10 מחוללי שמות הדומיין הטובים ביותר עבור אתר האינטרנט שלך

בין אם אתם חושבים להקים בלוג נסיעות או שאתם רוצים להקים חנות מקוונת לעסק שלכם, אתם תזדקקו לאתר. חשוב מכך, עליכם לרשום שם (או שם תחום) עבור המותג שלכם וזה צריך להיות קליט!


אתה בטח חושב לעצמך, “מדוע אני צריך לחשוב כל כך חזק על שם תחום? אני לא יכול פשוט ללכת עם מה שיש לי? “

יכולת, אבל אז כנראה שזה לא יהיה שם תחום טוב. ואם אתה רוצה שהבלוג או האתר שלך יצליחו, תצטרך לבוא עם שם תחום טוב כדי לעבוד איתו.

מהו שם תחום?

קל לזכור את שם הדומיין מילות שמשמשות לתקשורת עם שרת DNS באתר שאנו רוצים לבקר. שרת שמות הדומיין הוא מה שמתרגם את השם הידידותי לכתובת IP או להפך. (מקור)

אם אתה זקוק לעזרה קטנה בבחינת תחום, אז יש לך כיסוי! עיין ברשימה שלנו עם מחוללי שמות דומיין שבהם תוכל להשתמש בכדי לחסוך לעצמך את כאב הראש של הצורך למצוא שם תחום חדש.

הערה: אם לא בחרת שם תחום, אתה יכול לקבל דומיין בחינם עם מארחי האינטרנט הבאים:

 • אירוח InMotion 
 • הוסטינגר
 • GreenGeeks

1. חיפוש תחום רזה

רזהחיפוש תחום רזה

נוצר על ידי Automattic, האנשים שמאחורי פלטפורמת WordPress.com וצוות הליבה שעובד על וורדפרס עצמה, חיפוש דומיין רזה הוא ככל הנראה מחולל שם הדומיין המשומש ביותר כרגע..

השימוש בו פשוט למדי. פשוט התחל עם מילת מפתח יחידה, ואז בחר באפשרויות התחום שלך והם יתנו לך מאות רעיונות לשמות דומיין הזמינים כעת. מה שיפה זה שהם אפילו יבדקו אם השם זמין גם בטוויטר!

2. NameMesh

namemeshשם רשת

NameMesh מאפשר לך לחלק את חיפושי הדומיינים שלך לשמונה קטגוריות שונות: נפוצות, דומות, חדשות, SEO, קצרות, מהנות, אקסטרה, ומיקס. זה מאפשר שמות ניסיוניים יותר שכנראה שלא שקלת.

אתה יכול גם לסנן את השמות על סמך סיומת תחום, זמינות תחום, וגם מקסימום. אם אתה מחפש שם חדש להפעלה שלך, NameMesh יכול עשה זאת גם בשבילך.

3. NameStall

namestallNameStall

ב- NameStall אין כלי אחד בודד, במקום זאת הם מספקים חבילה של מחוללי דומיינים שבהם תוכלו להשתמש. שלוש מהשימושיות היותר שימושיות בהן תוכלו להשתמש הן מחולל שם הדומיין הראשי, מחולל שם הדומיין בן שלוש המילים ומחולל שם הדומיין המתחרז..

בהתחלה זה אולי נראה מהמם, אך לאחר שתתפסו את זה, תוכלו ליצור שמות דומיינים ייחודיים באמת. התנסה ב’קבוצות מילים ‘כמו’ 500 מילים ראשונות פופולריות ‘,’ מילים אנגליות בסיסיות ‘, או אפילו’ 1500 מילים אחרונות פופולריות ‘כדי לתת לך אין סוף אפשרויות עם שמות מותאמים אישית לבלוג שלך..

4. חזה שם

bustaname-1חזה שם

באמצעות Bust A Name, אתה יכול להשתמש בכלי המסנן הרבים שלהם כדי למצוא שם דומיין שמתאים לדרישות שלך ולצרכים הספציפיים שלך. אתה מתחיל בסינון מילות המפתח שלך ואז בחר “התחל” או “סיום” עם מילת המפתח שלך. לאחר מכן הוא ייתן לך רשימה שתוכל לסנן, תלוי כמה טבעי אתה רוצה שהשם ישמע ומגבלת התווים שלו.

יש להם גם אפשרות להסתכל על שמות דומיינים שצולמו, כמו גם את היכולת לסנן לפי תוספים, כגון. Com, .net ו- .org.

אין לך מילת מפתח מסוימת בראש? אתה יכול להשתמש באפשרות “הפוך תחום אקראי” להציע לך שמות זמינים. אם אתה מוצא אחד שאתה אוהב, אתה יכול לשמור אותו או לרכוש אותו באמצעות קישורים לרשם הדומיינים הטוב ביותר כמו GoDaddy ו- NameCheap..

5. Nameboy

NameboyNameboy

Nameboy מאפשר לך למצוא שמות תחום זמינים על סמך מילות המפתח שבחרת. הוספת מילות מפתח, ש Nameboy אז ירכיב רשימה של שמות דומיין המוצעים שבהם תוכל להשתמש.

