שירותי שיווק הדוא”ל הטובים ביותר לעסקים בשנת 2020

רבים מאיתנו משתמשים בדוא”ל, אך במוחנו, הם יורדים לגב כמשהו שזה דבר מובן מאליו שיש לנו להשתמש בו. עם זאת, כפי שיודע כל משווק דיגיטלי, שיווק בדוא”ל הוא הבסיס למה שהם עושים.


עם זאת, זה לא תקף רק למשווקי הדוא”ל אלא כמעט לכל תפקיד עבודה שמשלב את הפונקציה של שיווק דיגיטלי. זה מרחיב את ההיקף לכלול הרבה יותר אנשים כמו בעלי אתרים או בלוגים, אנשי מכירות ועוד.

תוכן ענינים

מדריך לשיווק בדוא”ל

 • האם אתה זקוק לשיווק בדוא”ל?
 • אני ממליץ על פלטפורמות השיווק הטובות ביותר בדוא”ל
 • תכונות אידיאליות שמערכות השיווק הדוא”ל הטובות ביותר צריכות להיות
 • מחשבות אחרונות: עם מי ללכת?

נותני שירות נבדקו

 • קשר קבוע
 • קבל תגובה
 • MailChimp
 • אוובר
 • SendinBlue
 • SendPulse

גילוי נאות: BuildThis.io מקבל דמי הפניה מכמה חברות שהזכרנו באתר זה. למידע נוסף על האופן בו אנו מממנים את פעולות האתר שלנו וחשיפה מרוויחה מלאה כאן.

אם נכון לעכשיו אתה עדיין לא בטוח כיצד אלמנט זה מתאים לך, אנו נפשט את הדברים בשאלה אחת …

האם אתה זקוק לשיווק בדוא”ל?

אם אתה זקוק להפניות מכירה, לתעבורת אתרים או לעשות כל דבר אחר המחייב אותך לפנות לכמה שיותר אנשים במהירות, עליך לבצע שיווק בדוא”ל..

בין אם אין לך גישה ישירה לאנשים ובין אם אינך בקשר ישיר איתם באותה עת ובין אם אתה פשוט לא מצליח להגיע אליהם ישירות בכל נקודת זמן, שיווק בדוא”ל הוא זה שעוזר לשמור על קשר איתם..

בעזרת יצירת דואר בודד המפרט מספר הגדרות ולחיצה אחת, אתה יכול לפנות לגעת במישהו ללא קשר לזמן, להיקף המידע או לזמינותו.

בואו נראה כמה מהיתרונות המפורטים יותר של שיווק בדוא”ל.

מה שיווק בדוא”ל יכול לעשות בשבילך?

לשיווק בדוא”ל יש תשואה משוערת על ההשקעה (רועי) של 3,800% מה שאומר שבממוצע, כל דולר שהשקיע ברשתות שיווק בדוא”ל מביא תשואה של 38 דולר. מלבד הפרספקטיבה הפיננסית בלבד, ישנם היבטים חיוביים רבים אחרים של שיווק בדואר אלקטרוני כגון;

היקף מורחב

מבקרים באתרים באים והולכים, אך לאחר שהם נעלמו רבים לא חוזרים. על ידי איסוף מידע בדוא”ל מהמבקרים שלך תוכל להגיע אליהם שוב בעתיד. באמצעות רשימת דוא”ל אתה שולח לרשימה כולה תוכן יקר שעשוי לפספס. ייתכן שתשיג תנועה נוספת כאשר יש כאלו שיעקבו לעקוב אחר קישורים לאתר שלך על סמך מידע שנשלח אליהם.

עלייה במכירות

המרות בדוא”ל נצפו כי הן עולות על ביצועי חיפוש חברתיים וגם אורגניים כאחד. למעשה, נתונים סטטיסטיים מראים למדיה החברתית שיעור המעורבות הכולל של 0.58% בלבד לעומת שיעור קליקים של 3.71% לדוא”ל. המכירות יגדלו באונליין או בחנות כתוצאה ממה שהמשתמש קרא בדוא”ל, למשל, לקבלת הצעה מיוחדת או מחיר בלעדי..

