- ERP של צד שלישי. סקריפט B2B eCommerce זה מכיל כמה פונקציות B2B שימושיות כמו מערכת ניהול הזמנות מתקדמת עם ייצור חשבוניות, סידור מחדש מהיר של מצב וסדרי הזמנה, פונקציונליות “הצעות מחיר” ואפשרויות משלוח ספציפיות מובנות..

למרבה הצער, לפלטפורמה זו אין את כל הפונקציות העיקריות של ה- B2B המוזכרות בתחילת מאמר זה, ייתכן שתצטרך להתאים אותה על ידי הוספת פונקציונליות מותאמת אישית. אני מקווה ש”ארכיטקטורת האינטגרציה “שלה מאפשרת שינוי גודל מסוים.

על החיסרון:

אין כל כך הרבה ביקורות משתמשים עבור InsiteCommerce באינטרנט. המלצות בסדר אבל משתמשים להתלונן על עקומת למידה ארוכה מאוד, שדרוגים יקרים ותלות בשותפים של צד שלישי.

8. פפרסי

Pepperi היא פלטפורמת מכירות של B2B לעסקים ועסקים גדולים. זוהי מערכת מסחר אלקטרוני מסוג SaaS B2B. כפי שציינו לעיל, אתר SaaS eCommerce תמיד קל יותר לפריסה ולתמיכה אך הוא לעולם אינו בשליטתך המלאה.

Pepperi מציעה אפליקציות סלולריות מקוריות לאנדרואיד ו- iOS עם תמיכה בנתונים לא מקוונים. המשמעות היא שתוכל לנהל את הקטלוג שלך כשיש חיבור לאינטרנט עכשיו. משתמשים אוהבים את ממשקי האינטרנט והנייד של Pepperi.

Pepperi הוא פיתרון B2B כל-יכול, שמשתלב בקלות במערכות CRM ו- ERP באמצעות ממשק API חזק. יש לו המון תכונות מובנות המציעות חוויה דמוית B2C ללקוחות הסיטוניים: עיצוב קטלוגים מעולה, אמצעי תשלום ונוחות משלוח נוחים, מחירים פרטניים לקבוצות משתמשים, ניהול מחירון מחירים, התראות ועוד.

על החיסרון:

המשתמשים מרוצים מפפרלי באופן כללי, אך חלקם להגיש תלונה תמיכת לקוחות איומה שאינה זמינה בשישי ושבת וממשק מפגר (עם זאת יפה).

9. לחיצת יד

לחיצת יד מיועדת ליצרנים ומפיצים שמוכרים לחנויות קמעונאיות או ללקוחות עסקיים אחרים. זוהי פלטפורמה עוצמתית ונוחה לשימוש לבניית אתר ואפליקציה סלולרית ללקוחות ה- B2B שלך.

להזמנת לקוחות, Handshake עוזר לך לספק חוויית מסחר אלקטרוני מקוונת B2B להזמנה מקוונת קלה ואפליקציה לנייד להזמנות בצד המדף כאשר הלקוחות שלך נמצאים על הרצפה..

להזמנת נציגי מכירות, Handshake מספקת יישום נציג מכירות ייעודי המספק להם את הלקוח, המוצר, התמחור ומלאי המידע שהם צריכים. ניתן ליצור הזמנות במהירות ולהגיש באופן מיידי.

על החיסרון:

המשתמשים מרוצים מלחיצת יד, אך חלקם אמר שהאפליקציה קורסת מדי פעם. כמו כן, משתמשים מדווחים על כמה משגיאות סנכרון.

10. OROCommerce

OROCommerce הוא סקריפט מסחר אלקטרוני מסוג B2B התומך במודלים עסקיים של B2B וגם B2C. זה תומך גם בתרחישים של B2X. תוכנה זו מיועדת לחברות ועסקים סיטונאיים גדולים.

OROCommerce משתלב באופן טבעי עם מערכת CRM משלהם OROCRM המאפשרת לכם לארגן את אנשי הקשר של הלקוח ולארגן את זרימת העבודה של אינטראקציות הלקוחות..

OROCommerce הוא אחד הפתרונות הגמישים ביותר למסחר אלקטרוני מסוג B2B הקיימים כיום. פיתרון זה כולל חשבונות ארגוניים, תפקידי ניהול, מחירונים מרובים, API טוב לשילוב עם מערכות עסקיות, מערכת קידום חזקה, קטלוגים ספציפיים לקונים ומחירים.

על החיסרון:

משתמשים אומרים שכנראה תצטרך הכשרה כדי להתרגל ל- OROCommerce והמפתחים מתלוננים על היעדר תיעוד פיתוח. הפלטפורמה גמישה ומורכבת במיוחד, מה שאומר שזה יכול להיות מאתגר להפעיל אותה בהתחלה.