תוצאות החיפוש שלהם מראות גם אילו תוספים נלקחים ואילו עדיין זמינים. לדוגמה, למרות שניתן לקחת webhostingsecretrevealed.com, עדיין תוכל לרכוש webhostingsecretrevealed.net במקום.

אתה יכול גם לבדוק אם שמות דומיינים זמינים למכירה חוזרת, כמו גם הצעות מקף או מילות מפתח מחורזות.

6. Wordroid

wordoidWordroid

אם אתה רוצה יותר כשרון ויצירתיות עבור שם התחום שלך, אתה בהחלט צריך לנסות את Wordroid, מחולל שם הדומיין שמרכיב בעצם מילים שנראות נחמד והן נהדרות לשמות בלוגים, מוצרים, חברות ואפילו שמות תחום..

כלי השמות החינמי והאינטליגנטי הוא אחד מחוללי השמות היצירתיים יותר בחוץ מכיוון שהם בעצם יוצרים מילים חדשות בשפות שונות. הם עושים זאת בעזרת הכלי המיוצר שלהם לייצור שמות העוקב אחר הכללים הפונטיים תוך יצירת שמות המתגלגלים מהלשון.

אתה יכול אפילו להתאים פרמטרים מסוימים באתר כגון דפוס, אורך Wordroid, שפה, רמת איכות, ואפילו אם לכלול הרחבות דומיין או לא.

7. פאזל דומיין

domainpuzzlerפאזלר דומיינים

פאזלי דומיינים שונים מרוב מחוללי שמות הדומיינים בכך שאתה יכול להשתמש במילות מפתח מרובות כאבני הבניין ליצירת שם התחום המושלם שלך. בהתבסס על מילות המפתח שבחרת, דומיין פאזלר יעבור על כל השילובים השונים שתוכלו לבצע ובאותה עת יבדוק אילו זמינים לרישום.

כדי להשתמש בו, כל שעליכם לעשות הוא רק לספק קבוצה של מילות מפתח שתרצו בדומיין שלכם, לבחור את התוספים הרצויים ואז הכלי יעשה את כל העבודה..

8. DomainHole

חור התחוםDomainHole

למרות שהם לא כל כך רחבים כמו מחוללי שמות הדומיינים האחרים, DomainHole עדיין מציע מגוון כלים (כמה שיהיו מדויקים) שבהם תוכלו להשתמש כדי ליצור ושם תחום..

מלבד כלי סיעור המוחות הרגילים, אתה יכול גם לחפש שמות דומיין שפג תוקפם לאחרונה וליצור דומיינים אקראיים עם מחוללי השם שלהם. אם תרצה, אתה יכול אפילו לציין ולבדוק את כל תוספי הדומיין כדי לחפש את שם הדומיין המושלם.

9. דומיינים בוט

domainsbotדומיינים בוט

לא רק שדומיינים בוט מבצעים עבודה מצוינת בייצור שמות דומיינים מעניינים, הם גם מאפשרים לך לבחור מילים נרדפות שתרצה להשתמש בהן עם מילות המפתח המקוריות שלך. שילוב גורמים אלה יכול לגרום לכמה שמות די מגניבים שכנראה שלא הייתם חושבים עליהם.

כדי להשתמש בו, תחילה עליך להכניס מילת מפתח זרעית אחת או יותר. לאחר מכן אתה יכול לעבור את התוצאות הראשוניות, להתאים אישית את ה- TLDs שאתה רוצה, להוסיף או לשנות את המילים נרדפות, ואפילו להוסיף את הקידומות והסיומות המועדפים עליך..

בהתחלה, הרבה מתוצאות ה- Domains Bot די פשוטות, אך תרדו עוד יותר ותמצאו כמה שילובים די מעניינים..

10. פנאבי

panabeeפנאבי

עבור מחולל שמות דומיין, מחולל שמות עסק וכלי חיפוש שמות דומיין קל לשימוש, אינך יכול להשתבש עם Panabee. באופן מעניין הם רצו שיקראו לה Pandabee – למרבה הצער, שם הדומיין הזה כבר נלקח.

עם Panabee, אתה יכול להתחיל לחפש שם תחום על ידי הזנת שתי מילות מפתח, ואז הם יפורטו הצעות שמות על סמך אלה. אם צולמו שם הדומיין הרצוי, תוכלו לעבור לאתר רשם הדומיינים ולבדוק אם קיימים תוספים זמינים אחרים.

בנוסף לשמות דומיין של הצעות, Panabee יכול גם לבדוק אם שם הדומיין הרצוי משמש כשם משתמש של מדיה חברתית..

סיכום

זה לא קל למנות עסק שהוא מגניב ובלתי נשכח. במיוחד אם אתה צריך לשמור את זה על המותג עם העסק שלך. יש לקוות, עם מחוללי הדומיינים הטובים ביותר שפירטנו למעלה, אתה יכול למצוא שם דומיין הזמין ומתאר היטב את העסק והמותג שלך..

האם יצרת עדיין שם לבלוג שלך? אם כבר יש לך שם מדהים, סביר להניח שאתה צריך בונה אתרים מדהים כדי ליצור את האתר שלך. טיפלנו במדריך האתר שימושי זה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map