כוונן את פעולותיך

מכיוון שיווק בדוא”ל מבוסס על נתונים סטטיסטיים, ניתן לאסוף נתונים אלה ולנתח אותם. לאחר מכן ניתן להשתמש במידע זה כדי לשפר עוד יותר את מסעות הפרסום שלך בדוא”ל כדי להגדיל את האפקטיביות. לדוגמה, למד על לייקים, לא אהובים ותחומי עניין של בסיס המשתמשים שלך ושלח להם חומרים רלוונטיים.

פלטפורמות השיווק הדוא”ל הטובות ביותר שאני ממליץ עליה

יש ממש מילולי שיט של מערכות שיווק בדוא”ל בימינו, ותקשה שלא לפגוע באבן (אם תזרוק). ממש כמו פלטפורמות אירוח עסקי – בחירת פלטפורמת שיווק אימייל נכונה יכולה להיות מטלה, כך שבדקתי ובחרתי שישה שירותי שיווק דוא”ל הטובים ביותר.

לרבים ממערכות השיווק בדוא”ל יהיו תכונות דומות, אך כמעט לכולן יש ניסיון חינם. אני ממליץ בחום להירשם ולבחון אותם לפני הרכישה רק כדי לבדוק אם המערכת מתאימה לך.

1. קשר קבוע

תוכנת שיווק בדוא

אתר: https://www.constantcontact.com

קשר קבוע הוא אחד השמות המוכרים ביותר בעסקי מערכת הדואר האלקטרוני. בשוק זה למעלה מעשור הוא התפתח עם הזמן וכיום משרת יותר מ- 650,000 לקוחות. על סמך יכולת הליבה שלהם בשיווק בדוא”ל הם הצליחו היטב בחזית התכונות.

מלבד שיש להם מערכת יעילה ונוחה לשימוש הם הוסיפו על תכונות רבות שלא יסולא בפז כמו ניהול אירועים, יכולת קמפיין חברתי ואפילו כלים לסקר משתמשים. לפיתרון מקיף של כל אחד, אלה החבר’ה המשתלמים ביותר.

התמיכה מקיפה גם בצורה של צ’אט חי, דוא”ל ופורום עם קהילה ניכרת. הכי טוב שתוכלו להירשם איתם למשך ניסיון חינם של חודש כדי לבדוק את שירותיהם. לאחר תקופת הניסיון, המחירים משתנים בהתאם למספר אנשי הקשר בדוא”ל שברשותך.

כמו כן – קרא סקירה מעמיקה של קשר קבוע עם טימוטי ב WHSR.

מחיר התחלתי: ניסיון חינם לאחר מכן מתחיל מ- $ 20 / mo

הכי טוב בשביל: עסקים קטנים עד גדולים וחברות עם דרישות נישה כגון ניהול אירועים

2. GetResponse

תוכנת שיווק בדוא

אתר: https://www.getresponse.com

GetResponse בודק את כל התיבות המתאימות עבור מערכת שיווק בדוא”ל. אתה יכול להעלות רשימת תפוצה לשרתים שלהם ואז ליצור את הודעות הדואר השיווק שלך כדי שיישלחו לרשימה. אפילו אוטומציה מטופלת וישנה חבילת ניתוח מקיפה לצורכי איסוף הנתונים שלך.

יש להם כיום כ -350,000 מנויים ב -183 מדינות ברחבי העולם ומוכרת את עצמה כאחת הקלות לשימוש בשוק. הזמינות גבוהה מאוד, בזכות הלוקליזציה ל 27 שפות כך שכמעט כל אחד מכל מקום יכול להשתמש בה. אם יש לך בעיות, התמיכה זמינה באמצעות צ’אט חי, טלפון ודואר אלקטרוני (כמובן!).

התוכניות שלהם מופרדות לפי מספר דוא”ל בבסיס הנתונים שלך, אך כל היתרונות העיקריים של מערכות GetResponse זמינים לכל התוכניות. זה כולל תבניות בחינם, מיילים מגיבים (כך שהצפייה בנייד תטפל גם כן!) ופילוח דוא”ל לשיווק יעיל יותר..