אילו תכונות צריכות להיות סקריפט מסחר אלקטרוני מסוג B2B

חנות אלקטרונית B2B צריכה להיות בעלת פונקציות מיוחדות לאוטומציה של תהליך הקנייה של חברות. פירוש הדבר שפתרון מסחר אלקטרוני של B2B חייב להיות בעל תכונות ספציפיות שאין תוכנת קניות B2C אין. וודא כי לפלטפורמת B2B eCommerce שאתה בוחר תכונות אלה:

קל להזמין מוצרים בכמויות גדולות

תוכנת מסחר אלקטרוני מסוג B2B אמורה להציע ממשק נוח להזמנת מוצרים בכמויות גדולות. רק תארו לעצמכם: עליכם להוסיף לעגלה 50 מכשירי טלוויזיה ו 20 דוודי חימום משלושה סוגים שונים. אם חנות לא מציעה ממשק נוח לכך, תקדיש שעות רק למילוי העגלה. אף אחד לא אוהב לבזבז זמן, במיוחד לא אנשי עסקים.

ארגונים בתוך חנות מסחר אלקטרוני B2B

בדרך כלל, תהליך הרכישה בחברות כולל יותר מאדם אחד. אתה זקוק לתכונה המאפשרת איחוד משתמשים בארגונים. בדרך זו, בעל הארגון יכול להוסיף משתמשים נוספים לארגון בחנות: מנהלים, משווקים, רואי חשבון. וכולם יכלו לעבוד בחשבון אחד כמשתמשים שונים.

כלים להרכבת מחירים גמישים

סקריפט ה- B2B eCommerce אמור לתמוך בקבוצות משתמשים עם הנחות והרשאות והנחות שונות התלויות בכמות שהקונה כבר הוציא בחנות שלך. חברות בדרך כלל קונות מספר גדול של מוצרים בבת אחת, והם קונים באופן קבוע. חשוב להציע לרוכשים שלך הנחות כמות והנחות בודדות על סמך הרמות שלהם (שכבות).

מספר רב של חזיתות

אם אתה מתכוון למכור הן לחברות והן לאנשים פרטיים, הפונקציה הרב-חנותית היא חובה עבור החנות המקוונת שלך. אתה אמור להיות מסוגל להגדיר את תצורת המחסנים שלך באופן עצמאי כאילו אתה מנהל מספר חנויות.

שילובים עם שירותי צד ג ‘

שירותי CRM, ERP, חשבונאות וניתוח מודרניים יכולים לשפר מאוד את הביצועים העסקיים שלך. וודא כי לתסריט ה- eCommerce B2B העתידי שלך יש ממשק API חזק ומשתלב עם שירותים עסקיים של צד שלישי.

סדר קל מחדש

מה אם חברה קונה ממך מוצרים מתכלים על בסיס קבוע? אל תגרום להם ליצור את ההזמנה בכל פעם שהם קונים באתר eCommerce שלך. החברה אמורה להיות מסוגלת לסדר מחדש את אותם מוצרים עם אותו מספר פריטים בלחיצה אחת בלבד.

הורדת מחירון קלה

לפני ההזמנה מנהל צריך לקבל אישור לרשימת המוצרים והמחירים מהמפקח. לכן, המנהל אמור להיות מסוגל להוריד במהירות את המחירון עם המחירים הנוכחיים.

מיקום נוח להזמנה

יש יזמים שפשוט לא רגילים לרכוש מוצרים לחברות שלהם דרך ממשק חנות האינטרנט. בדרך כלל הם מתקשרים ומזמינים באמצעות הטלפון. במקרים כאלה המנהל שלך יוצר הזמנה בלוח הניהול. וחשוב שהוא או היא יוכלו לעשות זאת במהירות לדבר עם הלקוח בטלפון.

חזית חנות קרובה למשתמשים לא מורשים

אתה אמור להיות מסוגל להסתיר את הקטלוג מעיניים סקרניות ולבדוק כל קונה רשום באופן ידני. זה יגן עליך מפני פעילויותיהם המצערות של המתחרים שלך וישפר את ההתמתנות של הרוכשים החדשים.

לסיכום

אין פלטפורמה מושלמת לאתר ה- B2B המסחר האלקטרוני שלך. יהיה עליכם להתאים אישית כל תוכנה פחות או יותר כך שתתאים לתהליכים העסקיים והמטרות שלכם. לכן, לפני שתחליטו על ה- B2B CMS, צרו קשר עם כל ספק מהרשימה הזו, בקשו הדגמה וודאו שתוכלו להתאים אישית את גודל הפלטפורמה ולקנה מידה..

יאן קולקוב הוא מומחה לתוכן ושיווק בחברת פיתוח תוכנת eCommerce CS-Cart. הוא נלהב ביצירת תוכן חזותי ואוהב לשתף אותו עם העולם. יאן יכול להסביר דברים מסובכים במילים פשוטות וזו הסיבה שהוא מנהל את בלוג החברה ויוצר תוכן לבלוגים אחרים של מסחר אלקטרוני ושיווק. התחברו עם יאן פייסבוק ו אינסטגרם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map