מחיר התחלתי: ניסיון חינם למשך 30 יום ואחריו 15 דולר לחודש עבור 1,000 מנויים

הכי טוב בשבילעסקים קטנים וגדולים

3. MailChimp

תוכנת שיווק בדוא

אתר: https://mailchimp.com/

אני זוכר היטב את MailChimp מכיוון שהוא בין הכלים הראשונים לשיווק בדוא”ל בהם השתמשתי מעולם. זה פשוט מאוד לשימוש ונמצא מאז סוף המאה (כן, כל כך הרבה זמן!). כיום הוא נפל מעט מהרדאר עבור רוב משווקי הדואר האלקטרוני הארדקור, אך הוא עדיין פופולרי ביותר בקרב בעלי אתרים ועסקים קטנים.

אחת הסיבות העיקריות לכך היא של- MailChimp יש תוכנית חינמית, כמו הדגם שיש בוני אתרים לעקוב אחר. זה לבדו הופך אותו לקסום במיוחד לעסקים בעלי תקציב נמוך שעדיין מבקשים למנף את כוחם של שיווק בדואר אלקטרוני.

למרות שיש תוכנית חינמית, MailChimp אינו מדפדף על תכונות ויש לו יכולות דיווח נרחבות יחד עם עורך תבניות חזותיות רב עוצמה להודעות הדוא”ל שלך. ישנן אינספור אפשרויות שילוב עבור MailChimp והיא אכן מציעה פיתרון הגון של כל אחד.

מחיר התחלתי: חינם

הכי טוב בשביל: בלוגים, יזמים ועסקים קטנים

4. AWeber

תוכנת שיווק בדוא

אתר: https://www.aweber.com

AWeber, שנוסד על ידי טום קולצר בשנת 1998, יכול להיחשב כחלוץ בענף ומשמש כיום כ 100,000 לקוחות. זה עובד היטב בתפקידיו העיקריים כמערכת שיווק בדוא”ל ומציע שילוב טוב עם מספר מכובד של תוכנות אחרות.

זה עדיין פיתרון מוצק, במיוחד אם יש לך צרכים בסיסיים ואינך רוצה להיות מוצף מהבלגן מאשר למערכת ‘יש לנו הכל!’ יש להציע. אתה יכול לייבא מספר פורמטים של קבצים למסד הנתונים שלהם ולעקוב אחר מסעות הפרסום השיווקיים שלך בזמן שהוא מתמשך, וזה מאוד שימושי.

נקודה חזקה אחת לגבי AWeber היא בחירת התבנית הדוא”ל הנרחבת שלה, שהיא די נהדרת אם אתה חדש במשחק. יש לו גם יכולות תמיכת לקוחות מקיפות מאוד, שזכתה בפרס בשלוש השנים האחרונות בפרסי Stevie של ארגון הלקוחות הלאומי של ארה”ב..

מחיר התחלתי: ניסיון חינם למשך 30 יום ואז 19 $ לחודש

הכי טוב בשביל: בלוגים, עסקים קטנים ויזמים

5. Sendinblue

תוכנת שיווק בדוא

אתר: https://www.sendinblue.com

כשניסיתי לראשונה לגשת ל- SendinBlue, תהיתי מעט שעלי להתגבר על reCaptcha רק כדי לגשת לאתר. הסיבה היחידה שיכולתי לחשוב עליה בגלל זה, אני משתמשת במוניטור רחב במיוחד, שאולי היה מסומן בגדלי תצוגה לא מסורתיים..

כמו MailChimp, SendinBlue מציעה גם חבילת מנוי בחינם, אך זה מוגבל במה שאתה יכול לשלוח. העסקה בחינם היא רק עד 300 מיילים ליום, שדומה לי לניסוי מורחב יותר מכל שירות חינמי אמיתי. ברגע שעוברים את זה לתכניות המנויים שלהם, מספר השולחים עולה הרבה (וכך גם המחירים שלהם).

הוא בודק את מרבית האפשרויות המסורתיות של מערכות שיווק בדוא”ל, אך יש לו גם תכונה של העברת הודעות. זה נותן לך יכולות נוספות כגון שליחת אישורי הזמנה, קבלות ודוא”ל דומים אחרים במיתוג שלך. זה דבר שצריך לציין כי לא כל מערכות השיווק בדוא”ל תומכות בכך.

מחיר התחלתי: חינם

הכי טוב בשביל: בלוגים, יזמים, עסקים קטנים

6. SendPulse

תוכנת שיווק בדוא

אתר: https://sendpulse.com/

החברה השיקה כסטארט-אפ שמטרתו לספק הפצות דוא”ל בכמויות גדולות ועד מהרה זכתה לפופולריות ראויה היטב בקרב המשווקים. נכון לעכשיו החברה הפכה לפלטפורמת אוטומציה שיווקית שיש לה הרבה מה להציע מבחינת קידום באינטרנט.

משתמשים יכולים כעת שלח דוא”ל בתפוצה רחבה, הודעות SMS, דחיפות אינטרנט.

צוות SendPulse עובד קשה כדי להישאר מעודכן במגמות שיווק דיגיטליות ופרסם צ’אט בוטים של Messenger. ניתן לעצב את צ’אט בוט כדי לשמש קו ראשון לתמיכה בלקוחות כמו גם לבקש מידע ליצירת קשר לצורך טיפוח עופרת נוסף.

כשמדובר בשירותי שיווק בדוא”ל, בין תכונות רבות אחרות, SendPulse מציע עורך תבניות דוא”ל, טפסי מנוי מותאמים אישית, דוא”ל עסקאות ונתונים סטטיסטיים במסעות הפרסום שלך לשיווק בדוא”ל..

מחיר התחלתי: חינם

הכי טוב בשביל: בלוגים, עסקים קטנים, משווקים

עבור אל SendPulse

תכונות אידיאליות מערכות שיווק הדוא”ל הטובות ביותר צריכות להיות

1. יכולת עיצוב

מכיוון שאימיילים שיווקיים נועדו לתפוס את תשומת ליבם של הנמענים, ההיבט הויזואלי הוא די חשוב. משמעות הדבר היא כי עותק אטרקטיבי תמציתי ושימושי יצטרך לפנות אליהם.

חפש שירות שיווקי דוא”ל המאפשר לך שליטה טובה על ההיבטים הוויזואליים של קמפיין השיווק שלך בדוא”ל. זה כולל התפשטות טובה של תבניות, חבילת רכיבים חזקה ותוספים חזקים לפונקציונליות מורחבת.

תבניות דואדוגמה – MailChimp: תבניות אימייל מעוצבות מראש כדי לספק צרכים שונים.

2. שילוב CRM

מכירות ושיווק הם סימביוטיים ולכן פלטפורמת ה- CRM שלך צריכה לעבוד טוב עם מערכת השיווק בדוא”ל שתבחר. זה יחסוך הרבה זיעה ודמעות מצד שתי הקבוצות וזה עוזר ליצור פוטנציאל אנליטי טוב בהרבה.

לדוגמה, משולב היטב, נתוני השיווק בדוא”ל שלך יכולים לעזור להוליד קמפיין מכירות אוטומטי ולהיפך. אפילו טוב יותר, מכיוון שהם משולבים וממוחשבים, ניתן לעבד פונקציות אלה בזמן אמת מה שמקנה לעסק את היתרון הנוסף בזריזות..

אינטגרציה במגע קבועדוגמה – קשר קבוע: ברך עם CRM פופולרי, בוני חנויות ומדיה חברתית כדי למשוך את פרטי הלקוחות וליצור פלחים..

3. אנליטיקס נתונים

לאחר שצייננו זה מכבר את היתרונות בניתוח בדיוק למעלה, חשוב שכל מערכת שיווק בדוא”ל תצויד בכלי ניתוח. זה לא יסולא בפז לכל משווק מכיוון שהוא עוזר לך להבין את המידע שמתקבל על סמך קמפייני השיווק שלך.

כתובות דוא”ל לא פופולריות עשויות לגרש לקוחות פוטנציאליים ולכן חשוב מאוד שתהיה לך האצבע על הדופק של הלקוחות שלך. הדרך לעשות זאת היא על ידי ניתוח נתונים ואופטימיזציה של מסעות הפרסום שלך על סמך מידע זה.

נתוני השיווק שלך יכולים לומר לך;

 • מה עובד או לא עובד
 • איזה תוכן אתה שולח מרתק יותר
 • באילו מכשירים הלקוחות שלך נוטים להשתמש
 • מה לדמוגרפיה איזה אינטרסים

… ועוד.

אנליטיקס ודיווח בקשר קבועדוגמה – קשר קבוע: גרפים וטבלאות חזותיות כדי להראות למשתמשים כיצד עשו קמפיינים בהשוואה זה לזה ולחפור עמוק יותר לכל דוח לגבי שיעורי פתוח ושיעורי קליקים..

4. ציות

בזכות תקנות כמו ה- GDPR ו חוק הגנת מידע, משווקי דוא”ל רבים בסופו של דבר שהתוכן שלהם מסומן כספאם. זה כמובן בלתי פרודוקטיבי, כך שתרצה מערכת שיווק בדוא”ל שתוכל לנתח את התוכן שלך. זה כדי לעזור לאמת שהוא עומד בתקנות וכי גם הקישורים שלך (חשוב!) בסדר.

GDPR ב- MailChimpדוגמה – MailChimp: שדה GDRP מובנה ב- Builder Form כדי לאסוף את הסכמת המשתמשים.

5. אוטומציה

עסקים נוטים לעבוד מראש ומערכות שיווק בדוא”ל הכוללות תכונות אוטומציה יכולות להועיל מאוד. לדוגמה, נניח שאתה מנהל עסק קמעוני מקוון, אך הצוות שלך אינו פעיל במהלך החגים.

תכנן מראש וקמפיינים אוטומטיים בכדי לנצל את עונות המכירות השיא גם כאשר האנשים שלך אינם בסביבה. תכונות אוטומציה אחרות יכולות לכלול דיווח, חלוקת קופונים, תגובות דוא”ל וכדומה.

6. מדרגיות ועלות

היום אתה שולח 1,000 אימיילים, אבל מה אם העסק שלך גדל ומעביר 50,000? עד כמה ניתן למדרג את מערכת שיווק הדוא”ל בה אתה מסתכל וכמה יעלה לך להתאים אותם?

רצוי, בחר פתרון שיכול להתאים את גודל העסק שלך בזמן שאתה מתרחב ומנצל כי הצרכים שלך עשויים להשתנות לאורך זמן. האם המערכת שאתה מחפש מספקת את הגמישות להתמודד עם סוג זה של שינוי? זה לא צריך להציע את היכולות הנוספות האלו ישירות, אבל האם זה יכול לעבוד טוב עם מערכות צד שלישי אחרות, אולי?

7. שירות לקוחות

כבעל עסק אתה יודע שבליבה של כל עסק הוא שירות הלקוחות שלך. כשאתה קונה לשירות זה נכון גם. גלה באיזו רמת תמיכה תקבל מהחברה המציעה את מערכת שיווק הדוא”ל ואם יש קהילה גדולה מספיק שתתמוך בה גם כן.

מחשבות אחרונות: שירות שיווק הדוא”ל הטוב ביותר

שוב – כמעט לכל מערכות השיווק בדוא”ל בשוק יש ניסיון חינם. אני ממליץ בחום להירשם ולבחון אותם לפני הרכישה.

עם זאת, מכיוון ואלה המלצותיי, הייתי מציע שאם אתה עסק גדול, כדאי יהיה להסתכל מקרוב יותר על קשר קבוע ו- GetResponse. אם אתה מנהל בלוג, אתר קטן או כל דבר אחר, אל תהסס לבדוק את כל אחת משש מערכות השיווק המייל שהמלצתי עליהן.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map